Das heel mooi maar als je graag zero drinkt en dan ineens op zomerdagen continu suiker slushi's gaat drinken is dat niet zo ideaal voor het dieetquote:Op dinsdag 19 mei 2026 10:39 schreef loveli het volgende:
Suiker heeft geweldige eigenschappen voor voedselbereiding. Bulk om te bakken, verlaagt vriespunt en voorkomt (grote) kristalvorming in ijs.
Eens, suiker is geweldig qua producteigenschappen en voor diabetes. Niet voor de mens.quote:Op dinsdag 19 mei 2026 13:16 schreef DX11 het volgende:
[..]
Das heel mooi maar als je graag zero drinkt en dan ineens op zomerdagen continu suiker slushi's gaat drinken is dat niet zo ideaal voor het dieet
Deze apparaten laat je niet constant aan staan. En geen idee wat een volle bak aan ijs verbruikt.quote:Op dinsdag 19 mei 2026 07:06 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
wat kost het aan stroom als je hem een weekend aanhoud en gebruikt?
Maar je leest toch vooraf de recepten door? En dan weet je toch dat er ongeveer 6% aan suiker in de vloeistof moet zitten.quote:Op dinsdag 19 mei 2026 13:16 schreef DX11 het volgende:
[..]
Das heel mooi maar als je graag zero drinkt en dan ineens op zomerdagen continu suiker slushi's gaat drinken is dat niet zo ideaal voor het dieet
Nou nee ik zag filmpjes dat mensen er gewoon random drankjes in gooiden, niet over nagedacht dat het dan met suiker moest zijn. Toen besteld, en toen geprobeerd te annuleren, maar dat kan dus niet bij Ninja, dus toen helaas retour moeten sturen.quote:Op dinsdag 19 mei 2026 19:00 schreef z80 het volgende:
[..]
Maar je leest toch vooraf de recepten door? En dan weet je toch dat er ongeveer 6% aan suiker in de vloeistof moet zitten.
En 6% is ongeveer dat per wat je ook in aanmaaklimonade per glas (blik met 75% of80% fruit) hebt zitten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |