ja ik zal wel een feministische hork zijn maar dit denk ik dan dus ookquote:Op woensdag 21 maart 2018 11:32 schreef Harmankardon het volgende:
Stoel aanschuiven snap ik niks van, is het ook galant als de gozer je veters gaat strikken?
Hos is super lief maar ik denk dat ie gaat miepen als ik hier voorbeeldjes ga gevenquote:Op woensdag 21 maart 2018 11:32 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Mag ik hopen ja, anders kun je die kroon wel weer weg doen natuurlijk
Ah toe nou!quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:33 schreef Allures het volgende:
[..]
Hos is super lief maar ik denk dat ie gaat miepen als ik hier voorbeeldjes ga geven
Geen last van gehad, maar ik trakteer dan ook op restaurants die ik sowieso wel leuk denk te vindenquote:Op woensdag 21 maart 2018 11:27 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Ja, je wordt er wel terughoudend en cynisch van na een tijdje.
quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:31 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Doe ik ook altijd. Totdat alle vrouwen ooit me zeiden dat het denigrerend was. Romantiek is dood en vrouwenemancipatie heeft het vermoord.
Ik bedoelde portemonnee sorryquote:Op woensdag 21 maart 2018 11:28 schreef Samzz het volgende:
[..]
Snap ik wel. Ik vind splitten ook helemaal niet erg.
Ik kan zelf wel mijn jas ophangen/stoel aanschuiven/deur open maken/stemmen/koken/drinken inschenken/belasting doen/gaten in de muur boren/etc.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:32 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Denigrerend als je een jas aanneemt? omg
Niet perse het betalen van dingen, gewoon het hele dategebeuren.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:33 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Geen last van gehad, maar ik trakteer dan ook op restaurants die ik sowieso wel leuk denk te vinden
Maar dat je het zelf kan betekend niet dat het niet fijn is als iemand het soms voor je doetquote:Op woensdag 21 maart 2018 11:34 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ik kan zelf wel mijn jas ophangen/stoel aanschuiven/deur open maken/stemmen/koken/drinken inschenken/belasting doen/gaten in de muur boren/etc.
Niks lijkt me. Elk weldenkend mens snapt toch dat je gewoon voor je eigen shit betaalt?quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:32 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wel lastig, want spreek je dat dan vooraf af?
Nee dat is anders maar dat doe jij toch ook voor een man als je als eerst bij de deur komt? Is gewoon algemeen fatsoen lijkt mequote:Op woensdag 21 maart 2018 11:34 schreef MissMSX het volgende:
Stoel aanschuiven is misschien wat overkill ja. Maar deur open houden is toch heel normaal? Moet hij hem dan voor je neus dichtgooien zodat jij je lekker geëmancipeerd kunt voelen?
Beetje gaten boren tijdens je date. Huehue...quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:34 schreef ElDinosaur het volgende:
[..]
Niet perse het betalen van dingen, gewoon het hele dategebeuren.
Ik verwacht de eerste date te betalen. Dus dat is mijn insteek.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:32 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Wel lastig, want spreek je dat dan vooraf af?
Fingerspitzengefühl kan handig zijn ja. Ik vind het wel een graadmeter, maar ik heb er meer gevoel voor dan mijn partner. Neemt niet weg dat ik het enorm waardeer dat ie wel z'n best doetquote:Op woensdag 21 maart 2018 11:28 schreef Allures het volgende:
[..]
Ja maar je weet toch niet waar ze precies op die dag zin in heeft?
Misschien ben ik te wisselend van stemming voor dat soort dingen
ja, maar als iemand een voorstel doet van een etentje in een restaurant etc kan het zijn dat diegene je daar op wil trakteren.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:35 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Niks lijkt me. Elk weldenkend mens snapt toch dat je gewoon voor je eigen shit betaalt?
Blijkbaar niet. En wat doe je dan?quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:35 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Niks lijkt me. Elk weldenkend mens snapt toch dat je gewoon voor je eigen shit betaalt?
Stoel aanschuiven hoeft van mij ook niet. Maar achteruitschuiven en aanbieden heeft wat vind ik.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:34 schreef MissMSX het volgende:
Stoel aanschuiven is misschien wat overkill ja. Maar deur open houden is toch heel normaal? Moet hij hem dan voor je neus dichtgooien zodat jij je lekker geëmancipeerd kunt voelen?
Deur open houden doe ik voor iedereen, als een echte beta.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:34 schreef MissMSX het volgende:
Stoel aanschuiven is misschien wat overkill ja. Maar deur open houden is toch heel normaal? Moet hij hem dan voor je neus dichtgooien zodat jij je lekker geëmancipeerd kunt voelen?
Eigenlijk wel vreemd dat je dat al verwacht.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:35 schreef rival het volgende:
[..]
Ik verwacht de eerste date te betalen. Dus dat is mijn insteek.
Sommige willen perse de helft betalen. Anderen zeggen meteen dan is de volgende voor mij. Of dan betaal ik zus/zo. Eigenlijk nooit meegemaakt dat iemand dat maar als vanzelfsprekend zag.
O ja, ook nog doen.quote:Op woensdag 21 maart 2018 11:26 schreef Lot88 het volgende:
fietsen naar het stembureauen de kruidvat voor een treinkaartje voor zaterdag als die er nog zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |