Nou ja zeg!quote:Op maandag 5 maart 2018 19:48 schreef Greys het volgende:
[..]
Haha. Daar zou ik nog prima mee kunnen leven ook. Kunnen we er mooi makkelijk heen allemaal volgend jaar en prima score voor Waylon om weer tweede te worden.
Ja, nou, daar schets je wel een enorm rampscenario inderdaad.quote:Op maandag 5 maart 2018 21:22 schreef Greys het volgende:
Nou nou..
(Ik wil natuurlijk dat ie wint maar ik zou hier idd mee kunnen leven, liever dat dan dat ie bv 2e zou worden achter San Marino)
Ik geloof zeker dat hij de Dark horse wordt of outsider zoals Wuwwa het al eerder noemde in een ander topic.quote:Op maandag 5 maart 2018 21:24 schreef Nexum het volgende:
Hij zou best kunnen winnen.
I mean, ik denk dat letterlijk maar een clubje van 5 % daadwerkelijk er in geloofde dat Salvador kon winnen. Als hij het kan, kan Waylon het ook.
Hij zou echt wel eens de dark horse van dit jaar kunnen worden. (Waar ik heel blij mee zou zijn want dan komt het hier en dan kan ik Sharon volgend jaar live zien want ik weet zeker dat Sharon volgend jaar gaat OOP![]()
![]()
![]()
)
Top 10 haalt ie makkelijkquote:Op maandag 5 maart 2018 21:33 schreef ato het volgende:
[..]
Ik geloof zeker dat hij de Dark horse wordt of outsider zoals Wuwwa het al eerder noemde in een ander topic.
Hoezo denk je dat? Dat zou ik echt te gek vindenquote:Op maandag 5 maart 2018 21:24 schreef Nexum het volgende:
Hij zou best kunnen winnen.
I mean, ik denk dat letterlijk maar een clubje van 5 % daadwerkelijk er in geloofde dat Salvador kon winnen. Als hij het kan, kan Waylon het ook.
Hij zou echt wel eens de dark horse van dit jaar kunnen worden. (Waar ik heel blij mee zou zijn want dan komt het hier en dan kan ik Sharon volgend jaar live zien want ik weet zeker dat Sharon volgend jaar gaat OOP![]()
![]()
![]()
)
Ik ook precies dit.quote:Op maandag 5 maart 2018 10:06 schreef Jane het volgende:
[..]
Ik heb precies ditzelfde proces doorgemaakt toen hij met TCL naar het ESF ging.
Ook deze had ik al genoemd.quote:Op maandag 5 maart 2018 17:56 schreef vencodark het volgende:
Radio 2 maakt zojuist de volgende vergelijking.
Het lijkt volgens de dj op:
Ik denk dat jullie verschillende sharons bedoelen.quote:Op maandag 5 maart 2018 21:53 schreef Kyran het volgende:
[..]
Hoezo denk je dat? Dat zou ik echt te gek vindenWat Greys heeft met Waylon heb ik een beetje met Sharon.
Oei, moet je helaas teleurstellen. Ik bedoel namelijk Sharon Doorsonquote:Op maandag 5 maart 2018 21:53 schreef Kyran het volgende:
[..]
Hoezo denk je dat? Dat zou ik echt te gek vindenWat Greys heeft met Waylon heb ik een beetje met Sharon.
Bahquote:Op maandag 5 maart 2018 22:08 schreef Nexum het volgende:
[..]
Oei, moet je helaas teleurstellen. Ik bedoel namelijk Sharon Doorson
De act is in elkaar gezet door Ish Ait Hamouquote:Op maandag 5 maart 2018 20:54 schreef TheVulture het volgende:
Nooit geweten dat Pannecoucke ook Belgie 2016 voor zijn rekening nam
Dat was wel een strakke act
Ishquote:Op maandag 5 maart 2018 23:13 schreef grazz het volgende:
[..]
De act is in elkaar gezet door Ish Ait Hamoudie we o.a. kennen als jurylid van SYTYCD en heeft nu een programma met Jan Kooijman. Pannecoucke zal dan vooral verantwoordelijk zijn geweest voor de regie.
Iets wat jaaaren geleden al duidelijk was.quote:Op maandag 5 maart 2018 11:26 schreef Greys het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Even voor degenen die de insiders joke niet snappen: op een FOK ESF meet in de kroeg in het jaar van Joan Franka hadden we een indianenthema. Zelfs de barmannen waren als Indiaan verkleed. Ik had een indianenjurkje aan dat steeds afzakte en dat we toen met veiligheidsspelden aan m'n bh hebben vastgezet
Oh en in Düsseldorf was m'n vlagjurkie te wijd dus hebben we dat met veiligheidsspelden aan de zijkant vaster gezet.
Veiligheidsspelden zijn een rode draad in mijn leven. Kennelijk.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:36 schreef Muis006 het volgende:
Nu even Grees dm'en over een kledingcrisis.
quote:Op woensdag 23 mei 2012 22:37 schreef XcUZ_Me het volgende:
En dan DM je Greys? Die komt met veiligheidsspelden aan als oplossing. Voor alles!
quote:Op dinsdag 6 maart 2018 08:40 schreef Manusje_v_a het volgende:
Haha, een van de commentaren onder de YT-video: ‘I’m going to scream if a woman with a moustache shows up!’![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |