Toevallig zei ik net nog tegen mijn vriend dat het er echt op gaat lijken dat we ouders gaan worden. Ik ga morgen ook echt naar de Negenmaandenbeurs om in de sfeer te komen. Aan de ene kant ben ik blij dat ik de eerste 16 weken heb gemist omdat ik niet nagelbijtend naar de eerste echo hoefde maar ik snap wel dat je die weken eigenlijk wel nodig hebt om het goed te beseffen en te verwerken dat er een kindje komt. Dat blijf ik missen.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 18:04 schreef Fuchsia_roze het volgende:
WolkenWat een opluchting! Morgen lekker shoppen! Voelt het nu al iets echter dat je zwanger bent en mama gaat worden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door silliegirl op 24-02-2018 20:21:12 ]
quote:Op zaterdag 24 februari 2018 19:33 schreef silliegirl het volgende:
Mijn man nam me vandaag mee voor een uitje (verassing...) en had om te beginnen de pretecho verzet!Een verassing is helemaal geen leuk uitjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 24 februari 2018 19:33 schreef silliegirl het volgende:
Mijn man nam me vandaag mee voor een uitje (verassing...) en had om te beginnen de pretecho verzet!Ahhhj superleuk!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op zaterdag 24 februari 2018 19:35 schreef Skittles het volgende:
[..]
Een verassing is helemaal geen leuk uitje
Wat fijn! Maar mij heel goed voorstellen dat het qua realisatie lastig is. Dat heb ik dus ook heel erg, omdat ik weken in ontkenning heb geleefd. Nu met 12 weken komt die realisatie pas. Heerlijk dat je die onzekerheid hebt overgeslagen wel.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 18:31 schreef Wolken het volgende:
[..]
Toevallig zei ik net nog tegen mijn vriend dat het er echt op gaat lijken dat we ouders gaan worden. Ik ga morgen ook echt naar de Negenmaandenbeurs om in de sfeer te komen. Aan de ene kant ben ik blij dat ik de eerste 16 weken heb gemist omdat ik niet nagelbijtend naar de eerste echo hoefde maar ik snap wel dat je die weken eigenlijk wel nodig hebt om het goed te beseffen en te verwerken dat er een kindje komt. Dat blijf ik missen.
Weet je, ik ben nu 29 weken zwanger (of is het 30?) van m'n tweede, en kan het me nog steeds niet voorstellen. Bij mijn eerste kwam het pas echt toen hij er was...quote:Op zaterdag 24 februari 2018 18:31 schreef Wolken het volgende:
[..]
Toevallig zei ik net nog tegen mijn vriend dat het er echt op gaat lijken dat we ouders gaan worden. Ik ga morgen ook echt naar de Negenmaandenbeurs om in de sfeer te komen. Aan de ene kant ben ik blij dat ik de eerste 16 weken heb gemist omdat ik niet nagelbijtend naar de eerste echo hoefde maar ik snap wel dat je die weken eigenlijk wel nodig hebt om het goed te beseffen en te verwerken dat er een kindje komt. Dat blijf ik missen.
Ik ben morgen 31 weken en uitgerekend op 29-4. Volgens de OP schelen we 2w4d dus ben je donderdag 29 wekenquote:Op zaterdag 24 februari 2018 20:19 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Weet je, ik ben nu 29 weken zwanger (of is het 30?) van m'n tweede, en kan het me nog steeds niet voorstellen. Bij mijn eerste kwam het pas echt toen hij er was...
+1. Het blijft een soort abstract gegeven ofzo, zélfs terwijl ik dus al een keer eerder een minimensje op de aarde mocht zetten.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 20:19 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
Weet je, ik ben nu 29 weken zwanger (of is het 30?) van m'n tweede, en kan het me nog steeds niet voorstellen. Bij mijn eerste kwam het pas echt toen hij er was...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door arvensis op 25-02-2018 07:57:47 ]Protčge moi de mes désirs.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Één keer in de zoveel tijd komen dromen uit!
Prachtig hoe ons lichaam werkt.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 20:26 schreef Kimpossible het volgende:
In hoeverre het helpt weet ik niet, maar de paniek is nu in ieder geval uit mijn lijf en daarmee heb ik al een wereld gewonnen.
Wat anderen hier ook al zeiden, dat besef is ķķk lastig als je wel al vanaf NOD weet dat je zwanger bent. Wij deden hier een rondje Ikea/Prenatal/Babydump toen ik ergens halverwege de zwangerschap was, en toen ik maanden later het matrasje thuis zag liggen had ik ineens zo'n lightbulb moment: OMG, daar ligt straks een échte baby op!quote:Op zaterdag 24 februari 2018 18:31 schreef Wolken het volgende:
Aan de ene kant ben ik blij dat ik de eerste 16 weken heb gemist omdat ik niet nagelbijtend naar de eerste echo hoefde maar ik snap wel dat je die weken eigenlijk wel nodig hebt om het goed te beseffen en te verwerken dat er een kindje komt. Dat blijf ik missen.
Dank jullie wel dames!quote:Op zondag 25 februari 2018 09:06 schreef Mrs.Peel het volgende:
Gefeliciteerd KimWat heerlijk snel, en mooie namen
Had je nog wat aan je op de valreep gedane spoedcursus hypnobirthing?
Misschien een teken dat je die vreemden even links moet laten liggen, en lekker in je veilige cocon moet kruipen tot aan de bevalling?quote:Op zondag 25 februari 2018 22:10 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
Hier ook lekker emotioneel, maar niet om babygerelateerde dingen.
Ik merk trouwens dat ik het nu erg lastig vind om voor mezelf op te komen (tegen vreemden). Krijg geen woord uit m’n keel en begin meteen te janken als er iets is. Waar ik vroeger altijd een grote mond had en niet over me heen liet lopen... volgens mij voel ik mij zwak op dit moment. Als er iets gebeurt, kan ik niet goed voor mezelf opkomen of wegrennen o.i.d. Ik vind het iig behoorlijk irritant, ik vreet mezelf op zo.
Alleen als het uitje verast is. Dan valt het mee.quote:Op zaterdag 24 februari 2018 19:35 schreef Skittles het volgende:
[..]
Een verassing is helemaal geen leuk uitje
Ja, present! Eerlijk is eerlijk, het is een hele zware zwangerschap. Ik kijk uit naar geen sonde meer, weer kunnen lopen en, het allerbelangrijkste, naar een prachtig kindje. Maar niet meer zwanger zijn (en in mijn geval waarschijnlijk nooit meer want dit nog een keer is een (te) zware belasting voor het hele gezin) is ondanks alles toch een hard gelag. Want het is zo bijzonder.quote:Op zondag 25 februari 2018 21:55 schreef Little_Miss_Naughty het volgende:
Oh songeur die twijfel en moodswings vind ik echt verschrikkelijk irritant! Een nachtje (of 2, of 3..) erover slapen helpt hier meestal wel.
En herkent iemand dit: nu de uitgerekende datum steeds dichterbij komt merk ik dat ik - net als de vorige keer - steeds meer baal dat de zwangerschap straks voorbij is.
Het is deze keer absoluut geen feestje, en ik ben ook heel blij als alle zwangerschapskwaaltjes weer afnemen, maar de gedachte om niet meer zwanger te zijn valt me ook deze keer weer zwaar.
Ik hoop dus ook echt dat ik overtijd zal gaan deze keer, zodat ik er helemaal klaar mee ben als kruimel zich aandient, met als gevolg dat ik baal van iedere kramp die ik voel.
Wat denk je dat een inwendig onderzoek voor meerwaarde gaat opleveren?quote:Op maandag 26 februari 2018 10:14 schreef CoolGuy het volgende:
Wij hebben deze week de 20 weken echo. We weten van de eerdere echo's en de NIPT dat 'alles' goed is. Dwz, de NIPT was alles negatief, op de echo is te zien dat het hoofdje al 'lang' dicht is, het ruggetje ook, maar toch ben ik nerveus.
Bij de NIPT kun je op veel meer laten testen, maar, zoals ze tegen ons zeiden, daar kunnen dingen uitkomen waarvan simpelweg niet bekend is wat dat voor eventuele gevolgen gaat hebben. Daarop wilde mijn vrouw dat niet weten want 'anders is de zwangerschap verpest want de hele tijd zorgen'. Ik snap die redenering maar ik redeneer precies andersom. Als iets zo is is het nu toch al zo, dan kun je het beter nu al weten.
Maar goed, zij wilde dat niet, dus dat hebben we niet gedaan. Nu weet ik niet precies waar er dan naar gekeken wordt bij de 20 weken echo, ik bedoel, een echo is nog steeds 'alleen maar' een echo. Dat ding op de buik en dan wordt er naar dingen gekeken, maar dat is geen inwendig onderzoek of weet ik veel wat.
Dus, ondanks dat tot nu toe alle berichten eigenlijk heel positief zijn komt deze week die 20 weken echo, en daar ben ik nu toch wat nerveus voor.
Oh nee nee, ik bedoel eigenlijk van, een onderzoek via een echo is wat anders dan dat je de baby in je handen hebt en direct naar de baby kunt kijken (al kun je dan ook geen autisme zien). Dat is puur een gevoelskwestie, het heeft met rationaliteit niets te maken, dat weet ik zelf ook wel.quote:Op maandag 26 februari 2018 10:20 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Wat denk je dat een inwendig onderzoek voor meerwaarde gaat opleveren?![]()
Op een echo kunnen ze heel veel zien he. Nee, niet alles. En je kind kan nog steeds zo autisctisch als wat zijn, dat zie je ook niet op een echo, maar voor de algehele gezondheid is het toch een aardig goede indicatie. En je kunt nooit alles 100% afdekken.
Fijn die herkenning! Ik merk wel dat het besef hoe bijzonder het is, zeker als het de laatste keer zal zijn (hier ook de laatste zwangerschap), zorgt dat de algehele zwaarte wat verlicht wordt. Misschien dat dat bij jou ook zo werkt?quote:Op maandag 26 februari 2018 07:08 schreef Malteser het volgende:
[..]
Ja, present! Eerlijk is eerlijk, het is een hele zware zwangerschap. Ik kijk uit naar geen sonde meer, weer kunnen lopen en, het allerbelangrijkste, naar een prachtig kindje. Maar niet meer zwanger zijn (en in mijn geval waarschijnlijk nooit meer want dit nog een keer is een (te) zware belasting voor het hele gezin) is ondanks alles toch een hard gelag. Want het is zo bijzonder.
Ik heb er wel voor gekozen om alles te laten controleren bij de NIPT en vind het een geruststellende gedachte dat dat allemaal goed zit. En zoals Philomijn zegt, ze kunnen heel veel lichamelijke mankementen zien op de 20 weken echo. Maar ik maak mij daar ook minder zorgen dan ik deed over de NIPT. Ik heb op de 16 weken echo al zijn teentjes en vingertjes kunnen zien en alles zag er toen goed uit.quote:Op maandag 26 februari 2018 10:14 schreef CoolGuy het volgende:
Wij hebben deze week de 20 weken echo. We weten van de eerdere echo's en de NIPT dat 'alles' goed is. Dwz, de NIPT was alles negatief, op de echo is te zien dat het hoofdje al 'lang' dicht is, het ruggetje ook, maar toch ben ik nerveus.
Bij de NIPT kun je op veel meer laten testen, maar, zoals ze tegen ons zeiden, daar kunnen dingen uitkomen waarvan simpelweg niet bekend is wat dat voor eventuele gevolgen gaat hebben. Daarop wilde mijn vrouw dat niet weten want 'anders is de zwangerschap verpest want de hele tijd zorgen'. Ik snap die redenering maar ik redeneer precies andersom. Als iets zo is is het nu toch al zo, dan kun je het beter nu al weten.
Maar goed, zij wilde dat niet, dus dat hebben we niet gedaan. Nu weet ik niet precies waar er dan naar gekeken wordt bij de 20 weken echo, ik bedoel, een echo is nog steeds 'alleen maar' een echo. Dat ding op de buik en dan wordt er naar dingen gekeken, maar dat is geen inwendig onderzoek of weet ik veel wat.
Dus, ondanks dat tot nu toe alle berichten eigenlijk heel positief zijn komt deze week die 20 weken echo, en daar ben ik nu toch wat nerveus voor.
Yes.quote:Op zondag 25 februari 2018 22:48 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Misschien een teken dat je die vreemden even links moet laten liggen, en lekker in je veilige cocon moet kruipen tot aan de bevalling?![]()
![]()
Nog beter.quote:Op maandag 26 februari 2018 19:24 schreef Songeur het volgende:
[..]
Of een teken dat je moet gaan bevallen
Wat fijn dat je hebt kunnen genieten en het een fijne ervaring wasquote:Op maandag 26 februari 2018 19:07 schreef Wolken het volgende:
[..]
Gisteren dus naar de negenmaandenbeurs geweest en dat was verrassend leuk. Veel dingen gratis gekregen en goede beursaanbiedingen gezien. Ook gezien welke kinderwagen ik wil ( Mutsy Igo ) en vandaag bij de Prenatal tegen een afgeprijsde showmodel aangelopen en die heb ik gelijk van mijn ouders gehad. Tot zover mijn voornemen om voorlopig niks te kopen.
Ik hoop de komende paar dagen een paar sollicitanten te spreken om mij te vervangen als ik het niet meer red en dan vrijdag voor 2 weken naar Amerika. De tijd vliegt voorbij als je nog veel moet regelen....
Wow, wat asociaal...quote:Op maandag 26 februari 2018 23:52 schreef lunapuella het volgende:
Bij mijn eerste zwangerschap moest ik in Nederland met een 40+ weken toeter nog staan in een volle bus.
Ik ontlurk even om te vertellen dat mij als niet zwangere al twee keer een zitplaats in de trein is aangeboden als ik met een volle buik + verkeerde houding stond...quote:
Ach wat jammer zeg, veel sterkte!quote:Op dinsdag 27 februari 2018 10:09 schreef elamanilo het volgende:
Hoi, ik mag in het volgende topic uit de OP. Ik heb een miskraam gehad. Jammer dat dit kindje niet kon blijven, maar wie weet wat de toekomst ooit weer zal gaan brengen. Voor nu neem ik in ieder geval even afscheid. Veel succes allemaal en koester die mooie buiken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |