quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik hoop op een nieuwe reeks schitterende gifjes zoals:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:48 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik heb het ook gedaan, ben in Bergen gaan wonen, zodat het WK voor de deur was.WheheSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nja als ik naar Noorwegen emigreer pak ik wel een iets droger plekje dan Bergen
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Rio2016 gifjesquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:42 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik hoop op een nieuwe reeks schitterende gifjes zoals:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:47 schreef Dr_Flash het volgende:
ander werk gaan zoeken omdat je het WK op de weg anders niet kunt volgenKlinkt bijna geloofwaardig
Dan kan deze ook wel zeker?quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:50 schreef Redefine het volgende:
[..]![]()
Al mis ik deze nog:
[ afbeelding ]
Het is ook maar net hoe zo iets valt. Zo hangt het er maar net af welke klassieker er per jaar tijdens pasen valt.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:45 schreef Felagund het volgende:
[..]
Ik ben redelijk flexibel qua werk, maar op een of andere manier is het bijna altijd de RVV en PR, de leukste klassiekers die ik mis. AGR weer niet, die vaak niets aan is.
Die heeft helaas ook weinig tijd zei die eerder geloof ik.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:41 schreef Remzz het volgende:
Mexicanobakker heb ik inderdaad ook nog helemaal niet gezien.
Neuhquote:
Als het hier droog is, is het hier supermooi.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:51 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
WheheNja als ik naar Noorwegen emigreer pak ik wel een iets droger plekje dan Bergen
Die is volgens mij van Londen 2012.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:53 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dan kan deze ook wel zeker?
[ afbeelding ]
Nou enquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:56 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die is volgens mij van Londen 2012.
Dat is meestal op plekken waar het veel regentquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
Als het hier droog is, is het hier supermooi.
Geloof het graag hoorquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:56 schreef Felagund het volgende:
[..]
Als het hier droog is, is het hier supermooi.
De voorbeelden die gegeven werden, kwamen allemaal van Rio. Ook die van mij. Anders kun je net zo goed alle gifjes van alle Spelen die er zijn geweest sinds het bestaan van FOK! gaan plaatsenquote:
Ook als het sneeuwt trouwens.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:57 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is meestal op plekken waar het veel regent
Je hebt wel gelijk dat je i.p.v. 317 missers, tegenwoordig er 286 maakt, maar daardoor ben je die krant voorlopig ook nog niet kwijt.quote:
jamaar. Ik post een gewoon gaaf, inspirerend nummer. Waar jij mee komt is een politiek hypercorrect gekunsteld stukje beeld wat totaal afhankelijk is van ondertiteling. Ligt verder niet aan jou of zo, maar ik zocht wat andersquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Iedereen die er in 2016 wel was zal het wel snappen.
Oh joh, ik wist niet dat je er jeuk aan had manquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:58 schreef Redefine het volgende:
[..]
De voorbeelden die gegeven werden, kwamen allemaal van Rio. Ook die van mij. Anders kun je net zo goed alle gifjes van alle Spelen die er zijn geweest sinds het bestaan van FOK! gaan plaatsen
Dat levert altijd mooie plaatjes op jaquote:
Het schoot er meteen in toen jij het plaatste inderdaad.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:00 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Oh joh, ik wist niet dat je er jeuk aan had man
Ik krijg gewoon nog kippenvel van dit nummerquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:59 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
jamaar. Ik post een gewoon gaaf, inspirerend nummer. Waar jij mee komt is een politiek hypercorrect gekunsteld stukje beeld wat totaal afhankelijk is van ondertiteling. Ligt verder niet aan jou of zo, maar ik zocht wat anders
Gezien mijn en jouw teksten de laatste paar posts denk ik toch dat jij er heel wat moeilijker over doet dan ik.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:02 schreef Dr_Flash het volgende:
Gewoon leuke gifjes om te lachen. En of ze nou van 2014 of 2016 of 2012 of 1896 zijn, pfffffrt ga daar een beetje moeilijk over lopen doen zeg sjonge
Ik ga weinig missers makenquote:Op vrijdag 9 februari 2018 22:59 schreef Redefine het volgende:
[..]
Je hebt wel gelijk dat je i.p.v. 317 missers, tegenwoordig er 286 maakt, maar daardoor ben je die krant voorlopig ook nog niet kwijt.
Jawel, dat weet ik welquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik krijg gewoon nog kippenvel van dit nummer
Niet omdat ie zo goed in elkaar zit (al is dat ook zeker niet slecht), maar omdat alle herinneringen aan Rio als lading eraan zitten. In elk reclameblok kwam deze.
Dat is ook niet zo vreemd. Een nummer hoeft ook helemaal niet zo super goed te zijn om je terug te voeren naar dat soort evenementen.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:03 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik krijg gewoon nog kippenvel van dit nummer
Niet omdat ie zo goed in elkaar zit (al is dat ook zeker niet slecht), maar omdat alle herinneringen aan Rio als lading eraan zitten. In elk reclameblok kwam deze.
In dat geval zal het allemaal wel meevallenquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:03 schreef Redefine het volgende:
[..]
Gezien mijn en jouw teksten de laatste paar posts denk ik toch dat jij er heel wat moeilijker over doet dan ik.
Anders kunnen we wel, geheel in stijl van de wintersporten, je een strafrondje laten langlaufen lopen per misser.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ga weinig missers maken
Van de zomersporten denk ik dat ik het weet, waardoor ik soms iets fout zeg, maar van wintersporten weet ik vrij weinig.
Nou dan doet er eigenlijk niemand echt moeilijk over tochquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:06 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
In dat geval zal het allemaal wel meevallen
quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nou dan doet er eigenlijk niemand echt moeilijk over toch
Bij mij is die lading verloren gegaan doordat ie in m'n playlist terecht was gekomenquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:06 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is ook niet zo vreemd. Een nummer hoeft ook helemaal niet zo super goed te zijn om je terug te voeren naar dat soort evenementen.
Sky On Fire was bijvoorbeeld ook helemaal niet zo'n geweldig nummer (zeker live niet), maar het is geeft mij wel het ultieme OS2012 gevoel als ik dat nummer hoor.
God jah ik moest het googlenquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:06 schreef Redefine het volgende:
Sky On Fire was bijvoorbeeld ook helemaal niet zo'n geweldig nummer (zeker live niet), maar het is geeft mij wel het ultieme OS2012 gevoel als ik dat nummer hoor.
Deal.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:07 schreef Redefine het volgende:
[..]
Anders kunnen we wel, geheel in stijl van de wintersporten, je een strafrondje laten langlaufen lopen per misser.
De titels van dat soort liedjes zullen sowieso nooit zoveel zeggen, omdat het negen van de tien keer buiten dat evenement om niet gedraaid wordt. Voor Sky on Fire moest ik ook nog even googelen, want ik wist dat het iets on Fire was, maar verder ook niet.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:10 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
God jah ik moest het googlen![]()
Maar Don Fardon - I'm Alive heeft dat voor mij veel meer. Dat Sky on Fire hoorde je echt elke dag bij de aftiteling. Dat hebben ze in 3 weken helemaal kapot weten te draaien
Ik vind het prima. Al vraag ik mij af waarom je er waarde aan hecht om in dat/mijn rijtje genoemd te wordenquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Deal.
En dan laat je me over 2 jaar wel bij dat selecte gezelschap
Ik ook.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:14 schreef Redefine het volgende:
[..]
Ik vind het prima. Al vraag ik mij af waarom je er waarde aan hecht om in dat/mijn rijtje genoemd te worden
Heb ik ook hoor!quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:13 schreef Redefine het volgende:
[..]
De titels van dat soort liedjes zullen sowieso nooit zoveel zeggen, omdat het negen van de tien keer buiten dat evenement om niet gedraaid wordt. Voor Sky on Fire moest ik ook nog even googelen, want ik wist dat het iets on Fire was, maar verder ook niet.
Dat het bij de aftiteling werd gedraaid als samenvatting van de dag, heeft er bij mij juist voor gezorgd dat bij mij voor Londen2012 staat. Maar ik kan mij voorstellen dat het bij jou juist averechts heeft gewerkt. Sowieso is iedereens gevoel bij muziek toch wel anders.
Dat ging inderdaad nergens over.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:17 schreef Dr_Flash het volgende:
Mooiste van Londen 2012 vond ik de Moderne Vijfkamp en dan vooral het onderdeel Paardrijden. Jezus wat een slapstick was dat
Die voorbeelden die je noemt heb ik dat ook mee. Begon eigenlijk bij Beautiful Day tijdens Sydney. De laatste jaren hebben ze eigenlijk niet echt meer nummers waarbij ik dat hebquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:20 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Heb ik ook hoor!
Net als dat nummer van Blaudzun in 2014. En nummers voor EK's en WK's. Die vergeet je nooit meer en blijf je altijd met elkaar associëren. In Beijing had de NOS dit nummer ergens vandaan getoverd, geen idee hoe
Is wel minder geworden inderdaadquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:24 schreef Redefine het volgende:
[..]
Die voorbeelden die je noemt heb ik dat ook mee. Begon eigenlijk bij Beautiful Day tijdens Sydney. De laatste jaren hebben ze eigenlijk niet echt meer nummers waarbij ik dat heb
Begrijpelijk. De slaap erin schieten is overigens wel mogelijk. Even vragen of je buren een pijl met slaapmiddel op je af willen schietenquote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ik ook.
Zal wel niets beters te doen hebben dan wachten tot de slaap er eindelijk in schiet.
Heb het even nagevraagd, helaas hadden ze niks meer.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:25 schreef Redefine het volgende:
[..]
Begrijpelijk. De slaap erin schieten is overigens wel mogelijk. Even vragen of je buren een pijl met slaapmiddel op je af willen schieten
Idem.quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:28 schreef Redefine het volgende:
Ik had eerst het OS gevoel nog niet echt te pakken. Maar nu ik weer een half SC topic heb volgeluld met slap geouwehoer samen met anderen zijn de Olympische Spelen voor mij ook weer begonnen
Ik heb/had het met Wenn es Passiert tijdens het wk in 2006:quote:Op vrijdag 9 februari 2018 23:20 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Heb ik ook hoor!
Net als dat nummer van Blaudzun in 2014. En nummers voor EK's en WK's. Die vergeet je nooit meer en blijf je altijd met elkaar associëren. In Beijing had de NOS dit nummer ergens vandaan getoverd, geen idee hoe
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |