SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door DonRaja op 07-02-2018 15:34:37 ]![]()
Standaard bontkraagje genotquote:Op zondag 4 februari 2018 19:10 schreef BadderHaring het volgende:
Ziyech is toch gewoon geestelijk gehandicapt? Daar kan die jongen niks aan doen.![]()
Hoe ligt Zyjech in de groep eigenlijk? Kan me niet voorstellen dat hij veel vrienden heeft.
“There is no good and evil, there is only power and those too weak to seek it.”![]()
Horizontaal met Onana achter zich en Kluivert voor zich. Towerbridgen genot.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:15 schreef LordVoldermort het volgende:
Hoe ligt Zyjech in de groep eigenlijk? Kan me niet voorstellen dat hij veel vrienden heeft.![]()
Tribaal ingegeven TT.Fitter. Happier. More productive
---------------------------------------------------
If you think in terms of a year, plant a seed; if in terms of ten years, plant trees; if in terms of 100 years, teach the people. - Confucius![]()
Ziyech heeft wel spijt en vond het achteraf niet handig. Hij liet gewoon even zijn emoties blijken.
Ik denk dat iemand hem dat ingefluisterd heeft.Ajacied.![]()
Alfred Schreuderquote:Op zondag 4 februari 2018 19:29 schreef Liftdeur het volgende:
Ziyech heeft wel spijt en vond het achteraf niet handig. Hij liet gewoon even zijn emoties blijken.
Ik denk dat iemand hem dat ingefluisterd heeft.![]()
Lekker rustig in dit topic, al die kakkerlakken hebben opeens geen grote mond meer.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Keizer had ook niet weg hoeven gaan wat mij betreft, maar ik denk dat er intern wat gebeurd is. Het moment waarop Keizer wegging makes no sense. Het ging juist net goed.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:35 schreef KingRadler het volgende:
Wat is er met Ajax aan de hand?
Onder Keizer was het veel beter...![]()
Ach, emotie hoort ook bij de wedstrijd. Als ie achteraf spijt had dan is het over ook. Hij ligt volgens mij ook wel goed in de groep heb ik het idee.
Maar als er een club de hoofdprijs wil betalen aan het eind vh seizoen (na een goed WK hopelijk) dan mag ie wel vertrekken, met Frenkie hebben we zijn vervanger al in huis.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Frenkie speelt niet op zijn positie Hans.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:36 schreef Pedroso het volgende:
Ach, emotie hoort ook bij de wedstrijd. Als ie achteraf spijt had dan is het over ook. Hij ligt volgens mij ook wel goed in de groep heb ik het idee.
Maar als er een club de hoofdprijs wil betalen aan het eind vh seizoen (na een goed WK hopelijk) dan mag ie wel vertrekken, met Frenkie hebben we zijn vervanger al in huis.![]()
Wel doodzonde dat Kluivert niet gaat bijttekenen, 1e helft kwam bijna alle gevaar van hem af.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Bron?quote:Op zondag 4 februari 2018 19:37 schreef Pedroso het volgende:
Wel doodzonde dat Kluivert niet gaat bijttekenen, 1e helft kwam bijna alle gevaar van hem af.![]()
Wat moet hij nou bij ManUquote:Op zondag 4 februari 2018 19:37 schreef Pedroso het volgende:
Wel doodzonde dat Kluivert niet gaat bijttekenen, 1e helft kwam bijna alle gevaar van hem af.![]()
Waardeloze supporters in de arena,, je kan ook niks anders verwachten aangezien ze ook Iniesta uitfluiten en Nederlandse meest succesvolle voetballer en ex ajacied Seedorf![]()
Bedankt bontkraagquote:Op zondag 4 februari 2018 19:38 schreef PSVCL het volgende:
Waardeloze supporters in de arena,, je kan ook niks anders verwachten aangezien ze ook Iniesta uitfluiten en Nederlandse meest succesvolle voetballer en ex ajacied Seedorf![]()
Zou een prima positie voor hem zijn Piet. Beter dan waar ie nu staat, daar voegt ie helaas niets meer toe.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:37 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Frenkie speelt niet op zijn positie Hans.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Frenkie is een CM/CVquote:Op zondag 4 februari 2018 19:39 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Zou een prima positie voor hem zijn Piet. Beter dan waar ie nu staat, daar voegt ie helaas niets meer toe.
Ziyech is AMC/CM![]()
Frenkie kan ook prima als aanvallende middenvelder spelen, heeft ie in de jeugd ook meermalen gestaan.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:39 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Frenkie is een CM/CV
Ziyech is AMC/CMAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ga lekker janken in je eigen topic.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:38 schreef PSVCL het volgende:
Waardeloze supporters in de arena,, je kan ook niks anders verwachten aangezien ze ook Iniesta uitfluiten en Nederlandse meest succesvolle voetballer en ex ajacied Seedorf#FreeHat![]()
Veltman kan prima keeper zijn etc etc. Frenkie is een CM.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:41 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Frenkie kan ook prima als aanvallende middenvelder spelen, heeft ie in de jeugd ook meermalen gestaan.![]()
Over Veltman gesproken, speelde wederom een prima wedstrijd.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:42 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Veltman kan prima keeper zijn etc etc. Frenkie is een CM.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Altijd tegen de lamme en de blinde. In topwedstrijden zie je hem nooit.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:43 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Over Veltman gesproken, speelde wederom een prima wedstrijd.![]()
Lozano, Elia, Depay, hij had ze allemaal in z'n zak. Noem is een NL topwedstrijd waar ie door het ijs is gezakt ?quote:Op zondag 4 februari 2018 19:43 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Altijd tegen de lamme en de blinde. In topwedstrijden zie je hem nooit.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Topwedstrijden Europees. Nationaal hebben we geen topwedstrijden ouwe reus.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:45 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Lozano, Elia, Depay, hij had ze allemaal in z'n zak. Noem is een NL topwedstrijd waar ie door het ijs is gezakt ?![]()
Ondanks dat ik geen Ziyech fan ben, is dit wel dom van Veltman. Publiekelijk Ziyech afvallentwitter:FOXSportsnl twitterde op zondag 04-02-2018 om 19:03:43💬 | Veltman is het eens met Ziyech dat er veel gefloten wordt, maar niet met zijn gebaren."Dat hoort gewoon niet."#ajanac #Ajax https://t.co/A22RG4Ihhr reageer retweet
![]()
Die spelen we ook enorm veel.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:45 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Topwedstrijden Europees. Nationaal hebben we geen topwedstrijden ouwe reus.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
En terecht. Moet die bontkraag zich maar gedragen.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:46 schreef Mansjester het volgende:
Ondanks dat ik geen Ziyech fan ben, is dit wel dom van Veltman. Publiekelijk Ziyech afvallentwitter:FOXSportsnl twitterde op zondag 04-02-2018 om 19:03:43💬 | Veltman is het eens met Ziyech dat er veel gefloten wordt, maar niet met zijn gebaren."Dat hoort gewoon niet."#ajanac #Ajax https://t.co/A22RG4Ihhr reageer retweet
![]()
Ziyech valt wekelijks publiekelijk heel Ajax af joh..quote:Op zondag 4 februari 2018 19:46 schreef Mansjester het volgende:
Ondanks dat ik geen Ziyech fan ben, is dit wel dom van Veltman. Publiekelijk Ziyech afvallentwitter:FOXSportsnl twitterde op zondag 04-02-2018 om 19:03:43💬 | Veltman is het eens met Ziyech dat er veel gefloten wordt, maar niet met zijn gebaren."Dat hoort gewoon niet."#ajanac #Ajax https://t.co/A22RG4Ihhr reageer retweet
![]()
Veltman is gewoon prima.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:45 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Lozano, Elia, Depay, hij had ze allemaal in z'n zak. Noem is een NL topwedstrijd waar ie door het ijs is gezakt ?![]()
quote:Op zondag 4 februari 2018 19:48 schreef Typisch het volgende:
[..]
Ziyech valt wekelijks publiekelijk heel Ajax af joh..![]()
![]()
Prima clubvoetballer, ook erg stabiel in zijn goede prestaties dit seizoen. Gaat de Europese subtop niet halen maar dat zijn er weinig tegenwoordig in Nederland.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:50 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Jup. Ook niet meer dan dat overigensAls je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Viel nog wel op aan te merken dat zijn bijdrages in balbezit karig waren maar met name in de openingsfase vandaag viel me dat wel meequote:Op zondag 4 februari 2018 19:52 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Prima clubvoetballer, ook erg stabiel in zijn goede prestaties dit seizoen. Gaat de Europese subtop niet halen maar dat zijn er weinig tegenwoordig in Nederland.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Op naar het FC Afkicken topicquote:Oh.![]()
Nu erger ik me vaak aan uitspraken van Veltman, maar wat is hier verkeerd aan? Als dat zijn mening is.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:46 schreef Mansjester het volgende:
Ondanks dat ik geen Ziyech fan ben, is dit wel dom van Veltman. Publiekelijk Ziyech afvallentwitter:FOXSportsnl twitterde op zondag 04-02-2018 om 19:03:43💬 | Veltman is het eens met Ziyech dat er veel gefloten wordt, maar niet met zijn gebaren."Dat hoort gewoon niet."#ajanac #Ajax https://t.co/A22RG4Ihhr reageer retweet
Oh.![]()
Ik vind het niet echt netjes en kunnen om als aanvoerder te zeggen dat het terecht is dat je medespeler wordt uitgeflotenquote:Op zondag 4 februari 2018 20:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nu erger ik me vaak aan uitspraken van Veltman, maar wat is hier verkeerd aan? Als dat zijn mening is.![]()
Dat staat er ook niet.quote:Op zondag 4 februari 2018 20:12 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt netjes en kunnen om als aanvoerder te zeggen dat het terecht is dat je medespeler wordt uitgeflotenVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Hij vond die gebaartjes niet kunnen, en daar heeft hij gelijk in.quote:Op zondag 4 februari 2018 20:12 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Ik vind het niet echt netjes en kunnen om als aanvoerder te zeggen dat het terecht is dat je medespeler wordt uitgeflotenOh.![]()
quote:Hij snapt dat er werd gefloten, of iets in die trend. Dat vind ik al niet goed om te zeggen, vind dat je je medespelers moet beschermen. Ook al heb ik me ook wel geërgerd aan de gebaartjesquote:Op zondag 4 februari 2018 20:19 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij vond die gebaartjes niet kunnen, en daar heeft hij gelijk in.![]()
"Veltman is het eens met Ziyech dat er veel gefloten wordt, maar niet met zijn gebaren. Dat hoort gewoon niet"quote:Op zondag 4 februari 2018 20:28 schreef Mansjester het volgende:
[..]
[..]
Hij snapt dat er werd gefloten, of iets in die trend. Dat vind ik al niet goed om te zeggen, vind dat je je medespelers moet beschermen. Ook al heb ik me ook wel geërgerd aan de gebaartjes
Ik zie daar nergens staan dat hij snapt dat er gefloten wordt.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Hoe dan ook is een jongen als Ziyech op dit moment het laatst wat je in je selectie kan gebruiken.Dit, dus.![]()
Moet je het interview bekijken. Daarin zegt ie dat ie het eens is met het gefluit en de strekking is dat ie het wel snaptquote:Op zondag 4 februari 2018 20:34 schreef Monolith het volgende:
[..]
"Veltman is het eens met Ziyech dat er veel gefloten wordt, maar niet met zijn gebaren. Dat hoort gewoon niet"
Ik zie daar nergens staan dat hij snapt dat er gefloten wordt.![]()
Onzin.quote:Op zondag 4 februari 2018 20:35 schreef Buitendam het volgende:
Hoe dan ook is een jongen als Ziyech op dit moment het laatst wat je in je selectie kan gebruiken.![]()
Je moet een inhaalslag maken en dan heeft 1 van je sterspelers het aan de stok met het publiek.quote:
En morgen staan de kranten er weel vol mee.
Dat is het laatste wat Ten Hag kan gebruiken.Dit, dus.![]()
quote:Op zondag 4 februari 2018 21:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je moet een inhaalslag maken en dan heeft 1 van je sterspelers het aan de stok met het publiek.
En morgen staan de kranten er weel vol mee.
Dat is het laatste wat Ten Hag kan gebruiken.twitter:televoetbal twitterde op zondag 04-02-2018 om 21:27:04Ziyech heeft spijt: 'Maar ik heb ook emoties' https://t.co/nziEDjNlgT reageer retweet
![]()
Ja, hij doet braaf wat hem wordt gezegd.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:43 schreef Tarado het volgende:
[..]twitter:televoetbal twitterde op zondag 04-02-2018 om 21:27:04Ziyech heeft spijt: 'Maar ik heb ook emoties' https://t.co/nziEDjNlgT reageer retweet
Dit, dus.![]()
eerst maar van Roda winnenquote:Op zondag 4 februari 2018 21:43 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ja, hij doet braaf wat hem wordt gezegd.![]()
Liever een speler die laat zien dat hem wat uitmaakt dan de zoveelste niets zeggende passant die alles maar best vind.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:41 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Je moet een inhaalslag maken en dan heeft 1 van je sterspelers het aan de stok met het publiek.
En morgen staan de kranten er weel vol mee.
Dat is het laatste wat Ten Hag kan gebruiken.![]()
Dit is wel een speler die je op deze manier wegjaagt. Doodzonde.quote:Op zondag 4 februari 2018 21:52 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Liever een speler die laat zien dat hem wat uitmaakt dan de zoveelste niets zeggende passant die alles maar best vind.![]()
Denk dat hij zich er makkelijk overheen zet, als hij volgende week weer wat applaus krijgtquote:Op zondag 4 februari 2018 22:37 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Dit is wel een speler die je op deze manier wegjaagt. Doodzonde.![]()
Ik denk het niet, maar we zullen zien. Bij Heerenveen had hij volgens mij ook mot met de supporters, en was hij snel weg naar Twente wat niet de meest voordehandliggende transfer was.quote:Op zondag 4 februari 2018 22:40 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Denk dat hij zich er makkelijk overheen zet, als hij volgende week weer wat applaus krijgt![]()
Nog dommer dan Ziyechquote:Op zondag 4 februari 2018 23:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Je mag in brand
Goeie genade zeg..![]()
Dat soort jongens kunnen beter eerst hun jeugdopleiding op FOK! afmaken.quote:Op zondag 4 februari 2018 23:16 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Je mag in brand
Goeie genade zeg..Oh.![]()
Vangaalkamp wint van cruijfkamp en nu krijg je een megatukkeroo in a'dam.quote:Op zondag 4 februari 2018 19:35 schreef KingRadler het volgende:
Wat is er met Ajax aan de hand?
Onder Keizer was het veel beter...
When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Eventjes on topic. Ik snap die idolate talkshows niet op televisie en het internet, zitten allemaal te vertellen dat ziyech de topspeler van de eredivisie is, wat een kul. Hij faalt dit seizoen anders werd er niet zo over hem gepraat in al die talkshows. Ziyech is al bijna 25 en zal nooit een topspeler worden, hij is al te oud om dat niveau te behalen. Die jack van gelder praat 20 minuten over ziyech, die show kijk ik volgende week ook niet meer.
Als er een topspeler is in de eredivisie zou bestaan, dan speelt die dit seizoen bij psv, helaas. Zo is het wel. Ik denk zelf dat de tukkeroo ziyech geen goed zal doen, hij heeft iemand nodig om tegenop te kijken, maar op ten hag de tukkeroo kijkt hij neer en terecht, helaas. Hij kan niet veel leren van klompenvoetballer ten hag en zijn aanstelling als coach is echt dom en gaat overmars de kop kosten.When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Dus de aanstelling van Ten Hag is dom, omdat een speler die volgens jou nooit wat gaat worden op hem neer kijkt?quote:Op maandag 5 februari 2018 08:40 schreef govie het volgende:
Eventjes on topic. Ik snap die idolate talkshows niet op televisie en het internet, zitten allemaal te vertellen dat ziyech de topspeler van de eredivisie is, wat een kul. Hij faalt dit seizoen anders werd er niet zo over hem gepraat in al die talkshows. Ziyech is al bijna 25 en zal nooit een topspeler worden, hij is al te oud om dat niveau te behalen. Die jack van gelder praat 20 minuten over ziyech, die show kijk ik volgende week ook niet meer.
Als er een topspeler is in de eredivisie zou bestaan, dan speelt die dit seizoen bij psv, helaas. Zo is het wel. Ik denk zelf dat de tukkeroo ziyech geen goed zal doen, hij heeft iemand nodig om tegenop te kijken, maar op ten hag de tukkeroo kijkt hij neer en terecht, helaas. Hij kan niet veel leren van klompenvoetballer ten hag en zijn aanstelling als coach is echt dom en gaat overmars de kop kosten.
Ten Hag begrijpt voetbal als geen andere trainer in de Eredivisie. Dat hij een dom accentje heeft en sommige mensen hem daarom moeilijk serieus kunnen nemen, zegt vooral veel over die 'sommige mensen'.
Het is net als met Rutten destijds. Als je praat als een lampenkap, een beetje slist of een accent hebt, dan ben je direct een waardeloze trainer en binnen een paar wedstrijden afgeserveerd bij sommige 'voetbalkenners'.
[ Bericht 1% gewijzigd door LosBuenosMuchachos op 05-02-2018 12:46:08 ]![]()
Als jij ziyech, neres, dolberg of een vergelijkbaar toptalent bent, dan kijk je niet op naar ten hag. Misschien ben jij ook wel niet zo geniaal.quote:Op maandag 5 februari 2018 09:03 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dus de aanstelling van Ten Hag is dom, omdat een speler die volgens jou nooit wat gaat worden op hem neer kijkt?
Ten Hag begrijpt voetbal als geen andere trainer in de Eredivisie. Dat hij een dom accentje heeft en sommige mensen hem daarom moeilijk serieus kunnen nemen, zegt vooral veel over die 'sommige mensen'.
Het is net als met Rutten destijds. Als je praat als een lampenkap, een beetje slist of een accent hebt, dan ben je direct een waardeloze trainer en binnen een paar wedstrijden afgeserveerd bij sommige 'voetbalkenners'.
[ Bericht 2% gewijzigd door LosBuenosMuchachos op 05-02-2018 12:46:19 ]When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Dus nu is Ziyech weer een toptalent?quote:Op maandag 5 februari 2018 09:16 schreef govie het volgende:
[..]
Als jij ziyech, neres, dolberg of een vergelijkbaar toptalent bent, dan kijk je niet op naar ten hag. Misschien ben jij ook wel niet zo geniaal.![]()
quote:Op maandag 5 februari 2018 08:40 schreef govie het volgende:
Ziyech is al bijna 25 en zal nooit een topspeler worden, hij is al te oud om dat niveau te behalen.Ik zie hier een discrepantie.quote:Op maandag 5 februari 2018 09:16 schreef govie het volgende:
[..]
Als jij ziyech (...) of een vergelijkbaar toptalent bent, dan kijk je niet op naar ten hag.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Lozano is de beste . Ben het tot zo ver met je eens.quote:Op maandag 5 februari 2018 08:40 schreef govie het volgende:
Eventjes on topic. Ik snap die idolate talkshows niet op televisie en het internet, zitten allemaal te vertellen dat ziyech de topspeler van de eredivisie is, wat een kul. Hij faalt dit seizoen anders werd er niet zo over hem gepraat in al die talkshows. Ziyech is al bijna 25 en zal nooit een topspeler worden, hij is al te oud om dat niveau te behalen. Die jack van gelder praat 20 minuten over ziyech, die show kijk ik volgende week ook niet meer.
Als er een topspeler is in de eredivisie zou bestaan, dan speelt die dit seizoen bij psv, helaas. Zo is het wel. Ik denk zelf dat de tukkeroo ziyech geen goed zal doen, hij heeft iemand nodig om tegenop te kijken, maar op ten hag de tukkeroo kijkt hij neer en terecht, helaas. Hij kan niet veel leren van klompenvoetballer ten hag en zijn aanstelling als coach is echt dom en gaat overmars de kop kosten.
Ik vind ziyech wel goed, hij heeft wel een beetje het Mocro mentaliteitsprobleem lijkt wel..jammer. Prima Ajax speler. Maar geen Barcelona.
Verder denk ik dat ten Hag volgend jaar kampioen wordt . Dit jaar lukt hem niet meer, PSV wordt kampioen. Goede trainer. Maar ook hij heeft iets langer nodig. Net als Bos.
Je ziet al wel wat van zijn hand, echter ze zijn nog niet helemaal ingespeeld op elkaar. Daarom.lijkt het nu slechter. Ik denk over een paar wedstrijden dat het een stuk leuker wordt om te zien.Whatever...![]()
Lozano heeft zeker meer potentie om hogerop te komen, of hij op dit moment de beste is weet ik niet en Ziyech is een smaakmaker, hij heeft alleen z'n lichaamstaal niet mee en voor een stap of stappen hoger zal hij toch aan dat balverlies moeten werkenquote:Op maandag 5 februari 2018 09:39 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Lozano is de beste . Ben het tot zo ver met je eens.
Ik vind ziyech wel goed, hij heeft wel een beetje het Mocro mentaliteitsprobleem lijkt wel..jammer. Prima Ajax speler. Maar geen Barcelona.
Verder denk ik dat ten Hag volgend jaar kampioen wordt . Dit jaar lukt hem niet meer, PSV wordt kampioen. Goede trainer. Maar ook hij heeft iets langer nodig. Net als Bos.
Je ziet al wel wat van zijn hand, echter ze zijn nog niet helemaal ingespeeld op elkaar. Daarom.lijkt het nu slechter. Ik denk over een paar wedstrijden dat het een stuk leuker wordt om te zien.![]()
Ik denk dat lozano over een jaar of twee a friend bij een Europese topclub speelt . Ziyech niet. Die gaat misschien naar een Spaanse middenmoter om daar dan op de bank te komen.quote:Op maandag 5 februari 2018 09:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Lozano heeft zeker meer potentie om hogerop te komen, of hij op dit moment de beste is weet ik niet en Ziyech is een smaakmaker, hij heeft alleen z'n lichaamstaal niet mee en voor een stap of stappen hoger zal hij toch aan dat balverlies moeten werken
Hij kan beter in NL blijven. Ik vind assaidi ook wel goed spelen trouwens dit jaar. En die gast van AZ die scoorde . Sowieso hebben ze bij AZ wel een paar potentiële heel goede spelers. Misschien geen Europese top... Maar erg goed.Whatever...![]()
als spelers dat advies eens ter harte zouden nemen, teveel die het niet redden momenteel, alleen hebben ze in de tussentijd wel hun bankrekening gespekt dus dat zal niet ophoudenquote:Op maandag 5 februari 2018 10:14 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik denk dat lozano over een jaar of twee a friend bij een Europese topclub speelt . Ziyech niet. Die gaat misschien naar een Spaanse middenmoter om daar dan op de bank te komen.
Hij kan beter in NL blijven. Ik vind assaidi ook wel goed spelen trouwens dit jaar. En die gast van AZ die scoorde . Sowieso hebben ze bij AZ wel een paar potentiële heel goede spelers. Misschien geen Europese top... Maar erg goed.![]()
Lozano begint nu ook, naast zijn doelpunten en assists, goed in het belang van het team te spelen. Tegen Feyenoord was dat al goed, maar tegen Zwolle helemaal.quote:Op maandag 5 februari 2018 10:14 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Ik denk dat lozano over een jaar of twee a friend bij een Europese topclub speelt . Ziyech niet. Die gaat misschien naar een Spaanse middenmoter om daar dan op de bank te komen.
Hij kan beter in NL blijven. Ik vind assaidi ook wel goed spelen trouwens dit jaar. En die gast van AZ die scoorde . Sowieso hebben ze bij AZ wel een paar potentiële heel goede spelers. Misschien geen Europese top... Maar erg goed.
Als hij dat kan combineren met zijn efficiëntie van begin van het seizoen, dan kan hij naar de absolute top. Maar dat is wel een grote 'als'. Ik vind trouwens Neres niet minder. Wat druistiger misschien, maar ook veel jonger.
Samen op dit moment de beste aanvallers van de Eredivisie.![]()
alweer zo lang geleden, leuk dat ze optimistischer zijn dan iktwitter:FreekJansenVI twitterde op maandag 05-02-2018 om 11:17:41638 dagen (en 55 speelronden) geleden stond Ajax voor het laatst aan kop in de Eredivisie. Toch zijn ze in Amsterdam vastberaden dat het gat met PSV overbrugbaar is en de missie voor dit seizoen zal slagen. #Ajax 1/2 reageer retweet
![]()
Ach deze geintjes kennen we inmiddels wel. Zul je zien dat er volgend jaar weer een team buitengewoon presteert waardoor je weer net 1 a 2 punten te kort komt.quote:Op maandag 5 februari 2018 11:57 schreef Tarado het volgende:
alweer zo lang geleden, leuk dat ze optimistischer zijn dan iktwitter:FreekJansenVI twitterde op maandag 05-02-2018 om 11:17:41638 dagen (en 55 speelronden) geleden stond Ajax voor het laatst aan kop in de Eredivisie. Toch zijn ze in Amsterdam vastberaden dat het gat met PSV overbrugbaar is en de missie voor dit seizoen zal slagen. #Ajax 1/2 reageer retweet
![]()
Waarom Onana ook al weg wil begrijp ik niet helemaal. Bij welke club van hogere statuur ben je als 22 jarige keeper de onbetwiste nummer 1?
Cillessen was een in mijn optiek een klasse beter toen hij vertrok. Lekker vlieguren maken en over twee jaar een mooie stap maken, lijkt me beter.![]()
Onana heeft wel veel meer uitstraling, iets wat ze in het buitenland wel kunnen waarderen natuurlijk. Uiteraard vind ik ook dat hij nog 1 of 2 jaar moet blijven, maar je weet hoe dat gaat bij Ajax.quote:Op maandag 5 februari 2018 12:35 schreef Wotte het volgende:
Waarom Onana ook al weg wil begrijp ik niet helemaal. Bij welke club van hogere statuur ben je als 22 jarige keeper de onbetwiste nummer 1?
Cillessen was een in mijn optiek een klasse beter toen hij vertrok. Lekker vlieguren maken en over twee jaar een mooie stap maken, lijkt me beter.![]()
Waar zie jij dat Onana weg wil?quote:Op maandag 5 februari 2018 12:35 schreef Wotte het volgende:
Waarom Onana ook al weg wil begrijp ik niet helemaal. Bij welke club van hogere statuur ben je als 22 jarige keeper de onbetwiste nummer 1?
Cillessen was een in mijn optiek een klasse beter toen hij vertrok. Lekker vlieguren maken en over twee jaar een mooie stap maken, lijkt me beter.![]()
Hoe kunnen ze zo vastberaden zijn als ze het niet eens in eigen hand hebbenquote:Op maandag 5 februari 2018 11:57 schreef Tarado het volgende:
alweer zo lang geleden, leuk dat ze optimistischer zijn dan iktwitter:FreekJansenVI twitterde op maandag 05-02-2018 om 11:17:41638 dagen (en 55 speelronden) geleden stond Ajax voor het laatst aan kop in de Eredivisie. Toch zijn ze in Amsterdam vastberaden dat het gat met PSV overbrugbaar is en de missie voor dit seizoen zal slagen. #Ajax 1/2 reageer retweet
Oh.![]()
ik verbaas me weleens vaker over mensen die ergens in gelovenquote:Op maandag 5 februari 2018 13:30 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hoe kunnen ze zo vastberaden zijn als ze het niet eens in eigen hand hebben![]()
Je moet het misschien ook meer zien als een interviewer die vraagt of men nog in het kampioenschap gelooft, wat moet iemand anders zeggen, begin februari? 'Ja ik denk eigenlijk niet dat het nog kan', 'gaat heel moeilijk worden, maar we blijven hopen'? Natuurlijk zeggen ze dat ze er nog vol vertrouwen in hebbenquote:Op maandag 5 februari 2018 13:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik verbaas me weleens vaker over mensen die ergens in geloven![]()
Waarom negeert iedereen het debuut van een speler die al jaren in de jeugd speelt?Mazraoui speelde gisteren maar enkele minuten maar benieuwd hoe hij zich door ontwikkeld, heeft de afgelopen 12 maanden toch flinke groei doorgemaakt.
Assassin stabs you in your back.![]()
Tja, zo boeiend is zo'n wissel voor de vorm niet echt.quote:Op maandag 5 februari 2018 14:06 schreef Assassin92 het volgende:
Waarom negeert iedereen het debuut van een speler die al jaren in de jeugd speelt?Mazraoui speelde gisteren maar enkele minuten maar benieuwd hoe hij zich door ontwikkeld, heeft de afgelopen 12 maanden toch flinke groei doorgemaakt.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Lijkt mij echt zo'n speler die later naar Excelsior of Sparta gaat.quote:Op maandag 5 februari 2018 14:06 schreef Assassin92 het volgende:
Waarom negeert iedereen het debuut van een speler die al jaren in de jeugd speelt?Mazraoui speelde gisteren maar enkele minuten maar benieuwd hoe hij zich door ontwikkeld, heeft de afgelopen 12 maanden toch flinke groei doorgemaakt.
Oh.![]()
Ik word ook doodmoe van media die roepen dat Ten Hag faalt als er dit seizoen geen titel wordt gewonnen, hij stond notabene al 5 punten achter PSV toen ie begon
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
valt hem niet echt te verwijten maar de directie wel want dan had die trainerswissel ook gewoon in de zomer gekundquote:Op maandag 5 februari 2018 14:16 schreef TheVulture het volgende:
Ik word ook doodmoe van media die roepen dat Ten Hag faalt als er dit seizoen geen titel wordt gewonnen, hij stond notabene al 5 punten achter PSV toen ie begon![]()
En nu 7. Oprotten.quote:Op maandag 5 februari 2018 14:16 schreef TheVulture het volgende:
Ik word ook doodmoe van media die roepen dat Ten Hag faalt als er dit seizoen geen titel wordt gewonnen, hij stond notabene al 5 punten achter PSV toen ie begon![]()
Begin jij nou ook al te zeuren over scheidsrechtersquote:Op maandag 5 februari 2018 14:53 schreef Tarado het volgende:
en woensdag zonder de Ligt met Bas Nijhuis, dan is het echt wel over die titelrace
Oh.![]()
ik dek me vast inquote:Op maandag 5 februari 2018 14:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Begin jij nou ook al te zeuren over scheidsrechters![]()
![]()
Ajax moet van iedereen winnen in NL, alleen doen ze het niet, ik verwacht er niet zoveel van eerlijk gezegd mede omdat ik ze na de winterstop ook niet echt overtuigend vindquote:Op maandag 5 februari 2018 15:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als ze al niet van Roda kunnen winnen...![]()
Is Kristensen al inzetbaar? Wellicht een mooi moment om Veltman in het centrum te zetten en Kristen RB.quote:Op maandag 5 februari 2018 14:53 schreef Tarado het volgende:
en woensdag zonder de Ligt met Bas Nijhuis, dan is het echt wel over die titelraceVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Wöber gaat gewoon spelen.quote:Op maandag 5 februari 2018 15:21 schreef Monolith het volgende:
[..]
Is Kristensen al inzetbaar? Wellicht een mooi moment om Veltman in het centrum te zetten en Kristen RB.Oh.![]()
Ik dacht even dat een linkspoot op RCV wellicht een probleem zou zijn, maar Frenkie staat natuurlijk ook gewoon al tijden LCV.quote:
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Wat dat betreft snap ik ze wel hoor. Het enige jammere is dat ze hun eigen carriere en kansen zo vaak om zeep helpen. Erg zonde. Zo iemand als Klaasse, toch eeuwig jammer dat hij niet de speeltijd krijgt om beter te worden. Hij had beter bij Ajax kunnen blijven en dat over een jaar of drie eindelijk weer eens meedoen in europa. Als een paar andere talenten ook blijven tenminst.equote:Op maandag 5 februari 2018 10:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
als spelers dat advies eens ter harte zouden nemen, teveel die het niet redden momenteel, alleen hebben ze in de tussentijd wel hun bankrekening gespekt dus dat zal niet ophoudenLozano vind ik wel echt enorm goed met zijn neus voor goals en zijn snelheid, dat maakt hem waar hij ook speelt levensgevaarlijk. Ik vind Neres meer een klassieke zuid-amerikaanse baltovenaar, overigens zijn doelpunt dit weekend daar droop de klasse wel vanaf. Niet vallen en toneel spelen, maar gewoon doorhalen en scoren, erg goed.quote:Op maandag 5 februari 2018 10:26 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Lozano begint nu ook, naast zijn doelpunten en assists, goed in het belang van het team te spelen. Tegen Feyenoord was dat al goed, maar tegen Zwolle helemaal.
Als hij dat kan combineren met zijn efficiëntie van begin van het seizoen, dan kan hij naar de absolute top. Maar dat is wel een grote 'als'. Ik vind trouwens Neres niet minder. Wat druistiger misschien, maar ook veel jonger.
Samen op dit moment de beste aanvallers van de Eredivisie.Whatever...![]()
In het geval van Klaassen ben ik het niet met je eens, die was wel klaar voor het niveau Everton, anders ben je er nooit klaar voor.quote:Op maandag 5 februari 2018 15:38 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Wat dat betreft snap ik ze wel hoor. Het enige jammere is dat ze hun eigen carriere en kansen zo vaak om zeep helpen. Erg zonde. Zo iemand als Klaasse, toch eeuwig jammer dat hij niet de speeltijd krijgt om beter te worden. Hij had beter bij Ajax kunnen blijven en dat over een jaar of drie eindelijk weer eens meedoen in europa. Als een paar andere talenten ook blijven tenminst.e
[..]
Lozano vind ik wel echt enorm goed met zijn neus voor goals en zijn snelheid, dat maakt hem waar hij ook speelt levensgevaarlijk. Ik vind Neres meer een klassieke zuid-amerikaanse baltovenaar, overigens zijn doelpunt dit weekend daar droop de klasse wel vanaf. Niet vallen en toneel spelen, maar gewoon doorhalen en scoren, erg goed.![]()
Als ze echt geen toekomst in Keizer zagen en wel in Ten Hag, was tot de zomer wachten ook niet slim geweest, omdat Ten Hag dan mogelijk al bij een andere club aan de slag was gegaan... ik snap wel dat ze dit nu hebben gedaan...quote:Op maandag 5 februari 2018 14:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
valt hem niet echt te verwijten maar de directie wel want dan had die trainerswissel ook gewoon in de zomer gekundOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
was natuurlijk geen probleem geweest want ze waren al maanden aan het praten, dan hadden ze hem ook voor de zomer vast kunnen leggen.quote:Op maandag 5 februari 2018 15:59 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Als ze echt geen toekomst in Keizer zagen en wel in Ten Hag, was tot de zomer wachten ook niet slim geweest, omdat Ten Hag dan mogelijk al bij een andere club aan de slag was gegaan... ik snap wel dat ze dit nu hebben gedaan...
Verder heb ik er ook geen moeite mee dat Keizer is vervangen alleen zullen ze echt wel kritiek krijgen als de titel niet gepakt wordt en dat is nog terecht ook.![]()
Dolberg is mogelijk de enige uit deze peuterspeelzaal die een stapje hogerop kan.
Mensen moeten trouwens niet meer fluiten, maar gewoon thuisblijven. Elke week jezelf kapot ergeren omdat ze er niks van kunnen, doe effe normaal.![]()
Dolberg ja? De man die al een volledig kalender jaar uit vorm is? Terwijl De Ligt, F, De Jong, Neres en Onana wekelijks prima spelen dit seizoen?quote:Op maandag 5 februari 2018 16:55 schreef RicardoGallego het volgende:
Dolberg is mogelijk de enige uit deze peuterspeelzaal die een stapje hogerop kan.
Mensen moeten trouwens niet meer fluiten, maar gewoon thuisblijven. Elke week jezelf kapot ergeren omdat ze er niks van kunnen, doe effe normaal.![]()
Als PSV bijna alle punten pakt, kan je weinig meerquote:Op maandag 5 februari 2018 16:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
was natuurlijk geen probleem geweest want ze waren al maanden aan het praten, dan hadden ze hem ook voor de zomer vast kunnen leggen.
Verder heb ik er ook geen moeite mee dat Keizer is vervangen alleen zullen ze echt wel kritiek krijgen als de titel niet gepakt wordt en dat is nog terecht ook.
Kritiek zal er vooral zijn als we aan het eind van het seizoen nog steeds wisselvallig zijn, niet zozeer wel of geen titel![]()
In de Eredivisie ben je er inderdaad nooit klaar voor. Niveauverschil met Engels subtoppertje is veel te groot. Jongen wordt daar keihard uitgelachen, hebben nog nooit zo'n beperkte harker gezien.quote:Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
In het geval van Klaassen ben ik het niet met je eens, die was wel klaar voor het niveau Everton, anders ben je er nooit klaar voor.![]()
Amsterdammers zijn nu eenmaal arrogante zeikerds. PSV maakt minder fouten dit jaar en heeft het in eigen hand. Daar kan ten Hag niets meer aan veranderen.quote:Op maandag 5 februari 2018 16:16 schreef Tarado het volgende:
[..]
was natuurlijk geen probleem geweest want ze waren al maanden aan het praten, dan hadden ze hem ook voor de zomer vast kunnen leggen.
Verder heb ik er ook geen moeite mee dat Keizer is vervangen alleen zullen ze echt wel kritiek krijgen als de titel niet gepakt wordt en dat is nog terecht ook.
Wat hij wel kan doen is een team bouwen dat volgend jaar mee kan doen om het kampioenschap en wellicht in europa wat verder kan komen dan de voorrondes.
Als een aantal goede spelers nu eens wat langer zou blijven dan hoeven ze niet naar Everton maar speelt Ajax op het niveau van Everton.Whatever...![]()
Dit is helaas wel waar. Klaassen blijkt er gewoon niet zo veel van te kunnen.quote:Op maandag 5 februari 2018 17:58 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
In de Eredivisie ben je er inderdaad nooit klaar voor. Niveauverschil met Engels subtoppertje is veel te groot. Jongen wordt daar keihard uitgelachen, hebben nog nooit zo'n beperkte harker gezien.
En eigenlijk had iedere niet Ajax-supporter dat al lang gezien.
Beetje een gevalletje Clasie.![]()
Als eriksen het heeft gemaakt bij tottenham dan had klaassen het ook wel kunnen maken bij een suptopper in engeland, maar te gemakkelijk voor engeland gekozen zonder te kijken naar de selectie en of hij er zou kunnen passen. Maar everton is anders als tottenham, die eisen volgens mij veel meer van hun spelers (is toch liverpool een grote stad, daar krijg je eventueel minder tijd als in london). Ik denk dat klaassen makkelijk in de premier meekan, mits bij een ploeg die wil voetballen met niet al teveel druk (net als eriksen).quote:Op maandag 5 februari 2018 17:58 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
In de Eredivisie ben je er inderdaad nooit klaar voor. Niveauverschil met Engels subtoppertje is veel te groot. Jongen wordt daar keihard uitgelachen, hebben nog nooit zo'n beperkte harker gezien.When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Hij had bij Ajax moeten blijven en bouwen aan een Ajax dat van Everton kan winnen.quote:Op maandag 5 februari 2018 15:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
In het geval van Klaassen ben ik het niet met je eens, die was wel klaar voor het niveau Everton, anders ben je er nooit klaar voor.Whatever...![]()
Klaassen is een prima speler maar had beter naar een andere competitie kunnen gaan zoals de Bundesliga.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:10 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Dit is helaas wel waar. Klaassen blijkt er gewoon niet zo veel van te kunnen.
En eigenlijk had iedere niet Ajax-supporter dat al lang gezien.
Beetje een gevalletje Clasie.![]()
Eriksen heeft brille en klasse in zijn spel . Klaassen daarentegen is in alles net niet voor dat niveau net als De Jong vroeger. En daarbij is het niveau hier behoorlijk gedaald in vergelijking met 4 jaar terug.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:13 schreef govie het volgende:
[..]
Als eriksen het heeft gemaakt bij tottenham dan had klaassen het ook wel kunnen maken bij een suptopper in engeland, maar te gemakkelijk voor engeland gekozen zonder te kijken naar de selectie en of hij er zou kunnen passen. Maar everton is anders als tottenham, die eisen volgens mij veel meer van hun spelers (is toch liverpool een grote stad, daar krijg je eventueel minder tijd als in london). Ik denk dat klaassen makkelijk in de premier meekan, mits bij een ploeg die wil voetballen met niet al teveel druk (net als eriksen).RED ONS HENNIEGOD![]()
Beetje vreemde logica, omdat Liverpool een grote stad is krijg je daar minder tijd dan in Londen? Misschien raadzaam om eens een atlas te raadplegen.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:13 schreef govie het volgende:
[..]
Als eriksen het heeft gemaakt bij tottenham dan had klaassen het ook wel kunnen maken bij een suptopper in engeland, maar te gemakkelijk voor engeland gekozen zonder te kijken naar de selectie en of hij er zou kunnen passen. Maar everton is anders als tottenham, die eisen volgens mij veel meer van hun spelers (is toch liverpool een grote stad, daar krijg je eventueel minder tijd als in london). Ik denk dat klaassen makkelijk in de premier meekan, mits bij een ploeg die wil voetballen met niet al teveel druk (net als eriksen).Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Net als Bazoerquote:Op maandag 5 februari 2018 18:16 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Klaassen is een prima speler maar had beter naar een andere competitie kunnen gaan zoals de Bundesliga.![]()
Riedewald, Bazoer, Klaassen, Kishna, Ghazi.......ze zouden de top gaan bestormenStuk voor stuk op de tribune bij middelmatige tot enorme kutclubjes.
![]()
Je vergeet dat er tig miljoen is geïnvesteerd in dat elftal van koeman, het verwachtingspatroon van de fans was hoog. Ik denk het meer een afrekening is van algemeen beleid en niet zozeer dat de speler het niveau niet aan zou kunnen. Bij een andere club uit london had je dit gezeik minder gehad omdat die altijd veel geld uitgeven.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:36 schreef Monolith het volgende:
[..]
Beetje vreemde logica, omdat Liverpool een grote stad is krijg je daar minder tijd dan in Londen? Misschien raadzaam om eens een atlas te raadplegen.When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Ik vergeet niets hoor. Jij komt met een argument dat nergens op slaat. Dat er ongebruikelijk hoge transferuitgaven gedaan zijn zou kunnen hoor, maar dat heeft verder weinig met de grootte van Liverpool of Londen te maken.quote:Op maandag 5 februari 2018 19:12 schreef govie het volgende:
[..]
Je vergeet dat er tig miljoen is geïnvesteerd in dat elftal van koeman, het verwachtingspatroon van de fans was hoog. Ik denk het meer een afrekening is van algemeen beleid en niet zozeer dat de speler het niveau niet aan zou kunnen. Bij een andere club uit london had je dit gezeik minder gehad omdat die altijd veel geld uitgeven.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Alleen was Klaassen een paar jaar basisspeler en tevens aanvoerder en aanjager van het elftal. De rest zat op de bank en/of was niet zo goed. Klaassen is prima, maar dan wel precies in de rol die hij bij Ajax had, waarbij Ajax wellicht ook meteen zijn plafond is. Maar in elke andere rol is een buitenlands avontuur sowieso kansloos voor Klaassen.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:37 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Net als Bazoer![]()
Riedewald, Bazoer, Klaassen, Kishna, Ghazi.......ze zouden de top gaan bestormenStuk voor stuk op de tribune bij middelmatige tot enorme kutclubjes.
![]()
Volgens mij speelt bazoer wel aardig wat speelminuten toch? In ieder geval zou ik het niet erg vinden als feyenoord bazoer oppikt, maar die verdient waarschijnlijk al teveel om nog terug naar nederland te kunnen. Vond dat altijd wel een mooie speler met nederlands elftal potentie.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:37 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Net als Bazoer![]()
Riedewald, Bazoer, Klaassen, Kishna, Ghazi.......ze zouden de top gaan bestormenStuk voor stuk op de tribune bij middelmatige tot enorme kutclubjes.
When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Bazoer heeft dit seizoen in totaal maar 202 minuten gespeeldquote:Op maandag 5 februari 2018 20:01 schreef govie het volgende:
[..]
Volgens mij speelt bazoer wel aardig wat speelminuten toch? In ieder geval zou ik het niet erg vinden als feyenoord bazoer oppikt, maar die verdient waarschijnlijk al teveel om nog terug naar nederland te kunnen. Vond dat altijd wel een mooie speler met nederlands elftal potentie.![]()
Was sowieso een idiote keuze om naar Wolfsburg te gaan.Oh.![]()
Goede opstelling zegtwitter:AFCAjax twitterde op maandag 05-02-2018 om 19:08:00Opstelling #JongAjax: Alblas; Orejuela, Doekhi, Bergsma, Sanniez; Matusiwa, Eiting, Flemming; Johnsen, Cassierra, Younes. #jajhel https://t.co/1IU1jLZjDF reageer retweet
Oh.![]()
Ik heb altijd een beetje het idee dat bijna geen Ajax supporter naar JAJ kijkt.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?![]()
Hij ging daar toch heel belangrijk worden volgens de club?quote:Op maandag 5 februari 2018 20:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bazoer heeft dit seizoen in totaal maar 202 minuten gespeeld![]()
Was sowieso een idiote keuze om naar Wolfsburg te gaan.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ik zag 17 wedstrijden staan, niet die 220 minuutjes. Mooie speler voor feyenoord dan misschien.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Bazoer heeft dit seizoen in totaal maar 202 minuten gespeeld![]()
Was sowieso een idiote keuze om naar Wolfsburg te gaan.When game is going full retard, you can only go with it. If you start going against it, if you start going half retard, you're done for!![]()
Vorig jaar vaak wel, maar nu staat er te vaak een matig elftal met spelers die Ajax 1 toch niet gaan halen.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:10 schreef FireFox1 het volgende:
Ik heb altijd een beetje het idee dat bijna geen Ajax supporter naar JAJ kijkt.Oh.![]()
Uiteraard.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:10 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hij ging daar toch heel belangrijk worden volgens de club?
Niet te geloven dat Ajax hem ooit voor iets van 50 miljoen (inclusief bonussen) kon verkopen aan Napoli.Oh.![]()
Mja, hij leek ook wel potentie te hebben, maar ik kreeg toch het idee dat hij wat mentaliteitsprobleempjes heeft.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Uiteraard.
Niet te geloven dat Ajax hem ooit voor iets van 50 miljoen (inclusief bonussen) kon verkopen aan Napoli.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Klaassen heeft het op een hoger niveau laten zien dan die houthakkers bij Everton.quote:Op maandag 5 februari 2018 17:58 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
In de Eredivisie ben je er inderdaad nooit klaar voor. Niveauverschil met Engels subtoppertje is veel te groot. Jongen wordt daar keihard uitgelachen, hebben nog nooit zo'n beperkte harker gezien.![]()
Hij begon zichzelf te overschatten, maar dat is niet gek met alle hype die hij kreeg. En Ajax wilde ook wel erg snel al van hem af (zeker toen ze ook Gudelj nog gingen halenquote:Op maandag 5 februari 2018 20:37 schreef Monolith het volgende:
[..]
Mja, hij leek ook wel potentie te hebben, maar ik kreeg toch het idee dat hij wat mentaliteitsprobleempjes heeft.)
Oh.![]()
Allemaal te vroeg en onrijp weggegaan. Drie jaar langer elke week spelen. In Europese wedstrijden ervaring opdoen.quote:Op maandag 5 februari 2018 18:37 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Net als Bazoer![]()
Riedewald, Bazoer, Klaassen, Kishna, Ghazi.......ze zouden de top gaan bestormenStuk voor stuk op de tribune bij middelmatige tot enorme kutclubjes.
De risico's die de spelers nemen zijn enorm. Maarja, gevoed door geld qua loon en deel van de transfer, geld voor de makelaars en de spilzucht van de Engelse clubs snap.ik wel dat die gasten cashen.
Als het mislukt hoeven ze in ieder geval nooit meer te werken.Whatever...![]()
Of kunnen ze zo weer terecht in de eredivisie. Waarom zou je het niet doen.quote:Op maandag 5 februari 2018 20:56 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Allemaal te vroeg en onrijp weggegaan. Drie jaar langer elke week spelen. In Europese wedstrijden ervaring opdoen.
De risico's die de spelers nemen zijn enorm. Maarja, gevoed door geld qua loon en deel van de transfer, geld voor de makelaars en de spilzucht van de Engelse clubs snap.ik wel dat die gasten cashen.
Als het mislukt hoeven ze in ieder geval nooit meer te werken.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Bazoer en Ghazi zaten toch op een zijspoor bij Ajax?quote:Op maandag 5 februari 2018 18:37 schreef RicardoGallego het volgende:
[..]
Net als Bazoer![]()
Riedewald, Bazoer, Klaassen, Kishna, Ghazi.......ze zouden de top gaan bestormenStuk voor stuk op de tribune bij middelmatige tot enorme kutclubjes.
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)![]()
Het zijn allemaal speeltuin..quote:Op maandag 5 februari 2018 21:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Of kunnen ze zo weer terecht in de eredivisie. Waarom zou je het niet doen.![]()
Klopt, wilden ze al een hele tijd af bij Ajax. Vooral El Ghazi was enorm matig, blij dat hij vervangen is door NeresGodquote:Op maandag 5 februari 2018 21:04 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Bazoer en Ghazi zaten toch op een zijspoor bij Ajax?Oh.![]()
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 05-02-2018 om 22:34:31#PSV heeft deze winterstop geprobeerd Ajacied Nick Viergever in te lijven. Na dit seizoen is hij transfervrij. Zie: https://t.co/MneBQw3W6z reageer retweet
Oh.![]()
quote:Op maandag 5 februari 2018 22:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op maandag 05-02-2018 om 22:34:31#PSV heeft deze winterstop geprobeerd Ajacied Nick Viergever in te lijven. Na dit seizoen is hij transfervrij. Zie: https://t.co/MneBQw3W6z reageer retweet
dat hoop ik toch niet.
![]()
Let op, die gaat deze zomer alsnog naar PSV. Fantastische scouting weer van Brands.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Ik blijf het toch wel een bruikbare speler vinden, dus zo gek is die keuze ook weer niet.quote:Op maandag 5 februari 2018 22:43 schreef StarGazer het volgende:
Let op, die gaat deze zomer alsnog naar PSV. Fantastische scouting weer van Brands.Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
weet niet hoe het verhaal is gegaan, maar dan kun je net zo goed bij ajax blijvenquote:Op maandag 5 februari 2018 22:49 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik blijf het toch wel een bruikbare speler vinden, dus zo gek is die keuze ook weer niet.![]()
Jupquote:Op maandag 5 februari 2018 22:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ajax moet hem gewoon nog erbij houden.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Die jongen wil ook een keer kampioen worden..quote:Op maandag 5 februari 2018 22:50 schreef Adames het volgende:
[..]
weet niet hoe het verhaal is gegaan, maar dan kun je net zo goed bij ajax blijven![]()
auwquote:Op maandag 5 februari 2018 22:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die jongen wil ook een keer kampioen worden..![]()
lolquote:Op maandag 5 februari 2018 22:55 schreef Typisch het volgende:
[..]
Die jongen wil ook een keer kampioen worden..Oh.![]()
Viergever naar PSV zou om twee redenen jammer zijn, je mist een ervaren 12e/13e man en gezien wat er bij PSV in de verdediging staat maak je een concurrent sterkerOp maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
twitter:MikeVerweij twitterde op maandag 05-02-2018 om 22:18:36OPVALLEND: Na duel Jong #Ajax praat @AminYounes11 voor het eerst over zijn afgeketste tussentijdse transfer naar @sscnapoli ... Duitser weet niet of hij daar volgend seizoen wel speelt en sluit bijtekenen in Amsterdam niet uit. Zo meer op https://t.co/GEQb5Yl8eq reageer retweet
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
OPVALLEND succesquote:Op maandag 5 februari 2018 23:14 schreef Tagliano het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op maandag 05-02-2018 om 22:18:36OPVALLEND: Na duel Jong #Ajax praat @AminYounes11 voor het eerst over zijn afgeketste tussentijdse transfer naar @sscnapoli ... Duitser weet niet of hij daar volgend seizoen wel speelt en sluit bijtekenen in Amsterdam niet uit. Zo meer op https://t.co/GEQb5Yl8eq reageer retweet
Oh.![]()
En anders zeker PSV niet sterker maken.quote:Op maandag 5 februari 2018 22:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ajax moet hem gewoon nog erbij houden.![]()
daar hebben ze weinig invloed meer op. Ik begrijp dat nooit zo, in het geval Younes gooien ze eerst 10 en later 5 miljoen in het afvoerputje en zo'n jongen een jaar verlengen wat misschien 1 miljoen kost kan dan weer niet.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 10:01 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
En anders zeker PSV niet sterker maken.![]()
4giverquote:Op maandag 5 februari 2018 22:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ajax moet hem gewoon nog erbij houden.
graag op anoniem![]()
Niet die Braziliaan?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:40 schreef skysherrif het volgende:
Ylatupa Sierhuis Nunnely
Jensen Ekkelenkamp Lang
Bakker Sidoel Kemper Dest
El maach
Zoiets vanavond?Oh.![]()
Ik volg het niet heel erg, maar is die Braziliaan niet beter?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:47 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Als je sierhuis ter beschikking hebt?Oh.![]()
Mwuah, niet aantoonbaar en met de fysiek en doelgerichtheid van Sierhuis zou ik in zo'n knockout wedstrijd gewoon voor hem gaan. Heeft veel ervaring ook met lang en nunnely.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik volg het niet heel erg, maar is die Braziliaan niet beter?![]()
Ik ben wel benieuwd verderquote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:50 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Mwuah, niet aantoonbaar en met de fysiek en doelgerichtheid van Sierhuis zou ik in zo'n knockout wedstrijd gewoon voor hem gaan. Heeft veel ervaring ook met lang en nunnely.
Die Pasquali zal toch ook wel gaan spelen trouwens?Oh.![]()
Geen idee wie ze beter inschatten, ekkelenkamp is volgens mij topscorer van heel ajax, lang is denk ik de beste speler van het team als ie in vorm is en jensen heeft gister ook mogen debuteren en scoren in jong ajax.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:52 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd verder
Die Pasquali zal toch ook wel gaan spelen trouwens?![]()
Die Jensen zal sowieso wel moeten spelen ja, maar die Lang speelt toch ook vaak op de flanken?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:53 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geen idee wie ze beter inschatten, ekkelenkamp is volgens mij topscorer van heel ajax, lang is denk ik de beste speler van het team als ie in vorm is en jensen heeft gister ook mogen debuteren en scoren in jong ajax.Oh.![]()
Volgens reporter van ajaxshowtime wordt dit de opstelling:
El Maach; Ter Heide, Sidoel, Kemper, Dest; Ekkelenkamp, Gravenberch, D. De Wit; Nunnely, Sierhuis, Lang
Bakker gaat mee met ajax 1 morgen denk ik, met de wit kiezen ze dus voor extra ervaring en fysiek op het middenveld, maar nu heb je 3 spelers die alledrie niet uitblinken in fysiek op het middenveld. Lang dus op de vleugels.![]()
Ook ja, maar is wel meer middenvelder hoor.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:55 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die Jensen zal sowieso wel moeten spelen ja, maar die Lang speelt toch ook vaak op de flanken?![]()
Die De Wit is toch een huis-, tuin- en keukenvoetballer van wat ik lees? Raar dat ze niet gewoon voor een creatieve jongen als Jensen gaan die ook veel heeft gekost.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:56 schreef skysherrif het volgende:
Volgens reporter van ajaxshowtime wordt dit de opstelling:
El Maach; Ter Heide, Sidoel, Kemper, Dest; Ekkelenkamp, Gravenberch, D. De Wit; Nunnely, Sierhuis, Lang
Bakker gaat mee met ajax 1 morgen denk ik, met de wit kiezen ze dus voor extra ervaring en fysiek op het middenveld, maar nu heb je 3 spelers die alledrie niet uitblinken in fysiek op het middenveld. Lang dus op de vleugels.Oh.![]()
Lees er wel over dat hij een talent is maar geen idee of het echt Ajax 1 potentie is of meer een leuk spelertje voor Groningen oidquote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:56 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ook ja, maar is wel meer middenvelder hoor.Oh.![]()
Is wel echt een goeie speler als ie in vorm is.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Lees er wel over dat hij een talent is maar geen idee of het echt Ajax 1 potentie is of meer een leuk spelertje voor Groningen oid
Overigens is maxie wober geblesseerd dus nu snap ik dat Bakker niet meedoet met de ook al geschorste de Ligt.![]()
Is geen geweldenaar, maar echt een reus en ook wel intelligent (staat altijd goed). Prima conditie. Geen ajax voetballer inderdaad, maar ajax heeft heel vaak de youth league verloren omdat ze gewoon overklast werden door de fysieke kracht van hun tegenstanders, misschien dat ze daarom nu hem laten spelen.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Die De Wit is toch een huis-, tuin- en keukenvoetballer van wat ik lees? Raar dat ze niet gewoon voor een creatieve jongen als Jensen gaan die ook veel heeft gekost.![]()
Wober alweer geblesseerd? Teringquote:Op dinsdag 6 februari 2018 16:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Is wel echt een goeie speler als ie in vorm is.
Overigens is maxie wober geblesseerd dus nu snap ik dat Bakker niet meedoet met de ook al geschorste de Ligt.
Dus Kristensen debuut morgen en Veltman centraalOh.![]()
Jupquote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wober alweer geblesseerd? Tering
Dus Kristensen debuut morgen en Veltman centraal![]()
Die Fransen zullen wel weer veel GROTE STERKE NEGERS hebbenquote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:00 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Is geen geweldenaar, maar echt een reus en ook wel intelligent (staat altijd goed). Prima conditie. Geen ajax voetballer inderdaad, maar ajax heeft heel vaak de youth league verloren omdat ze gewoon overklast werden door de fysieke kracht van hun tegenstanders, misschien dat ze daarom nu hem laten spelen.![]()
Maar toch is het beter voor de ontwikkeling van een Jensen of Pasquali denk ik om daarmee te leren omgaan lijkt me.Oh.![]()
Wedstrijd is te zien op 14 gewoon trouwens.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:02 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wober alweer geblesseerd? Tering
Dus Kristensen debuut morgen en Veltman centraal
Ben ook wel benieuwd naar Gravenberch, is nog geen 16 jaar, misschien wel het grootste talent in de jeugd.![]()
Ik ga wel kijken en heb wel gehoord over die Gravenberch. Maar ben benieuwd of hij het dan vooral op zijn fysiek heeft gered of ook prima techniek heeftquote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:03 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Wedstrijd is te zien op 14 gewoon trouwens.
Ben ook wel benieuwd naar Gravenberch, is nog geen 16 jaar, misschien wel het grootste talent in de jeugd.
Oh.![]()
Geweldige techniek en balbeheersing.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik ga wel kijken en heb wel gehoord over die Gravenberch. Maar ben benieuwd of hij het dan vooral op zijn fysiek heeft gered of ook prima techniek heeft![]()
Nja altijd wachten hoe ze die stap maken.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:06 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Geweldige techniek en balbeheersing.
Kunnen die broertjes Timber (voormalig Maduro) er iets van?
Oh.![]()
Zijn vrij aardige spelers ja, paar jaar geleden van feyenoord overgekomenquote:Op dinsdag 6 februari 2018 17:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nja altijd wachten hoe ze die stap maken.
Kunnen die broertjes Timber (voormalig Maduro) er iets van?![]()
![]()
Die Ten Hag is wel van de MENTALITEIT en INSTELLING he...twitter:AFCAjax twitterde op dinsdag 06-02-2018 om 16:47:44🗣 'We zullen ons moeten instellen op een duel op het scherpst van de snede, het zijn wel de Koempels' Voorbeschouwing met Ten Hag ⏩ https://t.co/VApPHqlqTJ #rodaja https://t.co/1drw4El3KK reageer retweet
Forum Opties Forumhop: Hop naar: