En voor cowboys, die denken nog een graantje mee te pikken van het zakken, maar over het algemeen is dat een domme actie idd. 9 van de 10 keer koop je duurder, en dus minder, terug.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:17 schreef SugeLucky het volgende:
[..]
Je verkoopt als je een behoorlijke winst hebt na een flinke stijging.
Je gaat niet verkopen als je winst al weer voor een groot deel verdampt is.
Dat is voor angsthazen.
Het is niet relevant of je winst al voor een groot deel verdampt is of zelf of je al een flink verlies hebt. Het is relevant wat er gaat gebeuren.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:17 schreef SugeLucky het volgende:
[..]
Je verkoopt als je een behoorlijke winst hebt na een flinke stijging.
Je gaat niet verkopen als je winst al weer voor een groot deel verdampt is.
Dat is voor angsthazen.
Als je nu je verlies neemt en uitstapt moet je ook gewoon uit crypto stappen en nooit meer terugkomen. Anders is het gewoon dom om nu uit te stappen. Je kan het anders proberen te maken met leuke one liners, maar het is zoals het is.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:20 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
je wacht liever tot nog een groter deel is verdampt? als de trend gedraaid is moet je niet stug blijven vasthouden
Slaat nergens op wat je zegt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:22 schreef Kyran het volgende:
[..]
Als je nu je verlies neemt en uitstapt moet je ook gewoon uit crypto stappen en nooit meer terugkomen. Anders is het gewoon dom om nu uit te stappen. Je kan het anders proberen te maken met leuke one liners, maar het is zoals het is.
Ik denk niet dat jij ooit een lambo bij elkaar gaat sparenquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je verkoopt als je de downtrend ziet en stapt weer in als de uptrend begonnen is. Dat je nooit precies kunt timen waar de top en de bodem zijn neem je voor lief. Het geld wordt verdient in de trend.
Dus volgens jou is het slim om nu met mega verlies alles te verkopen en straks als alles weer omhoog gaat en duurder is weer terug te kopen? Ok.quote:
als je denkt dat cryptos gaan dalen moet je verkopen om over een tijdje op een lager niveau terug te kopen. als je denkt dat ze gaan stijgen moet je blijven hodlen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:22 schreef Kyran het volgende:
[..]
Als je nu je verlies neemt en uitstapt moet je ook gewoon uit crypto stappen en nooit meer terugkomen. Anders is het gewoon dom om nu uit te stappen. Je kan het anders proberen te maken met leuke one liners, maar het is zoals het is.
Nee, dat sowieso niet.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:23 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik denk niet dat jij ooit een lambo bij elkaar gaat sparen
En doordat met dat micromanagen bezig is zakt die prijs ook daadwerkelijk steeds tot diepere dalen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:24 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
als je denkt dat cryptos gaan dalen moet je verkopen om over een tijdje op een lager niveau terug te kopen. als je denkt dat ze gaan stijgen moet je blijven hodlen.
Als je denkt dat het nog verder gaat zakken wel.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:23 schreef Kyran het volgende:
[..]
Dus volgens jou is het slim om nu met mega verlies alles te verkopen en straks als alles weer omhoog gaat en duurder is weer terug te kopen? Ok.
wie zegt dat iedereen nu verlies heeft?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:23 schreef Kyran het volgende:
[..]
Dus volgens jou is het slim om nu met mega verlies alles te verkopen en straks als alles weer omhoog gaat en duurder is weer terug te kopen? Ok.
Je weet echter niet of het nog verder gaat dalen. Je bent op een hoger moment ingestapt met een reden neem ik aan. Je denkt dat het hoger gaat komen op een gegeven moment. Om nu na 20% verlies te gaan verkopen is gewoon niet slim. Als het over 10 minuten weer omhoog knalt ben je de lul.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:24 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
als je denkt dat cryptos gaan dalen moet je verkopen om over een tijdje op een lager niveau terug te kopen. als je denkt dat ze gaan stijgen moet je blijven hodlen.
Als je bang bent, heb je sowieso niets in crypto te zoeken.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:20 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
je wacht liever tot nog een groter deel is verdampt? als de trend gedraaid is moet je niet stug blijven vasthouden
USD of EU?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:26 schreef Jed1Gam het volgende:
Btc 5-6k bodem, als tether ontploft misschien 4ktjes.
Verlies als in < inleg of verlies als in < ATH. Je moet bijna volledig in ETH zitten om nu geen "verlies" te hebben.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:25 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
wie zegt dat iedereen nu verlies heeft?
ETH staat ook meer dan 25% van zijn ATH af hoor. Dus ik sta ook aardig in de min vanaf mijn ATH in EUR.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:27 schreef Kyran het volgende:
[..]
Verlies als in < inleg of verlies als in < ATH. Je moet bijna volledig in ETH zitten om nu niet "verlies" te hebben.
Graag gedaan. Ik zit er sinds april 2017 actief in, maar ik heb absurd veel gelezen en dat doe ik eigenlijk nog steeds. Heb op FOK ook tijdje rondgehangen en veel geleerd maar op den duur blijft de materie zich hier wel wat herhalen. Ik ben toen uitgeweken naar Reddit, Bitcointalk en heb ik een eigen Telegramgroep met wat gasten, maar ik vind het nog wel geinig hier zo af en toe te lezen en te posten. Hoewel Reddit ook vol met troep staat is het wel handig je eigen coins daar te volgen. Elke coin heeft wel een eigen subreddit. Dus als je wat meer diepgang wil, raad ik je aan daar een accountje te makenquote:Op donderdag 1 februari 2018 19:50 schreef Kyran het volgende:
[..]
Als ik het goed snap zit je al een tijdje in crypto, maar had een tijdje niet gepost hier. Bedankt voor je posts van de afgelopen twee dagen. Beetje diepgang en prima onderbouwing. Kunnen velen hier (en dat is inclusief mijzelf) veel van leren
Laatste post van mij voor ik Peady Blinders ga kijken, maar ik denk dat meer mensen hier wel wat aan hebben. Het gaat er niet om om de pieken en dalen te timen, je kan er ook anders naar kijken.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:16 schreef BakkenKappen het volgende:
Een eckte baas verkoopt op het hoogtepunt en koopt op het dieptemunt, maar dat timen grenst aan het onmogelijke.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:27 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
Graag gedaan. Ik zit er sinds april 2017 actief in, maar ik heb absurd veel gelezen en dat doe ik eigenlijk nog steeds. Heb op FOK ook tijdje rondgehangen en veel geleerd maar op den duur blijft de materie zich hier wel wat herhalen. Ik ben toen uitgeweken naar Reddit, Bitcointalk en heb ik een eigen Telegramgroep met wat gasten, maar ik vind het nog wel geinig hier zo af en toe te lezen en te posten. Hoewel Reddit ook vol met troep staat is het wel handig je eigen coins daar te volgen. Elke coin heeft wel een eigen subreddit. Dus als je wat meer diepgang wil, raad ik je aan daar een accountje te maken
Ja. Maar niet hodlen als je denkt dat ze eerst naar 6K gaan en daarna naar de 20K.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:24 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
als je denkt dat cryptos gaan dalen moet je verkopen om over een tijdje op een lager niveau terug te kopen. als je denkt dat ze gaan stijgen moet je blijven hodlen.
Als iemand op 17K dollar had gekocht en op 15K dollar zijn verlies nam was dat een hele slimme zet geweest. Nu zie ik diverse mensen op reddit die boven de 15K hebben gekocht nog steeds holden en nu in paniek zijn omdat ze enorme verliezen maken.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:22 schreef Kyran het volgende:
[..]
Als je nu je verlies neemt en uitstapt moet je ook gewoon uit crypto stappen en nooit meer terugkomen. Anders is het gewoon dom om nu uit te stappen. Je kan het anders proberen te maken met leuke one liners, maar het is zoals het is.
Dit ja.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:28 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]![]()
![]()
Sowieso superieur aan elke andere vorm van social media.
Hodlen, ofwel buy and hold, is ook prima als je vertrouwen hebt en erkent dat je niet kunt voorspellen wat de koersen op korte termijn zullen gaan doen. Op de aandelenmarkt doe ik dat in principe altijd. Ik heb Aegon al 20 jaar in mijn portefeuille geloof ik.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:26 schreef BakkenKappen het volgende:
Ik HODL al trouw en lang. Is vooral omdat ik de stres van het kopen en verkopen het niet waard vind en ik vertrouwen heb in waarin in mijn geld heb zitten.
Maar ik ben het wel eens met de tactiek van xliv en cryptoshilll
Als als als.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:28 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja. Maar niet hodlen als je denkt dat ze eerst naar 6K gaan en daarna naar de 20K.
Paniek is een slechte raadgever, dat sowieso.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:29 schreef Geranium_Opa het volgende:
[..]
Als iemand op 17K dollar had gekocht en op 15K dollar zijn verlies nam was dat een hele slimme zet geweest. Nu zie ik diverse mensen op reddit die boven de 15K hebben gekocht nog steeds holden en nu in paniek zijn omdat ze enorme verliezen maken.
Ja, maar heb jij niet dat ze allemaal wel een punt hebben, en overal zeggen dat ze de next big fucking m00nthing zijjn? dat is wat ik op andere platformen vooral tegen kom... iedereen vind van zichzelf (en de community daarachter hoopt dat ook) dat ze de beste en grootste en de nieuwste shit hebben wat moon gaat.... dus ja.. Er is veel info te halen, maar eigenlijk ook weer niet.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:27 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
Graag gedaan. Ik zit er sinds april 2017 actief in, maar ik heb absurd veel gelezen en dat doe ik eigenlijk nog steeds. Heb op FOK ook tijdje rondgehangen en veel geleerd maar op den duur blijft de materie zich hier wel wat herhalen. Ik ben toen uitgeweken naar Reddit, Bitcointalk en heb ik een eigen Telegramgroep met wat gasten, maar ik vind het nog wel geinig hier zo af en toe te lezen en te posten. Hoewel Reddit ook vol met troep staat is het wel handig je eigen coins daar te volgen. Elke coin heeft wel een eigen subreddit. Dus als je wat meer diepgang wil, raad ik je aan daar een accountje te maken
Als dat je visie is dan is hodl de juiste strategie.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:30 schreef Kyran het volgende:
[..]
Als als als.
Als ik zou weten dat BTC van 20k naar 6k zou gaan zou ik natuurlijk niet hodlen, maar dat weet je gewoon niet. Wij weten nu ook niet of BTC verder gaat naar 4k of dat het morgen weer de 11k aantikt. Het blijft gewoon gokken.
Enige voorspelling die ik durf te doen is dat op lange termijn mijn coins meer waard zullen worden. Ik ga geen korte termijn voorspellingen doen, want dat is gewoon gokken/wedden. Daar heb ik een ander potje voor en dat steek ik in wedden op sport
Er zijn maar heel weinig mensen die dit daadwerkelijk met succes kunnen doen. Als het al lukt is het vaker meer geluk dan wijsheid. Het is mij 2 weken geleden ook gelukt het goed te voorspellen, maar het was puur geluk. Als VeChain met een announcement was gekomen terwijl zat te swing traden was ik de lul .... Risico en stress is het niet waard om te gaan day traden.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hodlen, ofwel buy and hold, is ook prima als je vertrouwen hebt en erkent dat je niet kunt voorspellen wat de koersen op korte termijn zullen gaan doen. Op de aandelenmarkt doe ik dat in principe altijd. Ik heb Aegon al 20 jaar in mijn portefeuille geloof ik.
Neejoh... laatste wave, terug naar 8k.. stabiliseren, hopen dat tether het blijft doen, en dan een tijdje sluimeren op 8, in aanloop naar de nieuwe bullrun, die naar 1000K miljoen miljard gaat.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:32 schreef brombeer_ het volgende:
We zijn nu gewoon in een bear market beland en voordat we echt de bodem bereikt hebben zijn we maanden verder.
Ethereum gaat gewoon zuidwaarts tot de storm is gaan liggenquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:32 schreef brombeer_ het volgende:
We zijn nu gewoon in een bear market beland en voordat we echt de bodem bereikt hebben zijn we maanden verder.
Dit was de beartrap.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:33 schreef brombeer_ het volgende:
Sluit overigens niet uit dat we gewoon nog een keer terug boven de 10k bouncen, bear trap je weet wel
Klopt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:33 schreef Kyran het volgende:
[..]
Er zijn maar heel weinig mensen die dit daadwerkelijk met succes kunnen doen. Als het al lukt is het vaker meer geluk dan wijsheid. Het is mij 2 weken geleden ook gelukt het goed te voorspellen, maar het was puur geluk. Als VeChain met een announcement was gekomen terwijl zat te swing traden was ik de lul .... Risico en stress is het niet waard om te gaan day traden.
Zo dacht ik ook de afgelopen weken maar deze week heeft de bulltrend gebroken wat mij betreft.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:33 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Neejoh... laatste wave, terug naar 8k.. stabiliseren, hopen dat tether het blijft doen, en dan een tijdje sluimeren op 8, in aanloop naar de nieuwe bullrun, die naar 1000K miljoen miljard gaat.
De 8-jaars bulltrend niet. Het is allemaal een kwestie van op welke termijn je het bekijkt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:35 schreef brombeer_ het volgende:
[..]
Zo dacht ik ook de afgelopen weken maar deze week heeft de bulltrend gebroken wat mij betreft.
Het duurt ook langer dan ik had verwacht ja.. maargoed its like a box of chocolates, you never know what you gonna get.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:35 schreef brombeer_ het volgende:
[..]
Zo dacht ik ook de afgelopen weken maar deze week heeft de bulltrend gebroken wat mij betreft.
Meh, de markt is wel gigantisch veranderd tov begin vorig jaar. grote spelers staan klaar om hun zakken te vullen nu we de 20k hebben aangetikt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:32 schreef brombeer_ het volgende:
We zijn nu gewoon in een bear market beland en voordat we echt de bodem bereikt hebben zijn we maanden verder.
Nee klopt. Maar wel die van 2016-2017quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
De 8-jaars bulltrend niet. Het is allemaal een kwestie van op welke termijn je het bekijkt.
Dat zegt iedereenquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:36 schreef SpecialK het volgende:
Meestal als ik inkoop of verkoop draait de trend zich volledig om (ten nadele van mij) voor geld ben ik bereid om te melden wanneer ik dat doe zodat jullie daar op kunnen anticiperen.
Zelfde voor mij.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:36 schreef SpecialK het volgende:
Meestal als ik inkoop of verkoop draait de trend zich volledig om (ten nadele van mij) voor geld ben ik bereid om te melden wanneer ik dat doe zodat jullie daar op kunnen anticiperen.
Eth gaat weer naar de 200$,quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ethereum gaat gewoon zuidwaarts tot de storm is gaan liggen
Modum staat op een dusdanig leuk niveau dat ik gewoon meer ga kopen
Wanneer komt het erin, lightning, wanneer is het activated en gaat BTC met de lichtsnelheid?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:38 schreef Typisch het volgende:
Lightning Network heeft meer dan 1000 open channels.
403 nodes op het moment.
https://lnmainnet.gaben.win/?100=
Niks aan de hand.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:39 schreef cunial het volgende:
Ethereum zakt wel snel nu, ik moet voorlopig even niet kijken denk ik.
Je kunt het al gebruiken op mainnet. Niet aan te raden nog, maar het kan al wel.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:38 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Wanneer komt het erin, lightning, wanneer is het activated en gaat BTC met de lichtsnelheid?
Zou dat niet komen door het LN nieuws omtrent bitcoin ?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:39 schreef cunial het volgende:
Ethereum zakt wel snel nu, ik moet voorlopig even niet kijken denk ik.
ja lijkt me ook. duurt weer een paar maanden op zn minst deze dalingquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:35 schreef brombeer_ het volgende:
[..]
Zo dacht ik ook de afgelopen weken maar deze week heeft de bulltrend gebroken wat mij betreft.
Correctie na een gigantische moon tov Bitcoin.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:40 schreef DSVM het volgende:
[..]
Zou dat niet komen door het LN nieuws omtrent bitcoin ?
denk dat t beste is om bij flinke pieken een beetje te verkopen steeds, dat je sowieso winst pakt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:39 schreef RedFever007 het volgende:
ik ben het wel met o.a. LIVX en cryptoshill eens dat eindeloos HODL geen zin heeft en het beter is om ook te durven verkopen als de markt dat vraagt. Probleem is wel dat dat het meest lastige is om te doen. Zeker als je niet continue op de schermen loopt te kijken.
Als je 10 uur niet kijkt is de koers 2k down. Tsja, om dan nog te verkopen... voor hetzelfde zit het op z'n dieptepunt en gaat daarna weer ophoog. Toch maar verkopen. Oeps weer omhoog, FOMO!!!! Voel je je ook lullig dus koop je weer. Kijkt weer even niet, hup de boel weer naar beneden. Dat kost ook veel rendement natuurlijk.
één ding weet ik zeker, achteraf is alles beter te voorspellen
Jep, maar even goed checken wie het post. Zo heb ik Metaverse wel meegepakt destijds. GEkocht op $1 en ingezeten tot de piek van $6, verkocht op zo'n $4.50. Soms kan het ook wel op gevoel, kwaliteit van de post checken en naar de upvotes. Verder het orderboek goed in de gaten blijven houden.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:31 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Ja, maar heb jij niet dat ze allemaal wel een punt hebben, en overal zeggen dat ze de next big fucking m00nthing zijjn? dat is wat ik op andere platformen vooral tegen kom... iedereen vind van zichzelf (en de community daarachter hoopt dat ook) dat ze de beste en grootste en de nieuwste shit hebben wat moon gaat.... dus ja.. Er is veel info te halen, maar eigenlijk ook weer niet.
Er is geen prijs om crypto 'te genereren'. Als de marktwaarde van crypto zakt neemt het minen af tot weer een evenwicht ontstaat.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:41 schreef MisChrartin het volgende:
Ik heb het een paar weken terug al gezegd. Er is geen reden dat de prijs van BTC hoger is dan de prijs om te genereren, Dus rond de $1000.
Alleen als er veel meer vraag dan aanbod is kan de prijs stijgen tot enorme hoogten, Maar als de vraag opdroogt zal de prijs uiteindelijk altijd terugvallen naar 1000.
Ik ga toch ook geen exit strategie bedenken als ik een huis koop, of goud?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:44 schreef MisChrartin het volgende:
Volgens mij zitten er ook veel mensen in de bitcoin zonder maar enige beleggingskennis. Instappen zonder exit strategie bijvoorbeeld. Ik vind dat onbegrijpelijk.
Ook als het goed gaat moet je af en toe voor een deel uitstappen om je winsten te verzilveren.
ja dat zijn de energiekosten om 1 btc te minen. Je moet een X aantal berekeningen uitvoeren en dat kun je terugherleiden naar hoeveelheid energiekosten. Dat schijnt nu rond de $900 te liggen voor farms.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Er is geen prijs om crypto 'te genereren'. Als de marktwaarde van crypto zakt neemt het minen af tot weer een evenwicht ontstaat.
Die 1000 euro slaat helemaal nergens op! Dacht je dat al die miners al die jaren dat de koers onder de 1000 stond verlies hebben geleden?
Ik zou in ieder geval niet met een verlies verkopen, tenzij je het geld per se nu nodig hebt. Verder is het inderdaad verstandig om soms gewoon wat te verkopen, vooral wanneer de markt weer stijgende is.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:39 schreef RedFever007 het volgende:
ik ben het wel met o.a. LIVX en cryptoshill eens dat eindeloos HODL geen zin heeft en het beter is om ook te durven verkopen als de markt dat vraagt. Probleem is wel dat dat het meest lastige is om te doen. Zeker als je niet continue op de schermen loopt te kijken.
Als je 10 uur niet kijkt is de koers 2k down. Tsja, om dan nog te verkopen... voor hetzelfde zit het op z'n dieptepunt en gaat daarna weer ophoog. Toch maar verkopen. Oeps weer omhoog, FOMO!!!! Voel je je ook lullig dus koop je weer. Kijkt weer even niet, hup de boel weer naar beneden. Dat kost ook veel rendement natuurlijk.
één ding weet ik zeker, achteraf is alles beter te voorspellen
Nee. Die prijs staat helemaal niet vast. Als de prijs van BTC daalt, dan gaan minder mensen minen. Net zolang totdat het wel weer rendabel wordt. Die energie die voor minen gebruikt is, is ook verspild. Die is er nooit meer uit te halen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:47 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
ja dat zijn de energiekosten om 1 btc te minen. Je moet een X aantal berekeningen uitvoeren en dat kun je terugherleiden naar hoeveelheid energiekosten. Dat schijnt nu rond de $900 te liggen voor farms.
Ook al stapt iedereen uit, de moeilijkheid zal dan niet veranderen om een BTC te vinden dacht ik. En daarmee staat de 'productieprijs' een soort van vast,
Moeilijkheidsgraad verandert mee met de hoeveelheid computerkracht in het netwerkquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:47 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
ja dat zijn de energiekosten om 1 btc te minen. Je moet een X aantal berekeningen uitvoeren en dat kun je terugherleiden naar hoeveelheid energiekosten. Dat schijnt nu rond de $900 te liggen voor farms.
Ook al stapt iedereen uit, de moeilijkheid zal dan niet veranderen om een BTC te vinden dacht ik. En daarmee staat de 'productieprijs' een soort van vast,
Ja, ga maar terug naar de tekentafel. De moeilijkheid past zich geregeld aan.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:47 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
ja dat zijn de energiekosten om 1 btc te minen. Je moet een X aantal berekeningen uitvoeren en dat kun je terugherleiden naar hoeveelheid energiekosten. Dat schijnt nu rond de $900 te liggen voor farms.
De eerste BTCs waren heel simpel om te vinden, maar het wordt steeds moeilijker. De laatste BTC zal het meeste energie kosten om te vinden/produceren.
Ook al stapt iedereen uit, de moeilijkheid zal dan niet veranderen om een BTC te vinden dacht ik. En daarmee staat de 'productieprijs' een soort van vast,
Ach, een exit strategie klinkt leuk. Voor hetzelfde geld pompt de koers dan weer omhoog,en ben jij uitgestapt. Het is allemaal makkelijk praten.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:46 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Ik ga toch ook geen exit strategie bedenken als ik een huis koop, of goud?
Ah ok, dat wist ik niet. Ik dacht dat het alleen moeilijker kon worden.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:48 schreef ChickenMan het volgende:
[..]
Moeilijkheidsgraad verandert mee met de hoeveelheid computerkracht in het netwerk
Of jij winst of verlies hebt maakt de markt niks uit. Er is niet op magische wijze besloten dat dit een keerpunt zou vormen of zo. Het zou jou ook niks uit moeten mogen maken. Enige wat telt is je verwachting voor de toekomst. Of je winst wordt groter, of je verlies blijft beperkt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:48 schreef YT123 het volgende:
[..]
Ik zou in ieder geval niet met een verlies verkopen, tenzij je het geld per se nu nodig hebt. Verder is het inderdaad verstandig om soms gewoon wat te verkopen, vooral wanneer de markt weer stijgende is.
!!!quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:47 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
ja dat zijn de energiekosten om 1 btc te minen. Je moet een X aantal berekeningen uitvoeren en dat kun je terugherleiden naar hoeveelheid energiekosten. Dat schijnt nu rond de $900 te liggen voor farms.
De eerste BTCs waren heel simpel om te vinden, maar het wordt steeds moeilijker. De laatste BTC zal het meeste energie kosten om te vinden/produceren.
Ook al stapt iedereen uit, de moeilijkheid zal dan niet veranderen om een BTC te vinden [b][b][b][b][b][b]dacht ik[/b][/b][/b][/b][/b][/b]. En daarmee staat de 'productieprijs' een soort van vast,
Na een aantal coins gaat het aantal in één keer te vinden bitcoin voor miners naar beneden. Tussentijds is er constant een switch qua moeilijkheid afhankelijk van hoeveel er gemined wordt en met hoeveel power.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:49 schreef MisChrartin het volgende:
[..]
Ah ok, dat wist ik niet. Ik dacht dat het alleen moeilijker kon worden.
iedereen lult zo makkelijk:quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:49 schreef DSVM het volgende:
[..]
Ach, een exit strategie klinkt leuk. Voor hetzelfde geld pompt de koers dan weer omhoog,en ben jij uitgestapt. Het is allemaal makkelijk praten.
Mwoaah daar valt wel een nuance te maken.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:49 schreef DSVM het volgende:
[..]
Ach, een exit strategie klinkt leuk. Voor hetzelfde geld pompt de koers dan weer omhoog,en ben jij uitgestapt. Het is allemaal makkelijk praten.
quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:16 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je verkoopt als je de downtrend ziet en stapt weer in als de uptrend begonnen is. Dat je nooit precies kunt timen waar de top en de bodem zijn neem je voor lief. Het geld wordt verdient in de trend.
Watquote:Op donderdag 1 februari 2018 20:51 schreef MisChrartin het volgende:
Als de moeilijkheid omlaag gaat bij minder rekenkracht zal de waarde van BTC zelfs naar 0 gaan.
Ik dacht dat er een vaste moeilijkheid was wat de BTC nog enige waarde gaf. Maar als zelfs dat kan verminderen zie ik niet in wat de BTC voor waarde heeft.
Da's jammer.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:51 schreef MisChrartin het volgende:
Als de moeilijkheid omlaag gaat bij minder rekenkracht zal de waarde van BTC zelfs naar 0 gaan.
Ik dacht dat er een vaste moeilijkheid was wat de BTC nog enige waarde gaf. Maar als zelfs dat kan verminderen zie ik niet in wat de BTC voor waarde heeft.
De waarde is niet afhankelijk van de moeilijkheid, maar de moeilijkheid (= energieverbruik, = kosten) indirect van de waarde.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:51 schreef MisChrartin het volgende:
Als de moeilijkheid omlaag gaat bij minder rekenkracht zal de waarde van BTC zelfs naar 0 gaan.
Ik dacht dat er een vaste moeilijkheid was wat de BTC nog enige waarde gaf. Maar als zelfs dat kan verminderen zie ik niet in wat de BTC voor waarde heeft.
Trek het je niet zo aan man, het is een forum. Voor een echokamer ga je maar naar de subreddit van coin X toe.quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:53 schreef Predator38 het volgende:
ook mooi dat er bepaalde users alleen zijn tijdens een crash/grote daling.....
flikker toch lekker een eind op
En wat heb jij al bijgedragen in de tijd dat die users er zijn?quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:53 schreef Predator38 het volgende:
ook mooi dat er bepaalde users alleen zijn tijdens een crash/grote daling.....
flikker toch lekker een eind op
quote:Op donderdag 1 februari 2018 20:55 schreef MisChrartin het volgende:
ja ik snap dat mensen niet graag willen horen dat BTC naar 0 gaat. Maar dat gaat gebeuren. Blockchain technologie is veelbelovend, maar de BTC is te beperkt qua mogelijkheden om echt waardevast te zijn/blijven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |