Het stoort mij vooral dat het dezelfde uitgekauwde zaken betreft. Benghazi is acht keer onderzocht ofzo en het is een totale nothingburger gebleken.quote:Op donderdag 9 november 2017 20:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee hoor, je mag het er zoveel over hebben als je wilt.
Maar ik begrijp niet dat Trump aanhangers nog zo met haar bezig zijn. Ze is verslagen, speelt geen rol van betekenis meer en komt ook niet terug. Waarom er dan nog over blijven doormekkeren?
En Trump kreeg 90% van de zendtijd natuurlijk zonder diep te hoeven ingaan op policies en zonder ooit scherpe vragen/diepte-interviews. Dat helpt ook wel.quote:Op donderdag 9 november 2017 21:04 schreef drexciya het volgende:
Trump voelde blijkbaar heel goed het anti-establishment sentiment van een groot aantal stemmers aan, en speelde daar op in, wat blijkbaar de vele andere kandidaten bij de GOP niet konden. Je kunt veel van Trump zeggen, maar hij wist alle andere kandidaten weg te zetten, en dat is toch wel een prestatie.
Wel fijn dus, een samenleving waar we niet zo bang hoeven te zijn voor mass shootings en hooguit voor een verknipte jihadstrijder die een vrachtwagen te pakken krijgt.quote:Op donderdag 9 november 2017 21:48 schreef dellipder het volgende:
[..]
In Amsterdam leggen de autoriteiten betonblokken neer die met een vrachtwagen die een beetje vaart erin houdt opzij geduwd kunnen worden.
quote:Op donderdag 9 november 2017 23:26 schreef Nibb-it het volgende:
Stephen Miller is ondervraagd door Mueller, dixit CNN.
Dus zowel voor het Rusland gebeuren als obstruction of justice.quote:Mueller interviews top White House aide
(...)
Miller's role in the firing of FBI Director James Comey was among the topics discussed during the interview as part of the probe into possible obstruction of justice, according to one of the sources.
Special counsel investigators have also shown interest in talking to attendees of a March 2016 meeting where foreign policy adviser George Papadopoulos said that he could arrange a meeting between Trump and Russian President Vladimir Putin through his connections. Miller was also at the meeting, according to a source familiar with the meeting.
(...)
Earlier this year, Miller assisted Trump in writing a memo that explained why Trump planned to fire Comey, according to sources familiar with the matter. Eventually that memo was scrapped because of opposition by White House counsel Don McGahn, who said its contents were problematic, according to The New York Times. The Comey dismissal letter -- drafted during a May weekend at Trump's golf club in Bedminster, New Jersey -- has also drawn interest from the Mueller team. (...)
Dat dus, ja.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:32 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Wel fijn dus, een samenleving waar we niet zo bang hoeven te zijn voor mass shootings en hooguit voor een verknipte jihadstrijder die een vrachtwagen te pakken krijgt.
Kan je je niet beter zorgen maken voor het vallen van een trap of het rijden naar het vliegveld ofzo? Als we het dan toch statistisch gaan bekijken ...quote:Op donderdag 9 november 2017 23:36 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat dus, ja.
Ik maak mij tegenwoordig meer zorgen als mijn vrouw weer eens voor haar werk naar de VS toe moet als waar dan ook ter wereld.
Dat is natuurlijk niet statistisch bezien, he?quote:Op donderdag 9 november 2017 23:37 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Kan je je niet beter zorgen maken voor het vallen van een trap of het rijden naar het vliegveld ofzo? Als we het dan toch statistisch gaan bekijken ...
Ben je de Paris attacks, Charlie Hebdo en de Norway attacks misschien vergeten?quote:Op donderdag 9 november 2017 23:32 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Wel fijn dus, een samenleving waar we niet zo bang hoeven te zijn voor mass shootings en hooguit voor een verknipte jihadstrijder die een vrachtwagen te pakken krijgt.
Wat wil je daarmee zeggen dan? Dat wij terrorisme hebben in Europa? Duh, dat is al decennia een feit.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:45 schreef dellipder het volgende:
[..]
Ben je de Paris attacks, Charlie Hebdo en de Norway attacks misschien vergeten?
Klaarblijkelijk idd. Angst is nooit statistisch. Neemt niet weg dat imo beleid beter wel op statistiek gestoeld zou moeten zijn dan anekdotische angst.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:43 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk niet statistisch bezien, he?
Het is meer een angst voor iets waar je als burger geen grip op hebt, doodgeschoten worden omdat je toevallig op de verkeerde plaats bent op het verkeerde moment is toch een ander gevoel als weten dat een ongeluk altijd kan gebeuren op de weg.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:49 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Klaarblijkelijk idd. Angst is nooit statistisch. Neemt niet weg dat imo beleid beter wel op statistiek gestoeld zou moeten zijn dan anekdotische angst.
Ik kom later terug op het fake news dat eerder aan mij richtte.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:48 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Wat wil je daarmee zeggen dan? Dat wij terrorisme hebben in Europa? Duh, dat is al decennia een feit.
Ja, precies, volgens mij zijn we het hierover wel eens hoor ... dit komt denk ik overeen met dat ik zeg "angst is nooit statistisch". Daarmee bedoel ik dus dat angst praktisch altijd persoonlijk is en in principe niet afhankelijk van een statistiek.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:51 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Het is meer een angst voor iets waar je als burger geen grip op hebt, doodgeschoten worden omdat je toevallig op de verkeerde plaats bent op het verkeerde moment is toch een ander gevoel als weten dat een ongeluk altijd kan gebeuren op de weg.
We hebben in de EU terrorisme, mass shootings zonder politiek motief komen hier gewoon uiterst zelden voor, dan kan je nog zo'n verhaal op gaan hangen en terrorisme en mass shootings als equivalenten proberen te poneren het feit blijft dat de VS beide heeft en in nogal grote mate.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:55 schreef dellipder het volgende:
[..]
Ik kom later terug op het fake news dat eerder aan mij richtte.
Ik wil ermee zeggen dat de suggestie dat in Europa men niet bang hoeft te zijn voor een mass shooting een beetje naïef is.
En dan had ik nog niet eens het punt geadresseerd dat er nogal in relativerende termen over aanvallen zoals bijvoorbeeld in Nice en Berlijn wordt gebezigd. Echt een grote schande, vind ik.
Wah?twitter:blakehounshell twitterde op donderdag 09-11-2017 om 23:44:05I think my head is going to explode. Mark Hosenball reports that Fusion GPS fed its dirt on the Ziff brothers to Natalia Veselnitskaya, who fed it to Donald Trump Jr. https://t.co/zjIhf8V91m reageer retweet
Ah, maar dat is leuk, als deze journalist 2 seconde verder had gekeken ... Ziff Brothers LLC. heeft geinvesteerd in Browder .... naja ... wtf daar dan van te maken ... zie hier: https://www.bloomberg.com(...)red-details-on-ziffsquote:Op vrijdag 10 november 2017 00:00 schreef Nibb-it het volgende:
twitter:blakehounshell twitterde op donderdag 09-11-2017 om 23:44:05I think my head is going to explode. Mark Hosenball reports that Fusion GPS fed its dirt on the Ziff brothers to Natalia Veselnitskaya, who fed it to Donald Trump Jr. https://t.co/zjIhf8V91m reageer retweet
Kortom, waarschijnlijk niks?quote:She[Veselnitskaya] was focusing on hedge fund manager William Browder, the subject of her scorn and of a film she was promoting, and on Ziff Brothers Investments LLC, which had invested with Browder, the person said.
Het bericht waarop ik reageerde poneerde dat de samenleving hier (in Europa) fijn is, omdat we niet bang hoeven te zijn voor mass shootings. Alleen een verknipte jihadstrijder.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:59 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
We hebben in de EU terrorisme, mass shootings zonder politiek motief komen hier gewoon uiterst zelden voor, dan kan je nog zo'n verhaal op gaan hangen en terrorisme en mass shootings als equivalenten proberen te poneren het feit blijft dat de VS beide heeft en in nogal grote mate.
Ok.....quote:Op vrijdag 10 november 2017 00:14 schreef dellipder het volgende:
[..]
Het bericht waarop ik reageerde poneerde dat de samenleving hier (in Europa) fijn is, omdat we niet bang hoeven te zijn voor mass shootings. Alleen een verknipte jihadstrijder.
En wel of geen politiek motief maakt volgens mij helemaal niks uit voor alle slachtoffers van bijvoorbeeld de mass shooting in Alphen aan de Rijn.
Je doet net blijken alsof een slachtoffer van een schietpartij waarbij een politiek motief de dader dreef op een andere manier moet worden beoordeeld op het moment dat men leert dat er geen politiek motief ten grondslag lag. Dit is voor mij teveel recht praten wat krom is.
Dus het is geen verhaal dat ik ophang, maar een punt dat ik inbreng dat heel strikte wetgeving wat betreft wapenbezit geen garantie biedt dat er geen schietpartijen, liquidaties en mass shootings plaatsvinden met schiettuig en de voorbeelden die ik zojuist benoemde.
We hebben welgeteld 1 mass shooting gehad in Nederland en vuurwapen geweld in Nederland is een fractie van wat het in de VS is dus strenge vuurwapenwetgeving werkt gewoon wel. Klaar.quote:Op vrijdag 10 november 2017 00:14 schreef dellipder het volgende:
[..]
Het bericht waarop ik reageerde poneerde dat de samenleving hier (in Europa) fijn is, omdat we niet bang hoeven te zijn voor mass shootings. Alleen een verknipte jihadstrijder.
En wel of geen politiek motief maakt volgens mij helemaal niks uit voor alle slachtoffers van bijvoorbeeld de mass shooting in Alphen aan de Rijn.
Je doet net blijken alsof een slachtoffer van een schietpartij waarbij een politiek motief de dader dreef op een andere manier moet worden beoordeeld op het moment dat men leert dat er geen politiek motief ten grondslag lag. Dit is voor mij teveel recht praten wat krom is.
Dus het is geen verhaal dat ik ophang, maar een punt dat ik inbreng dat heel strikte wetgeving wat betreft wapenbezit geen garantie biedt dat er geen schietpartijen, liquidaties en mass shootings plaatsvinden met schiettuig en de voorbeelden die ik zojuist benoemde.
Nogmaals hier reageerde ik op.quote:Op vrijdag 10 november 2017 00:31 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
We hebben welgeteld 1 mass shooting gehad in Nederland en vuurwapen geweld in Nederland is een fractie van wat het in de VS is dus strenge vuurwapenwetgeving werkt gewoon wel. Klaar.
Ik praat helemaal niets recht, dat is jouw delusie, ik zeg dat er weinig tot geen mass shootings zijn in Europa en wel terroristische aanslagen maar dat de VS beide in serieuze mate heeft, dagelijks mass shootings en ook terrorisme. Als je maar een van de twee hebt ben je dus beter af.
Hou nou maar op met je flauwekul dus, niemand beweert dat er garanties zijn maar het blijkt dus wel effectief te zijn om strenge wapenwetgeving te hebben.
Gewoon niet vergeten dat het hier (in Europa) een samenleving is waar zulks wél voor komt.quote:Op donderdag 9 november 2017 23:32 schreef Knipoogje het volgende:
[..]
Wel fijn dus, een samenleving waar we niet zo bang hoeven te zijn voor mass shootings en hooguit voor een verknipte jihadstrijder die een vrachtwagen te pakken krijgt.
quote:Ben je de Paris attacks, Charlie Hebdo en de Norway attacks misschien vergeten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |