Op een gegeven moment stond haar hele album op de playlist van BBC Radio 2. Ze is even heel groot geweest in de UK, en die fans lopen niet allemaal weg natuurlijk. Zij is eigenlijk de enige Nederlandse artiest met een echte fanbase daar (even los van die dj's). Maar ze teert wel gewoon nog op die eerste plaat.quote:Op zaterdag 4 november 2017 09:39 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind het grappig dat hier vaak wordt gezegd dat de carrière van Csro Emerald aflopend is. Dat succes van het debuut was zo buitensporig groot dat ze daar nooit meer overheen gaat, maar ze staat in NL en in Europa gewoon voor uitverkochte zalen. Misschien niet formaat Ziggo Dome maar als je de Royal Albert Hall twee keer vult met Engels publiek en niet zoals Guus met ingevlogen Nederlanders ben je nog niet echt uitgerangeerd
Uitverkochte zalen ja, met een orkest, blazers, strijkers, de hele sjieke rataplan. Noem me een pessimist maar als je dat allemaal weghaalt omdat dat op het ESF niet mag en ze moet het met een blikkerig backing track ensemble doen wordt het al snel kolderiek vrees ik.quote:Op zaterdag 4 november 2017 09:39 schreef TheVulture het volgende:
Ik vind het grappig dat hier vaak wordt gezegd dat de carrière van Csro Emerald aflopend is. Dat succes van het debuut was zo buitensporig groot dat ze daar nooit meer overheen gaat, maar ze staat in NL en in Europa gewoon voor uitverkochte zalen. Misschien niet formaat Ziggo Dome maar als je de Royal Albert Hall twee keer vult met Engels publiek en niet zoals Guus met ingevlogen Nederlanders ben je nog niet echt uitgerangeerd
Nou was Electro Velvet wat mij betreft van een dramatisch niveau.quote:Op zaterdag 4 november 2017 12:10 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Op een gegeven moment stond haar hele album op de playlist van BBC Radio 2. Ze is even heel groot geweest in de UK, en die fans lopen niet allemaal weg natuurlijk. Zij is eigenlijk de enige Nederlandse artiest met een echte fanbase daar (even los van die dj's). Maar ze teert wel gewoon nog op die eerste plaat.
Het is geen bijdrage waarmee je voor lul zou staan, maar het is ook niet echt spannend. Electroswing is zo dood als een pier, dat liet Electro Velvet al zien.
Helemaal mee eens. Dat lied alleen al was gewoon een slap aftreksel van een Caro-song. En dan ook nog eens een dramatische uitvoering inclusief vuurwerk en lichtgevende kleding... Nee dat vond ik ook niets.quote:Op zaterdag 4 november 2017 14:42 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Nou was Electro Velvet wat mij betreft van een dramatisch niveau.
Ik denk dat dat wel meevalt, bij Douwe en TCL viel de band ook niet negatief uit de toon, al blijft het zonde dat het niet live kan...quote:Op zaterdag 4 november 2017 14:38 schreef Cee het volgende:
[..]
Uitverkochte zalen ja, met een orkest, blazers, strijkers, de hele sjieke rataplan. Noem me een pessimist maar als je dat allemaal weghaalt omdat dat op het ESF niet mag en ze moet het met een blikkerig backing track ensemble doen wordt het al snel kolderiek vrees ik.
Iedere online ESF-fan anderhalve seconde na bekendmaking:quote:Op zaterdag 4 november 2017 16:48 schreef PrincessofFrance het volgende:
Het wordt wel spannend hè, wie het gaat worden? Of we gaan hier uit ons dak omdat het zo'n goed doordachte keuze is (kan dat wel, met de AVROTROS-commissie?) of we gaan hier aanvankelijk allemaal een potje afkraken (hé, frustraties moet je èrgens kwijt) om vervolgens noodgedwongen of optimistisch maar te gaan zoeken naar zaken die wel goed zijn/(kunnen) gaan.
Ik ben wel benieuwd in ieder geval wie er gaat.
Maar die hadden dan weer het voordeel zelf ook camera-geniek te zijn. Hun muziek valt of staat (naar mijn mening dan hè) niet met hun band, het draagt wel bij aan het authentieke, maar ze zijn het vooral zélf die de show maken en de aandacht trekken. Caro vind ik echt zo nietszeggend in haar eentje. Komt ook niet echt sympathiek over. Heel kil. Die heeft dat warme en overweldigende gevoel dat een live band/orkest met zich meebrengt echt nodig om mensen in te pakken.quote:Op zaterdag 4 november 2017 16:53 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt, bij Douwe en TCL viel de band ook niet negatief uit de toon, al blijft het zonde dat het niet live kan...
Dit dus, ik doe alvast aan wat hand-stretchingquote:Op zaterdag 4 november 2017 17:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Iedere online ESF-fan anderhalve seconde na bekendmaking:
[ afbeelding ]
Ach, een groot deel van de 'live' bands van nu speelt met een backing track waardoor echt live niet meer bestaat. De Dotans en de Kensingtons, zeg maar.quote:Op zaterdag 4 november 2017 14:38 schreef Cee het volgende:
[..]
Uitverkochte zalen ja, met een orkest, blazers, strijkers, de hele sjieke rataplan. Noem me een pessimist maar als je dat allemaal weghaalt omdat dat op het ESF niet mag en ze moet het met een blikkerig backing track ensemble doen wordt het al snel kolderiek vrees ik.
Uit m'n hoofd deed ze bv Montreux en Jools Holland BBC met 6 personen muzikanten. Als ze op het ESF met 2 ipv 3 blazers gaat staan kunnen de drummert, contrabas en gitarist ook gewoon het podium op. Tis toch maar playback muziek dus die derde blazer staat wel gewoon op de band.quote:Op zaterdag 4 november 2017 18:27 schreef Cee het volgende:
Het gaat niet om de backing track, het gaat om het deel van de act dat met een cd'tje wordt vervangen. Die paar trommels van Dotan en die niet-zingende Kensingtonners komen het podium wel op en dan is het plaatje compleet. Dat voltallige orkest dat Caro meesleept is te groot. Die heeft dan hooguit drie saxofonisten en een contrabas om dat geluid te playbacken.
Heerlijkquote:Op zaterdag 4 november 2017 17:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Iedere online ESF-fan anderhalve seconde na bekendmaking:
[ afbeelding ]
We agree to disagreequote:Op zaterdag 4 november 2017 17:39 schreef Cee het volgende:
[..]
Maar die hadden dan weer het voordeel zelf ook camera-geniek te zijn. Hun muziek valt of staat (naar mijn mening dan hè) niet met hun band, het draagt wel bij aan het authentieke, maar ze zijn het vooral zélf die de show maken en de aandacht trekken. Caro vind ik echt zo nietszeggend in haar eentje. Komt ook niet echt sympathiek over. Heel kil. Die heeft dat warme en overweldigende gevoel dat een live band/orkest met zich meebrengt echt nodig om mensen in te pakken.
Voordat je zegt 'wat lul je Cee, heb je haar wel eens live gezien?', het antwoord is ja.
Dit.quote:Op zaterdag 4 november 2017 14:42 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Nou was Electro Velvet wat mij betreft van een dramatisch niveau.
Het is niet dat waar Cornald in het verleden wild van werd echt beter is dan de TROS-artiesten die de rest van de commissie waarschijnlijk in gedachten hebben.quote:Op zondag 5 november 2017 09:36 schreef Greys het volgende:
Krijg steeds meer het gevoel dat Cornald er een beetje klaar mee is met die selectiecommissie.
Mwah, weet zo goed als zeker dat TCL en Douwe en Anouk toch meer van de AVROkant kwamen dan van de TROS. De TROS keuzes vind ik persoonlijk toch een stuk minder in het algemeen. En tuurlijk heeft Cornald er ook regelmatig naast gezeten maar sinds Jan Smit daar de boel regelt is het volgens mij vechten tegen de bierkaai voor Cornald. Jan ziet het liefst alle De Beste Zangers deelnemers gaan volgens mij de komende jaren. En het zou het ook niks verbazen als hij al halve toezeggingen zou doen tijdens die opnames.quote:Op zondag 5 november 2017 09:45 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Het is niet dat waar Cornald in het verleden wild van werd echt beter is dan de TROS-artiesten die de rest van de commissie waarschijnlijk in gedachten hebben.
Pure projectie toch? Er komt werkelijk niets naar buiten over die commissie. Volgens mij is die Cornald allang blij dat het Nederlandse publiek tegenwoordig het songfestival serieus neemt (iets te serieus zelfs, bij elke Nederlander die een paar noten kan zingen klinkt gelijk 'die moet naar het songfestival').quote:Op zondag 5 november 2017 09:36 schreef Greys het volgende:
Krijg steeds meer het gevoel dat Cornald er een beetje klaar mee is met die selectiecommissie.
Ga je dat nou echt elke keer tegen me zeggen als ik iets post? Goed, zelfde antwoord dan maar weer als de vorige keer: ik schrijf toch ook IK HEB HET GEVOEL en IK DENK in plaats van IK WEET?quote:
Ik denk dat velen dat met je eens zijn.quote:Op zondag 5 november 2017 12:19 schreef Cyan9 het volgende:
Die selectiecommissie mag wat mij betreft flink op de schop.
Ik vind het ook allemaal een beetje té. De lipgloss, de natte haren, echt zo'n 'wat moet ik doen in de clip, nou doe maar gewoon geilachtig, dat is weer eens wat anders joh' gebeuren.quote:Op maandag 6 november 2017 10:16 schreef Wuwwa het volgende:
Vreselijke clip, even knuffelen in bed en een even voor een wit scherm staan en klaar is kees.
En de stem gaat ook vervelen na een minuut
Ik ga uit van Sharon of Maanquote:Op maandag 6 november 2017 10:39 schreef Jinkx het volgende:
Ik ben mij mentaal aan het voorbereiden op Maan.
...wat zíe ik er allemaal in?quote:Op zondag 5 november 2017 20:39 schreef Greys het volgende:
Het nieuwe nummer van Pleun is echt meerdere andere bekende nummers inéén voor mijn gevoel. Metallica, Rihanna, wat horen jullie er allemaal in?
Krijg er ook een beetje een unheimisch gevoel bij, meiske is net negentien en begint een botertjegeile clip met 'my body is yours tonight'. Is er echt geen andere manier om spanning te creëren?quote:Op maandag 6 november 2017 10:59 schreef Eightyone het volgende:
[..]
...wat zíe ik er allemaal in?
Vooral dat Pleun geil probeert te doen. En dat moet Pleun niet doen, want daar is ze het type helemaal niet voor.
Vóór de social media en YouTube en dergelijke maakten we de babystapjes en de zoektocht naar de 'echte zelf' van aankomende sterretjes maar tot op zekere hoogte mee. Een klein beetje bij (jonge) deelnemers aan tv-talentenjachten, en nog een stukje minder bij mensen die deze zoektocht in garages en zolderkamers ten uitvoer brachten, alvorens naar buiten te treden.quote:Op maandag 6 november 2017 11:08 schreef Wuwwa het volgende:
[..]
Krijg er ook een beetje een unheimisch gevoel bij, meiske is net negentien en begint een botertjegeile clip met 'my body is yours tonight'. Is er echt geen andere manier om spanning te creëren?
Begrijp dat ze de Lana del Rey kant op wil, maar dit is budgetzwoelheid in vergelijking met 'Video games'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |