Waarom vragen jullie niet of het wordt opgeheven? Gaat niet automatisch hoor.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:16 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Nee natuurlijk niet. We kunnen ingelogd immers daar geen topics zien.
Hebben ze zich verbeterd of gebeterd?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:18 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarom vragen jullie niet of het wordt opgeheven? Gaat niet automatisch hoor.
Maar het verbaast mij enigszins omdat iemand die gepromoveerd is juist bij uitstek een specialist is. Met andere woorden, in het management zou ik juist minder gepromoveerde mensen verwachten dan onder de specialisten.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 13:40 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die moeten ook nog een klein beetje praktisch benul hebben.
Geen idee. Maar is al best een tijdje zo dus men zal heus niet heel moeilijk gaan doen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:20 schreef john2406 het volgende:
[..]
Hebben ze zich verbeterd of gebeterd?
Ze koesteren het juist, als een geuzennaam.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:18 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarom vragen jullie niet of het wordt opgeheven? Gaat niet automatisch hoor.
En hoe zit het dan met gemotiveerde mensen?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:21 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Maar het verbaast mij enigszins omdat iemand die gepromoveerd is juist bij uitstek een specialist is. Met andere woorden, in het management zou ik juist minder gepromoveerde mensen verwachten dan onder de specialisten.
Bel Mohammed B anders ook even op, nu je toch bezig bent.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:18 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarom vragen jullie niet of het wordt opgeheven? Gaat niet automatisch hoor.
Iedereen is hier tot op het bot gemotiveerd om Nederland-mobiliteitsland overeind te houden.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:22 schreef john2406 het volgende:
[..]
En hoe zit het dan met gemotiveerde mensen?
Oké Forest.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:23 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Bel Mohammed B anders ook even op, nu je toch bezig bent.
Bij mij is de rek er bijna uit hoor, en pas mij al langzaam aan.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:24 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Iedereen is hier tot op het bot gemotiveerd om Nederland-mobiliteitsland overeind te houden.
Dat zou ook zomaar kunnen, natuurlijk.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:22 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ze koesteren het juist, als een geuzennaam.
Tjah, Uiteindelijk gaat het om functiezwaarte en eindverantwoordelijkheid. Onze lieve vrienden bij de Rijksoverheid hebben daar een nogal ingewikkeld systeem voor. Alleen mensen met een dr. papiertje worden als "verstandig" genoeg geacht voor bepaalde leidinggevende en adviserende functies. Veelal functies waarbij men van meerdere markten thuis moet zijn (en met elkaar moet verbinden) dus waar specialisten niet welkom in zijn. Toevallig ook functies die vanuit bestuurskundig perspectief als "zeer invloedrijk" gezien worden. Machtcentralisaties of zelfs monopolies.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:21 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Maar het verbaast mij enigszins omdat iemand die gepromoveerd is juist bij uitstek een specialist is. Met andere woorden, in het management zou ik juist minder gepromoveerde mensen verwachten dan onder de specialisten.
Het bevalt me wel prima. Via een omweg net even dat topic en de lijst met actieve topics bekeken en geconcludeerd dat ik totaal niks mis. Zou me er enkel maar aan ergeren en me iets te ongenuanceerd uitlaten en daarom weer verbannen worden terwijl de smerige racisten vrij baan houden. Wat mij betreft mogen ze het houden.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:18 schreef Tem het volgende:
[..]
Waarom vragen jullie niet of het wordt opgeheven? Gaat niet automatisch hoor.
Die vage doorgedraaide academici moet je er niet bij hebben als je het serieus over een vraagstuk wil hebbenquote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:21 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Maar het verbaast mij enigszins omdat iemand die gepromoveerd is juist bij uitstek een specialist is. Met andere woorden, in het management zou ik juist minder gepromoveerde mensen verwachten dan onder de specialisten.
Ondertussen ook zeer lafjes niet ingegaan op de meer dan prima post van Elfletterig van een paar dagen geleden.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:50 schreef Paper_Tiger het volgende:
Haha. Bij 99.999 is het nog steeds altijd de schuld van anderen? Typisch weer.
Dit idd.... een vriend van mijn man is dr. dr. ir. en er is behalve over zijn vakgebied werkelijk geen zinnig woord mee te wisselen. Maar dat betekent dus ook dat hij zo wereldvreemd is dat hij zelfs dingen van zijn vakgebied niet meer weet over te brengen op de gewone man, en dan heb je een probleem.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die vage doorgedraaide academici moet je er niet bij hebben als je het serieus over een vraagstuk wil hebben
Heb je het topic waar ik naar verwees gelezen? Daar lusten de honden geen brood van. En daar zou ik dus tegenin gaan. Dan ben ik maar een Gutmensch, Omvolker, Cultureel Marxist of een andere vers verzonnen onzinbenaming.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:50 schreef Paper_Tiger het volgende:
Haha. Bij 99.999 is het nog steeds altijd de schuld van anderen? Typisch weer.
Hehe, boeiend type is dat. Onnozel slim maar in de praktijk niet in staat er iets mee te doenquote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit idd.... een vriend van mijn man is dr dr ir en er is behalve over zijn vakgebied werkelijk geen zinnig woord mee te wisselen. Maar dat betekent dus ook dat hij zo wereldvreemd is dat hij zelfs dingen van zijn vakgebied niet meer weet over te brengen op de gewone man, en dan heb je een probleem.
Typisch GL. Als het ergens over gaat de keutel intrekken.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:51 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Ondertussen ook zeer lafjes niet ingegaan op de meer dan prima post van Elfletterig van een paar dagen geleden.
Mooi hè, als je werk is om een beetje spannend in de camera te kijken dan ben je een hoer dus dan moet je verder niet zeiken.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:53 schreef Ryon het volgende:
NWS / Betaalde seks ’heel normaal’ bij modellen
Goed topic weer.
Nou, ik word er echt niet vrolijk van, mijn hemel wat een toestanden daar altijd.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:53 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hehe, boeiend type is dat. Onnozel slim maar in de praktijk niet in staat er iets mee te doen
Ben wel benieuwd welke prima post van Elfje hij bedoelt. Die kerel komt al jaren niet veel verder meer dan het plannen van deportaties. Maar wie weet kan jij de juiste post aanwijzen? Wil ik best even voor je reageren.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:53 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Typisch GL. Als het ergens over gaat de keutel intrekken.
Ik wil niet zo zeer reageren, maar wil je wel even laten weten dat ik het met interesse gelezen heb.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:40 schreef Ryon het volgende:
[..]
Tjah, Uiteindelijk gaat het om functiezwaarte en eindverantwoordelijkheid. Onze lieve vrienden bij de Rijksoverheid hebben daar een nogal ingewikkeld systeem voor. Alleen mensen met een dr. papiertje worden als "verstandig" genoeg geacht voor bepaalde leidinggevende en adviserende functies. Veelal functies waarbij men van meerdere markten thuis moet zijn (en met elkaar moet verbinden) dus waar specialisten niet welkom in zijn. Toevallig ook functies die vanuit bestuurskundig perspectief als "zeer invloedrijk" gezien worden. Machtcentralisaties of zelfs monopolies.
Specialisten staan in de meeste bedrijfshierachien trouwens zelden bovenaan. Specialist worden wordt toch gezien als 'eenvoudiger' (kan door heel lang hetzelfde werk te doen) dan als je meer allround inzetbaar bent op grote projecten.
Toen ik nog bij het Rijks wilde werken (), werd mij ook met klem aangeraden om op een gegeven moment te gaan promoveren.
Een ander doet het graag en er zijn een miljoenmiljard meisjes die makkelijk geld willen verdienen. Niet uit te roeien lijkt me.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mooi hè, als je werk is om een beetje spannend in de camera te kijken dan ben je een hoer dus dan moet je verder niet zeiken.
Eerlijk is eerlijk:quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mooi hè, als je werk is om een beetje spannend in de camera te kijken dan ben je een hoer dus dan moet je verder niet zeiken.
Hij had daarin meer dan 10 mensen geciteerd en volgens mij jou ook. Het was immers een reactie op o.a. een aantijging van het niveau zoals die in deze post van je.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:56 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd welke prima post van Elfje hij bedoelt. Die kerel komt al jaren niet veel verder meer dan het plannen van deportaties. Maar wie weet kan jij de juiste post aanwijzen? Wil ik best even voor je reageren.
En is het ook typisch je clubje FvD om samen te werken met de NVU?
De gepromoveerden die ik ken zijn echt geen doorgedraaide academici, maar juist heel deskundige mensen die ook nog eens goede managementvaardigheden hebben en alles behalve nerdy over komen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:44 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Die vage doorgedraaide academici moet je er niet bij hebben als je het serieus over een vraagstuk wil hebben
Blij dat je een stok hebt gevonden om de hond mee te slaan, knul?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:59 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Hij had daarin meer dan 10 mensen geciteerd en volgens mij jou ook. Het was immers een reactie op o.a. een aantijging van het niveau zoals die in deze post van je.
Daarom; als je wilt weten hoeveel vreemde piemels je vriendin heeft gehad, moet je vragen hoe vaak ze sinds haar 16de op vakantie is geweest. Per vakantieweek doe je dan ongeveer x 2.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:59 schreef Ryon het volgende:
[..]
De reden trouwens ook waarom die fotoshoots in Venetië bij mijn vriendinnen zo populair waren: niemand in Amsterdam kwam er dan achter met wie je daar allemaal lag te rollebollen.
Boeit me niks. Ik kijk zelden in NWS.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:56 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ben wel benieuwd welke prima post van Elfje hij bedoelt. Die kerel komt al jaren niet veel verder meer dan het plannen van deportaties. Maar wie weet kan jij de juiste post aanwijzen? Wil ik best even voor je reageren.
En is het ook typisch je clubje FvD om samen te werken met de NVU?
Vanwaar dan je reactie? En weet je al welke post van elfletterig ik op moet reageren?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:08 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Boeit me niks. Ik kijk zelden in NWS.
Betere vraag is:quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:05 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Daarom; als je wilt weten hoeveel vreemde piemels je vriendin heeft gehad, moet je vragen hoe vaak ze sinds haar 16de op vakantie is geweest. Per vakantieweek doe je dan ongeveer x 2.
HIj heeft ook z'n heil gevonden in een ' omvolktopic' wat gewoon lekker mag. OK, in BNW, maargoed... dan nog.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:56 schreef 99.999 het volgende:
Die kerel komt al jaren niet veel verder meer dan het plannen van deportaties.
Dat laatste sowieso, met zulke vragen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:09 schreef Ryon het volgende:
[..]
Betere vraag is:
Waarom zou je de 'volledige' seksuele geschiedenis van je vriendin willen weten? Het is een teken van seksuele onzekerheid. En waarom zou je vriendin erover willen liegen als je - om jouw moverende redenen - er toch naar vraagt. Bang om je gevoelens te kwetsen? Of denkt ze dan dat je niet man genoeg bent om met die kennis om te gaan?
Past ook wel.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:09 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
HIj heeft ook z'n heil gevonden in een ' omvolktopic' wat gewoon lekker mag. OK, in BNW, maargoed... dan nog.
POL / [POLCAFE #7446] Bubbel SCquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:08 schreef Paper_Tiger het volgende:
[..]
Boeit me niks. Ik kijk zelden in NWS.
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:59 schreef Ryon het volgende:
[..]
Al mijn vrouwelijke modelvriendinnen
Hij bedoelt te zeggen dat hij er misschien 1 kent.quote:
In de Dr. Ir. hoek zie je dat soort mensen best vaak.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 15:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dit idd.... een vriend van mijn man is dr. dr. ir. en er is behalve over zijn vakgebied werkelijk geen zinnig woord mee te wisselen. Maar dat betekent dus ook dat hij zo wereldvreemd is dat hij zelfs dingen van zijn vakgebied niet meer weet over te brengen op de gewone man, en dan heb je een probleem.
O ja, die epische jankpost van 'm.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:12 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
POL / [POLCAFE #7446] Bubbel SC
#136
Geef maar aan 'm door, in het geval dat ik op de *demensendiemijdoorhebbenlijst sta.
Omdat jij typisch anderen de schuld geeft.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:09 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Vanwaar dan je reactie? En weet je al welke post van elfletterig ik op moet reageren?
Het is wel grappig hoe het omgedraaid is. Vroeger was men niet man genoeg als ie met een slet een relatie aanging, nu ben je niet man genoeg als je er een probleem van maakt (seksuele onzekerheid). Over een vrouw die heel losbandig is geweest kun je zeggen; 'die heeft gewoon genoten', maar je kunt er ook problemen inzien - die er eventueel niet zijn.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:09 schreef Ryon het volgende:
[..]
Betere vraag is:
Waarom zou je de 'volledige' seksuele geschiedenis van je vriendin willen weten? Het is een teken van seksuele onzekerheid. En waarom zou je vriendin erover willen liegen als je - om jouw moverende redenen - er toch naar vraagt. Bang om je gevoelens te kwetsen? Of denkt ze dan dat je niet man genoeg bent om met die kennis om te gaan?
Die is dan ookquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:18 schreef xpompompomx het volgende:
Dr. Ir. Akkermans kon toch altijd aardig uit zijn woorden komen.
Hoho, Prof. Dr. Ir. Akkermans.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:18 schreef xpompompomx het volgende:
Dr. Ir. Akkermans kon toch altijd aardig uit zijn woorden komen.
Best lekker zo'n kaartquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:23 schreef Leandra het volgende:
- "Mama, wil je iets eten uit mijn restaurant?"
- "Ja, doe maar..."
- "Nee! Nu kun je niet meer kiezen wat je wilt, nu krijg je weer gewoon de kaart"
Die komt 'r wel...quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:23 schreef Leandra het volgende:
- "Mama, wil je iets eten uit mijn restaurant?"
- "Ja, doe maar..."
- "Nee! Nu kun je niet meer kiezen wat je wilt, nu krijg je weer gewoon de kaart"
Jouw zoon?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:23 schreef Leandra het volgende:
- "Mama, wil je iets eten uit mijn restaurant?"
- "Ja, doe maar..."
- "Nee! Nu kun je niet meer kiezen wat je wilt, nu krijg je weer gewoon de kaart"
Als er van die kortingsbonnen van de BK enzo bij de folders zitten dan worden die geconfisqueerd als menukaart voor z'n restaurantquote:
Ik weet niet hoe jouw seksuele relatie zich heeft ontwikkeld? (--> KEL)quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, wie zou er anders "mama" tegen mij zeggen? Dat zou een beetje awkward zijn lijkt me.
Appel valt niet ver van de boom.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, wie zou er anders "mama" tegen mij zeggen? Dat zou een beetje awkward zijn lijkt me.
Leuk toch.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:29 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als er van die kortingsbonnen van de BK enzo bij de folders zitten dan worden die geconfisqueerd als menukaart voor z'n restaurant
ieuw... als N mij mama zou noemen dan zou ik een scheiding aanvragen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:31 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe jouw seksuele relatie zich heeft ontwikkeld? (--> KEL)
Dat blijktquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:34 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb gisteren nog een kind blijgemaakt met van die gratis speelgoedverzameldingen die je bij de Lidl kreeg. 1 zo'n ding per tientje ofzo. Geen idee. Had ze ook weg kunnen pleuren, maar ik had 'n goede dag
Doe ik stiekem altijd wel hoor. En met kortingsdingen enzo die ik niet gebruik, die geef ik altijd aan mensen achter me in de rij die ze sparen/kunnen gebruiken.quote:
Nee joh, het gaat nu even over kinderen en MoBlo kan ook een keer wat positiefs melden, laat haar gewoon, dit zijn de uitzonderingen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:36 schreef john2406 het volgende:
Heb jij er nu al spijt van daar jij het nodig achten doet om het te melden?
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee joh, het gaat nu even over kinderen en MoBlo kan ook een keer wat positiefs melden, laat haar gewoon, dit zijn de uitzonderingen.
quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:37 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Doe ik stiekem altijd wel hoor. En met kortingsdingen enzo die ik niet gebruik, die geef ik altijd aan mensen achter me in de rij die ze sparen/kunnen gebruiken.
We hadden hier een tijdje terug Freek Vonk-plaatjes bij de AH. Als je dan buitenkwam stond er een klein leger kinderen je op te wachten en dan heb je maar twee plaatjes om te verdelen. Ik geef ze vaak maar aan het kleinste kind, geen idee of dat wel zo correct is.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:34 schreef motorbloempje het volgende:
Ik heb gisteren nog een kind blijgemaakt met van die gratis speelgoedverzameldingen die je bij de Lidl kreeg. 1 zo'n ding per tientje ofzo. Geen idee. Had ze ook weg kunnen pleuren, maar ik had 'n goede dag
En bij die 50 eurocent bonnetjes van de Wc langs de Nederlandse snelwegen bij tankstations die je dan terug kunt krijgen bij een aankoop! Die geef ik dan altijd aan de eerste de beste persoon die ik zie, want we kopen toch nooit wat bij zo'n tankstation en komen toch zelden in NL, dus bewaren heeft ook geen zinquote:
Dat heb ik hier gelukkig nooit gezien. En als het zou gebeuren zouden ze netjes in de rij staan, uiteraardquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:39 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
We hadden hier een tijdje terug Freek Vonk-plaatjes bij de AH. Als je dan buitenkwam stond er een klein leger kinderen je op te wachten en dan heb je maar twee plaatjes om te verdelen. Ik geef ze vaak maar aan het kleinste kind, geen idee of dat wel zo correct is.
Het grappige is dat mijn jongste ze vaak in de winkel al van mensen krijgt, die staat daar namelijk niet schreeuwerig om kaartjes te vragen, maar is gewoon met mij boodschappen aan het doen.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:39 schreef Linus_van_Pelt het volgende:
[..]
We hadden hier een tijdje terug Freek Vonk-plaatjes bij de AH. Als je dan buitenkwam stond er een klein leger kinderen je op te wachten en dan heb je maar twee plaatjes om te verdelen. Ik geef ze vaak maar aan het kleinste kind, geen idee of dat wel zo correct is.
Nou moet ik binnenkort eens langs de snelweg naar de WC, want ik heb echt geen flauw idee waar je het over hebtquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:39 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
En bij die 50 eurocent bonnetjes van de Wc langs de Nederlandse snelwegen bij tankstations die je dan terug kunt krijgen bij een aankoop! Die geef ik dan altijd aan de eerste de beste persoon die ik zie, want we kopen toch nooit wat bij zo'n tankstation en komen toch zelden in NL, dus bewaren heeft ook geen zin
Heus?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou moet ik binnenkort eens langs de snelweg naar de WC, want ik heb echt geen flauw idee waar je het over hebt
Ja echt, maar ik kom ook echt nooit langs de snelweg bij een tankstation.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:45 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Heus?
Die hebben ze ook in België. Dat je 50 cent voor de wc moet betalen (poortjes), maar dan krijg je een kaartje, met streepjescode, en die kun je dan besteden tegen iets van eten en drinken aan in de winkel.
Of je zeikt minder?quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja echt, maar ik kom ook echt nooit langs de snelweg bij een tankstation.
Ja echt, ze scannen je boodschappenkar ook ongeveer op het wel of niet ontvangen hebben van plaatjes.quote:
Ja.... nog gewoon verontwaardigd zitten doen ookquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:47 schreef xpompompomx het volgende:
Het ergste zijn wel van die kinderen die boos worden als je ze jouw plaatjes niet wil geven.
Daarom:quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:49 schreef motorbloempje het volgende:
De wereld gaat ten onder aan dit soort debiliteiten.
quote:Weggejorist en opgerot -- WAHRHEIT
Die plastic rommel is zeker zonder ja.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:49 schreef motorbloempje het volgende:
De wereld gaat ten onder aan dit soort debiliteiten.
Werkt slecht in de echte wereld. Al gok ik dat de kinderen wel even stoppen met roepen als je dat keihard begint te schreeuwen.quote:
Hehe, ik had dat "Weggejorist en opgerot -- WAHRHEIT" er zelf geplaktquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:55 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Sorry, dat kan ik niet lezen.
Als ze naar mijn mening onzin verkondigen heb ik met links en rechts geen moeite hoor.quote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:54 schreef remlof het volgende:
[..]
Ik las "hier mag je diplomaatjes plagen", dacht dat het alt.righters in Brussel waren.
hihiquote:Op woensdag 30 augustus 2017 16:56 schreef remlof het volgende:
[..]
Hehe, ik had dat "Weggejorist en opgerot -- WAHRHEIT" er zelf geplakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |