abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_173296153
quote:


Duizend aankomende Haagse brugklassers die opgroeien in gezinnen met weinig geld krijgen een smartphone met toegang tot internet . Staatssecretaris Jetta Klijnsma (Sociale Zaken) overhandigt maandag de telefoons aan de eerste 250 kinderen.

Telegraaf 2017.
Klacht

Ah...de PvdA deelt weer geld uit van de hardwerkende mensen omdat....inspanning leveren is teveel gevraagd en " zij zijn zielig dus meer knuffelen, geld geven en kopje thee erbij drinken. "
pi_173296207
Geen qat kauwen als overheid zijnde met die jongens
  maandag 21 augustus 2017 @ 10:37:35 #3
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_173296223
Ja maar. Ja maar, ze hebben het noooooodig
Who is John Galt?
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_173296234
quote:
4s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:34 schreef Iwanius het volgende:

[..]

Klacht

Ah...de PvdA deelt weer geld uit van de hardwerkende mensen omdat....inspanning leveren is teveel gevraagd en " zij zijn zielig dus meer knuffelen, geld geven en kopje thee erbij drinken. "
Tsja, je TT sluit niet helemaal aan bij het artikel.

Het gaat overigens om de kinderen van mensen in de bijstand, wat hebben die verkeerd gedaan?

Je klinkt wat afgunstig.

Hoewel ik in eerste instantie dacht "toen ik naar de brugklas ging kon ik ook zonder telefoon" (sterker nog, die had je toen niet) zit je toch ook wel in een sociaal isolement als vriendjes en vriendinnetjes wel met elkaar kunnen appen, etc.
  maandag 21 augustus 2017 @ 10:38:43 #5
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_173296244
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:38 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Tsja, je TT sluit niet helemaal aan bij het artikel.

Het gaat overigens om de kinderen van mensen in de bijstand, wat hebben die verkeerd gedaan?
wil je een smartphone? Neem een fucking krantenwijk
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
  maandag 21 augustus 2017 @ 10:42:23 #6
150517 SpecialK
No hesitation, no delay.
pi_173296290
Heel goed, jongen. Geef die smartphone maar aan mamma. De kinderbijslag hebben we uitgegeven aan sigaretten maar volgende maand, lieve knul.. gaan we een dagje naar artis. O+
Health In Harmony is een non-profitorganisatie die regenwoudgemeenschappen helpt met gezondheidszorg en duurzame inkomens in ruil voor bosbescherming, en zo tegelijk klimaatverandering en armoede aanpakt. - https://www.healthinharmony.org/
  maandag 21 augustus 2017 @ 10:42:28 #7
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_173296292
Waar komt die foto vandaan? Die heeft de Telegraaf er niet bij staan en het is niet eens een Nederlandse school.
Kennelijk moet er zowel in de TT als de OP al gestigmatiseerd worden.
Droeftoeter.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_173296295
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:38 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

wil je een smartphone? Neem een fucking krantenwijk
Ik weet niet of er genoeg vacatures voor krantenwijken beschikbaar zijn in Den Haag zijn om 1000 brugklassers van een telefoon te voorzien. Aangezien brugpiepers vaak 12-14 zijn, liggen baantjes ook nog niet voor het oprapen.

Overigens heb ik zelf een bijstandskind in de familie (in overleg met moeder) van een smartphone voorzien en betaal ik de simkaart (kleine bundel, wel geblokkeerd voor buitenland / dure nummers en maximum aan bellen).

Dat tientje per maand overleef ik wel.
  maandag 21 augustus 2017 @ 10:45:35 #9
303802 nogeenoudebekende
The future is shit...
pi_173296334
Tja het probleem is natuurlijk dat ouderwetse klassenboeken en roosters een beetje uit de gratie zijn. Alles moet digitaal via apps en al die rommel.

Eigenlijk zouden scholen die hun leerlingen verplichten toegang tot dit soort systemen te hebben ook de materialen om die toegang te verkrijgen moeten verschaffen.
And so is the past
pi_173296338
Iwanius topic altijd genieten met een paffer erbij.
pi_173296366
quote:
14s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:45 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Tja het probleem is natuurlijk dat ouderwetse klassenboeken en roosters een beetje uit de gratie zijn. Alles moet digitaal via apps en al die rommel.

Eigenlijk zouden scholen die hun leerlingen verplichten toegang tot dit soort systemen te hebben ook de materialen om die toegang te verkrijgen moeten verschaffen.
Ja, is inderdaad zo.

Vroegah kregen we een rooster op papier, toen ik brugpieper was hadden we 10 IBM PC's in een lokaal en was internet nog iets waar niemand van gehoord had.

Tijden zijn anders.

Ook als er nu uitvaluren zijn, gaat dat via de Whatsapp groep. Kinderen die niet in die groep zitten rijden dus voor Jan met de korte achternaam naar school.
En het rooster staat in een blackboard-achtige omgeving.
pi_173296453
Hoe moeten ze anders foto's delen op de socials wanneer ze zitten te acclimatiseren?
Ohh, you touch my tralalala
Mhh, my ding ding dong...
Naamtopic.
pi_173296463
quote:
4s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:34 schreef Iwanius het volgende:

[..]

Klacht

Ah...de PvdA deelt weer geld uit van de hardwerkende mensen omdat....inspanning leveren is teveel gevraagd en " zij zijn zielig dus meer knuffelen, geld geven en kopje thee erbij drinken. "
PvdA?

PvdA is de derde partij in Den Haag:


En de coalitie in de gemeente bestaat uit 5 partijen: https://www.denhaag.nl/nl(...)tie-en-oppositie.htm.


Het is dus echt niet zo dat PvdA besluit om iets te gaan doen in hun eentje en dat ze dat dan ook alleen voor elkaar zullen krijgen.

Dit allemaal nog los van wie de initiatiefnemer is.


En:
quote:
Zonder internetverbinding en mobiele telefoon missen jongeren de aansluiting met de digitale samenleving, vinden de initiatiefnemers. Het project wordt onder meer gefinancierd door de gemeente Den Haag, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, T-Mobile en Samsung.
De gemeente is niet de enige die het initiatief financieert.

De draai die je eraan geeft verder is echt te triest voor woorden.
quote:
Duizend aankomende Haagse brugklassers die opgroeien in gezinnen met weinig geld krijgen een smartphone met toegang tot internet.
Al die gezinnen zijn "akbar"-gezinnen... Zitten alleen allochtonen bij. Dit hele initiatief is alleen gericht op kinderen met een bepaalde afkomst...

Echt, hoe haal je het in je kop.

13.gif.

[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 21-08-2017 11:14:43 ]
pi_173296569
Een veel uitgebreider artikel: https://www.emerce.nl/wir(...)en-sociaal-isolement.

quote:
Smartphones voor duizend brugklassers tegen sociaal isolement

Den Haag, 21 augustus 2017 – Duizend aankomende brugklassers uit gezinnen met beperkte financiële mogelijkheden ontvangen vandaag uit handen van staatsecretaris Jetta Klijnsma een smartphone met toegang tot internet. Met dit initiatief wil Leergeld Den Haag het groeiende probleem aanpakken van groepen jongeren met een digitaal isolement. Zonder internetverbinding en mobiele telefoon missen jongeren de aansluiting met de digitale samenleving.

Scholen communiceren steeds vaker met leerlingen en ouders via internet, een smartphone is voor leerlingen op de middelbare school noodzakelijk geworden om goed te kunnen functioneren in (sociale) activiteiten. De duizend brugklassers ontvangen een jaarabonnement vanuit het T-Mobile Social Simprogramma en een smartphone van Samsung. Het project wordt medegefinancieerd door het Haags Kindpakket van de Gemeente Den Haag, Leergeld Den Haag, het armoedebestrijdingsbudget van het Ministerie van Sociale Zaken, T-Mobile en Samsung. De eerste smartphone wordt vandaag tijdens een feestelijke bijeenkomst uitgereikt door Staatssecretaris van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Jetta Klijnsma.

“De meeste middelbare scholen maken gebruik van digitale middelen, waaronder applicaties op smartphones om te communiceren met leerlingen,” zegt Anita Schwab van Leergeld Den Haag. “Huiswerk en lesroosters gaan tegenwoordig allemaal via een app. Wanneer jongeren niet over een smartphone beschikken, missen ze cruciale informatie om zich optimaal te kunnen ontwikkelen en te leren. Daarnaast is de smartphone een middel om in contact te blijven met andere scholieren, vrienden en volop mee te doen aan buitenschoolse activiteiten, zoals sportclubs en andere verenigingen. Door dit initiatief willen we er samen met T-Mobile en Samsung voor zorgen dat deze jongeren goed kunnen presteren op school en niet in een sociaal isolement belanden.”
“Alle kinderen moeten mee kunnen doen. Daarom heeft het kabinet extra geld uitgetrokken, zodat kinderen uit gezinnen die het niet breed hebben ook kunnen sporten, muziek maken, dansen en mee kunnen doen aan activiteiten op school”, zegt staatssecretaris Jetta Klijnsma. “Meedoen betekent in deze tijd ook online en mobiel meedoen. Daarom ben ik heel blij dat Leergeld Den Haag, T-Mobile en Samsung de handen ineen hebben geslagen zodat niemand wordt buitengesloten.”

Achtergrond:
Voorlichting over verstandig gebruik telefoons
De uitreiking vindt plaats op 21 augustus 2017 in het hoofdkantoor van T-Mobile in Den Haag. Tijdens een korte bijeenkomst vanaf 13.00 uur krijgen de eerste 250 brugklassers en hun ouders/verzorgers een welkomstwoord door Marieke Snoep van T-Mobile en Anita Schwab van Leergeld Den Haag, waarna staatssecretaris Jetta Klijnsma de eerste smartphone zal overhandigen. Alle kinderen krijgen bij de uitreiking van de telefoons uitleg over verstandig mobiel gedrag zoals de risico’s van sexting, verkeersveiligheid en het financieel verantwoord omgaan met de smartphone. Om deze groep kinderen te behoeden voor het maken van schulden via de mobiele telefoon, is het bellen naar het buitenland geblokkeerd evenals enkele betaalde sms-diensten. Verder kunnen ze binnen Nederland gebruik maken alle apps die relevant zijn voor hen.
Menno van den Berg, Vice President Mobile van Samsung Electronics Benelux: “Digitale vaardigheden zijn van cruciaal belang in de 21e eeuw, bijna alles gebeurt tegenwoordig digitaal en het gebruik van een smartphone in het dagelijkse leven helpt jongeren bij de ontwikkeling van deze vaardigheden.”

Over Leergeld Den Haag
Leergeld Den Haag is een stichting die zich, in samenwerking met de Gemeente Den Haag, lokale fondsen, particulieren en – in dit geval – het bedrijfsleven, richt op kinderen van 4 tot 18 jaar uit gezinnen met een laag inkomen. In heel Nederland waren er vorig jaar volgens het CBS meer dan 60.000 kinderen die opgroeien in gezinnen die moeten rondkomen van maximaal 10 euro per dag. Leergeld Den Haag helpt in het bijzonder kinderen uit dergelijke gezinnen in de regio Den Haag met het verstrekken van hulp in natura, zoals computers, fietsen of muziekinstrumenten.


[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 21-08-2017 11:04:58 ]
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:11:52 #15
448036 Achterhoker
Hauptsache Alkohol
pi_173296684
:')
Fade to Black
pi_173296710
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:56 schreef zarGon het volgende:

[..]

PvdA?

PvdA is de derde partij in Den Haag:
[ afbeelding ]

En de coalitie in de gemeente bestaat uit 5 partijen: https://www.denhaag.nl/nl(...)tie-en-oppositie.htm.

Het is dus echt niet zo dat PvdA besluit om iets te gaan doen in hun eentje en dat ze dat dan ook alleen voor elkaar zullen krijgen.

Dit allemaal nog los van wie de initiafnemer is.

En:

[..]

De gemeente is niet de enige die het initiatief financieert.

De draai die je eraan geeft verder is echt te triest voor woorden.

[..]

Al die gezinnen zijn "akbar"-gezinnen... Zitten alleen allochtonen bij. Dit hele initiatief is alleen gericht op kinderen met een bepaalde afkomst...

Echt, hoe haal je het in je kop.

[ afbeelding ].
Je zult er toch zelf dingen bij moeten verzinnen als de feiten je denkbeelden niet ondersteunen.
Het leven is geen krentenbol...
Volg de pijlen.
I am the Lizard King. I can do anything.
pi_173296801
Vooral zo jong mogelijk leren dat je alles in het leven gratis krijgt, zolang je maar zielig genoeg bent. Niks niet sparen of klusjes doen voor je spullen, gewoon de hand ophouden. De hardwerkende medemens betaald wel, en anders zet je gewoon een inbraakje of straatroof. :)
  Moderator maandag 21 augustus 2017 @ 11:30:49 #18
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_173297020
Terechte klacht. Waarom zou een mens nog moeite doen als achteraf toch alles kapot genivelleerd wordt
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:35:59 #19
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_173297113
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:13 schreef Hallojo het volgende:

[..]

Je zult er toch zelf dingen bij moeten verzinnen als de feiten je denkbeelden niet ondersteunen.
Ja, eerst iets verzinnen dat ver buiten de werkelijkheid is en daar vervolgens verontwaardigd over gaan zitten zijn :')
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:38:02 #20
341556 whY...
symbolisch ambassadeur
pi_173297151
quote:
14s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:45 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Tja het probleem is natuurlijk dat ouderwetse klassenboeken en roosters een beetje uit de gratie zijn. Alles moet digitaal via apps en al die rommel.

Eigenlijk zouden scholen die hun leerlingen verplichten toegang tot dit soort systemen te hebben ook de materialen om die toegang te verkrijgen moeten verschaffen.
Zo gaat dat in het werkleven ook, dus ben het wel met je eens. Als ik van mijn werk in het weekend moet bellen dan krijg ik daar ook mijn materiaal voor.
Apeldoorn 't Loo is waar ik te vinden ben.
"Ambassadeur van de stad Apeldoorn, namens Isis20."
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:38:05 #21
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_173297152
Maar goed, het zou mooi zijn als Samsung en T-Mobile zo'n toestel en abonnement met beperkte mogelijkheden ook gewoon beschikbaar zouden maken, ik denk dat wel meer ouders zulke beperkingen op de telefoon/abonnement van hun puber zouden willen.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_173297158
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:46 schreef Handleiding het volgende:
Iwanius topic altijd genieten met een paffer erbij.
Iwanius is wel een rijke boi die van het leven geniet velen zijn jaloers.
pi_173297174
Te fuck _O- De wereld wordt steeds gekker. Maar ja, als ze de uitkeringen wat hoger maakten, dan hoefde je ook niet zoveel te doen...
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:39:39 #24
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_173297186
Waarom niet gewoon een bijbaantje voor een telefoon?
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:40:06 #25
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_173297199
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:39 schreef MadJackthePirate het volgende:
Te fuck _O- De wereld wordt steeds gekker. Maar ja, als ze de uitkeringen wat hoger maakten, dan hoefde je ook niet zoveel te doen...
Echt hoor, leer die kinderen vast hun hand op te houden...
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:40:22 #26
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_173297208
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:39 schreef FlippingCoin het volgende:
Waarom niet gewoon een bijbaantje voor een telefoon?
Je weet hoe oud brugklassers zijn?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:41:20 #27
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_173297227
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:40 schreef Leandra het volgende:

[..]

Je weet hoe oud brugklassers zijn?
Ik had in de brugklas al lang een bijbaantje, waarom zou hen dat niet lukken?
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  Redactie Frontpage maandag 21 augustus 2017 @ 11:42:12 #28
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_173297247
Wat de neuk TS? Waar lees je dat het om kinderen van moslim extremisten gaat? Er zijn genoeg 'roomblanke' kindertjes die jij met je xenofobische hooft toch echt wel een smartphone zou moeten toewensen.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
  Redactie Frontpage maandag 21 augustus 2017 @ 11:42:46 #29
21273 JeMoeder
MijnMoeder
pi_173297255
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:41 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Ik had in de brugklas al lang een bijbaantje, waarom zou hen dat niet lukken?
Omdat zwart werken niet mag. Ik kon en mocht niet werken toen ik 12 was.
Ta mère
El Coño
ウイスキー
pi_173297268
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:40 schreef FlippingCoin het volgende:

[..]

Echt hoor, leer die kinderen vast hun hand op te houden...
Ik weet trouwens nog, die 'school' laptops die ook aan van die 'kansarme' gezinnen werden gegeven _O- Paar weken later stonden er tientallen op marktplaats :') Wat is en blijft het toch ook intens dom volk
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:45:39 #31
459912 FlippingCoin
Weer zo'n kut millennial.
pi_173297301
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:42 schreef JeMoeder het volgende:

[..]

Omdat zwart werken niet mag. Ik kon en mocht niet werken toen ik 12 was.
Hmmm daar heb je wel een punt, niet iedereen kan meehelpen in een familie bedrijf of iets; is het zo dat iedere twaalfjarige een smartphone heeft nu trouwens?
I think that it’s extraordinarily important that we in computer science keep fun in computing
For all who deny the struggle, the triumphant overcome
Met zwijgen kruist men de duivel
  maandag 21 augustus 2017 @ 11:56:18 #32
341556 whY...
symbolisch ambassadeur
pi_173297500
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:43 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Ik weet trouwens nog, die 'school' laptops die ook aan van die 'kansarme' gezinnen werden gegeven _O- Paar weken later stonden er tientallen op marktplaats :') Wat is en blijft het toch ook intens dom volk
Je zou daar bijna een soort eigendom van de overheid van moeten maken, zoals een paspoort, dat het niet doorverkoopbaar is.
Apeldoorn 't Loo is waar ik te vinden ben.
"Ambassadeur van de stad Apeldoorn, namens Isis20."
pi_173297733
Ik vind de vraag interessanter waarom dit cadeautje kennelijk alleen is weggelegd voor minima in Den Haag, niet in andere gemeenten. Als de gemeente het alleen bekostigde, zou ik het geen punt vinden, maar het ministerie pompt hier dus ook geld in. Waarom wél in Den Haag en bijvoorbeeld niet in Nieuwe Pekela?
  Moderator maandag 21 augustus 2017 @ 12:09:03 #34
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_173297754
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 11:56 schreef whY... het volgende:

[..]

Je zou daar bijna een soort eigendom van de overheid van moeten maken, zoals een paspoort, dat het niet doorverkoopbaar is.
Als je al iets zou willen faciliteren dan zou dat altijd in bruikleen moeten in combinatie met voorwaarden mbt prestatie en gedrag
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
  maandag 21 augustus 2017 @ 12:11:15 #35
341556 whY...
symbolisch ambassadeur
pi_173297800
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 12:09 schreef Plompzakker het volgende:

[..]

Als je al iets zou willen faciliteren dan zou dat altijd in bruikleen moeten in combinatie met voorwaarden mbt prestatie en gedrag
Gewoon tezamen met het schoolboekensysteem, is niet waterdicht want je kan frauderen met diefstal/kwijt/schade. Anyway we wijken af van het topic.
Apeldoorn 't Loo is waar ik te vinden ben.
"Ambassadeur van de stad Apeldoorn, namens Isis20."
pi_173298160
Is toch een prima initiatief? Snap de zure reacties niet zo. Wel raar dat dit alleen in Den Haag gebeurd.
pi_173298184
Lekker het handje open houden :D jong geleerd is oud gedaan
pi_173298931
Zal wel bedoeld zijn dat ze niet hoeven te stelen. Hoewel een telefoon van 250,- natuurlijk niet veel aanleiding geeft om niet te stelen.

Maar het zou natuurlijk beter zijn om die gasten een half jaar te laten katoenplukken voor hun telefoon. Arbeid adelt.
Op vrijdag 14 mei 2021 @ 23:33 schreef Joopklepzeiker: Zonder twijfel is @vogeltjesdans de grootste smaakmaker en intelligentste persoon van heel KLB.
  maandag 21 augustus 2017 @ 13:49:58 #39
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_173299770
Wel raar dat het armoedebestrijdingsbudget van het Ministerie van Sociale Zaken alleen voor iets in Den Haag gebruikt wordt. Als armoedige leerling in de provincie kan je dus de rambam krijgen?
  maandag 21 augustus 2017 @ 13:52:26 #40
308523 the-eye
I'm a Live Wire
pi_173299826
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:47 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Ja, is inderdaad zo.

Vroegah kregen we een rooster op papier, toen ik brugpieper was hadden we 10 IBM PC's in een lokaal en was internet nog iets waar niemand van gehoord had.

Tijden zijn anders.

Ook als er nu uitvaluren zijn, gaat dat via de Whatsapp groep. Kinderen die niet in die groep zitten rijden dus voor Jan met de korte achternaam naar school.
En het rooster staat in een blackboard-achtige omgeving.
De school kan toch ook een mailtje versturen? Bij voorkeur naar het mailadres van de ouders dan weten die of hun kroost wel of niet op school hoort te zitten en ze niet stiekem in het winkelcentrum gaan rondhangen.
pi_173299848
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:37 schreef Pietverdriet het volgende:
Ja maar. Ja maar, ze hebben het noooooodig
Ja hoe moeten ze anders de toespraken van hun favoriete haatimam kijken op YouTube.
  Moderator maandag 21 augustus 2017 @ 13:56:58 #42
451823 crew  Plompzakker
HAAAAAAA!
pi_173299921
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 12:28 schreef rosalinde93 het volgende:
Is toch een prima initiatief? Snap de zure reacties niet zo. Wel raar dat dit alleen in Den Haag gebeurd.
En hoe bevalt je telefoon?
Deze user is best OK als je hem normaal aanspreekt via DM.
pi_173300293
Smartphones zijn tegenwoordig zeer goedkoop. Je hebt dan wel een budgetmodel, maar dat is genoeg om mee te appen, internetten en mailen.
pi_173300306
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 14:14 schreef Sander166 het volgende:
Smartphones zijn tegenwoordig zeer goedkoop. Je hebt dan wel een budgetmodel, maar dat is genoeg om mee te appen, internetten en mailen.
Vaak niet meer dan een paar tientjes inderdaad.
maandag 28 december 2020 20:34 schreef JustinK het volgende: De wereld heeft meer tong80's nodig.
pi_173301186
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:56 schreef zarGon het volgende:

[..]

PvdA?

PvdA is de derde partij in Den Haag:
[ afbeelding ]

En de coalitie in de gemeente bestaat uit 5 partijen: https://www.denhaag.nl/nl(...)tie-en-oppositie.htm.

Het is dus echt niet zo dat PvdA besluit om iets te gaan doen in hun eentje en dat ze dat dan ook alleen voor elkaar zullen krijgen.

Dit allemaal nog los van wie de initiatiefnemer is.

En:

[..]

De gemeente is niet de enige die het initiatief financieert.

De draai die je eraan geeft verder is echt te triest voor woorden.

[..]

Al die gezinnen zijn "akbar"-gezinnen... Zitten alleen allochtonen bij. Dit hele initiatief is alleen gericht op kinderen met een bepaalde afkomst...

Echt, hoe haal je het in je kop.

[ afbeelding ].
Groep De Mos 11.486 stemmen? :D Wat een baas. _O_
paypal.me/taaladvies
  maandag 21 augustus 2017 @ 15:56:42 #46
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_173302176
Een simpele telefoon met abbo kost nog iets van 20 euro per maand maximaal. Dat is voor een 14-jarige ook gemakkelijk te verdienen.
Op deze manier leert de PvdA deze kinderen al op jonge leeftijd dat ze vooral niks moeten ondernemen, dan komt de PvdA ze wel redden met gratis geld (of telefoons).

Zo kweekt de PvdA de verkeerde instelling aan. Iedereen kan 20 euro per maand verdienen, dat is nog niet één avondje vakkenvullen. Is dat nu zo'n ramp?
The End Times are wild
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:00:04 #47
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_173302239
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 15:56 schreef LXIV het volgende:
Een simpele telefoon met abbo kost nog iets van 20 euro per maand maximaal. Dat is voor een 14-jarige ook gemakkelijk te verdienen.
Op deze manier leert de PvdA deze kinderen al op jonge leeftijd dat ze vooral niks moeten ondernemen, dan komt de PvdA ze wel redden met gratis geld (of telefoons).

Zo kweekt de PvdA de verkeerde instelling aan. Iedereen kan 20 euro per maand verdienen, dat is nog niet één avondje vakkenvullen. Is dat nu zo'n ramp?
Als je met 14 nog naar de brugklas gaat heb je wel heel lang over de lagere school gedaan.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:02:26 #48
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173302293
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:38 schreef Pietverdriet het volgende:

[..]

wil je een smartphone? Neem een fucking krantenwijk
welke smartphone kun je daarmee betalen?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:03:44 #49
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_173302316
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:00 schreef Leandra het volgende:

[..]

Als je met 14 nog naar de brugklas gaat heb je wel heel lang over de lagere school gedaan.
Dan wachten ze nog maar 2 jaar.

(alsof ze er allemaal al geen hebben op hun 10e)
The End Times are wild
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:04:15 #50
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_173302331
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:02 schreef Maanvis het volgende:

[..]

welke smartphone kun je daarmee betalen?
Allemaal denk ik. Een krantenwijk is al snel 60 euro per week.
The End Times are wild
pi_173302364
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 15:56 schreef LXIV het volgende:
Een simpele telefoon met abbo kost nog iets van 20 euro per maand maximaal. Dat is voor een 14-jarige ook gemakkelijk te verdienen.
Op deze manier leert de PvdA deze kinderen al op jonge leeftijd dat ze vooral niks moeten ondernemen, dan komt de PvdA ze wel redden met gratis geld (of telefoons).

Zo kweekt de PvdA de verkeerde instelling aan. Iedereen kan 20 euro per maand verdienen, dat is nog niet één avondje vakkenvullen. Is dat nu zo'n ramp?
Kun je mij even vertellen hoe je erbij komt dat dit door de PvdA in gang is gezet, in gang is gehouden, dat PvdA ervoor heeft gezorgd dat de bedrijven erbij zijn betrokken en whatnot?

Hoe komen TS en jij erbij dat PvdA verantwoordelijk is voor dit initatief?
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:06:53 #52
129292 LXIV
Cultuurmoslim
pi_173302368
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:06 schreef zarGon het volgende:

[..]

Kun je mij even vertellen hoe je erbij komt dat dit door de PvdA in gang is gezet, in gang is gehouden, dat PvdA ervoor heeft gezorgd dat de bedrijven erbij zijn betrokken en whatnot?

Hoe komen TS en jij erbij dat PvdA verantwoordelijk is voor dit initatief?
Klijnsma
The End Times are wild
pi_173302493
Iwanius :') :r
Op donderdag 12 maart 2009 22:55 schreef Adelante het volgende:
Welkom vader renwan ^O^
Uw zoon is een modeluser in KLB, waar velen een voorbeeld aan zouden moeten nemen.
pi_173302517
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:06 schreef LXIV het volgende:

[..]

Klijnsma
Lekker dat partijdenken....

Het zijn vooral Leergeld Den Haag, T-Mobile en Samsung, maar ja, PvdA heeft het gedaan omdat zij een mannetje bij een ministerie hebben.
pi_173302609
Ik ben ook arm, mag ik ook gratis dingen?
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:26:04 #56
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_173302752
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:00 schreef Leandra het volgende:

[..]

Als je met 14 nog naar de brugklas gaat heb je wel heel lang over de lagere school gedaan.
gemiddeld kind van asielzoekers?
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:29:07 #57
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_173302808
quote:
10s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:26 schreef hugecooll het volgende:

[..]

gemiddeld kind van asielzoekers?
Lekkere aanname dat het om asielzoekerskinderen zou gaan, alsof Den Haag geen hele voorraden raszuivere Hollandse klaplopers heeft.
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
  maandag 21 augustus 2017 @ 16:36:24 #58
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_173302958
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:29 schreef Leandra het volgende:

[..]

Lekkere aanname dat het om asielzoekerskinderen zou gaan, alsof Den Haag geen hele voorraden raszuivere Hollandse klaplopers heeft.
Volgens mij gaan de kinderen daarvan doorgaans vroeger naar de middelbare school. Bij asielzoekers zal dat (gok ik) minder het geval zijn
pi_173303914
Ik word een beetje moe van de afgunst van mensen.

Zelfs bij een gesponsord project rolt men over elkaar heen om te zeggen hoe oneerlijk het is voor de werkende mens, de belastingbetaler, dat het allemaal asielzoekers zijn, moslims en "vroeger hadden wij dat ook niet nodig".

Wat een stel kleuters bij elkaar hier, nog lang niet klaar voor de brugklas.
  maandag 21 augustus 2017 @ 18:20:05 #60
45206 Pietverdriet
Ik wou dat ik een ijsbeer was.
pi_173305198
Vraag me af welk model ze krijgen en wat ze al hebben aan smartphone.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.
pi_173305220
Walgelijk :r
Zonder wrijving geen glans
pi_173305266
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 17:21 schreef MaGNeT het volgende:
Ik word een beetje moe van de afgunst van mensen.

Zelfs bij een gesponsord project rolt men over elkaar heen om te zeggen hoe oneerlijk het is voor de werkende mens, de belastingbetaler, dat het allemaal asielzoekers zijn, moslims en "vroeger hadden wij dat ook niet nodig".

Wat een stel kleuters bij elkaar hier, nog lang niet klaar voor de brugklas.
Je verwart afgunst met realisme denk ik. Zegt de term 'paarlen voor de zwijnen' je iets?
  maandag 21 augustus 2017 @ 18:36:22 #63
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_173305499
Om ze te behoeden voor het maken van schulden via de mobiele telefoon, is het bellen naar het buitenland geblokkeerd evenals enkele betaalde sms-diensten.

ohhw dus het is niet gratis maar een soort abbonement wat ze krijgen
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_173305508
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 17:21 schreef MaGNeT het volgende:
Ik word een beetje moe van de afgunst van mensen.

Zelfs bij een gesponsord project rolt men over elkaar heen om te zeggen hoe oneerlijk het is voor de werkende mens, de belastingbetaler, dat het allemaal asielzoekers zijn, moslims en "vroeger hadden wij dat ook niet nodig".

Wat een stel kleuters bij elkaar hier, nog lang niet klaar voor de brugklas.
Iwanius heeft nog nooit een dag gewerkt inderdaad :')
Op donderdag 12 maart 2009 22:55 schreef Adelante het volgende:
Welkom vader renwan ^O^
Uw zoon is een modeluser in KLB, waar velen een voorbeeld aan zouden moeten nemen.
pi_173305521
quote:
14s.gif Op maandag 21 augustus 2017 18:36 schreef cherrycoke het volgende:
Om ze te behoeden voor het maken van schulden via de mobiele telefoon, is het bellen naar het buitenland geblokkeerd evenals enkele betaalde sms-diensten.

ohhw dus het is niet gratis maar een soort abbonement wat ze krijgen
Goed punt. Hoeveel gaat dat de bijstandsgezinnen per maand kosten ?

EDIT: ah, het abonnement is in het gratis inbegrepen. Het is wel zo dat hun internetgebruik volledig gemonitord wordt.

[ Bericht 8% gewijzigd door Kassamiep op 21-08-2017 18:50:52 ]
  maandag 21 augustus 2017 @ 19:00:42 #66
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173305941
Is dit niet gewoon een gigantisch lobbyproject geweest van een smartphonefabrikant?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  maandag 21 augustus 2017 @ 19:03:33 #67
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173305987
Sowieso, bekijk het eens van de positieve kant. Waarschijnlijk zit er een automatische volgfunctie in deze telefoons waardoor ze spijbelaars kunnen traceren en wellicht enkele wietplantages kunnen oprollen *O*
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173306086
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 10:38 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Tsja, je TT sluit niet helemaal aan bij het artikel.

Het gaat overigens om de kinderen van mensen in de bijstand, wat hebben die verkeerd gedaan?

Je klinkt wat afgunstig.

Hoewel ik in eerste instantie dacht "toen ik naar de brugklas ging kon ik ook zonder telefoon" (sterker nog, die had je toen niet) zit je toch ook wel in een sociaal isolement als vriendjes en vriendinnetjes wel met elkaar kunnen appen, etc.
Wat voor app hebben ze dan? Wat is sowieso 'appen'?

Dat is echt het meest achterlijke nieuwe werkwoord wat er is. Moet je eens tegen een Engelsman zeggen "I'll app you'...

Appen... -_-
Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_173306190
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:00 schreef Maanvis het volgende:
Is dit niet gewoon een gigantisch lobbyproject geweest van een smartphonefabrikant?
big data. Beetje raar dat wij er wel allemaal aan mee moeten betalen.
  maandag 21 augustus 2017 @ 19:17:58 #70
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173306263
quote:
10s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:13 schreef Murdera het volgende:

[..]

big data. Beetje raar dat wij er wel allemaal aan mee moeten betalen.
jammer idd dat je in den haag woont. daar gaan die proefballonnetjes altijd als eerste op. verhuizen een optie?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173306275
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:17 schreef Maanvis het volgende:

[..]

jammer idd dat je in den haag woont. daar gaan die proefballonnetjes altijd als eerste op. verhuizen een optie?
dit is niet gedeeltelijk met belastinggeld betaald?
  maandag 21 augustus 2017 @ 19:25:03 #72
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_173306380
dit betekent wel dat ik mijn telefoon gratis kan aansluiten op laptop en het hele internet kan downloaden want ja het is toch gratis.

lekker dat ding kapot gooien op de grond, boeiend is toch gratis.

ik vind dit geen goed idee je leert ermee dat bedelarij beloond word.
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_173306413
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 16:12 schreef renwan het volgende:
Iwanius :') :r
De koning der acclimatisering!
pi_173306428
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:08 schreef DikPropje het volgende:

[..]

Wat voor app hebben ze dan? Wat is sowieso 'appen'?

Dat is echt het meest achterlijke nieuwe werkwoord wat er is. Moet je eens tegen een Engelsman zeggen "I'll app you'...

Appen... -_-
Dino
pi_173306484
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:28 schreef MaGNeT het volgende:

[..]

Dino
Ik weet het niet zeker maar ik vermoed dat je refereert naar Jandino de schreeuw neger? Als dit het geval is en hij hier ook iets over heeft gezegd dan kan ik je verzekeren dat ik dat niet heb gezien. Ik kan die man niet langer dan 1,4 seconden uitstaan.
Signature:
Maximaal 4 regels
Maximaal 250 tekens
(te kort? neem een abonnement)
pi_173306497
quote:
14s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:25 schreef cherrycoke het volgende:
dit betekent wel dat ik mijn telefoon gratis kan aansluiten op laptop en het hele internet kan downloaden want ja het is toch gratis.

lekker dat ding kapot gooien op de grond, boeiend is toch gratis.

ik vind dit geen goed idee je leert ermee dat bedelarij beloond word.
Ik ben sowieso tegen het geven van dingen aan mensen die het niet verdienen. Ik heb altijd geleerd "voor wat hoort wat". Laat ze op zijn minst in vakantietijd ergens wat vrijwilligerswerk doen. Als je geboren wordt met een dwarslaesie en echt niks kan, dan mag je best wat steun krijgen. Maar altijd dat helpen van mensen die best zelf iets kunnen maar continue volharden in hun slachtofferrol is echt om te kotsen. Je stimuleerd alleen maar dat ze nog meer hulpbehoevend worden en zich big meer slachtoffer voelen. Grow some balls! Mensen die 10 jaar gewerkt hebben en arbeidsongeschikt worden gun ik een beste uitkering. Mensen die nooit een vinger uitgestoken hebben omdat ze vanaf arbeidsgeschikte leeftijd zeggen dat hun hoofd vol zit of ze last hebben van hun grote teen moet je gewoon niks geven. Je kan met de grootste bullshitverhalen een uitkering genieten in dit land.

[ Bericht 12% gewijzigd door #ANONIEM op 21-08-2017 19:33:11 ]
pi_173306622
quote:
14s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:25 schreef cherrycoke het volgende:
dit betekent wel dat ik mijn telefoon gratis kan aansluiten op laptop en het hele internet kan downloaden want ja het is toch gratis.

lekker dat ding kapot gooien op de grond, boeiend is toch gratis.

ik vind dit geen goed idee je leert ermee dat bedelarij beloond word.
Het apparaat zelf krijgen ze in bruikleen. Dus stukmaken kost geld. Doorverkopen ook.
En het internetgebruik wordt gemonitord. Het is niet helemaal duidelijk of dat de hoeveelheid of ook de inhoud betreft - maar in het laatste geval kwijlt Brein vast al :P
  maandag 21 augustus 2017 @ 19:41:30 #78
233102 cherrycoke
"Fear is a weapon."
pi_173306710
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:37 schreef Kassamiep het volgende:

[..]

Het apparaat zelf krijgen ze in bruikleen. Dus stukmaken kost geld. Doorverkopen ook.
En het internetgebruik wordt gemonitord. Het is niet helemaal duidelijk of dat de hoeveelheid of ook de inhoud betreft - maar in het laatste geval kwijlt Brein vast al :P
ik ben nog steeds van mening dat je dit niet gratis moet weggeven er moet wat tegenover staan, al is het maar 2 uur schoffelen op een zaterdag je moet die kinderen leren dat het leven niet gratis is en je je handje niet zomaar kan ophouden zo werkt het niet.
"I wear the mask to protect the city… but the city is what made the mask." – Batman
pi_173306760
quote:
14s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:41 schreef cherrycoke het volgende:

[..]

ik ben nog steeds van mening dat je dit niet gratis moet weggeven er moet wat tegenover staan, al is het maar 2 uur schoffelen op een zaterdag je moet die kinderen leren dat het leven niet gratis is en je je handje niet zomaar kan ophouden zo werkt het niet.
An sich mee eens. Ik moest vroeger ook gewoon een krantenwijk gaan lopen als ik per se iets luxe wilde hebben.
Maar ik krijg een beetje de indruk dat een smartphone, computer of tablet min of meer vereist zijn om lessen te kunnen volgen tegenwoordig. En achterstandskinderen onderwijs ontzeggen is een nog slechter idee...
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:21:08 #80
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173307635
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:18 schreef Murdera het volgende:

[..]

dit is niet gedeeltelijk met belastinggeld betaald?
ja door de gemeente den haag ja.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:28:30 #81
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173307825
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 19:31 schreef Silven het volgende:

[..]

Ik ben sowieso tegen het geven van dingen aan mensen die het niet verdienen.
Maar hoe dwing je dat af aan beide kanten van de samenleving? Dus zowel de tokkies met een uitkering als de rijke bobo's die hun kind elk jaar de nieuwste smartphone cadeau doen zonder dat ze daarvoor een vinger hoeven uitsteken?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173307827
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:21 schreef Maanvis het volgende:

[..]

ja door de gemeente den haag ja.
Het project wordt onder meer gefinancierd door de gemeente Den Haag, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, T-Mobile en Samsung.
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:29:49 #83
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173307861
quote:
1s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:28 schreef Murdera het volgende:

[..]

Het project wordt onder meer gefinancierd door de gemeente Den Haag, het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, T-Mobile en Samsung.
Hoe is de verdeling van kosten daarin? (kun je wobben)
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173307889
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:29 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Hoe is de verdeling van kosten daarin? (kun je wobben)
geen idee. Laat je het weten als je er achter bent?
pi_173307931
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:28 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Maar hoe dwing je dat af aan beide kanten van de samenleving? Dus zowel de tokkies met een uitkering als de rijke bobo's die hun kind elk jaar de nieuwste smartphone cadeau doen zonder dat ze daarvoor een vinger hoeven uitsteken?
Die rijke bobo's hebben het geld wel verdient. Wat? Moet je tegenwoordig verklaren waar je je eigen geld aan uit geeft? :')
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:32:26 #86
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173307954
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:31 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Die rijke bobo's hebben het geld wel verdient. Wat? Moet je tegenwoordig verklaren waar je je eigen geld aan uit geeft? :')
Die kinderen hebben het toch niet verdiend?
Waarom moet je in Nederland een slechter leven hebben alleen omdat je uit de kut van een tokkie gekropen bent?
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173307976
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:32 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Die kinderen hebben het toch niet verdiend?
Waarom moet je in Nederland een slechter leven hebben alleen omdat je uit de kut van een tokkie gekropen bent?
Maar die ouders schenken het aan de kinderen van hun eigen geld
pi_173307992
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:32 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Die kinderen hebben het toch niet verdiend?
Waarom moet je in Nederland een slechter leven hebben alleen omdat je uit de kut van een tokkie gekropen bent?
Omdat we niet in een communistische staat leven godzijdank. Tevens zijn de kinderen van 2 domme tokkies zelf vaak ook dom.
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:33:56 #89
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_173308008
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:32 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Die kinderen hebben het toch niet verdiend?
Waarom moet je in Nederland een slechter leven hebben alleen omdat je uit de kut van een tokkie gekropen bent?
Dat is overal ter wereld zo.

Tokkie kan er ook voor kiezen om geen kinderen te nemen.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:34:19 #90
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173308024
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:33 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Maar die ouders schenken het aan de kinderen van hun eigen geld
En die kinderen hebben het niet verdiend zoals Silven zegt.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:35:08 #91
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173308056
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:33 schreef MichaelScott het volgende:

[..]

Dat is overal ter wereld zo.

Tokkie kan er ook voor kiezen om geen kinderen te nemen.
Een kind kiest er niet voor om geboren te worden. Laten we die dan tenminste zoveel mogelijk hetzelfde behandelen. Dus niet de 1 wel een opleiding en de andere niet alleen vanwege geldredenen.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173308102
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:34 schreef Maanvis het volgende:

[..]

En die kinderen hebben het niet verdiend zoals Silven zegt.
Maar het is de ouders vrij om te doen met HUN geld. Al schenken ze het aan de armen. Maar ik snap het taaltechnische probleem
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:37:10 #93
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173308125
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:36 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Maar het is de ouders vrij om te doen met HUN geld. Al schenken ze het aan de armen.
Dat vind jij, maar dat vindt Silven (waar ik op reageerde) dus niet. Die zegt dat kinderen die het niet verdiend hebben geen smartphone mogen hebben.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:42:23 #94
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173308319
Maar sowieso beter dat elk kind een smartphone heeft. Volwassenen doen het niet zonder. En je wilt niet dat al die tokkies later volwassen worden en naast dat ze geen diploma hebben omdat alles digitaal is tegenwoordig, je ook nog eens alle fossiele dingen zoals briefpost, infoborden en informatiepunten bij de NS, koperen telefoonlijnen etc etc in stand moet houden alleen zodat tokkies nog deel kunnen nemen aan de sameleving. Dan liever nu effe een telefoontje en later veel geld besparen aan voorzieningen en uitkeringen.

Kun je je het voorstellen. Alle kinderen in de klas hebben een smartphone maar tokkie piet en tokkie henk niet, waardoor zij niet via de whatsappgroep weten dat de les van 14:00 naar 12:00 is vervroegd en ze weer een tentamen missen.

Of dat tokkie piet en tokkie henk steevast niet uitgenodigd worden voor feestjes omdat ze niet geappt kunnen worden (en wie stuurt nou nog briefpost :') ).
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_173308410
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:42 schreef Maanvis het volgende:
Maar sowieso beter dat elk kind een smartphone heeft. Volwassenen doen het niet zonder. En je wilt niet dat al die tokkies later volwassen worden en naast dat ze geen diploma hebben omdat alles digitaal is tegenwoordig, je ook nog eens alle fossiele dingen zoals briefpost, infoborden en informatiepunten bij de NS, koperen telefoonlijnen etc etc in stand moet houden alleen zodat tokkies nog deel kunnen nemen aan de sameleving. Dan liever nu effe een telefoontje en later veel geld besparen aan voorzieningen en uitkeringen.
Betaal jij het?
pi_173308414
Ze zijn in Den Haag wel lief voor de mensen zeg. Had de Haagse gemeente niet voor ik weet niet hoeveel miljoenen aan schuld kwijtgescholden? Van jongeren nota bene, die hebben nog een heel leven voor zich om dat af te betalen.

https://www.metronieuws.n(...)schulden-jongeren-op
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:45:58 #97
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_173308453
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:44 schreef MadJackthePirate het volgende:

[..]

Betaal jij het?
Dat hoeft niet, want omdat het bedrijfsleven het sponsort én omdat het 2x zoveel overheidskosten wegneemt dan het kost is het gewoon een goede winstgevende actie.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
  maandag 21 augustus 2017 @ 20:46:09 #98
335133 MichaelScott
fulltime CEO//parttime fluffer
pi_173308458
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:35 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Een kind kiest er niet voor om geboren te worden. Laten we die dan tenminste zoveel mogelijk hetzelfde behandelen. Dus niet de 1 wel een opleiding en de andere niet alleen vanwege geldredenen.
Ze krijgen, in Nederland in elk geval, exact dezelfde opleiding als "rijke"/normale kinderen.

Gezien een smartphone nog geen 70 euro hoeft te kosten vind ik het echter te bezopen voor woorden om hier weer belastinggeld aan uit te geven. Ook een bijstandsgezin kan prima 70 euro sparen.
Op zaterdag 8 februari 2014 23:39 schreef Slaapscheet het volgende:
Oke, MichaelScott, je bent geweldig. :D
pi_173308495
Wat is dit voor onzin ,een smartphone heb je tegenwoordig voor een paar tientjes, of wordt het abonnement ook betaald.
Je vraagt je toch af wat de indirecte kosten zijn van de massamigratie met mensen die maar amper mee kunnen komen :{
pi_173308522
quote:
0s.gif Op maandag 21 augustus 2017 20:45 schreef Maanvis het volgende:

[..]

Dat hoeft niet, want omdat het bedrijfsleven het sponsort én omdat het 2x zoveel overheidskosten wegneemt dan het kost is het gewoon een goede winstgevende actie.
Heb je de trainingen voor oudere mensen meegerekend in je berekening?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')