Ik geef toe dat er altijd wel aan de veilige kant wordt aangegeven, soms zelfs een strook dicht omdat er een auto op de vluchtstrook staat. Maar je lijkt hier te suggereren dat het expres gedaan wordt om boetes te kunnen schrijven...quote:Op zondag 23 juli 2017 22:11 schreef Janneke141 het volgende:
Dat gezegd hebbende, wordt er veel te vaak vanalles en nog wat afgesloten om daarna lekker boetes te gaan vangen. Nergens voor nodig.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 23 juli 2017 22:13 schreef Karig_Hutje het volgende:
Het zou pas echt schandalig wezen als er 230 bekeuringen waren uitgedeeld bij een Neger ren voor het Rode-Kruis.Elke marathon dus?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
Incident was al gepasseerd toen de tweede strook ook werd afgesloten...quote:Op zondag 23 juli 2017 22:13 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Ik geef toe dat er altijd wel aan de veilige kant wordt aangegeven, soms zelfs een strook dicht omdat er een auto op de vluchtstrook staat. Maar je lijkt hier te suggereren dat het expres gedaan wordt om boetes te kunnen schrijven...
Met verkeersveiligheid had het in dit geval niets van doen, in ieder geval niet de tweede strook. Verzin gerust zelf wat dan de reden is.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:13 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Ik geef toe dat er altijd wel aan de veilige kant wordt aangegeven, soms zelfs een strook dicht omdat er een auto op de vluchtstrook staat. Maar je lijkt hier te suggereren dat het expres gedaan wordt om boetes te kunnen schrijven...
Dus? Gewoon niet door rode kruis rijden.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:15 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Incident was al gepasseerd toen de tweede strook ook werd afgesloten...
Bij mij winnen ze juist in aanzien als de bekeuringen terecht zijn. Moet je je maar aan de regels houden. Er worden elke maand weer wegwerkers aangereden.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:15 schreef Fer het volgende:
Hopelijk beseffen ze bij het OM wel, dat je op deze manier het respect van de politie weer een stuk ondermijnt.
Dat is volledig irrelevant toch? Er hangt een rood kruis boven. Dus je mag daar niet rijden. En zelf de conclusie trekken dat er verderop niets aan de hand is en dat het rode kruis wel geweest moet zijn voor dat ongeval waar ja al voorbij gereden bent slaat helemaal nergens op.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:08 schreef tong80 het volgende:
Op sociale media reageren mensen verontwaardigd op het optreden van de politie, omdat de tweede afgesloten rijstrook pas begon nadat het incident gepasseerd was.
Waanzin dat ze die rijstroken niet even afsluiten voor het incident plaats vond. Dan heeft die brandende auto tenminste plek.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:08 schreef tong80 het volgende:
[b]
Op sociale media reageren mensen verontwaardigd op het optreden van de politie, omdat de tweede afgesloten rijstrook pas begon nadat het incident gepasseerd was.
Kun jij dat zo inschatten? Misschien wilden ze de extra ruimte wel hebben voor een bergingsvoertuig. Overigens is kort daarna nog een tweede afrit, dus het is niet zo dat mensen 10 km om moeten rijden.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Met verkeersveiligheid had het in dit geval niets van doen, in ieder geval niet de tweede strook. Verzin gerust zelf wat dan de reden is.
Om te voorkomen dat mensen massaal gaan liggen klooien op die afslag? Laatste moment die tweede baan induiken bijvoorbeeld.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:16 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Met verkeersveiligheid had het in dit geval niets van doen, in ieder geval niet de tweede strook. Verzin gerust zelf wat dan de reden is.
Precies, het is niet aan de chaufeur om dat zelf even in te gaan schatten.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:34 schreef Droopie het volgende:
Misschien moest een traumahelicopter wel landen tegen de wind in, zodat de rook niet op hun landplaats omhoog steeg (achter het incident).
Rode kruizen staan er niet voor niets en als de politie of rijkswaterstaat besluit om de afrit af te sluiten dan rij je lekker rechtdoor.
Kan nog wel meer redenen bedenken, feit is rood kruis is afgesloten rijstrook.
Idd.. het inschattingsvermogen van de nederlandse chauffeurs hebben ze daar toch al geen hoge pet van op.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:36 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Precies, het is niet aan de chaufeur om dat zelf even in te gaan schatten.
Daarom, hard aanpakken dit; lijkt mij verder vreselijk werk.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:39 schreef Droopie het volgende:
[..]
Idd.. het inschattingsvermogen van de nederlandse chauffeurs hebben ze daar toch al geen hoge pet van op.
http://m.telegraaf.nl/bin(...)inspecteur-vogelvrij
Dat is nou eenmaal nodig met alle randmongolen op de weg. Kun je er een paar missen als je op je telefoon zit te loeren.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:52 schreef BrandX het volgende:
Ik ben het er mee eens dat er soms wel heel erg ver van te voren al rode kruizen te zien zijn en erg lang doorlopen na een vrachtwagen met een lekke band.
Ik vrees dat je gelijk hebtquote:Op zondag 23 juli 2017 22:55 schreef Nobu het volgende:
[..]
Dat is nou eenmaal nodig met alle randmongolen op de weg. Kun je er een paar missen als je op je telefoon zit te loeren.
Kijk anders waar ik op reageer, Sjaak.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:16 schreef Dagoduck het volgende:
[..]
Dus? Gewoon niet door rode kruis rijden.
Het OM? Wat hebben die met deze actie te maken dan?quote:Op zondag 23 juli 2017 22:15 schreef Fer het volgende:
Hopelijk beseffen ze bij het OM wel, dat je op deze manier het respect van de politie weer een stuk ondermijnt.
Volgens andere media inderdaad om de weg vrij te maken voor de berging en de brandweer.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:20 schreef Maverick_tfd het volgende:
[..]
Kun jij dat zo inschatten? Misschien wilden ze de extra ruimte wel hebben voor een bergingsvoertuig. Overigens is kort daarna nog een tweede afrit, dus het is niet zo dat mensen 10 km om moeten rijden.
quote:Op zondag 23 juli 2017 23:10 schreef xaban06 het volgende:
[..]
Kijk anders waar ik op reageer, Sjaak.
Terecht. Kijk hoe dicht ze bij die afrit staan, als je dan een rijstrook open laat rijden mensen de zijkant uit de hulpvoertuigen als die wegrijden.quote:Op zondag 23 juli 2017 23:12 schreef k_man het volgende:
[..]
Volgens andere media inderdaad om de weg vrij te maken voor de bering en de brandweer.
Politie (of RWS, die de weg afkruist) hebben daar helemaal geen belang bij. Het is niet zo dat het geld van boetes bij hun terecht komt.Dat geld verdwijnt gewoon in de algemene middelen, in de schatkist dus.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:55 schreef T-zooi het volgende:
Wtf ze sluiten even twee stroken af inclusief een hele afrit voor een auto die afbrandt op de vluchtstrook. Schandalig en nog dik geld vangen aan bekeuringen ook. Gaat echt helemaal nergens over.
Dit.quote:
Dit dus.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:14 schreef Nattekat het volgende:
Als de kritiek klopt, wtf
Hoe dan ook terechte boetes, kan me niet hoog genoeg zijn.
Ik zou eerder zeggen dat het respect voor de gemiddelde lul op de weg weer eens afneemt.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:15 schreef Fer het volgende:
Hopelijk beseffen ze bij het OM wel, dat je op deze manier het respect van de politie weer een stuk ondermijnt.
Vooral dat laatste. Afsluiting is echt het laatste wat je moet doen. Mensen snappen de ernst niet als je om een tak op de weg een strook afsluit. Daarmee ook kappen.quote:Op zondag 23 juli 2017 22:11 schreef Janneke141 het volgende:
Voor de mensen die door die kruisen heenrijden is de boete volledig terecht. Op de plek van het kruis kun je als weggebruiker met geen mogelijkheid bepalen, wat er verderop aan de hand is.
Dat gezegd hebbende, wordt er veel te vaak vanalles en nog wat afgesloten om daarna lekker boetes te gaan vangen. Nergens voor nodig.
Als je niet begrijpt dat voor een flinke tak een strook wordt afgesloten kun je voortaan maar beter de trein nemen.quote:Op zondag 23 juli 2017 23:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vooral dat laatste. Afsluiting is echt het laatste wat je moet doen. Mensen snappen de ernst niet als je om een tak op de weg een strook afsluit. Daarmee ook kappen.
Afgesloten afrit, boeie. Niemand heeft er last van, en dat kwam vast goed uit voor iets. Het is nou niet zo dat er echt een rijbaan afgesloten is.quote:Op zondag 23 juli 2017 23:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Vooral dat laatste. Afsluiting is echt het laatste wat je moet doen. Mensen snappen de ernst niet als je om een tak op de weg een strook afsluit. Daarmee ook kappen.
quote:Op zondag 23 juli 2017 23:25 schreef CrashO het volgende:
De gemiddelde Nederlandse automobilist + rood kruis:
Hier terecht idd. Meer dan. Alleen kom ik ook vaak afsluitingen tegen waarvan ik denk 'waar is de reden dan?' niks op de weg.. Vaak in de spits waar de A8 en A10 samenkomen. Middelste rijstrook dicht...quote:Op zondag 23 juli 2017 23:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Afgesloten afrit, boeie. Niemand heeft er last van, en dat kwam vast goed uit voor iets. Het is nou niet zo dat er echt een rijbaan afgesloten is.
Die hebben weer last van de blaadjes van die tak.quote:Op zondag 23 juli 2017 23:27 schreef Nobu het volgende:
[..]
Als je niet begrijpt dat voor een flinke tak een strook wordt afgesloten kun je voortaan maar beter de trein nemen.
Hier? https://www.google.nl/map(...)Q!2e0!7i13312!8i6656quote:Op zondag 23 juli 2017 23:31 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hier terecht idd. Meer dan. Alleen kom ik ook vaak afsluitingen tegen waarvan ik denk 'waar is de reden dan?' niks op de weg.. Vaak in de spits waar de A8 en A10 samenkomen. Middelste rijstrook dicht...
Jij mag je rijbewijs inleveren, opdonderen van de weg.quote:Op zondag 23 juli 2017 23:31 schreef jakosi het volgende:
Mensen zijn rode kruizen minder serieus gaan nemen omdat bijvoorbeeld op de A12 vanaf Driebergen tot Veenendaal ofzo er altijd rijstroken zijn afgekruisd met de reden dat 'het wegdek dan niet slijt'.
Dus er wordt wel degelijk veel afgekruisd om twijfelachtige redenen, en dan nemen mensen rode kruizen uberhaupt minder serieus.
quote:Op zondag 23 juli 2017 23:31 schreef jakosi het volgende:
Mensen zijn rode kruizen minder serieus gaan nemen omdat bijvoorbeeld op de A12 vanaf Driebergen tot Veenendaal ofzo er altijd rijstroken zijn afgekruisd met de reden dat 'het wegdek dan niet slijt'.
Exact. Afkruizen moet je echt alleen doen in bittere noodzaak. Dan snappen mensen het ten minste.quote:Op zondag 23 juli 2017 23:31 schreef jakosi het volgende:
Mensen zijn rode kruizen minder serieus gaan nemen omdat bijvoorbeeld op de A12 vanaf Driebergen tot Veenendaal ofzo er altijd rijstroken zijn afgekruisd met de reden dat 'het wegdek dan niet slijt'.
Dus er wordt wel degelijk veel afgekruisd om twijfelachtige redenen, en dan nemen mensen rode kruizen uberhaupt minder serieus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |