SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Nee. Ik verbaas me er alleen in hoge maten over dat alles nu stil moet vallen of zo. Het is extreem treurig voor de persoon Nouri en zijn familie en vrienden én Ajax. Alleen laatst genoemde is wel een commercieel miljoenenbedrijf dat gewoon verder moet, hoe treurig de persoonlijke omstandigheden van een werknemer ook zijn.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:56 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Je vindt jezelf wel heel grappig he?![]()
Het leven is keihard. Je moet gewoon door als professionele organisatie inderdaad. Over anderhalve week staat er alweer 30 miljoen op het spel.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Nee. Ik verbaas me er alleen in hoge maten over dat alles nu stil moet vallen of zo. Het is extreem treurig voor de persoon Nouri en zijn familie en vrienden én Ajax. Alleen laatst genoemde is wel een commercieel miljoenenbedrijf dat gewoon verder moet, hoe treurig de persoonlijke omstandigheden van een werknemer ook zijn.![]()
Dat zegt niemand geloof ik. Er zijn alleen wat users die nu even wat minder geven om transfergeruchten ofzo, dat lijkt me logisch. Niemand die zegt dat Ajax stil moet vallen meen ik tochquote:Op donderdag 13 juli 2017 14:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Nee. Ik verbaas me er alleen in hoge maten over dat alles nu stil moet vallen of zo. Het is extreem treurig voor de persoon Nouri en zijn familie en vrienden én Ajax. Alleen laatst genoemde is wel een commercieel miljoenenbedrijf dat gewoon verder moet, hoe treurig de persoonlijke omstandigheden van een werknemer ook zijn.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Ik heb het over je achterhaalde 40/45 grapjes.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Nee. Ik verbaas me er alleen in hoge maten over dat alles nu stil moet vallen of zo. Het is extreem treurig voor de persoon Nouri en zijn familie en vrienden én Ajax. Alleen laatst genoemde is wel een commercieel miljoenenbedrijf dat gewoon verder moet, hoe treurig de persoonlijke omstandigheden van een werknemer ook zijn.![]()
Dat dus. Raar om zo je "grapjes" te verantwoorden.quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:00 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dat zegt niemand geloof ik. Er zijn alleen wat users die nu even wat minder geven om transfergeruchten ofzo, dat lijkt me logisch. Niemand die zegt dat Ajax stil moet vallen meen ik toch![]()
Zullen we verder persoonlijk gezeik van beide kanten in ieder geval niet hier doen?
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Heftig nieuws.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Nee, dat zie je verkeerd.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Nee. Ik verbaas me er alleen in hoge maten over dat alles nu stil moet vallen of zo. Het is extreem treurig voor de persoon Nouri en zijn familie en vrienden én Ajax. Alleen laatst genoemde is wel een commercieel miljoenenbedrijf dat gewoon verder moet, hoe treurig de persoonlijke omstandigheden van een werknemer ook zijn."For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Niemand zegt dat Ajax nu niet verder kan of moet hoor.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:59 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Nee. Ik verbaas me er alleen in hoge maten over dat alles nu stil moet vallen of zo. Het is extreem treurig voor de persoon Nouri en zijn familie en vrienden én Ajax. Alleen laatst genoemde is wel een commercieel miljoenenbedrijf dat gewoon verder moet, hoe treurig de persoonlijke omstandigheden van een werknemer ook zijn.![]()
![]()
quote:Okquote:Op donderdag 13 juli 2017 15:05 schreef Typisch het volgende:
[..]
Niemand zegt dat Ajax nu niet verder kan of moet hoor.![]()
![]()
Holy ffing shit. Wat een afschuwelijk bericht, ongeacht wie de persoon ook is. Is er al meer bekend over de mate van schade?Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Top.quote:"For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Niet meer dan wat er in het persbericht staat (ernstige schade, kans op herstel nihil). Maar wat dat dan precies zegt is afwachten en misschien komen we het ook wel niet te wetenquote:Op donderdag 13 juli 2017 15:08 schreef De_Pel het volgende:
Holy ffing shit. Wat een afschuwelijk bericht, ongeacht wie de persoon ook is. Is er al meer bekend over de mate van schade?Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Kan heel goed. Ik hoop, wat klinkt dat verschrikkelijk om te zeggen, gezien de context dat ze bedoelen 'cruciaal' als in dat hij geen professioneel voetbal meer kan spelen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 14:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het woordje 'cruciaal' doet me vermoeden dat het verder zal gaan dan alleen motorische beperkingen.
Maar je hebt gelijk, het klinkt niet goed.Die begrijp ik ook niet helemaal. Hij komt uit Geuzenveldquote:En sowieso niet heel coulant.
![]()
Geen woorden voor.
Vreesde al t ergste. Ken iemand die ook tijd out is geweest, zonder zuurstof. Verlies van hersenfuncties en wat je wel en niet kan is enorm ingrijpend.
Hopen voor de familie dat hij nog wel dezelfde Appie is qua persoonlijkheid. Dan zijn ze m niet helemaal kwijt.wooblabalurg![]()
Woorden schieten me tekort eerlijk gezegd. Ik volgde de wedstrijd via twitter meldingen op werk en je denkt dat er niks mis als ze tweeten dat Nouri al 5 minuten op de grond ligt, een kruisbandblessure dacht ik. God, wat had ik die voor lief genomen nu.
Dit opzich gun je natuurlijk he-le-maal niemand, maar als je er eentje uit moest kiezen wie het beslist niet verdiend heeft op wat voor fucking manier dan ook dan is het Appie. Leven(s) naar de klote. Het leven is oneerlijk.![]()
Dan help ik je even uit de droom, dat bedoelen ze niet met:"De diagnose die nadien werd gesteld, is dat een groot deel van zijn hersenen niet meer functioneert en dat de kans op herstel van deze cruciale hersenfuncties nihil is.".quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:33 schreef Drxx het volgende:
[..]
Kan heel goed. Ik hoop, wat klinkt dat verschrikkelijk om te zeggen, gezien de context dat ze bedoelen 'cruciaal' als in dat hij geen professioneel voetbal meer kan spelen.
Als ik dat lees denk ik aan op zijn best zeer ernstige invaliditeit fysiek en mentaal.
Dat zijn carriere als prof voorbij was ging ik al vanuit nadat het bekend werd dat het zijn hart was."It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
Een week daarvoor was hij geblesseerd aan z'n knie (dacht ik). Ik baalde nog, want ik wilde hem in actie zien. Ik wilde dat hij een onuitwisbare indruk ging achterlaten in de voorbereiding om straks samen met maatjes Ziyech en Donny het middenveld van elke tegenstander zou ownen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:44 schreef Brammess het volgende:
Woorden schieten me tekort eerlijk gezegd. Ik volgde de wedstrijd via twitter meldingen op werk en je denkt dat er niks mis als ze tweeten dat Nouri al 5 minuten op de grond ligt, een kruisbandblessure dacht ik. God, wat had ik die voor lief genomen nu.
Dit opzich gun je natuurlijk he-le-maal niemand, maar als je er eentje uit moest kiezen wie het beslist niet verdiend heeft op wat voor fucking manier dan ook dan is het Appie. Leven(s) naar de klote. Het leven is oneerlijk.
Anderhalf week later besef je pas hoe relatief alles is in het leven. Wie heeft het nog over een knieblessure als je dit allemaal meemaakt? Echt... Ik snap het gewoon niet.![]()
quote:onherstelbetalingsbaarquote:Heel even is Nederland vergeten dat het volgens velen eigenlijk institutioneel, fundamenteel en onherstelbetalingsbaar racistisch is. Heel even heeft iedereen zijn racismeknop op 'uit' gezet, en heel even leeft iedereen mee met (de familie van) Ajacied Nouri, met wie het niet meer goed komt. Heel even zijn we een inclusieve samenleving. Morgen weer normaal doen. Vandaag treuren we om Nouri, het Ajax-talent waarvan we nooit zullen weten "hoe ver zijn ster gereikt zou hebben".
blablablabla![]()
Wat een treurige dag
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Nooit meer zijn briljante passes en dribbels. Er is geen andere voetballer die meer dan Appie het Ajax DNA bezit.![]()
oh die heb ik als default ingesteldquote:Op donderdag 13 juli 2017 15:58 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat een rare PI gebruik je daarbij
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
En dat terwijl 'ie uit Geuzenveld komt..quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:29 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Dat doet echt afbreuk aan het spandoek![]()
![]()
Arme Donny ook, zo'n beetje met dat ventje opgegroeidEn dat verhaal over het broertje van Donny
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Verdomme, wat een kutnieuws. Appie was de enige die dit jaar er voor zorgde dat mijn vrouw met plezier naar voetbal keek. Vrolijk, guitig, en dan krijg je dit.
Zo zie je maar weer dat het leven vol verrassingen zit
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P![]()
kwas net weer droog......quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:11 schreef skysherrif het volgende:
https://www.instagram.com/p/BWfNGFsFt-u/
Dit filmpje, zuchtFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:13 schreef Againzender het volgende:
Verdomme, wat een kutnieuws. Appie was de enige die dit jaar er voor zorgde dat mijn vrouw met plezier naar voetbal keek. Vrolijk, guitig, en dan krijg je dit.![]()
![]()
Hou eens op met dit soort dingen, iedereen mag het op zijn eigen manier erg vinden en op zijn eigen manier wat hier neergooien.quote:
Als dat niet op de jouw juiste manier is hou je dat maar lekker voor jezelf.![]()
Komop man, zo'n reacties kun je toch niet serieus nemen?quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:15 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Hou eens op met dit soort dingen, iedereen mag het op zijn eigen manier erg vinden en op zijn eigen manier wat hier neergooien.
Als dat niet op de jouw juiste manier is hou je dat maar lekker voor jezelf.
Iedereen vindt het verschrikkelijk voor hem. Maar of hij het nou is of een random andere jonge speler, dat maakt toch geen zak uit?![]()
in mijn geval wel, maar laten we elkaar daar vooral niet druk om makenquote:Op donderdag 13 juli 2017 16:17 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Komop man, zo'n reacties kun je toch niet serieus nemen?
Iedereen vindt het verschrikkelijk voor hem. Maar of hij het nou is of een random andere jonge speler, dat maakt toch geen zak uit?
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P![]()
Zo'n?quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:17 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
zo'n reacties kun je toch niet serieus nemen?
Achterlijk Nederlands kun je ook niet serieus nemen.![]()
instant kippevel hierquote:Op donderdag 13 juli 2017 16:11 schreef skysherrif het volgende:
https://www.instagram.com/p/BWfNGFsFt-u/
Dit filmpje, zuchtBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
tranen... alweer...quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ja, zo'n. Lekker boeiend.quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:19 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Zo'n?
Achterlijk Nederlands kun je ook niet serieus nemen.![]()
Het voetbal boeit me wel degelijk heel veel nu. Koste wat het kost 34 binnenhalen voor onze nummer 34.![]()
Helemaal mee eens Brammers, snap de mensen die het seizoen even niets kunnen boeien, maar ik hoop dat de selectie na een gepast verdriet dat kunnen omzetten in ongekende strijdlust en koste wat kost die 34e titel binnenhalen ja.quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:24 schreef Brammess het volgende:
Het voetbal boeit me wel degelijk heel veel nu. Koste wat het kost 34 binnenhalen voor onze nummer 34.![]()
Het kan twee kanten op, de vraag is of het verdriet omgezet kan worden in een mooi eerbetoon, maar ik kan het niemand kwalijk nemen als ze voetbal nu even niet meer belangrijk vinden... Hij was als een broer voor sommige spelers, op rouw zit geen tijdslimiet.quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:24 schreef Brammess het volgende:
Het voetbal boeit me wel degelijk heel veel nu. Koste wat het kost 34 binnenhalen voor onze nummer 34.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Jep dat is het hem. Het zit ergens tussenin. Situatie afwachten, uitrouwen en volop vlammen voor Appie. Dat is 100% wat hij zelf had gewild.quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Het kan twee kanten op, de vraag is of het verdriet omgezet kan worden in een mooi eerbetoon, maar ik kan het niemand kwalijk nemen als ze voetbal nu even niet meer belangrijk vinden... Hij was als een broer voor sommige spelers, op rouw zit geen tijdslimiet.![]()
Gvd, krijg hier de koude rillingen van... wat oneerlijk dit.. dan boeit voetbal even echt helemaal niet meer... Sterkte boys..![]()
Los van het persoonlijke drama van Nouri heb ik toch ook wel te doen met Keizer, manage dit maar eens even
Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Lekker belangrijk allemaal..quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:19 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Zo'n?
Achterlijk Nederlands kun je ook niet serieus nemen.
Wat komen sommige mensen hier doen? Iedereen heeft het er moeilijk mee sommige meer dan andere laat iedereen toch lekker.. het is een emotionele dag, waarom zou je andere daar op aanvallen als jij dat kennelijk niet voelt.![]()
quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:13 schreef Againzender het volgende:
Verdomme, wat een kutnieuws. Appie was de enige die dit jaar er voor zorgde dat mijn vrouw met plezier naar voetbal keek. Vrolijk, guitig, en dan krijg je dit.
Zo zie je maar weer dat het leven vol verrassingen zit![]()
![]()
Verstandige postquote:Op donderdag 13 juli 2017 16:39 schreef Loserkid het volgende:
[..]
Lekker belangrijk allemaal..
Wat komen sommige mensen hier doen? Iedereen heeft het er moeilijk mee sommige meer dan andere laat iedereen toch lekker.. het is een emotionele dag, waarom zou je andere daar op aanvallen als jij dat kennelijk niet voelt.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Zeker, alles behalve makkelijk.quote:Op donderdag 13 juli 2017 16:37 schreef TheVulture het volgende:
Los van het persoonlijke drama van Nouri heb ik toch ook wel te doen met Keizer, manage dit maar eens even
Toch denk ik ook dat alle spelers nu nog meer beseffen dat ze er alles uit moeten halen, voor zichzelf en voor mensen zoals Appie.wooblabalurg![]()
Zo triest
We know this. The Chinese know that we know. But we make-believe that we don't know and the Chinese make-believe that they believe that we don't know, but know that we know. Everybody knows.![]()
Dat kan natuurlijk alles zijn tussen geen-profvoetballer en kasplantje. Hopen dat het meevalt. Sneu...quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:10 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Niet meer dan wat er in het persbericht staat (ernstige schade, kans op herstel nihil). Maar wat dat dan precies zegt is afwachten en misschien komen we het ook wel niet te wetenBestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W![]()
Dat is toch wat ze doen, mensen uit elkaar drijven?quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:00 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Ongelooflijk, wat een idioten zitten daar toch..wooblabalurg![]()
Ik geloof meer in de woorden van de doktoren, dan van die van god.quote:Man wat erg zeg!
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.![]()
Dit is een bericht wat er bij vele inhakt, gek je kent de jongen persoonlijk niet maar vanbinnen zit hij in je hart. Guitig bekkie ondeugende ogen en een voetbal talent om van te watertanden. Je zag bij de beelden vorige week al hoe geliefd hij was en de hele week al.. buiten goed voetballen bezit dit ventje zoveel plezier en liefde...
Leven is oneerlijk en iedereen komt aan bod.. Maar een ventje van 20 in de bloei van z'n leven...
Dit doet pijn, ik kan dan ook even geen filmpjes meer kijken van Nouri...Narf!![]()
Toch kan ie wel wat bovennatuurlijke krachten gebruiken.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:16 schreef satecl het volgende:
[..]
Ik geloof meer in de woorden van de doktoren, dan van die van god.Man wat erg zeg!
wooblabalurg![]()
Als ze hem maar niet lang als kasplantje laten leven omdat ze nog het idee hebben dat één of andere God het nog kan fixen.Oh.![]()
Lijkt me toch echt hun eigen keuzequote:Op donderdag 13 juli 2017 17:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
Als ze hem maar niet lang als kasplantje laten leven omdat ze nog het idee hebben dat één of andere God het nog kan fixen.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Denk dat je t beste blij kan zijn dat hij nog leeft en alles wat daar bovenop komt, met mogelijke verbeteringen/herstel van functies, als bonus en overwinning moet zien. Tragisch maar dat lijkt de situatie te zijn.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:20 schreef Tjacka het volgende:
Het nieuws wordt echt met het uur slechter.wooblabalurg![]()
Tja iemand moet de keuze maken en dat is ook lastig natuurlijk, maar dan heeft het toch geen zin meer.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:22 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Lijkt me toch echt hun eigen keuze
Maar vraag me ook af wat er nog in het hoofd van Nouri zit op dit moment. Of "hij" en nog iets van zijn ik erin zit, of dat het gewoon helemaal leeg is. Puur een omhulselOh.![]()
Kan je niet even je standaard PI wijzigenquote:Op donderdag 13 juli 2017 17:23 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Denk dat je t beste blij kan zijn dat hij nog leeft en alles wat daar bovenop komt, met mogelijke verbeteringen/herstel van functies, als bonus en overwinning moet zien. Tragisch maar dat lijkt de situatie te zijn.
Oh.![]()
Geen probleem.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Kan je niet even je standaard PI wijzigenwooblabalurg![]()
Niet mee eens. Maar lijkt mij geen relevante discussie.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:23 schreef Baconbus het volgende:
[..]
Denk dat je t beste blij kan zijn dat hij nog leeft en alles wat daar bovenop komt, met mogelijke verbeteringen/herstel van functies, als bonus en overwinning moet zien. Tragisch maar dat lijkt de situatie te zijn.Groot fan van User Wotte![]()
Ik denk dat dat de meest aannemelijke conclusie is die je van de zijkant kunt trekken. Ik ben de laatste die kan oordelen over het leed van de familie, maar ik vrees met grote vrezen dat zij de minst verstandige keuze gaan maken om met iemand in die staat te doen. Het is dan gewoonweg het uitstellen van het onvermijdelijke.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:22 schreef Dejannn het volgende:
Dus als je die woorden van die broer moet aannemen dan is hij zo goed als hersendood ..
Belangrijkste lijkt mij de positieve herinneringen die blijven van die jongen, niet de slepende periode na het ongeval.The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.![]()
Ja dat vind ik ook wel wat treurig. En natuurlijk heeft de familie het recht om de keuze te maken, maar het is toch sneu als de echte Nouri er al niet meer in zit.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:27 schreef Keyos het volgende:
[..]
Ik denk dat dat de meest aannemelijke conclusie is die je van de zijkant kunt trekken. Ik ben de laatste die kan oordelen over het leed van de familie, maar ik vrees met grote vrezen dat zij de minst verstandige keuze gaan maken om met iemand in die staat te doen. Het is dan gewoonweg het uitstellen van het onvermijdelijke.Oh.![]()
Mja, welke keuzes? Ik neem aan dat ze zich heus wel door allerlei medici laten adviseren, Ajax zal daar geheid ook wel een rol in spelen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:27 schreef Keyos het volgende:
[..]
Ik denk dat dat de meest aannemelijke conclusie is die je van de zijkant kunt trekken. Ik ben de laatste die kan oordelen over het leed van de familie, maar ik vrees met grote vrezen dat zij de minst verstandige keuze gaan maken om met iemand in die staat te doen en daarmee het onvermijdelijke uitstellen.
Dat hele religieuze heb ik ook niets mee, maar als dat die mensen nu ergens kan ondersteunen vind ik het helemaal prima.![]()
Snap dat je iemand een vol leven gunt. Is verder idd niet relevant.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Niet mee eens. Maar lijkt mij geen relevante discussie.
Probeer meer aan te geven dat we na dit nieuws weinig verwachtingen kunnen hebben. Hij is er echt slecht uit gekomen.wooblabalurg![]()
Ach, als je echt kasplantje bent ben krijg je dat zelf allemaal niet meer mee.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
Als ze hem maar niet lang als kasplantje laten leven omdat ze nog het idee hebben dat één of andere God het nog kan fixen.
Voor familie heeft het vaak nog waarde. Wie zijn wij om te oordelen bij wie de stekker er uit moet en bij wie niet?"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."![]()
Blijft een aanname. Zou niet op de zaken vooruit lopen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:27 schreef Keyos het volgende:
[..]
maar ik vrees met grote vrezen dat zij de minst verstandige keuze gaan makenwooblabalurg![]()
Ja, effe lekker gebruik maken van de situatie om jouw visie op euthanasie/stekkertje er uit te geven.![]()
![]()
Ik denk dat (ondanks de niet-complete informatie die we nu hebben) we allemaal wel kunnen indenken dat de familie op termijn geconfronteerd gaat worden met 'de vraag'. Dat de familie daar nu niet aan wilt denken begrijp ik (je wilt eerst die jongen terug naar Nederland halen), maar ik hoop voor die mensen dat ze niet het Schumacher-pad kiezen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:30 schreef Dejannn het volgende:
[..]
Mja, welke keuzes? Ik neem aan dat ze zich heus wel door allerlei medici laten adviseren, Ajax zal daar geheid ook wel een rol in spelen.
Dat hele religieuze heb ik ook niets mee, maar als dat die mensen nu ergens kan ondersteunen vind ik het helemaal prima.
Misschien luguber om te denken, maar financiële motieven (contract van Nouri bij Ajax), kan ook wel een rol gaan spelen natuurlijk. Al ondersteunt een fatsoenlijke club altijd de families op dat soort momenten en heb ik geen twijfel dar Ajax alles zal doen.The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.![]()
Nja lijkt me voor familieleden ook wel lastig zelf, dan kan je het ook nooit meer echt verwerken (al blijft dat lastig) omdat hij er nog altijd is (maar ook weer niet). Wil het ook niet voor hun bepalen hoor, moeten ze zelf weten.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:32 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ach, als je echt kasplantje bent ben krijg je dat zelf allemaal niet meer mee.
Voor familie heeft het vaak nog waarde. Wie zijn wij om te oordelen bij wie de stekker er uit moet en bij wie niet?Oh.![]()
Sowieso zal Edwin van der Sar er alles aan doen met zijn foundation voor mensen met hersenschade.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:34 schreef Keyos het volgende:
[..]
Ik denk dat (ondanks de niet-complete informatie die we nu hebben) we allemaal wel kunnen indenken dat de familie op termijn geconfronteerd gaat worden met 'de vraag'. Dat de familie daar nu niet aan wilt denken begrijp ik (je wilt eerst die jongen terug naar Nederland halen), maar ik hoop voor die mensen dat ze niet het Schumacher-pad kiezen.
Misschien luguber om te denken, maar financiële motieven (contract van Nouri bij Ajax), kan ook wel een rol gaan spelen natuurlijk. Al ondersteunt een fatsoenlijke club altijd de families op dat soort momenten en heb ik geen twijfel dar Ajax alles zal doen.Oh.![]()
Vanwege religie? Hoe werkt dat daar dan?quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:27 schreef Keyos het volgende:
[..]
maar ik vrees met grote vrezen dat zij de minst verstandige keuze gaan maken om met iemand in die staat te doen.
'De stekker eruit' hoort daar niet bij dus?![]()
Dan hebben ze nog hoop dat een god hem weer iets van leven kan geven als ze lang genoeg bidden.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:37 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Vanwege religie? Hoe werkt dat daar dan?
'De stekker eruit' hoort daar niet bij dus?Oh.![]()
Echt superfijn dat mensen hier uittypen wat zij in een dusdanige situatie zouden doen. Het voegt ook enorm veel toe.![]()
Dit ja.quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:39 schreef Littlerabbit het volgende:
Echt superfijn dat mensen hier uittypen wat zij in een dusdanige situatie zouden doen. Het voegt ook enorm veel toe.Groot fan van User Wotte![]()
Ach, een sippe smilie of verdomme voegt ook weinig toe. Wat kan je er van zeggen hé...quote:Op donderdag 13 juli 2017 17:39 schreef Littlerabbit het volgende:
Echt superfijn dat mensen hier uittypen wat zij in een dusdanige situatie zouden doen. Het voegt ook enorm veel toe.Facts don't care about your feelings
Forum Opties Forumhop: Hop naar: