SPOILER: Deadly_KissOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SilverSjoiisOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: WolkenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PeacefulllOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: EvilaurianOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Whiteflower18Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: MissladybugOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DebsterrOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: PhilomijnOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DonnaRushOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: KirbOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: stippelrientjeOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Dromertje23Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VenusFlyTrapOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: ElleskaOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gegevens worden aangepast op verzoek. Mochten we over een verzoekje heen lezen, stuur dan even een PM'etje.
Afgelopen topic hebben wij deze user(s) uitgezwaaid op weg naar Z&G![]()
Songeur
Handige links:
Foliumzuur
ZwangerWijzer
Menstruele cyclus
Vruchtbaarheid
Vragen en antwoorden over zwanger worden
Freya, patientvereniging voor vruchtbaarheidsproblematiek
Online zwangerschapstest (voor de gein)SPOILER: Zwangerschapsmultivitaminen:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Kirb op 11-07-2017 14:41:19 ][i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
De vitamine informatie doet het niet meer... ViviRAWRS had deze gemaakt toch?
En in dit deel duimen we keihard voor Majo!
Mabawa op welke cylcusdag zit je?[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Bij Photobucket moet je nu een abonnement nemen om foto's te delen op andere sites.
Daarom doet die vitamine info het niet meer.![]()
Relaxte ronde is moeilijk. Gister toch ovutestje gedaan. Zit richting eisprong, denk dat ik vandaag of morgen echt positief zou testen als ik er nog 1 doe
.
Maar... vriend lijkt ziek te worden. Gisteren rommelende darmen, vandaag een opkomende koortslip.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Ach, dan laat je hem toch op zijn rug liggen.. Beter een kleinere kans dan geen kans!
In alle ernst, hopelijk zet het niet door
De mijne weigert me ook al vier dagen seks. Nu is het nog niet cruciaal, maar dan heb ik 's gewoon zin zonder moetje en dan is hij te moe![]()
![]()
Geen idee. 24 mei is implanon verwijderd. Tot mijn verbazing had ik 20 en 21 juni vruchtbaar slijm. dacht ik tenminste, het enige teken dat ik ken(de) van mijn lichaamquote:Op dinsdag 11 juli 2017 10:25 schreef Kirb het volgende:
De vitamine informatie doet het niet meer... ViviRAWRS had deze gemaakt toch?
En in dit deel duimen we keihard voor Majo!
Mabawa op welke cylcusdag zit je?
Ik ging er daardoor vanuit dat ik ergens rond de 5 juli ongesteld zou worden. Dit is niet gebeurd, sterker nog: ik had weer hetzelfde slijm! En zeurige buikpijn en flinke steek, iets wat ik totaal niet herken ofzo van eerst.
Kortom: Ik snap er geen bal meer van en ik wacht af tot ik bloed zie.![]()
En gooi er af en toe een testje tegenaanmaar goed, gebaseerd op laatste signaal zou ik misschien volgende week een nod hebben ofzo. Dus ik probeer nu even tot dan te wachten.
![]()
Spannend! Altijd lastig om te wachten wanneer je cyclus weer op gang komt na het stoppen met pil/spiraal/implanon/etc. Heb zelf geen ervaring met implanon, zou je cyclus zich in principe weer snel moeten herstellen na verwijderen?quote:Op woensdag 12 juli 2017 08:04 schreef Mabawa. het volgende:
[..]
Geen idee. 24 mei is implanon verwijderd. Tot mijn verbazing had ik 20 en 21 juni vruchtbaar slijm. dacht ik tenminste, het enige teken dat ik ken(de) van mijn lichaam
Ik ging er daardoor vanuit dat ik ergens rond de 5 juli ongesteld zou worden. Dit is niet gebeurd, sterker nog: ik had weer hetzelfde slijm! En zeurige buikpijn en flinke steek, iets wat ik totaal niet herken ofzo van eerst.
Kortom: Ik snap er geen bal meer van en ik wacht af tot ik bloed zie.![]()
En gooi er af en toe een testje tegenaanmaar goed, gebaseerd op laatste signaal zou ik misschien volgende week een nod hebben ofzo. Dus ik probeer nu even tot dan te wachten.
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Klopt! Photobucket staat het bij gratis accounts niet meer toe dat plaatjes op fora en andere websites te zien zijn. De info was ook alweer van najaar 2015, dus ik zal het dit weekend updaten en elders uploaden.quote:Op dinsdag 11 juli 2017 10:25 schreef Kirb het volgende:
De vitamine informatie doet het niet meer... ViviRAWRS had deze gemaakt toch?
De volgende zwangerschapsmultivitamines stonden in het overzicht:
De Tuinen ABC Zwanger
Orthica Prena Fem
AOV 106 Zwanger
SanoPharm OptiMum
Kruidvat Vitaal Zwanger
Etos Multi ZwangerWorden
Solgar Prenatal Nutrients
HEMA zwangerschap totaal
Woman’s Health babywens
Woman’s Health zwanger
Etos Multi Zwanger Zijn
Lamberts StrongStart MVM
DA multi zwangerschap
VSM puur Mama vitamines
Gravitamon
Dagravit Mama & Baby
Davitamon CompleetMama
Orthica Zwanger Plus
Vibovit Zwanger (+ viscaps)
Boots Multi A-Z Mama
Kom je nog andere zwangerschapsmultivitamines tegen, laat het me dan even weten via dm/pm.![]()
![]()
Welke was ook weer de beste vivi? Scheelt weer nazoekenAls mijn potje foliumzuur op is dan toch maar multivitamine met ook wat vitamine D erin voor als de zon straks minder schijnt.
En balen Debster. Hopelijk lukt het toch nog een beetje om sexytime te creëeren
Shine bright like a diamond.![]()
Bedankt voor het lieve welkom terug![]()
Ik weet even niet meer wie het vroeg, maar ivm met 3 miskramen is alles bij mij onderzocht wat ik miskraam kan veroorzaken (zover bekend) alleen het chromosomen onderzoek is niet gedaan. Baarmoeder en bloed zijn op verschillende factoren gecheckt en daar kwam niks uit.
Samen met manlief besloten om deze ronde even af te wachten en dan te bellen voor een afspraak einde zomervakantie (en waarschijnlijk nog een ronde verder) om onze opties te bespreken die er liggen. We zouden graag zien dat het sperma van mijn man ook wordt onderzocht en misschien nog wat onderzoeken bij mij qua eileiders, waardes tijdens eisprong, samenlevingstest oid. Misschien zijn we niet onvruchtbaar of slecht vruchtbaar, maar 3x in 3 jaar zwanger is ook weer niet echt een teken van heel erg vruchtbaar zijn in mijn ogen. Volgens het zkh valt het in de norm, maar ik ben geduldig genoeg geweest
Debster heb je nog een testje gedaan? Ik ben daar zo slecht in he, die ovulatietesten achtereenvolgens doen. Ik heb menig keer 1 test gedaan en het daarna vergeten.
En ook in dit topic duim ik voor Majo![]()
![]()
Dat lijkt me heel frustrerend Fuchsiaen inderdaad, 3x is nou ook weer niet zoveel!
Is je man nog nooit eerder onderzocht?
Misschien totaal niet van toepassing, maar ik las juist dat het aan de man kan liggen als er meerdere miskramen zijn. Iets met mannelijk immuunsysteem op het Y-chromosoom dat niet botert met het immuunsysteem van de vrouw. Dat zou betekenen dat hij gewoon een keer een meisje moet schieten en dan gaat het wel goed![]()
![]()
Mijn man is inderdaad nog nooit onderzocht, omdat het zkh zegt dat er geen probleem ligt bij vruchtbaarheid, omdat ik wel zwanger word.
Daar weet ik verder niks vanaf. Wel is 1 van de dingen die bij mij getest is in mijn bloed de afweer. Aangezien je bij een foetus maken de helft een niet lichaamseigen stof is. Maar daar was niks mis mee.![]()
Blijven aandringen. Hier wou men ook niet luisteren, want we hebben al een kind dus het zal wel goed zijn. Nou 3x raden wie in het najaar starten met ICSI wegens zeer slecht zaad.quote:Op woensdag 12 juli 2017 21:48 schreef Fuchsia_roze het volgende:
Mijn man is inderdaad nog nooit onderzocht, omdat het zkh zegt dat er geen probleem ligt bij vruchtbaarheid, omdat ik wel zwanger word.
Daar weet ik verder niks vanaf. Wel is 1 van de dingen die bij mij getest is in mijn bloed de afweer. Aangezien je bij een foetus maken de helft een niet lichaamseigen stof is. Maar daar was niks mis mee.
Dus blijven aandringen, desnoods bij de huisarts. Zo'n duur en intensief onderzoek is het nou ook weer niet.![]()
Vanaf "DA multi zwangerschap" en verder bevatte destijds 400 mcg foliumzuur en 10 mcg vitamine D zonder van andere vitamines/mineralen te veel te hebben. De onderste 4 bevatten ook nog voldoende ijzer en jodium. Dat laatste vond ik belangrijk omdat ik weinig brood (dus met gejodeerd bakkerszout) eet.quote:Op woensdag 12 juli 2017 20:08 schreef June. het volgende:
Welke was ook weer de beste vivi? Scheelt weer nazoekenAls mijn potje foliumzuur op is dan toch maar multivitamine met ook wat vitamine D erin voor als de zon straks minder schijnt.
![]()
Ja het is heel lastig inderdaad. Ik weet beter, maar in de praktijk valt het toch even tegen. Volgens mij is de cyclusherstel na implanon vergelijkbaar als de pil. Bij de één direct weer regelmaat en de ander niet.quote:Op woensdag 12 juli 2017 09:32 schreef Kirb het volgende:
[..]
Spannend! Altijd lastig om te wachten wanneer je cyclus weer op gang komt na het stoppen met pil/spiraal/implanon/etc. Heb zelf geen ervaring met implanon, zou je cyclus zich in principe weer snel moeten herstellen na verwijderen?
Het meest irritante vind ik de verschillende signalen die mn lichaam afgeeft. Slijm was hetgeen ik altijd herkende en ik werd dan altijd 13-15 dagen daarna ongesteld of het nou een cyclus van 27 of 64 dagen was, mn LF was gelukkig vrij constant.![]()
3x in 3 jaar is inderdaad geen topscorequote:Op woensdag 12 juli 2017 20:15 schreef Fuchsia_roze het volgende:
Bedankt voor het lieve welkom terug![]()
Ik weet even niet meer wie het vroeg, maar ivm met 3 miskramen is alles bij mij onderzocht wat ik miskraam kan veroorzaken (zover bekend) alleen het chromosomen onderzoek is niet gedaan. Baarmoeder en bloed zijn op verschillende factoren gecheckt en daar kwam niks uit.
Samen met manlief besloten om deze ronde even af te wachten en dan te bellen voor een afspraak einde zomervakantie (en waarschijnlijk nog een ronde verder) om onze opties te bespreken die er liggen. We zouden graag zien dat het sperma van mijn man ook wordt onderzocht en misschien nog wat onderzoeken bij mij qua eileiders, waardes tijdens eisprong, samenlevingstest oid. Misschien zijn we niet onvruchtbaar of slecht vruchtbaar, maar 3x in 3 jaar zwanger is ook weer niet echt een teken van heel erg vruchtbaar zijn in mijn ogen. Volgens het zkh valt het in de norm, maar ik ben geduldig genoeg geweest
Debster heb je nog een testje gedaan? Ik ben daar zo slecht in he, die ovulatietesten achtereenvolgens doen. Ik heb menig keer 1 test gedaan en het daarna vergeten.
En ook in dit topic duim ik voor Majo. Vervelend wel dat ze daardoor ook zo terughoudend zijn in onderzoeken.
Ik heb gisteren nog even een testje gedaan, wat ik al dacht was die alweer amper af te lezen, gistermiddag ook wat steken e.d. dus dat zal de eisprong geweest zijn. Gisteravond was 'ie gelukkig fit genoegen hopelijk vanavond nog een keer
.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Dus die van de Etos is niet oke?quote:Op donderdag 13 juli 2017 04:17 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Vanaf "DA multi zwangerschap" en verder bevatte destijds 400 mcg foliumzuur en 10 mcg vitamine D zonder van andere vitamines/mineralen te veel te hebben. De onderste 4 bevatten ook nog voldoende ijzer en jodium. Dat laatste vond ik belangrijk omdat ik weinig brood (dus met gejodeerd bakkerszout) eet.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Volgens mij gooit Vivi van het weekend de vitaminelijstjes bijgewerkt weer online (top aanbod trouwens!). Volgens mij is er niet echt sprake van "niet oke" maar dat sommige combinatievitaminepillen net te veel of te weinig bevatten van een bepaald stofje. Dan kun je voor jezelf een weloverwogen beslissing maken wat je koopt.
Ik slik momenteel alleen maar foliumzuur. Als het raak is stap ik over op zwangerschapsmultivitaminen (en dan kijk ik wel even naar Vivi's lijstje). Vorig jaar februari (het moment dat mijn pil uitwerkte) begon ik vol enthousiasme aan Davitamon compleet mama o.i.d. maar dat werd een beetje een dure bedoeling.
Debsterr top dat je vriend zich goed genoeg voelde.
Mabawa hopelijk hersteld het zich gauw weer en kun je weer vertrouwen op de signalen van je lichaam.
Fuchsia groot gelijk dat jullie teruggaan naar het ZH. Zaad testen zou niet moeilijk of heel duur moeten zijn, en wellicht geeft een samenlevingstest ook meer duidelijkheid. Maar ik hoop natuurlijk het hardst dat het voor die tijd "zelf" lukt.
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Ah, ik zie het al. Er zit 'te weinig' vitamine D in. Gelukkig pak ik heel veel zon deze maanden, dus dat vind ik niet zo erg. Dan maak ik ze gewoon opquote:Op donderdag 13 juli 2017 10:59 schreef Kirb het volgende:
Volgens mij gooit Vivi van het weekend de vitaminelijstjes bijgewerkt weer online (top aanbod trouwens!). Volgens mij is er niet echt sprake van "niet oke" maar dat sommige combinatievitaminepillen net te veel of te weinig bevatten van een bepaald stofje. Dan kun je voor jezelf een weloverwogen beslissing maken wat je koopt.
Ik slik momenteel alleen maar foliumzuur. Als het raak is stap ik over op zwangerschapsmultivitaminen (en dan kijk ik wel even naar Vivi's lijstje). Vorig jaar februari (het moment dat mijn pil uitwerkte) begon ik vol enthousiasme aan Davitamon compleet mama o.i.d. maar dat werd een beetje een dure bedoeling.
Debsterr top dat je vriend zich goed genoeg voelde.
Mabawa hopelijk hersteld het zich gauw weer en kun je weer vertrouwen op de signalen van je lichaam.
Fuchsia groot gelijk dat jullie teruggaan naar het ZH. Zaad testen zou niet moeilijk of heel duur moeten zijn, en wellicht geeft een samenlevingstest ook meer duidelijkheid. Maar ik hoop natuurlijk het hardst dat het voor die tijd "zelf" lukt.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
ik maak nu nog mijn gewone multivitamine op + een extra tablet foliumzuur. als dat op is wil ik ook kijken naar een alles in 1 tablet dus dan komt de vitamine update zeker van pas.![]()
Ik heb bij m'n vorige zwangerschap nadat ik de gewone foliumzuur opgemaakt heb Davitamon Compleet Mama gekocht en die blijf ik nu ook maar slikken. Ze zijn wel vies, hoop dat ik ze weg krijg als ik weer zwanger ben.![]()
![]()
Op mijn 'zwanger worden' van de Etos staat dat je ze niet meer mag slikken als je zwanger bent. Iemand enig idee waarom eigenlijk?quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:17 schreef DonnaRush het volgende:
Ik heb bij m'n vorige zwangerschap nadat ik de gewone foliumzuur opgemaakt heb Davitamon Compleet Mama gekocht en die blijf ik nu ook maar slikken. Ze zijn wel vies, hoop dat ik ze weg krijg als ik weer zwanger ben.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Bedankt voor je reactie. Geeft net even dat extra zetje om voet bij stuk te houden.quote:Op woensdag 12 juli 2017 21:53 schreef coccinelle het volgende:
[..]
Blijven aandringen. Hier wou men ook niet luisteren, want we hebben al een kind dus het zal wel goed zijn. Nou 3x raden wie in het najaar starten met ICSI wegens zeer slecht zaad.
Dus blijven aandringen, desnoods bij de huisarts. Zo'n duur en intensief onderzoek is het nou ook weer niet.![]()
Marketing?quote:Op donderdag 13 juli 2017 15:18 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Op mijn 'zwanger worden' van de Etos staat dat je ze niet meer mag slikken als je zwanger bent. Iemand enig idee waarom eigenlijk?Nee geen idee. De meeste van dat soort supplementen mag je juist door slikken.
![]()
Er zit een kruid in die zorgt voor een regelmatige cyclus, maar die is niet goed als je zwanger bentquote:Op donderdag 13 juli 2017 15:18 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Op mijn 'zwanger worden' van de Etos staat dat je ze niet meer mag slikken als je zwanger bent. Iemand enig idee waarom eigenlijk?Ignorance is bliss, but knowledge is power.![]()
Sorry dat ik zomaar weer binnen kom vallen.
Toen wij voor het eerst naar het ziekenhuis gingen was het eerste onderzoek het sperma van mijn vriend en of ik geen chlamydia heb gehad. De ha had al aangeboden het spermaonderzoek te laten uitvoeren maar hij zei al dat het ziekenhuis het toch nog een keer zou doen. Gewoon aandringen! Ben je verder wel tevreden met het ziekenhuis waar je onder behandeling bent? Ik vind het wel een belangrijk iets wat ze overslaan..
De diëtiste van het ziekenhuis heeft het niet op die multivitamine van Davitamon. Mede omdat het niet duidelijk is welke vitamines het precies zijn. Ze heeft voor mij een soort cocktail samengesteld.
Ik kan trouwens uit te OP gehaald worden."Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
Ik kan de OP niet meer aanpassen, misschien dat een mod dat wil doen.quote:Op donderdag 13 juli 2017 23:19 schreef Wolken het volgende:
Sorry dat ik zomaar weer binnen kom vallen.
Toen wij voor het eerst naar het ziekenhuis gingen was het eerste onderzoek het sperma van mijn vriend en of ik geen chlamydia heb gehad. De ha had al aangeboden het spermaonderzoek te laten uitvoeren maar hij zei al dat het ziekenhuis het toch nog een keer zou doen. Gewoon aandringen! Ben je verder wel tevreden met het ziekenhuis waar je onder behandeling bent? Ik vind het wel een belangrijk iets wat ze overslaan..
De diëtiste van het ziekenhuis heeft het niet op die multivitamine van Davitamon. Mede omdat het niet duidelijk is welke vitamines het precies zijn. Ze heeft voor mij een soort cocktail samengesteld.
Ik kan trouwens uit te OP gehaald worden.
Hoe gaat het met jou/jullie Wolken?[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Wij zouden deze maand beginnen met de IUI en heb de prikinstructie etc al gehad. Het was wachten op mijn periode zodat we konden beginnen maar die kwam maar niet. Voor de zekerheid toch een test gehad en toen had ik opeens 2 streepjesquote:Op vrijdag 14 juli 2017 09:38 schreef Kirb het volgende:
[..]
Ik kan de OP niet meer aanpassen, misschien dat een mod dat wil doen.
Hoe gaat het met jou/jullie Wolken?. Ik huilend naar mijn vriend gelopen en die dacht dat er wat ergs gebeurd was
. Ik besef het nog niet echt en probeer me niet teveel te verheugen voor het geval dat het niet goed zit of fout gaat. Maandag hebben we de eerste echo en weten we of we een kloppend hartje hebben. Ik hoop er dan ook wat meer van te kunnen genieten.
"Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
Wauw wat een fantastisch nieuws!!quote:Op vrijdag 14 juli 2017 14:52 schreef Wolken het volgende:
[..]
Wij zouden deze maand beginnen met de IUI en heb de prikinstructie etc al gehad. Het was wachten op mijn periode zodat we konden beginnen maar die kwam maar niet. Voor de zekerheid toch een test gehad en toen had ik opeens 2 streepjes. Ik huilend naar mijn vriend gelopen en die dacht dat er wat ergs gebeurd was
. Ik besef het nog niet echt en probeer me niet teveel te verheugen voor het geval dat het niet goed zit of fout gaat. Maandag hebben we de eerste echo en weten we of we een kloppend hartje hebben. Ik hoop er dan ook wat meer van te kunnen genieten.
heb ik dat nou elders helemaal gemist of had je het hier nog niet gemeld?
Van harte gefeliciteerd! Ik duim voor een keimooie echo.
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Wow Wolken, wat een geweldig nieuws!!Gefeliciteerd! Ik hoop dat alles goed blijft gaan.
Mijn weg naar het zkh is niet een reguliere weg, omdat ik ook onder begeleiding ben voor een reumatische aandoening en er in dat zkh het specialisme is. Toen dus doorgestuurd naar poli meerdere miskramen en daar gaan ze er dus vanuit dat je vruchtbaar bent. Toen ik daar was, was het 3x zwanger in 25 maanden tijd, maar dat is nu dus inmiddels bijna 3 jaar, omdat er weer niks gebeurd in dat lijf van mij.![]()
Maar je vruchtbaarheid kan toch ook veranderen? Mijn nicht was vrij snel zwanger, werd een miskraam. Toen lukte het jaren niet, dat werd uiteindelijk ook ivf. Beetje raar dat ze dan zo maar die aanname doen, zeker als de laatste keer een jaar geleden is. Stom zeg![]()
![]()
Oh wacht, dat is natuurlijk totaal niet opbeurend![]()
Soms ben ik heel feitelijk en mij is verteld dat ik dan heel bot overkom. Ik heb wel degelijk empathie damesen het lukt heus wel Fuchsia
![]()
![]()
Ja tuurlijk kan je vruchtbaarheid veranderen, maar toen was ik net zwanger geweest en was daar dus geen echt aanname voor (okt/nov 2016 zwanger en dec 2016/jan 2017 in het zkh). Die zwangerschap had wel meer dan een jaar geduurd (daarvoor mei/juli 2015 zwanger).
Nu zijn we ruim een half jaar verder, dus ik vind het weleens tijd![]()
![]()
Doe mij maar de feiten hoorquote:Op vrijdag 14 juli 2017 19:02 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
Oh wacht, dat is natuurlijk totaal niet opbeurend![]()
Soms ben ik heel feitelijk en mij is verteld dat ik dan heel bot overkom. Ik heb wel degelijk empathie damesen het lukt heus wel Fuchsia
![]()
![]()
Haha ik moest wel even slikken, maar het is wel gewoon realiteit.quote:Op vrijdag 14 juli 2017 19:02 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
Oh wacht, dat is natuurlijk totaal niet opbeurend![]()
Soms ben ik heel feitelijk en mij is verteld dat ik dan heel bot overkom. Ik heb wel degelijk empathie damesen het lukt heus wel Fuchsia
![]()
Ik heb het nog nergens gemeld dus dit is vers van de pers![]()
Fuschia, is het niet mogelijk om dan ondanks je reuma traject naar een ander ziekenhuis te gaan? Ik loop bij MC Kinderwens en ben er echt super over te spreken. Voor schildklierproblemen loop ik weer in een ander, algemeen, ziekenhuis. Het is zo een heftig traject, als je het idee krijgt dat ze je niet serieus nemen zou ik verder gaan kijken."Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
Wolken! Wat doe je nu? Wauw, wat super voor julliequote:Op vrijdag 14 juli 2017 14:52 schreef Wolken het volgende:
[..]
Wij zouden deze maand beginnen met de IUI en heb de prikinstructie etc al gehad. Het was wachten op mijn periode zodat we konden beginnen maar die kwam maar niet. Voor de zekerheid toch een test gehad en toen had ik opeens 2 streepjes. Ik huilend naar mijn vriend gelopen en die dacht dat er wat ergs gebeurd was
. Ik besef het nog niet echt en probeer me niet teveel te verheugen voor het geval dat het niet goed zit of fout gaat. Maandag hebben we de eerste echo en weten we of we een kloppend hartje hebben. Ik hoop er dan ook wat meer van te kunnen genieten.
Ik duim dat alles goed mag blijven gaan. We zijn ongeveer gelijktijdig hier komen posten. Ik hoop stiekem nog een beetje op net zo'n verhaal als bij jou nu. Wij krijgen dinsdag de prikinstructie voor IUI en starten eind aug, na onze vakantie. Ik ben van plan om jouw voorbeeld gewoon te volgen
![]()
![]()
Wauw wolken wat een geweldig nieuws!! Gefeliciteerd!
Wij gaan nu de laatste ronde in. Einnnnndelijk ongesteld geworden na 38 dagen.
Duimen jullie voor streepjes please?
Peace, gaan jullie inderdaad maar het voorbeeld van wolken volgen!![]()
![]()
Wolken gefeliciteerd!!![]()
Fuchsia ik vind het toch raar dat ze niet op zn minst naar het zaad kijken, dat is zo'n makkelijke check. Het ziekenhuis legt het veel te makkelijk alleen bij de vrouw, je kent mijn verhaal. Ik ga zo hard voor je duimen dat er nu gewoon eens iets gaat gebeuren!26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Het sperma onderzoek zit gewoon niet in het standaard traject van de miskraam poli.
We hebben dat ook niet specifiek aangevraagd en dat het geweigerd is ofzo. Dus wat dat betreft ben ik daar niet heel ontevreden over. Ik hoef het hopelijk gewoon helemaal niet aan te vragen![]()
![]()
Wolken wat fijn! Dat moet toch een fijnere manier zijn dan IUI. Wat een mooie verrassing
Goed dat je ongesteldheid doorzet MLB (ook al was zwangerschap nog beter geweest). Ik duim voor je!
Ik hoop met je mee Fuchsia!
Ik ga mijn vruchtbare periode weer in![]()
![]()
Hm ik denk dat ik gister een redelijk positieve ovulatietest had. Wel al rond 14u getest ipv tegen 18u. Zou dat echt verschil kunnen maken? Vandaag weer om 14u getest en deze was iets lichter dan die van gister.
Het zou wel een beetje vroeg zijn (al op CD11). Soms zijn die testen maar verwarrend.
[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Een plaatje zegt meer misschien..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik blijf sowieso maar door testen.[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Ik zou zeggen dat je gisteren aardig op weg was naar positief en dat ie ergens vannacht de piek heeft bereikt. Nu is het dus alweer afnemend.
Dat zou betekenen dat je zsm moet klussen
Maar ik zou ook voor de zekerheid blijven testen, je weet het nooit![]()
![]()
De volgende keer misschien een paar uur later weer testen? Zo heb ik mijn enige 100% zeker positieve OT gekregen![]()
![]()
Bedankt Kloon, de volgende keer savonds nog een keer testen is wel een goeie.
Jij ook veel plezier de komende dagen.
Fuchsia ik hoop dat die onderzoeken niet nodig zijn! Tegen volgend weekend ergens je NOD?
Nog meer dames die richting NOD gaan?[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Even snelle vraag tussendoor: waar vind ik fijne en goedkope zwangerschapstesten? Die van test.nl met de pipetjes vind ik onhandig, maar de rest is al snel vijf euro per test ofzo
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Ik heb ze uit het VK. Daar verkoopt home health UK de cassettes die de NHS (dus alle artsen) gebruikt ook aan particulieren voor een schijntje. Had 5 zwangerschapstesten voor 4 euro ofzo. Plus ca. 5 euro verzendkosten.
Dat zijn weliswaar met pipet maar ze hadden ook (iets duurdere) plas sticks.![]()
eBay.quote:Op zondag 16 juli 2017 17:35 schreef Tink89 het volgende:
Even snelle vraag tussendoor: waar vind ik fijne en goedkope zwangerschapstesten? Die van test.nl met de pipetjes vind ik onhandig, maar de rest is al snel vijf euro per test ofzo
20 tests voor nog geen ¤5.
(Of ¤100 voor nog geen tientje. Ik was nogal een tester
)
![]()
Ja bij klackstar geloof ik! En kruidvat heeft 2 testen voor 5 euro, big bazar 1 voor 1,99 en action ook 1 voor 1,99quote:Op zondag 16 juli 2017 17:49 schreef Burdie het volgende:
[..]
eBay.
20 tests voor nog geen ¤5.
(Of ¤100 voor nog geen tientje. Ik was nogal een tester
)
(soms met pipetje, maar je kunt ook gewoon de stick eruit slopen)
Make your own kind of music.![]()
ik heb ook van klackstar op ebay.
deze ronde mijn piek gevonden op het moment waar ik met spiraaltje al dacht symptomen te herkennen. erg fijn om die bevestiging te hebben. eitje benut maar niet optimaal want ik was te moe, de laatste lootjes van de verbouwing blijken maar weer het zwaarste.
wachtbankje
quote:Op zondag 16 juli 2017 15:46 schreef Kirb het volgende:
Een plaatje zegt meer misschien..streepje is wel iets donkerder maar nog niet overtuigend. doortesten lijkt me een goed plan. uitgaande van het gemiddelde is CD11 vroeg. misschien dat je achteraf kan zeggen dat dit toch de piek is geweest maar nu kan het nog alle kanten op.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik blijf sowieso maar door testen.![]()
quote:Op zondag 16 juli 2017 15:46 schreef Kirb het volgende:
Een plaatje zegt meer misschien..Ik heb dat ook gehad, daarna werd de teststreep weer donkerder en positief op dag 15. Heb je al eens eerder getest? En hoe zag het eruit? Volgens mij heeft niet iedereen bij een positieve test 2 heel duidelijke strepen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik blijf sowieso maar door testen.
En ik zie het nu pas, maar gefeliciteerd Wolken! Wat fijn dat het traject niet nodig is nu![]()
Fuchsia, ik zou het ook eens voorleggen aan je behandelend arts. Het testen van zaad is echt niet moeilijk en met de kosten zal het ook wel meevallen.
[ Bericht 15% gewijzigd door June. op 16-07-2017 18:27:33 ]Shine bright like a diamond.![]()
Elleska mijn cyclus varieert nogal dus kan niet uitgaan van gemiddelden, maar ik blijf inderdaad doortesten. Hopelijk is jouw ei druk aan het innestelen!
June ik heb mijn vorige cyclus ook gevolgd en hier een fotootje van gepost toen. Toen had ik 2 dagen achter elkaar een positieve test, ongeveer net als die van gister (misschien iets donkerder nog). Echt een knaltest nog niet gehad. Eens kijken wat er de komende dagen nog veranderd![i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Hmmm, mijn OT van 17u leek aardig richting positief te gaan, die van nu is compleet wit. Kan het in de tussentijd gebeurd zijn? En zou het lh dan echt nu al weer volledig verdwenen kunnen zijn? Ik heb een uur geleden een heel lichte kramp gevoeld.
Of zit mijn lijf me weer te trollen?![]()
![]()
Ja toch?! Dat is voor mij (en ik denk de meesten) de belangrijkste reden om ze te doen!quote:Op zondag 16 juli 2017 21:20 schreef Elleska het volgende:
met een onregelmatige cyclus is het extra vervelend dat je geen overduidelijke ovulatietesten hebt![]()
Dat is het lastige hè.. je weet het gewoon niet. Heb je veel (water) gedronken in dr tussentijd? Dan kan je test ook lichter uitslaan. Zou gewoon de komende dagen doortesten.quote:Op zondag 16 juli 2017 22:44 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
Hmmm, mijn OT van 17u leek aardig richting positief te gaan, die van nu is compleet wit. Kan het in de tussentijd gebeurd zijn? En zou het lh dan echt nu al weer volledig verdwenen kunnen zijn? Ik heb een uur geleden een heel lichte kramp gevoeld.
Of zit mijn lijf me weer te trollen?[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Sensitest.nl dipsticks!quote:Op zondag 16 juli 2017 17:35 schreef Tink89 het volgende:
Even snelle vraag tussendoor: waar vind ik fijne en goedkope zwangerschapstesten? Die van test.nl met de pipetjes vind ik onhandig, maar de rest is al snel vijf euro per test ofzo![]()
Txs voor alle testtips dames, ik ga maar eens even bestellen
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Action.quote:Op zondag 16 juli 2017 17:35 schreef Tink89 het volgende:
Even snelle vraag tussendoor: waar vind ik fijne en goedkope zwangerschapstesten? Die van test.nl met de pipetjes vind ik onhandig, maar de rest is al snel vijf euro per test ofzo
2 stuks voor ¤1,50/¤2,00. Weet de prijs niet precies. Het zijn geen pipetjes.Protège moi de mes désirs.![]()
Txs. Heb er net 20 via ebay besteldquote:Op maandag 17 juli 2017 08:54 schreef D.U.M.A.N. het volgende:
[..]
Action.
2 stuks voor ¤1,50/¤2,00. Weet de prijs niet precies. Het zijn geen pipetjes.Action is een dorp of twee verderop.
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
eBay duurt me altijd te lang. Maar buiten dat is het een perfect optie idd!
Ohhhhh, dames. Ik ben zo duizelig en zo nu en dan beroerd. Precies als bij m'n vorige zwangerschap. Ik durf nergens op de hopen want met mindfucks ben ik ook bekend inmiddels, maar toch. Aahhh.![]()
![]()
Ik doe gewoon eenquote:Op maandag 17 juli 2017 09:24 schreef DonnaRush het volgende:
eBay duurt me altijd te lang. Maar buiten dat is het een perfect optie idd!
Ohhhhh, dames. Ik ben zo duizelig en zo nu en dan beroerd. Precies als bij m'n vorige zwangerschap. Ik durf nergens op de hopen want met mindfucks ben ik ook bekend inmiddels, maar toch. Aahhh.om het hopelijk een duwtje in de goede richting te geven
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Tussen morgen en vrijdag. Vrijdag is dag 28, maar ik had al eerder dan normaal echt goed vruchtbaar slijm, dus vermoedelijk was m'n eisprong op de dinsdag of woensdag en zou m'n cylus 25 of 26 dagen kunnen zijn.quote:Op maandag 17 juli 2017 09:31 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
Ooh spannend Donna, ik duim voor jewanneer is je NOD?
Ik jompel ook gewoon even voor mezelf.
[ Bericht 0% gewijzigd door Donna op 17-07-2017 09:41:42 (gekke zin) ]![]()
Wanneer ga je testenquote:Op maandag 17 juli 2017 09:33 schreef DonnaRush het volgende:
[..]
Tussen morgen en vrijdag. Vrijdag is dag 28, maar ik had al dan normaal eerder echt goed vruchtbaar slijm, dus vermoedelijk was m'n eisprong op de dinsdag of woensdag en zou m'n cylus 25 of 26 dagen kunnen zijn.
Ik jompel ook gewoon even voor mezelf.
?
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Ik heb eigenlijk in de planning om donderdagochtend een test te doen. Maar wie weet kan ik me ineens bijzonder goed inhouden.![]()
![]()
Hihi, ik denk dat jij donderdagochtend wel aan de test zit.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
dat valt mee hoor. klackstar komt vanuit Verenigd Koninkrijk, die zijn er met een week. het is brievenbuspost dus wordt gewoon door de postbode bezorgd.quote:Op maandag 17 juli 2017 09:24 schreef DonnaRush het volgende:
eBay duurt me altijd te lang. Maar buiten dat is het een perfect optie idd!![]()
Ohhhh. Dan valt het best mee, een week! Dacht automatisch aan China hahah.quote:Op maandag 17 juli 2017 12:04 schreef Elleska het volgende:
[..]
dat valt mee hoor. klackstar komt vanuit Verenigd Koninkrijk, die zijn er met een week. het is brievenbuspost dus wordt gewoon door de postbode bezorgd.![]()
Ik gebruik ook die van klackstar.
Spannend Donna![i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
![]()
![]()
![]()
Spannend Donna!!
Hier zit ik inmiddels op cyclusdag 42... Afgelopen donderdag voor het laatst getest, negatief.
Moest toevallig vrijdag bij de huisarts zijn en de assistente gaf aan dat ik nog een kleine week moet wachten en dan met een clearblue moet testen.
Normaal heb ik altijd een heel regelmatige cyclus.![]()
![]()
Nee joh, de middag is helemaal niet geschikt om te testenquote:Op maandag 17 juli 2017 11:45 schreef DonnaRush het volgende:
Haha heb morgenmiddag vrij. Dan moet ik wel echt op m'n vingers zitten ben ik bang!gewoon nog even wachten
![]()
![]()
Vorige keer waren al m'n middag testen een stuk duidelijker dan ochtend haha.quote:Op maandag 17 juli 2017 13:03 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
[..]
Nee joh, de middag is helemaal niet geschikt om te testengewoon nog even wachten
![]()
Maar ik doe m'n best tot donderdag!![]()
Ik duim voor je donna !
Heb zelf even onder een steen geleefd en daar duik ik straks ook weer onder.. zit op dag cd 58 ondertussen en nog niet ongesteld.. tijdje geleden alweer een test gedaan maar die was negatief.
Ik volg een bepaald dieet waar ik me nu al een tijdje niet aan hou en voel me er niet beter door. heb last van mijn buik en ben moe enz. Dacht eerst zou het dan toch raak zijn? Maar die hoop is ver in mijn schoenen gezakt. Het ligt gewoon aan mijn voeding.
Ik lees hier nog wel mee hoor, maar zie het even niet zo zitten om overal op te reageren..
Succes voor de dames die richting hun NOD gaan en ik kruip weer terug onder mijn steen.![]()
Sorry ik heb echt nul bijgelezen.
Wij hebben een maand overgeslagen om te pogen en echt nul tijd gehad door de verbouwing en verhuizing van de brouwerij![]()
Ik zal een poging tot een beetje bijlezen doen.Schudden voor gebruik![]()
Nah wat vervelend zegquote:Op maandag 17 juli 2017 12:53 schreef Lunalena het volgende:
![]()
![]()
Spannend Donna!!
Hier zit ik inmiddels op cyclusdag 42... Afgelopen donderdag voor het laatst getest, negatief.
Moest toevallig vrijdag bij de huisarts zijn en de assistente gaf aan dat ik nog een kleine week moet wachten en dan met een clearblue moet testen.
Normaal heb ik altijd een heel regelmatige cyclus.![]()
![]()
Wil je hier iets mee zeggen?quote:Op zaterdag 15 juli 2017 13:35 schreef Fuchsia_roze het volgende:
Het sperma onderzoek zit gewoon niet in het standaard traject van de miskraam poli.
We hebben dat ook niet specifiek aangevraagd en dat het geweigerd is ofzo. Dus wat dat betreft ben ik daar niet heel ontevreden over. Ik hoef het hopelijk gewoon helemaal niet aan te vragen
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
quote:Ja precies wat er staat. Dat ik het niet hoop nodig te hebben. NOD is zondag of maandag denk ik.
![]()
Hmz bloed gespot en ik heb mijn app zo slecht bijgehouden![]()
Slijmzooike gehad, drang om mijn meneer te bespringen (die nachtdienst had.. handig!) Barstende koppijn een dag voor slijmgedoe... pijnlijke tepels bij borstvoeding een dag of 5.
Cyclus 2: 33 dagen
Handig al die symptomen ^^, ik denk vooral borstvoeding blijven geven, want daaraan merk ik het nog het beste dat mij ei komt 😀
Ik ga toch proberen meer in de app bij te houden... iets handiger terugkijken haha.Schudden voor gebruik![]()
Gefeliciteerd Wolken!! Wat ontzettend fijn dat je op de valreep een spontane zwangerschap hebt!![]()
![]()
Dromer, ik weet zo goed hoe je je voelt. Tis gewoon knaken als je zo lang moet wachten. Ik duim dat je menstruatie snel komt!
Donna wat spannend! Voel je dingen of is het enkel je cyclus die op zijn einde loopt?![]()
Peace, actie in de taxi! Ik blijf je volgen en hoop zo dat die ooiveaar z'n kop gaat stoten tegen jullie huis. Kom maar dooorrrr. Ben ook erg benieuwd of die HSG met papaverzaadolie wat voor je gaat betekenen.
Stippel, in die app klimmen de volgende keer.![]()
Ennnnn maak plaats op het wachtbankje ladies! Cuz i need a place to stay.NOD 29 juli.
Dit, dat, alles.![]()
Wolken, gefeliciteerd!
Ik kom ook op het bankje. NOD zo rond de 26ste. Weinig kans, want maar 1x sex gehad, maar dat zou theoretisch genoeg moeten zijn!![]()
Welkom op het bankje *klopt liefdevol op het plaatsje naast zich*quote:Op dinsdag 18 juli 2017 09:46 schreef Philomijn het volgende:
Donna wat spannend! Voel je dingen of is het enkel je cyclus die op zijn einde loopt?![]()
Ennnnn maak plaats op het wachtbankje ladies! Cuz i need a place to stay.NOD 29 juli.
Ik ben heel duizelig en beroerd, net als de vorige keer toen ik zwanger was (en dacht dat ik een enge ziekte onder de leden had haha). Maar ik ben inmiddels ook bekend met mindfucks natuurlijk, dus ik wacht (on)rustig af.![]()
quote:Op dinsdag 18 juli 2017 09:49 schreef Jagärtrut het volgende:
Wolken, gefeliciteerd!
Ik kom ook op het bankje. NOD zo rond de 26ste. Weinig kans, want maar 1x sex gehad, maar dat zou theoretisch genoeg moeten zijn!![]()
![]()
Ga lekker zitten. 1x is zeker genoeg!![]()
![]()
Welkom allen
Ik ga over een paar dagen op het bankje. Denk dat eitje al gesprongen is maar ik weet het niet zeker.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Succes op het wachtbankje ladies! *strooit geduld rond*[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Even afwezig geweest, druk druk druk en heel slecht bijgelezen.
Wolken : gefeliciteerd![]()
Dromertje :![]()
Donna: ik duim voor je! Klinkt hoopvol
Kloon : ik heb geen idee wat TBD is, en Google maakt me ook niet veel wijzer, in ieder geval![]()
Verder ben ik het even kwijt.
Deze maand de vruchtbare dagen niet benut wegens slecht gepland werk, uiteindelijk net op t randje toch nog geklustvorige week af en toe heel licht bloed verlies. Morgen is mijn NOD en voel nog 0.0 niets aankomen... heb nu toch stiekeme hoop!
![]()
Bedankt voor alle felicitaties, maar misschien zijn ze ff te vroeg. Gisteren tijdens de echo was het embryo te klein voor de 7 weken die ik zou moeten zijn en was er ook geen hartslag te zien. Volgende week nog een echo om te kijken of het een late innesteling is of dat het gestopt is met groeien. Ben er behoorlijk van slag van en probeer me op het ergste voor te bereiden.![]()
"Life is what happens to you, while you're busy making other plans"![]()
O nee!![]()
![]()
Ik hoop dat het een late is Wolken. Pas met 8 weken hoeft het hartje echt zichtbaar te zijn, toch?![]()
Tussen 6 en 7 weken moet het wel echt zichtbaar zijn.quote:Op dinsdag 18 juli 2017 13:03 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
O nee!![]()
![]()
Ik hoop dat het een late is Wolken. Pas met 8 weken hoeft het hartje echt zichtbaar te zijn, toch?
Wat naar Wolken! Een late innesteling komt vaker voor, maar je hebt er nu niks aan. Wanneer mag je weer? Dit is echt mijn grote twijfel voor een eerdere echo ooit. Wat als je precies op die wip zit? Dan zit je een week in onzekerheid. Vreselijk.
Knuffel!![]()
Owquote:Op maandag 17 juli 2017 22:39 schreef Fuchsia_roze het volgende:
[..]Ja precies wat er staat. Dat ik het niet hoop nodig te hebben. NOD is zondag of maandag denk ik.
Die
smiley deed me iets anders vermoeden
Ik hou het bijna niet meer op de wachtbank van spanning
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Aw wolken zie nu je berichtjeIk hoop dat het toch een late innesteling blijkt te zijn. Sterkte deze week
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Wolken, wat een shit nieuws zeg. veel sterkte met afwachting en we duimen voor je!
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Wanneer weet je meer?quote:Op dinsdag 18 juli 2017 14:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
OwDie
smiley deed me iets anders vermoeden
Ik hou het bijna niet meer op de wachtbank van spanning![]()
Het is ook zo spannend allemaalquote:Op dinsdag 18 juli 2017 14:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
OwDie
smiley deed me iets anders vermoeden
Ik hou het bijna niet meer op de wachtbank van spanningNog even volhouden.
Ik merk hier dat de hoop ook weer aan het toenemen is, terwijl ik aan het begin van de cyclus er echt doorheen zat. Gek ding die natuur![]()
![]()
A nee Wolkenquote:Op dinsdag 18 juli 2017 12:46 schreef Wolken het volgende:
Bedankt voor alle felicitaties, maar misschien zijn ze ff te vroeg. Gisteren tijdens de echo was het embryo te klein voor de 7 weken die ik zou moeten zijn en was er ook geen hartslag te zien. Volgende week nog een echo om te kijken of het een late innesteling is of dat het gestopt is met groeien. Ben er behoorlijk van slag van en probeer me op het ergste voor te bereiden.![]()
Ik had zo gehoopt op ander nieuws voor jullie! Die onzekerheid is echt killing! Ik wens je heel veel sterkte en m'n duimen draaien!
![]()
Nog anderhalve dag toch?quote:Op dinsdag 18 juli 2017 14:21 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik hou het bijna niet meer op de wachtbank van spanning![]()
![]()
Nog even... Succes!quote:Op dinsdag 18 juli 2017 14:21 schreef MaJo het volgende:
Ik hou het bijna niet meer op de wachtbank van spanning![]()
![]()
Thanks allemaal!
Ik denk niet dat ik me langer in kan houden en morgen al ga testen![]()
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Live verslag graagquote:Op dinsdag 18 juli 2017 22:06 schreef MaJo het volgende:
Thanks allemaal!
Ik denk niet dat ik me langer in kan houden en morgen al ga testen![]()
!
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Wolken sterkte met wachten.![]()
Ik ben het vitamine-dinges niet vergeten trouwens, maar mijn baby deed een beetje moeilijk qua ademhalen.![]()
![]()
Vind het al bewonderingswaardig dat je het al zo lang hebt volgehoudenquote:Op dinsdag 18 juli 2017 22:06 schreef MaJo het volgende:
Thanks allemaal!
Ik denk niet dat ik me langer in kan houden en morgen al ga testen![]()
maar wat onwijs spannend!
[ Bericht 0% gewijzigd door DorothyGale op 19-07-2017 07:01:52 ]![]()
Go go!quote:Op dinsdag 18 juli 2017 22:06 schreef MaJo het volgende:
Thanks allemaal!
Ik denk niet dat ik me langer in kan houden en morgen al ga testen![]()
![]()
Wat dan?quote:Op dinsdag 18 juli 2017 23:48 schreef ViviRAWRS het volgende:
Wolken sterkte met wachten.![]()
Ik ben het vitamine-dinges niet vergeten trouwens, maar mijn baby deed een beetje moeilijk qua ademhalen.![]()
![]()
I couldn't resist!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 07:18 schreef DonnaRush het volgende:
I couldn't resist!Ooooh wat fijn! GefeliciteerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Jaa Donna wat goed! Gefeliciteerd![]()
En Majo, ook zeer spannend. Zijn er voortekenen?Shine bright like a diamond.![]()
Donnagefeliciteerd!!
![]()
Hier helaas een omo witte testhet kan zijn dat ik iets te vroeg ben geweest maar ik ga me maar voorbereiden op een aankomende menstruatie.
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ah nee.... dat meen je nietquote:Op woensdag 19 juli 2017 07:43 schreef MaJo het volgende:
Hier helaas een omo witte testhet kan zijn dat ik iets te vroeg ben geweest maar ik ga me maar voorbereiden op een aankomende menstruatie.
Wat onwijs klote!!!
![]()
Gefeliciteerd Donna, wat fijn!
En majo, ik had zo gehoopt ook voor jou te kunnen jompelen. Hopelijk was je idd te vroeg.![]()
![]()
Wolken wat verdrietig!! Ik hoop heel erg dat het voor jullie nog goedkomt!
En MaJo.. neeOok voor jou duim ik HEEL hard, potdikke!!
Donna!!!! Woeiiii!!!!!'
Hey hey pics or it didn't happen![]()
![]()
![]()
En nu blijf je in Z&G ja?!Dit, dat, alles.![]()
Ik hou nog wel een beetje hoop. Vorige keer ook negatief getest en toen bleek ik achteraf toch zwanger. Misschien bouwt het bij mij gewoon langzaam op. Zolang er geen bloedverlies is ga ik door met die kutbollen en dan zien we het wel als ik daarmee stop
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Ah, okeeGa je nu wachten tot de afspraak in het ziekenhuis (dat 'moet' toch officieel?) of is dat weer veel te ver weg qua datum? Hoop zo dat je te vroeg was!
Kutbollen![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 08:20 schreef Philomijn het volgende:
Donna!!!! Woeiiii!!!!!'
Hey hey pics or it didn't happen![]()
![]()
![]()
En nu blijf je in Z&G ja?!
Nog wel licht (in het echt is het wel donkerder, foto is lastig), maar de streep kwam binnen enkele secondes (was amper klaar met dippen) en veel donkerder dan m'n NOD test van m'n vorige zwangerschap. Zo blij!![]()
En ik blijf nu absoluut in Z&G.![]()
![]()
quote:als je ivf/icsi doet moet je vanaf de punctie progesteron pillen vaginaal inbrengen. Hilz heeft ze charmant hernoemd naar wat ze zijn, kutbollen dus
Maandag mag ik pas testen van het ziekenhuisquote:Op woensdag 19 juli 2017 08:34 schreef DorothyGale het volgende:
Ah, okeeGa je nu wachten tot de afspraak in het ziekenhuis (dat 'moet' toch officieel?) of is dat weer veel te ver weg qua datum? Hoop zo dat je te vroeg was!
Kutbollenik ga proberen tot die tijd op mijn handen te zitten
Maar verder met Donna want dus heeft strepen gepiest
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 08:50 schreef MaJo het volgende:
[..]als je ivf/icsi doet moet je vanaf de punctie progesteron pillen vaginaal inbrengen. Hilz heeft ze charmant hernoemd naar wat ze zijn, kutbollen dus
![]()
![]()
Maandag is nog heel ver wegquote:[..]
Maandag mag ik pas testen van het ziekenhuisik ga proberen tot die tijd op mijn handen te zitten
Maar verder met Donna want dus heeft strepen gepiest![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 07:18 schreef DonnaRush het volgende:
I couldn't resist!DonnaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.! Hoerbij extra veel jompels
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
ik hoop dat je heel lang wegblijft hier
.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Ik hoop dat je idd te vroeg bent en maandag positief testquote:Op woensdag 19 juli 2017 08:30 schreef MaJo het volgende:
Ik hou nog wel een beetje hoop. Vorige keer ook negatief getest en toen bleek ik achteraf toch zwanger. Misschien bouwt het bij mij gewoon langzaam op. Zolang er geen bloedverlies is ga ik door met die kutbollen en dan zien we het wel als ik daarmee stop.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Ze was nogal benauwd vanwege een luchtweginfectie, dat doen baby's soms, soort van astma-klachten zonder dat ze astma hebben. Ze liet alleen niks merken, ze zou echt lachend ten onder gegaan zijn.quote:![]()
![]()
Donna wat goed, gefeliciteerd!!![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 09:43 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ze was nogal benauwd vanwege een luchtweginfectie, dat doen baby's soms, soort van astma-klachten zonder dat ze astma hebben. Ze liet alleen niks merken, ze zou echt lachend ten onder gegaan zijn.![]()
![]()
Donna wat goed, gefeliciteerd!!Gelukkig gaat het goed nu
Mijn cyclus is laaaaangVorige maand hadden Donna en ik dezelfde NOD, nu moet ik nog minstens 2 weken wachten
![]()
![]()
![]()
Donna
Gefeliciteerd! Blijf maar lekker lang in Z&G
Je bent ook wel vroeg met testen daardoor krijg ik nu ook drang om te testenquote:Op woensdag 19 juli 2017 08:30 schreef MaJo het volgende:
Ik hou nog wel een beetje hoop. Vorige keer ook negatief getest en toen bleek ik achteraf toch zwanger. Misschien bouwt het bij mij gewoon langzaam op. Zolang er geen bloedverlies is ga ik door met die kutbollen en dan zien we het wel als ik daarmee stop![]()
Mijn duimen draaien gewoon door!![]()
![]()
Jammer zeg dat het zo lang duurt zeg!quote:Op woensdag 19 juli 2017 09:55 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
[..]Gelukkig gaat het goed nu
Mijn cyclus is laaaaangVorige maand hadden Donna en ik dezelfde NOD, nu moet ik nog minstens 2 weken wachten
Al heb ik toen wel een klein beetje valsgespeeld natuurlijk, want door het bruinverlies begin en zo snel een eisprong begon ik te twijfelen of ik m'n cyclus wel goed rekende. Toen heb ik dus eerste dagen bruinverlies als start menstruatie genomen waardoor ik minimaal 3 dagen opgeschoven ben.![]()
Ah Majo, wat stom. Ik hoop dat je te vroeg hebt getest en dat je die twee streepjes toch nog te zien krijgt deze ronde.![]()
![]()
Piepklein beetje helderrood bloed bij afvegen. CD23, vermoedelijke eisprong was precies een week geleden. Dit kan 2 kanten op...Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
ik duim voor een innesteling!quote:Op woensdag 19 juli 2017 11:48 schreef Debsterr het volgende:
Piepklein beetje helderrood bloed bij afvegen. CD23, vermoedelijke eisprong was precies een week geleden. Dit kan 2 kanten op...
disclaimer![]()
Ik had ook een piepje rood en bruin ongeveer een week na m'n eisprong. Ik geef de jompels aan je door!quote:Op woensdag 19 juli 2017 11:48 schreef Debsterr het volgende:
Piepklein beetje helderrood bloed bij afvegen. CD23, vermoedelijke eisprong was precies een week geleden. Dit kan 2 kanten op...![]()
![]()
![]()
Donnagefeliciteerd!
Wolken :succes met afwachten.
Majo, debster: duimen draaien hier!
Hier inmiddels ongesteld, mijn cyclus is op de dag precies, das dan wel weer fijn![]()
![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 07:18 schreef DonnaRush het volgende:
I couldn't resist!Gefeliciteerd!!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Of course life's a bitch. If it was a slut, it would be easy.![]()
Jaaah Donna Gefeliciteeerd!!!!
Sleep All Day, Party All Night, Its Great To Be Radyhyn!
Vv (nov '14) & Aa (nov '16)![]()
![]()
Jullie zijn zo lief! Ik blijf dit topic volgen en leg voor jullie allen de rode loper naar Z&G uit.
![]()
En jompels!![]()
![]()
![]()
Misschien moeten we in dit geval een roze/blauwe loper kiezenquote:Op woensdag 19 juli 2017 14:18 schreef DonnaRush het volgende:
Jullie zijn zo lief! Ik blijf dit topic volgen en leg voor jullie allen de rode loper naar Z&G uit.
![]()
En jompels!![]()
.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 15:26 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Misschien moeten we in dit geval een roze/blauwe loper kiezen.
![]()
![]()
![]()
Oeps, Ja dat is een beter idee.
![]()
Gefeliciteerd Donna!Ik hoop dat deze zwangerschap goed mag verlopen
![]()
Majo! Nog even op je handen zitten hoor. Ik duim heel hard voor een tweede streepje voor je. Jij bent potverdorie nu eens aan de beurt!!!!![]()
Hoi,
ik meld me hier ook aan. Vers vanuit het Zwanger-topic. Afgelopen vrijdag had ik nog drie verschillende positieve zwangerschapstesten in m'n handen, vandaag is alles helemaal anders. Krampen, veel bloed met stolsels, geen zwangerschapsgevoel meer, oftewel het feestje is niet doorgegaan. Verloskundige heeft mij bevestigd dat dit een vroege miskraam is.
Dit was een gevalletje in één keer raak dus we zijn nog niet zo lang bezig en pakken de draad zo snel mogelijk weer op om hopelijk weer snel een tweede streepje te hebben, waarbij we hopen dat het wel goed gaat.
Ik zou dus graag toegevoegd worden aan de OPIk 27, vriend 29, bezig voor eerste kindje sinds juni 2017.
![]()
Welkom, al hadden we je hier natuurlijk liever niet gezien en duimen we dat je snel weer eeg bentquote:Op woensdag 19 juli 2017 20:16 schreef VKV het volgende:
Hoi,
ik meld me hier ook aan. Vers vanuit het Zwanger-topic. Afgelopen vrijdag had ik nog drie verschillende positieve zwangerschapstesten in m'n handen, vandaag is alles helemaal anders. Krampen, veel bloed met stolsels, geen zwangerschapsgevoel meer, oftewel het feestje is niet doorgegaan. Verloskundige heeft mij bevestigd dat dit een vroege miskraam is.
Dit was een gevalletje in één keer raak dus we zijn nog niet zo lang bezig en pakken de draad zo snel mogelijk weer op om hopelijk weer snel een tweede streepje te hebben, waarbij we hopen dat het wel goed gaat.
Ik zou dus graag toegevoegd worden aan de OPIk 27, vriend 29, bezig voor eerste kindje sinds juni 2017.
.
Hopelijk is je miskraam snel klaar en doet je cyclus daarna weer wat 'ie moet doen!Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Debster hopelijk een innesteling!
Wat verdrietig VKV! Ik hoop dat je miskraam lichamelijk snel achter de rug is en jullie verder kunnen gaan met proberen. Heel veel sterkte![]()
![]()
Wat jammer dat je hier moet komen VKV, hopelijk kun je snel verder. Je weet nu in ieder geval dat alles werkt, toch is het verdrietig. Sterkte![]()
![]()
ik hoor vaak dat mensen het zo heerlijk vinden zonder de hormonen van de anticonceptie. zelfs spijt hebben dat ze niet veel eerder met die 'rommel' waren gestopt.
ik vind mezelf toch echt een stuk leuker met die hormonen![]()
vorige maand hoopte ik nog dat mijn lichaam moest wennen aan de nieuwe situatie maar deze ronde is precies hetzelfde.![]()
Dat lijkt me vervelend Elleska! Wat merk je voor jezelf dan aan de wisseling?Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Dat lijkt me inderdaad vervelend Elleska. Zijn het dan vooral de schommelingen waar je last van hebt?
Voor mij was het vooral dat mijn libido weer terug kwam (yay!) en ik minder vreetbuien heb. Na het stoppen dus.![]()
vooral de laatste week van de cyslus, nu dus, dat ik minder kan hebben van mijn omgeving en ook mezelf in de weg zit. korter lontje en man krijgt dat natuurlijk over zich heen. daar heb ik later weer spijt van dus ja dat schommelt behoorlijk.
daarnaast meer last van de hypermobiliteit maar dat was te verwachten. onrustige huid en nog iets aparts ik zweet meer.
Libido merk ik geen verschil maar dat is prima, gewicht gelukkig ook nog niet want die kilo's die er met anticonceptie bij zijn gekomen mogen er niet af.
allemaal verklaarbaar maar toch stom. ik hoop maar dat het geen voorbode is voor de zwangerschap.![]()
Mehh het lijkt me heel vervelend om mezelf zo in de weg te zitten. Hopelijk vind je snel een manier om ermee om te gaan. Of ben je snel zwanger en hebben de hormonen dan een ander effect natuurlijk![]()
![]()
Libido terug zorgde hier voor goed resultaat trouwens
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Jaa, lekker jompelen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op donderdag 20 juli 2017 12:06 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
Jaa, lekker jompelen
Bij zwangerschapstesten geldt: een streep is een streep. Dus gefeliciteerd Mabawa!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder![]()
Mabawa gefeliciteerd!![]()
![]()
Elleska wat je schrijft is hier ook herkenbaar. Sinds de mirena verwijderd is voel ik me alleen de week na de menstruatie mezelf. Na die week iemand die zowat in de deuropening mijn man af staat te wachten om hem te bespringen. Zodra het ei gesprongen is kun je maar beter niet in mijn buurt zijn, zelfs zo dat ik vlak voor de menstruatie zo goed als depressief ben.
Ik heb met mijn man afgesproken dat we het een jaar proberen en lukt het niet laat ik weer een mirena plaatsen. Dit is zo heftig dat ik niet weet hoe lang ik het volhouden.![]()
Mabawa., niks voorzichtige jompel, 2 strepen is dikke jompels![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Elleska en Stokstaart, wat vervelend dat jullie zo'n last hebben van de hormones. Ik merk volgens mij niet echt verschil. Ik voel me zelfs wat energieker, maar dat kan ook komen omdat ik tegelijkertijd mijn eetgewoonten & sportregime heb omgegooid. Mijn libido is wel hoger geloof ik na stoppen met de pil. Nou dat ik er zo lang over na moet nadenken zegt wel genoeg over wel of geen verschil voelen. Ivm mijn PCOS ga ik na een eventuele zwangerschap iig niet meer aan de pil heb ik al besloten. Daarbij wil ik graag drie kids als het ons gegund is en man is "al" 35, dus we moeten opschieten.![]()
Debbster, ik hoop heel erg dat het geen beginnende menstruatie is!! Duim voor je!Dit, dat, alles.![]()
quote:Op woensdag 19 juli 2017 07:18 schreef DonnaRush het volgende:
I couldn't resist!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Heeeeerlijk!Schudden voor gebruik![]()
wat spannend! Goed opgemerkt dan bij dat lachebekje!quote:Op woensdag 19 juli 2017 09:43 schreef ViviRAWRS het volgende:
[..]
Ze was nogal benauwd vanwege een luchtweginfectie, dat doen baby's soms, soort van astma-klachten zonder dat ze astma hebben. Ze liet alleen niks merken, ze zou echt lachend ten onder gegaan zijn.![]()
![]()
Donna wat goed, gefeliciteerd!!Schudden voor gebruik![]()
welkomquote:Op woensdag 19 juli 2017 20:16 schreef VKV het volgende:
Hoi,
ik meld me hier ook aan. Vers vanuit het Zwanger-topic. Afgelopen vrijdag had ik nog drie verschillende positieve zwangerschapstesten in m'n handen, vandaag is alles helemaal anders. Krampen, veel bloed met stolsels, geen zwangerschapsgevoel meer, oftewel het feestje is niet doorgegaan. Verloskundige heeft mij bevestigd dat dit een vroege miskraam is.
Dit was een gevalletje in één keer raak dus we zijn nog niet zo lang bezig en pakken de draad zo snel mogelijk weer op om hopelijk weer snel een tweede streepje te hebben, waarbij we hopen dat het wel goed gaat.
Ik zou dus graag toegevoegd worden aan de OPIk 27, vriend 29, bezig voor eerste kindje sinds juni 2017.
Wat een verdrietige start!
Sterkte!
Hoop dat je snel weer door kunt schuiven.Schudden voor gebruik![]()
quote:Op donderdag 20 juli 2017 11:40 schreef Mabawa. het volgende:
Libido terug zorgde hier voor goed resultaat trouwens
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik jompel gewoon hard
Schudden voor gebruik![]()
quote:Op donderdag 20 juli 2017 11:40 schreef Mabawa. het volgende:
Libido terug zorgde hier voor goed resultaat trouwens
Hier kom ik even voor om het hoekje glurenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.gefeliciteerd
Be happy with the little things in life![]()
quote:Op donderdag 20 juli 2017 14:21 schreef droomvrouwtje het volgende:
[..]
Hier kom ik even voor om het hoekje glurengefeliciteerd
![]()
![]()
Thanks dames! Het voelt nog wat onwerkelijk, maar de testen zijn vrij duidelijkDe misselijkheid en pijnlijke boobs ook
![]()
![]()
Oh VKV, jou was ik vergeten. Wat verdrietig dat je nu weer hier bent aanbeland. Maar welkom, ik hoop dat het snel weer raak is voor je.
Klinkt goed Mawaba! Wat was je NOD?Dit, dat, alles.![]()
dat klinkt nog een stapje erger. het bespringen deel heb ik niet zo erg, het is enkel de laatste week/1,5week dat ik me anders voel. dat is nog te overzien en ik weet dat het weer over gaat. meestal kan ik dat wel relativeren, maar als ik middenin zit lukt dat niet altijd.quote:Op donderdag 20 juli 2017 12:46 schreef LilMissStokstaart het volgende:
Mabawa gefeliciteerd!![]()
![]()
Elleska wat je schrijft is hier ook herkenbaar. Sinds de mirena verwijderd is voel ik me alleen de week na de menstruatie mezelf. Na die week iemand die zowat in de deuropening mijn man af staat te wachten om hem te bespringen. Zodra het ei gesprongen is kun je maar beter niet in mijn buurt zijn, zelfs zo dat ik vlak voor de menstruatie zo goed als depressief ben.
Ik heb met mijn man afgesproken dat we het een jaar proberen en lukt het niet laat ik weer een mirena plaatsen. Dit is zo heftig dat ik niet weet hoe lang ik het volhouden.![]()
Elleska, vervelend dat je er zo'n last van hebt! En LMS, dat klinkt helemaal heftig. Vervelend meiden.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Elleska wat fijn dat relativeren (vaak) lukt! Moet ik ook maar eens proberen![]()
Het is voor een goed doel toch?![]()
Gefeliciteerd Donna!
Gefeliciteerd Mabawa!
Welkom VKV. Wat een nare ervaring. Hopelijk is het gauw weer raak bij jullie.
Mijn eisprong is nog lang niet in zicht maar ik ben nu al zenuwachtig. Het zou zo fijn zijn als ik niet naar de huisarts hoef te stappen, dus er ligt nogal wat druk op voor mijn gevoel.
Dit wordt een lange maand![]()
![]()
Bedankt allemaal. Mijn overduidelijk goede gevoel over deze eisprong was dus terecht. Vanochtend nog een prachtig duidelijke Kruidvat 2v5 en nu stop ik met testen.
Ik hoop dat jullie me allemaal snel volgen naar Z&G.![]()
![]()
Gefeliciteerd Mabawa!Nog zo'n leukerd erbij
Nog even wat betreft mijn "vroege" testen: normaal gesproken test je ook na 14 dagen, ik heb na 13 dagen getest. Het ziekenhuis houdt een bizar lange periode van 18 dagen aan. Ik denk dat vrijwel niemand hier dat vol zou houdenNa bloedverlies eergisteren dacht ik dat het definitief einde oefening was maar sindsdien geen bloed meer verloren. Ik ga nergens meer vanuit maar er blijft toch nog een kansje
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam![]()
Dank je welquote:Op vrijdag 21 juli 2017 11:39 schreef MaJo het volgende:
Gefeliciteerd Mabawa!Nog zo'n leukerd erbij
Nog even wat betreft mijn "vroege" testen: normaal gesproken test je ook na 14 dagen, ik heb na 13 dagen getest. Het ziekenhuis houdt een bizar lange periode van 18 dagen aan. Ik denk dat vrijwel niemand hier dat vol zou houdenNa bloedverlies eergisteren dacht ik dat het definitief einde oefening was maar sindsdien geen bloed meer verloren. Ik ga nergens meer vanuit maar er blijft toch nog een kansje
![]()
Ooh zo vroeg was het dan inderdaad niet. Maar er is nog hoop dus duimen blijven draaien!![]()
![]()
Donna en Mabawa wat goeeeeeddd, gefeliciteerd!!![]()
![]()
Voor de rest niet bij gelezen want lekker op vakantie.[i]And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.[/i]
I loved to discover how unique and strange humanity is. How we are all, deep down, nerdy weirdos.![]()
Mijn duimen blijven draaien Majo!
Fijne vakantie Kirb!
Hier was ik de hoop vanavond even helemaal kwijt. Ik reed naar huis en was er echt van overtuigd dat ik ongesteld was gewordenMaar het bleek geen bloed te zijn
![]()
Komende dagen gelukkig heel druk, dus geen tijd om stiekem eerder te testen.Verwachtte NOD is zondag.![]()
Wat een mooie streepjes regen!
Ik ga hier afzwaaien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tot gauw!
Jullie zijn allemaal lieverds en ik hoop dat jullie gauw op mogen schuiven naar Z&G!
[ Bericht 8% gewijzigd door VenusFlyTrap op 22-07-2017 06:40:30 (Toevoeging onderaan) ]![]()
Mooie dingen in het vooruitzicht Venus! Geniet lekker van nog een half jaartje freewheelen!Dit, dat, alles.![]()
Wauw Venus... een halve marathon! Heel veel succes alvast!
Ik ga op het wachtbankje. Eisprong
duidelijk gevoeld en benut. En merkbaar humeur nu die geweest is![]()
![]()
Venus. Op een lijn met je man na goede gesprekken en doelen en vooruitzichten helder hebben is fijn.
Succes met "aanmodderen"
Schudden voor gebruik![]()
Veel plezier Venus en wie weet wat er gebeurt
Dan duimen we gewoon door Fuchsia!
Ik zit weer op het wachtbankje. Geen goed gevoel bij deze ronde helaas. Morgen vier ik mijn verjaardag dus dan ga ik toch voor een klein wijntje![]()
![]()
Tot snel VFT!
Hier ook weer aan het wachten, nog een week te gaan. Heb opnieuw allerlei kwaaltjes net als vorige maand, maar het zal allemaal wel weer wishful thinking zijnGelukkig volgende week weer drukke werkweek dus dan is de week snel om
Shine bright like a diamond.![]()
Spannend June! Mijn NOD is ook zaterdag. En ik heb vrijdag een bbq dus wijntjesgewijs wil ik vrijdag weten waar ik aan toe ben...
Dit, dat, alles.![]()
Ik heb dan ook een etentje. Hopelijk mogen we beiden aan het waterquote:Op zondag 23 juli 2017 08:20 schreef Philomijn het volgende:
Spannend June! Mijn NOD is ook zaterdag. En ik heb vrijdag een bbq dus wijntjesgewijs wil ik vrijdag weten waar ik aan toe ben...![]()
Vind het trouwens wel lastig, heb elke maand een etentje met dezelfde club mensen. En we drinken altijd wel een wijntje dus het gaat zeker opvallen als ik niets drink.Shine bright like a diamond.![]()
Dan zeg je dat je antibiotica hebt voor een oorontsteking. Dan mag je geen alcohol
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Fijn dat jullie die keus kunnen maken VFT! Veel plezier met alle toffe dingen die je gaat doen. En wie weet tot snel!
Succes dames op de wachtbankjes. Hopelijk kan ik hier snel komen jompelen![]()
![]()
Helemaal +1quote:Op zondag 23 juli 2017 10:06 schreef Mabawa. het volgende:
Fijn dat jullie die keus kunnen maken VFT! Veel plezier met alle toffe dingen die je gaat doen. En wie weet tot snel!
Succes dames op de wachtbankjes. Hopelijk kan ik hier snel komen jompelen![]()
Ik heb een etentje met allemaal dokters, dus dat argument is lastigquote:Op zondag 23 juli 2017 09:46 schreef Tink89 het volgende:
Dan zeg je dat je antibiotica hebt voor een oorontsteking. Dan mag je geen alcohol
Shine bright like a diamond.![]()
VFT, lekker nog een half jaartje genieten en dan hopelijk hier weer snel weg.
June, spannend! En lastig ja. Kun je het restaurant niet strikken om jou alcoholvrij te schenken?
Ik heb gisteravond ook moeten overslaan maar dan bij vrienden bij wie ik er open over kan zijn. Heel fijn.
Fuchs, ik duim voor je meis! En ook voor jou Philo.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
VFT, wat een mooie plannen! En knap dat jullie de wens even in de ijskast kunnen zetten. Lekker genieten de komende tijd.
Spannend, weer zo veel meiden op het wachtbankje. De lijst in Z&G is nog best kort, dus ze kunnen daar nog wel wat aanvulling gebruiken! Dus.... Kom maar door met de streepjes![]()
Fijn dat je dat bij vrienden kan Debsterr! Wij hebben er ook voor gekozen om het maar open en bloot te gooien op het moment dat het ter sprake komt. Levert mij wel veel rust op.
Haha June, je etentje met dokters. Tja... Dan wordt een smoesje iets lastiger. Kan je niet Bobben? Dan heb je sowieso een retegoed excuus!
Philo, ook spannend voor jou! Nog steeds met de clomid bezig? Heb je nu goede eisprongen? En wat is het tijdspad voor het gebruiken van de clomid?![]()
bij een antibiotica smoesje heb ik altijd het idee dat dat nog meer opvalt dan gewoon niet drinken. maargoed ik drink sowieso niet bij elk feestje dus ik heb misschien makkelijk praten.![]()
Ik ben ook wel blij dat ik niet altijd drink. Iedereen weet van m'n schildkliergedoe, maar bijna niemand weet wanneer we precies wel of geen groen licht krijgen om het te gaan proberen enzo. Denk dat ik tegen die tijd prima weg kom met 'de bob zijn' of 'morgen vroeg op moeten'. Doe ik nu al vaak zat
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
De volgende dag weer vroeg op, dat is een goede! Ik ben nu ook bezig met Personal Body Plan (afvallen met een op maat gemaakt schema & een eigen coach) en wijntjes zijn calorietechnisch niet heel verantwoord en heb dus bij een etentje om die reden ook eens niet gedronken. Niet vanwege zwangerschapskans.
Ik heb als het goed is nu wel eisprongen Peace. Vorige ronde kon ik 'm goed vinden met de ovutesten, deze keer niet, maar zag nu een heel duidelijk patroon jn mijn cervixslijm.Nog steeds clomid idd. Als het deze ronde niks wordt dan nog 1 ronde en dan zijn we een half jaar bezig geweest met behulp van clomid. Dan nog geen zwangerschap, krijg ik een HSG. Dan is het september en zijn we in totaal een jaar bezig met zwanger proberen te worden.
Jij zei laatst in "Als..." dat je je niet kon voorstellen dat je ooit zwanger kon worden. Dat gevoel heb ik ergens ook. Alsof alleen andere vrouwen dat magische trucje kennen ofzo. (Hier sta ik overigens nuchter in hoor. Geen afgunst.)Dit, dat, alles.![]()
Ik drink nauwelijks, dus het valt niet op als ik niet drink. Wel zo makkelijk ;-)
Helaas mag ik nu denk ik wel aan de zuip, bruin bloed gespot. Het heeft nog niet doorgezet, maar ik ga er vanuit dat dat niet lang meer duurt![]()
![]()
Pakken we samen een wijntjequote:Op zondag 23 juli 2017 18:59 schreef Fuchsia_roze het volgende:
Ik drink nauwelijks, dus het valt niet op als ik niet drink. Wel zo makkelijk ;-)
Helaas mag ik nu denk ik wel aan de zuip, bruin bloed gespot. Het heeft nog niet doorgezet, maar ik ga er vanuit dat dat niet lang meer duurt?
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Oh Fuchsiasucks!!! Hoe lang zijn jullie nu bezig na je laatste miskraam?
En ook slecht nieuws voor Debster?
Dikke knuffel voor iedereen hier.
Dit, dat, alles.![]()
Jup dacht gister al iets te bemerken en vanochtend was het echt losgebarstenOnce in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Aaahw Debsterr en Fuchsia, wat kloteDikke
voor jullie beide. Samen maar lekker aan de chocolade en de wijn
![]()
![]()
Oeh, het jaar komt er bij jullie ook al hard aan. Hoe sta je daar in? Ik weet nog zelf dat ik tot die tijd nog redelijk positief kon zijn. Maar na de stap naar de HA en alle onderzoeken in het ZH werd ik toch wat verdrietig en onzeker.quote:Op zondag 23 juli 2017 17:18 schreef Philomijn het volgende:
De volgende dag weer vroeg op, dat is een goede! Ik ben nu ook bezig met Personal Body Plan (afvallen met een op maat gemaakt schema & een eigen coach) en wijntjes zijn calorietechnisch niet heel verantwoord en heb dus bij een etentje om die reden ook eens niet gedronken. Niet vanwege zwangerschapskans.
Ik heb als het goed is nu wel eisprongen Peace. Vorige ronde kon ik 'm goed vinden met de ovutesten, deze keer niet, maar zag nu een heel duidelijk patroon jn mijn cervixslijm.Nog steeds clomid idd. Als het deze ronde niks wordt dan nog 1 ronde en dan zijn we een half jaar bezig geweest met behulp van clomid. Dan nog geen zwangerschap, krijg ik een HSG. Dan is het september en zijn we in totaal een jaar bezig met zwanger proberen te worden.
Jij zei laatst in "Als..." dat je je niet kon voorstellen dat je ooit zwanger kon worden. Dat gevoel heb ik ergens ook. Alsof alleen andere vrouwen dat magische trucje kennen ofzo. (Hier sta ik overigens nuchter in hoor. Geen afgunst.)
De HSG is mij deze keer heel erg meegevallen! Ze waren erg lief en zette niet meer druk dan nodig was. Even onaangenaam, maar niet meer dan dat.
En ja, dat gevoel is blijkbaar wel herkenbaar als je wat langer bezig bent. Dat wordt ook steeds sterker, maar toch heb ik ook hoop op de hulp die we gaan krijgen. Maar het zwanger worden en zwanger zijn lijkt met de maand steeds verder van mij af te gaan staan. Ik /mijn lichaam weet gewoon niet hoe het trucje werkt. Maar net wat je zegt: geen afgunst. Gewoon iets wat jouw lichaam (nog) niet kan![]()
Philo, Peace, inderdaad dat gevoel dat het ooit gaat lukken wordt een steeds kleiner stipje ergens aan de horizon. En waar ik tot een maand of 2 terug nog dacht "kom maar op met dat jaar en de huisarts, dan komen we wellicht ergens", begint dat nu toch ook wel akelig dichtbij komen. Want wat nou als blijkt dat 1 van ons het helemaal niet kan? Dat onderwerp hebben we nog niet aangesneden thuis en ik weet ook niet of ik dat op voorhand al kan/wil bespreken.Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Stomme jompels voor de ongesteld geworden dames. En chocola! En wijn!
[ Bericht 9% gewijzigd door Donna op 24-07-2017 11:47:38 ]![]()
Ooooh, we schrokken al. Lief dat je hier nog meebuurt
.
Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
![]()
![]()
Solly!
Ja ik lees trouw mee, want ik heb de '2 streepjes loper' uitgelegd in Z&G, dus ik verwacht jullie allemaal deze zomer. Go zaadsoldaatjes!![]()
Ik ben aan de carpaccio gegaanquote:Vind ik lekkerder dan wijn.
Dikkevoor jou ook! Niet leuk
Herkenbaar jullie gevoel Philo en Peace. Voor mij voelt een goede zwangerschap en gezond kind op de wereld zetten verder weg als ooit. Een totaal surrealistisch iets, hoe doet iedereen dat
9 maanden na laatste miskraam en in september 3 jaar onderweg. Ik word er zo moedeloos van![]()
![]()
Ik kan het me voorstellen en tegelijkertijd kan ik het me nog totaal niet voorstellen. Maar je ziet iedereen om je heen het "even" doen en bij jou lukt het gewoon niet. Knuffel
Zelf heb ik al heel lang het gevoel dat het mij pas met IVF gaat lukken en als ik dan verhalen lees dat ook die bij sommigen niet lukken, word ik ook best wel moedeloosHier nog geen bloed overigens, maar ik denk dat dit niet lang meer gaat duren. Dus dan laat het ook maar komen, geen zin om weer tegen de 40 dagen aan te lopen
![]()
![]()
Ik kan het me op dit moment helemaal niet voorstellen, dat het ooit goed gaat komen. Nu ben ik mezelf ook wel al ontzettend aan het 'voorbereiden' op een slechte uitslag van mijn bloedonderzoeken. Ik mag niet te veel 'hopen op goed nieuws' van mezelf en probeer mezelf voor te bereiden op een behandeling met radioactief jodium en nog minstens een half jaar wachten... en dan voelt het steeds minder als een optie dat de uitslag straks goed is.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Balen dames dat jullie weer ongesteld zijn geworden.
Vandaag of morgen is mijn nod, en tot nu toe nog geen bloed in zicht. Ik sta met mijn ouders op de camping, zonder de duutser, dus testen is nog even geen optie. Donderdag komt de duutser en die neemt een test mee. Duurt nog lang!![]()
![]()
Komt weer binnengeslopen. Het is alweer even geleden dat ik hier mee heb gepost.
We hebben een zoon en een dochter van ruim 3,5 en 1,5 jaar en willen nog heel graag een derde kindje.
Cyclus schommelt een beetje, dus afwachten wat mijn nod is en hoe die verder gaat.
Ik zie nog wel wat bekende namen, in sommige gevallen helaas en sommige ook voor een tweede of misschien derde en ook een heleboel nieuwe namen. Maar ik hoop dat hier een plensbui aan streepjes komt en iedereen snel door mag naar Z&G. Mabawa en Donna-Rush gefeliciteerd *0*
Wat naar om jou hier nog te zien fuchsia_roze, ik hoop zo dat je binnenkort ook 9 maanden lang door kan naar Z&G
Mayo ook nog steeds hier ik had gehoopt dat jij ook door had mogen schuiven en dan niet het topic waar je nu in zit![]()
![]()
![]()
![]()
Sethiwe! Wat leuk, misschien gaan we weer redelijk gelijk op.
Voor de dames die door moeten naar de volgende ronde.
![]()
Nu wel. Ik begrijp niet zo goed waarom er - net als bij aspartaam trouwens - niet eerder door de overheid ingegrepen wordt...quote:Op dinsdag 25 juli 2017 20:57 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
http://nos.nl/l/2185017
Hebben jullie dit al gelezen?K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Aspartaam is wel wat anders dan het goedje in dit artikel. Aspartaam is juist 1 van de stoffen die uitgebreid is onderzocht. Je moet er liters van binnen krijgen per dag voordat het pas schadelijk is.quote:Op woensdag 26 juli 2017 07:39 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Nu wel. Ik begrijp niet zo goed waarom er - net als bij aspartaam trouwens - niet eerder door de overheid ingegrepen wordt...
Maar nu weer ontopicHier beetje bruinig bloed
Zondag begint mijn volgende cyclus pas weer.
Shine bright like a diamond.![]()
Bummer June!!
En Debster![]()
Over het zaad: verbaast me eigenlijk niet...
Jongens zaterdag NOD en ik ben voor het eerst een beetje aan het hypochonderen. Heb namelijk al een paar dagen opvliegers.En ik heb puistjes. Terwijl ik die bijna nooit heb. Na ja. Zal wel weer niks zijn.
[ Bericht 3% gewijzigd door Philomijn op 26-07-2017 16:17:47 ]Dit, dat, alles.![]()
Ik sta er vooralsnog nog redelijk nuchter in. Ik heb het "geluk" dat ik weet dat het zaad van man goed is, en dat ik met de clomid eisprongen krijg. En dus denk ik: ach het zal wel een keertje lukken toch? En ergens voelt het heel ongrijpbaar ook weer. Ik doe een beetje kop-in-het-zand-methode. Werken, sporten, afspreken met vriendinnen, festivals, uitgaan... Ik geniet nog even volop van m'n leven zonder kids en dat helpt. Beetje "nu kan het nog"-gevoel. Maar dat wordt na de zomer misschien wel anders als de donkere dagen eraan komen. Ben mezelr overigens nog steeds dankbaar dat ik negen maanden eerder met de pil ben gestopt (lezen jullie mee lurkers?!??) en er zo achterkwam dat ik PCOS heb.quote:Op maandag 24 juli 2017 11:03 schreef Peacefulll het volgende:
[..]
Oeh, het jaar komt er bij jullie ook al hard aan. Hoe sta je daar in? Ik weet nog zelf dat ik tot die tijd nog redelijk positief kon zijn. Maar na de stap naar de HA en alle onderzoeken in het ZH werd ik toch wat verdrietig en onzeker.
De HSG is mij deze keer heel erg meegevallen! Ze waren erg lief en zette niet meer druk dan nodig was. Even onaangenaam, maar niet meer dan dat.
En ja, dat gevoel is blijkbaar wel herkenbaar als je wat langer bezig bent. Dat wordt ook steeds sterker, maar toch heb ik ook hoop op de hulp die we gaan krijgen. Maar het zwanger worden en zwanger zijn lijkt met de maand steeds verder van mij af te gaan staan. Ik /mijn lichaam weet gewoon niet hoe het trucje werkt. Maar net wat je zegt: geen afgunst. Gewoon iets wat jouw lichaam (nog) niet kan
Daarnaast sta ik nog niet aan het einde van de rit. We kunnen misschien nog even doorklooien met clomid, die HSG en dan is er nog IUI. Als we nu gelijk door moesten voor IVF oid dan zou ik er héél anders in staan. Wat fijn dat de HSG je dit keer is meegevallen!! Hopelijk bij mij ook mocht het zo ver komen.![]()
Ik hoop écht dat het voor jou in de komende maanden gewoon hartstikke raak is!!!
Oh en nog een dikke, dikke, dikkevoor Fuchsia. Damn, 3 jaar is te lang. Ik "schrok" er gewoon even van.
En Debb.... kan me voorstellen dat je aan de ene kant denkt: kom maar door met die hulp, maar dat het aan de andere kant dan zo confronterend en het ziekenhuistraject zo"echt" wordt. Misschien helpt de gedachte dat als er iets is, dat het dan "beter" is om het te weten en een oplossing te zoeken dan nog heel lang zonder resultaat aan te klooien en er ondertussen wat is..?
Dit, dat, alles.![]()
ik ga door voor de volgende ronde.
deze ronde was sowieso door de verbouwing niet super getimed. maar wel een prima cyclus, 29 dagen zoals ik gewend ben en een positieve ovulatietest op dag 15 dus ook dat is prima.![]()
Nou laatste 2 maanden waren vreemd met een langere cyclus. Vorige maand gewoon weer netjes 30 dagen wat ik gewend ben.quote:Op woensdag 26 juli 2017 08:43 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
Hmmhopelijk zet het niet door. Ben je altijd regelmatig?
Gelukkig is het niet veel, het is ook dag 9 of 10 dpo, zou ook nog een innesteling kunnen zijn misschien. Maar dat is wel zeldzaam dacht ik?
Envoor de meiden waar het al zo lang duurt. Ik kan me op dit moment nog niet voorstellen hoe dat moet zijn..
Shine bright like a diamond.![]()
Dpo is dag van ovulatie? Ik hoop het.
Ik had op dag 23 (afgelopen zondag, 5 dagen na verwachte eisprong) menstruatieklachten maar er is niets van gekomen. Eerst dacht ik ofwel heel vroege menstruatie ofwel heel late eisprong. Hoe dan ook, nu voel ik niets meer![]()
![]()
bijna donderdagquote:Op dinsdag 25 juli 2017 12:38 schreef Jagärtrut het volgende:
Balen dames dat jullie weer ongesteld zijn geworden.
Vandaag of morgen is mijn nod, en tot nu toe nog geen bloed in zicht. Ik sta met mijn ouders op de camping, zonder de duutser, dus testen is nog even geen optie. Donderdag komt de duutser en die neemt een test mee. Duurt nog lang!
Schudden voor gebruik![]()
Nog geen bloed. De duutser is er nog niet, en die neemt een test mee... Leuk, testen op de camping. Eens iets zoeken waar ik in kan plassen...quote:![]()
Spannend Jagar!
Ik ga morgenochtend testen. Ben dit keer zeer benieuwd.
Oh en Sethiwe, welkom!Wat leuk, ik lurk al sinds 2012, dus heb jouw zwangerschappen wel gevolgd. Een 3e, wat heerlijk.
Was het de vorige keren snel raak?
Dit, dat, alles.![]()
Sorry, nog even offtopic. Maar dit artikel is wetenschappelijk gezien niet te vertrouwen. In de Volkskrant bijvoorbeeld staat meer info, waarin uitgelegd wordt dat de metingen niet betrouwbaar zijn. Als je alleen mannen meet die naar het ziekenhuis komen omdat ze zich zorgen maken over hun zaadkwaliteit meet je inderdaad slechter zaad. Er is ook een onderzoek waarbij Deense militairen sinds 1998 om de zoveel tijd sperma inleveren en daar is zelfs een kleine verbetering gemetenquote:Op dinsdag 25 juli 2017 20:57 schreef aangenaamikbeneenkloon het volgende:
http://nos.nl/l/2185017
Hebben jullie dit al gelezen?
*Lurker sluipt weer weg. Succes iedereen!*![]()
Dat is dan alleen maar mooiquote:Op donderdag 27 juli 2017 14:38 schreef Tele6 het volgende:
[..]
Sorry, nog even offtopic. Maar dit artikel is wetenschappelijk gezien niet te vertrouwen. In de Volkskrant bijvoorbeeld staat meer info, waarin uitgelegd wordt dat de metingen niet betrouwbaar zijn. Als je alleen mannen meet die naar het ziekenhuis komen omdat ze zich zorgen maken over hun zaadkwaliteit meet je inderdaad slechter zaad. Er is ook een onderzoek waarbij Deense militairen sinds 1998 om de zoveel tijd sperma inleveren en daar is zelfs een kleine verbetering gemeten
*Lurker sluipt weer weg. Succes iedereen!*![]()
![]()
Ik meld mij ook. Nog even onder een kloon. Maar deze week is mijn spiraal verwijderd en is het wachten op mijn eerste menstruatie. Dit zou ons tweede kindje worden.![]()
Wat balen Jagar, een tegenvaller, het klonk hoopvol.
Welkom EG, heb je bij de eerste ook meegepost?
Mabawa zou leuk zijn als we weer bijna gelijk op zouden gaan.
Philomijn spannend.
Bij de eerste heeft het ruim anderhalf jaar geduurd, maar clomid deed bij mij wonderen. De tweede, 7 maanden.
Ben benieuwd hoe het nu zal gaan.![]()
Balen Jagar! Maar nog geen bloed?
Mijn eerste is bijna 2 en toen was ik iets actiever als nu maar ik doe mijn best![]()
![]()
Meh, dikke knuffel voor jou! Een negatieve test is extra stom, vind ik.quote:Once in a while, I just wanna dance and feel good![]()
Idd, valse alarmen zijn stommer want dan hoop je alquote:Op donderdag 27 juli 2017 22:03 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Meh, dikke knuffel voor jou! Een negatieve test is extra stom, vind ik.![]()
Boeh, balen Jagar!![]()
Ah, heb je ook PCOS Sethiwe? En slik je nu weer clomid of is je cyclus na je bevallingen genormaliseerd? Ik hoop dat je snel door mag schuiven!
Er waren nog meer NOD's in aantocht toch? Of ben ik in de war met "Als..."?
Welkom Elena!Dit, dat, alles.![]()
Ik kom me hier ook maar eens melden. Ik heb door veel meelezen al veel geleerd van jullie mbt bepaalde termen, verder ben ik echt een n00b op dit gebied dus ik ben erg dankbaar. Ik ben geen super actief lid maar ik lees - en leef - wel veel mee
![]()
Jagar wat jammer van de negatieve test!
Philomijn dan is de hoop voor nu op jou gevestigd begrijp ik?Hopelijk heb je morgenochtend streepjes, ik duim voor je
.
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night![]()
Gezien je username heb ik een vermoedenquote:Op donderdag 27 juli 2017 19:19 schreef ElenaGilbert het volgende:
Ik meld mij ook. Nog even onder een kloon. Maar deze week is mijn spiraal verwijderd en is het wachten op mijn eerste menstruatie. Dit zou ons tweede kindje worden.Wat leuk!
*sluipt weer weg*![]()
Ik mag zondag pas testen, maar vandaag test gedaan vanwege etentje. Test was negatief en nu heeft het bloeden ook doorgezet. Dus zal wel ongesteld worden helaas. Op naar volgende ronde!Shine bright like a diamond.![]()
Bummer June!!!
Ik ga een mailtje sturen naar de fabrikant van Omo dat ze mijn tests niet meer wit hoeven te wassen.![]()
![]()
![]()
Negatief.
Welkom Feyre! Fijn dat we je al een beetje hebben kunnen inwijden in de wondere wereld van wachten op
Dit, dat, alles.![]()
Boks.quote:Op donderdag 27 juli 2017 23:36 schreef Gevalletje het volgende:
[..]
Gezien je username heb ik een vermoedenWat leuk!
*sluipt weer weg*![]()
Succes allemaal dames, mijn duimen draaien voor jullie.![]()
![]()
Ik denk ook dat ik het weet. Succes.quote:Op vrijdag 28 juli 2017 08:47 schreef Selvaria het volgende:
[..]
Boks.![]()
Succes allemaal dames, mijn duimen draaien voor jullie.
Duimen draaien hier ook!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: