Alles is beter dan geen deal, de stroom moest ingedamd worden.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 20:27 schreef Molurus het volgende:
[..]
En die wel instemt met dat soort baggerdeals.
Nee, dat heeft te maken met het feit dat de PvdA geregeerd heeft. Het fluctueert altijd aan de linkerkant, daar winnen randpartijtjes als GL en SP alleen als de PvdA keihard verliest. De volgende verkiezingen is het weer andersom.quote:Dat is precies de reden dat men wegloopt van de PvdA.
Populistisch geblaat.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 20:28 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Alles is beter dan geen deal, de stroom moest ingedamd worden.
Nee, dat heeft te maken met de PvdA die te graag wilde regeren en dat ten koste van het politieke gedachtengoed liet gaan.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 20:28 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Nee, dat heeft te maken met het feit dat de PvdA geregeerd heeft. Het fluctueert altijd aan de linkerkant, daar winnen randpartijtjes als GL en SP alleen als de PvdA keihard verliest. De volgende verkiezingen is het weer andersom.
Gewoon de realiteit. Dat vindt ook de meerderheid van de Kamer, toen en nu.quote:
Nope. Het is echt heel simpel: ga je regeren raak je zetels kwijt. Het klopt dat de PvdA vrij weinig heeft laten zien in het kabinet maar ze waren dan ook de kleinere partij. Met migratie heeft het niets te maken, behalve dan dat het kabinet te verwijten valt te lang op de handen gezeten te hebben.quote:Nee, dat heeft te maken met de PvdA die te graag wilde regeren en dat ten koste van het politieke gedachtengoed liet gaan.
Je reinste onzin, de gemiddelde kiezer heeft het geheugen van een goudvis.quote:En er moet veel voor gebeuren voordat die kiezer weer bereid is PvdA te stemmen.
Hahaha. Dit is zo waar.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 20:34 schreef Fir3fly het volgende:
Je reinste onzin, de gemiddelde kiezer heeft het geheugen van een goudvis.
Klopt. GL heeft nooit de intentie gehad om mee te regeren. Ze hebben alleen aan de onderhandelingstafel gezeten om de schijn hoog te houden. Men had van te voren al kunnen weten dat er met zo'n radicaal activistisch clubje niet valt samen te werken.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 20:29 schreef Physsic het volgende:
Maar dat het voor GroenLinks 'alles of niets' was, werd al door velen voorspeld, dus het is niet echt een verrassing.
En hopelijk blijft ook de CU ver bij het nieuwe kabinet vandaan.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 23:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
Klaver is gekozen om de Nederlander te vertegenwoordigen en dan laat hij de deal klappen op het helpen van zogenaamd zielige buitenlanders.
Blij dat GL bij het nieuwe kabinet vandaan blijft.
En de SP. En de PVV. En de VVD is ook niet te vertrouwen. En D66, daar hou ik ook niet van. En de SGP. En de PvdD. En DENK...quote:Op woensdag 17 mei 2017 07:24 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
En hopelijk blijft ook de CU ver bij het nieuwe kabinet vandaan.
CU staat eenzelfde ruimhartig asielbeleid voor als GL dus zinloos.quote:Op woensdag 17 mei 2017 07:34 schreef Resistor het volgende:
[..]
En de SP. En de PVV. En de VVD is ook niet te vertrouwen. En D66, daar hou ik ook niet van. En de SGP. En de PvdD. En DENK...
Blijft wel weinig over zo
Het was niet Klaver, maar Buma.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 23:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
Klaver is gekozen om de Nederlander te vertegenwoordigen en dan laat hij de deal klappen op het helpen van zogenaamd zielige buitenlanders.
Blij dat GL bij het nieuwe kabinet vandaan blijft.
Ik zie en lees toch echt dat Klaver niet wilde inbinden mbt migratie en dat ze er daarom niet uitkwamen.quote:
Ik ben bekend met dat opinie-artikel maar dat strookt dus niet met de verklaringen van de rest.quote:Op woensdag 17 mei 2017 07:52 schreef -Strawberry- het volgende:
https://www.vn.nl/buma-lag-dwars-en-niet-jesse-klaver/
Die willen Buma natuurlijk te vriend houden.quote:Op woensdag 17 mei 2017 07:54 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik ben bekend met dat opinie-artikel maar dat strookt dus niet met de verklaringen van de rest.
Denk dat het juist andersom is. Wanneer GL akkoord was gegaan m.b.t. migratie en in de regering zou komen, dan worden ze bij de gemeenteraadsverkiezingen keihard afgestraft. Beetje het PvdAverhaal van jezelf verloochenen in ruil voor macht.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 20:26 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe je dat kunt spinnen. Ze hebben duidelijk veel te hoog ingezet met te weinig zetels.
Bij de volgende verkiezingen gaan de mensen ze dat niet in dank afnemen en lopen ze weer terug naar de PvdA die wél kan regeren.
Dan heb je geluk dat Yasser het niet voor het zeggen heeft.quote:Op woensdag 17 mei 2017 08:24 schreef -Strawberry- het volgende:
Wel jammer, want een beter klimaatbeleid en een strenger immigratiebeleid zou wel precies zijn wat ik wil.
Ik denk dat je beide alsnog krijgt. Ook VVD en CDA willen een beter klimaatbeleid, maar niet om dezelfde redenen als GL. De een wil klimaatbeleid veranderen om de wereld als geheel te verbeteren, de ander wil het om er zelf beter voor te staan voor de toekomst. Als we meer energie binnen NL produceren voor op de lange termijn betekent dat uiteindelijk meer 'groene' energie produceren. Dat creëert werkgelegenheid en verbetert ons klimaatbeleid.quote:Op woensdag 17 mei 2017 08:24 schreef -Strawberry- het volgende:
Wel jammer, want een beter klimaatbeleid en een strenger immigratiebeleid zou wel precies zijn wat ik wil.
Zowel PVV, 50Plus als PvD zijn onbetrouwbare, onervaren en onvoorspelbare partners. VVD en PvdA is ook niet altijd goed gegaan maar al vrij snel was duidelijk dat bij een eventueel vallen van het kabinet beide partijen er (veel) slechter uit zouden komen, PvdA qua zetels en VVD had met afgang van Rutte behoorlijk gezichtsverlies geleden.quote:Op dinsdag 16 mei 2017 15:06 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Ja dat dachten velen ook van VVD en PvdA maar die zaten de rit wel uit.
Ik had het niet beter kunnen verwoorden.quote:Op woensdag 17 mei 2017 08:44 schreef Jalu het volgende:
Met GL komt er alleen geen beter klimaatbeleid, alleen een ander klimaatbeleid; een beleid dat de middenklasse erg hard zal raken. Ik denk dat Buma dat heel goed beseft, en daarom zal samenwerking tussen GL en CDA vrijwel onmogelojk zijn.
Dat sommigen nog de illusie hebben dat Groen Links een echt linkse partij is is sowieso niet te begrijpen, het is júist het schoolvoorbeeld van een elitaire grachtengordelpartij van mensen die idealisme uitstralen maar intussen vooral erg goed voor zichzelf zorgen en totaal niet nadenken over wat hun idealistische ideetjes voor gevolgen hebben voor mensen in andere situaties. D66 en GL samen in een coalitie zou echt een gruwel zijn voor de middenklasse: mobiliteit wordt onbetaalbaar, arbeid volledig geflexibiliseerd, de zorg verder geprivatiseerd; neoliberalisme ten top.
Deze partijen zijn de Trojaanse paarden van multinationals en het is schrikbarend om te zien hoeveel mensen in hun mooie praatjes trappen...
twitter:2eKamertweets twitterde op woensdag 17-05-2017 om 10:43:49Om 10.45u debatteert de #Tweede Kamer over het eindverslag van de #informateur. Volg live via https://t.co/HhqLEAwnSH of #debatdirect reageer retweet
Eigenlijk is Edith Schippers best een MILF trouwens.quote:
quote:Op woensdag 17 mei 2017 10:59 schreef NgInE het volgende:
[..]
Eigenlijk is Edith Schippers best een MILF trouwens.
quote:Op woensdag 17 mei 2017 10:59 schreef NgInE het volgende:
[..]
Eigenlijk is Edith Schippers best een MILF trouwens.
Ze zat net zo geil op haar bril te kauwen, vandaar dat ik er over begon.quote:
Paardenmeisje hè.quote:Op woensdag 17 mei 2017 10:59 schreef NgInE het volgende:
[..]
Eigenlijk is Edith Schippers best een MILF trouwens.
Goed paard kunnen rijden is altijd een plus binnen een relatie.quote:
Nee, ik denk wel dat het een aardige vrouw is en dat ze gevoel voor humor heeft. Nadeel is wel dat ze een marktfundamentalist is.quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:12 schreef NgInE het volgende:
[..]
Goed paard kunnen rijden is altijd een plus binnen een relatie.
Ach, niemand is perfect. Zolang het maar compenseert.quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:13 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, ik denk wel dat het een aardige vrouw is en dat ze gevoel voor humor heeft. Nadeel is wel dat ze een marktfundamentalist is.
Maar #watdanwel?quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:16 schreef Ryan3 het volgende:
Rutte ziet een coalitie met daarin een combinatie VVD-GL in ieder geval niet meer als een optie. Dus niet lijmen, geen herkansing.
Ja, dat is men nu aan het aftasten, denk ik. Rutte zegt daar tot nu toe niets over. Zal eerst met CU geprobeerd worden wrs, maar 77 zetels is maar een kleine meerderheid natuurlijk.quote:
Heeft-ie gezegd waarom hij dat niet zegt, dat maakt het formeren van een andere variant risicovoller.quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:20 schreef Drxx het volgende:
Ligt het aan mij of is Rutte zich nu toch echt als een mongooltje aan het gedragen?
Iedereen wil weten wat er nou precies misging tijdens de besprekingen want anders heeft advies uitbrengen obviously geen zin, en hij blijft maar zeggen dat hij daar niet op in wil gaan.
Ook zegt die dat de VVD geen enkele partij uitsluit, uh hallo met de PVV wel toch zei je iets van 5 keer?
Wat een apart gedoe dit zeg.
Kan je wel hard roepen dat je geen GL wil, maar dan moet je wel zinnige alternatieven hebben.quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:18 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, dat is men nu aan het aftasten, denk ik. Rutte zegt daar tot nu toe niets over. Zal eerst met CU geprobeerd worden wrs, maar 77 zetels is maar een kleine meerderheid natuurlijk.
Erg jammer.quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:16 schreef Ryan3 het volgende:
Rutte ziet een coalitie met daarin een combinatie VVD-GL in ieder geval niet meer als een optie. Dus niet lijmen, geen herkansing.
Ja, dat zegt-ie niet in de vergadering. Maar ik denk dat ze straks eerst CU laten aanschuiven.quote:Op woensdag 17 mei 2017 11:22 schreef Perrin het volgende:
[..]
Kan je wel hard roepen dat je geen GL wil, maar dan moet je wel zinnige alternatieven hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |