quote:Op zondag 12 februari 2017 20:45 schreef de ongemogelijke het volgende:
36 voor Riks
88 voor David
829 voor Marc
206 voor Olke
40 voor Herman
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 2 (met Dirk-Jan, Gerrit, Hans, Jochum en Martijn)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 3 (met Frans, Gerard, Henk, Jan en Agnes)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 4 (met Hans, Jos, Peter, Wietse en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 5 (met Annemarie, Frank, Gijsbert, Marcel en Richard)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 6 (met Aad, Henk, Henrieke, Martin en Willem)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 7: Internationaal (met Aletta, Jan, Johan, Jos en Wim)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 8 (met Bertie, Theo, Jan, Tom en Geert)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Seizoen 9: Internationaal: (Met Olke, Herman, Marc, Riks en David)
TV / Boer Zoekt Vrouw #211 Rondje rond de boederijen
TV / Boer Zoekt Vrouw #212 Nieuw internationaal seizoen
________________________________________________________________
Officiële Boer zoekt vrouw-site: http://boerzoektvrouw.kro-ncrv.nl/
De FOK! reeks: Topicreeks: Boer Zoekt Vrouw
De BZV-wiki vind je hier.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Dat ontmoet de familie is toch wel geweest, maar stelde niet zoveel voor. Bij Olke met dat eten met ouders en zussen en familie, bij Riks zijn kinderen, Bij Herman zijn moeder en zus, bij Mark die boottocht met al zijn "vrienden". Alleen bij David was niemand.![]()
Maar de familie van de vrouwen niet.quote:Op dinsdag 18 april 2017 12:04 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat ontmoet de familie is toch wel geweest, maar stelde niet zoveel voor. Bij Olke met dat eten met ouders en zussen en familie, bij Riks zijn kinderen, Bij Herman zijn moeder en zus, bij Mark die boottocht met al zijn "vrienden". Alleen bij David was niemand.![]()
Nee die heeft geen vrienden meer na dat ie alles en iedereen heeft opgelichtquote:Op dinsdag 18 april 2017 12:04 schreef bloodymary1 het volgende:
Dat ontmoet de familie is toch wel geweest, maar stelde niet zoveel voor. Bij Olke met dat eten met ouders en zussen en familie, bij Riks zijn kinderen, Bij Herman zijn moeder en zus, bij Mark die boottocht met al zijn "vrienden". Alleen bij David was niemand.![]()
![]()
![]()
Ah, oke. Was al vergeten dat dat anders wel was.quote:Op dinsdag 18 april 2017 12:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar de familie van de vrouwen niet.![]()
Toch nog steeds een beetje in tweestrijd over de situatie met Olke hoor: Olke oogt als een ontzettend zacht gekookt ei, maar misschien is hij wel een ontzettend jaloers type en claimt hij als het ware Sandra nu? Of speelt Sandra toch een spelletje met hem en zijn Olke's gedachtes terecht over hoe Sandra als een blad aan de boom is veranderd van gevoel?
Ondanks dat ik Riks nooit echt sympathiek heb gevonden, vond ik wel dat hij dit goed deed door eerlijk en oprecht te zijn tegen Marit. Nuchter gebracht en de juiste keuze voor beide denk ik.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Sandra is veranderd. In de aflevering van vorige week probeerde ze het uit te leggen aan Yvon. Dit was voor het terugtrekken van Alberdien.quote:Op dinsdag 18 april 2017 12:26 schreef Jor_Dii het volgende:
Toch nog steeds een beetje in tweestrijd over de situatie met Olke hoor: Olke oogt als een ontzettend zacht gekookt ei, maar misschien is hij wel een ontzettend jaloers type en claimt hij als het ware Sandra nu? Of speelt Sandra toch een spelletje met hem en zijn Olke's gedachtes terecht over hoe Sandra als een blad aan de boom is veranderd van gevoel?
Ondanks dat ik Riks nooit echt sympathiek heb gevonden, vond ik wel dat hij dit goed deed door eerlijk en oprecht te zijn tegen Marit. Nuchter gebracht en de juiste keuze voor beide denk ik.![]()
Wat is eigenlijk Sandra haar relatieverleden? Al heel lang alleen?The love you take is equal to the love you make.![]()
Vertelquote:Op dinsdag 18 april 2017 12:12 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Nee die heeft geen vrienden meer na dat ie alles en iedereen heeft opgelicht![]()
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Ja, thnx, ik bedoelde Eline inderdaad!quote:Op maandag 17 april 2017 23:37 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Je bedoelt Eline ipv Marit. Maar verder klopt het helemaal.
Geen idee waarom ik het tot 2x toe over Marit had..
Stop the world, I want to get out.![]()
Niet wat ik bedoelde, maar wel leuk om te lezen. Een stuk volwassener dan al die afzeiksamenvattingen.quote:Op dinsdag 18 april 2017 08:29 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Ingrid van boer Johèn schrijft over BzV voor Vrouw:
https://vrouw.nl/artikel/(...)&medium&utm_campaign
Wat ik bedoelde is hoe bv. Riks zijn ex-vrouw nu naar Riks op tv kijkt en wat een ex van Marc nu bv. over hem vindt.Hoe ik verwacht dat het gaat is dat de regie evt. samen met de boer wat activiteiten bedenkt (zoals boodschappen doen, want er is geen fuck te doen in Zambia) en dat er dan een cameracrew die kant op gestuurd wordt om wat shots voor te bereiden. De interactie (gesprekken) tussen de boer/kandidaat zal niet gescript zijn, maar ze kunnen ook niet zomaar even besluiten een taxi in te stappen om wat anders te doen. En af en toe moet dan wat overgedaan worden, omdat een take mislukt. Mag je voor de tweede keer super verrast zijn over de hotelkamer, of zo.quote:Op dinsdag 18 april 2017 07:59 schreef Teslynd het volgende:
Ik vraag me af hoe de scripts samengesteld worden. Is dat in overleg, in het verlengde van je persoonlijkheid of hebben zij je persoonlijkheid en teksten/acties voorgeschreven.
Maar eigenlijk maakt dat niet eens zo uit, omdat ze willekeurige fragmenten spannend kunnen samenvoegen.
Nou goed, ik ben geen expert, maar dit is mijn beeld er van. Verklaart wel gelijk waarom veel momentjes zo houterig zijn. Als je over 15 minuten een 'intieme wandeling' gepland hebt staan waarbij je super'spontaan' even een momentje moet hebben voor de camera.Ja, of misschien moet ze het gewoon bij een kinderboerderij houden :pquote:Ik denk dat ze allebei een beetje veranderd zijn en dat dat juist averechts werkte.quote:Op dinsdag 18 april 2017 12:26 schreef Jor_Dii het volgende:
Toch nog steeds een beetje in tweestrijd over de situatie met Olke hoor: Olke oogt als een ontzettend zacht gekookt ei, maar misschien is hij wel een ontzettend jaloers type en claimt hij als het ware Sandra nu? Of speelt Sandra toch een spelletje met hem en zijn Olke's gedachtes terecht over hoe Sandra als een blad aan de boom is veranderd van gevoel?
Olke van de klungelige goedhartige allemansvriend naar een wat opdringerige gefrustreerde man. Sandra van de lolhebbende flirt naar iemand die het toch wel degelijk zag zitten in Texas. De flirt vond het wel leuk om Olke wat te laten beleven, maar toen ze gevoelens kreeg, kreeg ze opeens een ongeduldige gefrustreerde man te zien. En dan voelt Texas toch wel ver van huis opeens.He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise![]()
Kan aan mij liggen, maar ik heb niet gezien dat ze gevoelens kreeg. Ik zag haar flirten en uitdagen maar zag geen passie of warmte bij haar naar Olke toe.quote:Op dinsdag 18 april 2017 13:39 schreef twiFight het volgende:
[..]
Ik denk dat ze allebei een beetje veranderd zijn en dat dat juist averechts werkte.
Olke van de klungelige goedhartige allemansvriend naar een wat opdringerige gefrustreerde man. Sandra van de lolhebbende flirt naar iemand die het toch wel degelijk zag zitten in Texas. De flirt vond het wel leuk om Olke wat te laten beleven, maar toen ze gevoelens kreeg, kreeg ze opeens een ongeduldige gefrustreerde man te zien. En dan voelt Texas toch wel ver van huis opeens.![]()
Heb het stukje van Sandra aan de bar nog eens terug gekeken. Ze zit lekker te beppen met de locals en Olke ziet ze niet aankomen. Olke legt z'n hand in d'r zij en ze schrikt op. Als Olke zegt "dinner is ready" dan zegt ze hem op een hee gespeelde manier na. Ook het hand in hand weglopen van ee bar naar de tafel is erg gemaakt. Hierna spreekt ze Olke nog een keer na geloof ik. Niet echt iets dat vanuit het hart komt.
Misschien staat wel in het contract dat de vrouwen niet meer zelf weg mogen gaan zodra ze de laatste van de drie zijn. Want dan gaat de citytrip niet meer door en is er te weinig beeldmateriaal.![]()
Als dat zo is dan is 't voor Sandra idd wel balen, want die leek voor het besluit van Alberdien zelf al erg te twijfelenquote:Op dinsdag 18 april 2017 17:30 schreef JanGroen het volgende:
Misschien staat wel in het contract dat de vrouwen niet meer zelf weg mogen gaan zodra ze de laatste van de drie zijn. Want dan gaat de citytrip niet meer door en is er te weinig beeldmateriaal.![]()
de overwin gevoelens bedoelt iequote:Op dinsdag 18 april 2017 17:00 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Kan aan mij liggen, maar ik heb niet gezien dat ze gevoelens kreeg. Ik zag haar flirten en uitdagen maar zag geen passie of warmte bij haar naar Olke toe.
Toen olke vroeg wie kan er zsm verhuizen zei zij: ik kan direct hoor !!!![]()
Wat een onzin, dat is in vorige seizoenen namelijk best een keer gebeurd.quote:Op dinsdag 18 april 2017 17:30 schreef JanGroen het volgende:
Misschien staat wel in het contract dat de vrouwen niet meer zelf weg mogen gaan zodra ze de laatste van de drie zijn. Want dan gaat de citytrip niet meer door en is er te weinig beeldmateriaal.
Boer Jan die zo gek was op Siepie bijvoorbeeld, maar zij niet op hem. En boer Henk die, toen Katrijn opstapte toegaf dat de verhoudingen 60-40-40 lagen voor Katrijn, met als gevolg dat de beide andere dames ook opstapten.
En er was nog een boer die tussen de speeddates en Logeerweek ineens een andere vrouw had ontmoet (toch? Herinner ik me dat goed?) en daar verliefd op was geworden. Maar die is toen met die andere vrouw op citytrip geweest.![]()
Maar dat was nog wel in het stenen tijdperk van BZV. Trouwens Henk noemde 40-30-30. Anders kom je niet op 100%.quote:Op dinsdag 18 april 2017 18:12 schreef Burdie het volgende:
[..]
Wat een onzin, dat is in vorige seizoenen namelijk best een keer gebeurd.
Boer Jan die zo gek was op Siepie bijvoorbeeld, maar zij niet op hem. En boer Henk die, toen Katrijn opstapte toegaf dat de verhoudingen 60-40-40 lagen voor Katrijn, met als gevolg dat de beide andere dames ook opstapten.
En er was nog een boer die tussen de speeddates en Logeerweek ineens een andere vrouw had ontmoet (toch? Herinner ik me dat goed?) en daar verliefd op was geworden. Maar die is toen met die andere vrouw op citytrip geweest.![]()
Ojaquote:Op dinsdag 18 april 2017 18:19 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Maar dat was nog wel in het stenen tijdperk van BZV. Trouwens Henk noemde 40-30-30. Anders kom je niet op 100%..
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Forever yours, forever mine, forever ours...![]()
quote:Op dinsdag 18 april 2017 18:30 schreef Lief17 het volgende:
Bron?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Reactie op de pagina van boer zoekt vrouw (onder het stukje over het dagboek van Susanne) dat ze een goede bekende van David kent.quote:Forever yours, forever mine, forever ours...![]()
Alleen daarom al moet je niet willen schrijven op een boer. Als een relatie stukloopt, zie je ziet heel Nederland een half jaar later alsnog hoe verliefd je toen was.
Somebody that I used to know![]()
Een boer hier in de buurt deed mee in seizoen 2 (2006). Eén van de brieven die op hem het meeste indruk maakte, was van iemand die hem helemaal zag zitten, maar niet op tv wilde.quote:Op dinsdag 18 april 2017 18:39 schreef Postbus100 het volgende:
Alleen daarom al moet je niet willen schrijven op een boer. Als een relatie stukloopt, zie je ziet heel Nederland een half jaar later alsnog hoe verliefd je toen was.
Hij ging verder met andere briefschrijfsters. Terwijl wij nog midden in de uitzendingen zaten, was het voor hem al lang afgelopen, was hij niet verder gegaan met de overgebleven dame, had hij contact gezocht met de bewuste briefschrijfster en was het al dik aan...
Nu zijn ze alweer een flink aantal jaren getrouwd en hebben 2 kindertjes.![]()
quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:34 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Eh... krijg niet een foto te zien?Your beauty never ever scared me.![]()
quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:33 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Een boer hier in de buurt deed mee in seizoen 2 (2006). Eén van de brieven die op hem het meeste indruk maakte, was van iemand die hem helemaal zag zitten, maar niet op tv wilde.
Hij ging verder met andere briefschrijfsters. Terwijl wij nog midden in de uitzendingen zaten, was het voor hem al lang afgelopen, was hij niet verder gegaan met de overgebleven dame, had hij contact gezocht met de bewuste briefschrijfster en was het al dik aan...
Nu zijn ze alweer een flink aantal jaren getrouwd en hebben 2 kindertjes.wat leuk
Verily i say unto you; dost thou even hoist, brethren? - Jesus (Psalm 22)![]()
Bij de internationale serie hebben ze sowieso minder beelden. Allereerst doen er minder boeren mee, daarbij is het duurder om in het buitenland te filmen. De filmcrew en Yvon moeten natuurlijk steeds ingevlogen worden.quote:Op dinsdag 18 april 2017 18:19 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Maar dat was nog wel in het stenen tijdperk van BZV. Trouwens Henk noemde 40-30-30. Anders kom je niet op 100%.![]()
Die zitten die paar dagen daar echt wel in de buurt lijkt me. De 'logeerweek' is een dag of vier, die vliegen echt niet steeds heen en weer.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:39 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Bij de internationale serie hebben ze sowieso minder beelden. Allereerst doen er minder boeren mee, daarbij is het duurder om in het buitenland te filmen. De filmcrew en Yvon moeten natuurlijk steeds ingevlogen worden.![]()
Nee hoor?quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:34 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Eh... krijg niet een foto te zien?
Blijkbaar heeft RedFever het bericht inmiddels verwijderd.
Maar nog steeds geen foto.The love you take is equal to the love you make.![]()
Zo, lekker laat maar ik heb de uitzending er net opzitten en moet even 'ventileren'.
Shiiiiit wat een cringehandel bij Olke zeg!!! Stiekem trots op mijn mensenkennis, want vertrouwde haar al vanaf moment 1 niet. Kon er de vinger nog niet op leggen. Nu wel. Arme Olke
Hoop echt dat er een paar leuke dames gaan reageren, want dit verdient die arme man niet.
En ik denk dat Alberdien thuis stiekem ook wel loopt te balen dat zij het moest afleggen tegen deze uitgebloeide narcis... Bah!![]()
En over Olke en Sandra.
Waarschijnlijk had Sandra al eerder twijfels, maar liet ze die niet zien omdat ze wilde winnen. Iets van dubbele gevoelens is sowieso niet zo vreemd.
Olke heeft zich vrij claimerig gedragen, door over 'de liefde' te beginnen en te vragen hoe snel ze naar Texas kon komen. Dat Alberdien vertrok hielp natuurlijk ook niet mee. De interesse van Alberdien voor Olke maakte hem voor Sandra ook weer aantrekkelijker.
Overigens heeft de bzv-redactie de situatie nog eens extra opgestookt. Sandra wilde al niet meer bij Olke op de boerderij slapen. Maar dan nog wel een chique hotel met hottub regelen.![]()
Hoezo? Alberdien ging zelf weg.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:45 schreef miaeak het volgende:
En ik denk dat Alberdien thuis stiekem ook wel loopt te balen dat zij het moest afleggen tegen deze uitgebloeide narcis... Bah!![]()
alsof dat nog veel uitmaakt als je toch al voor jezelf besloten had dat het niks gaat worden.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:49 schreef miaeak het volgende:
[..]
Hij zei dat hij voor Sandra zou hebben gekozen toen ze weg ging.![]()
Natuurlijk wel. Het feit was toch dat hij Sandra leuker vond dan haar? Alberdien was helemaal weg van Olke, maar kon het leven op de boerderij niet aan. Dat is wat anders.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:50 schreef gelestipjes het volgende:
[..]
alsof dat nog veel uitmaakt als je toch al voor jezelf besloten had dat het niks gaat worden.![]()
Nou en? Wat heb je er nog aan? Kan me niet voorstellen dat ze daar nog echt wakker van zal liggen. Ook als hij Alberdien leuker had gevonden dan Sandra was het immers niks geworden. En helemaal weg van Olke zag ik er eigenlijk ook weer niet echt in.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:51 schreef miaeak het volgende:
[..]
Natuurlijk wel. Het feit was toch dat hij Sandra leuker vond dan haar? Alberdien was helemaal weg van Olke, maar kon het leven op de boerderij niet aan. Dat is wat anders.![]()
Ja precies, dat is de beste methode. Alleen wel onhandig dat je als boer dan nog door die hele molen heen moet (vrouwen een week op bezoek enzo). Tenzij je natuurlijk bij de vijf hoort met de minste brieven. Dat lijkt me echt ideaal.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:33 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Een boer hier in de buurt deed mee in seizoen 2 (2006). Eén van de brieven die op hem het meeste indruk maakte, was van iemand die hem helemaal zag zitten, maar niet op tv wilde.
Hij ging verder met andere briefschrijfsters. Terwijl wij nog midden in de uitzendingen zaten, was het voor hem al lang afgelopen, was hij niet verder gegaan met de overgebleven dame, had hij contact gezocht met de bewuste briefschrijfster en was het al dik aan...
Nu zijn ze alweer een flink aantal jaren getrouwd en hebben 2 kindertjes.Somebody that I used to know![]()
+1quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:45 schreef miaeak het volgende:
Zo, lekker laat maar ik heb de uitzending er net opzitten en moet even 'ventileren'.
Shiiiiit wat een cringehandel bij Olke zeg!!! Stiekem trots op mijn mensenkennis, want vertrouwde haar al vanaf moment 1 niet. Kon er de vinger nog niet op leggen. Nu wel. Arme Olke
Hoop echt dat er een paar leuke dames gaan reageren, want dit verdient die arme man niet.
En ik denk dat Alberdien thuis stiekem ook wel loopt te balen dat zij het moest afleggen tegen deze uitgebloeide narcis... Bah!![]()
![]()
Naja.. je trekt wel heel snel je conclusies. Het blijft subjectief en niemand weet hoe de vork echt in de steel zit. Zelfs Olke en Sandra weten alleen hun eigen kant van het verhaal. Wie zal zeggen hoe het daadwerkelijk in elkaar steekt.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:45 schreef miaeak het volgende:
Zo, lekker laat maar ik heb de uitzending er net opzitten en moet even 'ventileren'.
Shiiiiit wat een cringehandel bij Olke zeg!!! Stiekem trots op mijn mensenkennis, want vertrouwde haar al vanaf moment 1 niet. Kon er de vinger nog niet op leggen. Nu wel. Arme Olke
Hoop echt dat er een paar leuke dames gaan reageren, want dit verdient die arme man niet.
En ik denk dat Alberdien thuis stiekem ook wel loopt te balen dat zij het moest afleggen tegen deze uitgebloeide narcis... Bah!Somebody that I used to know![]()
Ik wil volgende week echt niks meer zien van die citytrip in de USA. Het is te pijnlijk om aan te gluren.Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.![]()
Dit idd.quote:Op dinsdag 18 april 2017 20:09 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Naja.. je trekt wel heel snel je conclusies. Het blijft subjectief en niemand weet hoe de vork echt in de steel zit. Zelfs Olke en Sandra weten alleen hun eigen kant van het verhaal. Wie zal zeggen hoe het daadwerkelijk in elkaar steekt.
[quote]Op dinsdag 18 april 2017 20:13 schreef Mani89 het volgende:
Ik wil volgende week echt niks meer zien van die citytrip in de USA. Het is te pijnlijk om aan te gluren.![]()
dat gebeurt nu al toch?quote:Op dinsdag 18 april 2017 20:23 schreef DoubleDip het volgende:
Volgens mij sneakt Sandra er alsnog vandoor en blijft Olke alleen achter.De zwemmer zwemt, hij zwemt in zee![]()
Het dagboek over de ervaringen van Maritquote:....knip......
Logeerdag 5.
Heerlijke dag samen en geen camera's vandaag. Riks deed zijn ding en ik hielp hem her en der. Deed de kippen en hielp met melken en voerde de kalfjes. Heerlijk ontspannen dag!
Citytrip.
Zaterdag, dag 1 van de citytrip. We nemen een vlucht van Saskatoon naar Calgary. Dan een autorit van Calgary naar Banff. Weer erg genoten van de omgeving. Tegen 17:00 uur aankomst in het hotel. Het bed was bedekt met rozenblaadjes en handdoeken lagen in de vorm van een hart. Hoe romantisch? Haha.
Super gave activiteiten gedaan in en om Banff. Genoten van Lake Louise en het skiën in Sunshine Village. Helaas kwam Riks' gevoel voor mij niet echt los en was er voor hem niet genoeg om verder te gaan. Balen en verdrietig, maar hoe leuk ik hem ook vind, dit was niet de tijd om dat verder te ontwikkelen.
Terugreis.
Ik baalde ervan om weer terug te moeten naar Nederland. Was zo op mijn plek bij Riks, de boerderij en Canada. In het vliegtuig ook wel een traan gelaten. Ik was het avontuur graag met Riks aangegaan. Ik vloog van Calgary via Toronto terug naar Amsterdam. Rond acht uur weer op Nederlandse bodem.
....knip....
[ Bericht 80% gewijzigd door Idisrom op 18-04-2017 21:07:49 ]![]()
Ja maar in de preview van komende week zei ze dat ze het misschien nog een kans wilde geven.quote:
Al krijg ik de indruk dat ze gewoon nog even de citytrip wilde meepakken met alle voordeeltjes en haar keuze al gemaakt heeft: go.![]()
Of Olke niet durfde teleur te stellenquote:Op dinsdag 18 april 2017 22:25 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ja maar in de preview van komende week zei ze dat ze het misschien nog een kans wilde geven.
Al krijg ik de indruk dat ze gewoon nog even de citytrip wilde meepakken met alle voordeeltjes en haar keuze al gemaakt heeft: go.Somebody that I used to know![]()
Stukje uit dagboek Alberdien.https://boerzoektvrouw.kr(...)-alberdiens-dagboek/quote:'s Avonds uit eten, maar voor die tijd nog even in de hottub. Sandra wilde eigenlijk ineens niet meer, kwam te dichtbij denk ik, maar toch gedaan. Eten was erg lekker, big steak! Olke stelt veel vragen over emigreren naar Texas (hoe snel?) en onze voorgaande relatie. Beetje dwingend naar mijn gevoel. Merk ook uit vraag en antwoord dat Olke erg conservatief is in zijn denken. Oei! Ik weet niet of dat wel past?![]()
Ik denk dat ze allebei gewoon een beetje afgeknapt zijn om hoe Olke is (dwingend en vooral conservatief).Alberdien ook, maar die is er mooi vanaf.![]()
Tsja en daar gaat de ze-wil-alleen-maar-winnen theorie van de meesten ook het raam uit, want als dat zo was dan was Sandra voor het keuzemoment er gelijk ingeplonst en bij de city trip niet meer. Maar ze had dus voor die tijd al bedenkingen. Dat had haar best de 'winst' kunnen kosten.quote:Op dinsdag 18 april 2017 22:41 schreef potjecreme het volgende:
Stukje uit dagboek Alberdien.
[..]
https://boerzoektvrouw.kr(...)-alberdiens-dagboek/He created a new world of rave in which he gave rebirth to elements of melody and positivity.
He named this world: Forbidden Paradise![]()
Je draafde door, ook met je mensenkennis. Alberdien is tijdig wakker geworden en vertrokken. Zie dagboek op de BZV-site.quote:Op dinsdag 18 april 2017 19:45 schreef miaeak het volgende: Zo, lekker laat maar ik heb de uitzending er net opzitten en moet even 'ventileren'.
Shiiiiit wat een cringehandel bij Olke zeg!!! Stiekem trots op mijn mensenkennis, want vertrouwde haar al vanaf moment 1 niet. Kon er de vinger nog niet op leggen. Nu wel. Arme Olke
Hoop echt dat er een paar leuke dames gaan reageren, want dit verdient die arme man niet.
En ik denk dat Alberdien thuis stiekem ook wel loopt te balen dat zij het moest afleggen tegen deze uitgebloeide narcis... Bah!![]()
Ik denk dat de KRO anders te weinig materiaal had om uit te zenden voor de slotaflevering.quote:Op dinsdag 18 april 2017 22:25 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ja maar in de preview van komende week zei ze dat ze het misschien nog een kans wilde geven.
Al krijg ik de indruk dat ze gewoon nog even de citytrip wilde meepakken met alle voordeeltjes en haar keuze al gemaakt heeft: go.
Stel, als alleen Herman en Fleur blijven over, en Fleur kijkt nog steeds niet verliefd, dan valt er weinig meer te vertellen in de slotaflevering.
Dat blijkt ook al doordat Yvon Riks nog zo zit door te zagen. Wat mij het meest verbaast, is dat Riks zowel begin april terug kwam om verantwoording aan Yvonne af te leggen, als in mei ook nog naar de afterparty gaat komen. Wat haalt deze veeboer al die tijd vandaan? Zijn kinderen moeten naar school.
Het lijkt er bijna op dat Marit zich meer thuis voelde in Canada dan Riks.
[ Bericht 0% gewijzigd door Idisrom op 19-04-2017 08:16:58 ]![]()
Lijkt mij dat dat contractueel is vastgelegd.quote:Op woensdag 19 april 2017 08:11 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik denk dat de KRO anders te weinig materiaal had om uit te zenden voor de slotaflevering.
Stel, als alleen Herman en Fleur blijven over, en Fleur kijkt nog steeds niet verliefd, dan valt er weinig meer te vertellen in de slotaflevering.
Dat blijkt ook al doordat Yvon Riks nog zo zit door te zagen. Wat mij het meest verbaast, is dat Riks zowel begin april terug kwam om verantwoording aan Yvonne af te leggen, als in mei ook nog naar de afterparty gaat komen. Wat haalt deze veeboer al die tijd vandaan? Zijn kinderen moeten naar school.
Het lijkt er bijna op dat Marit zich meer thuis voelde in Canada dan Riks.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Maar hiervoor was hij 12 jaar niet in Nederland geweest. Zijn broer en diens kinderen heeft hij in die tijd niet gezien. En voor een afterparty komt hij wel over.quote:Op woensdag 19 april 2017 08:18 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Lijkt mij dat dat contractueel is vastgelegd.![]()
![]()
Misschien hoopt hij daar nog wat leuks tegen te komen?quote:Op woensdag 19 april 2017 08:38 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Maar hiervoor was hij 12 jaar niet in Nederland geweest. Zijn broer en diens kinderen heeft hij in die tijd niet gezien. En voor een afterparty komt hij wel over.
Maar ik denk dat het onderdeel is van deelname.![]()
Het hoort er idd bij ja.quote:Op woensdag 19 april 2017 08:39 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien hoopt hij daar nog wat leuks tegen te komen?
Maar ik denk dat het onderdeel is van deelname.![]()
Hij heeft nog een ex-vrouw om voor zijn kinderen te zorgen? Daarnaast ligt dat vast contractueel vast zoals velen al aangaven. Dus dit was een jaar geleden al vastgelegd. Dan kun je vast wel wat regelen. En ik denk dat deze tripjes betaald worden door KRO-NCRV. Dan is het makkelijker hierheen komen dan als je er zo 700 - 1000 euro voor moet neerleggen..quote:Op woensdag 19 april 2017 08:11 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Ik denk dat de KRO anders te weinig materiaal had om uit te zenden voor de slotaflevering.
Stel, als alleen Herman en Fleur blijven over, en Fleur kijkt nog steeds niet verliefd, dan valt er weinig meer te vertellen in de slotaflevering.
Dat blijkt ook al doordat Yvon Riks nog zo zit door te zagen. Wat mij het meest verbaast, is dat Riks zowel begin april terug kwam om verantwoording aan Yvonne af te leggen, als in mei ook nog naar de afterparty gaat komen. Wat haalt deze veeboer al die tijd vandaan? Zijn kinderen moeten naar school.
Het lijkt er bijna op dat Marit zich meer thuis voelde in Canada dan Riks.
Misschien vinden de boeren het helemaal niet erg, gratis de familie in Nederland wat vaker zien dit jaar.Fuck the EBU![]()
Dat van die kinderen snap ik ook niet zo, die hebben nog een ouder, waar dat bij Eline en Harriët de vraag nog maar was, gezien het gemak waarmee ze dachten hun kinderen naar de andere kant van de wereld te kunnen verhuizen, maar dat moeders een week weg is, is in dat geval kennelijk weer geen probleem.quote:Op woensdag 19 april 2017 10:00 schreef Yesse het volgende:
[..]
Hij heeft nog een ex-vrouw om voor zijn kinderen te zorgen? Daarnaast ligt dat vast contractueel vast zoals velen al aangaven. Dus dit was een jaar geleden al vastgelegd. Dan kun je vast wel wat regelen. En ik denk dat deze tripjes betaald worden door KRO-NCRV. Dan is het makkelijker hierheen komen dan als je er zo 700 - 1000 euro voor moet neerleggen..
Misschien vinden de boeren het helemaal niet erg, gratis de familie in Nederland wat vaker zien dit jaar.![]()
Olke is een drammerquote:Op dinsdag 18 april 2017 23:03 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik denk dat ze allebei gewoon een beetje afgeknapt zijn om hoe Olke is (dwingend en vooral conservatief).Alberdien ook, maar die is er mooi vanaf.![]()
Te snel ik wil ik wil.
![]()
![]()
Claudia heette de ene vrouw die weduwe is. Harriet hoorde bij Olke.quote:Op woensdag 19 april 2017 11:07 schreef Leandra het volgende:
Dat van die kinderen snap ik ook niet zo, die hebben nog een ouder, waar dat bij Eline en Harriët de vraag nog maar was, gezien het gemak waarmee ze dachten hun kinderen naar de andere kant van de wereld te kunnen verhuizen, maar dat moeders een week weg is, is in dat geval kennelijk weer geen probleem.![]()
Maar die had geen kinderen, Eline en Harriët wel, en niemand die het er over had dat ze zomaar een week naar het buitenland kon, en zelfs de kinderen naar het buitenland zouden kunnen verhuizen.quote:Op woensdag 19 april 2017 11:29 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Claudia heette de ene vrouw die weduwe is. Harriet hoorde bij Olke.
Maar met het gemak waarmee ze dat dachten te kunnen doen verwacht ik wel dat er bij Eline en Harriët sprake is van weinig of geen contact met de vader, maar als er een vader is dan zal die toestemming moeten geven voor zo'n verhuizing.![]()
Ik heb hier en daar een aflevering met mijn vriendin mee gekeken, maar ik kreeg al direct een hekel aan David. Wat een narcistische 'mensenmens' acterende sukkel.
Doe mij maar Olke. Hij oogt tenminste echt. Helaas laat die goedzak een loopje met zich nemen.![]()
100% eens!quote:Op woensdag 19 april 2017 13:37 schreef HarveySpecter het volgende:
Ik heb hier en daar een aflevering met mijn vriendin mee gekeken, maar ik kreeg al direct een hekel aan David. Wat een narcistische 'mensenmens' acterende sukkel.
Doe mij maar Olke. Hij oogt tenminste echt. Helaas laat die goedzak een loopje met zich nemen.![]()
Ik had ook het idee dat hij warme gevoelens voor Eline had. Maar wurgslang (zo voelde hij het) Marit eiste al zijn aandacht en momentjes op. Hij had liever meer met Eline opgetrokken, maar zelfs dan kwam Marit even haar momentje pakken. En zo kreeg hij steeds meer afkeer van Marit. Maar als een gentleman liet hij dat niet teveel merkenquote:Op zondag 16 april 2017 21:41 schreef Starlie het volgende:
[..]
de andere 2 dames zijn uit zichzelf vertrokken en ik had de indruk dat zijn voorkeur meer uitging naar Eline. Met Marit zal het wellicht meer vriendschappelijk geweest zijn wat hem betreft.![]()
![]()
Eline zocht imo wanhopig naar een reden om weg te gaan.The love you take is equal to the love you make.![]()
Ik vond Eline heel oprecht overkomen, ook in haar ongemak. Als je die dagboekfragmenten van haar leest zie je ook wel dat ze al vrij snel twijfelt. Dat dat gesprek over het geloof en hoe star hij daarin staat dan een doorslag geeft lijkt me heel logisch, niet echt 'zoeken naar een reden', maar een duidelijke druppel in die emmer vol twijfels die ze al had.
Jammer dat Marits enthousiasme zo als beklemmend ervaren werd door Riks, dan kun je nog zo leuk zijn, maar dan worden je kansen op een positieve ontwikkeling wel erg klein. Hij had haar volgens mij al nooit moeten kiezen, als ze zo duidelijk zijn type niet is.in de haak.![]()
Ik bedoel dan meer dat ze zocht naar een duidelijke reden om aan te grijpen. Redenen voor twijfel had ze volgens mij al genoeg.quote:Op woensdag 19 april 2017 14:58 schreef trui het volgende:
Ik vond Eline heel oprecht overkomen, ook in haar ongemak. Als je die dagboekfragmenten van haar leest zie je ook wel dat ze al vrij snel twijfelt. Dat dat gesprek over het geloof en hoe star hij daarin staat dan een doorslag geeft lijkt me heel logisch, niet echt 'zoeken naar een reden', maar een duidelijke druppel in die emmer vol twijfels die ze al had.
Jammer dat Marits enthousiasme zo als beklemmend ervaren werd door Riks, dan kun je nog zo leuk zijn, maar dan worden je kansen op een positieve ontwikkeling wel erg klein. Hij had haar volgens mij al nooit moeten kiezen, als ze zo duidelijk zijn type niet is.The love you take is equal to the love you make.![]()
Als je ook voor je zoon moet beslissen moet 't ook wel heel erg goed voelen lijkt me, dus dan is een beetje twijfel al snel genoeg. Maar goed, ik weet niet of ze hem nog een echte kans heeft willen geven, maar ik kreeg de indruk dat ze in elk geval wel probeerde om er open in te staan.
Marit vindt vast nog wel een leuke sportieve boer (of andere man) die beter bij haar past.in de haak.![]()
Een keuze afhankelijk laten maken voor een tienjarige zoon, lijkt mij heel ongezond.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:15 schreef trui het volgende:
Als je ook voor je zoon moet beslissen moet 't ook wel heel erg goed voelen lijkt me, dus dan is een beetje twijfel al snel genoeg. Maar goed, ik weet niet of ze hem nog een echte kans heeft willen geven, maar ik kreeg de indruk dat ze in elk geval wel probeerde om er open in te staan.
Marit vindt vast nog wel een leuke sportieve boer (of andere man) die beter bij haar past.![]()
Niet afhankelijk maken, maar je hebt er wel de verantwoordelijkheid voor, dus je zult hoe dan ook meewegen of hij zich daar ook enigszins in zou kunnen voegen.in de haak.![]()
Zijn welzijn en geluk er niet in betrekken, dat zou pas ongezond zijn.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:21 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Een keuze afhankelijk laten maken voor een tienjarige zoon, lijkt mij heel ongezond.The love you take is equal to the love you make.![]()
quote:Op woensdag 19 april 2017 15:21 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Een keuze afhankelijk laten maken voor een tienjarige zoon, lijkt mij heel ongezond.
“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Een kind van 10 redt zich echt wel, die heeft sowieso een enorm aanpassingsvermogen. Vaak hebben met emigeren de kinderen vrij snel hun plek gevonden.Ik ben nie hier voor de pingpong te schpelen![]()
Daar is Riks toch ook zelf bij? Hij liet het schijnbaar allemaal gebeuren. Als hij Eline echt leuk had gevonden, dan had hij er wel meer werk van gemaakt.quote:Op woensdag 19 april 2017 14:49 schreef Majoraan het volgende:
[..]
Ik had ook het idee dat hij warme gevoelens voor Eline had. Maar wurgslang (zo voelde hij het) Marit eiste al zijn aandacht en momentjes op. Hij had liever meer met Eline opgetrokken, maar zelfs dan kwam Marit even haar momentje pakken. En zo kreeg hij steeds meer afkeer van Marit. Maar als een gentleman liet hij dat niet teveel merken![]()
Het emigreren was in principe het punt niet, hè. Het streng opvoeden met een geloof wel.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:42 schreef Quotidien het volgende:
Een kind van 10 redt zich echt wel, die heeft sowieso een enorm aanpassingsvermogen. Vaak hebben met emigeren de kinderen vrij snel hun plek gevonden.The love you take is equal to the love you make.![]()
Ik had ook niet het idee dat Riks zich tot Eline aangetrokken voelde.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:48 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Daar is Riks toch ook zelf bij? Hij liet het schijnbaar allemaal gebeuren. Als hij Eline echt leuk had gevonden, dan had hij er wel meer werk van gemaakt.Life can be a bitch, so like it..![]()
Ik denk dat Riks zich tot niemand aantrokken voelt, behalve de heer Jezus.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:00 schreef ato het volgende:
[..]
Ik had ook niet het idee dat Riks zich tot Eline aangetrokken voelde.![]()
Daar lijkt 't wel op.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:03 schreef HarveySpecter het volgende:
Ik denk dat Riks zich tot niemand aantrokken voelt, behalve de heer Jezus.![]()
Maar Jezus heeft ook een heel groot offer gebracht voor Riks.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:03 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ik denk dat Riks zich tot niemand aantrokken voelt, behalve de heer Jezus.![]()
Dat weet je niet, misschien ziet hij zichzelf wel terug op tv en gaat dan pas beseffen wat voor een ontzettend botte lul hij af en toe was. Of een zeer gelovig type ziet hem en besluit contact met hem te zoeken. Dussss...quote:Op woensdag 19 april 2017 16:13 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ook prima, maar z'n deelname aan BZV is mooi voor niets geweest“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
quote:Op woensdag 19 april 2017 16:20 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Maar Jezus heeft ook een heel groot offer gebracht voor Riks.Ja, isso
![]()
Ze komen om in het materiaal. En er is een schema voor de uitzendingen, e.e.a. zal in contracten vastgelegd zijn.quote:Op woensdag 19 april 2017 08:11 schreef Idisrom het volgende: [..]
Ik denk dat de KRO anders te weinig materiaal had om uit te zenden voor de slotaflevering.
Stel, als alleen Herman en Fleur blijven over, en Fleur kijkt nog steeds niet verliefd, dan valt er weinig meer te vertellen in de slotaflevering.
Dat blijkt ook al doordat Yvon Riks nog zo zit door te zagen. Wat mij het meest verbaast, is dat Riks zowel begin april terug kwam om verantwoording aan Yvonne af te leggen, als in mei ook nog naar de afterparty gaat komen. Wat haalt deze veeboer al die tijd vandaan? Zijn kinderen moeten naar school.
Het lijkt er bijna op dat Marit zich meer thuis voelde in Canada dan Riks.
Fleur hoeft helemaal niet verliefd te kijken om verliefd te kunnen zijn. Dát staat vast niet in het contract. Veel personen komen plat over doordat ze plat geknipt & geplakt zijn in het kader van framen. Wat er zou fijn veel te roddelen zijn, als er nog 4 weken lang een verse partner met stijf gezicht rond liep. Past wel in het BZV-gebeuren, valt me in. Misschien moeten ze per uitzending naast een pineut ook nog een strak gezicht uitkiezen.
Een veeboer kan gewoon af en toe weg. En deze veeboer heeft zijn kinderen dagelijks even op bezoek, maar ze wonen bij hun moeder. Ook als hij wèl degene was die dagelijks voor ze zorgde, had hij wat kunnen regelen binnen die warme kerkgemeenschap van hem. Hoe komt het toch dat de boeren, waar ze ook wonen, vastgeketend zitten aan de persoonlijke gewoontes van zoveel kijkers?
Marit voelde zich thuis in Canada (of is het: in Riks huis?) omdat ze dat wilde, omdat ze Riks wilde. De praktijk met z'n aldaags geest had moeten uitwijzen of ze zich daar echt thuis voelde. Claudia wist al snel daar niet te kunnen aarden. Eline had zich kunnen aanpassen aan een leven op een Canadese boerderij, maar niet aan een leven met een steile mennoniet.
Harriët en Eline zijn bekritiseerd over het emigreren met kinderen, die zelf weinig te kiezen hebben. Ze mogen vast wel een mening uiten, maar kunnen ze overzien waar ze dan een mening over uiten? Ook is gescheiden zijn aangekaart: hoe moet het dan met de vader en de contacten over en weer? Over het weekje weg begon Harriët zelf te miepen. Onbegrijpelijk dat derden gaan miepen over een weekje weg met opvang voor de kinderen. De kinderen zijn niet ergens aan een boom vastgebonden of zo en een weekje uit logeren of thuis met een oppas is voor een normaal kind geen ramp.![]()
Wat nog wel eens achteraf gezegd wordt bij nietgeslaagde zoektochten: geen spijt van het avontuur & over zichzelf geleerd & geleerd wat losser/opener/... te zijn.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:13 schreef HarveySpecter het volgende: [..]
Ook prima, maar z'n deelname aan BZV is mooi voor niets geweest![]()
![]()
Moet met het schaamrood op de kaken toegeven dat ik vandaag in de supermarkt een stuk van een interview met de vader van Fleur heb gelezen. Daaruit bleek dat het tussen Herman en Fleur vanaf het begin dikke mik was, maar dat er bewust zo geknipt en geplakt is dat het leek alsof Herman voor Anne zou gaan.Om de spanning erin te houden.quote:Op woensdag 19 april 2017 17:36 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Ze komen om in het materiaal. En er is een schema voor de uitzendingen, e.e.a. zal in contracten vastgelegd zijn.
Fleur hoeft helemaal niet verliefd te kijken om verliefd te kunnen zijn. Dát staat vast niet in het contract. Veel personen komen plat over doordat ze plat geknipt & geplakt zijn in het kader van framen. Wat er zou fijn veel te roddelen zijn, als er nog 4 weken lang een verse partner met stijf gezicht rond liep. Past wel in het BZV-gebeuren, valt me in. Misschien moeten ze per uitzending naast een pineut ook nog een strak gezicht uitkiezen.
Een veeboer kan gewoon af en toe weg. En deze veeboer heeft zijn kinderen dagelijks even op bezoek, maar ze wonen bij hun moeder. Ook als hij wèl degene was die dagelijks voor ze zorgde, had hij wat kunnen regelen binnen die warme kerkgemeenschap van hem. Hoe komt het toch dat de boeren, waar ze ook wonen, vastgeketend zitten aan de persoonlijke gewoontes van zoveel kijkers?
Marit voelde zich thuis in Canada (of is het: in Riks huis?) omdat ze dat wilde, omdat ze Riks wilde. De praktijk met z'n aldaags geest had moeten uitwijzen of ze zich daar echt thuis voelde. Claudia wist al snel daar niet te kunnen aarden. Eline had zich kunnen aanpassen aan een leven op een Canadese boerderij, maar niet aan een leven met een steile mennoniet.
Harriët en Eline zijn bekritiseerd over het emigreren met kinderen, die zelf weinig te kiezen hebben. Ze mogen vast wel een mening uiten, maar kunnen ze overzien waar ze dan een mening over uiten? Ook is gescheiden zijn aangekaart: hoe moet het dan met de vader en de contacten over en weer? Over het weekje weg begon Harriët zelf te miepen. Onbegrijpelijk dat derden gaan miepen over een weekje weg met opvang voor de kinderen. De kinderen zijn niet ergens aan een boom vastgebonden of zo en een weekje uit logeren of thuis met een oppas is voor een normaal kind geen ramp.![]()
Het moet natuurlijk een leuk familieprogramma blijven, met de mooie plaatjes en de romantiek. Genoeg zonsondergangen gezien in deze reeks. Met knippen en plakken en aanwijzingen en coaching (Riks alleen al is veranderd van een vrouwonvriendelijke hork naar een best aimabele peer op het laatst) en het verzinnen van activiteiten en een wurgcontract (geen negatieve dingen uiten), dan krijg je dus één seizoen Boer Zoekt Vrouw!![]()
Waar stond dat interview in?quote:Op woensdag 19 april 2017 18:53 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Moet met het schaamrood op de kaken toegeven dat ik vandaag in de supermarkt een stuk van een interview met de vader van Fleur heb gelezen. Daaruit bleek dat het tussen Herman en Fleur vanaf het begin dikke mik was, maar dat er bewust zo geknipt en geplakt is dat het leek alsof Herman voor Anne zou gaan.Om de spanning erin te houden.But while the earth sinks to its grave
You sail to the sky on the crest of a wave![]()
Hij zal zich prima redden, maar ik zou mijn kind niet zo'n relifundamentalist als reserve-ouder aan willen doen, en dan heb ik (met kind) in het epicentrum van de bible belt gewoond.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:42 schreef Quotidien het volgende:
Een kind van 10 redt zich echt wel, die heeft sowieso een enorm aanpassingsvermogen. Vaak hebben met emigeren de kinderen vrij snel hun plek gevonden.![]()
Het moeilijke aan de situatie van Riks was was dat er in de nabije omgeving geen hond woont. Dus geen andere invloeden, geen speelmaatjes, geen niet-religieuze mensen waarmee je leeft.quote:Op woensdag 19 april 2017 19:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij zal zich prima redden, maar ik zou mijn kind niet zo'n relifundamentalist als reserve-ouder aan willen doen, en dan heb ik (met kind) in het epicentrum van de bible belt gewoond.
Dus emigratie naar Riks vind ik hoe dan ook met kinderen niet zo goed.![]()
Waarom zou je dat als vader zonodig kwijt willen? Windt hij zich op dat zijn oogappel geen eerste keuze leek?quote:Op woensdag 19 april 2017 18:53 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Moet met het schaamrood op de kaken toegeven dat ik vandaag in de supermarkt een stuk van een interview met de vader van Fleur heb gelezen. Daaruit bleek dat het tussen Herman en Fleur vanaf het begin dikke mik was, maar dat er bewust zo geknipt en geplakt is dat het leek alsof Herman voor Anne zou gaan.Om de spanning erin te houden.
Mensen en de behoefte om uit de school te klappen voor onzinnigheden.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
En toch denk ik dat zijn stugge houding mbt religie haar helemaal weggejaagd heeft, haar kind qua religie blijven opvoeden zoals ze nu doet was met Riks geen optie, dat zou hij simpelweg niet accepteren, en dat is volgen mij wel wat de beslissing wel heel makkelijk voor haar maakte.quote:Op woensdag 19 april 2017 19:52 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het moeilijke aan de situatie van Riks was was dat er in de nabije omgeving geen hond woont. Dus geen andere invloeden, geen speelmaatjes, geen niet-religieuze mensen waarmee je leeft.
Dus emigratie naar Riks vind ik hoe dan ook met kinderen niet zo goed.
Hij had geen oor naar haar standpunten wat dat betreft, iedereen in het gezin zou het op zijn manier moeten doen.![]()
quote:Op woensdag 19 april 2017 19:57 schreef Vatta het volgende:
Zou me niet verbazen als die Riks gewoon zo'n enge sekteleider is die gefrituurde baby's vreet.
Ik vind het trouwens wel zwaar komisch dat Riks alleen maar kleding heeft van traktormerken enzo.
Zit ie romantisch in z'n Fendt trui naast Marit in de Honeymoonsuite![]()
![]()
Ik kijk het met iemand die ook gewoon die merken herkent.quote:Op woensdag 19 april 2017 20:02 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens wel zwaar komisch dat Riks alleen maar kleding heeft van traktormerken enzo.
Zit ie romantisch in z'n Fendt trui naast Marit in de HoneymoonsuiteThe love you take is equal to the love you make.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: