Zijn welzijn en geluk er niet in betrekken, dat zou pas ongezond zijn.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:21 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Een keuze afhankelijk laten maken voor een tienjarige zoon, lijkt mij heel ongezond.
quote:Op woensdag 19 april 2017 15:21 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Een keuze afhankelijk laten maken voor een tienjarige zoon, lijkt mij heel ongezond.
Daar is Riks toch ook zelf bij? Hij liet het schijnbaar allemaal gebeuren. Als hij Eline echt leuk had gevonden, dan had hij er wel meer werk van gemaakt.quote:Op woensdag 19 april 2017 14:49 schreef Majoraan het volgende:
[..]
Ik had ook het idee dat hij warme gevoelens voor Eline had. Maar wurgslang (zo voelde hij het) Marit eiste al zijn aandacht en momentjes op. Hij had liever meer met Eline opgetrokken, maar zelfs dan kwam Marit even haar momentje pakken. En zo kreeg hij steeds meer afkeer van Marit. Maar als een gentleman liet hij dat niet teveel merken
Het emigreren was in principe het punt niet, hè. Het streng opvoeden met een geloof wel.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:42 schreef Quotidien het volgende:
Een kind van 10 redt zich echt wel, die heeft sowieso een enorm aanpassingsvermogen. Vaak hebben met emigeren de kinderen vrij snel hun plek gevonden.
Ik had ook niet het idee dat Riks zich tot Eline aangetrokken voelde.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:48 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Daar is Riks toch ook zelf bij? Hij liet het schijnbaar allemaal gebeuren. Als hij Eline echt leuk had gevonden, dan had hij er wel meer werk van gemaakt.
Ik denk dat Riks zich tot niemand aantrokken voelt, behalve de heer Jezus.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:00 schreef ato het volgende:
[..]
Ik had ook niet het idee dat Riks zich tot Eline aangetrokken voelde.
Daar lijkt 't wel op.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:03 schreef HarveySpecter het volgende:
Ik denk dat Riks zich tot niemand aantrokken voelt, behalve de heer Jezus.
Maar Jezus heeft ook een heel groot offer gebracht voor Riks.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:03 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ik denk dat Riks zich tot niemand aantrokken voelt, behalve de heer Jezus.
Dat weet je niet, misschien ziet hij zichzelf wel terug op tv en gaat dan pas beseffen wat voor een ontzettend botte lul hij af en toe was. Of een zeer gelovig type ziet hem en besluit contact met hem te zoeken. Dussss...quote:Op woensdag 19 april 2017 16:13 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ook prima, maar z'n deelname aan BZV is mooi voor niets geweest
quote:Op woensdag 19 april 2017 16:20 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Maar Jezus heeft ook een heel groot offer gebracht voor Riks.
Ze komen om in het materiaal. En er is een schema voor de uitzendingen, e.e.a. zal in contracten vastgelegd zijn.quote:Op woensdag 19 april 2017 08:11 schreef Idisrom het volgende: [..]
Ik denk dat de KRO anders te weinig materiaal had om uit te zenden voor de slotaflevering.
Stel, als alleen Herman en Fleur blijven over, en Fleur kijkt nog steeds niet verliefd, dan valt er weinig meer te vertellen in de slotaflevering.
Dat blijkt ook al doordat Yvon Riks nog zo zit door te zagen. Wat mij het meest verbaast, is dat Riks zowel begin april terug kwam om verantwoording aan Yvonne af te leggen, als in mei ook nog naar de afterparty gaat komen. Wat haalt deze veeboer al die tijd vandaan? Zijn kinderen moeten naar school.
Het lijkt er bijna op dat Marit zich meer thuis voelde in Canada dan Riks.
Wat nog wel eens achteraf gezegd wordt bij nietgeslaagde zoektochten: geen spijt van het avontuur & over zichzelf geleerd & geleerd wat losser/opener/... te zijn.quote:Op woensdag 19 april 2017 16:13 schreef HarveySpecter het volgende: [..]
Ook prima, maar z'n deelname aan BZV is mooi voor niets geweest![]()
Moet met het schaamrood op de kaken toegeven dat ik vandaag in de supermarkt een stuk van een interview met de vader van Fleur heb gelezen. Daaruit bleek dat het tussen Herman en Fleur vanaf het begin dikke mik was, maar dat er bewust zo geknipt en geplakt is dat het leek alsof Herman voor Anne zou gaan.Om de spanning erin te houden.quote:Op woensdag 19 april 2017 17:36 schreef Teslynd het volgende:
[..]
Ze komen om in het materiaal. En er is een schema voor de uitzendingen, e.e.a. zal in contracten vastgelegd zijn.
Fleur hoeft helemaal niet verliefd te kijken om verliefd te kunnen zijn. Dát staat vast niet in het contract. Veel personen komen plat over doordat ze plat geknipt & geplakt zijn in het kader van framen. Wat er zou fijn veel te roddelen zijn, als er nog 4 weken lang een verse partner met stijf gezicht rond liep. Past wel in het BZV-gebeuren, valt me in. Misschien moeten ze per uitzending naast een pineut ook nog een strak gezicht uitkiezen.
Een veeboer kan gewoon af en toe weg. En deze veeboer heeft zijn kinderen dagelijks even op bezoek, maar ze wonen bij hun moeder. Ook als hij wèl degene was die dagelijks voor ze zorgde, had hij wat kunnen regelen binnen die warme kerkgemeenschap van hem. Hoe komt het toch dat de boeren, waar ze ook wonen, vastgeketend zitten aan de persoonlijke gewoontes van zoveel kijkers?
Marit voelde zich thuis in Canada (of is het: in Riks huis?) omdat ze dat wilde, omdat ze Riks wilde. De praktijk met z'n aldaags geest had moeten uitwijzen of ze zich daar echt thuis voelde. Claudia wist al snel daar niet te kunnen aarden. Eline had zich kunnen aanpassen aan een leven op een Canadese boerderij, maar niet aan een leven met een steile mennoniet.
Harriët en Eline zijn bekritiseerd over het emigreren met kinderen, die zelf weinig te kiezen hebben. Ze mogen vast wel een mening uiten, maar kunnen ze overzien waar ze dan een mening over uiten? Ook is gescheiden zijn aangekaart: hoe moet het dan met de vader en de contacten over en weer? Over het weekje weg begon Harriët zelf te miepen. Onbegrijpelijk dat derden gaan miepen over een weekje weg met opvang voor de kinderen. De kinderen zijn niet ergens aan een boom vastgebonden of zo en een weekje uit logeren of thuis met een oppas is voor een normaal kind geen ramp.
Waar stond dat interview in?quote:Op woensdag 19 april 2017 18:53 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Moet met het schaamrood op de kaken toegeven dat ik vandaag in de supermarkt een stuk van een interview met de vader van Fleur heb gelezen. Daaruit bleek dat het tussen Herman en Fleur vanaf het begin dikke mik was, maar dat er bewust zo geknipt en geplakt is dat het leek alsof Herman voor Anne zou gaan.Om de spanning erin te houden.
Hij zal zich prima redden, maar ik zou mijn kind niet zo'n relifundamentalist als reserve-ouder aan willen doen, en dan heb ik (met kind) in het epicentrum van de bible belt gewoond.quote:Op woensdag 19 april 2017 15:42 schreef Quotidien het volgende:
Een kind van 10 redt zich echt wel, die heeft sowieso een enorm aanpassingsvermogen. Vaak hebben met emigeren de kinderen vrij snel hun plek gevonden.
Het moeilijke aan de situatie van Riks was was dat er in de nabije omgeving geen hond woont. Dus geen andere invloeden, geen speelmaatjes, geen niet-religieuze mensen waarmee je leeft.quote:Op woensdag 19 april 2017 19:42 schreef Leandra het volgende:
[..]
Hij zal zich prima redden, maar ik zou mijn kind niet zo'n relifundamentalist als reserve-ouder aan willen doen, en dan heb ik (met kind) in het epicentrum van de bible belt gewoond.
Waarom zou je dat als vader zonodig kwijt willen? Windt hij zich op dat zijn oogappel geen eerste keuze leek?quote:Op woensdag 19 april 2017 18:53 schreef Snoopyfrl het volgende:
[..]
Moet met het schaamrood op de kaken toegeven dat ik vandaag in de supermarkt een stuk van een interview met de vader van Fleur heb gelezen. Daaruit bleek dat het tussen Herman en Fleur vanaf het begin dikke mik was, maar dat er bewust zo geknipt en geplakt is dat het leek alsof Herman voor Anne zou gaan.Om de spanning erin te houden.
En toch denk ik dat zijn stugge houding mbt religie haar helemaal weggejaagd heeft, haar kind qua religie blijven opvoeden zoals ze nu doet was met Riks geen optie, dat zou hij simpelweg niet accepteren, en dat is volgen mij wel wat de beslissing wel heel makkelijk voor haar maakte.quote:Op woensdag 19 april 2017 19:52 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Het moeilijke aan de situatie van Riks was was dat er in de nabije omgeving geen hond woont. Dus geen andere invloeden, geen speelmaatjes, geen niet-religieuze mensen waarmee je leeft.
Dus emigratie naar Riks vind ik hoe dan ook met kinderen niet zo goed.
quote:Op woensdag 19 april 2017 19:57 schreef Vatta het volgende:
Zou me niet verbazen als die Riks gewoon zo'n enge sekteleider is die gefrituurde baby's vreet.
Ik kijk het met iemand die ook gewoon die merken herkent.quote:Op woensdag 19 april 2017 20:02 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Ik vind het trouwens wel zwaar komisch dat Riks alleen maar kleding heeft van traktormerken enzo.
Zit ie romantisch in z'n Fendt trui naast Marit in de Honeymoonsuite
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |