was geen tijd meer helaas om ook Jinek nog even af te brandenquote:Op zondag 12 maart 2017 15:05 schreef IkBenAlleenDomOpZondagen het volgende:
http://www.dagelijksestan(...)uneste-kletsmeijers/
Hiddema was vanochtend in de uitzending van Business Class met Harry Mens (misschien wel de slechtste interviewer ooit). Daarin veegde hij het vloer aan met de Ruttes en Aschers van deze wereld. Daarnaast maakte hij ook Frits Wester uit voor sukkel. Geen woorden aan gelogen. Wie vindt dat hij gelijk heeft, of zich in had mogen houden? Het enige wat mij teleurstelde, is dat hij niets over Jinek zei. Ik zou namelijk graag een discussie op tv willen zien tussen Hiddema 'de verlosser' en Jinek 'de verliezer'.
Dat had ik wel fijn gevonden.quote:Op zondag 12 maart 2017 15:07 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
was geen tijd meer helaas om ook Jinek nog even af te branden
Bij Business Class koop je zendtijd in, hij kreeg daarom ook geen tegengas van Harry Mens.quote:Op zondag 12 maart 2017 15:05 schreef IkBenAlleenDomOpZondagen het volgende:
http://www.dagelijksestan(...)uneste-kletsmeijers/
Hiddema was vanochtend in de uitzending van Business Class met Harry Mens (misschien wel de slechtste interviewer ooit). Daarin veegde hij het vloer aan met de Ruttes en Aschers van deze wereld. Daarnaast maakte hij ook Frits Wester uit voor sukkel. Geen woorden aan gelogen. Wie vindt dat hij gelijk heeft, of zich in had mogen houden? Het enige wat mij teleurstelde, is dat hij niets over Jinek zei. Ik zou namelijk graag een discussie op tv willen zien tussen Hiddema 'de verlosser' en Jinek 'de verliezer'.
Na dit filmpje is het alleen maar duidelijk dat ze de huidige partijen niet leuk vinden. Maar eigen ideeen wordt niet over gesproken. Gewoon een anti-partij, dat is duidelijk.quote:
Ja. Je punt?quote:Op zondag 12 maart 2017 16:07 schreef remlof het volgende:
Ah die bejaarde had zendtijd gekocht in de slechtste talkshow op de Nederlandse tv?
Nee, dat ie daarvoor zendtijd koopt omdat ie nergens wordt uitgenodigd.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat hij in campagnetijd in een talkshow zit?
En ligt dat aan hem, of aan de programmamakers die hem niet uitnodigen?quote:Op zondag 12 maart 2017 16:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat ie daarvoor zendtijd koopt omdat ie nergens wordt uitgenodigd.
Aan hem en zijn clubje natuurlijk. Poltici die de slachtofferkaart trekken doen dat over het algemeen ten onrechte.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En ligt dat aan hem, of aan de programmamakers die hem niet uitnodigen?
Over het algemeen misschien, maar dat betekent niet dat dit nu het geval is.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aan hem en zijn clubje natuurlijk. Poltici die de slachtofferkaart trekken doen dat over het algemeen ten onrechte.
Geert Wilders kan er overigens ook wat van.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:14 schreef remlof het volgende:
[..]
Nee, dat ie daarvoor zendtijd koopt omdat ie nergens wordt uitgenodigd.
Welke slachtofferkaart? Ze weten dondersgoed dat ze als kleine partij heel hard moeten werken voor media-aandacht en ze pakken elke kans aan.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:18 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Aan hem en zijn clubje natuurlijk. Poltici die de slachtofferkaart trekken doen dat over het algemeen ten onrechte.
Correct, alles kan. Maar het omarmen van de slachtofferrol valt ook dito eer wel erg op. Alles is de schuld van die gemene media die de pik op ze hebbenquote:Op zondag 12 maart 2017 16:21 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Over het algemeen misschien, maar dat betekent niet dat dit nu het geval is.
Elke keer de media, de discussiepartners en nare presentatoren de schuld geven als ze niet goed uit de verf komen. Ze vinden zichzelf erg zielig en hun fans steunen dat blind.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Welke slachtofferkaart? Ze weten dondersgoed dat ze als kleine partij heel hard moeten werken voor media-aandacht en ze pakken elke kans aan.
Heb je ook maar één voorbeeld van ongefundeerd klagen?quote:Op zondag 12 maart 2017 16:29 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Correct, alles kan. Maar het omarmen van de slachtofferrol valt ook dito eer wel erg op. Alles is de schuld van die gemene media die de pik op ze hebben
En geef hier ook maar een voorbeeld van.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:30 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Elke keer de media, de discussiepartners en nare presentatoren de schuld geven als ze niet goed uit de verf komen. Ze vinden zichzelf erg zielig en hun fans steunen dat blind.
Aan de programmamakers natuurlijk.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En ligt dat aan hem, of aan de programmamakers die hem niet uitnodigen?
Daarmee was het dus geen antwoord op de gestelde vraag.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:29 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Correct, alles kan. Maar het omarmen van de slachtofferrol valt ook dito eer wel erg op. Alles is de schuld van die gemene media die de pik op ze hebben
Ik zag dat ze erg boos zijn op Frits Wester en Eva Jinek. Voor de fans is dat vat volledig gefundeerd en terecht, in de echte wereld weet je dat je tegenspraak krijgt als populistisch rechts clubje in een praatprogramma.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Heb je ook maar één voorbeeld van ongefundeerd klagen?
En let goed op dat woordje ongefundeerd.
Jazeker wel. Het lijkt me stug dat dit net de uitzonderingen zouden zijnquote:Op zondag 12 maart 2017 16:33 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Daarmee was het dus geen antwoord op de gestelde vraag.
Tegenspraak zou terecht zijn, uitgemaakt worden voor racist, en afgekapt worden is gewoon niet netjes; waarom die zogenaamde komiek er bij was is mij helemaal een raadsel.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik zag dat ze erg boos zijn op Frits Wester en Eva Jinek. Voor de fans is dat vat volledig gefundeerd en terecht, in de echte wereld weet je dat je tegenspraak krijgt als populistisch rechts clubje in een praatprogramma.
Ze klagen dat zij Baudet niet lieten uitspreken en woorden in de woord legden. Iedere sukkel die dat terugkijkt ziet dat precies gebeuren.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:33 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik zag dat ze erg boos zijn op Frits Wester en Eva Jinek. Voor de fans is dat vat volledig gefundeerd en terecht, in de echte wereld weet je dat je tegenspraak krijgt als populistisch rechts clubje in een praatprogramma.
Nee stellen dat politici wel vaker huilie doen geeft niet aan of de schuld bij FvD ligt of niet.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Jazeker wel. Het lijkt me stug dat dit net de uitzonderingen zouden zijn. Daarvoor is het allemaal te typisch.
Misschien verder kijken als je neus lang is. Voor Hiddema was Baudet An het woord en dat was gewoon inhoudelijk.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:02 schreef Deckard het volgende:
[..]
Na dit filmpje is het alleen maar duidelijk dat ze de huidige partijen niet leuk vinden. Maar eigen ideeen wordt niet over gesproken. Gewoon een anti-partij, dat is duidelijk.
Prachtig juist. Dat is het teken dat ze gewoon dik gelijk hebben en dat er niks tussen te krijgen is. Zelfs bij P&J is dat niet gelukt.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:40 schreef FlippingCoin het volgende:
Ieder FvD topic eindigt ermee dat Baudet een elitaire blanke bekakte kwast is, Hiddema een bejaarde is en dat het huilies zijn. Verder komen de argumenten doorgaans niet.
Op naar 6 zetelsquote:Op zondag 12 maart 2017 16:41 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Prachtig juist. Dat is het teken dat ze gewoon dik gelijk hebben en dat er niks tussen te krijgen is. Zelfs bij P&J is dat niet gelukt.
kquote:Op zondag 12 maart 2017 16:07 schreef remlof het volgende:
Ah die bejaarde had zendtijd gekocht in de slechtste talkshow op de Nederlandse tv?
Dit is wat er naar buiten komt. Er zijn meer dan 20 partijen, waar ik nu al meer aandacht aan geef dan de gemiddelde Nederlander. Dan moet je mij niet gaan beschuldigen dat ik niet ver genoeg kijk. Dit is kennelijk hoe ze zich willen profileren; als anti-partij.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:40 schreef Gohf046 het volgende:
[..]
Misschien verder kijken als je neus lang is. Voor Hiddema was Baudet An het woord en dat was gewoon inhoudelijk.
Hoe kan je je onderscheiden van andere partijen als je hun beleid niet weerlegt? Leg eens uit.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:43 schreef Deckard het volgende:
[..]
Dit is wat er naar buiten komt. Er zijn meer dan 20 partijen, waar ik nu al meer aandacht aan geef dan de gemiddelde Nederlander. Dan moet je mij niet gaan beschuldigen dat ik niet ver genoeg kijk. Dit is kennelijk hoe ze zich willen profileren; als anti-partij.
- Hij weerlegt geen enkel beleid, hij verteld alleen waar ze steken hebben laten vallenquote:Op zondag 12 maart 2017 16:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hoe kan je je onderscheiden van andere partijen als je hun beleid niet weerlegt? Leg eens uit.
- Hij doet x niet, maar hij doet x wel. Dat is wat je hier zegt.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:55 schreef Deckard het volgende:
[..]
- Hij weerlegt geen enkel beleid, hij verteld alleen waar ze steken hebben laten vallen
- Vind het nodig om een journalist aan te vallen
- Heeft zelf nooit politiek bedreven
Alleen al om die drie redenen is het allemaal niet zo serieus te nemen. Het enige wat hij graag naar voren brengt uit dit alles is dat hij graag met feiten aan komt zetten.
Dus misschien zou je vanuit dat oogpunt kunnen zeggen dat de partij handelt naar feiten. Ware het niet dat ik al eens gehoord heb dat die Baudet zegt te geloven in homeopathie. Dan neem je je kiezers niet serieus.
Racisten moeten gewoon benoemd worden. En Baudet is er eentje.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:59 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik heb alleen het staartje gezien van Pauw en Jinek waarin Baudet zat. Ik begrijp uit het filmpje hierboven dat Frits Wester Baudet van racisme beschuldigde.
Wie nu nog de racismekaart trekt heeft voor mij volledig afgedaan. Wat heeft die term veel kapotgemaakt. Mensen monddood maken door dit soort beschuldigingen. Dat is bijna het enige waar het voor gebruikt is.
Baudet een racist noemen, het moet sodeju niet gekker worden.
Racistisch? Waar dan?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Racisten moeten gewoon benoemd worden. En Baudet is er eentje.
Nog een goede reden om niet op die eikel te stemmen.
Ja daarom Hiddema als vader kiezenquote:Op zondag 12 maart 2017 17:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Racistisch? Waar dan?
Als er één iemand dat niet is, is dat Baudet wel.
Jullie zijn stuk voor stuk echt even inhoudsloos. Je kan de discussie niet winnen en dus maak je het maar persoonlijk en zet je je tegenstanders af als racisten.quote:
Baudet is een onverkapte White Supremacist. Wil geen verkleuring van het blanke ras.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Racistisch? Waar dan?
Als er één iemand dat niet is, is dat Baudet wel.
Als je hem 'hebt gehoord' over de 'homeopathische verdunning van de samenleving', dan houdt dat bepaald geen bevestiging van geloof in de werking van homeopathie in.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:55 schreef Deckard het volgende:
Ware het niet dat ik al eens gehoord heb dat die Baudet zegt te geloven in homeopathie.
WEDEROM: geef bewijs voor die achterlijke opmerkingen van je.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Baudet is een onverkapte White Supremacist. Wil geen verkleuring van het blanke ras.
Hij is zelf indo en Frans?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Baudet is een onverkapte White Supremacist. Wil geen verkleuring van het blanke ras.
Zijn toespraak in Limburg:quote:Op zondag 12 maart 2017 17:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
WEDEROM: geef bewijs voor die achterlijke opmerkingen van je.
Lukt je niet, want dat is er niet.
Als je dat wilt lezen, dan is dat ook goed. Ik hoef niet overtuigd te worden.quote:Op zondag 12 maart 2017 16:57 schreef Nattekat het volgende:
[..]
- Hij doet x niet, maar hij doet x wel. Dat is wat je hier zegt.
Frits Wester voor iets uitmaken noem ik inderdaad aanvallen. Dat heeft weinig te maken met politiek.quote:- Heeft ie een journalist aangevallen?
Nee, dat is juist meer reden om te twijfelen of hij het aan kan. Het verleden heeft al laten zien dat juist mensen die geen politiek verleden hebben het meeste falen.quote:- En godzijdank
Welke Tweet?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Zijn tweet:
[ afbeelding ]
Zie ook https://jalta.nl/politiek/de-radicalisering-van-thierry-baudet/
Mensen zonder ervaring in de politiek overleven de politiek niet?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:11 schreef Deckard het volgende:
[..]
Als je dat wilt lezen, dan is dat ook goed. Ik hoef niet overtuigd te worden.
[..]
Frits Wester voor iets uitmaken noem ik inderdaad aanvallen. Dat heeft weinig te maken met politiek.
[..]
Nee, dat is juist meer reden om te twijfelen of hij het aan kan. Het verleden heeft al laten zien dat juist mensen die geen politiek verleden hebben het meeste falen.
Oh was het dat, dan zat ik daar fout.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:08 schreef nostra het volgende:
[..]
Als je hem 'hebt gehoord' over de 'homeopathische verdunning van de samenleving', dan houdt dat bepaald geen bevestiging van geloof in de werking van homeopathie in.
Als andere partijen het laten afweten op punten die je belangrijk vindt, is het meest logische wat je kan doen die punten benoemen. Precies wat Baudet doet.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:11 schreef Deckard het volgende:
[..]
Als je dat wilt lezen, dan is dat ook goed. Ik hoef niet overtuigd te worden.
[..]
Frits Wester voor iets uitmaken noem ik inderdaad aanvallen. Dat heeft weinig te maken met politiek.
[..]
Nee, dat is juist meer reden om te twijfelen of hij het aan kan. Het verleden heeft al laten zien dat juist mensen die geen politiek verleden hebben het meeste falen.
lol is nog wel een rechtse site, waar Baudet onderdeel van wasquote:Op zondag 12 maart 2017 17:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Welke Tweet?
En het feit dat je me doorlinkt naar een site die een SSL certificaat heeft gestolen van een andere site, zegt genoeg over de betrouwbaarheid van die site.
Wat boeit het in godsnaam wat voor site het is? Ga lekker in het GL-topic inhoudsloze opmerkingen posten over hoe geweldig messias Klaver wel niet is.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:18 schreef Joezi het volgende:
[..]
lol is nog wel een rechtse site, waar Baudet onderdeel van was
Dat zijn olifanten in een porseleinen kast. Ze maken dingen stuk die niet stuk hoefden worden gemaakt, waar vervolgens weer jaren voor nodig is om iets op te bouwen.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Mensen zonder ervaring in de politiek overleven de politiek niet?
Staat er toch? Baudet wordt geciteerd in die tweet.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Welke Tweet?
En het feit dat je me doorlinkt naar een site die een SSL certificaat heeft gestolen van een andere site, zegt genoeg over de betrouwbaarheid van die site.
Zooooo zwak dit...quote:Op zondag 12 maart 2017 17:04 schreef remlof het volgende:
[..]
Racisten moeten gewoon benoemd worden. En Baudet is er eentje.
Dus over een aantal jaar hebben we geen politici meer?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:20 schreef Deckard het volgende:
[..]
Dat zijn olifanten in een porseleinen kast. Ze maken dingen stuk die niet stuk hoefden worden gemaakt, waar vervolgens weer jaren voor nodig is om iets op te bouwen.
Volgens mij hoef ik je ook niet te vertellen dat Fortuyn ook zo'n goed voorbeeld was waar vooral mensen zonder politieke ervaring ontzettend goed lagen.
Het grappig is dat dat soort mensen direct de grootste en smerigste figuren zijn als je het stereotyp voor je hebt.
Ze zijn niet geschikt.
Tsja, het is ook niet mijn favoriete blog, veel te rechts.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Welke Tweet?
En het feit dat je me doorlinkt naar een site die een SSL certificaat heeft gestolen van een andere site, zegt genoeg over de betrouwbaarheid van die site.
quote:Op zondag 12 maart 2017 17:07 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jullie zijn stuk voor stuk echt even inhoudsloos. Je kan de discussie niet winnen en dus maak je het maar persoonlijk en zet je je tegenstanders af als racisten.
Dat heeft bijzonder weinig met het blanke ras te maken, want dan zou 'onze elite' ook niet de persoonsvorm in die zin zijn. Wel met zijn oikofobische stokpaardje, waar je genoeg kritiek op kan hebben.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:11 schreef remlof het volgende:
[..]
Zijn toespraak in Limburg:
[ afbeelding ]
Zie ook https://jalta.nl/politiek/de-radicalisering-van-thierry-baudet/
Waar is hij racistisch?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:20 schreef Fascination het volgende:
[..]
Staat er toch? Baudet wordt geciteerd in die tweet.
Welke partij heeft jouw voorkeur?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:08 schreef remlof het volgende:
[..]
Baudet is een onverkapte White Supremacist. Wil geen verkleuring van het blanke ras.
quote:Op zondag 12 maart 2017 17:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat boeit het in godsnaam wat voor site het is? Ga lekker in het GL-topic inhoudsloze opmerkingen posten over hoe geweldig messias Klaver wel niet is.
Ik heb je stukje gelezen, het staat vol niet onderbouwde stellingen die er niet toe doen om er mee te eindigen dat Baudet een zuivering van een ras wil, waar Baudet nooit zo iets gezegd heeft; wat is je punt?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:21 schreef remlof het volgende:
[..]
Tsja, het is ook niet mijn favoriete blog, veel te rechts.
Maar lees het nou maar voordat je nog meer domme vragen gaat stellen.
Meh. Misschien zou je eens beginnen wat je plannen zijn. Mij boeit het niet zo wat andere partijen wel of niet dingen laten liggen. Dat weet ik als kiezer al tijden.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:17 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als andere partijen het laten afweten op punten die je belangrijk vindt, is het meest logische wat je kan doen die punten benoemen. Precies wat Baudet doet.
Het laat zien dat een potentieel kamerlid heel makkelijk zich van het brood laat eten en graag zijn ego voor laat gaan ipv wat zijn standpunten zijn. Het is niet zo dat Wester die opmerking 5 minuten geleden een opmerking geplaatst was.quote:En ik heb niet een keiharde steek richting Wester gezien, wel eentje van Wester bij P&J. Geloof me, geen enkele zichzelf respecterend politicus zou zich zonder gevolgen zo laten afblaffen.
Je bedoelt een random figuur uit dat 'wereldje'. Zo diep zit hij al jaren niet meer in dat soort zaken.quote:En jij ziet liever een random politicus beslissen wat er met defensie gebeurt dan iemand die jaren ervaring in dat wereldje heeft?
Waar trek je die conclusie uit?quote:Op zondag 12 maart 2017 17:21 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dus over een aantal jaar hebben we geen politici meer?
Niet politici overleven de politiek niet, hoe komen we dan aan nieuwe politici?quote:
Als iemand wel fascistisch is, ben jij dat. Alleen jij hebt gelijk, en alle anderen zijn racisten, fascisten, wegkijkers, etc.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:26 schreef Joezi het volgende:
[..]Ik haat Klavert, maar fascisten net ietsjes meer. Ga eens met je opa en oma praten.
Nou ja, wat hij zegt valt onder de white genocide conspiracy theory. Die theorie is gestoeld op racistisch gedachtegoed.quote:
De meeste komen van de partij waar er dan al jaren politiek over heen is gegaan. Zo dus.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:29 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Niet politici overleven de politiek niet, hoe komen we dan aan nieuwe politici?
Als we nou alle standpunten daarvan gaan uitpluizen, kan je bijna de complete huidige politiek wel afvoeren.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:29 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nou ja, wat hij zegt valt onder de white genocide conspiracy theory. Die theorie is gestoeld op racistisch gedachtegoed.
MKB is een verloren zaak. Over een 20 jaar komt daar geen mens meer aan te pas.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:31 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik ben eigenlijk links, niet racistisch, en ga op Baudet stemmen (of Hiddema). Tot vorige week twijfelde ik nog tussen D66, Partij voor de Dieren en FvD. PvD viel af vanwege het standpunt over de AOW, en wat in de resterende keuze de doorslag geeft is dat ik voor afschaffing van de EU ben. Veel standpunten van FvD spreken mij erg aan, met name over het MKB en ondernemerschap.
Ja fantastisch. Hiddema probeer een Brabander na te doen, komt niet verder dan een Tukker, Baudet lacht en het interview sukkelt weer door.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:28 schreef Nintex het volgende:
Het leukste van dit interview was dat elke keer als Hiddema iemand begon af te zeiken de camera terug ging naar Baudet met een big smile op zijn gezicht.
Dan zouder er dus alleen nog politici bijkomen die zich in de bestaande politieke partijen kunnen vinden.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:30 schreef Deckard het volgende:
[..]
De meeste komen van de partij waar er dan al jaren politiek over heen is gegaan. Zo dus.
Dat er enige overeenkomst is tussen wat verschillende mensen denken betekent nog niet dat dit op eenzelfde basis berust.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:29 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nou ja, wat hij zegt valt onder de white genocide conspiracy theory. Die theorie is gestoeld op racistisch gedachtegoed.
Je doet alsof een partij statisch is.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:35 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dan zouder er dus alleen nog politici bijkomen die zich in de bestaande politieke partijen kunnen vinden.
Dat maakt niet zo veel uit in dit geval.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:37 schreef Deckard het volgende:
[..]
Je doet alsof een partij statisch is.
Zo gaat dat. Ik heb Baudet nog geen enkele keer inhoudelijk onderuit gehaald zien worden.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:38 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
[..]
[..]
Bijzonder goede argumenten.
En hier ben ik het deels wel mee eens, de cijfers van het CBS in twijfel trekken kan, maar dan moet je dit wel onderbouwen.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:29 schreef Fir3fly het volgende:
Goed, terechte kritiek leveren op politici kan geen kwaad. Maar dat doen wel meer mensen.
Ik vind dat het vooral een beetje vreemd dat hij blijft roepen 'feiten feiten feiten' maar vervolgens alle cijfers van het CBS die hem niet zinnen in twijfel trekken. Zonder daarbij zelf betere cijfers aan te dragen. Wat mij betreft diskwalificeert deze man zichzelf.
Hij roept daarna iets over dat er 5 keer meer aangiften zijn of zoiets, maar toen heb ik hem afgezet. Iemand die zichzelf zo hard onderuit haalt ga ik niet verder naar luisteren.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:40 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
En hier ben ik het deels wel mee eens, de cijfers van het CBS in twijfel trekken kan, maar dan moet je dit wel onderbouwen.
Je ging net niet inhoudelijk op me in.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Zo gaat dat. Ik heb Baudet nog geen enkele keer inhoudelijk onderuit gehaald zien worden.
Dat lijkt mij wel. Want een partij kan met de jaren een ander standpunt geven over hetzelfde onderwerp als wanneer het onderwerp zelf ook is veranderd. Of kan juist ook met nieuwe ideeen komen voor nieuwe problemen. Heel veel nieuwe spruitjespartijen zijn partijen komen vooral voort uit nieuwe problemen omdat de partij dan niet goed heeft gekeken. Daarnaast heb je nog steeds een heleboel anti-partijen zoals deze waar het geen hol uit maakt wat nu echt een probleem is.quote:Op zondag 12 maart 2017 17:39 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Dat maakt niet zo veel uit in dit geval.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |