Nee, heb een ingeboren hekel aan christendom en nu ook aan islam gekregen en dus is wmb de enige redding secularisme.quote:Op woensdag 1 maart 2017 21:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Jij bent precies op het juiste tijdstip geboren om het verschil aan den lijve te ondervinden.
Anderhalf jaar geleden waren er 3,8 miljoen mensen met een niet Nederlandse achtergrond. Hier zijn alleen de eerste en tweede generatie allochtonen meegerekend.quote:Op woensdag 1 maart 2017 20:26 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Volgens mij iets van 14 miljoen, als je ook ex-pats en westerse en EU-leden meerekent. Maar dat werd niet bij aardrijkskunde in midden jaren 70 meegerekend.
Ik zou kunnen denken dat ze bij het CBS niet kunnen rekenen maar dat kunnen ze wel. Het is en blijft een politiek correcte club die met behoorlijk verdachte cijfers komt. Dit viel me al op in de jaren '90.quote:Op woensdag 1 maart 2017 20:26 schreef Ryan3 het volgende:
Verder is het natuurlijk een beetje argumentatief allemaal wrs. Ik bedoel in de 17de eeuw waren
er maar 1,2 tot 1,3 NL'ers, waar ook buitenlanders tussen zaten. Dan heb je in 1940 8,8 miljoen en in 1945 9,2 miljoen. Toen ik werd geboren had je er al 11,8 miljoen.
Toen zijn de NL'ers ook nog in de lengte gaan groeien ook.
CBS zegt 17,9 in 2060.(15 miljoen mensen op dat kleine stukje aarde, was alweer 25 jaar geleden).
Het is iig zo dat ik in de jaren 70 idd niet geleerd heb dat we in 2015 al rond de 17 miljoen zouden zitten, dat klopt. Dat getal was 2015. Nou ja toen zaten we tegen de 17 miljoen aan.quote:Op woensdag 1 maart 2017 21:33 schreef .Alektorophobia. het volgende:
[..]
Anderhalf jaar geleden waren er 3,8 miljoen mensen met een niet Nederlandse achtergrond. Hier zijn alleen de eerste en tweede generatie allochtonen meegerekend.
[..]
Ik zou kunnen denken dat ze bij het CBS niet kunnen rekenen maar dat kunnen ze wel. Het is en blijft een politiek correcte club die met behoorlijk verdachte cijfers komt. Dit viel me al op in de jaren '90.
In 2008 beweerde het CBS dat we in pas in 2038 op de 17 miljoen inwoners zouden uitkomen
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)17-5-miljoen-in-2038
Het CBS beweerde in 2012 dat we pas in 2040 op de 17 miljoen inwoners zouden uitkomen.
https://www.cbs.nl/nl-nl/(...)nederlanders-in-2040
Een behoorlijke 'misrekening'.
Nou ja, het grootste probleem is dat de islam erg is, maar het christendom maar een stukje minder erg en die lui houden alle touwtjes in handen nog en die willen uiteraard niet dat het geloof ter discussie wordt gesteld.quote:Op woensdag 1 maart 2017 21:49 schreef michaelmoore het volgende:
klopt en een stel provincie die het verdommen om bouwgrond ter beschiking te stellen, wordt het hier een mooie klerezooi
goed dat ik over een paar jaar elders woon op deze aardkloot
Ik vertrouw erop dat inteelt in de islamitische gemeenschap zn werk wel heeft gedaan. Zal wel loslopen.quote:Op woensdag 1 maart 2017 19:12 schreef Aloulu het volgende:
Daarom moeten blanke Nederlanders ook dimmen. Jullie strijden een verloren strijd. En als wij islamieten straks aan de touwtjes trekken is het bijltjesdag. Eigenlijk kan je je beter al van kant maken, gezien de cijfers ia er geen ontkomen meer aan.
Aloulu is geradicaliseerd, lijkt het.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:05 schreef Craptacular het volgende:
[..]
Ik vertrouw erop dat inteelt in de islamitische gemeenschap zn werk wel heeft gedaan. Zal wel loslopen.
quote:Op woensdag 1 maart 2017 14:30 schreef hugecooll het volgende:
Nu moeten mensen niet zo xenofobisch doen
wattequote:Op woensdag 1 maart 2017 22:11 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]![]()
Stop toch eens met dat gezeur over xenofobie![]()
Er is niemand die een hekel aan alle buitenlanders heeft, ik hoor niemand klagen over Belgen, Duitsers, Denen etc etc.
Denk gebbetje.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:11 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]![]()
Stop toch eens met dat gezeur over xenofobie![]()
Er is niemand die een hekel aan alle buitenlanders heeft, ik hoor niemand klagen over Belgen, Duitsers, Denen etc etc.
Leek me eerder van jouw kant een probleem.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:12 schreef bluemoon23 het volgende:
[..]
Begrijpend lezen is niet nodig om moderator te worden ?
Goede jijbak.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:16 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Leek me eerder van jouw kant een probleem.
Ja en dan is de meerderheid moslim, kan jij wauwelen over seculier blijven wat je wil, maar als die groep daar zelf dan niet bepaald veel zin in heeft, houdt het op he. Wat ga je dan doen? Nog harder roepen dat ze seculier moeten blijven?quote:Op woensdag 1 maart 2017 21:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, heb een ingeboren hekel aan christendom en nu ook aan islam gekregen en dus is wmb de enige redding secularisme.
Daar hebben die OostEuropese landen volledig gelijk in natuurlijk, dat wij onze kop al in de strop hebben zitten wil niet zeggen dat zij ook zo dom moeten zijn.quote:Op woensdag 1 maart 2017 15:42 schreef KrappeAuto het volgende:
Landen als Polen en Roemenië die ontzettend veel geld ontvangen van ons via de EU en ook nog eens meer zetels hebben gekregen in het Europees Parlement weigeren vluchtelingen opvangen, er is totaal geen solidariteit.
Leg uit ?quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:16 schreef hugecooll het volgende:
Leek me eerder van jouw kant een probleem.
Uit de rest van de post zou je kunnen opmaken dat dat niet iets is wat ik vind, maar iets is wat tegen hen gezegd wordt.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:30 schreef bluemoon23 het volgende:
Wat heb ik dan gemist aan jouw oorspronkelijke post ?
Jij gebruikte het woord xenofobie, dat is een modewoord geworden om tegenstanders van het immigratiebeleid de mond te snoeren.
Zielig dat je dat gebruikt.
^dat geeft al aan dat ik het argument hierna niet deelquote:Puntje is ook dat zo'n percentage niet veel zegt als die mensen niet evenredig over het land worden verdeeld.
^argument dat door mensen wordt gebruikt om mensen xenofobie aan te pratenquote:Nu moeten mensen niet zo xenofobisch doen want er zijn in Nederland niet zo veel allochtonen als zij denken
een argument van mij om aan te geven dat die xenofobie geen xenofobie isquote:maar in hun buurten zijn er relatief gezien veel meer dan gemiddeld in Nederland.
komt ook niet heel erg over als iemand die er wel op zit te wachtenquote:Met tien procent zit je waarschijnlijk al op grote steden die voor de helft of meer bewoond worden door allochtonen.
Meerderheid is niet moslim, gaat het ook niet worden, dus ik weet niet wat je bedoelt.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:29 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Ja en dan is de meerderheid moslim, kan jij wauwelen over seculier blijven wat je wil, maar als die groep daar zelf dan niet bepaald veel zin in heeft, houdt het op he. Wat ga je dan doen? Nog harder roepen dat ze seculier moeten blijven?
Dan zou ik het liever zelf doen, geen Rusland voor mij.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:40 schreef freeman1 het volgende:
Onze toekomst ziet er inderdaad niet echt rooskleurig uit. Echter verwacht ik eerst dat Frankrijk en Engeland zullen vallen.
Hoop tegen die tijd dat Rusland samen met de Oostblok landen de boel schoon komt vegen voordat wij aan de beurt zijn.
Bevolkingsaanwas in het Oostblok is nog lager dan de (autochtone) aanwas hier. Sterft ook langzaam uit daar.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:40 schreef freeman1 het volgende:
Onze toekomst ziet er inderdaad niet echt rooskleurig uit. Echter verwacht ik eerst dat Frankrijk en Engeland zullen vallen.
Hoop tegen die tijd dat Rusland samen met de Oostblok landen de boel schoon komt vegen voordat wij aan de beurt zijn.
Is grapje?quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:47 schreef Oosthzn het volgende:
Hoe kan het eigenlijk deze richting opgaan, na zo'n lange tijd met een rechtse partij aan het roer?
Nee, helaas niet, maar wel een beetje sarcastisch. Misschien had ik het anders moeten verwoorden. Een relatief rechtse partij.quote:
Ja, maar dat weet je toch wel dan ook? Rechtse partijen willen graag goedkope arbeidskrachten importeren, want zo verdienen zij meer en degenen die in hen hebben geïnvesteerd. Toch?quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:51 schreef Oosthzn het volgende:
[..]
Nee, helaas niet, maar wel een beetje sarcastisch. Misschien had ik het anders moeten verwoorden. Een relatief rechtse partij.
Het is nogal kortzichtig aangezien de goedkope arbeidskrachten netto vrijwel niks toevoegen, misschien zelfs alleen maar kosten maken. Wat de overheid uiteindelijk moet betalen. Nederlandse ondernemers hebben baat bij een gezonde Nederlandse staatskas en betrouwbare werknemers die hoge kwaliteit leveren lijkt mij.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:55 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, maar dat weet je toch wel dan ook? Rechtse partijen willen graag goedkope arbeidskrachten importeren, want zo verdienen zij meer en degenen die in hen hebben geïnvesteerd. Toch?
Als er problemen zijn sociaal gezien dan wentelen ze dat af op de samenleving.
Zeg ik nou wat raars?
Het belangrijkste 'product' van die goedkope arbeidskrachten is het drukken van de loonkosten. Dus ook Nederlandse arbeid wordt dankzij hen goedkoper. Er wordt een overaanbod gecreeerd.Vroeger had de Nl-se economie best vaak last van stakingen of arbeiders met een grote mond. Dat is nu definitief verleden tijd geworden.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:58 schreef Oosthzn het volgende:
[..]
Het is nogal kortzichtig aangezien de goedkope arbeidskrachten netto vrijwel niks toevoegen, misschien zelfs alleen maar kosten maken. Wat de overheid uiteindelijk moet betalen. Nederlandse ondernemers hebben baat bij een gezonde Nederlandse staatskas en betrouwbare werknemers die hoge kwaliteit leveren lijkt mij.
En dat diversiteit noemen.quote:Op woensdag 1 maart 2017 20:36 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Ieder land waar de islam de overhand krijgt vervalt uiteindelijk in een achterlijk middeleeuws apenland.
[ afbeelding ]
Daar zou ik maar niet op rekenen. Over het algemeen komen er in landen waar islamieten aan de touwtjes trekken ook veel interne islamtwisten voor. Oftewel jullie gaan elkaar de hersens inslaan, met je bijltjesdag.quote:Op woensdag 1 maart 2017 19:12 schreef Aloulu het volgende:
Daarom moeten blanke Nederlanders ook dimmen. Jullie strijden een verloren strijd. En als wij islamieten straks aan de touwtjes trekken is het bijltjesdag. Eigenlijk kan je je beter al van kant maken, gezien de cijfers ia er geen ontkomen meer aan.
Laat dat misschien maar weg.quote:Op woensdag 1 maart 2017 22:58 schreef Oosthzn het volgende:
[..]
Het is nogal kortzichtig aangezien de goedkope arbeidskrachten netto vrijwel niks toevoegen, misschien zelfs alleen maar kosten maken. Wat de overheid uiteindelijk moet betalen. Nederlandse ondernemers hebben baat bij een gezonde Nederlandse staatskas en betrouwbare werknemers die hoge kwaliteit leveren lijkt mij.
Ze blinken meestal niet uit in het opbouwen van succesvolle samenlevingen nee.quote:Op woensdag 1 maart 2017 23:37 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
Daar zou ik maar niet op rekenen. Over het algemeen komen er in landen waar islamieten aan de touwtjes trekken ook veel interne islamtwisten voor. Oftewel jullie gaan elkaar de hersens inslaan, met je bijltjesdag.
Nog afgezien van het feit dat het te ridicuul is om zelfs maar te opperen dat islamisten hier aan de touwtjes zouden gaan trekken. Ze blinken over het algemeen niet erg uit in bestuurlijke en andere vaardigheden.
Je gaat er dan al van uit dat de immigranten uberhaupt de kennis en competenties hebben om hier aan het werk te gaan.quote:Op woensdag 1 maart 2017 23:17 schreef LXIV het volgende:
Het belangrijkste 'product' van die goedkope arbeidskrachten is het drukken van de loonkosten. Dus ook Nederlandse arbeid wordt dankzij hen goedkoper. Er wordt een overaanbod gecreeerd.Vroeger had de Nl-se economie best vaak last van stakingen of arbeiders met een grote mond. Dat is nu definitief verleden tijd geworden.
Autochtoon NL is geradicaliseerd, lijkt het. We hebben een probleemquote:
Eerst gaan we de PVV-ers kaalscheren en nog veel meer. Als we dan vervolgens de hand aan "onszelf slaan", so be it. Als de PVV-ers maar definitief worden uitgeschakeld. In naam van het vaderland (NL) en vrijheid. We hebben nog een appeltje te schillen met ze. En de aankomende jaren gaan we steeds meer de ware kleur van deze mensen en sympathisanten ervan zien. Goed om te onthouden als wij straks aan de touwtjes trekken.quote:Op woensdag 1 maart 2017 23:37 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Daar zou ik maar niet op rekenen. Over het algemeen komen er in landen waar islamieten aan de touwtjes trekken ook veel interne islamtwisten voor. Oftewel jullie gaan elkaar de hersens inslaan, met je bijltjesdag.
Antwoord: plotse en totale armoede: 1. Geen ruimte om 'progressief' te zijn (armoede = benodigd egoïsme). 2. Directe annulering decadentie: zeef onder de maatschappij. 3. Vermindering aantrekkingskracht (minder migranten). 4. Terugkeer realiteitszin.quote:Op woensdag 1 maart 2017 21:32 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nee, heb een ingeboren hekel aan christendom en nu ook aan islam gekregen en dus is wmb de enige redding secularisme.
Mensen mogen wat mij betreft prima moslim van de vrede zijn dus.
Maar wahabisme/salafisme gaat verder dan dat, dat zorgt voor een bepaalde interpretatie die niet strookt met hoe wij hier in een tolerant land met elkaar willen omgaan. Dat is het hele punt.
Echter onze GW kan geen verweer tegen het wahabisme/salafisme vormen, We hebben dus een probleem.
Onzin, je leek wel iemand die een beetje begreep waarom het draaide, zie je afgelopen tijden gekke posts maken.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:19 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Autochtoon NL is geradicaliseerd, lijkt het. We hebben een probleem
Nou ja, wat ik zeg: mensen mogen moslims zijn alleen het wahabisme/salafisme moeten we echt paal en perk aan stellen, dan kan ook een gematigde islam in NL, juist in NL, wortel schieten.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:24 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Antwoord: plotse en totale armoede: 1. Geen ruimte om 'progressief' te zijn (armoede = benodigd egoïsme). 2. Directe annulering decadentie: zeef onder de maatschappij. 3. Vermindering aantrekkingskracht (minder migranten). 4. Terugkeer realiteitszin.
Een soort resetknop. Schijnbaar nodig elke zoveel jaar.
We zien de trend al jaren op FOK, in de maatschappij met als klap op de vuurpijl de populariteit van de PVV. Niet de kop in het zand steken Ryan, we hebben een probleem. Ik chargeer het even maar het punt blijft staan; autochtoon NL is geradicaliseerd en lijkt steeds meer in waanbeelden te vervallen als dat een 6% minderheid het land dreigt over te nemen .....6% en dat is enkel op basis van etniciteit gemetenquote:Op donderdag 2 maart 2017 00:27 schreef Ryan3 het volgende:
Onzin, je leek wel iemand die een beetje begreep waarom het draaide, zie je afgelopen tijden gekke posts maken.
Onmogelijk. Je hebt islam en je hebt mensen die zich moslim noemen maar eigenlijk niet echt geloven. In seculiere context zijn dat dan de 'gematigde'. Zoiets bestaat niet in een islamitisch land.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:28 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Nou ja, wat ik zeg: mensen mogen moslims zijn alleen het wahabisme/salafisme moeten we echt paal en perk aan stellen, dan kan ook een gematigde islam in NL, juist in NL, wortel schieten.
Dat zie ik dus niet echt hoor.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:30 schreef Aloulu het volgende:
[..]
We zien de trend al jaren op FOK, in de maatschappij met als klap op de vuurpijl de populariteit van de PVV. Niet de kop in het zand steken Ryan, we hebben een probleem. Ik chargeer het even maar het punt blijft staan; autochtoon NL is geradicaliseerd en lijkt steeds meer in waanbeelden te vervallen als dat een 6% minderheid het land dreigt over te nemen .....6% en dat is enkel op basis van etniciteit gemeten
Maar hier wel, je kunt hier uitstekend cultuur-moslim zijn. Zoals je cultuur-katholieken hebt. Alleen moet je dan geen wahabisten/salafisten in je omgeving hebben die het religieuze vuurtje aanwakkeren.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:31 schreef LelijKnap het volgende:
[..]
Onmogelijk. Je hebt islam en je hebt mensen die zich moslim noemen maar eigenlijk niet echt geloven. In seculiere context zijn dat dan de 'gematigde'. Zoiets bestaat niet in een islamitisch land.
Wat bedoel je? Gaat allemaal uitstekend met alles in islamitische landen?quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:36 schreef Mathemaat het volgende:
Iedereen die hier doemscenario's maaktBijna in geen één van de moslimlanden gaat het zo, dus waarom wel in Nederland, als de meerderheid nog niet eens islamitisch is.
Hoe kan je dat nou niet zien? Je kan het toch alleen al staven aan de al jarenlange populariteit van de PVV met miljoenen stemmers? Of is dat geen partij die standpunten uitdraagt die je als extreem kan betitelen?quote:
Ik snap niet wat je hier precies mee bedoelt.quote:Verder denk ik dus voor de grote en middelgrote steden dat secularisme een oplossing is.
Dan zou het wel goed kunnen komen eventueel. Eventueel.
Dat percentage overall zegt niet zoveel btw.
Het enige touwtje waar jij aan trekt is van de tampon die in je behaarde kut zit.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:22 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Eerst gaan we de PVV-ers kaalscheren en nog veel meer. Als we dan vervolgens de hand aan "onszelf slaan", so be it. Als de PVV-ers maar definitief worden uitgeschakeld. In naam van het vaderland (NL) en vrijheid. We hebben nog een appeltje te schillen met ze. En de aankomende jaren gaan we steeds meer de ware kleur van deze mensen en sympathisanten ervan zien. Goed om te onthouden als wij straks aan de touwtjes trekken.
Henk, we gaan jou toch echt op die stoel zetten en de tondeuze op je koppie hoor. Of je het nou wilt of niet.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:50 schreef Hathor het volgende:
Het enige touwtje waar jij aan trekt is van de tampon die in je behaarde kut zit.
Kom het maar proberen Mohammed.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:51 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Henk, we gaan jou toch echt op die stoel zetten en de tondeuze op je koppie hoor. Of je het nou wilt of niet.
Nou dat denk ik niet, ik denk wel dat men gewoon bang is voor de islam. Is wel een beetje als The Borg in Star Trek. En mensen zien dat de jonge moslims zich niet gedragen c.q. erg crimineel zijn of erg onbehoorlijk. Verder zien de mensen ook dat de wahasiten/salafisten gewoon op een conflict uit zijn. Zo willen we dat niet in NL. We willen het allemaal gezellig houden, ondanks al onze verschillen, denk ik.quote:Op donderdag 2 maart 2017 00:47 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Hoe kan je dat nou niet zien? Je kan het toch alleen al staven aan de al jarenlange populariteit van de PVV met miljoenen stemmers? Of is dat geen partij die standpunten uitdraagt die je als extreem kan betitelen?
Nederland heeft een probleem, en dat is een irrationeel angstbeeld, waanbeeld, voor een minderheid die gemeten op basis van etniciteit (kan het niet vaak genoeg herhalen, dus niet eens religie) slechts 6% van de bevolking uitmaakt.
Punt is dat als je in een dorp woont zoals ik woon heb je nergens last van, maar mensen zijn hier wel bang. Wat echt wel te begrijpen valt.quote:[..]
Ik snap niet wat je hier precies mee bedoelt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |