quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Voor het eerst in de geschiedenis dat een Nederlandse coureur een race wint.
Dat klopt, ik vind het een van de meest gave prestaties ooit in de Nederlandse sport. Maar het is één race. Dat hij de eerste Nederlander ooit is maakt het niet ineens 10 races of iets dergelijks en het maakt hem ook geen wereldkampioen.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:14 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Voor het eerst in de geschiedenis dat een Nederlandse coureur een race wint.
Ik zat eigenlijk, net als in de laatste minuten van Nederland - Uruguay, doodstil te kijken van "wtf..dit zien we gewoon écht gebeuren..dit kan toch niet..we gaan het meemaken johquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:14 schreef Geralt het volgende:
[..]EN WIJ WAREN ERBIJ NOOTJES EN BIER VLOGEN DOOR DE KAMER
Nee, maar het is wel iets uiterst bijzonders. Er zijn honderden atletiekers, schaatsers en zwemmers. Maar er zijn maar 22 F1coureurs. Als je daar 1 keer van wint is dat echt een enorme prestatie.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat klopt, ik vind het een van de meest gave prestaties ooit in de Nederlandse sport. Maar het is één race. Dat hij de eerste Nederlander ooit is maakt het niet ineens 10 races of iets dergelijks en het maakt hem ook geen wereldkampioen.
Straatfeestquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:15 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Ik zat eigenlijk, net als in de laatste minuten van Nederland - Uruguay, doodstil te kijken van "wtf..dit zien we gewoon écht gebeuren..dit kan toch niet..we gaan het meemaken joh"
Als je het zo bekijkt vind ik 35 concurrenten dominant verslaan op hét moment in vier jaar dat het echt moet (Van Rijsselberghe) knapper dan één keer in 21 kansen die je in één jaar hebt 21 concurrenten verslaanquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:16 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, maar het is wel iets uiterst bijzonders. Er zijn honderden atletiekers, schaatsers en zwemmers. Maar er zijn maar 22 F1coureurs. Als je daar 1 keer van wint is dat echt een enorme prestatie.
Ga je mond spoelen met groene zeep vlegel met dit soort vuiligheidquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt vind ik 35 concurrenten dominant verslaan op hét moment in vier jaar dat het echt moet (Van Rijsselberghe) knapper dan één keer in 21 kansen die je in één jaar hebt 21 concurrenten verslaan
quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt vind ik 35 concurrenten dominant verslaan op hét moment in vier jaar dat het echt moet (Van Rijsselberghe) knapper dan één keer in 21 kansen die je in één jaar hebt 21 concurrenten verslaan
Valt nog mee dat hij het wel het sportmoment van het jaar vindt.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:19 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ga je mond spoelen met groene zeep vlegel met dit soort vuiligheid
Natuurlijk. Ik kan me van dit jaar echt geen beter moment voor de geest halen qua betekenis voor de Nederlandse sport enzo. Maar de beste sportman van Nederland dit jaar? Mwah, top-5, maar of hij de beste is betwijfel ik.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:21 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Valt nog mee dat hij het wel het sportmoment van het jaar vindt.
Of hij heeft gewoon een andere mening, dat mag. Iedereen schat sportprestaties anders inquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:21 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]Laat maar, als je het niet kan of wil begrijpen.
Dat komt de komende jaren wel als hij wereldkampioen wordt.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:25 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Natuurlijk. Ik kan me van dit jaar echt geen beter moment voor de geest halen qua betekenis voor de Nederlandse sport enzo. Maar de beste sportman van Nederland dit jaar? Mwah, top-5, maar of hij de beste is betwijfel ik.
Dan zou het inderdaad een heel ander verhaal zijn dan nu, en zeker wel terechtquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:30 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Dat komt de komende jaren wel als hij wereldkampioen wordt.
Tof!quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:18 schreef AnneX het volgende:
Nu pas tijd op Max Masterclass te kijken.
Leuk hoor. https://vimeo.com/192968994
Hahaha ik dacht hetzelfde.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt vind ik 35 concurrenten dominant verslaan op hét moment in vier jaar dat het echt moet (Van Rijsselberghe) knapper dan één keer in 21 kansen die je in één jaar hebt 21 concurrenten verslaan
Dit. Ik zou ook zeker niet zitten te wachten op zoiets met ineens tigduizend mensen die 'F1 fan zijn' en weetikveelwat.... Hij is nog niet eens wereldkampioen geworden, dus ik zou zeggen: geef die jongen nog een nominatie als het zover is. Een keer een race winnen met het profiteren van de domme stunt van de Mercs zou je die prijs niet op moeten leveren, hoe tof het ook was.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:09 schreef Geralt het volgende:
[..]
Eerlijkheidshalve gebied mij te zeggen dat ik persoonlijk ook zou bedanken voor dergelijke flauwekul. Max is een man met een missie en die missie is Wereldkampioen worden en niet verkozen worden voor een of ander debiel prijsje wat totaal nietszeggend is verder.
Het enige wat ik me daar ongeveer van kan herinneren is dat ze hem die gouden plak nagestuurd zouden hebben als hij door gebrek aan wind niet kon surfen. Ik weet niet, het was 1 van vele gelijkwaardige headlines gedurende 1 toernooitje in de komkommertijd van het jaar.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:18 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Als je het zo bekijkt vind ik 35 concurrenten dominant verslaan op hét moment in vier jaar dat het echt moet (Van Rijsselberghe) knapper dan één keer in 21 kansen die je in één jaar hebt 21 concurrenten verslaan
Joooheee, joooohooooquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:14 schreef Geralt het volgende:
[..]EN WIJ WAREN ERBIJ NOOTJES EN BIER VLOGEN DOOR DE KAMER
1. L. Hamilton Mercedes 01:42.869 28 softquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:37 schreef Dos37 het volgende:
RB lijkt er weer prima bij te zitten op naar VT2
Dan ken je ons niet.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:44 schreef Sked het volgende:
Ik ben blij als het drie maanden gewoon niet over Max hoeft te gaan overal.
Rosberg op ultra nauwelijks sneller dan Max op soft. En Hamilton sneller. Gooi de druk er maar op bij ROS.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:43 schreef ender_xenocide het volgende:
[..]
1. L. Hamilton Mercedes 01:42.869 28 soft
2. N. Rosberg Mercedes 01:43.243 31 ultra soft
3. M. Verstappen Red Bull 01:43.297 26 soft
4. D. Ricciardo Red Bull 01:43.362 27 soft
Of de conclusie is dat softs hier gewoon sneller zijn.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:52 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Rosberg op ultra nauwelijks sneller dan Max op soft. En Hamilton sneller. Gooi de druk er maar op bij ROS.
Ja, of niet.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:53 schreef Zorro het volgende:
[..]
Of de conclusie is dat softs hier gewoon sneller zijn.
Het is maar een vt.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:52 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Rosberg op ultra nauwelijks sneller dan Max op soft. En Hamilton sneller. Gooi de druk er maar op bij ROS.
Haha watquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:41 schreef XL het volgende:
[..]
Ik weet niet, het was 1 van vele gelijkwaardige headlines gedurende 1 toernooitje in de komkommertijd van het jaar.
Thanks!quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:18 schreef AnneX het volgende:
Nu pas tijd op Max Masterclass te kijken.
Leuk hoor. https://vimeo.com/192968994
Natuurlijk. Maar er wordt wel gepusht, anders zegt zo'n training ook niets over raceafstelling.quote:Op vrijdag 25 november 2016 12:02 schreef motorbloempje het volgende:
VTs zijn voor uittesten, en sand baggen
Ik snap je wel hoor. Het is vast ingewikkeld als je pas sinds Spanje kijkt.quote:Op vrijdag 25 november 2016 12:02 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je meent het. En ik maar denken dat ik naar een tijdrit zit te kijken.
Racen en helemaal F1 is de meest ontoegankelijke sport denkbaar. Je moet wel uit een vermogende familie komen om er überhaupt in de buurt te komen. In tegenstelling tot atletiek, schaatsen en zwemmen waar een paar schoenen, schaatsen of badpak al genoeg is om mee te doen.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:16 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Nee, maar het is wel iets uiterst bijzonders. Er zijn honderden atletiekers, schaatsers en zwemmers. Maar er zijn maar 22 F1coureurs. Als je daar 1 keer van wint is dat echt een enorme prestatie.
Maar als dat al niet begrepen wordt, heeft Max wel gelijk dat hij niet bij het klootjesvolk gaat zitten. Dan maar arrogant.
Ik weet niet of je dat bedoelde te zeggen, maar voor de duidelijkheid voor iedereen: 'Sportman van het jaar' is niet een DOTD-achtige internetpoll ofzo. Sportjournalisten kiezen de genomineerden en vervolgens kiezen topsporters zelf de winnaar. Het 'volk' heeft hier gelukkig dus niets over te zeggen.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:38 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dit. Ik zou ook zeker niet zitten te wachten op zoiets met ineens tigduizend mensen die 'F1 fan zijn' en weetikveelwat.... Hij is nog niet eens wereldkampioen geworden, dus ik zou zeggen: geef die jongen nog een nominatie als het zover is. Een keer een race winnen met het profiteren van de domme stunt van de Mercs zou je die prijs niet op moeten leveren, hoe tof het ook was.
Helemaal mee eens!quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:32 schreef XL het volgende:
Ik ben ook voorstander om zo'n prijs aan zo'n open water zwemmer uit Rio te geven ofzo. Dan hebben die nog eens een mooie schnabbel. Denk echter wel dat historisch gezien dat was Max doet veel groter is dan alle anderen die mij nu te binnen schieten. Ik kan me echter voorstellen dat je er geen trek in hebt. Ik zou zoiets ook nooit ophalen.
Klopt, je weet natuurlijk totaal ook niet met wat voor afstellingen ze rijden, maar blijft natuurlijk wel altijd leuk om te vergelijken ook al weet je natuurlijk niet of je appels met peren vergelijkt in geval van de VTsquote:Op vrijdag 25 november 2016 12:02 schreef motorbloempje het volgende:
VTs zijn voor uittesten, en sand baggen
Die prijs uit Limburg is iets anders, dus wat je hier zegt is ook onzin.quote:Op vrijdag 25 november 2016 11:46 schreef potjecreme het volgende:
De Verstappens hebben niks met Sportman van het jaar na dat hij niet werd genomineerd bij een Limburgs Sportman van het jaar.
http://www.ad.nl/formule-(...)sportprijs~a3943974/nnn
Ik begrijp het. Ik ben geen eckte!!1!!1!!! omdat ik een paar seizoenen niet heb gekeken.quote:Op vrijdag 25 november 2016 12:05 schreef Beach het volgende:
[..]
Ik snap je wel hoor. Het is vast ingewikkeld als je pas sinds Spanje kijkt.
Doet van Gerwen ook aan sport dan?quote:Op vrijdag 25 november 2016 12:17 schreef tja77 het volgende:
Gewoon Michael van Gerwen, en anders Jeffrey Herlings. Die laatste maakt er veel meer aanspraak op dan Bo Bendsnijder.
Dwergspeerwerpenquote:Op vrijdag 25 november 2016 12:32 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Doet van Gerwen ook aan sport dan?
twitter:redbullracing twitterde op vrijdag 25-11-2016 om 12:26:42SPY: Daniel’s smile is being used to charge a solar collector. He’ll be powering the floodlights this weekend.… https://t.co/qijJnW8Bk6 reageer retweet
Darts is officieel een sport, dat jij daar anders over denkt is niet relevant.quote:Op vrijdag 25 november 2016 12:32 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Doet van Gerwen ook aan sport dan?
Herlings lijkt me zeker terecht.
Want jij bent natuurlijk die eckte eckte die hard fanquote:Op vrijdag 25 november 2016 11:38 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Dit. Ik zou ook zeker niet zitten te wachten op zoiets met ineens tigduizend mensen die 'F1 fan zijn' en weetikveelwat....
Dan is dammen ook een sport.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:04 schreef tja77 het volgende:
[..]
Darts is officieel een sport, dat jij daar anders over denkt is niet relevant.
Jawel hoor, mijn mening is voor mij belangrijker dan de mening van de debielen die vonden dat Darts als sport moest worden erkend.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:04 schreef tja77 het volgende:
[..]
Darts is officieel een sport, dat jij daar anders over denkt is niet relevant.
nee hij heeft gewoon gelijk, je bent zus kotzen als je denkt dat jij meer bent omdat je gvd een keer op Silverstone bent geweest en andere het met Ziggo moeten doen.quote:
He, zeg, dat bier drinkt zichzelf niet!quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:13 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Jawel hoor, mijn mening is voor mij belangrijker dan de mening van de debielen die vonden dat Darts als sport moest worden erkend.
Dit inderdaad. Dit topic heeft een aantal vreselijke snobs. Gewoon lekker negeren, ze willen toch niet dat je je bemoeit met HUNquote:Op vrijdag 25 november 2016 13:14 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
nee hij heeft gewoon gelijk, je bent zus kotzen als je denkt dat jij meer bent omdat je gvd een keer op Silverstone bent geweest en andere het met Ziggo moeten doen.
Je arrogante en snobistische posts zijn om te janken ja ( je bent niet de enige)quote:
Je doet alsof je een enorme kenner bent terwijl je de sport een tijdlang niet gevolgd hebt. Je kent een heel stuk geschiedenis dus niet. Mooi dat je weer helemaal hooked bent, maar om te doen alsof je alles wel beter weet is gewoon vervelend gedrag.quote:Op vrijdag 25 november 2016 12:31 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik begrijp het. Ik ben geen eckte!!1!!1!!! omdat ik een paar seizoenen niet heb gekeken.
quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:15 schreef CrashO het volgende:
[..]
*Topsporter meld zich
[ afbeelding ]
Ik zeg toch nergens dat ik mezelf een 'eckte eckte' fan noem? Ik zeg alleen dat met een ineens grote groei aan fans (mede te danken denk ik ook aan het falen van het voetbalelftalquote:Op vrijdag 25 november 2016 13:18 schreef Mansjester het volgende:
[..]
Je arrogante en snobistische posts zijn om te janken ja ( je bent niet de enige)
Maar goed, OT: Op naar vrije training 2
Je hoeft het niet te lezen hè. En in plaats van je snobistische gezever zou je ook inhoudelijk kunnen reageren.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:19 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Je doet alsof je een enorme kenner bent terwijl je de sport een tijdlang niet gevolgd hebt. Je kent een heel stuk geschiedenis dus niet. Mooi dat je weer helemaal hooked bent, maar om te doen alsof je alles wel beter weet is gewoon vervelend gedrag.
Fijn dat je nu zo op mij reageert, maar volgens mij reageer ik hier voornamelijk inhoudelijk maargoed. Jij valt andere mensen aan kerel...quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:20 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je hoeft het niet te lezen hè. En in plaats van je snobistische gezever zou je ook inhoudelijk kunnen reageren.
Alleen doet jouw mening voor anderen niet ter zake, alleen voor jezelf.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:13 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Jawel hoor, mijn mening is voor mij belangrijker dan de mening van de debielen die vonden dat Darts als sport moest worden erkend.
Hoe veel ben je wel niet kwijt aan verzendkosten?quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:22 schreef motorbloempje het volgende:
Wel voor £11.50 een shirtje op de kop getikt in de shop! Lekker beetje neutraal, maar wel leuk voor tijdens 'n raceweekend.
[ afbeelding ]
Hoezo hebben ze die niet voor mannenquote:Op vrijdag 25 november 2016 13:22 schreef motorbloempje het volgende:
Wel voor £11.50 een shirtje op de kop getikt in de shop! Lekker beetje neutraal, maar wel leuk voor tijdens 'n raceweekend.
[ afbeelding ]
Nul! Geen verzendkosten tot eind December.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:25 schreef Beach het volgende:
[..]
Hoe veel ben je wel niet kwijt aan verzendkosten?
Ow, ik reageerde toch echt op jouw persoonlijke aanval.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:23 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Fijn dat je nu zo op mij reageert, maar volgens mij reageer ik hier voornamelijk inhoudelijk maargoed. Jij valt andere mensen aan kerel...
Je zegt dat je als Max geen zin zou hebben in die mensen die ineens fan zijn. Het ging mij niet per se om of ie sporter van het jaar moet worden of niet (dat zou ik niet terecht vinden). Maar of het nou zo'n opmerking was, of over de huisvrouwen die op Facebook reageren die 'ineens' F1 of Max fan zijn. Het is gewoon het hinderlijke afgeven op andere fans en jezelf beter voordoen.quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:19 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik zeg toch nergens dat ik mezelf een 'eckte eckte' fan noem? Ik zeg alleen dat met een ineens grote groei aan fans (mede te danken denk ik ook aan het falen van het voetbalelftalNederlanders zoeken altijd iets om achter te staan!) ) geen reden zou moeten zijn om de beste jongen ineens een sportman van het jaar prijs te geven. Zeker niet als de 'hype' pas in zijn eerste jaar is. Of sterker nog, juist ómdat het een hype is zou het zonde zijn als zo'n prijs daaraan besteed zou worden. Ik vind het hartstikke leuk dat de beste jongen het zo goed doet, en daar kan ik echt van genieten, en ben met zijn entree in de sport ook pas weer gaan kijken vorig jaar na een lange pauze, maar het maakt hem niet meteen een sporter van het jaar met één overwinning en een grote hype.
Het is een forum.....quote:Op vrijdag 25 november 2016 13:28 schreef motorbloempje het volgende:
Kan iedereen niet gewoon iedereen die hij/zij niet leuk vindt negeren of op de foes-list zetten als hij/zij een ABO heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |