Voor de rest natuurlijk goed dat deze baas zich niet opsluit na de verkiezingen, maar gewoon contact blijft houden met de gewone mensen. Kan niet wachten op zijn presidentschap.quote:Op zondag 20 november 2016 14:54 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Die rallies zijn wel lekker veel nieuw materiaal voor komieken, dat wel.
Dat hangt ook nogal af van de manier waarop hij dat gaat doen, de voortekenen lijken niet bepaald gunstig voor de lange termijn.quote:Op zondag 20 november 2016 14:41 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Neuh. Als hij de economie als een tierelier laat draaien, dan is dat hartstikke leuk voor de VS. En misschien voor ons ook, aangezien wij een sterker handelsrelatie hebben met de Amerikanen.
Ik had hem al gezien hoor...quote:Op zondag 20 november 2016 15:11 schreef Falco het volgende:
[..]twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 20-11-2016 om 14:26:04I watched parts of @nbcsnl Saturday Night Live last night. It is a totally one-sided, biased show - nothing funny at all. Equal time for us? reageer retweet
Die conclusie zou nog best juist kunnen worden. Op zich wel grappig dat het hoogste politieke ambt ingevuld gaat worden door de ultieme trollbaas van het universum, maar na een aantal jaar is men dat toch wel zat me dunkt.quote:Op zondag 20 november 2016 15:18 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Ik had hem al gezien hoor...
Ik begrijp nou juist van iedereen dat hij een enorme internet-troll zou zijn die alleen maar de headlines zou willen bepalen...
Zoals we dat eerder hebben gezien toen hij de media aan het trollen was
Ik denk dat andere wereldleiders er binnen 2 minuutjes wel klaar mee zijn. Ik zie hem op een vergadering al zitten 'lolol mad??'.quote:Op zondag 20 november 2016 15:22 schreef Falco het volgende:
[..]
Die conclusie zou nog best juist kunnen worden. Op zich wel grappig dat het hoogste politieke ambt ingevuld gaat worden door de ultieme trollbaas van het universum, maar na een aantal jaar is men dat toch wel zat me dunkt.
Ik ga er wel om lachen, eerlijk gezegd. Om nog even terug te komen op Federer-Fans vraag of er toch niet iets positiefs te bedenken is over Trump... ik denk dat voor de neutrale toeschouwer Trump zijn apengedrag nog best hilarisch is om te aanschouwen. In dat opzicht legt Hitler het toch wel af. Die was eerst goeie maatjes met alle wereldleiders om vervolgens half Europa uit te moorden. Niet bepaald vermakelijk!quote:Op zondag 20 november 2016 15:23 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Ik denk dat andere wereldleiders er binnen 2 minuutjes wel klaar mee zijn. Ik zie hem op een vergadering al zitten 'lolol mad??'.
Het is geen getroll. Zo is Trump gewoon. Hij kan er slecht tegen als hij in de zeik wordt genomen en gaat zich dan als een klein kind afreageren op Twitter.quote:Op zondag 20 november 2016 15:18 schreef antiderivative het volgende:
[..]
Ik had hem al gezien hoor...
Ik begrijp nou juist van iedereen dat hij een enorme internet-troll zou zijn die alleen maar de headlines zou willen bepalen...
Zoals we dat eerder hebben gezien toen hij de media aan het trollen was
En ook niet geheel onbelangrijk Trump is de president van de VS ipv een tienerneukende Italiaan of de minister van financiën van een yoghurt landje. Ik denk dat hij het prima met Putin kan vinden in de Syrie kwestie je levert wat intel en Putin doet het vuile werk en houdt zijn basis. En als het zooitje daar weer in het gareel loopt moet Assad weg (iets wat Putin ook wel weet) of aan een heel kort Russisch/Amerikaans lijntje.quote:Op zondag 20 november 2016 14:01 schreef Nintex het volgende:
[..]
Het mooiste is het niveau trollmeister
Mike Pence is nooit echt 'harassed' de kwaliteit van de musical (which is highly overrated) heeft helemaal niets met het argument te maken. Het gaat nu helemaal niet meer om het oorspronkelijke punt dat de Hamilton cast wilde maken. Trump maakt gewoon overal een shit-show van.
Stel je voor als hij over vrede in Syrie gaat overleggen met Putin, Assad en Merkel dan gaat het binnen twee a drie dagen over een compleet ander totaal onrelevant onderwerp. Die saaie EU bureaucraten werden al gek van Berlusconi en Varoufakis, Trump is nog 100x erger![]()
![]()
twitter:JoshuaChavers twitterde op zondag 20-11-2016 om 15:18:16Pence on 'Hamilton' on FNS: "It was a real joy to be there..."About the "boos and jeers": "That's what freedom sounds like." reageer retweet
Zijn hand is best groot hoorquote:Op zondag 20 november 2016 15:42 schreef Falco het volgende:
Iedereen kan nu zijn of haar hand vergelijken met die van Trumpy: http://www.hollywoodrepor(...)-trumps-hands-916593
[ afbeelding ]
Gewoon de belastingen verlagen, dan kunnen de burgers uit eigen zak betalen.quote:Op zondag 20 november 2016 16:39 schreef Ulx het volgende:
Het "plan" om de infrastructuur te verbeteren loopt nu al vast. Om op alle 143.000 bruggen tol te gaan heffen is volgens leden van het congres niet heel erg realistisch en aanpakken van de rioleringen en waterleiding lijkt Trump wel te willen maar hoe dat gelapt moet worden is onduidelijk.
Zijn dochterquote:Op zondag 20 november 2016 14:32 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Noem eens iets dat jij positief vindt aan Trump?
Rudy Guiliani komt er zeker in.quote:Op zondag 20 november 2016 17:03 schreef antiderivative het volgende:
2e dag @ Trump National Golf Club & Estate in New Jersey:
President-elect ontvangt vandaag:
Peter Kirsanow (US Civil Rights commissioner)
Jonathan Gray (Global Head of Real Estate/member of the Board of Directors Blackstone)
Wilbur Ross (Investor)
David McCormick (President of Bridgewater)
Ari Emanuel (Entertainment agency CEO)
John F. Kelly (Marine Corps General/formerly Southern Command)
Cathy McMorris Rodgers (Washington Congresswoman)
T.W. Shannon (Fmr. Speaker of Oklahoma House)
Kris Kobach (Kansas Secretary of State)
Chris Christie
Rudy Guilliani
Heeft Trump zich al uitgesproken over South Park? Het volk moet het weten.quote:Op zondag 20 november 2016 14:29 schreef Nintex het volgende:
Deze man
twitter:realDonaldTrump twitterde op zondag 20-11-2016 om 14:26:04I watched parts of @nbcsnl Saturday Night Live last night. It is a totally one-sided, biased show - nothing funny at all. Equal time for us? reageer retweet
Doen ze in Nederland ook!! Pak de Metro's die je in intercity's ziet liggen maar. Hele verschillen vaak. Poetinheldgod! We worden gemanipuleerd zeg ik je!quote:
De ene is de ochtendkrant, de andere de avondkrant.quote:
Nee hoor.quote:
Kun je vast al de verkiezingen voor maart volgend jaar voorspellen?quote:Op zondag 20 november 2016 18:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Nee hoor.
http://www.snopes.com/wsj-different-trump-headlines/
Maar goed, 'het hep op feesboek gestaan.'
Wie is er dan precies boos?quote:Op zondag 20 november 2016 18:49 schreef studentje7 het volgende:
Alle mensen die boos zijn dat Trump blijft twitteren.
Die gast heeft de verkiezigen gewonnen terwijl die hele tijd twitterde. Als die ingezworen is stopt die met de realdonaldtrump en gaat die over naar de POTUS account. Denk dat Bannon hem daar geen onzin op laat tweeten.
Neuh, men is vooral verbaasd.quote:Op zondag 20 november 2016 19:08 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Zie hier toch best veel boze reacties haha.
Wie boos dan?quote:Op zondag 20 november 2016 18:49 schreef studentje7 het volgende:
Alle mensen die boos zijn dat Trump blijft twitteren.
Die gast heeft de verkiezigen gewonnen terwijl die hele tijd twitterde. Als die ingezworen is stopt die met de realdonaldtrump en gaat die over naar de POTUS account. Denk dat Bannon hem daar geen onzin op laat tweeten.
Ik las een artikel over mijnwerkers in Pennsylvania die verwachten, of eigenlijk eisen, dat binnen zes tot twaalf maanden de mijnen weer goed gaan draaien en hun stadjes weer gaan floreren.quote:Op zondag 20 november 2016 15:14 schreef 24Fan het volgende:
[..]
Voor de rest natuurlijk goed dat deze baas zich niet opsluit na de verkiezingen, maar gewoon contact blijft houden met de gewone mensen. Kan niet wachten op zijn presidentschap.
Dat is "de ELITE " op FOKquote:Op zondag 20 november 2016 19:08 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Zie hier toch best veel boze reacties haha.
Ik heb niet de indruk dat Trump zich laat vertellen wat te doen of te laten. Verder lijkt niemand boos vanwege zijn berichtjes. Maar een scheet van een POTUS kan grote effecten hebben. Dus baren zijn breinfarts hier en daar zorgen.quote:Op zondag 20 november 2016 18:49 schreef studentje7 het volgende:
Alle mensen die boos zijn dat Trump blijft twitteren.
Die gast heeft de verkiezigen gewonnen terwijl die hele tijd twitterde. Als die ingezworen is stopt die met de realdonaldtrump en gaat die over naar de POTUS account. Denk dat Bannon hem daar geen onzin op laat tweeten.
Volgens mij verwachten meeste van die stemmers juist helemaal niet dat letterlijk alles wordt zoals het was. Ze willen gewoon iemand die onderkent dat er problemen zijn en iets probeert te veranderen.quote:Op zondag 20 november 2016 19:18 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ik las een artikel over mijnwerkers in Pennsylvania die verwachten, of eigenlijk eisen, dat binnen zes tot twaalf maanden de mijnen weer goed gaan draaien en hun stadjes weer gaan floreren.
Dit waren democraten die naar Trump zijn geswitched.
Ik denk dat het Trump niet gaat lukken om een neergang die al in de jaren zeventig is gestart om te draaien.
En daar rekent men hem op af. Die big beautiful muur boeit ze niet. Zijn berichtjes op twitter ook niet.
De salon-socialisten die links stemmen aan de Grachtengordel of in 't Gooi wonen, in een Porsche rijden en een 2e huis op Ibiza hebben.quote:
Nee. Het was heel concreet. Ze willen weer terug naar de tijd dat iemand zonder opleiding aan de lopende band genoeg verdient om een huis te kopen. Gelul dat men wat gaat doen horen ze al sinds Ronald Reagan.quote:Op zondag 20 november 2016 19:23 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Volgens mij verwachten meeste van die stemmers juist helemaal niet dat letterlijk alles wordt zoals het was. Ze willen gewoon iemand die onderkent dat er problemen zijn en iets probeert te veranderen.
Ik denk niet dat Trump perse afgerekend gaat worden op of er letterlijk overal een muur is of niet. Een muur is meer een metafoor voor strenger immigratiebeleid. Als die voor elkaar krijgt om het iets beter te maken zijn mensen al blij denk ik.
De grachtengordel stemt rechts, oelewapper. Die hebben de HRA veel te hard nodig.quote:Op zondag 20 november 2016 19:23 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
De salon-socialisten die links stemmen aan de Grachtengordel of in 't Gooi wonen, in een Porsche rijden en een 2e huis op Ibiza hebben.
Nee hoor, stemt links, denkt en handelt (uiteindelijk) rechts. Familie van een goede vriend woont daar, kwam er vroeger heel vaak. De vader had dat toen ook lachend bevestigd.quote:Op zondag 20 november 2016 19:29 schreef Ulx het volgende:
[..]
De grachtengordel stemt rechts, oelewapper. Die hebben de HRA veel te hard nodig.
Nee. Grachtengordel gaat vooral voor CDA, D66 en VVD. Ik kan dat niet links noemen. Sorry, je propaganda klopt niet.quote:Op zondag 20 november 2016 19:33 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Nee hoor, stemt links, denkt en handelt (uiteindelijk) rechts. Familie van een goede vriend woont daar, kwam er vroeger heel vaak. De vader had dat toen ook lachend bevestigd.
En ja zij hadden ook een tweede huis in het buitenland.
Riggedquote:Op zondag 20 november 2016 19:41 schreef Ulx het volgende:
[..]
Nee. Grachtengordel gaat vooral voor CDA, D66 en VVD. Ik kan dat niet links noemen. Sorry, je propaganda klopt niet.
https://www.ois.amsterdam.nl/pdf/2010_factsheets_2.pdf
quote:Op zondag 20 november 2016 19:56 schreef MangoTree het volgende:
Ik ben benieuwd of Trum ook de NY Times leest en zich achter zijn oren gaat krabben over dat ranzige pizza-schandaal.
Norwegian Police Arrest 20 Men in Pedophile Network Probe (NY Times)
http://www.nytimes.com/ap(...)le-network.html?_r=0
twitter:Wishchild87 twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:01:08So Kanye calls attention to a government child trafficking ring and now his career is over? Hmm. #KanyeIsOverParty #PizzaGate #LittleLives reageer retweet
Het is lastig om te vinden, wel dit stukje:quote:Op zondag 20 november 2016 20:01 schreef hunter2011 het volgende:
[..]twitter:Wishchild87 twitterde op zondag 20-11-2016 om 17:01:08So Kanye calls attention to a government child trafficking ring and now his career is over? Hmm. #KanyeIsOverParty #PizzaGate #LittleLives reageer retweet
Roseanne Barr en Kirstie Alley hebben ook politieke ambities.quote:Op zondag 20 november 2016 20:16 schreef Nintex het volgende:
Kanye West zit in kamp 2020. Hij snapt dat als hij Trump niet afzeikt, hij straks stemmen van Trump supporters kan krijgen.
Heerljk even wat humor, thanks! Wat een figuur die Kanye. Maar de grap is dat al die figuren ontmaskerd worden via dit schandaal. Jay-Z, Beyonce, Lady Gaga. Wow, hoeveel zijn het er. Wat een zieke gasten.quote:Op zondag 20 november 2016 20:16 schreef Nintex het volgende:
Kanye West zit in kamp 2020. Hij snapt dat als hij Trump niet afzeikt, hij straks stemmen van Trump supporters kan krijgen.
Koos, ben jij te dom om zelfstandig te schijten?quote:
Ik vroeg me ook af wie zoiets een goed verhaal zou vinden. Maar hij weet het nog niet dat de shit is uitgebroken met dit schandaal.quote:Op zondag 20 november 2016 20:44 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Koos, ben jij te dom om zelfstandig te schijten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |