Cool thx!quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 12:00 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
serial. zelf de 1e 6 gezien, zeker goed tot nu toe
Dit.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 12:35 schreef Nickske1912 het volgende:
Westworld is fantastisch tot nu toe, ik ben hooked.
Na alleen aflevering 1 gezien te hebben kan deze inderdaad wel eens hoog in de top gaan eindigenquote:Op vrijdag 21 oktober 2016 03:40 schreef ChickenMan het volgende:
Klaar met Goliath. Beste serie die ik dit jaar heb gezien.
quote:
James Nesbitt is altijd welquote:Colin en Hazel zijn verliefd, maar getrouwd met een ander. Je ziet hun drastische oplossing vanaf 22 oktober in The Secret bij de KRO-NCRV op NPO 2.
James Nesbitt was nog nooit zo griezelig. Hij speelt Colin, een man die in een strenggelovige gemeenschap in Noord-Ierland woont. Hij is tandarts, getrouwd met Lesley en heeft kinderen. Hij is zelfs voorganger bij de kerk, maar als hij Hazel leert kennen raakt hij stapelverliefd.
Onmogelijke liefde
Hazel en hij beginnen een affaire, wat natuurlijk een schande is in de baptistische gemeenschap. Niet alleen zijzelf, ook hun echtgenoten worden aan vernederingen onderworpen. Scheidingen zijn uit den boze en Colin en Hazel komen tot de conclusie dat er maar één oplossing is.
Een rampzalig plan
Ze verzinnen een catastrofaal plan, waardoor ze eindelijk vrij kunnen zijn en samen een leven kunnen beginnen. Is hun relatie daartegen bestand? Komen ze ermee weg?
Waargebeurd verhaal
Het is misschien moeilijk te geloven, maar The Secret is gebaseerd op ware gebeurtenissen die zich afspeelden in de jaren '90 in Castlerock, Noord-Ierland. James Nesbitt (The Missing, Cold Feet) speelt horrortandarts Colin. Genevieve O'Reilly (The Honourable Woman, The last weekend) vertolkt de rol van Hazel. De serie bestaat uit vier afleveringen, die na uitzending een week online te bekijken zijn. The Secret was in juni online vooruit te kijken op npo.nl/detectives.
The Secret, vanaf zaterdag 22 oktober wekelijks om 23.05 uur, NPO 2
Volgens mij wel ja.quote:Op zaterdag 22 oktober 2016 14:30 schreef Mirel het volgende:
Is het niet gewoon baptische ipv baptistische?
Het heeft me nog niet kunnen grijpen, Timeless.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:32 schreef motorbloempje het volgende:
Nog niet, morgen even spieken.
Timeless was weer OK !
Ja, 1e aflevering vorige week gezien. Lijkt vooralsnog goed.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:30 schreef jogy het volgende:
Niemand deze opgepikt? Travelers (TV Series 2016– ) - IMDb
Eerste 2 afleveringen zijn al uit. Lijkt me wel een goeie.
Hundreds of years from now, surviving humans discover how to send consciousness back through time, into people of the 21st century. These travelers assume the lives of others, while attempting to save humanity from a terrible future.
Het is niet ge-wel-dig, maar ik vind het leuk vermaak zo voor tussen het werken door af en toequote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:54 schreef jogy het volgende:
[..]
Het heeft me nog niet kunnen grijpen, Timeless.
quote:Notorious' Season 1 Order Cut at ABC
ABC has cut the struggling freshman drama’s Season 1 order from 13 episodes to just 10, TVLine has learned. A network insider, however, maintains that the ratings-challenged series has not been cancelled. The source adds that all 10 episodes will air and the show remains in consideration for a second season.
As previously announced, Scandal will take back its Thursday-at-9 pm timeslot in January. The show’s sixth season was delayed as a result of star Kerry Washington’s real-life pregnancy.
Bron
Nice! Inderdaad een steengoede serie. Ik denk dat ik de afleveringen opspaar totdat het seizoen en dus de serie afgelopen is.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 22:23 schreef Japie77 het volgende:
Het vierde seizoen van Rectify (beste serie die ik ooit gezien heb) krijgt tot nu toe een 10 van alle 9 critics op Metacritic.
Oooohhhh, is die eindelijk begonnen? Dat was lang wachten. Maar ik denk dat ik ook nog even langer wacht zodat ik het in één keer uit kan kijken.quote:Op woensdag 26 oktober 2016 22:23 schreef Japie77 het volgende:
Het vierde seizoen van Rectify (beste serie die ik ooit gezien heb) krijgt tot nu toe een 10 van alle 9 critics op Metacritic.
Ja, heeft wel wat mindere dingen vind ik, maar vind het al met al toch wel een erg goede/leuke serie. Boven verwachting. Ik vind dat de serie vooral uitblinkt in charme/flair.quote:
Ben onwijs benieuwd naar het einde van Rectify, maar wacht er nog even mee. IJzersterke serie tot nu toe (al moest ik er wel in komen).quote:Op woensdag 26 oktober 2016 22:23 schreef Japie77 het volgende:
Het vierde seizoen van Rectify (beste serie die ik ooit gezien heb) krijgt tot nu toe een 10 van alle 9 critics op Metacritic.
Ik zat er gelijk in. Zo'n onwijze intense serie.quote:Op donderdag 27 oktober 2016 20:10 schreef Forbry het volgende:
[..]
Ben onwijs benieuwd naar het einde van Rectify, maar wacht er nog even mee. IJzersterke serie tot nu toe (al moest ik er wel in komen).
Ik vond de serie in eerste instantie wat te apart/vaag, misschien ook wat te traag (terwijl ik daar meestal juist van houd), maar er was iets wat me toch deed blijven kijken en geen spijt van, want het is één van de betere series ooit wat mij betreft.quote:Op donderdag 27 oktober 2016 20:46 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Ik zat er gelijk in. Zo'n onwijze intense serie.
http://programma.vara.nl/coldfeetquote:De hitserie Cold Feet uit de jaren ’90 is terug van weggeweest en om maar meteen met de deur in huis te vallen: het voelt weer als vanouds. Dezelfde groep, dezelfde stad en dezelfde gezonde dosis Britse humor. Toch is er een groot verschil met eerdere seizoenen: Adam, Pete, David, Karen en Jenny zijn nu geen dertigers meer.
Wat kun je verwachten?
In het nieuwe seizoen komt Adam terug uit Singapore om zijn oude vrienden, die inmiddels door het leven gaan als vijftigers, in Manchester op te zoeken. Maar zijn bezoek is niet zonder reden: hij komt persoonlijk vertellen dat hij binnenkort gaat trouwen met zijn Singaporese vriendin Angela. Iedereen vindt daar zo het zijne van en steekt dat niet onder stoelen of banken: Angela is maar liefst 18 jaar jonger, dus dat kan toch nooit goed gaan? Is Adam helemaal gek geworden?
Tijdens zijn bliksembezoek herenigt Adam zich ook weer met zijn zoon Matthew, maar dat loopt niet zoals gehoopt. Hoe belangrijk hij het ook vindt, zijn zoon is niet van plan om op zijn bruiloft te komen. Hij heeft wel iets beters te doen. En ook Pete, Adams beste vriend, kan door omstandigheden niet naar de bruiloft komen. Hoe gaat Adam er in vredesnaam voor zorgen dat zijn dierbaren toch aanwezig kunnen zijn? Gelukkig komt zijn nieuwe wederhelft met een passende oplossing...
Enfin, het nieuwe seizoen van Cold Feet zit boordevol onderwerpen waar je op middelbare leeftijd mee te maken krijgt. Hoe ga je bijvoorbeeld om met iemand die last krijgt van een midlifecrisis? Wat is de beste manier om opstandige pubers op te voeden en hoe houd je het na jaren nog spannend in bed?
The Leftovers, nog zo'n pareltje inderdaad. Ook bij mij staan die twee series ergens bovenaan op het gebied van beste huidige series.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 11:59 schreef Angelof9 het volgende:
Ik vond het in eerste instantie ook erg traag, maar achteraf gezien past die traagheid juist goed.
Rectify en The Leftovers zijn de beste series op dit moment imo.
The Leftovers heb ik 3 afleveringen een kans gegeven maar de sfeer in die serie sprak me niet aan.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 13:06 schreef Nickske1912 het volgende:
[..]
The Leftovers, nog zo'n pareltje inderdaad. Ook bij mij staan die twee series ergens bovenaan op het gebied van beste huidige series.
Het is wel echt een genre waarvan je moet houden, kan me goed voorstellen dat mensen er het geduld niet voor hebben.
Het is inderdaad heel naargeestig, maar ook wel weer heel erg mooi. Zelf begon ik deze serie overigens pas in de tweede helft van seizoen 1 echt te waarderen. Seizoen 2 was vervolgens waanzinnig goed, waarschijnlijk wel het beste wat ik vorig jaar gezien heb.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 13:13 schreef Japie77 het volgende:
[..]
The Leftovers heb ik 3 afleveringen een kans gegeven maar de sfeer in die serie sprak me niet aan.
Blijft het verhaal mysterieus of komen er ook antwoorden?quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 13:19 schreef Nickske1912 het volgende:
[..]
Het is inderdaad heel naargeestig, maar ook wel weer heel erg mooi. Zelf begon ik deze serie overigens pas in de tweede helft van seizoen 1 echt te waarderen. Seizoen 2 was vervolgens waanzinnig goed, waarschijnlijk wel het beste wat ik vorig jaar gezien heb.
Niet zozeer antwoorden als de realisatie dat de antwoorden er niet toe doen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 13:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Blijft het verhaal mysterieus of komen er ook antwoorden?
Tja..Heb toch liever antwoorden. Maakt het wat makkelijker.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 14:00 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Niet zozeer antwoorden als de realisatie dat de antwoorden er niet toe doen.
Die hotel aflevering...
Mwah, ik vind deze serie wat dat betreft best vergelijkbaar met Rectify eigenlijk. Die serie is ook niet zo goed omdat het superspannend is of dat Daniel het uiteindelijk wel of niet heeft gedaan, maar vooral omdat het zo goed de verschillende perspectieven en alle gevolgen van dien van alle betrokkenen in beeld brengt.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 14:01 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Tja..Heb toch liever antwoorden. Maakt het wat makkelijker.
Dat is een interessant aspect inderdaad van Rectify maar er zitten wat mij betreft nog veel meer goeie dingen in. De intensiteit van de serie op zich, de topklasse waarbij de acteur de rol van Daniel speelt, de muziek, de dialogen etc etc.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 14:25 schreef Nickske1912 het volgende:
[..]
Mwah, ik vind deze serie wat dat betreft best vergelijkbaar met Rectify eigenlijk. Die serie is ook niet zo goed omdat het superspannend is of dat Daniel het uiteindelijk wel of niet heeft gedaan, maar vooral omdat het zo goed de verschillende perspectieven en alle gevolgen van dien van alle betrokkenen in beeld brengt.
Dat is bij The Leftovers eigenlijk precies hetzelfde. Een bepaalde gebeurtenis heeft zich nou eenmaal voorgedaan, en nu is het de vraag hoe iedereen daar mee omgaat. Net zoals dat de personages in Rectify onwetend zijn over de eventuele schuld van Daniel, zijn de personages in The Leftovers dat over die bepaalde gebeurtenis die zich heeft voorgedaan.
Ik heb ooit in een keer in een interview met de maker gelezen dat hij de antwoorden ook (nog) niet wist. Voor mij een reden om niet aan deze serie te beginnen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 13:58 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Blijft het verhaal mysterieus of komen er ook antwoorden?
Dat was bij Lost ook de bedoeling in eerste instantie en toen we daar antwoorden kregen vielen die juist tegen.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 15:02 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Ik heb ooit in een keer in een interview met de maker gelezen dat hij de antwoorden ook (nog) niet wist. Voor mij een reden om niet aan deze serie te beginnen.
Helemaal met je eens, stuk voor stuk punten die Rectify tot zo'n geweldige serie maken.quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 15:00 schreef Japie77 het volgende:
[..]
Dat is een interessant aspect inderdaad van Rectify maar er zitten wat mij betreft nog veel meer goeie dingen in. De intensiteit van de serie op zich, de topklasse waarbij de acteur de rol van Daniel speelt, de muziek, de dialogen etc etc.
Misschien weet Daniel zelf wel niet of hij het gedaan heeft of niet?
quote:Mars
The year is 2033, and our first manned mission to Mars is about to become reality. As a clock counts down the final 90 seconds to landing, an expert crew of astronauts endures the final harrowing moments before touching down on the red planet. Even with the best training and resources available, the maiden crew of the Daedalus spacecraft must push itself to the brink of human capability in order to successfully establish the first sustainable colony on Mars. Set both in the future and in the present day, the global miniseries event MARS blends feature film-caliber scripted elements set in the future with documentary vérité interviews with today's best and brightest minds in modern science and innovation, illuminating how research and development is creating the space technology that will enable our first attempt at a mission to Mars.
Net de laatste aflevering gekeken. Topserie!!quote:
quote:In April 2016, Vin Diesel confirmed that he and writer-director David Twohy were developing a fourth Riddick movie entitled The Chronicles of Riddick: Furya and a spin-off TV series entitled Merc City. In May 2016, he explained that production on The Chronicles of Riddick: Furya may begin in early 2017. In a video, Vin Diesel asked: "Are you guys excited to hear about Furya? Do you want to know where it all began with that dark character Riddick?". David Twohy confirmed that the new film would be rated R. The posts did not elaborate on how, if at all, Merc City would connected to the upcoming film.
Ja, voor mij de verassing van het nieuwe seizoen.quote:Op zaterdag 5 november 2016 21:39 schreef ChickenMan het volgende:
Kijken hier mensen de horror-serie Channel Zero? Echt behoorlijk creepy en onheilspellende sfeer. Ik vind leuk.
Nee te eng voor mij.quote:Op zaterdag 5 november 2016 21:39 schreef ChickenMan het volgende:
Kijken hier mensen de horror-serie Channel Zero? Echt behoorlijk creepy en onheilspellende sfeer. Ik vind leuk.
Cheers, Frasier en House MD!!quote:Op dinsdag 15 november 2016 12:34 schreef Karina het volgende:
Geen nieuwe serie maar ik moest het even ergens kwijtTip voor diegenen die af en toe eens iets ouds willen kijken, op FOX zijn regelmatig afleveringen van wat oudere series te zien, bijvoorbeeld Knight Rider, Miami Vice, Magnum, Cheers, Frasier en House MD.
Vooral Miami Vice is tof om weer terug te zien, alleen al vanwege de kleding
Die van Matt Damon en Ben Affleckquote:Op dinsdag 15 november 2016 12:40 schreef Karina het volgende:
Nieuwe serie waar ik naar uit kijk, Incorporated
Met o.a. President Palmer (24).
Ben ook begonnen met Timeless, leuke serie, kijkt makkelijk weg.quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:32 schreef motorbloempje het volgende:
Nog niet, morgen even spieken.
Timeless was weer OK !
Ik ben gestopt na drie afleveringen.quote:Op donderdag 17 november 2016 17:26 schreef jogy het volgende:
Timeless vond ik eerst best matig maar begint me toch te bekoren. intrige en leuke dingen, mooie rode draad door de serie buiten de case of the week wat ze doen.
Echt heel bijzonder vind ik het niet, maar het kijkt wel aardig weg als je niets te doen hebt.quote:Op donderdag 17 november 2016 18:52 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik ben gestopt na drie afleveringen.
Is het beter geworden de afgelopen afleveringen?
Moet ook zeggen dat ik al genoeg serie's aan het kijken ben.
Alleen sprak het tijdreizen mij wel aan
Mij spreekt het wel aan iig, de eerste aflevering vond ik echt knudde en was meteen een maand afgehaakt, daarna toch weer opgepakt en er zitten wel een paar leuke plottwists in/aan te komen. (denk ik)quote:Op donderdag 17 november 2016 18:52 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik ben gestopt na drie afleveringen.
Is het beter geworden de afgelopen afleveringen?
Moet ook zeggen dat ik al genoeg serie's aan het kijken ben.
Alleen sprak het tijdreizen mij wel aan
Ooohh nee, lijkt me cool!quote:Op vrijdag 18 november 2016 09:02 schreef Happel het volgende:
Iemand Shooter al gezien? Shooter (TV Series 2016– ) - IMDb
Eerste aflevering zat aardig in elkaar.quote:Op vrijdag 18 november 2016 09:02 schreef Happel het volgende:
Iemand Shooter al gezien? Shooter (TV Series 2016– ) - IMDb
Nu welquote:Op dinsdag 25 oktober 2016 20:30 schreef jogy het volgende:
Niemand deze opgepikt? Travelers (TV Series 2016– ) - IMDb
Ook toegevoegd aan mijn lijstjequote:Op donderdag 27 oktober 2016 05:08 schreef Tweek het volgende:
Ik dacht dat het een slechte serie zou worden, maar The Exorcist is een geweldige horror serie. En de laatste aflevering geeft aan dat het niet om een remake gaat. Ik zou zeggen geef het een kans. De serie is beter dan je zou verwachten dat die is.
Ook deze toegevoegd aan mijn lijstjequote:Op zaterdag 5 november 2016 21:39 schreef ChickenMan het volgende:
Kijken hier mensen de horror-serie Channel Zero? Echt behoorlijk creepy en onheilspellende sfeer. Ik vind leuk.
Ik heb nog niet gekeken.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Erg leuke serie tot nu,quote:Op vrijdag 28 oktober 2016 15:01 schreef Manke het volgende:
Bbc UK, releasedatum 22-10-2016.
Dirk Gently's Holistic Detective Agency (TV Series 2016– ) - IMDb
Ik vind het nog steeds leuk al moet ik wel zeggen dat ik steeds verwacht dat de Legends of Tomorrow om een hoekje komen lopenquote:Op donderdag 17 november 2016 18:52 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik ben gestopt na drie afleveringen.
Is het beter geworden de afgelopen afleveringen?
Moet ook zeggen dat ik al genoeg serie's aan het kijken ben.
Alleen sprak het tijdreizen mij wel aan
quote:Pure Genius: No Additional Episodes Ordered for CBS Freshman Drama
CBS’ medical drama Pure Genius doesn’t have much of a pulse.
The network won’t be ordering more episodes of the freshman drama beyond the initial 13, according to our sister site Deadline. It’s not technically cancelled yet, but Season 2 looks like a real longshot at this point. Production on Season 1 wraps up on Dec. 15; the show is expected to keep airing Thursdays at 10/9c for the remainder of its run.
Pure Genius stars Augustus Prew as tech billionaire James Bell, who’s determined to use his vast fortune and high-tech expertise to solve medical mysteries. It premiered in late October to a modest 6.2 million total viewers and an anemic 1.0 demo rating, and at last count (5.3 mil/0.9) had slipped below the average that got Elementary moved from Thursday to Sunday. (Also for reference: Elementary’s immediate successor, Rush Hour, was averaging a 0.9 rating before getting designated for a Saturday burn-off.)
It goes down as a rare miss for CBS, which has had a pretty successful fall season otherwise. It’s already given full 22-episode orders to new comedy Kevin Can Wait and new dramas Bull and MacGyver. Freshman sitcoms The Great Outdoors and Man With a Plan also saw their freshman seasons extended to 19 episodes each.
Bron
Er is een Westworld topic.quote:Op zaterdag 26 november 2016 00:22 schreef Burrito het volgende:
Westworld erg goed, met o.a Hopkins.. Scoort een 9,1op IMDB, iemand die dit kijkt?
Ja. Moest heel erg inkomen maar als je de personages eenmaal kent en de ethische dingen meer op de voorgrond komen wordt het super vet.quote:Op zaterdag 26 november 2016 00:22 schreef Burrito het volgende:
Westworld erg goed, met o.a Hopkins.. Scoort een 9,1op IMDB, iemand die dit kijkt?
Belachelijk geniale seriequote:Op zaterdag 26 november 2016 00:22 schreef Burrito het volgende:
Westworld erg goed, met o.a Hopkins.. Scoort een 9,1op IMDB, iemand die dit kijkt?
Je moet dan ook 2 of 3 afleveringen proberenquote:Op zaterdag 5 november 2016 14:19 schreef Japie77 het volgende:
Ik vond Quarry wel oke maar niet top ofzo. Goliath daarentegen net mee begonnen maar spreekt me al een stuk meer aan. Aflevering 2
Ik heb ze allemaal al gezien.quote:Op zondag 27 november 2016 10:36 schreef Houniet het volgende:
[..]
Je moet dan ook 2 of 3 afleveringen proberen.
Paar afleveringen gezien vandaag. Wel aardig.quote:Op zondag 27 november 2016 23:05 schreef Mirel het volgende:
3% is uit. Iemand gekeken? Net de eerste ep gezien, vind het wel veelbelovendHet was overigens fijn dat er zo'n gevoel was dat je eindeloos gezever rondom een mysterie zou krijgen maar de reveal kwam gelijk in dezelfde aflevering al. Geeft ruimte voor verdere ontwikkelingen.
quote:Rev up your hogs, SAMCRO fans: FX has some great news for you.
FX announced today that it will shoot a pilot for Mayans MC, the next chapter in the Sons of Anarchy saga that will be written by Kurt Sutter and his producing partner Elgin James.
Aan de ene kant denk ik... YES! Aan de andere kant... tsja de Mayans waren nou niet de meest boeiende groep uit de serie.quote:
Komt bij dat het vorige project van Kurt totaal geflopt is. Ik moet het nog maar zien!quote:Op vrijdag 2 december 2016 08:30 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Aan de ene kant denk ik... YES! Aan de andere kant... tsja de Mayans waren nou niet de meest boeiende groep uit de serie.
Vond er niet veel aan.quote:Op zondag 27 november 2016 23:11 schreef Monolith het volgende:
[..]
Paar afleveringen gezien vandaag. Wel aardig.
Ja! En het is goed!quote:Op dinsdag 6 december 2016 11:20 schreef Gutmensch het volgende:
Kijkt niemand hier Designated Survivor (TV Series 2016– ) - IMDb ?
Heb alleen pas de pilot gezien, maar ziet er erg veelbelovend uit!
Is al eigen topic over luilakquote:Op dinsdag 6 december 2016 11:20 schreef Gutmensch het volgende:
Kijkt niemand hier Designated Survivor (TV Series 2016– ) - IMDb ?
Heb alleen pas de pilot gezien, maar ziet er erg veelbelovend uit!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |