Ongeveer 10 minuten op de fiets of 2 minuten met de auto 😎quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 09:44 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Ga je weer dan? Of woon je in de buurt?
Jij hebt wel echt een positief ingesteld karakter he?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 10:08 schreef Nattekat het volgende:
Jaaaaaa, gyms worden om zeep geholpen
En ondertussen wel janken als mensen zeggen dat ze quitten, echt zeiken om het zeiken.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 10:40 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Jij hebt wel echt een positief ingesteld karakter he?
Laat je dan ff weten waar nog wel en waar niet meer Pokémon zitten? Buiten deltaplein zaten wel de beste vond ik dus hoop dat er nog wel wat zit op strand en begaanbare stukken in de duinenquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 09:50 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Ongeveer 10 minuten op de fiets of 2 minuten met de auto 😎
Da's handig met lucky eggs jaquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 09:37 schreef banaantjeEE het volgende:
Nieuwe updates!
Catch Bonus: Trainers can earn a catch bonus for a Pokémon type as they catch more of a specific type.
Updated Gym Training: Trainers can now bring six Pokémon to battle at friendly Gyms. The CP of the Pokémon you are battling may be temporarily adjusted lower for your training session.
Egg & Incubator Screens: These will periodically update the distance walked without the Trainer needing to close and reopen the screen.
Fixed several audio issues.
Decreased the evolution animation time.
Minor fixes
Vooral dat in vet is super! Een evolve nu duurt 25 seconden? Benieuwd hoelang het nu zal duren.
Vind ik niet. Meer lage cp in een gymquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 10:08 schreef Nattekat het volgende:
Jaaaaaa, gyms worden om zeep geholpen
Pokestops op het strand zijn er gewoon nog. Enkel die 2 stops in de duinen bij de bunker zijn verdwenen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:00 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Laat je dan ff weten waar nog wel en waar niet meer Pokémon zitten? Buiten deltaplein zaten wel de beste vond ik dus hoop dat er nog wel wat zit op strand en begaanbare stukken in de duinen
Wil je niet een interviewtje geven als getroffen slachtoffer?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:13 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Pokestops op het strand zijn er gewoon nog. Enkel die 2 stops in de duinen bij de bunker zijn verdwenen.
Ik moet aardig mijn best doen om radio en tv verslaggevers te ontwijken
Meer level 10 gymsquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:12 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vind ik niet. Meer lage cp in een gym
Ik snap je niet. En vind je inderdaad negatief.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Meer level 10 gyms
Level 10 gym slopen naar 6 loont niet meer
Ah ok. Dus nog wel de moeite begrijp ikquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:13 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Pokestops op het strand zijn er gewoon nog. Enkel die 2 stops in de duinen bij de bunker zijn verdwenen.
Ik moet aardig mijn best doen om radio en tv verslaggevers te ontwijken
Alleen een Charizard en Magmar wat de moeite is maar wordt steeds drukker dus er komt nog wel wat leuksquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:24 schreef Murmeli het volgende:
[..]
Ah ok. Dus nog wel de moeite begrijp ikleuk!
Al wat leuks gevangen?
Whaha het Is wel getikt dat dit als een soort wereldnieuws wordt gezien
quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:19 schreef Unites het volgende:
[..]
Wil je niet een interviewtje geven als getroffen slachtoffer?![]()
x10000000^99
Ach vergeleken met anderen in dit topic is zijn negativiteit niksquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:23 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik snap je niet. En vind je inderdaad negatief.
Nu kan je nog een level 8 naar 5 slopen. Dat maakt die gym vervolgens makkelijker te overwinnen en lastiger te trainen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:23 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik snap je niet. En vind je inderdaad negatief.
Die mag je effe uitleggen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:22 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Level 10 gym slopen naar 6 loont niet meer
Goeiequote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:26 schreef Norrage het volgende:
[..]
Ach vergeleken met anderen in dit topic is zijn negativiteit niks
Maar waarom sloop je hem niet helemaal naar 0?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:27 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nu kan je nog een level 8 naar 5 slopen. Dat maakt die gym vervolgens makkelijker te overwinnen en lastiger te trainen.
Charizard moet ik nog!quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:26 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Alleen een Charizard en Magmar wat de moeite is maar wordt steeds drukker dus er komt nog wel wat leuks
Omdat 1 uur bezig zijn lang zat isquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:31 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Maar waarom sloop je hem niet helemaal naar 0?
1 uur? in je uppie zeker?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat 1 uur bezig zijn lang zat is
ah ja, dodgen... doe het nooit eigenlijk. maar vooral omdat ik om kom in de revives en healing potions. dan kom ik daar ook nog eens vanafquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:40 schreef Nattekat het volgende:
[..]![]()
Was het dodgen aan het oefenen
500 punten per +-2 minuten
Ik had juist een zwaar tekort aan revives na dat uurtjequote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:43 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
ah ja, dodgen... doe het nooit eigenlijk. maar vooral omdat ik om kom in de revives en healing potions. dan kom ik daar ook nog eens vanaf
Remote view wil ik ook wel ja. Moeten ze wel wat doen aan die laadtijd bij het openen van een gym...quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:43 schreef firecow het volgende:
Waarom bouwen ze geen optie in dat als je bijvoorbeeld je Pokemon selecteert die in een gym zit je de gym stats ziet? Ik ben vaak wel benieuwd welk level een gym is waar mijn Pokemon in zit. Soms drop ik onderweg ergens een Pokemon in en vervolgens heb je geen hoe die gym er voorstaat
Ik heb gisteren nog een lvl 7 afgebroken. 20 minuutjes met de juiste pokémon...quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:34 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat 1 uur bezig zijn lang zat is
2500CP zeker.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 12:28 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Ik heb gisteren nog een lvl 7 afgebroken. 20 minuutjes met de juiste pokémon...
Ja er zaten pokémon in vanaf 2200CP.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 12:28 schreef Nattekat het volgende:
[..]
2500CP zeker.
Mijn hoogste is 1080CP
Nou, dan zal mijn Alakazam van 130CP toch nog nuttig wordenquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 13:33 schreef Rabieluh het volgende:
Met die nieuwe update moet je tijdens het trainen 6 lage CP pokemon selecteren anders krijg je niet de volle prestige bonus.
Prestige is dus afhankelijk van de hoogste CP pokemon die je hebt geselecteerd.
Yeaaahquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:00 schreef Nattekat het volgende:
Mijn eerste Dratini sinds de kutpatch#blij
Gym nog voor ik thuis was alweer heroverd, waardoor ik geen muntjes heb #nietblij
Ik heb hem ook nog niet. Is alleen via internet te downloaden.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:05 schreef schommelstoel het volgende:
Update?
Ik heb helemaal geen update in de playstore zien staan.
http://www.apkmirror.com/(...)ndroid-apk-download/quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:05 schreef schommelstoel het volgende:
Update?
Ik heb helemaal geen update in de playstore zien staan.
Ik dacht dat apkmirror niet te vertrouwen was.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:06 schreef raptorix het volgende:
[..]
http://www.apkmirror.com/(...)ndroid-apk-download/
Geen playstore, maar APK Mirror staat goed bekend.
Van wat ik weet, is apkmirror juist wel te vertrouwen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:08 schreef schommelstoel het volgende:
[..]
Ik dacht dat apkmirror niet te vertrouwen was.
Ik heb er geen problemen mee gehad tot nu toequote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:10 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Van wat ik weet, is apkmirror juist wel te vertrouwen.
Ik moest ook ff kijkenquote:
Niet iedereen kent mensen die Pokémon Go spelen en je moet bij een gym ook maar toevallig iemand van je eigen team tegenkomen.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 11:37 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
1 uur? in je uppie zeker?
solo begin ik er niet eens aan, maar hier in de pauze met een man of 6 is zo'n level 10 met een minuut of 5 wel plat.
solo vind ik de baten niet opwegen tegen de tijd die het me kost om zo'n ding neer te halen. En zeker niet als ik er zelf nog niet eens in kan.
meest rendabele voor me is nu rondwandelen, eieren uitbroeden en stops spinnen.
Betere catchrate is een behoorlijk goede update. Ook de kortere evolutieanimatie is een welkome aanpassing.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:54 schreef schommelstoel het volgende:
Als ik dat zo lees is het dus een minimale update...
Ik speel alleen samen in de pauze, voor de rest wandel ik in m'n uppie rond en ga ik geen gyms aanvallen omdat ik het solo de rewards niet op vind wegen tegen de hoeveelheid moeite die ik erin moet steken. Ik ga geen uur battlen bij een gym voor 10 coins. Mijn tijd is me meer waardquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:59 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Niet iedereen kent mensen die Pokémon Go spelen en je moet bij een gym ook maar toevallig iemand van je eigen team tegenkomen.
Dan heb ik het verkeerde zitten lezen denk ik.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:59 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Betere catchrate is een behoorlijk goede update. Ook de kortere evolutieanimatie is een welkome aanpassing.
Maandelijks momentje?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Is die van 2016 al uitgereikt?
Dat geeft de bonus aan die je krijgt op de vangkans van die poke.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 16:12 schreef raptorix het volgende:
Iemand dit opgevallen? Wellicht dat ik het nooit gezien heb hoor.
Als je nu een Pokemon probeert te vangen, zie je in het begin 2 kleine icoontjes boven het hoofd van de Pokemon, iemand een idee wat het is?
Overigens heb ik het idee dat de app wat soepeler aanvoelt met de nieuwe update.
Ah, dit bedoelde ik dus:quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 16:19 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Dat geeft de bonus aan die je krijgt op de vangkans van die poke.
Badges geven voor de verschillende types nu een +X op de vangkans van een bepaald type (normal, grass, flying etc)
Precies, als je nu bij je avatar gaat kijken zul je zien dat de badges eronder anders zijn ingedeeld.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 16:22 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ah, dit bedoelde ik dus:
[ afbeelding ]
Nee is nu ook niet het geval.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 16:40 schreef DancingPhoebe het volgende:
Was het altijd al zo dat pokemons die je niet in je lijstje houdt van je pokedex verdwijnen?
Bij mij dus wel...quote:
Nee, ook bij jou niet.quote:
Jupquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 14:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik moest ook ff kijkenMaar het sub forum houdt dus op en we gaan naar Games.
Kan je wel nog altijd zien hoor.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 16:27 schreef raptorix het volgende:
Overigens wel jammer dat sommige badges nu minder info geven, zoals jogger, eerst stond daar het aantal KM wat je gelopen hebt, nu alleen de circel, maar dat is nogal pietepeuterig.
quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 18:58 schreef wdn het volgende:
Eindelijk een goede gevangen: snorlax van 1543 cp <3 En met de 2de bal
Is mijn beste monster <3quote:
Naja, het is onder de 10 graden op een dinsdagavond. Vorig jaar had iedereen je uitgelachen als je zou zeggen dat er dan 50 man op Kijkduin een spelletje op hun telefoon zouden spelenquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 19:57 schreef admiraal_anaal het volgende:
Rustig op Kijkduin, 50 man ofzo maar wel een Hitmonchan die ik nog niet had
Dat bestaat al sinds het begin der tijdenquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:02 schreef Vanyel het volgende:
Ik vang net een staryu, krijg ik naast de 100 voor vangen en extra voor soort gooi ook nog 100XP bonus. Waar komt die nou weer vandaan? Ik heb nog geen update.
Die bonus krijg je bij de 100e pokémon (in jouw geval staryu) die je vangt.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:02 schreef Vanyel het volgende:
Ik vang net een staryu, krijg ik naast de 100 voor vangen en extra voor soort gooi ook nog 100XP bonus. Waar komt die nou weer vandaan? Ik heb nog geen update.
Ik krijg echt alleen nog maar Weedle, Pidgey & Ratata uit die 2KM'squote:Op dinsdag 11 oktober 2016 19:34 schreef Nattekat het volgende:
Clefairy uit een 2km ei![]()
![]()
Wist niet dat dat kon
Als je dat doet gooi je je bal heel ver weg volgens mij.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:14 schreef Nattekat het volgende:
Moet je nou op dat icoon bovenin drukken voor de bonus?
Beetje een goeie? Muk is vet en hij schreeuwt als een baasquote:
Bij mij is dat ongeveer 50/50. 10km al een eeuwigheid niet meer gezien. Laatste pokemon daaruit was een Scyther op 30 september.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:20 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Ik krijg echt alleen nog maar Weedle, Pidgey & Ratata uit die 2KM's
Lijk ook alleen nog maar 2KM's te krijgen en af en toe een 5KM.
Starters uit een 2KM heb ik niet meer gehad sinds die ene patch.
quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:29 schreef Rabieluh het volgende:
Fietst ik zomaar tegen een Dratini op in Oost-Souburg, wat een durp.
Jij ook al?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:29 schreef Rabieluh het volgende:
Fietst ik zomaar tegen een Dratini op in Oost-Souburg, wat een durp.
Tnxquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:12 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Die bonus krijg je bij de 100e 300e pokémon (in jouw geval staryu) die je vangt.
Bedankt voor deze superhandige infoquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat bestaat al sinds het begin der tijden
Ik was ook niet eens op de sightings aan het letten, gewoon m'n usual rondje langs de pokestops, ik sta ff stil, ploep, recht naast me.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:37 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Jij ook al?
Die krengen zijn zeldzaam sinds FPM down is
Gewoon de effectbal toch?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 20:47 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Bedankt voor deze superhandige info
En nog steeds veel pokemon op de trappen? Maar duinen leeg?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 19:57 schreef admiraal_anaal het volgende:
Rustig op Kijkduin, 50 man ofzo maar wel een Hitmonchan die ik nog niet had
Die had ik ook ja. En een great throw.quote:
Mooie Vaporeon met Water Gun en Hydro Pumpquote:
Dit komt overal wel doorheen ja, baasje is it.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:17 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Mooie Vaporeon met Water Gun en Hydro Pump
Echt verschrikkelijk dat jaquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:25 schreef banaantjeEE het volgende:
Ik ben de bugs met de gyms echt wel beu nu...
Ik was een gym aan het slopen (lvl 10 naar 8)... en plots Error....
Ook is de app 3x gecrashed...
Tergend, 10 minuten niks kunnen doen met die gym ook.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Echt verschrikkelijk dat ja
Altijd als iemand anders ermee bezig ja.
Ja maar ook gewoon vaak door een gym te enteren, sluit de volledige app gewoon af...quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Echt verschrikkelijk dat ja
Altijd als iemand anders ermee bezig ja.
Das nog een stap erger zegquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:33 schreef banaantjeEE het volgende:
[..]
Ja maar ook gewoon vaak door een gym te enteren, sluit de volledige app gewoon af...
Ik ben denk ik echt lucky dat ik elke busrit en tramrit iets van 40 stops kan pakken.. heb voor het kiezen wat ik hoeveel in mijn bag wilquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:45 schreef Nattekat het volgende:
Revives gaan ook zo gigantisch hard
Echt achterlijk dat je er daar niet meer van krijgt. In plaats daarvan krijg ik 130 pokeballen die ik aan het verspillen ben aan ontsnappende Weedles.
Doet me denken aan die busrit richting kijkduin, dat was af en toe scherp swipen om alles te kunnen pakken.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:50 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Ik ben denk ik echt lucky dat ik elke busrit en tramrit iets van 40 stops kan pakken.. heb voor het kiezen wat ik hoeveel in mijn bag wil
Ik baal altijd als de ziekte als ik 1 of 2 stops misquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:51 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Doet me denken aan die busrit richting kijkduin, dat was af en toe scherp swipen om alles te kunnen pakken.
Als die ladende pokeball in beeld verschijntquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:52 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Ik baal altijd als de ziekte als ik 1 of 2 stops mis
Of als er net een ei uitkomt, op een stuk met 5 stops achter elkaarquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:54 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Als die ladende pokeball in beeld verschijnt.
"neeeeeeeee kutding!"
Al die pokestops die voorbij zoeven waar je niks mee kan doen.
quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:56 schreef KapiteinGasthof het volgende:
[..]
Of als er net een ei uitkomt, op een stuk met 5 stops achter elkaar
quote:"When the "Oh?" message pops up, simply pinch inwards as if you were zooming out on a map on your phone. This will cancel the animation for that egg!"
Tas van 1000, en ik heb liever 300 ultra balls dan 500 normale. En liever 100 max revives dan 100 revives en 100 max potions. Dus constant aan het weggooien wat lager is om plaats te maken voor beter spul.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:58 schreef Vanyel het volgende:
Zitten jullie niet gewoon vol dan, met je regelmatige stops? Ik heb het meestal drukker met zooi weggooien zodat ik niet voor alleen de xp draai dan met draaien om de spullen.
Wel met een tasje van 350
quote:
Sinds ik een bag heb van 600 (ongeveer 3 weken geleden) heb ik die melding nog maar 1 keer gehad, maar dat komt ook omdat ik iedere dag thuis 100 tot 170 ballen kan opmaken.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:58 schreef Vanyel het volgende:
Zitten jullie niet gewoon vol dan, met je regelmatige stops? Ik heb het meestal drukker met zooi weggooien zodat ik niet voor alleen de xp draai dan met draaien om de spullen.
Wel met een tasje van 350
Neuh zoveel speel ik niet. En 2 stops vanaf de bank, dat scheelt ook wel.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 22:01 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Sinds ik een bag heb van 600 (ongeveer 3 weken geleden) heb ik die melding nog maar 1 keer gehad, maar dat komt ook omdat ik iedere dag thuis 100 tot 170 ballen kan opmaken.
Als puur-SC lurker merk ik niets toch, dit blijft toch in myAT staan?quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 22:03 schreef Unites het volgende:
De laatste uurtjes van ons prachtige, gezellige en unieke subforum zijn ingegaan...
*pinkt een traantje weg*
NOGMAALS: bedankt allemaal voor de mooie tijd hier in POK! En hoogstwaarschijnlijk tot ziens in GAM!
Lang geleden dat ik in GAM heb gepostquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 22:03 schreef Unites het volgende:
De laatste uurtjes van ons prachtige, gezellige en unieke subforum zijn ingegaan...
*pinkt een traantje weg*
NOGMAALS: bedankt allemaal voor de mooie tijd hier in POK! En hoogstwaarschijnlijk tot ziens in GAM!
Die bag krijgt direct een upgrade zodra ik genoeg muntjes heb.quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:58 schreef Vanyel het volgende:
Zitten jullie niet gewoon vol dan, met je regelmatige stops? Ik heb het meestal drukker met zooi weggooien zodat ik niet voor alleen de xp draai dan met draaien om de spullen.
Wel met een tasje van 350
Sowieso. Heerlijk zo'n verkapte SC!quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 22:03 schreef Unites het volgende:
De laatste uurtjes van ons prachtige, gezellige en unieke subforum zijn ingegaan...
*pinkt een traantje weg*
NOGMAALS: bedankt allemaal voor de mooie tijd hier in POK! En hoogstwaarschijnlijk tot ziens in GAM!
Tot ziens in GAMquote:Op dinsdag 11 oktober 2016 22:03 schreef Unites het volgende:
De laatste uurtjes van ons prachtige, gezellige en unieke subforum zijn ingegaan...
*pinkt een traantje weg*
NOGMAALS: bedankt allemaal voor de mooie tijd hier in POK! En hoogstwaarschijnlijk tot ziens in GAM!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |