Sja, die zat er natuurlijk aan te komen.twitter:AdamBaldwin twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 23:05:03You've defended Bill for much worse, @HillaryClinton:https://t.co/cqwVy0hOT8 reageer retweet
Reddit, discussie, geweldig, 1 zin ?quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:41 schreef Montov het volgende:
"I never said I'm a perfect person," Trump says about lewd commentsGeweldig de discussies op reddit. Behalve dan bij subreddit the_donald.twitter:realDonaldTrump twitterde op maandag 13-01-2014 om 18:02:22@Helena_Torry I consider myself too perfect and have no faults. reageer retweet
En niet echt onwaar?quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:42 schreef Dutchguy het volgende:
Sja, die zat er natuurlijk aan te komen.twitter:AdamBaldwin twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 23:05:03You've defended Bill for much worse, @HillaryClinton:https://t.co/cqwVy0hOT8 reageer retweet
Het zijn vrij matige verkiezingen. Inhoud doet er nauwelijks toe, maar goed dat krijg je ook als één van de twee kandidaten op dat vlak niets te bieden heeft.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:41 schreef Ulx het volgende:
Het zijn wel echt hele leuke verkiezingen zo. Russische hackers, Donald-met-de-losse-handjes, wat een gedoe. Genot.
Zo'n beetje alle kritiek op Clinton gaat over dingen die zich twintig jaar terug hebben afgespeeld, vaak sterk verdraaid zijn en is qua videomateriaal vaak niet veel meer dan wat slecht knip- en plakwerk.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:08 schreef vigen98 het volgende:
Maar waarom maken mensen hier nou zo'n grote probleem van? Hij zei het 10 jaar geleden en het was een privé gesprek. Er zijn veel belangrijke dingen dan wat hij 10 jaar geleden zei. En kom op voor de mannen doe niet alsof je nooit een vrouw met lust hebt aangekeken. De Amerikanen stemmen niet voor een nieuwe priester he maar voor een president.
Ja, ik moet dan steeds denken aan wat Jimmy Fallon begin juni vorig jaar zei in The Tonight Show:quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:01 schreef cb2013 het volgende:
Als je dit vanaf het begint volgt toen er 16 republikeinen in de race waren, had trump 0% kans volgens de media.
Filmpjequote:And believe it or not, it looks like yet another Republican may be entering the race. According to an email from his staff yesterday, Donald Trump is set to make his announcement on whether or not he will run for president on June 16th. Seriously? At this point, Donald Trump announcing he’s running for president is like soccer’s World Cup — it happens every four years and no one in America cares.
Tja, dat clowntje pretendeert geweldig conservatief te zijn. Die act kan hij inmiddels ook wel laten varen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:44 schreef Euribob het volgende:
[..]
Zo'n beetje alle kritiek op Clinton gaat over dingen die zich twintig jaar terug hebben afgespeeld, vaak sterk verdraaid zijn en is qua videomateriaal vaak niet veel meer dan wat slecht knip- en plakwerk.
En nu is er een (helemaal nieuw!) duidelijk filmpje waarin Trump over de schreef gaat en dan moet het plotseling gisteren gebeurd zijn om relevant te zijn?
Echt, wat een dubbele standaarden.
Trump heeft de problemen met mexicaanse verkrachters wel onder de aandacht gebracht.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:44 schreef Monolith het volgende:
[..]
Het zijn vrij matige verkiezingen. Inhoud doet er nauwelijks toe, maar goed dat krijg je ook als één van de twee kandidaten op dat vlak niets te bieden heeft.
Wellicht heeft hij zelf Mexicaans bloed.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:47 schreef Ulx het volgende:
[..]
Trump heeft de problemen met mexicaanse verkrachters wel onder de aandacht gebracht.
En hoe.
Ach, die staan ook niet bekend om hun respect voor vrouwen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Tja, dat clowntje pretendeert geweldig conservatief te zijn. Die act kan hij inmiddels ook wel laten varen.
Wal wil hij doen? Slaan?quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:48 schreef vigen98 het volgende:
Als Trump nou vollop aanvallend de debat ingaat zie ik hem nog wel winnen, mocht hij het debat ook nog verneuken dan is het over en klaar.
Vergeet ook niet de Clinton schandalen, de fraude, corruptie, de mensen die onder verdachte omstandigheden sterven.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:41 schreef Ulx het volgende:
Het zijn wel echt hele leuke verkiezingen zo. Russische hackers, Donald-met-de-losse-handjes, wat een gedoe. Genot.
Hillary is echter een slachtoffer van de escapades van Bill. Ze kan ook op ieder moment besluiten om toch van hem te scheiden. Ze kan altijd zeggen: "Ik moest mijn man beschermen, om zijn politieke carriere en de partij te beschermen, omdat de mannen in charge waren. Ik had daar geen zeggenschap in. Scheidingen waren in die tijd taboe.... dat nooit meer! Wij vrouwen laten ons niet meer onderdrukken door mensen als Donald Trump en Bill Clinton!"quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:42 schreef Dutchguy het volgende:
Sja, die zat er natuurlijk aan te komen.twitter:AdamBaldwin twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 23:05:03You've defended Bill for much worse, @HillaryClinton:https://t.co/cqwVy0hOT8 reageer retweet
Dat kon ze, maar heeft ze niet gedaan. Ik geloof nooit dat ze nu als politiek statement van Clinton gaat scheiden haar dat veel goed gaat doen hoor.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:50 schreef Nintex het volgende:
[..]
Hillary is echter een slachtoffer van de escapades van Bill. Ze kan ook op ieder moment besluiten om toch van hem te scheiden. Ze kan altijd zeggen: "Ik moest mijn man beschermen, om zijn politieke carriere en de partij te beschermen, omdat de mannen in charge waren. Ik had daar geen zeggenschap in. Scheidingen waren in die tijd taboe.... dat nooit meer! Wij vrouwen laten ons niet meer onderdrukken door mensen als Donald Trump en Bill Clinton!"
En die Wikileaks speeches... het lijkt er meer op dat Hillary de bankiers een waarschuwing geeft dat ze zich moeten beteren dan dat ze zichzelf 'verkoopt'. Als in: "Als jullie niet in actie komen dan verlies je veel meer dan alleen de verkiezingen".
Over dubbele standaarden gesproken.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:49 schreef Euribob het volgende:
[..]
Ach, die staan ook niet bekend om hun respect voor vrouwen.
Met wat voor aanval zou hij het verschil nog kunnen maken denk je?quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:48 schreef vigen98 het volgende:
Als Trump nou vollop aanvallend de debat ingaat zie ik hem nog wel winnen, mocht hij het debat ook nog verneuken dan is het over en klaar.
Ik heb Hillary nooit horen praten over andere vrouwen bij de geslachtsdelen grijpen, noch kan ik het me voorstellen dat ze dat zou dan.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:52 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Over dubbele standaarden gesproken.
Voor respect voor vrouwen hoeft je ook niet bij de Clintons te zijn... maar dat wist je wel.
Of zien we dat voor het gemak even door de vingers?
btj hypocrietquote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:52 schreef Szura het volgende:
Dat WikiLeaks is ook een steeds zieliger geval geworden zeg
Waarom probeer je zo krampachtig uitspraken en gedrag van Trump goed te praten? Is dat enkel omdat je Clinton haat?quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:52 schreef Refragmental het volgende:
[..]
Over dubbele standaarden gesproken.
Voor respect voor vrouwen hoeft je ook niet bij de Clintons te zijn... maar dat wist je wel.
Of zien we dat voor het gemak even door de vingers?
De kwaliteit van hun leaks gaat inderdaad al een flinke periode omlaag.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 12:52 schreef Szura het volgende:
Dat WikiLeaks is ook een steeds zieliger geval geworden zeg
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |