quote:
Maarten Stekelenburg (Everton)
Jasper Cillessen (FC Barcelona)
Jeroen Zoet (PSV)
Rick Karsdorp (Feyenoord)
Joël Veltman (Ajax)
Jeffrey Bruma (VfL Wolfsburg)
Stefan de Vrij (Lazio Roma)
Virgil van Dijk (Southampton)
Terence Kongolo (Feyenoord)
Daley Blind (Manchester United)
Jetro Willems (PSV)
Davy Pröpper (PSV)
Davy Klaassen (Ajax)
Wesley Sneijder (Galatasaray)
Georginio Wijnaldum (Liverpool)
Jordy Clasie (Southampton)
Kevin Strootman (AS Roma)
Luciano Narsingh (PSV)
Quincy Promes (Spartak Moskou)
Siem de Jong (PSV)
Bas Dost (Sporting Lissabon)
Vincent Janssen (Tottenham Hotspur)
Memphis Depay (Manchester United)
We spelen tegen Wit-Rusland Hansie, als je daar al met 5 verdedigers tegen moet spelen..quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:02 schreef Ajacied422 het volgende:
karsdorp - de vrij - bruma - van dijk - blind
propper - wijnaldum - strootman
Dost - Janssen
We kunnen niet aan op goede vleugelspelers dus dan kies ik liever voor een 5-3-2/4-4-2.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:04 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
We spelen tegen Wit-Rusland Hansie, als je daar al met 5 verdedigers tegen moet spelen..
Dost en Janssen samen is zo statisch voorin, daar wordt helemaal niemand vrolijk van.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
We kunnen niet aan op goede vleugelspelers dus dan kies ik liever voor een 5-3-2/4-4-2.
Bijna goed, je mist alleen Zoet nog.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:02 schreef Ajacied422 het volgende:
karsdorp - de vrij - bruma - van dijk - blind
propper - wijnaldum - strootman
Dost - Janssen
Nee Depay is geweldig man man man.quote:Op maandag 3 oktober 2016 12:08 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dost en Janssen samen is zo statisch voorin, daar wordt helemaal niemand vrolijk van.
En speel je zonder keeper?
Tegen Frankrijk zou ik eigenlijk niet opdagen.quote:Op maandag 3 oktober 2016 13:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Tegen Wit-Rusland
Zoet
Karsdorp-De Vrij-van Dijk-Blind
Pröpper-Strootman-Wijnaldum
Sneijder
Janssen-Promes
Tegen Frankrijk
Zoet
Karsdorp-De Vrij-Bruma-van Dijk-Blind
Strootman-Wijnaldum
Pröpper
Promes-Janssen
Janssen die statisch isquote:Op maandag 3 oktober 2016 12:08 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Dost en Janssen samen is zo statisch voorin, daar wordt helemaal niemand vrolijk van.
En speel je zonder keeper?
quote:Op maandag 3 oktober 2016 13:00 schreef JR-Style-93 het volgende:
Tegen Wit-Rusland
Zoet
Karsdorp-De Vrij-van Dijk-Blind
Pröpper-Strootman-Wijnaldum
Sneijder
Janssen-Promes
Tegen Frankrijk
Zoet
Karsdorp-De Vrij-Bruma-van Dijk-Blind
Strootman-Wijnaldum
Pröpper
Promes-Janssen
quote:Op maandag 3 oktober 2016 10:58 schreef Ajacied422 het volgende:
[ afbeelding ]
Vrijdag 7 oktober, 20:45, De Kuip, Nederland - Wit-Rusland
[..]
Het is goed dat je dat even benadrukt. Want ik had er weinig zin in.quote:....of u nu graag wilt of niet...........knip.........
Weest blij en weest verheugd.
Janssenquote:Op maandag 3 oktober 2016 12:02 schreef Ajacied422 het volgende:
karsdorp - de vrij - bruma - van dijk - blind
propper - wijnaldum - strootman
Dost - Janssen
Het zal wel terecht zijn, maar deze keeperscarrousel lijkt me niet echt bevorderlijk voor het team. Heb liever dat Blind gewoon een keuze maakt.quote:Op donderdag 6 oktober 2016 17:21 schreef Ajacied422 het volgende:
Stekelenburg keept volgens de goednieuwsshowbode van FOX.
Heeft een WK-finale gekeept.quote:Op donderdag 6 oktober 2016 17:21 schreef Ajacied422 het volgende:
Stekelenburg keept volgens de goednieuwsshowbode van FOX.
Geen De Vrij, flopshow.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 01:30 schreef Ajacied422 het volgende:
De Nemanja Gudelj-bode schrijft:
Stekelenburg; Karsdorp, Bruma, Van Dijk, Blind; Wijnaldum, Strootman, Klaassen; Promes, Janssen, Sneijder.
En nu ga ik rusten.
De ajaxkliek slaat weer toequote:Op donderdag 6 oktober 2016 17:21 schreef Ajacied422 het volgende:
Stekelenburg keept volgens de goednieuwsshowbode van FOX.
Revolutiequote:Op vrijdag 7 oktober 2016 02:19 schreef Dr_g0nz0 het volgende:
Oranje boeit niet echt meer. Van mij mogen ze allemaal kapot vallen. Hoe die gasten met een arrogantie aankomen op Noordwijk zegt al genoeg en dat terwijl ze niet eens basisspeler zijn bij hun club of niet eens fatsoenlijk spelen in de eredivisie.
Er had er toch niet weer één een hoed op he?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 02:19 schreef Dr_g0nz0 het volgende:
Oranje boeit niet echt meer. Van mij mogen ze allemaal kapot vallen. Hoe die gasten met een arrogantie aankomen op Noordwijk zegt al genoeg en dat terwijl ze niet eens basisspeler zijn bij hun club of niet eens fatsoenlijk spelen in de eredivisie.
Tsja, harde werkers hé. Daar krijgen mensen tegenwoordig een stijfje van. De lichtbrengers in de duisternis. Eens zoeken welke topploegen een 'harde werker' hebben die door niemand serieus worden genomen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:00 schreef Slobeend het volgende:
Blind gelooft ook al heilig in de kwaliteiten van Klaassen.
Janssen, Bruma, van Dijk, Stekelenburg, Klaasenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 01:30 schreef Ajacied422 het volgende:
De Nemanja Gudelj-bode schrijft:
Stekelenburg; Karsdorp, Bruma, Van Dijk, Blind; Wijnaldum, Strootman, Klaassen; Promes, Janssen, Sneijder.
En nu ga ik rusten.
Wat is er nou weer raar aan Stekelenburg? Die doet het heel goed bij Everton. Voor de rest snap ik je twijfels bij Bruma, Van Dijk en Klaassen zeker. Janssen gun ik het voordeel van de twijfel omdat het een goed AANSPEELPUNT is.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:14 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Janssen, Bruma, van Dijk, Stekelenburg, Klaasen
Sjezus![]()
Nou geweldig, Dost scoort en kan je ook aanspelen..quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat is er nou weer raar aan Stekelenburg? Die doet het heel goed bij Everton. Voor de rest snap ik je twijfels bij Bruma, Van Dijk en Klaassen zeker. Janssen gun ik het voordeel van de twijfel omdat het een goed AANSPEELPUNT is.
Naar mijn weten is Dost een uit de harde categorie ''ik scoor alleen als je me een voorzet geeft'' gr gr.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:18 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Nou geweldig, Dost scoort en kan je ook aanspelen..
" Janssen ik scoor nooit" gr grquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:20 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Naar mijn weten is Dost een uit de harde categorie ''ik scoor alleen als je me een voorzet geeft'' gr gr.
Janssen: ''Ik werk hard gr gr gr gr gr gr''quote:
Van Dijk is dit seizoen de beste speler van Saushempten, die verdient zeker een plaats. Zet daar dan De Vrij naast, dan heb je ook iemand die wel kan opbouwen. Helaas kiest Blind voor Bruma.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 09:53 schreef ZuidGrens het volgende:
Rot nou eens op met die Van Dijk, die heeft toch alleen maar kutwedstrijden in Oranje gespeeld. Geloof best dat hij een keer tegen een Wit-Rusland, Bulgarije of Luxemburg een keer aardig speelt en dan zullen al die Van Dijk fappers wel 'zie je wel dat ie het kan' gaan roepen, maar over het algemeen stelt hij ontzettend teleur. Stel dan lekker De Vrij op (die was toch fit, of mis ik iets?). En natuurlijk altijd Pröpper boven Klaassen. Stekelenburg boven Zoet vind ik dan wél weer een aardige keuze.
Heb je nog EL-wedstrijden van Clasie gevolgd in de afgelopen maand?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Van Dijk is dit seizoen de beste speler van Saushempten, die verdient zeker een plaats. Zet daar dan De Vrij naast, dan heb je ook iemand die wel kan opbouwen. Helaas kiest Blind voor Bruma.
Klaassen is na het immer bekritiseerde trio Dijks, Gudelj, Viergever, de meest verguisde speler op dit moment en de meningen over Kuijt zijn volgens mij ook al jaren niet meer zo euforisch.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Janssen: ''Ik werk hard gr gr gr gr gr gr''
Klaassen: ''Ik werk hard gr gr gr gr gr gr''
In Nederland is eenmaal iedereen obsessief met harde werkers. Ook al kan je er niets van: hard werken is genoeg voor eeuwige roem. Net zoals Dirk Kuyt dat een beetje heeft. Die kan er niks van, maar blijft toch in de basis staan want hij werkt zo lekker hard. In 2014 hield ook iedereen van hem want hij kon zo lekker hard werken.
HARD WERKEN.
Alleen blijven ze wel buiten schot in de traditionele media. Dat wij simpele burgers een meninkje hebben, is dan niet zo relevant voor de mensen die aan de realisatie van het droomplan van werken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:38 schreef Fargo het volgende:
[..]
Klaassen is na het immer bekritiseerde trio Dijks, Gudelj, Viergever, de meest verguisde speler op dit moment en de meningen over Kuijt zijn volgens mij ook al jaren niet meer zo euforisch.
Nee, zoveel tijd om voetbal te kijken heb ik niet. Zag dat ie in Premier League wedstrijden weer op de bank is beland.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:38 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Heb je nog EL-wedstrijden van Clasie gevolgd in de afgelopen maand?
Ja, maar bij Oranje is hij vaak ruk. En ik zie 'm ook niet iedere week spelen, maar lees toch regelmatig dat hij daar ook cruciale fouten maakt. Hetzelfde met Promes, in Oranje is het vaak drie keer niks. Dat kan, maar dan verdien je geen basisplaats. Ik ben persoonlijk wel een fan van de speler Bruma, al was hij tegen Griekenland ook gruwelijk slecht. Maar Van Dijk vind ik zo ontzettend overschat, op basis van zijn uitstraling willen veel mensen hem in Oranje maar ik vind het echt niet veel. Te veel foutjes, vaak ongeconcentreerd en slechte passing. De Vrij is sowieso stukken beter dan Bruma en Van Dijk.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:35 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Van Dijk is dit seizoen de beste speler van Saushempten, die verdient zeker een plaats. Zet daar dan De Vrij naast, dan heb je ook iemand die wel kan opbouwen. Helaas kiest Blind voor Bruma.
quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Janssen: ''Ik werk hard gr gr gr gr gr gr''
Klaassen: ''Ik werk hard gr gr gr gr gr gr''
In Nederland Rotterdam is eenmaal iedereen obsessief met harde werkers. Ook al kan je er niets van: hard werken is genoeg voor eeuwige roem. Net zoals Dirk Kuyt dat een beetje heeft. Die kan er niks van, maar blijft toch in de basis staan want hij werkt zo lekker hard. In 2014 hield ook iedereen van hem want hij kon zo lekker hard werken.
HARD WERKEN.
Dit is overdreven. Van Dijk speelt prima bij Southampton en heeft vorig jaar twee slechte interlands in het 5-3-2 systeem gespeeld. Van Dijk vind ik betrouwbaarder dan Bruma.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 10:56 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Ja, maar bij Oranje is hij vaak ruk. En ik zie 'm ook niet iedere week spelen, maar lees toch regelmatig dat hij daar ook cruciale fouten maakt. Hetzelfde met Promes, in Oranje is het vaak drie keer niks. Dat kan, maar dan verdien je geen basisplaats. Ik ben persoonlijk wel een fan van de speler Bruma, al was hij tegen Griekenland ook gruwelijk slecht. Maar Van Dijk vind ik zo ontzettend overschat, op basis van zijn uitstraling willen veel mensen hem in Oranje maar ik vind het echt niet veel. Te veel foutjes, vaak ongeconcentreerd en slechte passing. De Vrij is sowieso stukken beter dan Bruma en Van Dijk.
Nou, ik ben nog steeds niet onder de indruk. Zeker niet als je in ogenschouw neemt hoe goed sommige mensen hem vinden. Dat vind ik dan weer overdreven. Bruma heeft zich in mijn ogen goed ontwikkeld, maar ik heb heb nog niet voor Wolfsburg zien spelen. Maar ik blijf het een belachelijke keuze van Blind vinden om De Vrij te laten banken. Maar dat Blind een clown is wisten we al langer.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 11:17 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Dit is overdreven. Van Dijk speelt prima bij Southampton en heeft vorig jaar twee slechte interlands in het 5-3-2 systeem gespeeld. Van Dijk vind ik betrouwbaarder dan Bruma.
Ik denk dat we gewoon winnen. Ik denk ook niet dat Blind wordt ontslagen bij verlies.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 11:30 schreef byah het volgende:
Maar even serieus, dit wordt natuurlijk de domper waar we allemaal op wachten, dan hebben we hopelijk nog voor Frankrijk een nieuwe bondscoach
Nee man darten kijkenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 13:14 schreef Bolasie het volgende:
Dit wordt echt een kutpot. Toch gaan we natuurlijk kijken.
Ze moeten werku voor hun centenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 02:19 schreef Dr_g0nz0 het volgende:
Oranje boeit niet echt meer. Van mij mogen ze allemaal kapot vallen. Hoe die gasten met een arrogantie aankomen op Noordwijk zegt al genoeg en dat terwijl ze niet eens basisspeler zijn bij hun club of niet eens fatsoenlijk spelen in de eredivisie.
Laat die Marokkanen lekker lachen om hun eigen lachwekkende elftalletje dat nooit wat presteertquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 18:52 schreef PSVCL het volgende:
Zomenteen weer lachen om het Nederlands elftal?
http://forums.marokko.nl/showthread.php?t=5357358
Vanwaar die afgunst? Het is niet dat Marokko geweldig isquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 18:52 schreef PSVCL het volgende:
Zomenteen weer lachen om het Nederlands elftal?
http://forums.marokko.nl/showthread.php?t=5357358
Ho ho ho, zij gaan tenminste wel naar de Ebola Cup. Is Nederland nog niet gelukt!quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 18:55 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Laat die Marokkanen lekker lachen om hun eigen lachwekkende elftalletje dat nooit wat presteert
kwart voor 9quote:
Daar heeft hij natuurlijk wel een punt.twitter:FOXSportsnl twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:53:26Kraay jr: "Dit is een diskwalificatie aan het adres van Jeroen Zoet." #nedwru https://t.co/SSRR7AELq2 reageer retweet
Prima keuze dan ookquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:00 schreef Frozen-assassin het volgende:
Steek boven Zoet is niet eens zo raar
Ik ben zeer teleurgesteld in de mensheid.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 19:58 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Zoveel tijd en moeite en nog steeds mensen die het niet eens lezen
Haags en Opper vinden dit erg leuk.twitter:OnsOranje twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:57:58Tussendoor goed nieuws vanuit Engeland. Oranje O20 - @ussoccer 5-3 door 4(!) goals van Dennis van der Heijden:… https://t.co/NMuPMMAhNk reageer retweet
Wat een held. Havenaar eruit, van der Heijden erinquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:01 schreef Bolasie het volgende:
Haags en Opper vinden dit erg leuk.twitter:OnsOranje twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:57:58Tussendoor goed nieuws vanuit Engeland. Oranje O20 - @ussoccer 5-3 door 4(!) goals van Dennis van der Heijden:… https://t.co/NMuPMMAhNk reageer retweet
jawelquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:00 schreef Frozen-assassin het volgende:
Steek boven Zoet is niet eens zo raar
WTF is dat echt waar?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:00 schreef Frozen-assassin het volgende:
Steek boven Zoet is niet eens zo raar
Waarom zou iemand die lap tekst gaan lezen?quote:
GIFquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:05 schreef Ties02 het volgende:
[..]
OVER MIJN LIJK MENTALITEIT
MANNETJESPUTTER
De beste staat er niet eens tussenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
GIF
POWER
BEER VAN EEN VENT
ERVARING
ROUTINE
GOGMEquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
GIF
POWER
BEER VAN EEN VENT
ERVARING
ROUTINE
Omdat hij niet beter is dan de 2 die nu spelen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:08 schreef Sunri5e het volgende:
De Vrij voelt zich fit genoeg kom te spelen en heeft bij Lazio dit seizoen nog alles gespeeld zegt hij. Waarom speelt hij vanavond niet dan?
Die zet ik even in het lijstje.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:08 schreef Brammess het volgende:
[..]
De beste staat er niet eens tussen
DRIVE
Goed geprobeerde trolquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:08 schreef Brammess het volgende:
[..]
Omdat hij niet beter is dan de 2 die nu spelen.
Wel beter dan Van Dijk hoor, die is altijd schandalig slecht bij Oranjequote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:08 schreef Brammess het volgende:
[..]
Omdat hij niet beter is dan de 2 die nu spelen.
Rekenen we PIT ook goed?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:09 schreef Brammess het volgende:
Jeroen Stekelenburg lijkt op Paul Joseph Watson.
Hallo Tommieboyquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:11 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Altijd zo scherp als een mes, die Rene
STERKquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:11 schreef Brammess het volgende:
[..]
Vind het vergezocht, zou er een woord voor of achter zetten.
Schreeuw niet zo.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
STERK
FYSIEK
LENGTE
KRACHT
UITSTRALING
POWER
GIF
ERVARING
ROUTINE
WERKT HARD
DRIVE
BEER VAN EEN VENT
MANNETJESPUTTER
HEEFT EEN BROMMERTJE
OVER-MIJN-LIJK-MENTALITEIT
WINNAARSMENTALITEIT
GOGME
Die krijgt deze wedstrijd toch niks te doen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:12 schreef PowerLoungen het volgende:
Ook lekker boeiend wie er in de goal staat..
Zo nu en dan weet ik je wel op waarde te schattenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:11 schreef GGMM het volgende:
[..]
Hallo TommieboyLeuk dat je dit erkent.
Top, niet veranderen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
STERK
FYSIEK
LENGTE
KRACHT
UITSTRALING
POWER
GIF
ERVARING
ROUTINE
WERKT HARD
DRIVE
BEER VAN EEN VENT
MANNETJESPUTTER
HEEFT EEN BROMMERTJE
OVER-MIJN-LIJK-MENTALITEIT
WINNAARSMENTALITEIT
GOGME
wat een arrogantie ..quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:12 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Die krijgt deze wedstrijd toch niks te doen.
Jawel, 2 tegengoalsquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:12 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Die krijgt deze wedstrijd toch niks te doen.
SNELHEID mis ik nog.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
STERK
FYSIEK
LENGTE
KRACHT
UITSTRALING
POWER
GIF
ERVARING
ROUTINE
WERKT HARD
DRIVE
BEER VAN EEN VENT
MANNETJESPUTTER
HEEFT EEN BROMMERTJE
OVER-MIJN-LIJK-MENTALITEIT
WINNAARSMENTALITEIT
GOGME
Sinds wanneer fap jij op Zoet?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:15 schreef GGMM het volgende:
Deze keeperswissel is in alle opzichten bespottelijk.
Dan heb jij gelijk, maar dat gebeurt toch niet.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat gebeurt er als Van Barneveld morgen met de beker in handen staat?
Wat jammer.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:15 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Dan heb jij gelijk, maar dat gebeurt toch niet.
De Vrij is echt verreweg de beste verdediger van NL, maar ok.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:08 schreef Brammess het volgende:
[..]
Omdat hij niet beter is dan de 2 die nu spelen.
Daar gaat het niet om. Je keeper wissel je niet na 2 wedstrijden. Dit zegt alles over de onzekerheid van Blind.quote:
Konden we maar op de bondscoach rekenenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:14 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
We kunnen altijd op Zorro rekenen.
Beetje raar om steeds van keeper te wisselen, eerst Cillessen, dan Zoet en nu weer Stekelenburg. Een paar wedstrijden dezelfde lijkt me wel handig.quote:
De Kuiptwitter:VID_KNVB twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 20:10:19Het is zeer druk op de #A16 richting Breda (parallelbaan) bij de afrit Feijenoord. De supportersbussen staan ook in… https://t.co/EYgIa7xNN9 reageer retweet
Dadelijk als Vermeer weer fit is mogen ze alle 3 gaan banken.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:16 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Beetje raar om steeds van keeper te wisselen, eerst Cillessen, dan Zoet en nu weer Stekelenburg. Een paar wedstrijden dezelfde lijkt me wel handig.
Stekelenburg zal hem wel verkeerd hebben aangekeken, dat zal dat "gevoel" zijn waar Blind het over had.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:16 schreef GGMM het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Je keeper wissel je niet na 2 wedstrijden. Dit zegt alles over de onzekerheid van Blind.
Die komt er niet eens in bij Feyenoord, laat staat Oranjequote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:17 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Dadelijk als Vermeer weer fit is mogen ze alle 3 gaan banken.
Hij voelt meer ajax.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:17 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Stekelenburg zal hem wel verkeerd hebben aangekeken, dat zal dat "gevoel" zijn waar Blind het over had.
Na Zoet's optreden tegen Zweden en Griekenland is dat een hartstikke goede beslissing.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:16 schreef GGMM het volgende:
[..]
Daar gaat het niet om. Je keeper wissel je niet na 2 wedstrijden. Dit zegt alles over de onzekerheid van Blind.
Deze post had ik van Sunri5e verwacht.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:16 schreef Brammess het volgende:
De Kuiptwitter:VID_KNVB twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 20:10:19Het is zeer druk op de #A16 richting Breda (parallelbaan) bij de afrit Feijenoord. De supportersbussen staan ook in… https://t.co/EYgIa7xNN9 reageer retweet
Ik ben ook verkouden.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:18 schreef GGMM het volgende:
Overigens begin ik overduidelijk verkouden te worden.
Beterschapwensen mogen via DM.
Als hij vanavond verliest, spreken we over het Van Barneveld-complex. Buiten het WK alleen pieken op de toernooien waar niemand om geeft.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:17 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wat voor excuus heb je als die er uitvliegt vanavond of morgen?
Winter is comingquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:18 schreef GGMM het volgende:
Overigens begin ik overduidelijk verkouden te worden.
Beterschapwensen mogen via DM.
Met die problemen heb je idd niet te maken als het stadion van je favoriete clubje maar half gevuld is tijdens wedstrijddagen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:16 schreef Brammess het volgende:
De Kuiptwitter:VID_KNVB twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 20:10:19Het is zeer druk op de #A16 richting Breda (parallelbaan) bij de afrit Feijenoord. De supportersbussen staan ook in… https://t.co/EYgIa7xNN9 reageer retweet
Beterschap wensenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:18 schreef GGMM het volgende:
Overigens begin ik overduidelijk verkouden te worden.
Beterschapwensen
Ik hoop wel dat hij dit toernooi wint trouwens.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:19 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als hij vanavond verliest, spreken we over het Van Barneveld-complex. Buiten het WK alleen pieken op de toernooien waar niemand om geeft.
Morgen is hij vast en zeker op waarde geklopt als hij verliest.
Ik vind Anderson niet best deze WGP, dus het zou me verbazen als hij vanavond opeens wel goed gooit.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik hoop wel dat hij dit toernooi wint trouwens.
Ik kijk nietquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:21 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Wat een nietszeggende voorbeschouwing.
Het darttopic is even verderopquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vind Anderson niet best deze WGP, dus het zou me verbazen als hij vanavond opeens wel goed gooit.
Ja, ik zat te wachten op 3 op reis. Zie ik dit.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:24 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Gewoon boycotten die mensonterende tv
Nog niet veel van gezien. Alleen van MVG die weer fenomenaal isquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:21 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik vind Anderson niet best deze WGP, dus het zou me verbazen als hij vanavond opeens wel goed gooit.
Eerste set is net alweer heel goed.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:25 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Nog niet veel van gezien. Alleen van MVG die weer fenomenaal is
evnequote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben ziek.
Toch maar evne uit bed gekomen voor deze geniale pot.
Vergeet niet het hakje van Jordy Clasie.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:26 schreef Brammess het volgende:
[..]
8-0 Zoet heeft 2 penals gestopt en Dost heeft een hattrick gemaakt.
Beterschap.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben ziek.
Toch maar evne uit bed gekomen voor deze geniale pot.
Ja, leuk, ik vertyp me.quote:
Bedankt voor je medelevenquote:
Aangezien je mij niet heb geīnstrueerd om je beterschap te wensen via de DM doe ik het hier.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:26 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ben ziek.
Toch maar evne uit bed gekomen voor deze geniale pot.
Hoe De Vrij Hleb eruit wist te sprintenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:26 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Vergeet niet het hakje van Jordy Clasie.
twitter:RikElfrink twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:52:23Blind heeft alle PSV'ers bij Oranje op de bank gezet. Opvallend dat ook Jeroen Zoet weer uit de ploeg moet. reageer retweet
quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:30 schreef Anoonumos het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:52:23Blind heeft alle PSV'ers bij Oranje op de bank gezet. Opvallend dat ook Jeroen Zoet weer uit de ploeg moet. reageer retweet
quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:30 schreef Anoonumos het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:52:23Blind heeft alle PSV'ers bij Oranje op de bank gezet. Opvallend dat ook Jeroen Zoet weer uit de ploeg moet. reageer retweet
PSVers moeten oranje voorlopig boycotten ,totdat Blind opgerot isquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:30 schreef Anoonumos het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:52:23Blind heeft alle PSV'ers bij Oranje op de bank gezet. Opvallend dat ook Jeroen Zoet weer uit de ploeg moet. reageer retweet
Haaaaaaaaaaaaaaaaaahahatwitter:mjbhermans twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:53:31@RikElfrink en terecht. Hoogstens propper ipv klaassen zou terecht zijn geweest, gezien de vorm van hem. Blind ipv willems snap ik ook niet. reageer retweet
piep piep halloquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:30 schreef Anoonumos het volgende:
twitter:RikElfrink twitterde op vrijdag 07-10-2016 om 19:52:23Blind heeft alle PSV'ers bij Oranje op de bank gezet. Opvallend dat ook Jeroen Zoet weer uit de ploeg moet. reageer retweet
Elfrink moet gewoon niet zo janken. Geen enkele PSV'er verdient het om in de basis te staan.quote:
Behalve van Rusland en Italiëquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:36 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Schaf die volksliederen eens gauw af.
Brenet die zich staande houd in de CL en al maanden top presteert is idd beter dan Karsdorp die vorig seizoen zwaar faalde en tegen Fener in de EL werd weggespeeld.quote:
Wie is Bakambu da? Die van Villareal?quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:37 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Seizoenen nog niet gespeeld, alleen FUT en Pro Clubs.
Bakambu en Pato samen = god.
Ja, die nigger.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:38 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wie is Bakambu da? Die van Villareal?
Het fenomeen uit Congo.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:38 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Wie is Bakambu da? Die van Villareal?
Alleen bij het shirtje van Robbenquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:39 schreef Coco98 het volgende:
Hopelijk niet deze taferelen
[ afbeelding ]
Ja die shirtjes zijn zeldzaam omdat hij altijd geblesseerd isquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:40 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Alleen bij het shirtje van Robben
Kinderlokkerquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:39 schreef Coco98 het volgende:
Hopelijk niet deze taferelen
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:40 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja die shirtjes zijn zeldzaam omdat hij altijd geblesseerd is
haha
quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:40 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja die shirtjes zijn zeldzaam omdat hij altijd geblesseerd is
haha
quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 20:40 schreef Sked het volgende:
[..]
Ja die shirtjes zijn zeldzaam omdat hij altijd geblesseerd is
haha
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |