quote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:25 schreef Geluiden het volgende:
Zowel het wachtwoord als het e-mail adres van mijn oude account (On) doet het niet meer, dus met dit lijstje trap ik dit nieuwe account maar af.
Nee hier ook nietquote:Op woensdag 5 oktober 2016 20:03 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Dat is geen verrassing, mocht het zo zijn
Duurde hier ook even voordat ik begon te waarderen. Ik vond 'm namelijk altijd amateuristisch overkomen. Maar zo ineens viel toch het kwartje hier (volgens mij nadat ik de laatste Mount Eerie erg waardeerde). Veel ideeën erop zijn toch wel erg uniek en creatief, terwijl ze ook nog eens bijdragen om alle nummers als één geheel te laten klinken. Zit gewoon een hele vreemde, maar (inmiddels) fijne vibe op dat albumquote:Kan je mij uitleggen wat er zo goed is aan The Glow Pt II? Heb die plaat nooit echt.. begrepen ofzo. Niet dat ik hem slecht vind, maar het doet me.. weinig, denk ik? Maar ik heb altijd het idee dat ik iets mis.
Leuk om te zien inderdaad.quote:Op donderdag 6 oktober 2016 20:12 schreef Beregd het volgende:
Overigens al heel veel leuke lijsten gezien (cafca, i am kloot, mich, on, gorro, mexicanobakker)
Leuk om te merken dat er op veel lijsten overlap is met mijn lijst (zelfde albums/artiesten/genres), maar de lijsten dan toch weer een heel eigen karakter hebben.
Ik kan me voorstellen dat z'n andere albums je minder liggen, maar a ghost is born zou ik toch nog een kans geven. Zeg nu zelf, een album die zo begintquote:Op donderdag 6 oktober 2016 21:53 schreef Geluiden het volgende:
[..]
Leuk om te zien inderdaad.Als je mijn elektronische en jazz platen weg zou strepen, waren er nog wel een paar van jouw lijst bijgekomen, zoals My Morning Jacket en Bonnie 'Prince' Billy. Wilco wil alleen bij mij nooit echt aanslaan.
Hehe ik zat je lijstje te lezen en dacht zou dit een kloon van On zijnquote:Op dinsdag 4 oktober 2016 21:25 schreef Geluiden het volgende:
Zowel het wachtwoord als het e-mail adres van mijn oude account (On) doet het niet meer, dus met dit lijstje trap ik dit nieuwe account maar af.
Mooie lijstquote:Op vrijdag 7 oktober 2016 15:57 schreef Cikx het volgende:
Aangezien ik normaal gesproken losse nummers beluister in plaats van hele albums kan ik niet anders dan er een top 10 van maken:
1. TOOL - Ænima (1996)
2. Opeth - Still Life (1999)
3. Mastodon - Crack the Skye (2009)
4. Megadeth - Rust in Peace (1990)
5. Metallica - Ride the Lightning (1984)
6. Led Zeppelin – Physical Graffiti (1975)
7. FKA Twigs - LP1 (2014)
8. Eminem - The Marshall Mathers LP (2000)
9. Queens of the Stone Age – Songs for the Deaf (2002)
10. Nirvana – Nevermind (1991)
En Europe, Phil Collins, Prince, The Prodigy, Toto et cetera.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 02:04 schreef MauroPicotto het volgende:
Ik zie dat ik tot nu toe met niemand overlap. De enige overlap-muziekartiesten die ik in het verleden had waren - voor zover ik weet - DJ Tiësto, Enigma, Jean-Michel Jarre, Moby, Rammstein en Vangelis. Over smaak en wansmaak valt niet te twisten.
Thanks! In mijn tienerjaren voornamelijk naar metal geluisterd en dat werpt nog steeds zijn vruchten af.quote:
Ah, mooi man! Met zoals altijd weer de 'rijtjes artiesten', daaraan herken ik altijd dat het jouw lijst is.quote:Op donderdag 6 oktober 2016 20:09 schreef Beregd het volgende:
Als Mich en Cafca al gepost hebben, kan ik niet lang achterblijven natuurlijk. Mijn top twee zal wel nooit meer veranderen, denk ik. Bij de rest is er best veel geschoven. Dit jaar had ik het echt moeilijk om in te perken tot 100.
[ afbeelding ]
.
Stom verhaal. Ik heb geen idee meer wat mijn wachtwoord was. Die kun je normaal gesproken met wat gedoe via je e-mail veranderen, ware het niet dat het adres waar On aan gekoppeld was (een of ander .live adres waar ik nooit op kwam) niet meer bestaat. Maar ach, 't is maar een naam.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 08:57 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Hehe ik zat je lijstje te lezen en dacht zou dit een kloon van On zijnGoede username wel
En welkom terug. (waarom doet je oude account het niet meer?)
Het is maar net wie zin heeft een lijst te maken, traditiegetrouw zitten daar (helaas) weinig pop/danceliefhebbers bij. Maar Prince en Prodigy zullen vast meer stemmers krijgen.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 16:08 schreef MauroPicotto het volgende:
[..]
En Europe, Phil Collins, Prince, The Prodigy, Toto et cetera.
Ik vind dat er nog maar weinig lijsten zijn ingeleverd, maar mogelijk komt daar nog wel verandering in, aan het einde van de rit.
Het valt op dat ik de enige ben met eurodanceartiesten?
Tja, losse nummers luisteren is (net als het relatief onbelangrijk vinden van songteksten) door m'n dancewortels - dance is grotendeels track-gebaseerd - in m'n muzikale dna gaan zitten.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 18:27 schreef ranja het volgende:
[..]
Het is maar net wie zin heeft een lijst te maken, traditiegetrouw zitten daar (helaas) weinig pop/danceliefhebbers bij. Maar Prince en Prodigy zullen vast meer stemmers krijgen.
Klopt, snap ik. Ik denk ook dat het in de toekomst alleen maar meer wordt, aangezien je nu makkelijk op youtube en spotify playlists kunt maken van losse nummers en daarmee het album min of meer genegeerd wordt. Of kan worden in elk geval.Er zullen altijd wel albummensen blijven die in termen van albums ipv nummers denken maar dat is misschien wel een uitstervend ras.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 16:13 schreef female81 het volgende:
[..]
Tja, losse nummers luisteren is (net als het relatief onbelangrijk vinden van songteksten) door m'n dancewortels - dance is grotendeels track-gebaseerd - in m'n muzikale dna gaan zitten.
Toen dance een decennium terug gewoon één van de dingen werd die ik luister ipv heel dominant, bleef dat zo. Dat is in een topic als dit niet handig.
O.k., het zijn er wel íets meer dan vroeger, reguliere albums die ik in z'n geheel draai. Dit jaar nog heeft The New Breed van Jeff Parker (geen dance maar alsnog zeer weinig tekst) behoorlijk vaak op gestaan. Maar het totaal is voor dit topic nog steeds te weinig.
quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 15:11 schreef chansadres het volgende:
Joe Jackson - Night And Day - ( 1982 )
Na pakweg 2000 zijn singles natuurlijk ook veel minder belangrijk geworden, doordat de invloed van de hitlijsten is afgenomen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 17:32 schreef ranja het volgende:
[..]
Klopt, snap ik. Ik denk ook dat het in de toekomst alleen maar meer wordt, aangezien je nu makkelijk op youtube en spotify playlists kunt maken van losse nummers en daarmee het album min of meer genegeerd wordt. Of kan worden in elk geval.Er zullen altijd wel albummensen blijven die in termen van albums ipv nummers denken maar dat is misschien wel een uitstervend ras.
Voor mezelf zit ik best wel in een hybride situatie - als ik naar m'n singleslijst kijk staan daar vooral nummers in van voor 2000 aangezien ik vanaf ca 2000 meer in albums dan in losse nummers ben gaan denken. Ik draai albums vaak helemaal en dan heb ik weinig verschil in de losse nummers. Van voor die tijd zijn het juist vaak de hits of nummers die op radio/tv zijn geweest die me het meest aanspreken. Daarom noem ik het ook een singleslijst en staan er heel weinig albumtracks in wat ik bij een hoop anderen wel zie.
Voor exposure zijn singles nog altijd essentieel anders. In de rockmuziek ligt dat wel iets anders, daar is het de laatste 5 jaar zeker afgenomen.quote:Op zaterdag 8 oktober 2016 18:14 schreef cafca het volgende:
[..]
Na pakweg 2000 zijn singles natuurlijk ook veel minder belangrijk geworden, doordat de invloed van de hitlijsten is afgenomen.
Kraftwerk matcht vast wel ergens.quote:Op vrijdag 7 oktober 2016 02:04 schreef MauroPicotto het volgende:
Ik zie dat ik tot nu toe met niemand overlap. De enige overlap-muziekartiesten die ik in het verleden had waren - voor zover ik weet - DJ Tiësto, Enigma, Jean-Michel Jarre, Moby, Rammstein en Vangelis. Over smaak en wansmaak valt niet te twisten.
Dat denk ik ook, gezien mijn nieuwe lijst met veel nieuwe binnenkomers!quote:Op dinsdag 11 oktober 2016 21:20 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Kraftwerk matcht vast wel ergens.
Sehnsucht is een leuke bland van metal en house, wat een vrij unieke combinatie is. Hun eerste studioalbum Herzeleid klinkt het zelfde, maar daar is de singwriting minder.quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 01:23 schreef MauroPicotto het volgende:
Het valt op dat als er een studioalbum wordt genoemd van Rammstein het dan bijna altijd 'Sehnsucht' (1997) betreft. Vanwaar toch de keuze voor specifiek dit album van Rammstein? (Ik heb 'Sehnsucht' nog niet in mijn collectie en hoop deze nog wel te vinden, weliswaar voor een schappelijke prijs). Ik kan mij niet voorstellen dat de andere albums onderdoen aan?
Thanks man, leuk om te lezenquote:Op donderdag 13 oktober 2016 07:02 schreef cafca het volgende:
Mooie afwisselende lijst, Sfeermaker! Ik kan niet zeggen dat ik alles mooi vind wat er in staat, maar er staan toch zeker een hoop gave albums in.
Ik had de clip van 'Du Hast' in het verleden gezien, en inderdaad een unieke mix met (acid) house en industrial metal. Maar ik wist niet dat 'Sehnsucht' doorspekt is met de genoemde genres? Heb ik nog meer om naar uit te kijken (in dit geval luisteren).quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 08:42 schreef Sfeermaker het volgende:
[..]
Sehnsucht is een leuke bland van metal en house, wat een vrij unieke combinatie is. Hun eerste studioalbum Herzeleid klinkt het zelfde, maar daar is de singwriting minder.
Veertien (14) lijsten is wat schaars. Ik hoop toch wel dat het aantal gestaag zal oplopen. We zijn nu ruim twee weken verder.quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 14:32 schreef ranja het volgende:
14 lijstjes nu.
Ik ben van plan zelf ook m'n lijst te maken dit weekend maar ik verwacht wel meer natuurlijk
Ik ben ook nog wat in elkaar aan het knutselen ...quote:Op zaterdag 15 oktober 2016 14:32 schreef ranja het volgende:
14 lijstjes nu.
Ik ben van plan zelf ook m'n lijst te maken dit weekend maar ik verwacht wel meer natuurlijk
Ja, ik vind de eerste 2 duidelijk het best. Daarna is het allemaal wat anders geworden. Ik heb Midnight Boom nog wel maar die daarna niet eens meer.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 19:57 schreef methodmich het volgende:
Mooie weer ranja. Twee keer The Kills zelfs, maar dan niet mijn favoriet Midnight Boom. Maar die vond jij net wat minder geloof ik toch?
Okee. Ik vind Midnight Boom heel sterk. Lekker broeierig sfeertje, Alison hitsig als de pest. Maar die twee daarvoor zijn ook meer dan prima. Wel met je eens dat het daarna net wat minder werd. Hoewel de plaat van dit jaar ook nog wel wat moois bevat!quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 20:03 schreef ranja het volgende:
[..]
Ja, ik vind de eerste 2 duidelijk het best. Daarna is het allemaal wat anders geworden. Ik heb Midnight Boom nog wel maar die daarna niet eens meer.
Wel wat, ja, inderdaad, dat is het probleem. De eerste 2 vind ik van begin tot eind goed, daarna moeten ze het van wat hoogtepunten hebben maar is het geheel minder.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 20:05 schreef methodmich het volgende:
[..]
Okee. Ik vind Midnight Boom heel sterk. Lekker broeierig sfeertje, Alison hitsig als de pest. Maar die twee daarvoor zijn ook meer dan prima. Wel met je eens dat het daarna net wat minder werd. Hoewel de plaat van dit jaar ook nog wel wat moois bevat!
Okee, zit wat in. Al vind ik de songs op Midnight Boom ook stuk voor stuk sterk, misschien op één na.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 20:10 schreef ranja het volgende:
[..]
Wel wat, ja, inderdaad, dat is het probleem. De eerste 2 vind ik van begin tot eind goed, daarna moeten ze het van wat hoogtepunten hebben maar is het geheel minder.
Ik merk juist dat het niveau op Midnight Boom voor mij heel vlak is. What New York Used To Be en Sour Cherry (en misschien nog Last Day of Magic) zijn wel hoogtepunten, maar niet in de zin van "die zijn goed en de rest niet", meer met het idee van 'oh ja die vind ik wel iets fijner'. Maar mijn top 500 op liedjesniveau zouden ze niet halen.quote:Op vrijdag 21 oktober 2016 20:10 schreef ranja het volgende:
[..]
Wel wat, ja, inderdaad, dat is het probleem. De eerste 2 vind ik van begin tot eind goed, daarna moeten ze het van wat hoogtepunten hebben maar is het geheel minder.
Leuke lijst. Veel dezelfde smaak. Hoe kom je bij die hoge nieuwkomers: The Deer Hunters?quote:Op dinsdag 25 oktober 2016 16:11 schreef cleany het volgende:
Zoiets denk ik:
1 1 The Smashing Pumpkins Siamese Dream 1993
2 -- The Dear Hunter Act IV: Rebirth in Reprise 2015
3 2 Placebo Without You I'm Nothing 1998
4 3 Tool Lateralus 2001
5 4 Manic Street Preachers Everything Must Go 1996
6 -- The Dear Hunter Act III: Life and Death 2009
7 5 Radiohead OK Computer 1997
8 6 Alice In Chains MTV Unplugged 1996
9 7 Beastie Boys Ill Communication 1994
10 9 Linkin Park Hybrid Theory 2001
11 11 The Smashing Pumpkins Mellon Collie and the Infinite Sadness 1996
12 10 Mansun Six 1998
13 8 Coheed And Cambria In Keeping Secrets of Silent Earth: 3 2003
14 12 Faith No More Angel Dust 1992
15 13 Sonic Youth Dirty 1992
16 14 Therapy? Troublegum 1994
17 15 Boys Night Out Trainwreck 2005
18 16 Rage Against the Machine Rage Against the Machine 1992
19 75 Babymetal Babymetal 2014
20 49 Defeater Empty Days & Sleepless Nights 2011
21 18 Linkin Park Meteora 2003
22 20 Foo Fighters The Colour And The Shape 1997
23 26 Machine Head The Blackening 2007
24 21 dEUS Worst Case Scenario 1994
25 22 Kent Isola 1998
26 23 Green Day American Idiot 2004
27 24 Reel Big Fish Cheer Up! 2002
28 17 Eminem The Slim Shady LP 1999
29 19 Gallows Grey Britain 2009
30 25 Guns N' Roses Use Your Illusion I 1991
31 33 Guns N' Roses Appetite for Destruction 1987
32 27 Live Throwing Copper 1994
33 34 Underoath Define The Great Line 2006
34 -- Enter Shikari A Flash Flood Of Colour 2012
35 29 Jimmy Eat World Bleed American 2001
36 30 Deftones Around The Fur 1997
37 31 Pantera Vulgar Display Of Power 1992
38 45 Propagandhi Supporting Caste 2009
39 32 Eminem The Marshall Mathers LP 2000
40 35 Roni Size & Reprazent New Forms 1997
41 37 Pearl Jam Ten 1991
42 39 Silverstein Discovering The Waterfront 2006
43 40 Bring Me The Horizon There Is A Hell, Believe Me I've Seen It. There Is A Heaven, Let's Keep It A Secret 2010
44 41 A Perfect Circle Mer de Noms 2000
45 42 Nirvana Nevermind 1991
46 48 NOFX Punk In Drublic 1994
47 36 Muse Black Holes and Revelations 2006
48 46 Green Day Dookie 1994
49 47 The Get Up Kids Something to Write Home About 1999
50 52 Counterparts The Difference Between Hell And Home 2013
51 54 Jimmy Eat World Clarity 1999
52 50 Metallica ...And Justice For All 1988
53 53 A Wilhelm Scream Ruiner 2005
54 55 Funeral For A Friend Hours 2005
55 -- The Ataris So Long Astoria 2003
56 57 Pennywise Straight Ahead 1999
57 77 Lagwagon Let's Talk About Feelings 1998
58 59 Therapy? Infernal Love 1995
59 60 Satanic Surfers Going Nowhere Fast 1999
60 61 Slipknot Slipknot 1999
61 76 Yellowcard Ocean Avenue 2003
62 63 Deftones White Pony 2000
63 51 The Dear Hunter The Color Spectrum 2011
64 64 Rise Against Revolutions per Minute 2003
65 67 Megadeth Countdown to Extinction 1992
66 65 At The Drive-In Relationship of Command 2001
67 66 Guns N' Roses Use Your Illusion II 1991
68 68 30 Seconds To Mars A Beautiful Lie 2007
69 -- Hotel Books Run Wild, Young Beauty 2015
70 58 Metallica Master Of Puppets 1986
71 70 Silver Sun Silver Sun 1997
72 71 Korn Life Is Peachy 1996
73 73 Radiohead The Bends 1995
74 94 No Bragging Rights The Concrete Flower 2014
75 74 Weezer Weezer 1994
76 87 Millencolin Pennybridge Pioneers 2000
77 72 Sepultura Roots 1994
78 78 Alexisonfire Old Crows / Young Cardinals 2009
79 82 The Offspring Smash 1994
80 84 The Carrier One Year Later 2007
81 84 The Starting Line Say It Like You Mean It 2002
82 81 Bad Religion The Process Of Belief 2002
83 98 Killing The Dream Fractures 2008
84 -- Blink-182 Enema Of The State 1999
85 85 Goo Goo Dolls Dizzy Up The Girl 1998
86 -- Atreyu Long Live 2015
87 88 No Use For A Name More Betterness! 1999
88 83 Michael Jackson Dangerous 1991
89 44 The Cranberries No Need To Argue 1994
90 90 The Prodigy The Fat Of The Land 1997
91 80 Placebo Sleeping with Ghosts 2003
92 -- Manic Street Preachers This Is My Truth Tell Me Yours 1998
93 91 Nirvana MTV Unplugged in New York 1994
94 56 The Ataris Blue Skies Broken Hearts Next 12 Exits 1999
95 96 System of a Down Toxicity 2001
96 -- Bullet For My Valentine The Poison 2005
97 92 New Found Glory Sticks And Stones 2002
98 -- Our Last Night The Ghosts Among Us 2008
99 62 Foo Fighters There Is Nothing Left To Lose 1998
100 93 Blink-182 Dude Ranch 1997
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |