quote:Xbox One
De Xbox One is het nieuwe all-in-one entertainmentsysteem van Microsoft, de derde generatie Xbox en ditmaal wederom met indrukwekkende hardware. Het systeem is tot 10x sneller te zijn dan voorganger, de Xbox 360, en kan daarnaast op een ongekende manier detail weergeven.
Gaming staat nog steeds centraal bij de Xbox One en met een 8-core 64-bit processor, 8GB ram aan werkgeheugen en een snelle grafische chip van AMD is de komende generatie games mooier en levendiger dan ooit. Daarnaast beschikt het systeem verder over een Blu-Ray speler (waardoor games nu ook op (50GB) Blu-Ray discs zullen worden gezet) en Wi-Fi Direct. Andere feature is Miracast om snel het scherm van smartphone, tablet of pc te kunnen delen.
Games zullen te allen tijde een verplichte installatie nodig hebben op de interne harde schijf van maar liefst 500GB. Mocht deze vol raken, dan is er de mogelijk om een externe USB 3.0 schijf aan de Xbox One te koppelen voor extra opslagruimte. Ondertussen komen er ook bundels met grotere schijven. Tijdens de verplichte installatie is het mogelijk om vanaf een bepaald percentage te gamen, maar dit limiteert zich vaak tot een beperkt gedeelte van de game.
Naast de welbekende HDMI-uitgang, zit er dit maal ook een HDMI-ingang in. Hiermee kan een (HDMI) signaal worden doorgevoerd naar de TV, via de Xbox One. Het HDMI-signaal van je settopbox bijvoorbeeld, waarbij de Xbox One vervolgens een overlay kan tonen. In de VS wordt dit bijvoorbeeld gebruikt om meer informatie tonen over de American Football of Basketball-wedstrijd die je zit te kijken of kan toont een interactieve EPG (Elektronische Programma Gids) vanuit de Xbox One terwijl je televisie kijkt. Deze programmagids is ondertussen ook in Nederland te gebruiken voor selecte providers. Hoe gaaf is dat!
quote:Windows 10
Gaming is nóg leuker geworden met Windows 10. Je bestaande games werken prima, maar je kunt nu ook gamen en contact houden met andere gamers op Xbox One en Windows 10-apparaten. Stream jouw Xbox One-games naar elke willekeurige Windows 10-computer in huis. Speel nieuwe games die speciaal zijn geoptimaliseerd voor Windows 10. En maak en deel moeiteloos gameclips van jouw meest indrukwekkende gamingmomenten met de ingebouwde Game DVR. Van de beste kleine games tot een hele nieuwe era voor pc-gaming: met Windows 10 kun je op eindeloos veel nieuwe manieren spelen.
quote:Xbox Live - de beste gaming community ter wereld
Xbox Live heeft zich bewezen als de beste multiplayerservice met meer dan 10 jaar ervaring. Dankzij de maximumprestaties van ruim 300.000 servers garandeert Xbox Live next-gen gaming voor de miljoenen gamers overal ter wereld. Dankzij de kracht van onze servers en de kunstmatige intelligentie van onze cloud komen bij elke game epische multiplayerervaringen tot stand. En omdat elke game gehost wordt door servers, zou het probleem van hosts die in het voordeel zijn aanzienlijk verbeterd moeten worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Draait hier niet lekker op de Xbox One. Framerate dropt zo nu en dan. Probleem zou bekend zijn bij MS en wordt aan gewerkt.quote:Op woensdag 7 september 2016 02:04 schreef Vault-Boy het volgende:
Forza Horizon is awesome man. Had ik niet gedacht
Forza 3 is er al?quote:Op woensdag 7 september 2016 02:04 schreef Vault-Boy het volgende:
Forza Horizon is awesome man. Had ik niet gedacht
Oh geen last van gehad tot nu toequote:Op woensdag 7 september 2016 10:29 schreef Blarik het volgende:
[..]
Draait hier niet lekker op de Xbox One. Framerate dropt zo nu en dan. Probleem zou bekend zijn bij MS en wordt aan gewerkt.
Er is deze week een Bandai publisher sale. Alle Pacman games gehaald en 3 in 1 pack. Hier meer info:
https://www.reddit.com/r/(...)_publisher_sale_via/
Forzo Horizon 1 bedoel ikquote:Op woensdag 7 september 2016 12:42 schreef rival het volgende:
[..]
Forza 3 is er al?
Hoe is de online matchmaking?
ahaquote:Op woensdag 7 september 2016 13:36 schreef Vault-Boy het volgende:
Forzo Horizon 1 bedoel ikForza Horizon 3 komt pas eind deze maand uit.
Is graties momenteel via Gold/Backward comp.quote:
Daar kwam ik trouwens pas later achter haha. Had hem al voor een 10tje gekocht. Ach niet erg. Als ik een game echt leuk vind dat vind ik het erg om er wat voor te betalen.quote:Op woensdag 7 september 2016 13:49 schreef 2dope het volgende:
[..]
Is graties momenteel via Gold/Backward comp.
Vaker de FP-gamessectie bekijkenquote:Op woensdag 7 september 2016 14:53 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Daar kwam ik trouwens pas later achter haha. Had hem al voor een 10tje gekocht. Ach niet erg. Als ik een game echt leuk vind dat vind ik het erg om er wat voor te betalen.
Vind de sfeer tot nu toe echt tof in de game. Lekkere muziek ook tijdens het racen
Ik zie er nooit iets van op mijn console. Maar wel allemaal shit dat ik niet hoef te zien. Dus het zal aan MS liggen....quote:Op woensdag 7 september 2016 15:00 schreef 2dope het volgende:
[..]
Vaker de FP-gamessectie bekijken![]()
Forza, Assassin's Creed en Mirror's Edge bij Games with Gold
Het is trouwens wel lastig te vinden in de dashboard soms. Je hebt wel een shortcut naar 'gold benefits' oid maar ik heb af en toe moeite om snel bij een overzicht te komen van Games with Gold / Deals with Gold. Bij die laatste moet ik vaak de titel er alsnog handmatig bijzoeken.
Kan ook aan mij liggen.
Ja dat klopt, maar heb pas sinds 1 week een Xbox One. Toen was ik nog niet echt bezig met Gold. Ga het vanaf nu wel in de gaten houden. Zijn in ieder geval betere games dan wat je krijgt op de PS4.quote:Op woensdag 7 september 2016 15:00 schreef 2dope het volgende:
[..]
Vaker de FP-gamessectie bekijken![]()
Forza, Assassin's Creed en Mirror's Edge bij Games with Gold
Het is trouwens wel lastig te vinden in de dashboard soms. Je hebt wel een shortcut naar 'gold benefits' oid maar ik heb af en toe moeite om snel bij een overzicht te komen van Games with Gold / Deals with Gold. Bij die laatste moet ik vaak de titel er alsnog handmatig bijzoeken.
Kan ook aan mij liggen.
Gold staat toch altijd aan de rechterkant op je hoofdpagina? 3e icoontje van boven ofzo.quote:Op woensdag 7 september 2016 15:06 schreef rival het volgende:
[..]
Ik zie er nooit iets van op mijn console. Maar wel allemaal shit dat ik niet hoef te zien. Dus het zal aan MS liggen....
Zo lang is mijn neus nietquote:Op woensdag 7 september 2016 15:07 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Gold staat toch altijd aan de rechterkant op je hoofdpagina? 3e icoontje van boven ofzo.
Het is voor mij juist 1 van de dingen waar ik niet naar hoef te zoeken
Als het goed is is op het Home-tabblad altijd wel iets van Gold te vinden, alleen verandert het voor mijn gevoel steeds.quote:Op woensdag 7 september 2016 15:06 schreef rival het volgende:
[..]
Ik zie er nooit iets van op mijn console. Maar wel allemaal shit dat ik niet hoef te zien. Dus het zal aan MS liggen....
Hoe heb jij dat dashboard zo gekregen? Ziet er veel strakker uit.quote:Op woensdag 7 september 2016 15:10 schreef 2dope het volgende:
[..]
Als het goed is is op het Home-tabblad altijd wel iets van Gold te vinden, alleen verandert het voor mijn gevoel steeds.
[ afbeelding ]
Is niet mijn dashboard vriend. Sowieso is dit (alweer) een oude weergave maar in essentie is er niet superveel veranderd sindsdien dacht ik - de Gold-'tegel' staat nog steeds ergens daar rechts op het Home-schermquote:Op woensdag 7 september 2016 15:19 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Hoe heb jij dat dashboard zo gekregen? Ziet er veel strakker uit.
Livelockquote:Op donderdag 25 augustus 2016 10:56 schreef 2dope het volgende:
Damn, dit ziet er best wel dope uit voor co-op fun. Release 30 augustus.
Fok!club?quote:Op zaterdag 10 september 2016 15:44 schreef SpankmasterC het volgende:
Is er hier iemand al zo handig geweest om een FOK!club te maken? (is alleen nog mogelijk voor insiders)
behalve dat het geld kost, krijg je een sloot gratis spellen. Die speel je, en als je klaar bent zeg je je abbo op. Ik het vanaf het begin en ik merk wel dat ersteeds minder gratis spellen worden toegevoegd.quote:Op zaterdag 10 september 2016 22:57 schreef DarkwingDuck het volgende:
Wie van jullie heeft er EA access? Wou eigenlijk dragon age kopen, maar dat spel is los duurder dan een abbo op access voor een jaar. Is er een reden om het niet te doen?
Dat is gewoon niet waar. Als het veranderd is, worden er juist meer spellen toegevoegd dan aan het begin. De afgelopen twee maanden zijn er vier games bijgekomen, dit jaar zijn het er al elf. In het begin werd er ongeveer één game per maand toegevoegd, soms duurde het twee maanden. Dit jaar zijn er al vijf maanden geweest waarbij je er twee kreeg.quote:Op zaterdag 10 september 2016 23:02 schreef donald_dick het volgende:
[..]
behalve dat het geld kost, krijg je een sloot gratis spellen. Die speel je, en als je klaar bent zeg je je abbo op. Ik het vanaf het begin en ik merk wel dat ersteeds minder gratis spellen worden toegevoegd.
Ja, dat zal vast, maar dan zijn het spellen geweest die niet mij zijn bijgebleven.quote:Op zondag 11 september 2016 15:53 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Dat is gewoon niet waar. Als het veranderd is, worden er juist meer spellen toegevoegd dan aan het begin. De afgelopen twee maanden zijn er vier games bijgekomen, dit jaar zijn het er al elf. In het begin werd er ongeveer één game per maand toegevoegd, soms duurde het twee maanden. Dit jaar zijn er al vijf maanden geweest waarbij je er twee kreeg.
Ok. Zeg dat dan ook in plaats van zeggen dat het er minder zijn.quote:Op zondag 11 september 2016 17:56 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Ja, dat zal vast, maar dan zijn het spellen geweest die niet mij zijn bijgebleven.
moet ik nu mijn gevoel uitleggen? okquote:Op zondag 11 september 2016 18:59 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Ok. Zeg dat dan ook in plaats van zeggen dat het er minder zijn.
Dat zeg ik toch niet. Prima dat de games je niet bij zijn gebleven. Maar je zegt dat er steeds minder games aan toegevoegd worden, terwijl je bedoelt te zeggen dat er steeds minder games toegevoegd worden die jij leuk vindt. Je zegt nu dat je je gevoel uitlegt, maar in je eerste post zeg je het alsof het een feit is. Ik hoop dat je dat nuance toch wel begrijpt?quote:Op zondag 11 september 2016 19:03 schreef donald_dick het volgende:
[..]
moet ik nu mijn gevoel uitleggen? ok
Maar ik vind 21 games (4 bij het begin) voor een service die 24 maanden bestaat nou ook niet denderend. Daarbij waren de laatste 10 games alleen maar oude sportgames, pebble, plants versus zombie. De enige leuke was Need for Speed en een demo van Ravel. Nee, ik snap wel waarom dat niet blijft hangen.
Geen idee wat je niet snapt aan 'ik merk' . Als jij dat als een feit vindt overkomen, dan is dat zo. Maar ik zal de volgende keer als iemand vraagt om een mening hem direct doorverwijzen naar de wikipedia pagina.quote:Op zondag 11 september 2016 22:30 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch niet. Prima dat de games je niet bij zijn gebleven. Maar je zegt dat er steeds minder games aan toegevoegd worden, terwijl je bedoelt te zeggen dat er steeds minder games toegevoegd worden die jij leuk vindt. Je zegt nu dat je je gevoel uitlegt, maar in je eerste post zeg je het alsof het een feit is. Ik hoop dat je dat nuance toch wel begrijpt?
Er zijn zo nog 1000 spellen die vast goed ontvangen zijn en waar andere heel hard op zullen fappen, maar mij totaal niet boeien. Hij vraagt om een mening en krijgt die. Dat jij een andere mening erover hebt, vind ik prima. Maar zoals je hierboven leest, nemen mensen eerder EA Access om de spellen die ze verlede jaar hebben toegevoegd dan het laatste jaar.quote:Bovendien is 'Unravel' alweer een behoorlijke tijd geleden toegevoegd, de volledige game dus. Plants vs. Zombies: GW2 ook, die prima kritieken heeft gehad, een stuk beter dan Need for Speed bijvoorbeeld. Eigenlijk alles wel wat ze recentelijk hebben toegevoegd is goed ontvangen, behalve de golf- en basketbalgames.
Dit is geen mening, dit gaat niet over iets subjectiefs, dit is waar of niet waar.quote:Op zaterdag 10 september 2016 23:02 schreef donald_dick het volgende:
ik merk wel dat ersteeds minder gratis spellen worden toegevoegd.
Ik snap niet wat dáár zo moeilijk aan is, zeker voor een eindredacteur. Als het aanbod van spellen van de WiiU je niet interesseert ga je in een artikel toch ook niet zeggen dat er geen games uitkomen voor de WiiU.quote:ik merk wel dat er steeds minder goede gratis spellen worden toegevoegd.
Zo hé. Een conclusie trekken op basis van twee respondenten. Goede steekproef wel.quote:Op maandag 12 september 2016 13:41 schreef donald_dick het volgende:
Maar zoals je hierboven leest, nemen mensen eerder EA Access om de spellen die ze verlede jaar hebben toegevoegd dan het laatste jaar.
Wat jij wilt. Ik merk dat je er een behoorlijk punt van maakt. Maar dat is waarschijnlijk nog waar ookquote:Op maandag 12 september 2016 14:15 schreef Racerblade het volgende:
[..]
Dit is geen mening, dit gaat niet over iets subjectiefs, dit is waar of niet waar.
Wat een onzinquote:Had gewoon dit gezegd:
[..]
Ik snap niet wat dáár zo moeilijk aan is, zeker voor een eindredacteur. Als het aanbod van spellen van de WiiU je niet interesseert ga je in een artikel toch ook niet zeggen dat er geen games uitkomen voor de WiiU.
Ik zal morgen de Hond bellen voor steekproefquote:Zo hé. Een conclusie trekken op basis van twee respondenten. Goede steekproef wel.
ga gewoon buiten spelen ofzo...quote:Op maandag 12 september 2016 15:32 schreef donald_dick het volgende:
[..]
Wat jij wilt. Ik merk dat je er een behoorlijk punt van maakt. Maar dat is waarschijnlijk nog waar ook
[..]
Wat een onzinBeweer je nu echt dat ik alle games uit EA Access uit mijn hoofd moet weten?
Owja, je vergeet nog steeds dat het om mijn mening gaat, op het forum, niet over feiten op de FP.
[..]
Ik zal morgen de Hond bellen voor steekproef [ afbeelding ]
Of je zoekt gewoon naar meer meningen in de vorige topics...
Daar is mijn Xbox nietquote:
plaats dan toffe dingenquote:Op maandag 12 september 2016 15:37 schreef rival het volgende:
[..]
hou gewoon op.. laten we dit topic tof houden.
quote:
twitter:majornelson twitterde op maandag 12-09-2016 om 15:14:01New @Battlefield Xbox One S bundles are available for pre-order today https://t.co/O1JmFY7uth https://t.co/hRVRstHs36 reageer retweet
Schweetttt.quote:Op maandag 12 september 2016 15:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]twitter:majornelson twitterde op maandag 12-09-2016 om 15:14:01New @Battlefield Xbox One S bundles are available for pre-order today https://t.co/O1JmFY7uth https://t.co/hRVRstHs36 reageer retweet
Ohja dat was ook nog een dingetje op E3 weet ik nogquote:Op maandag 12 september 2016 16:16 schreef OMG het volgende:
Ik wil nog steeds eens een controller bestellen via dat design lab. Heb een ontwerpje gemaakt met zulke kleuren dat je er bijna kiespijn van krijgt.
Een linkje naar de design lab site, met verschillende perspectieven;quote:Op maandag 12 september 2016 16:36 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ohja dat was ook nog een dingetje op E3 weet ik nog![]()
Doe eens je ontwerp posten dan
Hoe kan deze dashboard er totaal anders uitzien.quote:Op woensdag 7 september 2016 15:10 schreef 2dope het volgende:
[..]
Als het goed is is op het Home-tabblad altijd wel iets van Gold te vinden, alleen verandert het voor mijn gevoel steeds.
[ afbeelding ]
Geen demo beschikbaar ondanks de berichten. Nog even geduldquote:Op zondag 11 september 2016 20:49 schreef Blarik het volgende:
Forza horizon 3 demo vanaf vannacht 0200 uur hier te downloaden:
https://www.microsoft.com(...)KTvnhmYGks_jzERHw$$$
quote:Op maandag 12 september 2016 16:44 schreef OMG het volgende:
[..]
Een linkje naar de design lab site, met verschillende perspectieven;
https://xboxdesignlab.xbo(...)89-b476-e841e1ef80df
Het lijkt wel baby speelgoed..
Willekeurig van google getrokken, was ff als voorbeeld van waar Gold-dingen staan op het Home-scherm.quote:Op maandag 12 september 2016 16:47 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Hoe kan deze dashboard er totaal anders uitzien.
Omdat het een redesign is van een maker Crando en een plaatje uit juni 2015?quote:Op maandag 12 september 2016 16:47 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Hoe kan deze dashboard er totaal anders uitzien.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |