Nee klopt. Er zijn weet ik veel sites die net als entropay ook credit cards verstrekken. Daar moet je er eentje vandaan hebben.Ik had er eentje van een vriendin van NET+.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 16:53 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Oh begrijpe niet verkeerd ik ben heel dankbaar hoor. Ik reageer kortaf vanwege mijn telefoon.
Ik zal straks even via ebtropay proberen. Via mijn fysieke creditcard lukte het niet.
Ebtropay pakte hij niet helaasquote:Op dinsdag 30 augustus 2016 16:59 schreef Yreal het volgende:
[..]
Nee klopt. Er zijn weet ik veel sites die net als entropay ook credit cards verstrekken. Daar moet je er eentje vandaan hebben.Ik had er eentje van een vriendin van NET+.
Nee, want je moet dus mastercard debit hebben. En je hebt blijkbaar een visa..quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 17:08 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ebtropay pakte hij niet helaas
Zal nog eens wat googelen maar anders maar zonder kortingscode helaas
Nou Knut, de zit in een A380 van Emirates in economy is echt beter dan in welk ander toestel dan ook waar ik ooit mee gevlogen heb.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 11:08 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nee, dat maakt geen fuck uit
Het maakt pas verschil als je klasse hoger gaat zitten
Nee, maar die gaat in het ruim. Schoothondjes mogen wel mee in de cabine,quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 19:40 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Zijn er hier mensen die wel eens een (grote) hond mee hebben laten vliegen via Schiphol,/ (KLM),?
Wel een nijlpaard, maar die zat gewoon naast me.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 19:40 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Zijn er hier mensen die wel eens een (grote) hond mee hebben laten vliegen via Schiphol,/ (KLM),?
Hij denkt zelf wel een schoothondje te zijn. Maar met 25 kilo is hij dat denk ik net net.quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 20:08 schreef static het volgende:
[..]
Nee, maar die gaat in het ruim. Schoothondjes mogen wel mee in de cabine,
quote:Op dinsdag 30 augustus 2016 22:13 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Wel een nijlpaard, maar die zat gewoon naast me.
Van wat ik weet letten ze alleen op je voor en achternaam (bij het inchecken).quote:Op woensdag 31 augustus 2016 23:00 schreef _superboer_ het volgende:
Ik vlieg morgen met Wizzair vanaf Eindhoven naar Sofia. Vanmiddag heb ik ingecheckt, echter zie ik dat op m'n boardingpass staat "Non EU/EEA", terwijl bij mijn medepasagiers staat "EU/EEA". Bij hen staat ook "NL " voor hun paspoortnummer.
Waarschijnlijk is er iets misgegaan bij het inchecken. Iemand een idee of dit tot problemen gaat leiden? Kan ik dit het beste melden bij de balie bij de gate?
Bedankt voor je reactie! Het zou mooi zijn als ze inderdaad alleen daar naar kijken. Wizzair zegt echter wel op hun site dat Non-EU passengers naar de balie moeten komen om hun documenten te laten checken (visa en dergelijke), waarschijnlijk krijgen ze bij het inchecken dus wel een soort waarschuwing als het een Non-EU passenger is.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 23:25 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Van wat ik weet letten ze alleen op je voor en achternaam (bij het inchecken).
Enige die misschien moeilijk zou doen is de douane maar dat zal wel meevallen. Anders neem je toch contact op met wizzair
De douane?quote:Op woensdag 31 augustus 2016 23:25 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Van wat ik weet letten ze alleen op je voor en achternaam (bij het inchecken).
Enige die misschien moeilijk zou doen is de douane maar dat zal wel meevallen. Anders neem je toch contact op met wizzair
Lekker belangrijk wat er op de boarding pass staat, je hebt toch een NL paspoort... Zou me er niet druk over maken en zien wat er gebeurt.quote:Op woensdag 31 augustus 2016 23:28 schreef _superboer_ het volgende:
[..]
Bedankt voor je reactie! Het zou mooi zijn als ze inderdaad alleen daar naar kijken. Wizzair zegt echter wel op hun site dat Non-EU passengers naar de balie moeten komen om hun documenten te laten checken (visa en dergelijke), waarschijnlijk krijgen ze bij het inchecken dus wel een soort waarschuwing als het een Non-EU passenger is.
Het jammere met Wizzair is dat de klantenservice 90 cent/minuut kost. Had al gebeld en kreeg toen te horen dat het wegens drukte ook nog eens langer kon duren, daarom dus maar opgehangen.
All ging hij of zij naar Amerika, dan nog heeft de douane er niks mee van doen. Maar goed, zelfs de Telegraaf gebruikt het woord douane valselijk voor de beambten van de Koninklijke Marechaussee, die in NL de grensbewaking verzorgen. De douane hoort bij de belastingdienst en gaat over het importeren van goedkope sigaretten, valse merk T-shirts, smokkel van pilletjes en zo meer.quote:Op donderdag 1 september 2016 09:11 schreef Roces18 het volgende:
[..]
haha ik had niet gelezen dat die naar bulgarije ging
Mwa, bij maatschappijen als RyanAir en Wizz moet je als Non-EEA/EU paspoorthouder eerst vooraf je reisdocumenten laten keuren en een stempel halen. Als je een heel erg zure gate-agent hebt dan kunnen ze je het instappen weigeren omdat je verzaakt hebt een stempel te halen.quote:Op donderdag 1 september 2016 09:57 schreef Blik het volgende:
[..]
Lekker belangrijk wat er op de boarding pass staat, je hebt toch een NL paspoort... Zou me er niet druk over maken en zien wat er gebeurt.
Dat is leuk, maar als hij gewoon een NL paspoort heeft is dat natuurlijk niet van toepassingquote:Op donderdag 1 september 2016 11:01 schreef MartijnUK het volgende:
[..]
Mwa, bij maatschappijen als RyanAir en Wizz moet je als Non-EEA/EU paspoorthouder eerst vooraf je reisdocumenten laten keuren en een stempel halen. Als je een heel erg zure gate-agent hebt dan kunnen ze je het instappen weigeren omdat je verzaakt hebt een stempel te halen.
Dan ga je toch even langs de incheckbalie om te vragen hoe en wat (die heeft wizz air gewoon net als andere maatschappijen).quote:Op donderdag 1 september 2016 11:01 schreef MartijnUK het volgende:
[..]
Mwa, bij maatschappijen als RyanAir en Wizz moet je als Non-EEA/EU paspoorthouder eerst vooraf je reisdocumenten laten keuren en een stempel halen. Als je een heel erg zure gate-agent hebt dan kunnen ze je het instappen weigeren omdat je verzaakt hebt een stempel te halen.
Nu is dit zeker correct wat je zegt, maar zijn ze in Eindhoven een model aan het testen zoals ook op Frankfurt van toepassing is, namelijk automatische gates waarbij alleen de boarding pass gescand hoeft te worden bij het instappen en dan vindt er geen handmatige controle plaats op naam op het reisdocument.quote:Op donderdag 1 september 2016 11:08 schreef MartijnUK het volgende:
Natuurlijk is dat niet van toepassing met een NL paspoort, maar bij het personeel van de genoemde maatschappijen kan ik me levendig inbeelden hoe strikt ze omgaan met wat er op de boarding pass staat
Anderhalf uur - 2 uur is echt ruim zat hoor. Uurtje zou ook kunnen maar raad ik niet aan als je baggage hebt.quote:Op zaterdag 3 september 2016 15:02 schreef vuvuzela het volgende:
Als ik vanaf Schiphol naar Azië vlieg met een overstap binnen Europa, geldt dan het advies van 2 of van 3 uur van te voren aanwezig zijn?
Wat moet het toch een genot zijn om achter Ozzietukker in de rij te staan bij het boarden. Ik weet met een aan zekerheid grenznde waarschijnlijkheid dat je bij het boarden in Amerika direct al je principes overboord zetquote:Op donderdag 1 september 2016 20:15 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
Dat gezegd hebbende, op de terugweg in Polen wilde een medewerkster mij de toegang weigeren omdat mijn ID card de volgende dag af zou lopen. Zucht, dat koste mij weer een supervisor die gelukkig wel inzag dat A mijn ID card op het moment van aanbieden geldig was, en B dat ik in Nederland nimmer geweigerd kan worden met mijn NL ID, ook niet als deze verlopen is, als er al een controle plaats vindt.
Nu had ik wel een Paspoort bij mij, maar ik ben principieel in dat opzicht, en ik escaleer dit soort zaken ter lering ende vermaak.
Ligt een beetje aan de dag en het tijdstip waarop je vliegt. Indien erg druk, en zonder priority, kan het zomaar zijn dat de check-in en security bij elkaar tot één uur in beslag nemen wanneerje pech hebt. Waarom voor zo'n lange reis dan enig risico nemen? Maar om je vraag te beantwoorden, ja het advies is om op tijd aanwezig te zijn. En omdat we niet weten met welke maatschappij je vanaf AMS vliegt, ook geen idee hoeveel check-in balies er gemiddeld open zijn.quote:Op zaterdag 3 september 2016 15:02 schreef vuvuzela het volgende:
Als ik vanaf Schiphol naar Azië vlieg met een overstap binnen Europa, geldt dan het advies van 2 of van 3 uur van te voren aanwezig zijn?
Niks mis met vliegveldpersoneel de regels laten leren. Binnen de EU bestaat er helemaal geen "moet nog x maanden geldig zijn" horseshit. Geldig is geldig.quote:Op zondag 4 september 2016 05:58 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Wat moet het toch een genot zijn om achter Ozzietukker in de rij te staan bij het boarden. Ik weet met een aan zekerheid grenznde waarschijnlijkheid dat je bij het boarden in Amerika direct al je principes overboord zet
Je zou eigenlijk ooit eens een keer tegen de verkeerde aan moeten lopen met je principes en even een paar uur in een onderzoekkamertje alleen achtergelaten moeten worden. Wedden dat je het dan de volgende keer niet meer doet, ondanks je principes?
Je moet het onderscheid tussen een recht en een gunst weten.quote:Op zondag 4 september 2016 05:58 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Wat moet het toch een genot zijn om achter Ozzietukker in de rij te staan bij het boarden. Ik weet met een aan zekerheid grenznde waarschijnlijkheid dat je bij het boarden in Amerika direct al je principes overboord zet
Je zou eigenlijk ooit eens een keer tegen de verkeerde aan moeten lopen met je principes en even een paar uur in een onderzoekkamertje alleen achtergelaten moeten worden. Wedden dat je het dan de volgende keer niet meer doet, ondanks je principes?
Als alles goed gaat dan kan het. Dat zegt wel genoeg toch?quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:42 schreef Meike26 het volgende:
We vliegen eind deze week naar LA toe, met één tussenstop in Engeland. Vliegtuig vertrekt om 07:10 vanaf Schiphol. Is 05:00 op Schiphol dan op tijd of niet ? Tickets print ik de dag ervoor al uit met online inchecken ?
Als je om 5:00 uur op Schiphol bent is het geen enkel probleem.quote:Op dinsdag 6 september 2016 21:42 schreef Meike26 het volgende:
We vliegen eind deze week naar LA toe, met één tussenstop in Engeland. Vliegtuig vertrekt om 07:10 vanaf Schiphol. Is 05:00 op Schiphol dan op tijd of niet ? Tickets print ik de dag ervoor al uit met online inchecken ?
Slapen op een vlucht lukt mij eigenlijk nooit. Zelfs toen ik naar Nieuw Zeeland vloog (12 + 13 uur) heb ik in totaal misschien net 2 uur geslapen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 23:32 schreef XL het volgende:
Het is ook niet zo dat je om 4:45 wat beters te doen hebt... Je slaapt wat korter 's nachts en pakt nog een paar uurtjes op de vlucht. 2 a 3 uur naar westkust USA slapen, dat is ideaal voor de jetlag.
Ik snap dat nooit, van die mensen die niet van slapen houden. Ik slaap gemakkelijk 5 uur op een vlucht van 12 uur zo niet meer. Ik vind slapen het heerlijkste wat er isquote:Op dinsdag 6 september 2016 23:54 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Slapen op een vlucht lukt mij eigenlijk nooit. Zelfs toen ik naar Nieuw Zeeland vloog (12 + 13 uur) heb ik in totaal misschien net 2 uur geslapen.
Qua jetlag probeer ik (lukt helaas niet altijd) aan het eind van de middag, begin van de avond aan te komen. Als ik dan snel plat ga ben ik ook meteen gewend aan de nieuwe tijdzone.
Ze zeggen 5 uur op schiphol zijn. Dan neem ik aan dat ze daar de tijd die het kost om te parkeren en daadwerkelijk naar schiphol te gaan bij rekenen.quote:Op dinsdag 6 september 2016 23:29 schreef XL het volgende:
waarom ga je niet gewoon eerder?
4:45 parking
4:50 parkeerplek gevonden
5:01 naar bushalte gelopen, bus van 05:00 gemist
5:15 volgende bus
5:30 terminal
5:45 checkin balie, aansluiten in de rij
6:10 aan de beurt, ruzie maken waarom je zo laat bagage dropt
6:30 door security
6:45 gate is ver lopen, boarden met de laatste
Waarom doe je het jezelf aan?
Op zakenreis zou ik 05:30 parkeren, toch nog vlucht halen.
Prive zou ik rond 4:00 parkeren, ontbijten achter de security en beetje ontspannen voor de lange saaie vlucht. Zeker als ik geen veelvlieger zou zijn.
Het is geen kwestie van niet willen, maar opgevouwen in zo'n vliegtuigstoel lukt het me gewoon niet. Daar veranderen slaappillen, alcohol of andere zaken tot op heden helaas weinig aan.quote:Op woensdag 7 september 2016 00:18 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ik snap dat nooit, van die mensen die niet van slapen houden. Ik slaap gemakkelijk 5 uur op een vlucht van 12 uur zo niet meer. Ik vind slapen het heerlijkste wat er is![]()
![]()
Drink je wel genoeg alcohol voor en tijdens de vlucht?
Vind het altijd zo aanstellerig, mensen die alleen in hun eigen luxe bedje kunnen slapen.quote:Op woensdag 7 september 2016 00:23 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Het is geen kwestie van niet willen, maar opgevouwen in zo'n vliegtuigstoel lukt het me gewoon niet. Daar veranderen slaappillen, alcohol of andere zaken tot op heden helaas weinig aan.
Ik kan best op andere plaatsen slapen, maar in een vliegtuig lukt het me gewoon niet. Zal wel een gebrek aan ontspanning zijn, ik zie vliegen toch vooral als een noodzakelijk kwaad. De slaap niet nodig hebben is in ieder geval niet aan de orde, want zodra ik vervolgens op mijn hotelkamer ga liggen ben ik binnen no-time in slaap.quote:Op woensdag 7 september 2016 00:46 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Vind het altijd zo aanstellerig, mensen die alleen in hun eigen luxe bedje kunnen slapen.
Doe gewoon je ogen dicht en slaap denk ik altijd. Als je niet kunt slapen had je de slaap waarschijnlijk ook niet echt nodig.
Ik slaap in bus, trein, vliegtuig. Al is het een ryanair stoel waar je als een harmonica in opgevouwen zit.
NEE! Met "op Schiphol zijn" bedoelen ze in de rij voor de check-in staan. Maar dat wist jij als zelfverklaarde expert op het gebied van goedkope tickets waar ook ter wereld, natuurlijk zelf ook wel.quote:Op woensdag 7 september 2016 00:20 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ze zeggen 5 uur op schiphol zijn. Dan neem ik aan dat ze daar de tijd die het kost om te parkeren en daadwerkelijk naar schiphol te gaan bij rekenen.
Daar zijn pillen voor hoor. Zeker aan te bevelen voor zo'n lange vlucht. Wel pas innemen na het opstijgen. Collega deed dat eens vóór het boarden ivm vliegangst. Vlucht op het laatste moment gecanceld ivm technisch mankement. Die konden ze dus in een rolstoel naar de terminal terugbrengen.quote:Op woensdag 7 september 2016 00:51 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Ik kan best op andere plaatsen slapen, maar in een vliegtuig lukt het me gewoon niet. Zal wel een gebrek aan ontspanning zijn, ik zie vliegen toch vooral als een noodzakelijk kwaad. De slaap niet nodig hebben is in ieder geval niet aan de orde, want zodra ik vervolgens op mijn hotelkamer ga liggen ben ik binnen no-time in slaap.
Ze zegt ook 4:45 parkerenquote:Op woensdag 7 september 2016 00:20 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Ze zeggen 5 uur op schiphol zijn. Dan neem ik aan dat ze daar de tijd die het kost om te parkeren en daadwerkelijk naar schiphol te gaan bij rekenen.
Yep, zelfde vlucht gehadquote:Op dinsdag 6 september 2016 21:57 schreef Meike26 het volgende:
Goed om te weten.. we zetten de auto rond 4:45 op de parking neer.. dus moeten we rond 5:00 wel op Schiphol zijn..
Kwam er eerder vanavond achter dat Irritatie100 hier precies zelfde vlucht had 2 maanden geleden. Met een kleine Airbus naar Engeland en daar met een A380 naar LA![]()
Oh daar hebben we ons opgefokte FOK ertje weer.quote:Op woensdag 7 september 2016 04:54 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
NEE! Met "op Schiphol zijn" bedoelen ze in de rij voor de check-in staan. Maar dat wist jij als zelfverklaarde expert op het gebied van goedkope tickets waar ook ter wereld, natuurlijk zelf ook wel.
Wat voor pillen zijn dat? Noem eens wat namen.quote:Op woensdag 7 september 2016 05:14 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Daar zijn pillen voor hoor. Zeker aan te bevelen voor zo'n lange vlucht. Wel pas innemen na het opstijgen. Collega deed dat eens vóór het boarden ivm vliegangst. Vlucht op het laatste moment gecanceld ivm technisch mankement. Die konden ze dus in een rolstoel naar de terminal terugbrengen.
Zelf heb ik er geen enkele moeite mee. Van de week nog een ochtend vlucht van 2,5 uur, SIN-BKK, ik sliep al tijdens het taxieen en werd wakker van de nogal harde landing. En dat na ook nog eens een prima nachtrust.
Ja, dat flikten ze een ruime twee weken terug ook toen ik via London met BA en de A380 naar LAX vloogquote:Op woensdag 7 september 2016 08:33 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Yep, zelfde vlucht gehad
De incheckbalie om de bagage af te geven opende sowieso pas om 4:40. Op papier dan, want ze stonden eerst nog te lullen met elkaar en in de praktijk ging het om 5:00 open
Dus 5:00 is prima!
Geen idee welke slaappillen dat waren, want hij "leende" ze van z'n bejaarde ouders die ze op dokters voorschrift hadden. Ik heb er geen ervaring mee maar Google is your best friend.quote:Op woensdag 7 september 2016 09:19 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Wat voor pillen zijn dat? Noem eens wat namen.
Ik zou die persoonlijk nooit nemen, vind het dood en dood eng, dan kun je helemaal niet meer opstaan ook niet als je dat wil en ben je eigenlijk gewoon compleet gedrogeerd. Maar goed ik heb ze dan ook niet nodig.
Voor busreizen werkt even een jointje voor vertrek het best, overigens. Word je 12 uur later wakker op bestemming![]()
Met vliegen is dat wat lastiger, knetterstoned door de beveiliging gaan... maar het kán wel
Zou dat risico echter niet nemen bij een peperduur betaalde intercontinentale vlucht. En zeker niet als je naar landen met strenge antidrugswetten gaat zoals singapore.
quote:Op woensdag 7 september 2016 11:54 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Knetter stoned in een vliegtuig stappen? Dan zit je niet naast mij, want ik zou je laten verwijderen, al was het alleen al om ook maar enige contaminatie uit te sluiten.
Tsja, op eigen houtje pillen nemen die alleen op doktersvoorschrift verkrijgbaar zijn lijkt me niet zo heel erg slim he. Natuurlijk selectie noem ik dat altijd, als het dan fout gaat.quote:Op woensdag 7 september 2016 11:54 schreef buzz1291 het volgende:
[..]
Geen idee welke slaappillen dat waren, want hij "leende" ze van z'n bejaarde ouders die ze op dokters voorschrift hadden. Ik heb er geen ervaring mee maar Google is your best friend.
Knetter stoned in een vliegtuig stappen? Dan zit je niet naast mij, want ik zou je laten verwijderen, al was het alleen al om ook maar enige contaminatie uit te sluiten.
En wanneer wat anders bedoelt dan dat je hier poneert, eerst even nadenken.
Ik zou nog staand kunnen slapen of op de fiets voor het stoplicht ofzo, als ik écht moe ben. Ik ga ook echt niet rijden als ik heel moe ben. Maar tijdens de vlucht naar Hong Kong eerder dit jaar heb ik geen oog dicht gedaan, zowel heen als terug niet (oké, op de heenweg zaten er twee huilende peuters en een huilende baby voor me, maar toch).quote:Op woensdag 7 september 2016 00:46 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Vind het altijd zo aanstellerig, mensen die alleen in hun eigen luxe bedje kunnen slapen.
Doe gewoon je ogen dicht en slaap denk ik altijd. Als je niet kunt slapen had je de slaap waarschijnlijk ook niet echt nodig.
Ik slaap in bus, trein, vliegtuig. Al is het een ryanair stoel waar je als een harmonica in opgevouwen zit.
Fijn voor je, omdat jij het wel kan is iedereen waarbij het niet lukt een aansteller?quote:Op woensdag 7 september 2016 00:46 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Vind het altijd zo aanstellerig, mensen die alleen in hun eigen luxe bedje kunnen slapen.
Doe gewoon je ogen dicht en slaap denk ik altijd. Als je niet kunt slapen had je de slaap waarschijnlijk ook niet echt nodig.
Ik slaap in bus, trein, vliegtuig. Al is het een ryanair stoel waar je als een harmonica in opgevouwen zit.
Heb je ze wel samen geboekt? Dan is er geen probleemquote:Op woensdag 7 september 2016 22:09 schreef opperkleurder het volgende:
2 uur overstap op Atlanta (Amsterdam-Atlanta-Santiago). Kun je dat er op wagen of is het niet verstandig? Is beide Delta maar het eerste stuk uitgevoerd door KLM.
Ja, is 1 boeking. Nadeel is dat er maar 1 vlucht per dag is tussen Atlanta en Santiago, dus dat zou dan een dag Atlanta betekenen.quote:Op donderdag 8 september 2016 14:11 schreef Meke het volgende:
[..]
Heb je ze wel samen geboekt? Dan is er geen probleem![]()
Als in; waarschijnlijk wachten ze op je en anders zorgen ze voor een vervangende vlucht. Als je ze los boekt (ook al is het dezelfde maatschappij), weet ik niet of ik het er in de USA op zou wagen.
Alsof er op een vlucht naar London een rij staat voor de incheckbalie om 5 uur 's ochtends, 90% van de mensen die die vlucht nemen vliegen zakelijk.quote:Op dinsdag 6 september 2016 23:29 schreef XL het volgende:
waarom ga je niet gewoon eerder?
4:45 parking
4:50 parkeerplek gevonden
5:01 naar bushalte gelopen, bus van 05:00 gemist
5:15 volgende bus
5:30 terminal
5:45 checkin balie, aansluiten in de rij
6:10 aan de beurt, ruzie maken waarom je zo laat bagage dropt
6:30 door security
6:45 gate is ver lopen, boarden met de laatste
Waarom doe je het jezelf aan?
Op zakenreis zou ik 05:30 parkeren, toch nog vlucht halen.
Prive zou ik rond 4:00 parkeren, ontbijten achter de security en beetje ontspannen voor de lange saaie vlucht. Zeker als ik geen veelvlieger zou zijn.
Slik je het dan gewoon standaard bij de start van de vlucht of hou je dan rekening met het ritme van de plaats van bestemming?quote:Op vrijdag 9 september 2016 09:53 schreef MartijnUK het volgende:
Het bevat natuurlijke hormonen die normaal gesproken door je lichaam worden aangemaakt bij het in slaap vallen. Om die reden is Melatonine het minst schadelijke jetlagmiddel dat bestaat. Bij een normale slaappil wordt je bruut in slaap geforceerd, maar je hersenen komen niet tot rust en als je wakker wordt voel je je flink brak. Bij melatonine wordt het natuurlijke slaaphormoon van de hersenen geactiveerd waardoor je "brain cleansing" mechanisme gewoon normaal functioneert en je dus ook fris weer wakker wordt. Het staat ieder natuurlijk vrij om wel of geen slaapmiddel te gebruiken tijdens een lange vlucht maar veel goedaardiger dan Melatonine is lastigIk gebruik het nu al 6 jaar op intercontinentale vluchten en mijn jetlag is minimaal
Welke dosis gebruik je hiervan?quote:Op vrijdag 9 september 2016 09:53 schreef MartijnUK het volgende:
Het bevat natuurlijke hormonen die normaal gesproken door je lichaam worden aangemaakt bij het in slaap vallen. Om die reden is Melatonine het minst schadelijke jetlagmiddel dat bestaat. Bij een normale slaappil wordt je bruut in slaap geforceerd, maar je hersenen komen niet tot rust en als je wakker wordt voel je je flink brak. Bij melatonine wordt het natuurlijke slaaphormoon van de hersenen geactiveerd waardoor je "brain cleansing" mechanisme gewoon normaal functioneert en je dus ook fris weer wakker wordt. Het staat ieder natuurlijk vrij om wel of geen slaapmiddel te gebruiken tijdens een lange vlucht maar veel goedaardiger dan Melatonine is lastigIk gebruik het nu al 6 jaar op intercontinentale vluchten en mijn jetlag is minimaal
Dus? Je weet dat er in jouw lichaam ook al hormonen zitten? Melatonine bevat trouwens geen hormonen, het is een hormoonquote:Op vrijdag 9 september 2016 09:42 schreef KillerBee4ever het volgende:
Lichtelijk offtopic, maar toch even ter waarschuwing voor de evt. onwetenden die dit -net als ik- niet in hun lijf willen: melatonine bevat hormonen.
Ik hou rekening met de tijd op de plaats van bestemming. Zegmaar wanneer het tijd is voor het lichaam om te slapen.. glaasje water met een tablet.quote:Op vrijdag 9 september 2016 10:15 schreef Blik het volgende:
[..]
Slik je het dan gewoon standaard bij de start van de vlucht of hou je dan rekening met het ritme van de plaats van bestemming?
5mg. Ik haal het uit Amerika, over de toonbank. Volgens mij kun je het in NL alleen op doktersrecept krijgen, maar een dokter werkt daar vaak aan mee als je zegt dat het om slapen in het vliegtuig gaat.quote:Op vrijdag 9 september 2016 10:17 schreef Halldor het volgende:
[..]
Welke dosis gebruik je hiervan?
En koop je het bij de drogist of op recept bij de apotheek?
5mg kan je gewoon bij de Kruidvat halen, geen recept nodigquote:Op vrijdag 9 september 2016 13:03 schreef MartijnUK het volgende:
[..]
Ik hou rekening met de tijd op de plaats van bestemming. Zegmaar wanneer het tijd is voor het lichaam om te slapen.. glaasje water met een tablet.
[..]
5mg. Ik haal het uit Amerika, over de toonbank. Volgens mij kun je het in NL alleen op doktersrecept krijgen, maar een dokter werkt daar vaak aan mee als je zegt dat het om slapen in het vliegtuig gaat.
Goede voor de volgende keerquote:Op vrijdag 9 september 2016 13:03 schreef MartijnUK het volgende:
[..]
Ik hou rekening met de tijd op de plaats van bestemming. Zegmaar wanneer het tijd is voor het lichaam om te slapen.. glaasje water met een tablet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |