Komende nacht duikt de temperatuur (volgens mijn weerapp, die het gelukkig ook wel eens mis heeft hoor) om 01 uur pas 1 graadje onder de twintig.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 10:06 schreef dick_laurent het volgende:
Achja.... het slapen is vooral het meest vervelend, als de temp snachts niet onder de 20 graden gaat (zoals ik op vakantie in Spanje had) dan slaap je echt ruk... Dat was echt een drama daar.
Hier in NL blijft de temp echt zéér zelden snachts rond of boven de 20 graden, dus met ramen open slapen zorgt dan meestal wel voor net genoeg verkoeling.
dat is zaterdag pasquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 10:29 schreef Maver24 het volgende:
Volgens buienradar gaat het zaterdag regenen in rotterdam. Bij rijnmond.nl weer gekeken en die zeggen volop zon. Ja wat is het nu
Zo ver vooruit kijken is erg onbetrouwbaar, via welke site dan ook. Zeker als het gaat om het lokale weer.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 10:29 schreef Maver24 het volgende:
Volgens buienradar gaat het zaterdag regenen in rotterdam. Bij rijnmond.nl weer gekeken en die zeggen volop zon. Ja wat is het nu
Zo ver vooruit kijken is anno 2016 nog steeds onmogelijk.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 10:29 schreef Maver24 het volgende:
Volgens buienradar gaat het zaterdag regenen in rotterdam. Bij rijnmond.nl weer gekeken en die zeggen volop zon. Ja wat is het nu
Je hebt met je gemopper de warmte en zon weggejaagd.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 11:17 schreef Djeez het volgende:
Waar is de voorspelde Hitte des Doods? Zit ik hier in korte broek, is het grauw en graftyfuskoud, niet warmer dan 18 graden!
Whehe Drenthe.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 11:17 schreef Djeez het volgende:
Waar is de voorspelde Hitte des Doods? Zit ik hier in korte broek, is het grauw en graftyfuskoud, niet warmer dan 18 graden!
Hier ook allemaal collega's super zomers gekleed, en het is hier gewoon bewolkt en niet echt warm. Ik had het uiteraard al verwacht en draag gewoon een lange broek.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 11:17 schreef Djeez het volgende:
Waar is de voorspelde Hitte des Doods? Zit ik hier in korte broek, is het grauw en graftyfuskoud, niet warmer dan 18 graden!
Ik ga zo in de pauze ff naar huis voor lange broek en truiquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 11:57 schreef MaLo het volgende:
[..]
Hier ook allemaal collega's super zomers gekleed, en het is hier gewoon bewolkt en niet echt warm. Ik had het uiteraard al verwacht en draag gewoon een lange broek.
Je krijgt wat je verdiend.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 11:17 schreef Djeez het volgende:
Waar is de voorspelde Hitte des Doods? Zit ik hier in korte broek, is het grauw en graftyfuskoud, niet warmer dan 18 graden!
Ik ga er vandaag even niet aandenken dat er komende dagen een paar graden (misschien wel 10 op Donderdag) bij opkomtquote:
Hier staat in Buienradar niks hoor over dat het zaterdag gaat regenen. Volgende week zaterdag gaat het regenen.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 10:29 schreef Maver24 het volgende:
Volgens buienradar gaat het zaterdag regenen in rotterdam. Bij rijnmond.nl weer gekeken en die zeggen volop zon. Ja wat is het nu
Vanochtend stond er even wat anders. Nu is het alweer andersquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 13:36 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Hier staat in Buienradar niks hoor over dat het zaterdag gaat regenen. Volgende week zaterdag gaat het regenen.
Za
27-08 29° 16° 0mm O4
Ik heb de hele dag in korte broek en shirt gelopen, en zelfs twee keer van shirt moeten wisselen omdat ik me kapot zweette door de warmte.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 11:17 schreef Djeez het volgende:
Waar is de voorspelde Hitte des Doods? Zit ik hier in korte broek, is het grauw en graftyfuskoud, niet warmer dan 18 graden!
Visnet stockings..... grove steek. We denken mee naar een werkbare oplossing.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:18 schreef DJMO het volgende:
[..]
Ik heb de hele dag in korte broek en shirt gelopen, en zelfs twee keer van shirt moeten wisselen omdat ik me kapot zweette door de warmte.
Bedankt, maar daar ben ik te oud voorquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:31 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Visnet stockings..... grove steek. We denken mee naar een werkbare oplossing.
Die van zaterdag staat er nog niet, of wel? Zocht dus voor niks. Wetterzentrale ook niet, toch?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:02 schreef aloa het volgende:
Harmonie voor donderdag...
[ afbeelding ]
48 uur...donderdag dus. Zaterdag is pas donderdag te zien.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:33 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Die van zaterdag staat er nog niet, of wel? Zocht dus voor niks. Wetterzentrale ook niet, toch?
Klopt. heb wel deze:quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:37 schreef aloa het volgende:
[..]
48 uur...donderdag dus. Zaterdag is pas donderdag te zien.
Que. ik bolderdash ook al bijna door de vroege 50 in.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:32 schreef DJMO het volgende:
[..]
Bedankt, maar daar ben ik te oud voor
Zelfde als Hirlam, die gaat ook niet verder dan 48 uur..quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:40 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Klopt. heb wel deze:
[ afbeelding ]
Zeg, ik ben nog geen fossiel hoor. Ben pas 37, maar vier zwangerschappen en een buikoperatie hebben hun sporen nagelaten, dus in dat soort kleding zie je mij echt niet.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:46 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Que. ik bolderdash ook al bijna door de vroege 50 in.
Point taken... Je liet een best wel grappige spoor(tje) achter. Maar 4x zwangerschap... dat is OS material. Nevermind... leuk om iemand iets beter te kennen achter een joeserrname,quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:52 schreef DJMO het volgende:
[..]
Zeg, ik ben nog geen fossiel hoor. Ben pas 37, maar vier zwangerschappen en een buikoperatie hebben hun sporen nagelaten, dus in dat soort kleding zie je mij echt niet.
OS? Olympische Spelen? OverSight?quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:05 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Point taken... Je liet een best wel grappige spoor(tje) achter. Maar 4x zwangerschap... dat is OS material. Nevermind... leuk om iemand iets beter te kennen achter een joeserrname,
------
Ik ben ook geen fosiel....Verre van dat zelfs...
Vier stuks...ik vind twee al veelquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 20:52 schreef DJMO het volgende:
[..]
Zeg, ik ben nog geen fossiel hoor. Ben pas 37, maar vier zwangerschappen en een buikoperatie hebben hun sporen nagelaten, dus in dat soort kleding zie je mij echt niet.
Ik gok op OmaSeksquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:08 schreef DJMO het volgende:
[..]
OS? Olympische Spelen? OverSight?
wat bedoel je?![]()
Ja ho, daar ben ik dan weer nog te jong voorquote:
welnee. een grapje tussendoor moet kunnen. Kan fruts ook wel waarderenquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:19 schreef Drugshond het volgende:
Ik moet wel lachen..En nee geen oma sex voor deze dude. Fedback WKN heeft weer wat te doen.
Het is hier geen O-O...quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:19 schreef Drugshond het volgende:
Ik moet wel lachen..En nee geen oma sex voor deze dude. Fedback WKN heeft weer wat te doen.
kan je trouwens nog even op mijn DM reageren alsjeblieft?quote:
Donequote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:34 schreef DJMO het volgende:
[..]
kan je trouwens nog even op mijn DM reageren alsjeblieft?
Dat gebeurt op die andere forums niet....maar die bloeden allemaal dan ook langzaam doodquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:40 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Maf dit...![]()
Morgen nothing happens.... en een big smile.
Dat was niet alleen Drenthe..., ook een deel van overijssel. Maar dat is gelukkig nog goed gekomen.quote:
Ja, eenmaal vrij klaarde de boel op. Gelukkig is het hier in huis nu niet zo warmquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 22:13 schreef WEST het volgende:
[..]
Dat was niet alleen Drenthe..., ook een deel van overijssel. Maar dat is gelukkig nog goed gekomen.
ruilen? het is hier 25 graden met alles tegen elkaar openquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 22:14 schreef Djeez het volgende:
[..]
Ja, eenmaal vrij klaarde de boel op. Gelukkig is het hier in huis nu niet zo warm
Liever niet. Hier 24, is te doenquote:Op dinsdag 23 augustus 2016 22:20 schreef DJMO het volgende:
[..]
ruilen? het is hier 25 graden met alles tegen elkaar open
quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 21:08 schreef DJMO het volgende:
[..]
OS? Olympische Spelen? OverSight?
wat bedoel je?![]()
Oh wauwquote:Op woensdag 24 augustus 2016 00:03 schreef aloa het volgende:
Dit is toch wel overtuigend![]()
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 24 augustus 2016 00:03 schreef aloa het volgende:
Dit is toch wel overtuigend![]()
[ afbeelding ]
Vanmorgen om zes uur was het ook heerlijk! Ramen en deuren open gezetquote:Op woensdag 24 augustus 2016 09:18 schreef Greys het volgende:
[..]
Oh wauw
Zelfs ik als hittehater vind het best een indrukwekkend gezicht zo, die vijf dagen 30-ish.
Het viel afgelopen nacht mee, er stond een fijn windje rond twaalf uur dus het waaide lekker in de slaapkamer.
Perenijsjes FTWquote:Op woensdag 24 augustus 2016 12:50 schreef Frutsel het volgende:
* Frutsel deelt ijsjes uit aan de WKN-clan
Ik wil een Winner Taco!quote:Op woensdag 24 augustus 2016 12:50 schreef Frutsel het volgende:
* Frutsel deelt ijsjes uit aan de WKN-clan
Waar kan ik hem ophalen?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 12:50 schreef Frutsel het volgende:
* Frutsel deelt ijsjes uit aan de WKN-clan
Altijd wat te zeiken.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:37 schreef whosvegas het volgende:
Heb nu vakantie, ik was van plan om actieve dingen te gaan doen, maar door de hitte kun je geen ruk doen
Precies dit jaquote:Op woensdag 24 augustus 2016 12:15 schreef Klonk het volgende:
Moet zeggen dat het echt een enorm verschil is.
Gok dat het hier in Limboland nu iets van 27/28 graden maar de lucht is droog en dat maakt echt heel veel uit. Normaal wil ik niet naar buiten maar met deze lage luchtvochtigheid en een windje erbij is het echt een stuk beter te doen dan wanneer het smerig benauwd is.
Ben wel blij dat ik geen stratenmaker ofzo ben want dan maakt de luchtvochtigheid denk ik ook geen fuck meer uit
Neemt trouwens niet weg dat ik blij ben als het Maandag is
Ga dan knetteractief zwemmen!quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:37 schreef whosvegas het volgende:
Heb nu vakantie, ik was van plan om actieve dingen te gaan doen, maar door de hitte kun je geen ruk doen
Je hebt toch niet alles open gegooid toch?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:41 schreef Blik het volgende:
Heerlijk weertje hoor. Wel alweer 28 graden binnen in huis
Ja idd, er is altijd wat te zeikenquote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:38 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Altijd wat te zeiken.
Vakantie = genieten, niet alles doen waar je normaal geen zin in hebt. Want op werk wil je nu niet zitten.
Nee, alles dicht inclusief gordijnen. Maar met 2 kinderen betekent het dat de voordeur wel open is. "Probleem" is dat het weinig afkoelt 's nachts.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:42 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Je hebt toch niet alles open gegooid toch?
nee inderdaad. Geef mij maar regen en 10 graden in hartje zomer. Veeeeel beter dan zon, zachte wind en hitte. Bah.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:37 schreef whosvegas het volgende:
Heb nu vakantie, ik was van plan om actieve dingen te gaan doen, maar door de hitte kun je geen ruk doen
Iets met water? Overigens is het juist lekker om wel iets actiefs te doen en dan daarna in het water verkoeling zoeken.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:37 schreef whosvegas het volgende:
Heb nu vakantie, ik was van plan om actieve dingen te gaan doen, maar door de hitte kun je geen ruk doen
Moet er ook bij zeggen, dat ik nog aan het bij komen ben van Lowlandsquote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:20 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Iets met water? Overigens is het juist lekker om wel iets actiefs te doen en dan daarna in het water verkoeling zoeken.
Dat helpt ook goed voor het bijkomen. Was het gaaf? Muse gezien? Oscar and the Wolf?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:47 schreef whosvegas het volgende:
[..]
Moet er ook bij zeggen, dat ik nog aan het bij komen ben van Lowlands
Wacht nu op een pakje en dan ga ik zwemmen in een plasje hier vlakbij, heerlijk is dat altijd
Net weer gestegen naar 29.8quote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:19 schreef dick_laurent het volgende:
Temp blijft al een tijdje angstvallig steken op 29 graden @ de bilt. Zou de 30 dan toch net niet gehaald gaan worden? #spanningensensatie
Bleiswijk ook al twee uur op 31.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:59 schreef Nattekat het volgende:
In Leiden is de 30 al lang en breed overschreden
Ik heb net 25km gefiets buiten met 31 graden in rotterdam zuid. Gewoon veel water drinken en gelijk bruin worden.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 14:37 schreef whosvegas het volgende:
Heb nu vakantie, ik was van plan om actieve dingen te gaan doen, maar door de hitte kun je geen ruk doen
Lowlands was super!quote:Op woensdag 24 augustus 2016 15:48 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Dat helpt ook goed voor het bijkomen. Was het gaaf? Muse gezien? Oscar and the Wolf?
Ik dacht dat moet wel een grapje zijn maar het is echt zoquote:Op woensdag 24 augustus 2016 16:42 schreef BlaZ het volgende:
Gelukkig woon ik in Mexico waar het niet zo warm is.
Het is regenseizoen hier en zo'n 24/28 graden van de week, best fris.quote:Op woensdag 24 augustus 2016 17:03 schreef Klonk het volgende:
[..]
Ik dacht dat moet wel een grapje zijn maar het is echt zo
quote:Op woensdag 24 augustus 2016 17:06 schreef Klonk het volgende:
Heeft de Bilt ondertussen de 30 al gehaald?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |