Ik durf daar wel van uit te gaan.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 12:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Westermann wordt Heitinga 2.0?
ligt er ook aan welke periode Heitinga fit was.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 12:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik durf daar wel van uit te gaan.
Westermann is veel fitter. En vorig seizoen een van de betere spelers van Betis. Geheel andere situatie dan Bankinga. Zal vanavond ook wel meedoen neem ik aan.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 12:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik durf daar wel van uit te gaan.
och, heul vergeten.... bedankt voor de reminder!quote:
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
och, heul vergeten.... bedankt voor de reminder!
Volgens de Telegraaf dus welquote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
Gudelj doet toch niet mee vanavond hè?
Hè?
Het kan daar een heksenketel worden heh....quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toch waanzin dat Ajax de underdog is like wtf
Tegendeel maar bewijzen vanavond...quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toch waanzin dat Ajax de underdog is like wtf
Zelfde als thuiswedstrijd maar dan met Gudelj ipv Beekiequote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat is volgens hun de opstelling dan
Ah.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:50 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zelfde als thuiswedstrijd maar dan met Gudelj ipv Beekie
Tsja, PAOK heeft wel het voordeel, want uitgoal en thuisvoordeel. Dat Ajax altijd faalt laat ik even achterwege. Verder scheelt het ook weer niet zo heel veel qua quotering.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toch waanzin dat Ajax de underdog is like wtf
Dijks als hij mee gaat aanvallen kan echt niet.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:52 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dijks vind ik dan weer niet zo veel mis mee, Viergever is vreselijk ja
Ik ga toch voor winst Ajaxquote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:50 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Echt lastig om te betten dit keer.
Die kan er echt niks vanquote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:52 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dijks vind ik dan weer niet zo veel mis mee
Je bedoelt een speler die toch niet zou mogen spelen vandaag?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:06 schreef WhateverWhatever het volgende:
Prachtig trouwens voor Ajax dat Milik voor ruim ¤ 30 milj vertrekt.
Ik hoor veel mensen roepen hoe goed de leiding dat heeft gedaan.
Wanneer ze echt goed waren, hadden ze vorige week de nieuwe spits en buitenspelers gepresenteerd.
Vandaag voorlopig belangrijkste wedstrijd van het seizoen.
Geen ervaren spits en geen buitenspelers!? Goed gedaan
Alleen Milik is vertrokken. Verder is er wat pech met blessures. Het is niet alsof de halve selectie is vertrokken. Maarja de spitspositie is al 6 seizoenen een probleem. Niks nieuws dus.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:06 schreef WhateverWhatever het volgende:
Prachtig trouwens voor Ajax dat Milik voor ruim ¤ 30 milj vertrekt.
Ik hoor veel mensen roepen hoe goed de leiding dat heeft gedaan.
Wanneer ze echt goed waren, hadden ze vorige week de nieuwe spits en buitenspelers gepresenteerd.
Vandaag voorlopig belangrijkste wedstrijd van het seizoen.
Geen ervaren spits en geen buitenspelers!? Goed gedaan
De linksbackpositie is al een probleem sinds Maxwell daar vertrokken is.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Alleen Milik is vertrokken. Verder is er wat pech met blessures. Het is niet alsof de halve selectie is vertrokken. Maarja de spitspositie is al 6 seizoenen een probleem. Niks nieuws dus.
Dijks is geen hoogvlieger maar toch zeker wel beter dan die abominabele boilesen. Linksback is toch geen prioriteit?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
De linksbackpositie is al een probleem sinds Maxwell daar vertrokken is.
Ik zou voor die positie wel iemand willen halen, als concurrent voor Dijks.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:23 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Dijks is geen hoogvlieger maar toch zeker wel beter dan die abominabele boilesen. Linksback is toch geen prioriteit?
Ja nog steed iets nieuws dus, daar moet de club toch van leren lijkt mij..quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Alleen Milik is vertrokken. Verder is er wat pech met blessures. Het is niet alsof de halve selectie is vertrokken. Maarja de spitspositie is al 6 seizoenen een probleem. Niks nieuws dus.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:32 schreef Heeinz het volgende:
[ afbeelding ]* doet traantje wegpinken doet *SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:39 schreef StevenHyde het volgende:
Nu nog ff Ajacied goed spellen en je komt een eind Milik.
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:32 schreef Heeinz het volgende:
[ afbeelding ]Ok doei.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben toch van mening dat als Milik gewoon wat meer vertrouwen had gekregen die spitspositie helemaal niet zo'n groot probleem had hoeven zijn. Het is misschien geen Suarez maar toch echt een prima spits voor Ajax.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:19 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Alleen Milik is vertrokken. Verder is er wat pech met blessures. Het is niet alsof de halve selectie is vertrokken. Maarja de spitspositie is al 6 seizoenen een probleem. Niks nieuws dus.
76 wedstrijden en 46 goals was een meer dan prima gemiddelde ja, onbegrijpelijk dat Frank zo weinig vertrouwen in hem had met zijn onrealistische verwachtingspatroon van een Ajax-spitsquote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:54 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik ben toch van mening dat als Milik gewoon wat meer vertrouwen had gekregen die spitspositie helemaal niet zo'n groot probleem had hoeven zijn. Het is misschien geen Suarez maar toch echt een prima spits voor Ajax.
Haps van AZ is wel een speler met potentiequote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:24 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ik zou voor die positie wel iemand willen halen, als concurrent voor Dijks.
Maar een linksbuiten en spits hebben meer prioriteit ja.
Meeverdedigen was belangrijker dan scoren héquote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
76 wedstrijden en 46 goals was een meer dan prima gemiddelde ja, onbegrijpelijk dat Frank zo weinig vertrouwen in hem had met zijn onrealistische verwachtingspatroon van een Ajax-spits
Zeker ook omdat de aanvoer zeer matig was. Als je kijkt naar de 'expected goals' in vorig seizoen dan deed Milik het beter dan bijvoorbeeld een de Jong. Natuurlijk laat dat buiten beschouwing in hoeverre spitsen zelf kansen creëren, maar de conversie van Milik was in ieder geval zeer behoorlijk.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
76 wedstrijden en 46 goals was een meer dan prima gemiddelde ja, onbegrijpelijk dat Frank zo weinig vertrouwen in hem had met zijn onrealistische verwachtingspatroon van een Ajax-spits
Lol. Hij werd samen met Van der Vaart weggejaagd bij Betis. Van der Vaart was al niet van een beste reputatie bij Betis. Het is knap van je om zo diep te zinken. Begin juli zelfs niet meer welkom op het trainingskamp. Hoe. de. fuck. flik. je. dat. Hij is sowieso niet de first choice geweest, in Spanje lopen meer rasvoetballers rond maar hij heeft het zo te zien erg bont gemaakt qua prestaties. Dit jaar zal het wel in rustiger vaarwater zijn met Poyet, neem ik aan na een heibelseizoen met al dat gedoe daar.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:06 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Westermann is veel fitter. En vorig seizoen een van de betere spelers van Betis. Geheel andere situatie dan Bankinga. Zal vanavond ook wel meedoen neem ik aan.
Nog jong ook hoor met zijn 22quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:18 schreef inslagenreuring het volgende:
Milik heeft voor mijn gevoel nooit gewicht in de voorhoede gelegd. Echt een momentenspits.
Mikpunt van spot en kots, maar wel gemiddeld een 7 gehaald in 20 apps, volgens verschillende websites. Hoogste aantal interventies en clearances qua ratio van heel Betis. En tegen Marseille en beziers zag je toch wel de routine en extra klasse tov een viergever.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:29 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Lol. Hij werd samen met Van der Vaart weggejaagd bij Betis. Van der Vaart was al niet van een beste reputatie bij Betis. Het is knap van je om zo diep te zinken. Begin juli zelfs niet meer welkom op het trainingskamp. Hoe. de. fuck. flik. je. dat. Hij is sowieso niet de first choice geweest, in Spanje lopen meer rasvoetballers rond maar hij heeft het zo te zien erg bont gemaakt qua prestaties. Dit jaar zal het wel in rustiger vaarwater zijn met Poyet, neem ik aan na een heibelseizoen met al dat gedoe daar.
Grossierde in debiele acties in de wedstrijden die ik hem heb zien spelen. Hij heeft zelfs dit jaar drie maanden last gehad van botoedeem: https://www.salusi.nl/bot(...)otten-en-gewrichten/ Best een vervelende blessure.
De Spaanse analisten lachten zich rot toen ze lazen dat er toch een club was die hem wilde kopen, uitgerekend Ajax. Mikpunt van spot, kots en alles.
Ajaxied is de correcte Engelse spelling van Ajacied.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:39 schreef StevenHyde het volgende:
Nu nog ff Ajacied goed spellen en je komt een eind Milik.
Tegen Marseille speelde hij helemaal niet mee.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:39 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mikpunt van spot en kots, maar wel gemiddeld een 7 gehaald in 20 apps, volgens verschillende websites. Hoogste aantal interventies en clearances qua ratio van heel Betis. En tegen Marseille en beziers zag je toch wel de routine en extra klasse tov een viergever.
Of die daadwerkelijk is weggepest weet ik niet. Maar wel kon die o.a naar HSV en Werder. Heb hier meer vertrouwen in dan Bankinga tbh
Des te knapper, toch?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Tegen Marseille speelde hij helemaal niet mee.
Oh dan ben ik in de war. Heb hem 2 keer zien spelen in de voorbereiding iig.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Tegen Marseille speelde hij helemaal niet mee.
Hij heeft in ieder geval ervaring om op compleet onnodige posities een debiel duel aan te gaan.quote:
Je pakt ook maar meteen zijn slechtste wedstrijd in het Betis shirt erbij? Zelfs Boateng zag er als een idioot uit tegen Barca.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij heeft in ieder geval ervaring om op compleet onnodige posities een debiel duel aan te gaan.
https://streamable.com/x8q2
to be fair, Boateng is altijd een idiootquote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Je pakt ook maar meteen zijn slechtste wedstrijd in het Betis shirt erbij? Zelfs Boateng zag er als een idioot uit tegen Barca.
Lullig maar wel een van weinige verdedigers die wel gaat inlopen, de rest blijf als zoutzak staanquote:
Nounou mokkie,prima speler toch?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:49 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
to be fair, Boateng is altijd een idioot
is een eerste klas staatsmongool. Verder voetbal technisch prima speler op zijn positiequote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:51 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nounou mokkie,prima speler toch?
Tjah zag hem ook tegen Malaga spelen en daar voorkwam hij hoogstpersoonlijk 2 goals. Zijn toch mindere highlights blijkbaar.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Lullig maar wel een van weinige verdedigers die wel gaat inlopen, de rest blijf als zoutzak staan
je bedoeld zoiets als AFC?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Viergever zou ook met gemak klasse kunnen tonen tegen Beziers, een derdedivisieclubje.
De ligt zag er uit als een idiootquote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Viergever zou ook met gemak klasse kunnen tonen tegen Beziers, een derdedivisieclubje.
Frank heeft wel bewezen belachelijk om te gaan met sommige spelers. Prima trainer, bijzonder matige manager.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
76 wedstrijden en 46 goals was een meer dan prima gemiddelde ja, onbegrijpelijk dat Frank zo weinig vertrouwen in hem had met zijn onrealistische verwachtingspatroon van een Ajax-spits
goed stel hoorquote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:54 schreef mokkiemok het volgende:
[ afbeelding ]
amsterdams kleurenpalet
El Hamdaoui, Boil, Milik, Kishna, Zivko, Sulejmani, El Ghazi(gerucht eerder dit jaar)quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:58 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Frank heeft wel bewezen belachelijk om te gaan met sommige spelers. Prima trainer, bijzonder matige manager.
En van die spelers heeft nog niet eentje het langere tijd waargemaakt. Daarnaast klampen jullie wel erg vast aan milik. Die man heeft een opleving van 5 a 6 wedstrijden gehad. Daarvoor en daarna drama. Heeft ook geen specifieke kwaliteiten waar die op terug kan vallen als het even niet loopt.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:03 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
El Hamdaoui, Boil, Milik, Kishna, Zivko, Sulejmani, El Ghazi(gerucht eerder dit jaar)
Dat heeft Haller ook niet en daar ben je lyrisch over.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En van die spelers heeft nog niet eentje het langere tijd waargemaakt. Daarnaast klampen jullie wel erg vast aan milik. Die man heeft een opleving van 5 a 6 wedstrijden gehad. Daarvoor en daarna drama. Heeft ook geen specifieke kwaliteiten waar die op terug kan vallen als het even niet loopt.
wist niet dat die pinnen in zn poot had.quote:Jaïro Riedewald is terug bij Ajax, nadat een gebroken enkel een vroegtijdig einde maakte aan zijn seizoen. Hij liep de blessure begin februari op in de Klassieker tegen Feyenoord.
"Het was een ongelukkig moment. Ik trapte in de grond", blikt de verdediger terug in Het Parool. "De adrenaline heeft me even op de been gehouden; je stapt niet zomaar van het veld in de Klassieker. Maar na een tijdje dacht ik: dit hoort niet, die pijn. Dat is niet goed."
De winnende treffer van Riechedly Bazoer, die later werd verkozen tot mooiste Ajax-doelpunt van het jaar, zag Riedewald vanaf de reservebank. "Ik veerde op en heb gejuicht. Ik wist toen nog niet dat mijn enkel gebroken was."
Enkele dagen na de wedstrijd onderging hij een operatie aan zijn enkel. Het levert hem deze zomer vertraging op bij de toegangspoortjes op het vliegveld. "Bij de operatie aan mijn linkerenkel zijn twee metalen schroeven in het gewricht gezet. Die gaan er niet meer uit. Misschien na mijn carrière, als ik die piepjes op het vliegveld zat ben."
Dat heeft Haller natuurlijk met zijn fysiek wel veel meer. Luuk de jong speelde zondag ook dramatisch maar was wel van waarde met zijn aanvalsspel en rug naar de goal.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Dat heeft Haller ook niet en daar ben je lyrisch over.
Milik liep 1.8 p/w (net als Luuk)
Wat een onzin.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En van die spelers heeft nog niet eentje het langere tijd waargemaakt. Daarnaast klampen jullie wel erg vast aan milik. Die man heeft een opleving van 5 a 6 wedstrijden gehad. Daarvoor en daarna drama. Heeft ook geen specifieke kwaliteiten waar die op terug kan vallen als het even niet loopt.
Milik is op zijn 1 a 2 shinemomenten na niet aanwezig. Kon geen oorlog maken, geen duels winnen. Koppend moet hij "komen" en heb je er tussen de verdedigers niets aan.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Milik was ook de wedstrijden daarvoor vaak meer dan prima, en werd er toen opeens uitgegooid door Frank. Terwijl hij toen ook al zijn doelpunten meepakte. Ja hij was voetballend niet altijd even geweldig, maar had wel prima specifieke kwaliteiten natuurlijk. Zijn linkerbeen is goed en hij kon ook nog goed koppen.
Ja hij had zijn beperkingen, maar om te zeggen dat hij nergens op terug kon vallen is onzin. Dat kon hij dus wel.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:46 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Milik is op zijn 1 a 2 shinemomenten na niet aanwezig. Kon geen oorlog maken, geen duels winnen. Koppend moet hij "komen" en heb je er tussen de verdedigers niets aan.
Goed gevoel voor de vrije ruimtes, goed linkerbeen, koel voor de goal. Zeker een redelijke spits. Maar wordt hier wel erg omhooggeluld omdat we eindelijk een spits hadden die er eens meer dan 12 maakte.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja hij had zijn beperkingen, maar om te zeggen dat hij nergens op terug kon vallen is onzin. Dat kon hij dus wel.
VPN en dan fox ?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:56 schreef Sala-adin het volgende:
Ik weet dat het niet gevraagd mag worden maar ik zit in het buitenland en kut Fox doet het niet dus heeft iemand een werkend link/site?
Gewoon een prima spits voor Ajax, het is maar afwachten of we een betere ervoor terug krijgen.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:57 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Goed gevoel voor de vrije ruimtes, goed linkerbeen, koel voor de goal. Zeker een redelijke spits. Maar wordt hier wel erg omhooggeluld omdat we eindelijk een spits hadden die er eens meer dan 12 maakte.
Wordt niet uitgezonden door foxquote:
je kan gewoon googlen naar een stream en op de eerste pagina staat er dan een prima link. Is wel zonder commentaar, maar verder redelijke kwaliteit.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:56 schreef Sala-adin het volgende:
Ik weet dat het niet gevraagd mag worden maar ik zit in het buitenland en kut Fox doet het niet dus heeft iemand een werkend link/site?
Ik dacht dat enkel Zuigo het uitzond.quote:
hij zegt toch dat fox het niet doetquote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik dacht dat enkel Zuigo het uitzond.
Daar heb je wel een punt.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:15 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
hij zegt toch dat fox het niet doet
Dit.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:00 schreef Seam het volgende:
[..]
Wordt niet uitgezonden door fox
[..]
je kan gewoon googlen naar een stream en op de eerste pagina staat er dan een prima link. Is wel zonder commentaar, maar verder redelijke kwaliteit.
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:51:29BREAKING: Westermann in basis #Ajax ... Later meer. Zie @telesport reageer retweet
Topshowquote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:54 schreef Reemi het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:51:29BREAKING: Westermann in basis #Ajax ... Later meer. Zie @telesport reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
Watquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
RAARquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 19:00:02Zoals vanochtend (wel) in @telesport gemeld wordt Van de Beek vervangen door #Gudelj die terugkeert van een schorsing #Ajax reageer retweet
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 19:05:39Vermoedelijke opstelling #Ajax ... Cillessen; Veltman, Westermann, Viergever; Tete, Gudelj, Riedewald, Dijks; Klaassen; Dolberg, Cassierra. reageer retweet
Bosz heeft schijtquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:06 schreef Brammess het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 19:05:39Vermoedelijke opstelling #Ajax ... Cillessen; Veltman, Westermann, Viergever; Tete, Gudelj, Riedewald, Dijks; Klaassen; Dolberg, Cassierra. reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |