.quote:
Hij trollt niet, Hans..quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:26 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
nergens op gebaseerd dus, matige troll poging. Ik geef 3/10 voor de moeite.
Niet alles is een troll. Dit was gewoon een serieuze vraag.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:26 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
nergens op gebaseerd dus, matige troll poging. Ik geef 3/10 voor de moeite.
ik vroeg enkel waar het op gebaseerd was, overigens staat daar niet in dat hij daar voor is gehaald.quote:
Kuip is inderdaad een goed voorbeeld, elke goede beslissing van de scheids in het nadeel van Feyenoord wordt alsnog schuimbekkend ontvangen.quote:
ik heb moeite je te geloven gezien je verleden, maar iemand anders komt met bewijs.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:26 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Niet alles is een troll. Dit was gewoon een serieuze vraag.
Wat lees jij dan?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:27 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
ik vroeg enkel waar het op gebaseerd was, overigens staat daar niet in dat hij daar voor is gehaald.
de voorkeur was westerman was ajax omdat hij dan CL kon spelen, is niet gezegd dat Ajax het er mee eens is en hem daarvoor gehaald heeft. Kan ook voor de bank zijn tijdens CL wedstrijden.quote:
Je hebt een ERVAREN verdediger nodig en het liefst voor tijdens de vCL en dan zet je hem neer op de bank? Wat is dit voor logica?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:30 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
de voorkeur was westerman was ajax omdat hij dan CL kon spelen, is niet gezegd dat Ajax het er mee eens is en hem daarvoor gehaald heeft. Kan ook voor de bank zijn tijdens CL wedstrijden.
ho even ik zeg niet dat ik het er mee eens ben. Ik zou Westerman er zeker inzetten. Maar er staat nergens dat Ajax hem voor de CL gehaald heeft.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt een ERVAREN verdediger nodig en het liefst voor tijdens de vCL en dan zet je hem neer op de bank? Wat is dit voor logica?
dat laatste is juist waar ik bang voor ben, het gebrek aan scorend vermogen, want als je ze makkelijk maakt had je dat thuis ook kunnen/moeten doenquote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
De enige reden waarom Ajax niet kan doorgaan zijn Dijks en Viergever. Scoren gaat Ajax guaranteed.
Er waren meer wedstrijden dan alleen PAOK thuis. Ze hebben genoeg doelpunten gemaakt, sommige kansen waren ook gewoon net naast.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat laatste is juist waar ik bang voor ben, het gebrek aan scorend vermogen, want als je ze makkelijk maakt had je dat thuis ook kunnen/moeten doen
Oei, nu spreek je wel het journaille tegen die al jaren denkt dat het aan ERVARING ligtquote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:32 schreef gniffie het volgende:
Ervaring is overrated. 4g3v3r heeft wertermannetje in zijn broekzak
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:42 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Oei, nu spreek je wel het journaille tegen die al jaren denkt dat het aan ERVARING ligt.
Bosz schat in dat anderen beter zijn lijkt mij. Zo werkt dat toch altijd?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt een ERVAREN verdediger nodig en het liefst voor tijdens de vCL en dan zet je hem neer op de bank? Wat is dit voor logica?
Westermann wordt Heitinga 2.0?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 11:30 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Je hebt een ERVAREN verdediger nodig en het liefst voor tijdens de vCL en dan zet je hem neer op de bank? Wat is dit voor logica?
Ik durf daar wel van uit te gaan.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 12:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Westermann wordt Heitinga 2.0?
ligt er ook aan welke periode Heitinga fit was.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 12:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik durf daar wel van uit te gaan.
Westermann is veel fitter. En vorig seizoen een van de betere spelers van Betis. Geheel andere situatie dan Bankinga. Zal vanavond ook wel meedoen neem ik aan.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 12:48 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik durf daar wel van uit te gaan.
och, heul vergeten.... bedankt voor de reminder!quote:
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
och, heul vergeten.... bedankt voor de reminder!
Volgens de Telegraaf dus welquote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
Gudelj doet toch niet mee vanavond hè?
Hè?
Het kan daar een heksenketel worden heh....quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toch waanzin dat Ajax de underdog is like wtf
Tegendeel maar bewijzen vanavond...quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toch waanzin dat Ajax de underdog is like wtf
Zelfde als thuiswedstrijd maar dan met Gudelj ipv Beekiequote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat is volgens hun de opstelling dan
Ah.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:50 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Zelfde als thuiswedstrijd maar dan met Gudelj ipv Beekie
Tsja, PAOK heeft wel het voordeel, want uitgoal en thuisvoordeel. Dat Ajax altijd faalt laat ik even achterwege. Verder scheelt het ook weer niet zo heel veel qua quotering.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:32 schreef Poepz0r het volgende:
[..]
Toch waanzin dat Ajax de underdog is like wtf
Dijks als hij mee gaat aanvallen kan echt niet.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:52 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dijks vind ik dan weer niet zo veel mis mee, Viergever is vreselijk ja
Ik ga toch voor winst Ajaxquote:Op woensdag 3 augustus 2016 13:50 schreef Bolasie het volgende:
[..]
Echt lastig om te betten dit keer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |