Des te knapper, toch?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Tegen Marseille speelde hij helemaal niet mee.
Oh dan ben ik in de war. Heb hem 2 keer zien spelen in de voorbereiding iig.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:43 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Tegen Marseille speelde hij helemaal niet mee.
Hij heeft in ieder geval ervaring om op compleet onnodige posities een debiel duel aan te gaan.quote:
Je pakt ook maar meteen zijn slechtste wedstrijd in het Betis shirt erbij? Zelfs Boateng zag er als een idioot uit tegen Barca.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Hij heeft in ieder geval ervaring om op compleet onnodige posities een debiel duel aan te gaan.
https://streamable.com/x8q2
to be fair, Boateng is altijd een idiootquote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Je pakt ook maar meteen zijn slechtste wedstrijd in het Betis shirt erbij? Zelfs Boateng zag er als een idioot uit tegen Barca.
Lullig maar wel een van weinige verdedigers die wel gaat inlopen, de rest blijf als zoutzak staanquote:
Nounou mokkie,prima speler toch?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:49 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
to be fair, Boateng is altijd een idioot
is een eerste klas staatsmongool. Verder voetbal technisch prima speler op zijn positiequote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:51 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nounou mokkie,prima speler toch?
Tjah zag hem ook tegen Malaga spelen en daar voorkwam hij hoogstpersoonlijk 2 goals. Zijn toch mindere highlights blijkbaar.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Lullig maar wel een van weinige verdedigers die wel gaat inlopen, de rest blijf als zoutzak staan
je bedoeld zoiets als AFC?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Viergever zou ook met gemak klasse kunnen tonen tegen Beziers, een derdedivisieclubje.
De ligt zag er uit als een idiootquote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:52 schreef Ajacied422 het volgende:
Viergever zou ook met gemak klasse kunnen tonen tegen Beziers, een derdedivisieclubje.
Frank heeft wel bewezen belachelijk om te gaan met sommige spelers. Prima trainer, bijzonder matige manager.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 14:58 schreef TheVulture het volgende:
[..]
76 wedstrijden en 46 goals was een meer dan prima gemiddelde ja, onbegrijpelijk dat Frank zo weinig vertrouwen in hem had met zijn onrealistische verwachtingspatroon van een Ajax-spits
goed stel hoorquote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:54 schreef mokkiemok het volgende:
[ afbeelding ]
amsterdams kleurenpalet
El Hamdaoui, Boil, Milik, Kishna, Zivko, Sulejmani, El Ghazi(gerucht eerder dit jaar)quote:Op woensdag 3 augustus 2016 15:58 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Frank heeft wel bewezen belachelijk om te gaan met sommige spelers. Prima trainer, bijzonder matige manager.
En van die spelers heeft nog niet eentje het langere tijd waargemaakt. Daarnaast klampen jullie wel erg vast aan milik. Die man heeft een opleving van 5 a 6 wedstrijden gehad. Daarvoor en daarna drama. Heeft ook geen specifieke kwaliteiten waar die op terug kan vallen als het even niet loopt.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:03 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
El Hamdaoui, Boil, Milik, Kishna, Zivko, Sulejmani, El Ghazi(gerucht eerder dit jaar)
Dat heeft Haller ook niet en daar ben je lyrisch over.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En van die spelers heeft nog niet eentje het langere tijd waargemaakt. Daarnaast klampen jullie wel erg vast aan milik. Die man heeft een opleving van 5 a 6 wedstrijden gehad. Daarvoor en daarna drama. Heeft ook geen specifieke kwaliteiten waar die op terug kan vallen als het even niet loopt.
wist niet dat die pinnen in zn poot had.quote:Jaïro Riedewald is terug bij Ajax, nadat een gebroken enkel een vroegtijdig einde maakte aan zijn seizoen. Hij liep de blessure begin februari op in de Klassieker tegen Feyenoord.
"Het was een ongelukkig moment. Ik trapte in de grond", blikt de verdediger terug in Het Parool. "De adrenaline heeft me even op de been gehouden; je stapt niet zomaar van het veld in de Klassieker. Maar na een tijdje dacht ik: dit hoort niet, die pijn. Dat is niet goed."
De winnende treffer van Riechedly Bazoer, die later werd verkozen tot mooiste Ajax-doelpunt van het jaar, zag Riedewald vanaf de reservebank. "Ik veerde op en heb gejuicht. Ik wist toen nog niet dat mijn enkel gebroken was."
Enkele dagen na de wedstrijd onderging hij een operatie aan zijn enkel. Het levert hem deze zomer vertraging op bij de toegangspoortjes op het vliegveld. "Bij de operatie aan mijn linkerenkel zijn twee metalen schroeven in het gewricht gezet. Die gaan er niet meer uit. Misschien na mijn carrière, als ik die piepjes op het vliegveld zat ben."
Dat heeft Haller natuurlijk met zijn fysiek wel veel meer. Luuk de jong speelde zondag ook dramatisch maar was wel van waarde met zijn aanvalsspel en rug naar de goal.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:19 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Dat heeft Haller ook niet en daar ben je lyrisch over.
Milik liep 1.8 p/w (net als Luuk)
Wat een onzin.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 16:16 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En van die spelers heeft nog niet eentje het langere tijd waargemaakt. Daarnaast klampen jullie wel erg vast aan milik. Die man heeft een opleving van 5 a 6 wedstrijden gehad. Daarvoor en daarna drama. Heeft ook geen specifieke kwaliteiten waar die op terug kan vallen als het even niet loopt.
Milik is op zijn 1 a 2 shinemomenten na niet aanwezig. Kon geen oorlog maken, geen duels winnen. Koppend moet hij "komen" en heb je er tussen de verdedigers niets aan.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:40 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Wat een onzin.
Milik was ook de wedstrijden daarvoor vaak meer dan prima, en werd er toen opeens uitgegooid door Frank. Terwijl hij toen ook al zijn doelpunten meepakte. Ja hij was voetballend niet altijd even geweldig, maar had wel prima specifieke kwaliteiten natuurlijk. Zijn linkerbeen is goed en hij kon ook nog goed koppen.
Ja hij had zijn beperkingen, maar om te zeggen dat hij nergens op terug kon vallen is onzin. Dat kon hij dus wel.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:46 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Milik is op zijn 1 a 2 shinemomenten na niet aanwezig. Kon geen oorlog maken, geen duels winnen. Koppend moet hij "komen" en heb je er tussen de verdedigers niets aan.
Goed gevoel voor de vrije ruimtes, goed linkerbeen, koel voor de goal. Zeker een redelijke spits. Maar wordt hier wel erg omhooggeluld omdat we eindelijk een spits hadden die er eens meer dan 12 maakte.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:51 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ja hij had zijn beperkingen, maar om te zeggen dat hij nergens op terug kon vallen is onzin. Dat kon hij dus wel.
VPN en dan fox ?quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:56 schreef Sala-adin het volgende:
Ik weet dat het niet gevraagd mag worden maar ik zit in het buitenland en kut Fox doet het niet dus heeft iemand een werkend link/site?
Gewoon een prima spits voor Ajax, het is maar afwachten of we een betere ervoor terug krijgen.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:57 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Goed gevoel voor de vrije ruimtes, goed linkerbeen, koel voor de goal. Zeker een redelijke spits. Maar wordt hier wel erg omhooggeluld omdat we eindelijk een spits hadden die er eens meer dan 12 maakte.
Wordt niet uitgezonden door foxquote:
je kan gewoon googlen naar een stream en op de eerste pagina staat er dan een prima link. Is wel zonder commentaar, maar verder redelijke kwaliteit.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 17:56 schreef Sala-adin het volgende:
Ik weet dat het niet gevraagd mag worden maar ik zit in het buitenland en kut Fox doet het niet dus heeft iemand een werkend link/site?
Ik dacht dat enkel Zuigo het uitzond.quote:
hij zegt toch dat fox het niet doetquote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik dacht dat enkel Zuigo het uitzond.
Daar heb je wel een punt.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:15 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
hij zegt toch dat fox het niet doet
Dit.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:00 schreef Seam het volgende:
[..]
Wordt niet uitgezonden door fox
[..]
je kan gewoon googlen naar een stream en op de eerste pagina staat er dan een prima link. Is wel zonder commentaar, maar verder redelijke kwaliteit.
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:51:29BREAKING: Westermann in basis #Ajax ... Later meer. Zie @telesport reageer retweet
Topshowquote:Op woensdag 3 augustus 2016 18:54 schreef Reemi het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:51:29BREAKING: Westermann in basis #Ajax ... Later meer. Zie @telesport reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
Watquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
RAARquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 19:00:02Zoals vanochtend (wel) in @telesport gemeld wordt Van de Beek vervangen door #Gudelj die terugkeert van een schorsing #Ajax reageer retweet
quote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:00 schreef tompsv18 het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 18:56:29Haha had gekund @FlorisRoos maar ook Viergever speelt @telesport reageer retweet
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 19:05:39Vermoedelijke opstelling #Ajax ... Cillessen; Veltman, Westermann, Viergever; Tete, Gudelj, Riedewald, Dijks; Klaassen; Dolberg, Cassierra. reageer retweet
Bosz heeft schijtquote:Op woensdag 3 augustus 2016 19:06 schreef Brammess het volgende:
twitter:MikeVerweij twitterde op woensdag 03-08-2016 om 19:05:39Vermoedelijke opstelling #Ajax ... Cillessen; Veltman, Westermann, Viergever; Tete, Gudelj, Riedewald, Dijks; Klaassen; Dolberg, Cassierra. reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |