FOK!forum / Lifestyle / [Dieetclub] #781
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 08:20
Welkom in de FOK-dieetclub!

De dieetclub is er voor mensen die graag af willen vallen of op gewicht willen blijven. Hier vind en geef je elkaar steun, tips en motivatie!

Probeer elkaar niet af te branden, en sta ook open voor tips en nieuwe inzichten. We streven allemaal naar een gezond(er) lichaam en leven en proberen dat op de voor ons meest aangename manier te bereiken. Er zijn tenslotte vele wegen die naar Rome leiden!

SPOILER: Veelgebruikte, awesome, gezonde recepten
27Jwgco.jpg
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 08:21
L_T, goede foto hoor, goed lijf ook. :Y :9

Ik heb een hele hele hele brakke nacht gehad, ontzettend moe maar sleep mezelf zo toch richting sportschool.

Lijstje:
O: 2 nakd bars
S: WOD
T: Shake met banaan, kwark, whey, spinazie, cacao. Denk ik.
L: Turks broodje met geroosterde bietjes, feta, avocado.
D: Coleslaw met pulled pork.
T: ?
Rauw.donderdag 7 juli 2016 @ 08:21
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 08:19 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Volgende stap wie weet ;) Maar dat doen de meesten tegen een muur he?
Is ook erg knap om te kunnen zonder muur, dan zit je écht perfect in elkaar qua kracht, stabiliteit en mobiliteit. :9

Normale handstand is voor mij al een uitdaging, de handstand pushups en handstand walks laat ik nog maar even zitten.
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 08:40
Goed, het opstaan en in beweging komen ging best ok. Beetje spierpijn maar niet heel ernstig. Maar damn wat heb ik een koppijn :X monnikskapspier is helemaal verkrampt ;(
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 08:41
monnikskapspier? Waar zit dat?
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 08:47
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 08:41 schreef La_Tramposa het volgende:
monnikskapspier? Waar zit dat?
Deze etter, ook wel trapezius genoemd:
nekklachten-204x300.jpg

Bij mij altijd een bron van koppijn..
DeLunadonderdag 7 juli 2016 @ 08:49
Jaaaaa de app zegt 69.98 dus eindelijk onder de 70kg :D *O*
MutedFaithdonderdag 7 juli 2016 @ 08:50
Dat's ook de spier die bij ehbo voor de pijnprikkel gebruikt wordt bij bewustzijnscontrole.
MutedFaithdonderdag 7 juli 2016 @ 08:52
Gisterenavond bij mijn ouders 4 minimarsjes. En daarna thuis nog een handje friet.

Vanochtend toch -0.6.
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 08:54
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 08:52 schreef MutedFaith het volgende:
Gisterenavond bij mijn ouders 4 minimarsjes. En daarna thuis nog een handje friet.

Vanochtend toch -0.6.
Ik at gisteren een nep-magnum van de Lidl en was ook zomaar gezakt :7 Maar helaas niet onder schommel-level dus telt niet echt :P
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 09:05
quote:
14s.gif Op woensdag 6 juli 2016 21:49 schreef Qwea het volgende:

[..]

Gains foto? :o

Ik ben echt ziekelijk jaloers trouwens op je lift stats :o

Ik begin vanaf vrijdag met PT omdat er stelselmatig ergens in mijn routine iets fout gaat waardoor ik sterf van de blessures. Ook van een Powerlifter en BB'er trouwens :D Althans, volgens mij was hij ooit powerlifter. Eens zoeken :o
Ik heb op mijn quads na niet echt zichtbare mastergains eigenlijk :P Kan je mijn insta wel linken? Post daar regelmatig lift-filmpjes.

Wil je zelf ook PL-achtige dingen gaan doen dan bij het bodybuilden? Blessures zijn wel kak :{ Hopelijk kan die PT je daar dan bij helpen.
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 09:06
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 08:40 schreef Sunnythesun het volgende:
Goed, het opstaan en in beweging komen ging best ok. Beetje spierpijn maar niet heel ernstig. Maar damn wat heb ik een koppijn :X monnikskapspier is helemaal verkrampt ;(
Dat kan echt je hele dag verpesten :{ ;(
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 09:15
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 09:06 schreef Artoo het volgende:

[..]

Dat kan echt je hele dag verpesten :{ ;(
Uhu. En het is altijd maar weer afwachten of een pijnstiller werkt.. Maar goed, boel regelmatig loswerken en het lijkt er op dat de paracetamol de scherpte er iig af haalt.. ik overleef het wel weer ;)
douche-eendjedonderdag 7 juli 2016 @ 09:42
Auw. Die schuinebuikspieren-oefening van gisteren is effectief.
DancingPhoebedonderdag 7 juli 2016 @ 09:51
quote:
17s.gif Op donderdag 7 juli 2016 08:49 schreef DeLuna het volgende:
Jaaaaa de app zegt 69.98 dus eindelijk onder de 70kg :D *O*
Hoe is het, aan die kant?

Lonaa? Twee nakd bars als ontbijt bewust/gepland? Ik vind nakd bars een lekker snackje, maar ik word van 1 hele al misselijk :r Ik neem meestal een derde ofzo en verdeel em zo over de dag, of 2 dagen.
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 09:51
Nog 2 ons tot ik weer precies ben waar ik vorige vrijdag was. Meh. Maar achja, ik mag niet klagen, ik heb het zelf gedaan.

Vandaag precies hetzelfde lijstje als gisteren, er was nog roti over. Die trouwens goddelijk was. O+ De vellen ook zelfgemaakt, te lekker. O+

O: Magere kwark met zoetstof en speculaaskruiden - mijn nieuwe verslaving. O+
L: Twee boterhammen met ham
D: Roti

Tussendoortjes kijk ik nog even aan.
DancingPhoebedonderdag 7 juli 2016 @ 09:54
De vellen zoals het hoort Myreala? De hindoestaanse moeder van een vriend zegt altijd dat ik daar maar niet aan moet beginnen omdat het de moeite niet waard is voor mensen die het niet al hun leven lang doen zeg maar. Zeker als je goede vellen bij de toko kunt halen. Maar wel te doen dus?
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 09:59
Ik heb ze gevuld met aardappel gemaakt. Ik vind ze lekkerder dan bij de toko eigenlijk. Maar dat komt vooral omdat ik het lekker vind als ze wat donkere plekjes en krokante stukjes hebben. Dat hoort misschien niet, maar vind ik wel lekker.

Ga het niet elke keer zelf maken hoor, het is wel een vervelend klusje en je hebt inderdaad hele goede bij de toko. Denk dat ik die van de toko de volgende keer gewoon ook even flink opbak.
DancingPhoebedonderdag 7 juli 2016 @ 10:00
Klinkt goed! Nomnomnomnom.
MutedFaithdonderdag 7 juli 2016 @ 10:07
Recept voor de roti? Mijn vrouw is daar dol op, maar je krijgt t hier bijna nergens.. Dus nu moeten we t doen met de diepvriesroti van de toko.
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 10:11
Goddomme.
35 minuten AMRAP, in duo's.
10 x backsquat met je eigen lichaamsgewicht :{
20 V-ups
30 meter duck walk.

1 werken, ander planken. ;(

RIP benen. ;(
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 10:15
Ik volg dus nooit recepten. :') Al kwam dat deze keer vooral omdat ik geen bakpoeder had en de meeste recepten dat wel gebruikte. Ik ga hem nog uitschrijven m'n blog. Het was eigenlijk een gistdeeg van 300 gram bloem/ 200 ml water. Met een aardappelpuree vulling met veel roomboter, knoflook, komijn, zout en peper.
DancingPhoebedonderdag 7 juli 2016 @ 10:19
Volgens mij praat Myreala over de plaat en MF over de vulling :D
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 10:26
Oh. :D Qua vulling heb ik wel redelijk een recept aangehouden: http://www.metronieuws.nl(...)t-het-en-niet-anders
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 10:30
Woahh dat klinkt lekker zeg! Wij hebben gewoon zo'n potje rotikruiden en daar bakken we dan kip en sperziebonen in en dan in zo'n rotiwrap met gekookte eieren :P ook heel lekker!
IsabellaMariaAnnadonderdag 7 juli 2016 @ 11:14
Ik gebruik het recept van Kayotic Kitchen voor roti, ook heel lekker! Met aardappelpuree met peper door de vellen.
Brammetjuh94donderdag 7 juli 2016 @ 11:17
Gisteren helemaal afgeweken van het plan. :(

O: -
T: Shake met amandelmelk.
L: 2 tosti's met kip en kaas en 3 crackers met kip.
T: Mini ijsje en een muffin.
D: Vegetarische Curry met Tempeh en groenten, geserveerd met rijst en kroepoek.
T: 3x gin&tonic met nog wat kroepoek.:(

Wel anderhalf uur gefietst, 40 minuten gewandeld en 15 minuten gelongboard.... Maar vandaag even iets normaler hopelijk :@
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 11:26
We zouden echt eens een keer een kookmeet moeten houden met dit topic, dat iedereen zijn favoriete recept (eventueel dieet-proef) meebrengt :D
Tink89donderdag 7 juli 2016 @ 11:28
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 11:26 schreef La_Tramposa het volgende:
We zouden echt eens een keer een kookmeet moeten houden met dit topic, dat iedereen zijn favoriete recept (eventueel dieet-proef) meebrengt :D
De meet bij mij thuis destijds was ook vol zelfgemaakte houmous, salades, koeken, gehaktballen enz. Was supergezellig! Hebben meteen een kledingswap gedaan.
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 11:39
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 11:14 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Ik gebruik het recept van Kayotic Kitchen voor roti, ook heel lekker! Met aardappelpuree met peper door de vellen.
Die gebruik ik ook voor de vulling, maar die vellen probeer ik niet eens meer zelf te maken :') wat een gekloot zeg.. mij de moeite niet waard.
MutedFaithdonderdag 7 juli 2016 @ 11:53
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 11:17 schreef Brammetjuh94 het volgende:
Gisteren helemaal afgeweken van het plan. :(

O: -
T: Shake met amandelmelk.
L: 2 tosti's met kip en kaas en 3 crackers met kip.
T: Mini ijsje en een muffin.
D: Vegetarische Curry met Tempeh en groenten, geserveerd met rijst en kroepoek.
T: 3x gin&tonic met nog wat kroepoek.:(

Wel anderhalf uur gefietst, 40 minuten gewandeld en 15 minuten gelongboard.... Maar vandaag even iets normaler hopelijk :@
Vegetarische curry? Niet eens met kip?
douche-eendjedonderdag 7 juli 2016 @ 11:55
Ja die meet O+ dat was leuk.

O: roggebrood met kaas
T: banaan, plakje bananenboom
L: 3 volkoren boterhammen met geitenkaas en honing. Wat cherrytomaatjes
T: 2 kiwi's. Bites.
D: champignon-linzensalade

En vanavond misschien nog een stukje chocolade.
Tink89donderdag 7 juli 2016 @ 12:11
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2016 11:55 schreef douche-eendje het volgende:
Ja die meet O+ dat was leuk.
Ik draag er volgens mij inmiddels niks meer van, maar heb wel al een boel weer doorgeschoven en weggegeven. Zijn nog steeds mensen blij mee! Lucky_Strike heeft nog steeds veel aan van wat ik toen niet meer droeg. Zo tof :D

Tijd voor een nieuwe editie.
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 12:31
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 12:11 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Ik draag er volgens mij inmiddels niks meer van, maar heb wel al een boel weer doorgeschoven en weggegeven. Zijn nog steeds mensen blij mee! Lucky_Strike heeft nog steeds veel aan van wat ik toen niet meer droeg. Zo tof :D

Tijd voor een nieuwe editie.
Ik heb een hele zomer rondgelopen in een donkergroene broek van jou. :Y Die is inmiddels wel echt echt te groot, maar ik heb m bijv. aangehad toen we de tuin op de schop namen.

Ook een paars-vest-vod-dingetje heb ik soms nog aan. :Y
DancingPhoebedonderdag 7 juli 2016 @ 12:33
Ik zit wel echt karig in de werkkleding momenteel hoor. Gelukkig heb ik het niet veel nodig atm. Daarom ook steeds geen zin om er geld aan uit te geven, maar eigenlijk heb ik geen 1 echt nette zakelijke outfit meer over...

Gelukkig heb ik echt zo'n ontzettend fijne casual garderobe waar ik heel gelukkig van word :D Dat maakt een hoop goed!
Brammetjuh94donderdag 7 juli 2016 @ 12:37
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2016 11:53 schreef MutedFaith het volgende:

[..]

Vegetarische curry? Niet eens met kip?
Wow. Much amaze
Brammetjuh94donderdag 7 juli 2016 @ 13:00
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 12:33 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik zit wel echt karig in de werkkleding momenteel hoor. Gelukkig heb ik het niet veel nodig atm. Daarom ook steeds geen zin om er geld aan uit te geven, maar eigenlijk heb ik geen 1 echt nette zakelijke outfit meer over...

Gelukkig heb ik echt zo'n ontzettend fijne casual garderobe waar ik heel gelukkig van word :D Dat maakt een hoop goed!
Zakelijke kleding moet ook vaak heel goed zitten anders is het niet echt een mooi gezicht. Dat komt zo nauw. En het is ook nog zo duur. Ik heb ook 2 verschillende maten pakken liggen :')
DancingPhoebedonderdag 7 juli 2016 @ 13:01
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 13:00 schreef Brammetjuh94 het volgende:

[..]

Zakelijke kleding moet ook vaak heel goed zitten anders is het niet echt een mooi gezicht. Dat komt zo nauw. En het is ook nog zo duur. Ik heb ook 2 verschillende maten pakken liggen :')
Ooooh ik denk dan wel dat wij een wat andere definitie hebben :D Mooie pantalon uit het rek en een kek, goedpassend bloesje en ik vind het al goed :D
Brammetjuh94donderdag 7 juli 2016 @ 13:04
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 13:01 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Ooooh ik denk dan wel dat wij een wat andere definitie hebben :D Mooie pantalon uit het rek en een kek, goedpassend bloesje en ik vind het al goed :D
Ik heb ook iets standaards, maar als je 5 kilo afvalt kan het er zo anders uit zien.
Tink89donderdag 7 juli 2016 @ 13:26
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 13:04 schreef Brammetjuh94 het volgende:

[..]

Ik heb ook iets standaards, maar als je 5 kilo afvalt kan het er zo anders uit zien.
Klopt, mijn fantastische zwarte pantalon (ook via de dieetclub btw) zat vijf kilo geleden prachtig en nu is het een hobbezak geworden. Zo jammer!
douche-eendjedonderdag 7 juli 2016 @ 13:52
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 12:11 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Ik draag er volgens mij inmiddels niks meer van, maar heb wel al een boel weer doorgeschoven en weggegeven. Zijn nog steeds mensen blij mee! Lucky_Strike heeft nog steeds veel aan van wat ik toen niet meer droeg. Zo tof :D

Tijd voor een nieuwe editie.
Ik heb ook weer een nieuwe afdeling te groot - amper gedragen inderdaad. :')
Tink89donderdag 7 juli 2016 @ 13:57
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2016 13:52 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Ik heb ook weer een nieuwe afdeling te groot - amper gedragen inderdaad. :')
Wat is jou nu te groot? Ik heb inmiddels 38 onderaan en 40 bovenom.
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 14:14
42/44 hier. Soms 40. Ligt eraan. M/L.
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 14:14
Lijstje!

O: Proteïne fluff
L: Salade met biefstuk, sla, peer, gehakte nootjes
S: Rondje hardlopen
T: 2 perziken, 4 abrikoosjes, handje noten
D: One-pot-chicken met kipfilet, rijst, aubergine, ui en maïs
T: Eiwitwafels met zero syrup en Reece's pieces
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 14:16
O: 2 nakd bar apple
S: massive benenWOD
T: Shake met 1 schep whey, 200 gram kwark, 4 passievruchts
B: 4 km met hond, spierpijn voorkomen alles.
L: Turks broodje met geroosterde bietjes, halve avocado, lik heksenkaas
T: bak druiven
D: skinny pulled pork met skinny coleslaw :9
T: Chips want voetbal. :7

= 2100 kcal, ongeveer. :7
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 14:18
Ik heb voor de verandering ook mijn lijstje weer eens geMFPd. Netjes op de 2090 kcal, nu zorgen dat ik me er ook echt aan houd

O: vezelrijke kwarktaart, verse vijg
T: wortel, nakd bar, 35 gram noten/rozijnen/dadels
L: 4 rijstwafels met 20+ smeerkaas en een gekookt ei
T: mango, banaan
S: atletiektraining 60-90 min
D: 50g bulgur met linzen-worstjes-tomaat-tauge-stoofschotel
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 14:19
quote:
2s.gif Op donderdag 7 juli 2016 14:16 schreef Lonaa het volgende:
spierpijn voorkomen alles.

Haha you wish
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 14:19
Pulled spul moet ik ook eens gaan proberen! Dat zie je nu overal!
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 14:19
@Lonaa heb je magnesiumpillen? Dat werkt toch het beste tegen spierpijn.. en gember!
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 14:19 schreef La_Tramposa het volgende:
Pulled spul moet ik ook eens gaan proberen! Dat zie je nu overal!
Ja doe dat! Pulled pork = amazing O+
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 14:20
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 14:19 schreef Artoo het volgende:

[..]

Haha you wish
Hoop doet leven je weet. ;(
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 14:19 schreef La_Tramposa het volgende:
Pulled spul moet ik ook eens gaan proberen! Dat zie je nu overal!
Ik gebruik altijd dit recept:
http://www.healthyfoodforliving.com/carnitas-pulled-pork-tacos/

Dan, als het uit de oven komt doe ik het vlees apart en trek het uit elkaar, laat saus in de pan zitten, laat dat afkoelen, zet in de vriezer en dan stolt het vet mooi. Na iets ontdooien kan je het er dan zo afhalen. :7

Saus weer opwarmen, pulled pork erin, scheppen, klaar. :7

Volgens mij staat mijn coleslaw nog wel in de OP. Maar eigenlijk moet je gewoon kwark gebruiken ipv mayonaise. :P
Lonaadonderdag 7 juli 2016 @ 14:22
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 14:19 schreef La_Tramposa het volgende:
@Lonaa heb je magnesiumpillen? Dat werkt toch het beste tegen spierpijn.. en gember!
Jups, die heb ik en neem ik braaf. Helpt wel wat, maar waarschijnlijk niet tegen de WOD van vandaag. :')
douche-eendjedonderdag 7 juli 2016 @ 14:24
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 13:57 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Wat is jou nu te groot? Ik heb inmiddels 38 onderaan en 40 bovenom.
Ik heb nu 40 op beide. En model kortpoot.

Moet mn kast toch eens uitzoeken, ik heb echt geen idee wat er nog over is na 2x verhuizen in een half jaar.
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 14:29
Ik gebruik meestal dit recept voor pulled pork: http://es-factory.nl/blog(...)ikaanse-pulled-pork/
Rauw.donderdag 7 juli 2016 @ 14:30
Lonaaa, vanavond even 3x10 airsquats en daarna koud naar heet douchen. :7
Tink89donderdag 7 juli 2016 @ 14:34
Ik heb een hongerige dag vandaag....

O: 3 maïsbth met runderrookvlees en kalkoenfilet, half glas appelsap.
T: eimuffin
T2: kleine suikerwafel
L: 2 maïsbth met kalkoenfilet, 1/2 afbakstokbrood (zo'n kleine goedkope) met lactosevrije kaas.
T: nog een eimuffin
D: Goede vraag, wil eigenlijk vanuit kantoor zo de stad in. Misschien maar even een pizzaatje zonder kaas bij de italiaan ofzo, of gewoon een portie frietjes ergens. Of pas eten als ik thuis ben...Ingewikkeld dit, zeker nikkelarm en lactosevrij -O-
B: winkelen, lopen, passen, sjouwen...

T: Heel misschien een stukje apfelstrüdel, maar alleen als ik nog langs de winkel ga.
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 14:36
Ik heb ook de hele dag al trek. En ik ben vrij, dus ik heb ook te weinig afleiding. Nu maar even richting de kringloop lopen. Doe ik tenminste iets anders dan eten. :')
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 14:38
Mijn pulled pork met coleslaw recept dan ook maar ;)

SPOILER
Ingrediënten:

Marinade:
2tl zout
1 el (gerookt) paprikapoeder
2tl knoflookpoeder
2tl uipoeder
2tl zwarte peper
2tl oregano
1tl chillipoeder
1tl ketoembar
1tl cayennepeper
(hoeveelheden bij benadering, zelf tweaken naar smaak)
Flinke scheut olijfolie

1kilo procureur (varkensnek zonder bot)
300gr fijngesneden witte kool
80gr geraspte wortel

Dressing:
60ml melk
60ml karnemelk
2 flinke eetlepels mayonaise
zout en peper
scheutje azijn
schepje suiker
evt. karwijzaad

Broodje om het op te serveren, liefst lekker vers natuurlijk.

Bereiden:
Het lekkerste is het om de avond van te voren te beginnen. Meng de marinade en gebruik een deel om het vlees goed mee in te smeren. Doe het vervolgens in een afsluitbare zak en leg in de koelkast. Meng ook de dressing in een kom en doe daarna de witte kool en de wortel er bij. Ook de salade is het lekkerste de dag er na..

En dan. Het vlees kan je op de bbq (mits met deksel en een houtskool bbq is het lekkerst) bereiden of in de oven. In de oven leg je het op het rooster met een lekbak er onder, in de bbq is het ook aan te raden een bakje water er onder te zetten voor het lekken. De truc is om het vlees langzaam, op een temperatuur van zo’n 100 tot 120 graden, tot een kerntemperatuur van tegen de 90 graden te krijgen. Dit kan met een kilo vlees zo 5 uur duren. Hoe langzamer, hoe lekkerder, dus neem de tijd. Tussendoor af en toe met de rest van de marinade bestrijken en een keer keren. De bedoeling is dat het van buiten zwart wordt. Dat is niet verbrand, dat is de ‘bast’; het ingedikte kruidenmengsel wat een heerlijke pittige korst geeft.
Als de juiste kerntemperatuur bereikt is leg je het vlees nog 20 minuten te rusten in alufolie en dan kan het ‘pullen’ beginnen. Dat is het uit elkaar trekken van het vlees met 2 vorken.
Beleg een broodje met een royale schep vlees en hier bovenop een royale schep coleslaw.. awesome!
MutedFaithdonderdag 7 juli 2016 @ 15:28
Lijstje?

Lijstje.

O: Broodje kaas-ham-komkommer-mosterd, half broodje gebraden gehakt mmet mosterd en een half broodje met rookvlees.
L: 40 gram oats, eetlepel pindakaas, 250ml melk, 25 gram rozijnen en 150 gram kersen
D: HF spinazie-aardappelschotel met merquez en rabarbercompote.
S: IJshockeytraining
T: Kwark met banaan

Dagje thuis, want de rest van kantoor zit op donderdag toch in Utrecht.
uniekhoorndonderdag 7 juli 2016 @ 15:33
Tink. Een pizza bevat ook tomatensaus met waarschijnlijk tomatenpuree en tomatenpulp uit blik... Pfff lastig hoor

/lurkt verder
Tink89donderdag 7 juli 2016 @ 15:40
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 15:33 schreef uniekhoorn het volgende:
Tink. Een pizza bevat ook tomatensaus met waarschijnlijk tomatenpuree en tomatenpulp uit blik... Pfff lastig hoor

/lurkt verder
Serieus? Zelfs bij de echte italiaan? Grrt...

Dan ga ik een friettent zoeken die niet in zonnebloemolie frituurt. 'Onze' in het dorp frituurt in rundvet, dat mag gelukkig wel. Alleen eet ik dus ineens in Breda ipv thuis...
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 15:43
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 15:40 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Serieus? Zelfs bij de echte italiaan? Grrt...

Dan ga ik een friettent zoeken die niet in zonnebloemolie frituurt. 'Onze' in het dorp frituurt in rundvet, dat mag gelukkig wel. Alleen eet ik dus ineens in Breda ipv thuis...
Gewoon even aan de kok vragen lijkt mij? Een goede kok kan toch ook wel wat in elkaar draaien zonder blik?
uniekhoorndonderdag 7 juli 2016 @ 15:46
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 15:40 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Serieus? Zelfs bij de echte italiaan? Grrt...

Dan ga ik een friettent zoeken die niet in zonnebloemolie frituurt. 'Onze' in het dorp frituurt in rundvet, dat mag gelukkig wel. Alleen eet ik dus ineens in Breda ipv thuis...
Niet 100% zeker dat ze dat allemaal gebruiken hoor..
Maar ook toppings als: ananas, artisjokharten, perziken komen uit blik
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 15:53
De meeste gebruiken wel een basis van tomaten uit blik ja. Ik zou niet zo goed weten wat je dan wel gemakkelijk in de stad kunt eten. Lastig dieet op die manier.

Als nou blijkt dat dit de oorzaak is van jouw problemen, moet je dan voor altijd zo blijven eten? Of kunnen ze er dan iets anders aan doen?
Isabeaudonderdag 7 juli 2016 @ 19:43
quote:
14s.gif Op donderdag 7 juli 2016 09:51 schreef Myraela het volgende:

O: Magere kwark met zoetstof en speculaaskruiden - mijn nieuwe verslaving. O+
* Isabeau maakt even een notitie
Sjeendonderdag 7 juli 2016 @ 20:14
quote:
14s.gif Op donderdag 7 juli 2016 19:43 schreef Isabeau het volgende:

[..]

* Isabeau maakt even een notitie
ik ga voor volle kwark en skip de zoetstof, speculaaskruiden zijn O+
Isabeaudonderdag 7 juli 2016 @ 20:22
quote:
1s.gif Op donderdag 7 juli 2016 20:14 schreef Sjeen het volgende:

ik ga voor volle kwark en skip de zoetstof, speculaaskruiden zijn O+
Nah, ik hou het wel bij mijn magere kwark. Zoetstof deed ik sowieso al nooit. Maar de speculaaskruiden liggen hier in de kast en ik ben heel benieuwd.
Myraeladonderdag 7 juli 2016 @ 20:30
Ik zou het ook eens zonder zoetstof moeten proberen. Pure magere kwark vind ik 's ochtends echt niet lekker. Maar de speculaaskruiden sowieso. O+
-Bubseltje-donderdag 7 juli 2016 @ 20:30
Klinkt lekker :9
Qweadonderdag 7 juli 2016 @ 21:26
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 09:05 schreef Artoo het volgende:

[..]

Ik heb op mijn quads na niet echt zichtbare mastergains eigenlijk :P Kan je mijn insta wel linken? Post daar regelmatig lift-filmpjes.

Wil je zelf ook PL-achtige dingen gaan doen dan bij het bodybuilden? Blessures zijn wel kak :{ Hopelijk kan die PT je daar dan bij helpen.
Ik heb je insta gevonden B-) #sherlock

Je deadlift echt way way way meer dan mij :o En met keurige vorm ook nog eens.

Nee, ik richt mij echt op wedstrijden. Zoveel mogelijk liften is awesome maar geen doel. Doel is zo droog en gespierd mogelijk een wedstrijd in.

Dat hoop ik ook. Morgen eerste keer. Ik heb nu al medelijden met mijn benen. Moest goed eten zei hij want ik zou het zwaar krijgen. Dus ik ging maar een heerlijk groot stuk aardbei bavaroise taart met witte chocolade topping extra eten. En een mona dame blanche compleet toetje :')

Ik vind het wel master dat je zoveel lift :D
La_Tramposadonderdag 7 juli 2016 @ 21:58
Er is één perenijsje bij mijn lijstje gekomen, dus ik vind het een voldoende :)
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 22:02
quote:
14s.gif Op donderdag 7 juli 2016 21:26 schreef Qwea het volgende:

[..]

Ik heb je insta gevonden B-) #sherlock

Je deadlift echt way way way meer dan mij :o En met keurige vorm ook nog eens.

Nee, ik richt mij echt op wedstrijden. Zoveel mogelijk liften is awesome maar geen doel. Doel is zo droog en gespierd mogelijk een wedstrijd in.

Dat hoop ik ook. Morgen eerste keer. Ik heb nu al medelijden met mijn benen. Moest goed eten zei hij want ik zou het zwaar krijgen. Dus ik ging maar een heerlijk groot stuk aardbei bavaroise taart met witte chocolade topping extra eten. En een mona dame blanche compleet toetje :')

Ik vind het wel master dat je zoveel lift :D
O vet, toch wel wedstrijden gaan doen? :D Heb je al een wedstrijd in je hoofd?
En thanks! Squat en deadlift zijn inderdaad mijn sterkste lifts, en de deadlift is mijn mooiste, denk ik :7

Ik ga nu eiwitwafels maken :9
MutedFaithdonderdag 7 juli 2016 @ 22:04
De kwark met banaan werd bier met appelkruimelvlaai.

Iemand in mn team werd 18 vandaag.
Artoodonderdag 7 juli 2016 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 22:04 schreef MutedFaith het volgende:
De kwark met banaan werd bier met appelkruimelvlaai.

Iemand in mn team werd 18 vandaag.
Oww ik wil ook wel dat in plaats van wafels.
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 22:14
Lijstje is iets minder netjes dan gepland..
O: huttekase met walnoten en radijs
L: paprikapastasalade
T: gekookt eitje
T: vedett witbiertje
D: nacho's uit de oven en daarna enchilada's uit de oven
T: goedkoop Lidl ijsje met caramelsmaak

En eindelijk geen echte hoofdpijn meer.. man het was afzien vandaag :X maar het biertje hielp :+
Qweadonderdag 7 juli 2016 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 22:02 schreef Artoo het volgende:

[..]

O vet, toch wel wedstrijden gaan doen? :D Heb je al een wedstrijd in je hoofd?
En thanks! Squat en deadlift zijn inderdaad mijn sterkste lifts, en de deadlift is mijn mooiste, denk ik :7

Ik ga nu eiwitwafels maken :9
Ja weet je, het bleef zo aan mij knagen. En het is echt een soort van droom. Het lijkt me gewoon echt geweldig. En voor je het weet ben je dood enzo dus kun je beter maar doen wat je echt graag wil :P

Ik heb nu een push/pull schema met aparte leg days erin en best wat gains geboekt. In overleg met mijn coach (die heeft ook de PT ingeschakeld om het allemaal te finetunen) zit ik momenteel in een bulk die tot eind december duurt. Elke week doen we een verhoging van 200kcal per dag om te kijken wat het effect is. Momenteel zit ik op 3600kcal omdat ik ook nog steeds wielren. Wel op een veel lager tandje want dat gaat gewoon niet samen. In de cut gaat wielrennen er helemaal uit, helaas :o

Wel even heel erg wennen want ik sta er niet opperst droog bij deze zomer zoals ik me wel had voorgenomen.

Yes! Atlas cup of de enercup volgend jaar oktober. Ik heb nog geen echte wedstrijd ervaring dus een C klasse is een goed begin.

Ik heb iig al aardig wat gains opgebouwd en zat op een vet percentage van 18%. Vandaar dat we ook hebben gekozen om nu te gaan bulken. 18% is een mooi percentage om massa te gaan maken.

Ik doe nog steeds stiffed leg DL's want dat vind mijn rug verreweg het fijnst. Ik kom alleen niet boven de 65/68 kilo uit want zodra ik dat 2 a 3x heb gedaan zegt mijn rug "Ja, eh, doei. Zoek het maar uit" :D :'( :D

Eiwit wafels :o :9 in wafelmaker?

Ik neem nog een shake en een hand noten en dan ga ik over een uurtje maar eens slapen. Want ook dat is tegenwoordig een verplicht aantal uur :D :'( :D
Donnadonderdag 7 juli 2016 @ 22:34
Vanavond een uur yoga gedaan en daarna nog een stukje op de loopband en buikspieren. O+
Sunnythesundonderdag 7 juli 2016 @ 22:42
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 22:34 schreef DonnaRush het volgende:
Vanavond een uur yoga gedaan en daarna nog een stukje op de loopband en buikspieren. O+
En? Kon je het zien?? ;)
Rauw.vrijdag 8 juli 2016 @ 07:30
Instant Abs!
Tink89vrijdag 8 juli 2016 @ 07:49
quote:
14s.gif Op donderdag 7 juli 2016 15:53 schreef Myraela het volgende:
De meeste gebruiken wel een basis van tomaten uit blik ja. Ik zou niet zo goed weten wat je dan wel gemakkelijk in de stad kunt eten. Lastig dieet op die manier.

Als nou blijkt dat dit de oorzaak is van jouw problemen, moet je dan voor altijd zo blijven eten? Of kunnen ze er dan iets anders aan doen?
Dan moet ik dit wrs een maand of zes volhouden. Daarna zou de nikkelophoping minder moeten zijn en mag ik met mate producten gaan eten die veel nikkel bevatten.
Lonaavrijdag 8 juli 2016 @ 09:09
585bdbd7b6e4f95d88acba03ad4ca2de_small.jpg
Artoovrijdag 8 juli 2016 @ 09:13
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:09 schreef Lonaa het volgende:
[ afbeelding ]
Hahahahahahaa
Ja. :')
Barreltjevrijdag 8 juli 2016 @ 09:13
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:09 schreef Lonaa het volgende:
[ afbeelding ]
+1

of op een terrasje B-) 8-) *)
Lonaavrijdag 8 juli 2016 @ 09:14
Ja, eigenlijk altijd. :')
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 09:18
:D :D
Rauw.vrijdag 8 juli 2016 @ 09:20
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:09 schreef Lonaa het volgende:
[ afbeelding ]
Heb ik nooit tijd voor,

Óf te druk met afmaken, of veel te druk met vloeken en opgefokt zijn als het niet lukken wil :')
Lonaavrijdag 8 juli 2016 @ 09:21
quote:
10s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:20 schreef Rauw. het volgende:

[..]

Heb ik nooit tijd voor,

Óf te druk met afmaken, of veel te druk met vloeken en opgefokt zijn als het niet lukken wil :')
Als je richting de box of naar de kleedkamer loopt wel. :Y
LadyOraclevrijdag 8 juli 2016 @ 09:36
Ik ging voor het eerst in lang maar weer kcal tellen gisteren een kwam op 2500, op een 'normale' dag. Niet zo gek dat er al even niks af gaat, want ik verbrand gemiddeld zo'n 2600/2700 per dag. Moet maar weer een beetje strenger worden voor mezelf en vooral de nootjes weer gaan afwegen.

Ben nog wel centimeters kwijt dus je hoort me niet heel erg klagen.

Wat ik vervelender vind is pijn onder mijn hiel, als ik dokter Google moet geloven, klinkt het als hielspoor. En overbelasting in mijn rechterschouder, maar dat is sinds een blessure een paar jaar geleden een zwakke plek die af en toe opspeelt, dat trekt vaak snel weg als ik wat meer rust en mijn muis even links zet. Maar goed, beetje irritant wel.
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 09:43
Hielspoor is klote :X heb het ook gehad. Rust is eigenlijk de enige remedie..
MutedFaithvrijdag 8 juli 2016 @ 09:47
Lijstje:

O: Optimel griekse stijl kers
T: Wilde perzikken
L: Avocado-komkommer-kikkererwten, met sojasaus en peper
T: Kersen
T: Gemengde nootjes
D: HF Jamies asperge- & paddenstoelenrisotto met verse peterselie & citroen
T: 2 witte wijn
Rauw.vrijdag 8 juli 2016 @ 09:51
Ik heb vandaag;

O: Griekse Yoghurt met banaan
T: Banaan + shake
L: restje "nasi"
T: gezonde-brownie-eiwit-reep-ding
D: Kipwraps met sla
T: ?
S: Even buiten spelen met kettlebells.

Net als gisteren geen perfecte dag, maar an sich best netjes.
Rauw.vrijdag 8 juli 2016 @ 09:53
quote:
2s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:21 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Als je richting de box of naar de kleedkamer loopt wel. :Y
Eerste binnen en als laatste weg altijd :D
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 09:54
Planning:
O: kwark met muesli
L: tosti's van witte bolletjes :@ :9
D: ik weet het nog niet.. misschien rattatoulleschotel met brie en gepocheerde vis..
T: vast nog een wijntje/biertje oid.
LadyOraclevrijdag 8 juli 2016 @ 09:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:43 schreef Sunnythesun het volgende:
Hielspoor is klote :X heb het ook gehad. Rust is eigenlijk de enige remedie..
Dat vind ik niet echt een optie. Maar ik lees dat het meestal binnen drie mnd vanzelf weg gaat?

Ik vind het prima om zeshonderdduizend oefeningen te doen, en extra rust tussen het sporten door, en dingen met ijsblokjes, tennisballen etc allemaal prima, maar als ik niks doe ben ik straks mijn conditie kwijt en weeg ik weer 90. :-p

Zal mijn fysiotherapeut wel weer bellen in ieder geval...
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 09:58
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:57 schreef LadyOracle het volgende:

[..]

Dat vind ik niet echt een optie. Maar ik lees dat het meestal binnen drie mnd vanzelf weg gaat?

Ik vind het prima om zeshonderdduizend oefeningen te doen, en extra rust tussen het sporten door, en dingen met ijsblokjes, tennisballen etc allemaal prima, maar als ik niks doe ben ik straks mijn conditie kwijt en weeg ik weer 90. :-p
Na drie maanden MET RUST ja ;) En dat betekent niet dat je niets meer mag doen hoor, maar even geen lange wandelingen maken bijv, Ga lekker fietsen of fitnessen oid, dat kan prima.
Barreltjevrijdag 8 juli 2016 @ 10:03
Gister was een intressante eet -dag.. ging niet helemaal volgens planning.. ik had soya vanilla vla.. was niet echt lekker :N

lijstje van vandaag:
O: havermout, amandel melk, schepje zuiker
t: 3 " lichtgewicht" crackers
L: salade met soep
t: BWL + fruit ( ik moet echt beter op mijn fruit inname gaan letten)
D:zelfgemaakte hamburgers ( op een broodje) met salade

volgende week weer iets harder aan de slag met sporten (lees: weer gaan sporten) heb er nu al weer zin in!
Tink89vrijdag 8 juli 2016 @ 10:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:58 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Na drie maanden MET RUST ja ;) En dat betekent niet dat je niets meer mag doen hoor, maar even geen lange wandelingen maken bijv, Ga lekker fietsen of fitnessen oid, dat kan prima.
Ik heb er destijds ook een ontstekingsremmer voor gehad om de irritatie weg te nemen en herstel mogelijk te maken. Een ritje huisarts kan dus ook nuttig zijn.
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 10:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 10:03 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Ik heb er destijds ook een ontstekingsremmer voor gehad om de irritatie weg te nemen en herstel mogelijk te maken. Een ritje huisarts kan dus ook nuttig zijn.
:Y verstandig als het heel hardnekkig of pijnlijk is idd. Bij mij is het zonder over gegaan.
Tink89vrijdag 8 juli 2016 @ 10:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 10:04 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

:Y verstandig als het heel hardnekkig of pijnlijk is idd. Bij mij is het zonder over gegaan.
Fijn :) In mijn geval was er na vier weken nog geen verbetering opgetreden en voelde mijn hiel ook warm aan. De ontsteking was nogal hardnekkig...
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 10:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 10:20 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Fijn :) In mijn geval was er na vier weken nog geen verbetering opgetreden en voelde mijn hiel ook warm aan. De ontsteking was nogal hardnekkig...
Dan is een doktersbezoek wel aan te raden ja :)
Donnavrijdag 8 juli 2016 @ 10:48
quote:
0s.gif Op donderdag 7 juli 2016 22:42 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

En? Kon je het zien?? ;)
Ja haha!

En spierpijn! :X
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 10:50
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 10:48 schreef DonnaRush het volgende:

[..]

Ja haha!

En spierpijn! :X
^O^ ^O^
miss_dynastievrijdag 8 juli 2016 @ 11:10
Grrr, wat heb ik er een hekel aan als mensen door blijven zeuren als je ze op een vriendelijke wijze af wil wimpelen :') * miss_dynastie neemt zo maar even een kopje thee.

Anyway:

O: Alpro met muesli
L: de lekkerste courgettesoep ooit O+ met een kaiserbroodje
D: risotto met courgette, spek en brie uit de oven of risotto met broccoli, zalm, boursin
Myraelavrijdag 8 juli 2016 @ 11:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 11:10 schreef miss_dynastie het volgende:
L: de lekkerste courgettesoep ooit O+ met een kaiserbroodje
Hoe maak je de lekkerste courgettesoep? :D
miss_dynastievrijdag 8 juli 2016 @ 11:12
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 11:11 schreef Myraela het volgende:

[..]

Hoe maak je de lekkerste courgettesoep? :D
In de slowcooker <3
La_Tramposavrijdag 8 juli 2016 @ 11:12
Ik vind courgettesoep al lekker als je gewoon wat courgette en uien aanbakt en dan pureert met bouillon en een vleugje kookroom O+ Helemaal lekker met nog wat gerookte zalmsnippers of rivierkreeftjes erdoor. Snel weer eens maken!
Donnavrijdag 8 juli 2016 @ 11:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 11:12 schreef La_Tramposa het volgende:
Ik vind courgettesoep al lekker als je gewoon wat courgette en uien aanbakt en dan pureert met bouillon en een vleugje kookroom O+ Helemaal lekker met nog wat gerookte zalmsnippers of rivierkreeftjes erdoor. Snel weer eens maken!
Ohhh mijn maag rommelt als ik dit lees! Heerlijk.
miss_dynastievrijdag 8 juli 2016 @ 11:21
Ik bedacht me net dat het waarschijnlijk om het recept gaat en niet om het kookmedium :D :@
Ik heb dit recept gebruikt: http://glutenfreeeasily.com/potato-zucchini-soup/ , maar dan met minder aardappelen, een theelepeltje hot curry en een scheutje room en soepballen op het eind erbij.
La_Tramposavrijdag 8 juli 2016 @ 11:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 11:21 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik bedacht me net dat het waarschijnlijk om het recept gaat en niet om het kookmedium :D :@
Ik heb dit recept gebruikt: http://glutenfreeeasily.com/potato-zucchini-soup/ , maar dan met minder aardappelen, een theelepeltje hot curry en een scheutje room en soepballen op het eind erbij.
Hmm misschien ook een lekkere om eens te proberen! Alleen soepballen = gehaktballen? Dat zou ik er zelf niet zo bij vinden passen :P
Artoovrijdag 8 juli 2016 @ 11:25
Oh my, ja, courgettesoep O+ Met een uitje en kruidenkaas er doorheen gepureerd is ook fantastisch!
Barreltjevrijdag 8 juli 2016 @ 11:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 11:21 schreef miss_dynastie het volgende:
Ik bedacht me net dat het waarschijnlijk om het recept gaat en niet om het kookmedium :D :@
Ik heb dit recept gebruikt: http://glutenfreeeasily.com/potato-zucchini-soup/ , maar dan met minder aardappelen, een theelepeltje hot curry en een scheutje room en soepballen op het eind erbij.
kan deze ook in de OP? O+

ik heb ondertussen een diepvries vol met soepies.. toch wat vaker uit de diepvries trekken dan :Y
miss_dynastievrijdag 8 juli 2016 @ 11:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 11:22 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Hmm misschien ook een lekkere om eens te proberen! Alleen soepballen = gehaktballen? Dat zou ik er zelf niet zo bij vinden passen :P
Jep. Nou ja, tartaarballen in mijn geval. Of meer flinters, want dat vind ik lekkerder. Ik vind het er heerlijk bij, maar zalm o.i.d. kan ook.
La_Tramposavrijdag 8 juli 2016 @ 11:36
Dan maar weer the food of todayyy:

O: Courgette-wortel-peer-oats
T: handje noten en rozijnen
L: 4 rijstwafels, 1 gekookt ei, slankie smeerkaas, 1 mango
T: optimel griekse stijl, banaantje
S: ik heb gewonnen dat ik naar het Nike clubhouse mag en daar gaan we een workout doen geloof ik en een klein stukje hardlopen..
D: wat we krijgen bij dat evenement vanavond :D
Myraelavrijdag 8 juli 2016 @ 12:11
Dat klinkt wel tof L_T. Ben benieuwd. :D

Ik heb een afspraak moeten afzeggen omdat ik opgesloten zat in m'n eigen kast. :') Maar voor m'n dieet wel goed, want nu heb ik lekker saai kunnen lunchen zonder drankjes en hapjes.

O: Magere kwark, zoetstof en kaneel
L: Twee boterhammen met kaas
T: Nectarines
D: Flammkuchen met gerookte zalm
T: Chai latte
Artoovrijdag 8 juli 2016 @ 12:12
Mijn lijstje:

O: Carrot cake oats met banaan
L: Gebakken biefstukje, groentemix
T: Magere kwark, 4 abrikozen
D: Homemade goulash met rijst
S: Squat + deadlift
T: 4-5 eiwitwafels met Reece's pieces :9
Shandalyvrijdag 8 juli 2016 @ 12:15
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 12:11 schreef Myraela het volgende:
Ik heb een afspraak moeten afzeggen omdat ik opgesloten zat in m'n eigen kast. :')
:? Hoe? :D
Myraelavrijdag 8 juli 2016 @ 12:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 12:15 schreef Shandaly het volgende:

[..]

:? Hoe? :D
Ik heb een soort inloopkast. De deur doe ik altijd dicht voor de katten. Aan de buitenkant kun je die met een soort draaiklink op slot draaien, maar blijkbaar was die nu spontaan in het slot gevallen. Van binnen kun je de deur dus niet openmaken. :D :')

Maar er lag gelukkig nog een oude laptop, dus mijn vriend is me komen redden na een uur. Ik had natuurlijk ook geen telefoon en ging er al bijna vanuit dat ik de hele dag in de kast zou moeten zitten. :D
La_Tramposavrijdag 8 juli 2016 @ 12:19
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 12:19 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik heb een soort inloopkast. De deur doe ik altijd dicht voor de katten. Aan de buitenkant kun je die met een soort draaiklink op slot draaien, maar blijkbaar was die nu spontaan in het slot gevallen. Van binnen kun je de deur dus niet openmaken. :D :')

Maar er lag gelukkig nog een oude laptop, dus mijn vriend is me komen redden na een uur. Ik had natuurlijk ook geen telefoon en ging er al bijna vanuit dat ik de hele dag in de kast zou moeten zitten. :D
Wow, wat een geluk van die laptop!
IJsdraakjevrijdag 8 juli 2016 @ 12:21
Lekker gesport gisteren en het schijnt vanmiddag op te drogen, dus vooralsnog staat fietsen nog op het programma. :) Vanmorgen speltmout met aardbeien, vanmiddag twee sneetjes volkoren Allinsonbrood met geen idee nog, denk kaas ofzo, hangt af van wat er nog in huis is.

Daarna wordt het afwachten, want eten bij schoonvader (die zijn wel van het gebalanceerde eten gelukkig) en waarschijnlijk wel wat onzin nog.

En het crossfitten gaat even moeten wachten, de vakantieperiode is begonnen en er zijn wat instructeurs op vakantie. Waaronder dus degene die pilates en crossfit geeft. :+ Nu wordt het wel ingevuld, maar dat was niet geheel de insteek. :') Paar weekjes uitstel dus.
DancingPhoebevrijdag 8 juli 2016 @ 12:21
Myraela kwam uit de kast. Bwhahahah. ha.
IJsdraakjevrijdag 8 juli 2016 @ 12:22
quote:
14s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 12:19 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik heb een soort inloopkast. De deur doe ik altijd dicht voor de katten. Aan de buitenkant kun je die met een soort draaiklink op slot draaien, maar blijkbaar was die nu spontaan in het slot gevallen. Van binnen kun je de deur dus niet openmaken. :D :')

Maar er lag gelukkig nog een oude laptop, dus mijn vriend is me komen redden na een uur. Ik had natuurlijk ook geen telefoon en ging er al bijna vanuit dat ik de hele dag in de kast zou moeten zitten. :D
Heh, mazzel dat je iemand kon bereiken. :P
IJsdraakjevrijdag 8 juli 2016 @ 12:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 12:21 schreef DancingPhoebe het volgende:
Myraela kwam uit de kast. Bwhahahah. ha.
Nee, juist niet. Dat was het probleem. ;(
LadyOraclevrijdag 8 juli 2016 @ 16:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:58 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Na drie maanden MET RUST ja ;) En dat betekent niet dat je niets meer mag doen hoor, maar even geen lange wandelingen maken bijv, Ga lekker fietsen of fitnessen oid, dat kan prima.
Ja, ik doe twee keer per week krachttraining en behalve dagelijks fietsen naar werk enz. ook minstens een keer op de sportschool fietsen. Maar deze week bijvoorbeeld komen 1993 verbrande kcal van activiteiten die ik dan niet meer zou mogen doen, zoals Combat, Grit en wandelen. Dat met fietsen compenseren, dan sterf ik van verveling. :') Dus dan zou ik gewoon echt meer op bed gaan liggen. Als het echt niet anders kan, doe ik het natuurlijk, maar als ik er enigszins onderuit kan komen niet.
Vanyelvrijdag 8 juli 2016 @ 16:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 09:58 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Na drie maanden MET RUST ja ;) En dat betekent niet dat je niets meer mag doen hoor, maar even geen lange wandelingen maken bijv, Ga lekker fietsen of fitnessen oid, dat kan prima.
Ik had ooit een beginnende. Een week subtiel oefeningen doen die mijn fysio aanried en weg was alles.
Kan ook.
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 18:47
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 16:22 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Ik had ooit een beginnende. Een week subtiel oefeningen doen die mijn fysio aanried en weg was alles.
Kan ook.
Bij mij was dat helaas niet voldoende.. Hoop dat het bij LO mee valt iig :)
Isabeauvrijdag 8 juli 2016 @ 19:58
ok, dat was een keurige dag waarbij ik continu eten moest afslaan. En vanavond veel te laat thuis, wilde vriendlief eerst naar meubels kijken en hoppa hongurrrr. Dus. Pizza gegeten. En toetjes. Twee. A 350 kcal per stuk.
DeLunavrijdag 8 juli 2016 @ 20:46
Wow ik had vanavond voorspeelavond met de muziekvereniging. Toen ging ik op de filmpjes die van vorig jaar vergelijken met die van vanavond maar naast dat ik verschil hoor, zie ik ook echt verschil tussen 79kg of 70kg _O_
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 21:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 19:58 schreef Isabeau het volgende:
ok, dat was een keurige dag waarbij ik continu eten moest afslaan. En vanavond veel te laat thuis, wilde vriendlief eerst naar meubels kijken en hoppa hongurrrr. Dus. Pizza gegeten. En toetjes. Twee. A 350 kcal per stuk.
Wat voor meubels? :s) :s)
Isabeauvrijdag 8 juli 2016 @ 22:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 21:52 schreef Sunnythesun het volgende:

Wat voor meubels? :s) :s)
Bijzettafeltje & lamp voor op dat tafeltje. Eerste succesvol. Tweede nog niet.
Sunnythesunvrijdag 8 juli 2016 @ 22:23
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 juli 2016 22:14 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Bijzettafeltje & lamp voor op dat tafeltje. Eerste succesvol. Tweede nog niet.
Ah leuk!! Ik hou altijd wel van nieuwe meubels kijken/kopen :)
Artoozaterdag 9 juli 2016 @ 07:07
Ik ga vandaag strongman training doen en daarna in Zwolle naar zo'n Sterkste Man wedstrijd kijken *O*

Planlijstje:
O: Dubbele boterham met omelet van 1 ei, 2 eiwitten, kwark, spinazie
S: Mijn benchwerk volgens schema, daarna dingen met log press, atlas stones, yoke carries en weet ik veel wat voor spielerei :P
L: Groentemix, zalm, rijst
T: Eiwitreep, 2 perziken
D: Burgers
T: ??
Rauw.zaterdag 9 juli 2016 @ 08:30
-3kg :') atl nu. nog 1.2 kg te gaan.

Gisteren kettlebells gedaan, ruim 7000kg verzet :7 . Alles ging heerlijk, gisteravond in bed krab ik aan m'n been en verrek een spier in m'n bovenarm :')
Vandaag maar even rustig trainen en de armen een beetje ontzien.

Gaaf die strongman training Artoo _O_ En veel plezier in Zwolle.
Myraelazaterdag 9 juli 2016 @ 09:14
Ik ben in vergelijking met vorige week zaterdag 1.1 kilo afgevallen, maar in vergelijking met vorige week vrijdag maar 1 ons. Maar toch iig die stomme kilo er weer af. *O*

O: Boterham met pindakaas
L: Halve tosti en een champignonsoepje
D: Turks brood met gemarineerde mozzarella, avocado frietjes, broccoli salade met granaatappel, avocado, mango en garnalen salade en mango met rauwe ham

En nu eerst eens naar de markt. Waarschijnlijk even wat aardbeien of kersen halen als tussendoortje. Ik wil ook watermeloen, maar we moeten altijd best nog een stuk lopen en zo'n hele watermeloen is best zwaar bij de rest van de spullen. :') :D
Lonaazaterdag 9 juli 2016 @ 09:16
Ik doe niet meer mee! :')

Lijstje gisteren:
O: tosti
L: 300 gram druiven
T: 1/3 reep Tony.
D: 3 cocktails, bord met antipasti
T: een corona en halve zak chips in de bioscoop.

:7 :')
MevrouwPuffzaterdag 9 juli 2016 @ 09:18
Gister slecht gegeten :( vandaag weer verder...
La_Tramposazaterdag 9 juli 2016 @ 10:03
Heeft iemand nog een idee voor een recept waar een stuk of 5, 6 rijpe mango's doorheen kunnen zodat ze langer goed blijven? :P Chutney of zo?
La_Tramposazaterdag 9 juli 2016 @ 10:31
Hmm ik kan natuurlijk ook gewoon mangoblokjes invriezen! wat een slim idee van mezelf.
Isabeauzaterdag 9 juli 2016 @ 10:57
quote:
2s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 09:16 schreef Lonaa het volgende:
Ik doe niet meer mee! :')

Lijstje gisteren:
O: tosti
L: 300 gram druiven
T: 1/3 reep Tony.
D: 3 cocktails, bord met antipasti
T: een corona en halve zak chips in de bioscoop.

:7 :')
*O* ik zie heel veel ruimte voor verbetering *O*
Isabeauzaterdag 9 juli 2016 @ 10:57
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 10:31 schreef La_Tramposa het volgende:
Hmm ik kan natuurlijk ook gewoon mangoblokjes invriezen! wat een slim idee van mezelf.
O+
Isabeauzaterdag 9 juli 2016 @ 11:19
Ik wil als 3-op-een-rij nog even melden dat ik trots op mezelf ben. Dus. Bij deze.
Sunnythesunzaterdag 9 juli 2016 @ 11:30
quote:
3s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 11:19 schreef Isabeau het volgende:
Ik wil als 3-op-een-rij nog even melden dat ik trots op mezelf ben. Dus. Bij deze.
Ik ben ook trots op je :Y

geen idee waarom eigenlijk, maar dat maakt niet uit :P
Vanyelzaterdag 9 juli 2016 @ 11:53
quote:
0s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 10:03 schreef La_Tramposa het volgende:
Heeft iemand nog een idee voor een recept waar een stuk of 5, 6 rijpe mango's doorheen kunnen zodat ze langer goed blijven? :P Chutney of zo?
Als je Thaise mangosalade maakt (bedoeld voor groene mango, maar ook lekker met rijpe), hoef je ze niet lang te bewaren. Die slobber je in twee dagen enthousiast naar binnen.
La_Tramposazaterdag 9 juli 2016 @ 11:56
quote:
1s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 11:53 schreef Vanyel het volgende:

[..]

Als je Thaise mangosalade maakt (bedoeld voor groene mango, maar ook lekker met rijpe), hoef je ze niet lang te bewaren. Die slobber je in twee dagen enthousiast naar binnen.
Ja ik vind mango om zo te eten ook heerlijk hoor, maar ik had er 12 voor 2.50 en er beginnen er nu wel heel veel tegelijk rijp te worden, en elke dag 3 mango's opeten vind ik toch wat veel qua suikers :P Maar heb nu diepvrieszakjes met blokjes gemaakt per 1/2 mango, lekker voor door de yoghurt!
Sjeenzaterdag 9 juli 2016 @ 17:20
quote:
3s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 11:19 schreef Isabeau het volgende:
Ik wil als 3-op-een-rij nog even melden dat ik trots op mezelf ben. Dus. Bij deze.
ik ben ook heel trots op jou dan, net als Sunny :Y
Myraelazaterdag 9 juli 2016 @ 18:54
Ik stond een kwartier in de spiegel te kijken omdat m'n borsten groter leken. Dus ik zeg dat tegen m'n vriend. Zegt die 'Je borsten zijn niet groter geworden, je buik is kleiner.'. Daar had ik nog niet aan gedacht. :D
Isabeauzaterdag 9 juli 2016 @ 19:15
quote:
10s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 17:20 schreef Sjeen het volgende:

ik ben ook heel trots op jou dan, net als Sunny :Y
*O* mijn mindset was heel erg Eat All The Things!! en ik was dus ook van alles van plan om in mijn mond te gaan duwen (uiteraard heel erg ongezond allemaal en 10 miljoen kcal). Maar ik deed het niet. Gewoon helemaal niks! Alleen appeltje, salade, kip, kwark etc. Gewoon niets dat als ongezond gezien kan worden. Echt een overwinning, want ik kan die innerlijke kleuter (kwam die term van jou of BE?) echt heel moeilijk weerstaan als die zo heftig tekeer gaat :@
Artoozaterdag 9 juli 2016 @ 19:21
Ik heb net ongepland een toetje genomen bij het uit eten gaan. En nu is het vanavond mijn uitdaging om niet dit toetje door te trekken naar eat-all-the-things :P :')
#ANONIEMzaterdag 9 juli 2016 @ 19:34
Hier gaat het niet zo denderend, eet wat slechter en beweeg niet veel.
Maandag weer sporten met coach, misschien morgen zelf nog.
Dinsdag naar Texel 3 dagen, dus daar veel wandelen, en dan zaterdag weer trainer :)
douche-eendjezaterdag 9 juli 2016 @ 19:45
Gisteren een goede eetdag en toen ging er bier bij.

SPOILER
Telt deze dan als eiwit? :P

brouwerijtij_ijwit_001.jpg
Lijstje vandaag:
O banaan
T stukje appeltaart
L 3 volkoren boterhammen met pindakaas
T aardbeien
D Ravioli met groenten, tomatensaus en vleesvervanger
T spelletjesavond dus war ongezonde zooi en wijn.

Morgen vier ik mn verjaardag en gaat de bbq aan. En nog meer taart. Maandag verblijf ik in de sportschool denk ik :')
-Bubseltje-zaterdag 9 juli 2016 @ 19:50
quote:
14s.gif Op zaterdag 9 juli 2016 18:54 schreef Myraela het volgende:
Ik stond een kwartier in de spiegel te kijken omdat m'n borsten groter leken. Dus ik zeg dat tegen m'n vriend. Zegt die 'Je borsten zijn niet groter geworden, je buik is kleiner.'. Daar had ik nog niet aan gedacht. :D
_O-

Mijn man zei vanmorgen dat ik nu langer lijk.

Hier nogsteeds goed bezig. Gisteren een uur gezwommen en 38 km gefietst. Vandaag 1,5 uur gewandeld en een uur gezwommen. Na het sporten zag ik 73,9 op de weegschaal. Hopelijk morgenochtend ook ;).
MutedFaithzondag 10 juli 2016 @ 08:41
Gisteren hele dag in de tuin gewerkt. Sta ik net oo met het idee een rondje te gaan hardlopen, kan ik dat alweer snel uit mijn hoofd zetten. Overal spierpijn :')
Lonaazondag 10 juli 2016 @ 09:41
Soms zou ik wel eens willen dat mijn eet- en drinkgedrag ook effect zou hebben op de weegschaal. Zowel naar beneden als naar boven. Zou wel helpen voor de discipline en alles.
Myraelazondag 10 juli 2016 @ 09:41
M'n vriend heeft gisteren de kamer waar de weegschaal stond opgeruimd. Nu is die dus verplaatst en overal geeft die weer andere gewichten aan. Ik ben in ieder geval 7 ons aangekomen en m'n vriend 1.2 kilo. Ik geloof er geen zak van. Al de hele week netjes bezig en ik had net die andere spontane kilo eraf. Vocht pas dus niet in het plaatje, het ligt gewoon aan de weegschaal.

Nu baal ik dus flink. Kan ik weer een week dezelfde kilo eraf werken.
La_Tramposazondag 10 juli 2016 @ 11:27
quote:
13s.gif Op zondag 10 juli 2016 09:41 schreef Myraela het volgende:
M'n vriend heeft gisteren de kamer waar de weegschaal stond opgeruimd. Nu is die dus verplaatst en overal geeft die weer andere gewichten aan. Ik ben in ieder geval 7 ons aangekomen en m'n vriend 1.2 kilo. Ik geloof er geen zak van. Al de hele week netjes bezig en ik had net die andere spontane kilo eraf. Vocht pas dus niet in het plaatje, het ligt gewoon aan de weegschaal.

Nu baal ik dus flink. Kan ik weer een week dezelfde kilo eraf werken.
Ehh hoezo? Als je zo denkt ben je volgens mij iets teveel afhankelijk van het nummer van de weegschaal. Als je voor je gevoel, volgens de spiegel en je kleding niet bent aangekomen, dan hoef je niet 'diezelfde kilo er nog een keer af te werken'.
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 12:11
Weegschaal resetten een optie??
Myraelazondag 10 juli 2016 @ 13:43
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 11:27 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Ehh hoezo? Als je zo denkt ben je volgens mij iets teveel afhankelijk van het nummer van de weegschaal. Als je voor je gevoel, volgens de spiegel en je kleding niet bent aangekomen, dan hoef je niet 'diezelfde kilo er nog een keer af te werken'.
Maar zo vreemd is dat toch niet. Ik kan niet vertrouwen op mijn gevoel, wat ik zie of mijn kleding. Dus kijk ik naar het nummertje. Daarom hou ik alles ook bij en word ik blij van m'n grafiekje. Het nummertje is nu weer hetzelfde als twee weken geleden, dat vind ik dan toch frustrerend.

Als ik ergens anders op een weegschaal zwaarder zou zijn, zou ik dat niet zo'n ramp vinden. Maar als ik mijn weegschaal nu gewoon weer laat staan (vriend heeft hem overigens alweer verplaatst) dan is dit toch het nummertje waar ik verder mee moet.

quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 12:11 schreef Sunnythesun het volgende:
Weegschaal resetten een optie??
Ik wist niet eens dat dat kon. Zal morgenochtend eens rustig kijken.
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 13:46
Veel digitale weegschalen moet je zelfs resetten na verplaatsing omdat ze dan niet meer betrouwbaar zijn (voor zover ze dat ooit zijn natuurlijk ;) )
Artoozondag 10 juli 2016 @ 14:59
quote:
2s.gif Op zondag 10 juli 2016 09:41 schreef Lonaa het volgende:
Soms zou ik wel eens willen dat mijn eet- en drinkgedrag ook effect zou hebben op de weegschaal. Zowel naar beneden als naar boven. Zou wel helpen voor de discipline en alles.
Maar dat heeft het toch ook? Als je (veel) alcohol drinken combineert met weinig kcal eten, dan is het niet zo raar dat je gewicht stabiel blijft?
Artoozondag 10 juli 2016 @ 15:41
Sunday funday:
O/L: Blueberry protein fluff
T: 2 perziken, 4 abrikozen
D: Bbq *O* 2 kabeljauwpakketjes, 1 spekfakkel, kipspiesje, veldsla met tomaat, paprika, champignonspiesje, stukje stokbrood
T: Eiwitwafels met Reece's pieces
empa1010zondag 10 juli 2016 @ 17:02
Ik breek ff in :) als lurker. Nieuw topic openen voor deze vraag leek me wat overdreven.
Heeft 1 van jullie ervaring met van die kant en klare zgn. 'healthy food service' maaltijden? Zag het op instagram, het eten ziet er zeer goed uit moet ik zeggen.
Er gaat natuurlijk niks boven zelf vers bereiden enz. enz. blabla ( :@ ) maar toch...
Myraelazondag 10 juli 2016 @ 17:08
Wat ik op Instagram zie vind ik er vooral altijd erg simpel uitzien eigenlijk.
empa1010zondag 10 juli 2016 @ 17:12
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 17:08 schreef Myraela het volgende:
Wat ik op Instagram zie vind ik er vooral altijd erg simpel uitzien eigenlijk.
Maar erg simpel kan wel erg goed zijn toch :) en vooral makkelijk. Soms is dat wel fijn, als je niet hoeft te koken en toch iets gezonds op kunt warmen.
DancingPhoebezondag 10 juli 2016 @ 17:13
Er gaat helemaal niet niets boven zelfbereiden. Als zelfbereiden de drempel is waar je steeds niet overheen kunt, prevaleert hetdooreenanderlatenbereiden dus.

Ik heb er helaas geen ervaring mee en waarschijnlijk ook het geld niet voor. Anders zou ik het zeker overwegen :Y
empa1010zondag 10 juli 2016 @ 17:16
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 17:13 schreef DancingPhoebe het volgende:
Er gaat helemaal niet niets boven zelfbereiden. Als zelfbereiden de drempel is waar je steeds niet overheen kunt, prevaleert hetdooreenanderlatenbereiden dus.

Ik heb er helaas geen ervaring mee en waarschijnlijk ook het geld niet voor. Anders zou ik het zeker overwegen :Y
Kheb er gewoon niet altijd zin in, om iets gezonds te maken :@ en om dan te voorkomen dat de Airfryer aangeslingerd wordt is zo'n maaltijd opwarmen een goed alternatief. Maar was gewoon ff benieuwd naar eventuele ervaringen :)
DancingPhoebezondag 10 juli 2016 @ 17:19
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 17:16 schreef empa1010 het volgende:

[..]

Kheb er gewoon niet altijd zin in, om iets gezonds te maken :@ en om dan te voorkomen dat de Airfryer aangeslingerd wordt is zo'n maaltijd opwarmen een goed alternatief. Maar was gewoon ff benieuwd naar eventuele ervaringen :)
Aan mij hoef je geen verantwoording af te leggen hoor :D #teamgemakzucht all the way!
DancingPhoebezondag 10 juli 2016 @ 17:19
Wie weet waar Moblo is?
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 17:24
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 17:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
Wie weet waar Moblo is?
Silverstone circuit :D Heeft Verstappen 3e (2e?) zien worden ;)
DancingPhoebezondag 10 juli 2016 @ 17:26
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 17:24 schreef Sunnythesun het volgende:

[..]

Silverstone circuit :D Heeft Verstappen 3e (2e?) zien worden ;)
Oooooh!
Myraelazondag 10 juli 2016 @ 18:52
Ik heb vandaag dulce de leche gemaakt, voor een cake met dulce de leche botercrème met gekarameliseerde pecannoten. Overal netjes vanaf gebleven tijdens het maken, maar toch 3 hapjes van een plakje genomen omdat ik twijfelde of het wel lekker genoeg was om uit te delen. Maar dikke prima. Kei lekker.

Dat maakt het lijstje van vandaag:
O: Halve bak Optimel framboos
T: Watermeloen
L: Asperges, gekookt ei en ham
T: Stuk Turks brood met rauwe ham
T: 3 happen van m'n yoghurtcake met botercrème
D: Zilvervlies rijst met tilapia en groenten in een massaman curry

Totaal rond de 1600.
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 19:04
O: 3 ham kaas tosti's
T: ijsje
D: kippensoep met volkorenstokbrood
Niet heel veel kcal maar heb dan ook vegetatief op de bank doorgebracht vandaag :+ warm, moe, sport kijken.. ik vond het wel ff prima vandaag ;)
MevrouwPuffzondag 10 juli 2016 @ 19:23
O 2 croissantjes, 2 Zachtgekookte eitjes
B Bodybalance
L 2 dubbele boterhammen boterhamworst, 2 mandarijntjes
T roze koek
D http://chickslovefood.com/elises-favo-thaise-salade/ met halve portie soba noodles
S Evy 26
La_Tramposazondag 10 juli 2016 @ 19:26
Mijn lijstje:
O: kwark met bosvruchten en wat muesli
T: handje nootjes
S: 6.5km hardlopen
L: ijsbergsla met mais, zalm, gekookt ei. En een mango en een rijstwafel
T: wat kersen
D: sajoer boontjes met rijst en kalkoenreepjes!
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 19:27
Pff ik vind jullie moedig hoor.. met dit weer hardlopen is niet mijn ding :N
La_Tramposazondag 10 juli 2016 @ 19:28
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 19:27 schreef Sunnythesun het volgende:
Pff ik vind jullie moedig hoor.. met dit weer hardlopen is niet mijn ding :N
Heerlijk juist! Gewoon lekker op een chill tempootje!
MevrouwPuffzondag 10 juli 2016 @ 19:28
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 19:27 schreef Sunnythesun het volgende:
Pff ik vind jullie moedig hoor.. met dit weer hardlopen is niet mijn ding :N
Ik ga ook pas over een uurtje :)
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 19:29
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 19:28 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Heerlijk juist! Gewoon lekker op een chill tempootje!
Dat chille tempootje van je is waarschijnlijk mijn opblaas-tempo. :P
Ik kan niet tegen de warmte. Als ik nu ga lopen dan ben ik serieus bang dat ik onwel word.. -O-
mrspoeZzondag 10 juli 2016 @ 20:47
Chille tempootjes van meer dan tien km per uur horen hier niet, dat kan namelijk niet als je dik bent.
La_Tramposazondag 10 juli 2016 @ 20:48
Ach, iedereen heeft zijn eigen chilltempo ;) Wat dat precies is, maakt niet uit. En als het echt niet gaat, dan beter wandelen of inderdaad 's avonds gaan!
MevrouwPuffzondag 10 juli 2016 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 20:48 schreef La_Tramposa het volgende:
Ach, iedereen heeft zijn eigen chilltempo ;) Wat dat precies is, maakt niet uit. En als het echt niet gaat, dan beter wandelen of inderdaad 's avonds gaan!
Het was prima te doen net :)
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 22:51
Nou.. het werd een avondje dierenarts-avonddienst helaas.. -O-
Isabeauzondag 10 juli 2016 @ 23:11
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 22:51 schreef Sunnythesun het volgende:
Nou.. het werd een avondje dierenarts-avonddienst helaas.. -O-
Is er iets met Sam? :o
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 23:13
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 23:11 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Is er iets met Sam? :o
Hij liep ineens te schudden met zijn kop en te gillen. Grasaar in zijn oor. Zat ook nogal diep en hij moest verdoofd worden om het er uit te pulken. Hij is nu nog erg moe en groggy maar als het goed is hebben ze alles er uit gekregen. Paar dagen met oorzalf behandelen en in theorie is het dan allemaal weer schoon en heel. Mits het trommelvlies niet kapot is.. dat is even afwachten wbt reactie op de oorzalf. :{
Isabeauzondag 10 juli 2016 @ 23:17
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 23:13 schreef Sunnythesun het volgende:

Hij liep ineens te schudden met zijn kop en te gillen. Grasaar in zijn oor. Zat ook nogal diep en hij moest verdoofd worden om het er uit te pulken. Hij is nu nog erg moe en groggy maar als het goed is hebben ze alles er uit gekregen. Paar dagen met oorzalf behandelen en in theorie is het dan allemaal weer schoon en heel. Mits het trommelvlies niet kapot is.. dat is even afwachten wbt reactie op de oorzalf. :{
-O- och arme Sam, die zal er weinig van hebben begrepen wat er plots zo'n pijn deed in zijn hoofd. En jullie zullen ook wel geschrokken zijn!
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 23:24
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 23:17 schreef Isabeau het volgende:

[..]

-O- och arme Sam, die zal er weinig van hebben begrepen wat er plots zo'n pijn deed in zijn hoofd. En jullie zullen ook wel geschrokken zijn!
Ja, ik ben altijd wel alert op oorproblemen aangezien het een cocker is en zeker nu het grasaar-seizoen is. Maar dit was voor het eerst voor hem.. Arme schat ;(
Isabeauzondag 10 juli 2016 @ 23:26
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 23:24 schreef Sunnythesun het volgende:

Ja, ik ben altijd wel alert op oorproblemen aangezien het een cocker is en zeker nu het grasaar-seizoen is. Maar dit was voor het eerst voor hem.. Arme schat ;(
Dat is dus een bekend probleem bij sommige hondenrassen, grasaren die in het oor terecht komen? Nooit van gehoord! Wij hadden een Friese Stabij, nooit last van gehad.
Sunnythesunzondag 10 juli 2016 @ 23:29
quote:
0s.gif Op zondag 10 juli 2016 23:26 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Dat is dus een bekend probleem bij sommige hondenrassen, grasaren die in het oor terecht komen? Nooit van gehoord! Wij hadden een Friese Stabij, nooit last van gehad.
Het is schering en inslag. De DA vertelde dat ze er weer flink druk mee zijn de laatste tijd. In oren (vooral bij langorige honden) maar ook bijv. tussen de tenen, daar kruipen ze helemaal naar binnen :X Echt heel naar..
Tink89maandag 11 juli 2016 @ 09:20
Achossie, arm beest.

Ik heb onverwacht een thuiswerkdag, dus ben even aan het puzzelen met een lijstje.

O: 2 maïsbth, 2 gebakken eieren, handje geraspte kaas.
T: Ik overweeg een griekse appeltaart te bakken vandaag, maar heel gezond is dat natuurlijk niet...
L: 4 maïsbth met kalkoenfilet, lactosevrije kaas, komkommer en wortel.
T: Wrs niks. Als ik echt heel veel trek heb een kleine suikerwafel.
D: Hebben van alles in huis... Ik denk iets aardappeligs met een worstje of vissticks en groente. Tenzij ik spontaan zin heb om uitgebreid te koken, dan bak ik misschien wel een hartige taart ofzo.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 09:34
Ik zag vanmorgen de 64 (oke, moest daarna nog wel plassen) dus ik schrok me dood :| De buren kwamen gisteren ineens aanzetten met zelfgebakken cake en koekjes, maar er moet meer misgegaan zijn. Vanaf nu echt weer strak in het stramien.

O: Vezelrijke kwarktaart
T: handje noten, rozijnen en 2 dadels, espresso macchiato
L: zelfgebakken brood, gekookt ei en slankie smeerkaas. Verder wat groente (rettich, tomaatjes, wortel)
T: wilde perzik, sinaasappel, hele mango
S: baantraining atletiek +- 60-90 min, daarnaast fiets ik zo'n 30km vandaag
D: 50g zilvervliesrijst, 75g kalkoenshoarma, sajoerboontjes met scheutje kokosmelk

Zo'n 1950 kcal. Zelfgebakken brood tikt altijd zo enorm aan qua grammen en dus koolhydraten.. Maarja het zijn echt maar 2.5 dunne sneetjes :P Ach het is wel lekker.
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 09:34
Eerste dag "vakantie", voel mij als herboren na 8 uur slaap, liter citroenwater en 45min wandeling.
Bijzonder dat op zo'n rustige manier de dag beginnen zoveel invloed heeft op lichaam en geest.

Nu ontbijt; Yoghurt met banaan
T: ?
L: Wrap met ei, groenten en bacon, bbq saus
T: ?
D: Kip met zoete aardappel & groenten?
S: Uurtje gewichten gooien

Straks eerst maar even boodschappen doen.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 09:43
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 09:34 schreef Rauw. het volgende:
Eerste dag "vakantie", voel mij als herboren na 8 uur slaap, liter citroenwater en 45min wandeling.
Bijzonder dat op zo'n rustige manier de dag beginnen zoveel invloed heeft op lichaam en geest.

Nu ontbijt; Yoghurt met banaan
T: ?
L: Wrap met ei, groenten en bacon, bbq saus
T: ?
D: Kip met zoete aardappel & groenten?
S: Uurtje gewichten gooien

Straks eerst maar even boodschappen doen.
Klinkt goed! Die 8 uur slaap er misschien ook maar proberen in te houden als je werkt ;)
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 09:48
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 09:43 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Klinkt goed! Die 8 uur slaap er misschien ook maar proberen in te houden als je werkt ;)
Mijn (waarschijnlijk) volgende klus heeft 2 uur minder reistijd (-230km per dag), dus dan is dat goed mogelijk om te houden ;)
Myraelamaandag 11 juli 2016 @ 10:14
Ik word juist echt lui van de vakantie. Nouja, ik werk wel 4 dagen in de week, maar dat is pas wat later in de middag. Dus eigenlijk voelt het gewoon alsof ik vrij en lui ben. Vandaag maar een beetje opruimen en een aantal blogjes schrijven voordat ik moet werken.

Lijstje voor vandaag:
O: Magere kwark met speculaaskruiden
L: Watermeloen salade met feta
T: Smoothie van een hele mango, ongezoete amandelmelk en een eetlepel chiazaadjes
D: Orzo met ham, erwten, gebakken champignons en een beetje kaas
Sunnythesunmaandag 11 juli 2016 @ 10:33
:O buh.. verslapen voor de fysio.. de hond heeft goed geslapen, de baasjes iets minder :')
Barreltjemaandag 11 juli 2016 @ 10:49
Arme hond!

en Rauw, wat fijn vakantie. of vrij in Eigen huis/tuin. Ik bedacht me vanmorgen nog dat DAT ook wel erg lekker is/ kan zijn. even een paardaagjes gewoon lekker helemaal niks, en toch in je Eigen vertrouwde omgeving. Ik vind het altijd zo vervelend van reizen dat je dan weer terug moer reizen en dat DAT vaak zo vermoeiend is dat je daarna weer op vakantie kan :P

Verder een matig eet weekend gehad. naar 2 events geweest : EK atletiek & North Sea Jazz festival. en DUS festival eten, dus.. Matig ( al zijn er tegenwoordig ook gezondere alternatieven) en ik heb vast ook wel wat energie verbruikt met lopen , juichen en dansen O-) :Y

Lijstje van vandaag:
O: havermpout, amandel melk, suiker
t: 3 crackers
L: soep, salade
t: Fruit
D: Kofte met rijst ( zonder rijst :P ) en ik waag me aan de tomaten vanavond. als ik dan morgen ontplof weet ik dat het DAAR aan ligt ;)

Morgen ochtend weer eens zwemmen, ik heb er al weer zin in ( al is mijn reguliere zwembad dicht, dus moet ik een andere opzoeken.. veranderingen, BRR!! :o )
BananaPancakemaandag 11 juli 2016 @ 10:55
Op netflix staat een film over de crossfit games, voor de liefhebbers.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 11:44
quote:
7s.gif Op maandag 11 juli 2016 10:49 schreef Barreltje het volgende:
Arme hond!

en Rauw, wat fijn vakantie. of vrij in Eigen huis/tuin. Ik bedacht me vanmorgen nog dat DAT ook wel erg lekker is/ kan zijn. even een paardaagjes gewoon lekker helemaal niks, en toch in je Eigen vertrouwde omgeving. Ik vind het altijd zo vervelend van reizen dat je dan weer terug moer reizen en dat DAT vaak zo vermoeiend is dat je daarna weer op vakantie kan :P

Verder een matig eet weekend gehad. naar 2 events geweest : EK atletiek & North Sea Jazz festival. en DUS festival eten, dus.. Matig ( al zijn er tegenwoordig ook gezondere alternatieven) en ik heb vast ook wel wat energie verbruikt met lopen , juichen en dansen O-) :Y

Lijstje van vandaag:
O: havermpout, amandel melk, suiker
t: 3 crackers
L: soep, salade
t: Fruit
D: Kofte met rijst ( zonder rijst :P ) en ik waag me aan de tomaten vanavond. als ik dan morgen ontplof weet ik dat het DAAR aan ligt ;)

Morgen ochtend weer eens zwemmen, ik heb er al weer zin in ( al is mijn reguliere zwembad dicht, dus moet ik een andere opzoeken.. veranderingen, BRR!! :o )
Precies waarom ik dit jaar niet op vakantie wil. Ik heb waarschijnlijk maar een paar weken tussen het inleveren van mijn proefschrift en mijn nieuwe baan, ik wil gewoon rondluieren, het huis een beetje schoonmaken, 's ochtends bedenken waar ik zin in heb..
Tink89maandag 11 juli 2016 @ 11:49
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 11:44 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Precies waarom ik dit jaar niet op vakantie wil. Ik heb waarschijnlijk maar een paar weken tussen het inleveren van mijn proefschrift en mijn nieuwe baan, ik wil gewoon rondluieren, het huis een beetje schoonmaken, 's ochtends bedenken waar ik zin in heb..
Ik zou willen dat dat hier zo werkte. Vriendlief heeft een eigen bedrijf en tenzij we weggaan en ik hem verplicht z'n laptop thuis te laten, werkt hij gewoon door. Logisch en begrijpelijk, wel frustrerend soms..

Mijn auto bleek nieuwe remcilinders en remvoering nodig te hebben, dus denk niet dat we op vakantie gaan dit jaar. Het budget was al klein door de bruiloft volgend jaar en nu is het zo ongeveer wel op... -O-

Iemand een huisje te leen? Of een huisoppasser nodig? Enige eis is: geen katten. Vriendlief is nogal allergisch...
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 11:52
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 11:49 schreef Tink89 het volgende:

[..]

Ik zou willen dat dat hier zo werkte. Vriendlief heeft een eigen bedrijf en tenzij we weggaan en ik hem verplicht z'n laptop thuis te laten, werkt hij gewoon door. Logisch en begrijpelijk, wel frustrerend soms..

Mijn auto bleek nieuwe remcilinders en remvoering nodig te hebben, dus denk niet dat we op vakantie gaan dit jaar. Het budget was al klein door de bruiloft volgend jaar en nu is het zo ongeveer wel op... -O-

Iemand een huisje te leen? Of een huisoppasser nodig? Enige eis is: geen katten. Vriendlief is nogal allergisch...

Ja dat is bij mij ook wel een beetje het gevaar, maar ik wil gewoon bereikbaar zijn als ik commentaar krijg op mijn thesis. Een echte vakantie komt dan aan het eind van het jaar wel weer.
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 11:53
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2016 10:55 schreef BananaPancake het volgende:
Op netflix staat een film over de crossfit games, voor de liefhebbers.
http://www.netflix-nederl(...)ttest-on-earth-2016/

Leuke film inderdaad, over een dag of 10 beginnen de 2016 games weer, ook leuk. *O*
Elvimaandag 11 juli 2016 @ 11:55
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2016 10:55 schreef BananaPancake het volgende:
Op netflix staat een film over de crossfit games, voor de liefhebbers.
Oh die had ik wel willen zien, maar ik heb geen Netflix ;(
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 11:56
quote:
7s.gif Op maandag 11 juli 2016 10:49 schreef Barreltje het volgende:

en Rauw, wat fijn vakantie. of vrij in Eigen huis/tuin. Ik bedacht me vanmorgen nog dat DAT ook wel erg lekker is/ kan zijn. even een paardaagjes gewoon lekker helemaal niks, en toch in je Eigen vertrouwde omgeving. Ik vind het altijd zo vervelend van reizen dat je dan weer terug moer reizen en dat DAT vaak zo vermoeiend is dat je daarna weer op vakantie kan :P

Ik vind het heerlijk, en met alle buren die in het buitenland zitten is het hier in de omgeving ook rustig.

Andere kant verveel ik mij stuk en ga ik dus allemaal dingen doen die al een aantal maanden zijn blijven liggen, dus er word nog wel wát gedaan. :@
elliebellmaandag 11 juli 2016 @ 11:56
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 11:55 schreef Elvi het volgende:

[..]

Oh die had ik wel willen zien, maar ik heb geen Netflix ;(
Je kan 1 maand gratis uitproberen bij Netflix, dus dat is misschien een optie dan?
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 11:57
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 11:55 schreef Elvi het volgende:

[..]

Oh die had ik wel willen zien, maar ik heb geen Netflix ;(
Op youtube staat ook een hele hoop..
Artoomaandag 11 juli 2016 @ 12:32
Planning hier:
O: Kom oats met courgette, whey, banaan
T: Beef jerky
L: 2 volkoren brood met omelet van 2 ei
S: Squats + deadlifts
T: Magere kwark met nootjes
D: Wraps met mix van gehakt en groenten
T: Magere kwark met nootjes en hagelslag

En nog bandrepetitie als extra soort-van-beweging :P
Myraelamaandag 11 juli 2016 @ 13:11
Mijn lunch was echt huuuuuuuuge. Ik ontplof. Volgens mij heb ik bijna een kilo watermeloen op. Ik had het even moeten wegen. :')
Barreltjemaandag 11 juli 2016 @ 13:50
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 11:49 schreef Tink89 het volgende:


Iemand een huisje te leen? Of een huisoppasser nodig? Enige eis is: geen katten. Vriendlief is nogal allergisch...

Helaas, een poezebeest hier, anders had je even lekker uit mogen waaien in het haagse! ;)
Wel een leuke optie om het zo te proberen!!
Tink89maandag 11 juli 2016 @ 14:41
quote:
7s.gif Op maandag 11 juli 2016 13:50 schreef Barreltje het volgende:

[..]

Helaas, een poezebeest hier, anders had je even lekker uit mogen waaien in het haagse! ;)
Wel een leuke optie om het zo te proberen!!
Ik zal eens met vriendlief overleggen of het onoverkomelijk probleem is.
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 15:11
1 deel aardbei
1 deel banaan
1 deel appelmoes (liefst zonder al die extra shit)
1 blender

Yes, it will blend! *O*
Kan gerust 1 minuutje in de blender blijven, dan wordt het soort van luchtig ook.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 15:29
quote:
14s.gif Op maandag 11 juli 2016 15:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
1 deel aardbei
1 deel banaan
1 deel appelmoes (liefst zonder al die extra shit)
1 blender

Yes, it will blend! *O*
Kan gerust 1 minuutje in de blender blijven, dan wordt het soort van luchtig ook.
En dan? Heb je een babyhapje? :P
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 15:43
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 15:29 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

En dan?
:')
quote:
Heb je een babyhapje? :P
Geen idee. Maar ik weet tenminste wel wat erin zit?
Elvimaandag 11 juli 2016 @ 15:46
Is meer iets voor een smoothie-bowl trouwens :P
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 15:57
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 15:46 schreef Elvi het volgende:
Is meer iets voor een smoothie-bowl trouwens :P
Tis gewoon vloeibaar en uit een glas te drinken. De smaak is ook goed.

't blenden zelf ging wel wat lastiger, maar ik heb nog niet zoveel ervaring met dat ding.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 15:57
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 15:43 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

:')

[..]

Geen idee. Maar ik weet tenminste wel wat erin zit?
Oke, maar wat wil je daarmee zeggen in het dieet-topic? Het zal vast lekker zijn maar het is ook wel een snelle manier om veel suikers en calorieen weg te werken. Hoeft geen probleem te zijn natuurlijk, maar dat hangt weer af van wat je de rest van de dag eet en wat je doelen zijn.
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:00
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 15:57 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Oke, maar wat wil je daarmee zeggen in het dieet-topic? Het zal vast lekker zijn maar het is ook wel een snelle manier om veel suikers en calorieen weg te werken. Hoeft geen probleem te zijn natuurlijk, maar dat hangt weer af van wat je de rest van de dag eet en wat je doelen zijn.
Fruit hoort toch gewoon bij een goed dieet?

Ja, snap ik. Ben er wel semi-serieus mee bezig, sinds een jaartje ongeveer?

Ik post hier ook al wat langer mee, maar niet zo vaak.

Mijn doelen? In elk geval gezonder zijn en zo min mogelijk overgewicht. So far so good, maar met dit weer ben ik niet graag buiten, beweeg dus ook minder dan vorig jaar.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:01
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:00 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Fruit hoort toch gewoon bij een goed dieet?

Ja, snap ik. Ben er wel semi-serieus mee bezig, sinds een jaartje ongeveer?

Ik post hier ook al wat langer mee, maar niet zo vaak.

Mijn doelen? In elk geval gezonder zijn en zo min mogelijk overgewicht. So far so good, maar met dit weer ben ik niet graag buiten, beweeg dus ook minder dan vorig jaar.
Klopt, maar als je alles blend verdwijnen wel een deel van de vezels. Daarnaast klok je met zo'n sapje/smoothie makkelijker 3 stuks fruit weg dan wanneer je die allemaal los zou eten dus tikt het sneller aan qua calorieen. Nogmaals; hoeft geen probleem te zijn, maar zo'n smoothie bevat vaak net zoveel suiker als 2 glazen cola, vergeet dat niet.

Maar so far so good klinkt goed ;)
Waarom ben je met dit weer niet graag buiten? En is het weer zo anders dan vorig jaar?
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:04
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:01 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Klopt, maar als je alles blend verdwijnen wel een deel van de vezels. Daarnaast klok je met zo'n sapje/smoothie makkelijker 3 stuks fruit weg dan wanneer je die allemaal los zou eten dus tikt het sneller aan qua calorieen. Nogmaals; hoeft geen probleem te zijn, maar zo'n smoothie bevat vaak net zoveel suiker als 2 glazen cola, vergeet dat niet.

Maar so far so good klinkt goed ;)
Waarom ben je met dit weer niet graag buiten? En is het weer zo anders dan vorig jaar?
Ja, snap ik wat die vezels betreft.

Soms moet ik fruit weggooien en zo krijg ik het toch nog naar binnen.

Qua vezels zit het wel goed bij mij.

Vanwege het onvoorspelbare karakter (en dan vooral de regen), ik heb geen goeie regenkleding. Heb nieteens meer een goeie jas :') en alle spullen drogen (vooral schoenen) levert weer een hoop extra gedoe op (heb maar 2 paar en 1 paar is nodig aan vervanging toe (zijn binnensportgympen en die zijn niet waterdicht :+ ))
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:05
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:04 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ja, snap ik wat die vezels betreft.

Soms moet ik fruit weggooien en zo krijg ik het toch nog naar binnen.

Qua vezels zit het wel goed bij mij.

Vanwege het onvoorspelbare karakter (en dan vooral de regen), ik heb geen goeie regenkleding. Heb nieteens meer een goeie jas :') en alle spullen drogen (vooral schoenen) levert weer een hoop extra gedoe op.
Sorry maar dat klinkt toch een beetje als een slap smoesje, zo vaak regent het niet en onvoorspelbaar is het ook vaak niet; als je weet dat je een uurtje wilt wandelen kun je toch kijken of het het komende uur droog blijft?
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:07
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:05 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Sorry maar dat klinkt toch een beetje als een slap smoesje, zo vaak regent het niet en onvoorspelbaar is het ook vaak niet; als je weet dat je een uurtje wilt wandelen kun je toch kijken of het het komende uur droog blijft?
Ik ben het echt zo ontzettend zat om me steeds maar te moeten gaan verantwoorden voor dit soort aanname-kul... :')

Ik ben dit jaar al zeker een keer of 4 helemaal doorweekt thuis gekomen (de laatste keer was anderhalve week terug), maar lamaar zitten, mevrouw babypapje
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:11
quote:
13s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:07 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ben het echt zo ontzettend zat om me steeds maar te moeten gaan verantwoorden voor dit soort aanname-kul... :')

Ik ben dit jaar al zeker een keer of 4 helemaal doorweekt thuis gekomen (de laatste keer was anderhalve week terug), maar lamaar zitten, mevrouw babypapje
4x in een jaar natgeregend vind je teveel? Ik ben wel eens 4x op een dag natgeregend. Even vervelend voor je humeur, maar ga je ook niet dood aan.

Het maakt mij verder niet uit hoor, je hoeft je niet te verantwoorden. Ik probeerde alleen wat tips te geven. En ik denk eerlijk gezegd dat je niet weet wat je mist als je niet lekker elke dag minstens een uurtje buitenlucht pakt, maar als je gelukkiger wordt van op de bank zitten moet je dat vooral doen. Meneer babypapje ;)
Elvimaandag 11 juli 2016 @ 16:13
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:11 schreef La_Tramposa het volgende:

Het maakt mij verder niet uit hoor, je hoeft je niet te verantwoorden. Ik probeerde alleen wat tips te geven. En ik denk eerlijk gezegd dat je niet weet wat je mist als je niet lekker elke dag minstens een uurtje buitenlucht pakt, maar als je gelukkiger wordt van op de bank zitten moet je dat vooral doen. Meneer babypapje ;)
Zo kwam het niet over...Je kwam behoorlijk agressief over. Misschien moet je even wat eten?
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:14
Zo kwam het wel over, maar sommige mensen lezen in alles een persoonlijke aanval en reageren daar als een malloot op.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:15
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:13 schreef Elvi het volgende:

[..]

Zo kwam het niet over...Je kwam behoorlijk agressief over. Misschien moet je even wat eten?
Haha oh ik heb geen honger hoor en het was ook zeker niet aggressief volgens mij. Maar goed, ik snapte de zin van die eerste post niet helemaal dus daarom ging ik erop in, ik wil het ook best langs me heen laten gaan hoor ;)
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:17
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:15 schreef magnetronkoffie het volgende:
w 1e reactie op mijn post was geen tip. Het klopte niet eens.

Zo eerlijk ben je niet.

En je zit vol met aanname-kul. Je kent me nieteens, maar hebt je mening wel al klaar liggen.

Als je op een normale manier op me had gereageerd (dus niet zoals je 1e post en al helemaal niet deze laatste van je), dan was er niks aan de hand geweest.

En het is gewoon vloeibaar en prima uit een glas te drinken .
Wat neem ik aan dan? Ik zeg alleen wat ik denk en daar ben ik eerlijk in. Maar goed, ik ga niet in discussie, het is geen probleem van wereldbelang of zo, iedereen moet lekker eten en drinken waar hij gelukkig van wordt en datzelfde geldt voor wel of niet naar buiten gaan!
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:17
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:14 schreef DancingPhoebe het volgende:
Zo kwam het wel over, maar sommige mensen lezen in alles een persoonlijke aanval en reageren daar als een malloot op.
Zo kwam het wel over voor jou (tis niet alsof jij een toonbeeld van objectiviteit bent), en serieus, waar bemoei je je mee?
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:15 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Haha oh ik heb geen honger hoor en het was ook zeker niet aggressief volgens mij. Maar goed, ik snapte de zin van die eerste post niet helemaal dus daarom ging ik erop in, ik wil het ook best langs me heen laten gaan hoor ;)
Je snapte de zin prima. het was een blenderrecept...snap eerlijk gezegd niet waarom je daar zo moeilijk over zit te doen.
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:19
Ik had vandaag de fijnste sportsessie in lange tijd! Gaf energie en ik haalde alles wat ik me voor had genomen!
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:21
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:17 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Zo kwam het wel over voor jou (tis niet alsof jij een toonbeeld van objectiviteit bent), en serieus, waar bemoei je je mee?

[..]

Je snapte de zin prima. het was een blenderrecept...snap eerlijk gezegd niet waarom je daar zo moeilijk over zit te doen.
Nouja, dit is een dieet topic, waar mensen praten over hun doelen en het eten en de beweging wat ze daarbij gebruiken om die doelen te behalen. Soms willen ze daar tips over of delen ze een recept wat voor hen hele gunstige voedingswaarden heeft en lekker is en allicht voor anderen ook.
Jij plempt zomaar uit het niets een recept zonder context, wat an sich niet heel gunstige voedingswaarden heeft. Dit is niet het post-je-willekeurige-recepten-topic, vandaar dat ik vroeg wat je wilde met die post..
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:22
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:21 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Nouja, dit is een dieet topic, waar mensen praten over hun doelen en het eten en de beweging wat ze daarbij gebruiken om die doelen te behalen. Soms willen ze daar tips over of delen ze een recept wat voor hen hele gunstige voedingswaarden heeft en lekker is en allicht voor anderen ook.
Jij plempt zomaar uit het niets een recept zonder context, wat an sich niet heel gunstige voedingswaarden heeft. Dit is niet het post-je-willekeurige-recepten-topic, vandaar dat ik vroeg wat je wilde met die post..
Kind, waar haal je de kracht vandaan. Ik bewonder je er om *O*
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:23
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:22 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Kind, waar haal je de kracht vandaan. Ik bewonder je er om *O*
Haha :P Ik heb de hele dag herkansingen nagekeken dus mijn geduldpotje moest redelijk vol zijn ;) Ik ga zo de energie er wel even uit rennen!
Wat voor sportsessie had je, sportschool?
Elvimaandag 11 juli 2016 @ 16:23
Nou ja dit:

quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 15:57 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Oke, maar wat wil je daarmee zeggen in het dieet-topic?
vind ik vrij aanvallend overkomen. Alsof je er een beetje vanuit ging dat hij kwam trollen. Als dit voor hem een manier is om voldoende fruit binnen te krijgen dan is dat toch prima? Hij drinkt het niet elke dag en niet meerdere keren per dag.

Volgens mij staat onderaan voor je kunt reageren ook "een belerend, betweterig toontje is niet gewenst" en zo vond ik je wel overkomen. Je had het ook anders kunnen formuleren.

Zelf drink ik ook geen fruit smoothies om dezelfde reden als jij (teveel suiker en calorieën in 1 keer en dat zonder vezels) , maar iedereen heeft zo zn eigen ideeën. Er zijn genoeg 'fitgirls' op instagram bijvoorbeeld die nog steeds dagelijks fruitsmoothies drinken en dat als gezond zien. Prima, kan toch ook een zienswijze zijn? Als dit voor hem in zijn voedingspatroon past, en werkt (want hij is al heel veel afgevallen) dan is er toch niks aan de hand?
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:23 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Haha :P Ik heb de hele dag herkansingen nagekeken dus mijn geduldpotje moest redelijk vol zijn ;) Ik ga zo de energie er wel even uit rennen!
Wat voor sportsessie had je, sportschool?
Ja gewoon the usual, lekker snelwandelen op de loopband, apparaten, alles ging haast vanzelf O+
Donnamaandag 11 juli 2016 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:19 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik had vandaag de fijnste sportsessie in lange tijd! Gaf energie en ik haalde alles wat ik me voor had genomen!
*O*
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:24
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:21 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Nouja, dit is een dieet topic, waar mensen praten over hun doelen en het eten en de beweging wat ze daarbij gebruiken om die doelen te behalen. Soms willen ze daar tips over of delen ze een recept wat voor hen hele gunstige voedingswaarden heeft en lekker is en allicht voor anderen ook.
Jij plempt zomaar uit het niets een recept zonder context, wat an sich niet heel gunstige voedingswaarden heeft. Dit is niet het post-je-willekeurige-recepten-topic, vandaar dat ik vroeg wat je wilde met die post..
En waarom breng je dit niet meteen op deze manier? Was het nou zo moeilijk om deze post zo te brengen ipv hoe je het in 1e instantie deed?
Donnamaandag 11 juli 2016 @ 16:25
Ik ga vanavond wandelen met een vriendin, lekker buiten. Minimaal 5km heb ik besloten.

Morgen weer sportschool. :Y
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:25
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:23 schreef Elvi het volgende:
Nou ja dit:

[..]

vind ik vrij aanvallend overkomen. Alsof je er een beetje vanuit ging dat hij kwam trollen. Als dit voor hem een manier is om voldoende fruit binnen te krijgen dan is dat toch prima? Hij drinkt het niet elke dag en niet meerdere keren per dag.

Volgens mij staat onderaan voor je kunt reageren ook "een belerend, betweterig toontje is niet gewenst" en zo vond ik je wel overkomen. Je had het ook anders kunnen formuleren.

Zelf drink ik ook geen fruit smoothies om dezelfde reden als jij (teveel suiker en calorieën in 1 keer en dat zonder vezels) , maar iedereen heeft zo zn eigen ideeën. Er zijn genoeg 'fitgirls' op instagram bijvoorbeeld die nog steeds dagelijks fruitsmoothies drinken en dat als gezond zien. Prima, kan toch ook een zienswijze zijn? Als dit voor hem in zijn voedingspatroon past, en werkt (want hij is al heel veel afgevallen) dan is er toch niks aan de hand?
Als je dat aanvallend vindt overkomen is het volgens mij reflecterend lezen, ik bedoelde er verder niks mee behalve die vraag.
Elvimaandag 11 juli 2016 @ 16:33
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:29 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Had het wat met jou en jouw mening te maken? En die van jou uiteraard ook.
Ja, want tot een paar maanden geleden dacht ik ook nog dat fruitsmoothies gezond waren :) ik heb er best veel van weggewerkt omdat ik dacht dat ze gezond waren. Als iemand toendertijd zo op mij zou hebben gereageerd zou ik ook denken 'wtf'.
Niet iedereen volgt hetzelfde traject en krijgt dezelfde informatie binnen. Dus wat voor de een heel logisch is "zo krijg je extreem veel suikers binnen" is voor de ander iets compleet nieuws. Als je dan denkt dat de ander aan het trollen is puur omdat diegene niet weet dat er in een fruitsmoothie veel suikers zitten dan is er heel wat miscommunicatie.

En btw MK is mn ex, dat is hij niet voor niks :P En ik ben het vaak genoeg met hem oneens, maar ik snap in dit geval wel waarom hij zich aangevallen voelt.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:33
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:30 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Deze geldt voor DP alsook Myraela.

Die opmerking over "flauw excuus" van L_T was ook nergens voor nodig. Waarom zou ik daarover moeten gaan liegen? Das gewoon raar.
Ik bedoelde niet dat je erover liegt. Disclaimer: deze post is niet als aggressief of belerend of wat dan ook bedoeld. Ik bedoelde alleen dat we soms (ik in ieder geval wel, ik wil hier niets aannemen over jou maar het geldt denk ik voor de meeste mensen) dingen als reden opvoeren tegenover onszelf die eigenlijk smoesjes zijn (de sportschool is ver weg, ik heb geen tijd, het is slecht weer, ik heb al zo hard gewerkt de hele dag).
Het is voor iedereen moeilijk om uit zo'n patroon te breken maar als het lukt is het vaak wel een grote eye-opener achteraf.
Myraelamaandag 11 juli 2016 @ 16:34
Serieus, laat het los. Probeer eens niet alles tot in den treuren te bespreken omdat jij je ergens aangevallen door voelt. Probeer gewoon eens iets te leren van al die andere situaties die precies hetzelfde waren.
SQmaandag 11 juli 2016 @ 16:35
Mensenkinderen zeg. Over van muggen olifanten maken gesproken.

IS HET MAANDAG OFZO!
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:36
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:33 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Ik bedoelde niet dat je erover liegt. Disclaimer: deze post is niet als aggressief of belerend of wat dan ook bedoeld. Ik bedoelde alleen dat we soms (ik in ieder geval wel, ik wil hier niets aannemen over jou maar het geldt denk ik voor de meeste mensen) dingen als reden opvoeren tegenover onszelf die eigenlijk smoesjes zijn (de sportschool is ver weg, ik heb geen tijd, het is slecht weer, ik heb al zo hard gewerkt de hele dag).
Het is voor iedereen moeilijk om uit zo'n patroon te breken maar als het lukt is het vaak wel een grote eye-opener achteraf.
Ik denk dat dit wel duidelijk is (deze vraag die ik je stel)
quote:
5s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:24 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

En waarom breng je dit niet meteen op deze manier? Was het nou zo moeilijk om deze post zo te brengen ipv hoe je het in 1e instantie deed?
edit:
En even serieus...ik vertelde je al dat ik zeker 4x natgeregend was (en dan bedoel ik helemaal doorweekt tot op het ondergoed), gewoonlijk gebeurt dat niet terwijl ik binnen thuis niks zit te doen.

Ik ben in ruim een jaar tijd al meer dan 20kg kwijtgeraakt en dan kom je met zo'n rare opmerking...was echt nergens voor nodig. Maar met lekker weer gaat het beter...op zompige schoenen ga ik niet 2 uur wandelen hoor...
Myraelamaandag 11 juli 2016 @ 16:36
quote:
14s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Doe je nog de groeten aan deez?
Of kom je mij nu lastig vallen omdat deez even offline is?
Sorry? Deez van de frontpage? Of wie?
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:38
quote:
5s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:36 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik denk dat dit wel duidelijk is (deze vraag die ik je stel)

[..]

Zoals ik al zei, ik lees en schreef mijn eerste posts niet als aanvallend. Ik stel gewoon een vraag, daarna werd het meteen als een aanval opgevallen en gingen we elkaar volgens mij verkeerd begrijpen. Nu doe je hetzelfde weer; ik zeg er uitgebreid bij dat ik niet dingen over jou specifiek aan probeer te nemen maar dat dit volgens mij voor iedereen geldt en nu concludeer je weer dat ik jou een zeikerd noem.

Als dat zo is ben ik zelf ook vaak genoeg een zeikerd. Maar ik probeer er wel scherp op te blijven. En heel eerlijk vind ik als je 4x in een heel jaar natregenen een probleem vindt wel een beetje een zeikerd :P Het is maar water! ;)
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:38
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:33 schreef Elvi het volgende:

[..]

Ja, want tot een paar maanden geleden dacht ik ook nog dat fruitsmoothies gezond waren :) ik heb er best veel van weggewerkt omdat ik dacht dat ze gezond waren. Als iemand toendertijd zo op mij zou hebben gereageerd zou ik ook denken 'wtf'.
Niet iedereen volgt hetzelfde traject en krijgt dezelfde informatie binnen. Dus wat voor de een heel logisch is "zo krijg je extreem veel suikers binnen" is voor de ander iets compleet nieuws. Als je dan denkt dat de ander aan het trollen is puur omdat diegene niet weet dat er in een fruitsmoothie veel suikers zitten dan is er heel wat miscommunicatie.

En btw MK is mn ex, dat is hij niet voor niks :P En ik ben het vaak genoeg met hem oneens, maar ik snap in dit geval wel waarom hij zich aangevallen voelt.
Als je zelf niet in leert zien dat ipv misplaatst stampvoeten en verongelijkt doen je meer bereikt met vragen naar verdieping en uitleg zul je niet bijzonder snel leren, dan blijf je maar tegen conflicten en mensen die zich de ziekte aan je ergeren aanlopen, ipv tegen (dezelfde) mensen die bereid zijn dingen aan je uit te leggen en je op weg of verder te helpen, waar dit topic voor bedoel is, en waar ik LT toch wel 1 van de meest geduldige en behulpzame posters ervaar.

Lekker janken om de vorm die je, met je calimero-complex, altijd ervaart als niet passend bij iemand van jouw grandeur (oid?) ipv aan de slag met de inhoud, brengt je nergens. Als je behoefte hebt aan kusjekroel en het hele internet wil trainen in hoe ze met jou om moeten gaan ( :') ) ga dat dan ajb ergens anders doen, want daar gaat dit topic niet om and frankly, nobodycuuuuuuuuuurs.
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:41
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:38 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Zoals ik al zei, ik lees en schreef mijn eerste posts niet als aanvallend. Ik stel gewoon een vraag, daarna werd het meteen als een aanval opgevallen en gingen we elkaar volgens mij verkeerd begrijpen. Nu doe je hetzelfde weer; ik zeg er uitgebreid bij dat ik niet dingen over jou specifiek aan probeer te nemen maar dat dit volgens mij voor iedereen geldt en nu concludeer je weer dat ik jou een zeikerd noem.

Als dat zo is ben ik zelf ook vaak genoeg een zeikerd. Maar ik probeer er wel scherp op te blijven. En heel eerlijk vind ik als je 4x in een heel jaar natregenen een probleem vindt wel een beetje een zeikerd :P Het is maar water! ;)
Had een edit gemaakt, doe m effe hierzo
quote:
edit:
En even serieus...ik vertelde je al dat ik zeker 4x natgeregend was (en dan bedoel ik helemaal doorweekt tot op het ondergoed), gewoonlijk gebeurt dat niet terwijl ik binnen thuis niks zit te doen.
Maar ik heb je lang niet alles verteld, maar je vroeg verder ook niet door, had meteen je mening klaar liggen en daar houd ik gewoon niet zo van.

Ik ben in ruim een jaar tijd al meer dan 20kg kwijtgeraakt en dan kom je met zo'n rare opmerking over thuiszitten...was echt nergens voor nodig. Maar met lekker weer gaat het beter...op zompige schoenen ga ik niet 2 uur wandelen de dag nadat ik natgeregend ben...
Lonaamaandag 11 juli 2016 @ 16:41
'Oh even kijken wat er vandaag in Dieet gepost is'

Nope-Meme-04.jpg

Godsamme zeg. :')

Lat0r.
SQmaandag 11 juli 2016 @ 16:42
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:41 schreef Lonaa het volgende:
'Oh even kijken wat er vandaag in Dieet gepost is'

[ afbeelding ]

Godsamme zeg. :')

Lat0r.
*pakt Lonaas arm en zwaait
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:43
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:38 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Als je zelf niet in leert zien dat ipv misplaatst stampvoeten en verongelijkt doen je meer bereikt met vragen naar verdieping en uitleg zul je niet bijzonder snel leren, dan blijf je maar tegen conflicten en mensen die zich de ziekte aan je ergeren aanlopen, ipv tegen (dezelfde) mensen die bereid zijn dingen aan je uit te leggen en je op weg of verder te helpen, waar dit topic voor bedoel is, en waar ik LT toch wel 1 van de meest geduldige en behulpzame posters ervaar.

Lekker janken om de vorm die je, met je calimero-complex, altijd ervaart als niet passend bij iemand van jouw grandeur (oid?) ipv aan de slag met de inhoud, brengt je nergens. Als je behoefte hebt aan kusjekroel en het hele internet wil trainen in hoe ze met jou om moeten gaan ( :') ) ga dat dan ajb ergens anders doen, want daar gaat dit topic niet om and frankly, nobodycuuuuuuuuuurs.
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:17 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

tis niet alsof jij een toonbeeld van objectiviteit bent
Een dergelijke post was wel te voorspellen van jou, DP
Lonaamaandag 11 juli 2016 @ 16:43
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:42 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

*pakt Lonaas arm en zwaait
Samenwerking. O+
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:44
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:43 schreef Lonaa het volgende:

[..]

Samenwerking. O+
Kom terug! Laat ons niet alleen met dat!
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:46
Kan iemand niet even een motiverende progressie-foto of update geven, dan worden we weer allemaal geinspireerd en blij :D
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:47
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:46 schreef La_Tramposa het volgende:
Kan iemand niet even een motiverende progressie-foto of update geven, dan worden we weer allemaal geinspireerd en blij :D
Ik ben er bijjjjjjjna! Maar nog niet helemaal :(
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:47
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:46 schreef La_Tramposa het volgende:
Kan iemand niet even een motiverende progressie-foto of update geven, dan worden we weer allemaal geinspireerd en blij :D
Zat laatste keer volgens mij op iets van 81kg?

Ik had wel wat mijlpalen gepost in deze reeks eerder, maar zou ze dan allemaal moeten gaan opzoeken.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:48
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Zat laatste keer volgens mij op iets van 81kg?

Ik had wel wat mijlpalen gepost in deze reeks eerder, maar zou ze dan allemaal moeten gaan opzoeken.
Oke, nou 20kg afvallen is knap in ieder geval!
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:48
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:48 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Oke, nou 20kg afvallen is knap in ieder geval!
Komt omdat ik sinds vorig jaar heul de dag binnen zit en alleen maar smoothies drink O+
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 16:49
quote:
14s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:48 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Komt omdat ik sinds vorig jaar heul de dag binnen zit en alleen maar smoothies drink O+
Als je het houdt bij 3 smoothies per dag zal het best werken ;)
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:52
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:49 schreef La_Tramposa het volgende:

[..]

Als je het houdt bij 3 smoothies per dag zal het best werken ;)
Ik heb er pas 2 gemaakt sinds ik m'n blender weer uit de kast heb uitgegraven.
SQmaandag 11 juli 2016 @ 16:52
quote:
4s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Als ik zeg dat ik het vervelend vind dat ik helemaal doorweekt thuis kom en zij reageert met "tis alleen maar water!", vind ik -dat- ook niet bepaald constructief, Lonaa
Nou ja, feitelijk IS het ook alleen maar water, heel feitelijk gezien :+

Maar goed, er wordt al goed geruimd, dus laten we er nou niet meer van maken dan het feitelijk is. Iedereen de tenen in en lief lachen!
LPFANmaandag 11 juli 2016 @ 16:52
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:52 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Nou ja, feitelijk IS het ook alleen maar water, heel feitelijk gezien :+

Maar goed, er wordt al goed geruimd, dus laten we er nou niet meer van maken dan het feitelijk is. Iedereen de tenen in en lief lachen!
Dit.
Tink89maandag 11 juli 2016 @ 16:53
Grr, zit ik te lezen met een bak (light en zonder suiker enzo natuurlijk)-popcorn, wordt de helft weggehaald. Ik vind het bijna jammer.

Ik heb een rare eetdag vandaag. Op zich genoeg en gezond, maar gewoon echt compleet zonder plan of patroon. Nu vooral even nadenken over het avondeten.
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:54
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:52 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Nou ja, feitelijk IS het ook alleen maar water, heel feitelijk gezien :+
Klopt, maar het gaat natuurlijk ook om de toon van een bericht he?
Maar ik heb m'n zegje wel gedaan en weet nu wat ik aan haar heb en ga hebben.
quote:
Maar goed, er wordt al goed geruimd, dus laten we er nou niet meer van maken dan het feitelijk is. Iedereen de tenen in en lief lachen!
*)
DeLunamaandag 11 juli 2016 @ 16:55
quote:
2s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:41 schreef Lonaa het volgende:
'Oh even kijken wat er vandaag in Dieet gepost is'

[ afbeelding ]

Godsamme zeg. :')

Lat0r.
Ik moest lachen. En nu even teruglezen
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 16:56
quote:
10s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:55 schreef DeLuna het volgende:

[..]

Ik moest lachen. En nu even teruglezen
Ik vond hem ook superkomisch, maar wilde er niet teveel een slowchat van gaan maken :P.
Had 'm wel alvast gedownload voor ie weer weg zou zijn :P.
Lonaamaandag 11 juli 2016 @ 16:57
Ik ben ook best komisch.
Myraelamaandag 11 juli 2016 @ 16:58
Ik wil nu al mijn avondeten, maar mijn vriend is nog niet thuis. ;( Het is veel te rustig op m'n werk, geen afleiding. #altijdwatteklagen
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 16:58
quote:
14s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:58 schreef Myraela het volgende:
Ik wil nu al mijn avondeten, maar mijn vriend is nog niet thuis. ;( Het is veel te rustig op m'n werk, geen afleiding. #altijdwatteklagen
Ga even lekker iets zoeken in je kast!
Myraelamaandag 11 juli 2016 @ 17:01
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:58 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ga even lekker iets zoeken in je kast!
Hahaha, ik kom m'n kast niet meer in. :') Al hangen er nu sleutels voor de zekerheid.
#ANONIEMmaandag 11 juli 2016 @ 17:45
Vorige week 103,5. Vandaag 102,8.
Had het niet verwacht. Door de pistachenoten haha. Maar een meevaller. 9,5 kilo al!
Sunnythesunmaandag 11 juli 2016 @ 17:51
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:52 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Nou ja, feitelijk IS het ook alleen maar water, heel feitelijk gezien :+

Maar goed, er wordt al goed geruimd, dus laten we er nou niet meer van maken dan het feitelijk is. Iedereen de tenen in en lief lachen!
Oooohhhh... ik kon het al totaal niet meer volgen hier :') :')

My god..

* Sunnythesun rent achter Lonaa aan
MutedFaithmaandag 11 juli 2016 @ 18:16
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:53 schreef Tink89 het volgende:
Grr, zit ik te lezen met een bak (light en zonder suiker enzo natuurlijk)-popcorn, wordt de helft weggehaald. Ik vind het bijna jammer.
Ik heb geen ruimte voor popcorn in t lijstje van vandaag. Dus ik ben blij dat er al een deel weg is..
Artoomaandag 11 juli 2016 @ 18:28
Shit, er zijn dingen weggehaald? Ik ben te laat! :'( Het raam uit met die popcorn!
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 18:35
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:28 schreef Artoo het volgende:
Shit, er zijn dingen weggehaald? Ik ben te laat! :'( Het raam uit met die popcorn!
Van dat spul word je toch alleen maar dik :)

Zit nu een zak van die tortilla broodjes/pannenkoeken te eten, had daar ineens enorm veel trek in :')
#ANONIEMmaandag 11 juli 2016 @ 18:45
KgwKK5P.jpg

Je ziet het hier niet zo goed, maar rechts was 9,5 kilo zwaarder :)
#ANONIEMmaandag 11 juli 2016 @ 18:47
r28WKf5.jpg

Hier zie je het beter :)

Nu op naar de 95, want dan mag ik nieuwe inkt van mezelf *O* *O*
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 18:49
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 17:45 schreef Pizzapuntje het volgende:
Vorige week 103,5. Vandaag 102,8.
Had het niet verwacht. Door de pistachenoten haha. Maar een meevaller. 9,5 kilo al!
Ga nou niet denken dat pistachenoten snaaien dus past bij afvallen!

Goede vooruitgang hee!
#ANONIEMmaandag 11 juli 2016 @ 18:50
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:49 schreef DancingPhoebe het volgende:

[..]

Ga nou niet denken dat pistachenoten snaaien dus past bij afvallen!

Goede vooruitgang hee!
Ja, ik at afgelopen week 2 zakken leeg, 1 per keer, heel slecht, die haal ik dus niet meer in huis.

Thanks, ben erg tevreden.

Morgen naar Texel 3 dagen met fwb en haar ouders, ben heel benieuwd, veel lopen en fietsen in ieder geval :)
Sjeenmaandag 11 juli 2016 @ 18:50
quote:
9s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Van dat spul word je toch alleen maar dik :)

Zit nu een zak van die tortilla broodjes/pannenkoeken te eten, had daar ineens enorm veel trek in :')
de ironie...
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 18:50
Ik zit er aan te denken even te stoppen met wegen... Op de een of andere manier lijkt vrij laag zitten killing voor mijn verdere motivatie te zijn ofzo. Dan heb ik een paar fuck all dagen en kan ik weer opnieuw beginnen... Zo ben ik dus al eeeeeeeeeeuwen zoet om onder de 70 te komen :')
magnetronkoffiemaandag 11 juli 2016 @ 18:51
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:50 schreef Sjeen het volgende:

[..]

de ironie...
Moet kunnen af en toe :)
Sjeenmaandag 11 juli 2016 @ 18:59
Whatever...

Iijstje
O: 2 desem, pindakaas
T: 30 gram gemengde noten
L: 2 minipistolets, restje lamsbout, sla, paprika, knoflookvinaigrette
T: pruim, 2 havercrackers
S: krachttraining
D: romainesla, rest gegrilde kip, vinaigrette, toast
T: kwark, banaan, whey
Artoomaandag 11 juli 2016 @ 20:08
quote:
6s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Moet kunnen af en toe :)
Carbs zijn de duivel!
Donnamaandag 11 juli 2016 @ 20:53
Zo, maar weer even 6km gewandeld. Wel een beetje benauwd buiten, maar goed.
BananaPancakemaandag 11 juli 2016 @ 20:56
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 11:53 schreef Rauw. het volgende:

[..]

http://www.netflix-nederl(...)ttest-on-earth-2016/

Leuke film inderdaad, over een dag of 10 beginnen de 2016 games weer, ook leuk. *O*
Ja ik ga die games ook kijken denk. Zelf ga ik binnenkort een proefles volgen!
Weet jij of je ze online kan volgen ergens?
MevrouwPuffmaandag 11 juli 2016 @ 21:04
Ik heb spierpijn door gister Bodybalance en rennen!
En net friet op want extreem drukke dag na vakantie + dienst + hongerrrr en ik heb maar een beetje spijt :@
En ik kreeg te horen dat ik was afgevallen in m'n gezicht, das wel winning!

/opsompost
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 21:33
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:47 schreef Pizzapuntje het volgende:
[ afbeelding ]

Hier zie je het beter :)

Nu op naar de 95, want dan mag ik nieuwe inkt van mezelf *O* *O*
Goed bezig!
IJsdraakjemaandag 11 juli 2016 @ 21:52
Pokémon Go is goed voor mijn stappen. :7

Lekker een uur wezen wandelen net en vanmorgen een halve kg minder tov vorige week. :)
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 21:58
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2016 20:56 schreef BananaPancake het volgende:

[..]

Ja ik ga die games ook kijken denk. Zelf ga ik binnenkort een proefles volgen!
Weet jij of je ze online kan volgen ergens?
via games.crossfit.com of anders via Youtube streams (daar volgde ik vorig jaar)

Ik ben net weer thuis en heb mij voor de les van morgenvroeg ook aangemeld :').
Genieten.
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 22:08
En wie jankt om een beetje regen is een regelrecht mietje, Het is gewoon fucking water en je droogt vanzelf weer op. _O-

Mag ik dat zeggen?
Isabeaumaandag 11 juli 2016 @ 22:14
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 18:47 schreef Pizzapuntje het volgende:
[ afbeelding ]

Hier zie je het beter :)

Nu op naar de 95, want dan mag ik nieuwe inkt van mezelf *O* *O*
Je ziet het al wel hoor ^O^ Doorgaan *O*
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 22:18
quote:
10s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:08 schreef Rauw. het volgende:
En wie jankt om een beetje regen is een regelrecht mietje, Het is gewoon fucking water en je droogt vanzelf weer op. _O-

Mag ik dat zeggen?
Vast niet :D
DeLunamaandag 11 juli 2016 @ 22:19
quote:
10s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:08 schreef Rauw. het volgende:
En wie jankt om een beetje regen is een regelrecht mietje, Het is gewoon fucking water en je droogt vanzelf weer op. _O-

Mag ik dat zeggen?
Als je gaat wandelen snap ik het misschien nog. Voor hardlopen maakt het me niet zo uit, ik ga toch douchen daarna
Isabeaumaandag 11 juli 2016 @ 22:22
quote:
1s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:19 schreef DeLuna het volgende:

Als je gaat wandelen snap ik het misschien nog. Voor hardlopen maakt het me niet zo uit, ik ga toch douchen daarna
Ik heb zo vaak gewandeld in de regen. Ja, tot onderbroek nat. Maar als het verder warm is is er geen probleem en verder bestaat er iets als buienradar en regent het niet 24/7
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 22:22
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 16:46 schreef La_Tramposa het volgende:
Kan iemand niet even een motiverende progressie-foto of update geven, dan worden we weer allemaal geinspireerd en blij :D
Ik ben officieel 75+ kg afgevallen! (tenminste bij m'n vorige weging.)

Denk dat ik het zaterdag eens op een slee leg en een paar ronde's ga lopen, om te zien hoe 75kg dood gewicht nou eigenlijk voelt :9
Sunnythesunmaandag 11 juli 2016 @ 22:25
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:22 schreef Isabeau het volgende:

[..]

Ik heb zo vaak gewandeld in de regen. Ja, tot onderbroek nat. Maar als het verder warm is is er geen probleem en verder bestaat er iets als buienradar en regent het niet 24/7
Water is wel de slechtste reden om niet te gaan wandelen wmb :Y Daar kan je je prima op kleden. Alleen als het echt een hele dag hoost zou een reden zijn om binnen te blijven.. maar ja, dat komt zo weinig voor! :D
DancingPhoebemaandag 11 juli 2016 @ 22:25
quote:
4s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:22 schreef Rauw. het volgende:

[..]

Ik ben officieel 75+ kg afgevallen! (tenminste bij m'n vorige weging.)

Denk dat ik het zaterdag eens op een slee leg en een paar ronde's ga lopen, om te zien hoe 75kg dood gewicht nou eigenlijk voelt :9
*O*
Isabeaumaandag 11 juli 2016 @ 22:26
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:25 schreef Sunnythesun het volgende:

Water is wel de slechtste reden om niet te gaan wandelen wmb :Y Daar kan je je prima op kleden. Alleen als het echt een hele dag hoost zou een reden zijn om binnen te blijven.. maar ja, dat komt zo weinig voor! :D
Ja, dat hadden we vorig jaar met de Airborne wandeling :X Hozen. De hele dag. Was toch wel gezellig :+
Isabeaumaandag 11 juli 2016 @ 22:27
En 75 kg, wow. Dat is gewoon een heel mens. Je kan mij ook wel rondslepen, Rauw!

(alhoewel, ik niet echt dood ben)
MutedFaithmaandag 11 juli 2016 @ 22:27
quote:
10s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:08 schreef Rauw. het volgende:
En wie jankt om een beetje regen is een regelrecht mietje, Het is gewoon fucking water en je droogt vanzelf weer op. _O-

Mag ik dat zeggen?
Alleen als je net zoeen trui hebt als Mart.

Verder eens. Soberzo, alsof ik tegen mijn honden kan zeggen dat ze niet uit kunnen, omdat er wat water uit de lucht valt.
Rauw.maandag 11 juli 2016 @ 22:27
Met een graad of 20 is hozen ook nog niet zo erg, dan word je ook niet echt koud.
La_Tramposamaandag 11 juli 2016 @ 22:27
Ik voel me alsnog slechter als ik een hele dag niet buiten ben geweest dan als ik 3x natgeregend ben :P Dan is je humeur wel even slecht maar naar een warme douche voel je je weer extra lekker. Maar goed, genoeg is daar al over gezegd, iedereen zijn eigen manier van leven.
MutedFaithmaandag 11 juli 2016 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 21:52 schreef IJsdraakje het volgende:
Pokémon Go is goed voor mijn stappen. :7

Lekker een uur wezen wandelen net en vanmorgen een halve kg minder tov vorige week. :)
Pokemon Go ftw.
Sunnythesunmaandag 11 juli 2016 @ 22:28
quote:
0s.gif Op maandag 11 juli 2016 22:27 schreef Rauw. het volgende:
Met een graad of 20 is hozen ook nog niet zo erg, dan word je ook niet echt koud.
True, maar als het maar door gaat dan kan ik me wel voorstellen dat je er gewoon ff geen zin in hebt ;)

Enne.. 75? :o _O_ dan ben je mij afgevallen zo ongeveer! Mij plus een pak suiker.. Wow!