Ik reageerde op je statement, niet op dit specifieke geval.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:01 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Er is een grijs gebied, maar dat de daden van Milosevic vallen onder oorlogsmisdaden en die van pakweg Job Cohen niet, lijkt me redelijk onomstreden.
Een achteruitgang in de persoonlijke situatie met een direct aanwijsbare oorzaak, dat doet het volgens mij goed qua onvrede.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 22:32 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat zijn niet direct twee zaken die je goed kunt vergelijken. De Sinterklaasviering is iets wat veel mensen erg persoonlijk raakt en wat in combinatie met een vermeende aanval op de eigen cultuur tot felle reacties kan leiden. Wat corruptie in Roermond is voor veel mensen toch vooral een ver van hun bed show.
Je moet je imho sws niet zo richten op Baudet hoor. Hij meet zich wel een behoorlijke broek aan. En ik weet dat-ie ook wel een beetje gemeden wordt uit politieke-correctheid door allerlei universiteiten, waar hij eigenlijk een baantje probeerde op te pikken als wetenschappelijk-medewerker oid, maar niet iedereen ziet die gast voor vol aan. Het is ook niet zo, die angst zie je af en toe ook, dat als er een opstand komt dat dan Thierry Baudet en Jan Roos de baas worden hoor. Dat begrijpen ze zelf ook wel.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 22:56 schreef Bluesdude het volgende:
Ook realiseert Baudet zich niet dat verwante Indische familietakken ook vluchtelingen waren en naar Nederland gingen
Je wordt snel persoonlijk. Moet je lekker zelf weten, maar dat is geen reden om dat op anderen te projecteren. De reden dat ik je posts veelal negeer is omdat ze nogal de neiging hebben die van Drugshond een baken van coherentie te laten lijken. Lees voor de aardigheid even terug in dit topic. Jij lijkt te denken dat alles ook jou draait, maar jij kwam in mijn hele post niet voor. Dan word ik kennelijk één of andere obsessie voor je omdat ik daar verder niet op inga. Prima hoor, maar dat kan ik verder niet bijzonder serieus nemen en is hier verder ook volkomen offtopic. Ga lekker naar R&P voor dat soort zaken. Dit topic gaat over het 'Nationaal conservatisme'.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 22:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Schei uit joh. Volgens mij heb ik je per ongeluk een keer in je ziel geraakt.
Zijn boeken zijn zinniger dan zijn mediaoptredens.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je moet je imho sws niet zo richten op Baudet hoor. Hij meet zich wel een behoorlijke broek aan. En ik weet dat-ie ook wel een beetje gemeden wordt uit politieke-correctheid door allerlei universiteiten, waar hij eigenlijk een baantje probeerde op te pikken als wetenschappelijk-medewerker oid, maar niet iedereen ziet die gast voor vol aan. Het is ook niet zo, die angst zie je af en toe ook, dat als er een opstand komt dat dan Thierry Baudet en Jan Roos de baas worden hoor. Dat begrijpen ze zelf ook wel..
Sargentini?quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:02 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De politica had iets getwitterd en daarvoor moest ze het cachot in vond de fokker
Het ging niet om beleid.
Het ging erom dat hij het niet eens met was met de feiten die ze noemde.
In zijn mind was dat staatsgevaarlijk. Dat soort bekrompenheid is extreem en eng
Dat is de wet, er zijn in dit land partijen verboden om opmerkingen van de lijsttrekker.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:02 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
De politica had iets getwitterd en daarvoor moest ze het cachot in vond de fokker
Het ging niet om beleid.
Het ging erom dat hij het niet eens met was met de feiten die ze noemde.
In zijn mind was dat staatsgevaarlijk. Dat soort bekrompenheid is extreem en eng
Ja, die heb ik dan weer niet gelezen.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:05 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Zijn boeken zijn zinniger dan zijn mediaoptredens.
Hij zal wel meer tweets krijgen. Hij heeft overigens wel volkomen gelijk over de EU. Vrijwel niemand weet hoe de EU echt werkt, en het is goed dat iemand eens vertelt wat het doel van de EU is - en waar we over 10 jaar in zitten.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, die heb ik dan weer niet gelezen..
Ik ga af op zijn media-optredens en dan denk ik toch. en
.
Had wel eens wat kritiek op hem getwitterd ook, nou hij reageert nooit meer op me hoor. Zelfde als Mono, zeg maar..
Ik zou hem ook niet een baan aanbieden. Zijn instelling klopt niet.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:03 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Je moet je imho sws niet zo richten op Baudet hoor. Hij meet zich wel een behoorlijke broek aan. En ik weet dat-ie ook wel een beetje gemeden wordt uit politieke-correctheid door allerlei universiteiten, waar hij eigenlijk een baantje probeerde op te pikken als wetenschappelijk-medewerker oid,
Ik zie die angst niet bij mensen. Als dictator zullen het wel niet zulke vreselijke mensen zijn, maar zover ik weet willen zij niet de democratie afschaffen.quote:Het is ook niet zo, die angst zie je af en toe ook, dat als er een opstand komt dat dan Thierry Baudet en Jan Roos de baas worden hoor. Dat begrijpen ze zelf ook wel..
Als je dat extreem vind moet je maar eens kijken wat jan lul allemaal online flikkert.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:09 schreef Bluesdude het volgende:
Maar dan kan men nog wel extreem zijn af en toe. Bijv Baudet in die tweet.
Geen idee, wat je bedoelt.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:07 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Dat is de wet, er zijn in dit land partijen verboden om opmerkingen van de lijsttrekker.
Veel verder dan de CP'86 kom ik niet.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:07 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Dat is de wet, er zijn in dit land partijen verboden om opmerkingen van de lijsttrekker.
Dat is hier dan weer meer een issue, maar bijvoorbeeld in de VS is toch ook juist die hele outsourcing een heet hangijzer, naast de hordes verkrachters, dieven en moordenaars uit Mexico uiteraard.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:02 schreef Igen het volgende:
[..]
Een achteruitgang in de persoonlijke situatie met een direct aanwijsbare oorzaak, dat doet het volgens mij goed qua onvrede.
Ik denk ook dat dat de reden is dat men zich bijv. ook veel meer opwindt over Polen die de banen komen inpikken, dan over banen die verloren gaan omdat ze naar China ge-outsourced worden.
Zeg ik toch de hele tijd........ er is meer extremisme dan 10 jaar geleden.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:10 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Als je dat extreem vind moet je maar eens kijken wat jan lul allemaal online flikkert.
Bijvoorbeeld CP'86 is in de jaren 90 wegens racisme van de lijsttrekker verboden. Volgens de wet kan iemand al redelijk snel voor opmerkingen vervolgd worden. In de praktijk wordt daar wat soepeler mee omgegaan, maar de Nederlandse wetgeving is redelijk streng.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:11 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Geen idee, wat je bedoelt.
Maar dat is de wet dus niet....!
Of men moet stiekem een fascistische wet hebben , Zal toch niet ?
Igen, zou je in het andere topic mijn vraag kunnen beantwoorden? Over ikea.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:02 schreef Igen het volgende:
[..]
Een achteruitgang in de persoonlijke situatie met een direct aanwijsbare oorzaak, dat doet het volgens mij goed qua onvrede.
Ik denk ook dat dat de reden is dat men zich bijv. ook veel meer opwindt over Polen die de banen komen inpikken, dan over banen die verloren gaan omdat ze naar China ge-outsourced worden.
En dus? Baudet mag zijn mening uiten binnen de grenzen van de wet, en wat andere mensen vervolgens roepen is niet zijn verantwoordelijkheid.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:13 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Zeg ik toch de hele tijd........ er is meer extremisme dan 10 jaar geleden.
Baudet scheldt niet, maar hij verkettert wel en hij zet minder fijnbesnaarde lieden aan tot meer extremisme. Hij geeft ze een rechtvaardiging als opiniemaker en morele leider.
Ach joh.... dat waren ook racisten en de partij is verboden omdat het hoogste bestuur systematisch met wetsovertredingen bezig was en dan is het een criminele organisatie.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:13 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld CP'86 is in de jaren 90 wegens racisme van de lijsttrekker verboden. Volgens de wet kan iemand al redelijk snel voor opmerkingen vervolgd worden. In de praktijk wordt daar wat soepeler mee omgegaan, maar de Nederlandse wetgeving is redelijk streng.
Feit is dat onder de Nederlandse wetgeving er geen vrijheid van meningsuiting bestaat.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:15 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ach joh.... dat waren ook racisten en de partij is verboden omdat het hoogste bestuur systematisch met wetsovertredingen bezig was en dan is het een criminele organisatie.
Maar het ging om heel iets anders bij deze dame Sargentini. Ze had gewoon een mening en ze had gelijk daarmee.
En dat is een 'feit', omdat?quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:16 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Feit is dat onder de Nederlandse wetgeving er geen vrijheid van meningsuiting bestaat.
Interessant ja. Ik weet het fijne er niet van maar je hoort nog wel eens "Buy American". Dat zie je bij ons nauwelijks. Ja, in die reclame van Campina misschien ("U dacht misschien dat alle melk hetzelfde was, maar wist u dat sommige melk niet van Nederlandse koeien komt?")quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:12 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat is hier dan weer meer een issue, maar bijvoorbeeld in de VS is toch ook juist die hele outsourcing een heet hangijzer, naast de hordes verkrachters, dieven en moordenaars uit Mexico uiteraard.
Op 9gag heb ik wel lachende posts gezien over McDonalds die bestelautomaten neerzet als reactie op een verhoging van het minimumloon. En in lagelonenlanden wordt natuurlijk maar weinig geautomatiseerd.quote:Technologie, wat toch eigenlijk de voornaamste drijfveer is voor het verdwijnen van laagopgeleid werk, is ironisch genoeg weer iets dat niet zwaar ter discussie staat.
Ik snap je niet.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:15 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
En dus? Baudet mag zijn mening uiten binnen de grenzen van de wet, en wat andere mensen vervolgens roepen is niet zijn verantwoordelijkheid.
johhh je valt in een slachtoffermodus.quote:Op dinsdag 12 juli 2016 23:16 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Feit is dat onder de Nederlandse wetgeving er geen vrijheid van meningsuiting bestaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |