Waar lees jij die jodenhaat dan?quote:Op dinsdag 5 juli 2016 03:38 schreef Wantie het volgende:
dit onderwerp is begonnen met francorex zijn geloof in Eric Dubay zijn complottheorie.
Eric echter blijkt een sinister randje te hebben in de vorm van jodenhaat en holocaustontkenning:
http://www.atlanteanconsp(...)olocaust-denial.html
Dat blijkt, verder ga ik het blog en de reacties niet opnieuw lezen om je er op te wijzen.quote:Op zondag 10 juli 2016 15:52 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Waar lees jij die jodenhaat dan?
Ik zie een tekst die de holocaust kritisch onder de loep neemt (niet alles helemaal gelezen trouwens), iets wat per wet verboden is. De vraag is waarom? Zonder het direct te ontkennen.
We leven in een gekke wereld waarbij het verbieden van een zienswijze altijd schadelijk is.
quote:Op woensdag 6 juli 2016 18:44 schreef Doublepain het volgende:
Als de aarde plat is kan iemand me dan uitleggen waarom er tijdzones zijn? Waarom is het hier donker en in Australië dan niet? En hoe kan het dat de zon hier een andere stand heeft dan in het zuiden/noorden van de wereld?
Als de aarde plat is moet alles gelijk zijn lijkt me omdat de zon dan rechtstreeks op alles schijnt..
gr gr,
DP
Ah, duidelijk en die lantaarn staat bijna de hele dag op de noordpool? oh zei ik nou dag, dat bestaat helemaal niet, net als seizoenenquote:Op maandag 11 juli 2016 16:28 schreef firefly3 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie jij overal licht? Nope
Bekijk dit eens, slechts een paar posts geleden:quote:Op maandag 11 juli 2016 16:46 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Ah, duidelijk en die lantaarn staat bijna de hele dag op de noordpool? oh zei ik nou dag, dat bestaat helemaal niet, net als seizoenen
En realiseer je dat firefly3 een troll is:quote:Op vrijdag 8 juli 2016 12:27 schreef starla het volgende:
Met perspectief kom je écht niet meer weg hoor. Dat is al zo vaak gedebunked.
Hier voor de laatste maal:
En hiermee is het klaar wat mij betreft.
firefly3, jij mag dus weer heel gauw opzouten.quote:Op dinsdag 12 april 2016 20:11 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Prachtig idd. Nee, ik ben geen "fe"'erik denk dat die andere gast het ook niet is. Het grappige is dat ze mij al doorhadden in een andere topic toen ik zei dat ik een paasstal had gemaakt (ipv kerststal) en dat ik hier over een stuiterende zon kan praten enzo
ik post af en toe in topics over de ruimte. Vooral exoplaneten vind ik interessant. Tyson , Stephen Hawkings, Michio Kaku , Carl Sagan
flat earth
![]()
je ziet wel overal licht.quote:Op maandag 11 juli 2016 16:28 schreef firefly3 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie jij overal licht? Nope
Ik denk niet dat hij nog snel reageert zijn theorie is met de grond gelijk gemaakt..quote:Op zaterdag 16 juli 2016 14:09 schreef illusions het volgende:
Zijn we er eindelijk over uit, aarde is rond? francorex akkoord? dangdude akkoord? Verder nog FE'ers die iets in te brengen hebben? Nee? Mooi, dan is de aarde rond.
Je zou toch vanaf de gehele map de lichtbron moeten kunnen zien...quote:Op maandag 11 juli 2016 16:28 schreef firefly3 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Zie jij overal licht? Nope
Bovendien zie je gewoon overal licht.quote:Op woensdag 20 juli 2016 10:08 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Je zou toch vanaf de gehele map de lichtbron moeten kunnen zien...
Dat vormde eerder nooit een probleem.quote:Op woensdag 20 juli 2016 10:06 schreef theguyver het volgende:
[..]
Ik denk niet dat hij nog snel reageert zijn theorie is met de grond gelijk gemaakt..
Nee, Wet van PerspectiefTM.quote:Op woensdag 20 juli 2016 10:08 schreef ThePlaneteer het volgende:
[..]
Je zou toch vanaf de gehele map de lichtbron moeten kunnen zien...
ja, best wel lachen, flat earthers vinden dat zwaartekracht een buzzwoord is waarmee elk probleem in het heliocentrische model wordt afgedekt, maar zelf doen ze dat met het woordje 'perspectief'quote:
Die berekeningen kloppen voor geen meter, want de aarde is niet rondquote:
Ja, niet alleen verklaart het de horizon, maar ook het feit dat de zon "onder" gaat terwijl hij volgens FE theoriek slechts te ver verwijderd raakt om met het blote oog te waarnemen - gedurende die verdwijning wordt hij niet kleiner, en kan je 'm met de telescoop altijd opsporen.quote:Op donderdag 21 juli 2016 01:45 schreef Wantie het volgende:
[..]
ja, best wel lachen, flat earthers vinden dat zwaartekracht een buzzwoord is waarmee elk probleem in het heliocentrische model wordt afgedekt, maar zelf doen ze dat met het woordje 'perspectief'
Een beetje zoals in de serie 'Under the Dome', waarin een vliegtuigje tegen een soort glazen koepel vliegt en explodeert.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 04:28 schreef Strangeweirdo het volgende:
Ik heb de OP gelezen en een korte docu gekeken. Ik lees over een dome om de aarde, hoe moet ik dat zien? Je hebt Antarctica helemaal rondom de werelddelen zeg maar, waarvan Antarctica als een kommetje alles bij elkaar houd. Maar waar is dan die zogenaamde dome waar we niet doorheen zouden kunnen? Is dat als je Antarctica als maar rechtdoor gaat dat je een muur hit, waar zelfs vliegtuigen niet doorkunnen? Hoe moet ik dit voor mij zien?
Gewoon niet. Er zijn al legio schepen rondom Antartica gevaren. In het FE model doen ze daar tig keer langer over dan in de werkelijkheid.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 04:28 schreef Strangeweirdo het volgende:
Ik heb de OP gelezen en een korte docu gekeken. Ik lees over een dome om de aarde, hoe moet ik dat zien? Je hebt Antarctica helemaal rondom de werelddelen zeg maar, waarvan Antarctica als een kommetje alles bij elkaar houd. Maar waar is dan die zogenaamde dome waar we niet doorheen zouden kunnen? Is dat als je Antarctica als maar rechtdoor gaat dat je een muur hit, waar zelfs vliegtuigen niet doorkunnen? Hoe moet ik dit voor mij zien?
Dat is toch niets nieuws onder de zon?quote:Op maandag 25 juli 2016 02:35 schreef illusions het volgende:
Zo denken de FE gekkies over de baan van de zon:
http://9gag.com/gag/aVeYVgw
Check die discussie daar, zitten ook weer een paar idioten tussen die wel in FE geloven. Ze hebben allemaal zo'n beetje dezelfde discussietechniek als francorex - argumenten negeren of dismissen zonder redenatie, en dan zeggen dat we allemaal voor de gek gehouden zijn omdat hun zelf ooit ook in de ronde aarde geloofden, en omdat hun overstag zijn, is het bewezen.quote:Op dinsdag 26 juli 2016 08:19 schreef starla het volgende:
[..]
Dat is toch niets nieuws onder de zon?
Muhahahahahaha
Hangt er vanaf welke theorie je volgt.quote:
Mooi voorbeeldje hoe de curve van de Aarde gefaked wordt.quote:Hier een foto met een kromming van de aarde. Foto is genomen op 32 km hoogte
Neen helaas niet. Maar dat wil niet zeggen dat ik geen toegang heb hoe Jupiter er uit ziet door een telescoop.quote:Jupiter kun je zelf bewonderen met een telescoop.
ooit gedaan?
Gaan we weer... met het ontmantelen van de ball-Earth deceptie !quote:
http://www.nasa.gov/press(...)ace-station-coveragequote:NASA Announces Changes to International Space Station Coverage
quote:NASA Television’s Space Station Live program will be phased out in August and discontinued Sept.
Het ISS live programma wordt stop gezet.quote:1. However, NASA TV will continue to air live coverage of dynamic space station operations, including launches, dockings, landings, spacewalks and briefings. NASA TV also will continue to air weekly highlights of life onboard station in the short-format Space to Ground program, also available on YouTube and via podcast.
Je laat een hele reeks zien ,waarbij opgemerkt moet worden dat niet alle foto's in dat rijtje de volledige bal laten zien.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:53 schreef francorex het volgende:
We wachten nog steeds op een authentieke foto van de bal-Aarde vanuit de ruimte.
oftewel, het beeld kun je niet weerleggen, dus val je de bron maar aanquote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:31 schreef francorex het volgende:
[..]
Mooi voorbeeldje hoe de curve van de Aarde gefaked wordt.
Maar wat had je nu verwacht?
Van een bron die zichzelf "space"-weather noemt.
Vervolgens een foto plaats van de curve van de Aarde met Mr. Spock van de star trek series centraal.
Star trek één van de iconische science-fiction series allertijden die Heliocentrisme promoot.
Indoctrinatie en predictive programming op zijn best.
met een heel mooie kromming in beeld.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 19:31 schreef francorex het volgende:
Aanschouw een uitgestrekte fabelachtige wonderbaarlijke en prachtige stationaire vlakte.
precies wat je zou verwachten, dat alles meeschommelt ni beeld.quote:PS: Merk op. De Zon heel dichtbij over de Aarde.
Wanneer de camera op en neer schommelt zie je de Zon mee op en neer gaan synchroon met het oppervlak van de Aarde.
als de zon echt heel dichtbij stond, had de satelliet een probleem.quote:Onmogelijk binnen een model waar de Zon 150 miljoen kilometer is verwijdert.
Perfect in overeenstemming met een kleine Zon dichtbij die beweegt over de Aarde. Vandaar de hotspot op het Aardoppervlak, de reflectie van de Zon.
Succesvolquote:Op donderdag 18 augustus 2016 21:07 schreef francorex het volgende:
[..]
Gaan we weer... met het ontmantelen van de ball-Earth deceptie !
En succesvol zijn we.
[..]
http://www.nasa.gov/press(...)ace-station-coverage
[..]
[..]
Het ISS live programma wordt stop gezet.
U hoort het goed. Ipv meer ISS gaan we minder ISS krijgen.
De deceptie die het ISS is wordt blootgelegd door de internet-hived-mind.
https://www.youtube.com/results?search_query=iss+fake
Zoals elke leugen het licht van de waarheid niet kan verdragen.
Zo zal het met het ISS vergaan.
Het is mijn prognose dat het ISS weldra helemaal zal geannuleerd worden.
Ondertussen begrijpen we beter en beter hoe de fraude werkt.
Wat een fucking troll ben je toch.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 21:07 schreef francorex het volgende:
[..]
Gaan we weer... met het ontmantelen van de ball-Earth deceptie !
En succesvol zijn we.
Die zijn er niet, ze kunnen geen eens een fatsoenlijke kaart maken..quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 01:09 schreef BlackStar2k het volgende:
[..]
Succesvol
Waar zijn de foto's van de platte aarde? Daar wacht ik al zo lang op.
ik weerleg het beeld. Kijk nog een voorbeeldje:quote:Op donderdag 18 augustus 2016 22:27 schreef Wantie het volgende:
[..]
oftewel, het beeld kun je niet weerleggen, dus val je de bron maar aan
Die je heel eenvoudig kunt faken.quote:Op donderdag 18 augustus 2016 22:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
met een heel mooie kromming in beeld.
Niet als de Zon 150 miljoen km is verwijderd.quote:[..]
precies wat je zou verwachten, dat alles meeschommelt ni beeld.
Satelliet? je bedoelt weerballon?quote:[..]
als de zon echt heel dichtbij stond, had de satelliet een probleem.
De hotspot die je ziet gereflecteerd worden op het water is enkel mogelijk op een uitgestrekte egale vlakte met de Zon dichtbij over de Aarde.quote:vanwege die hotspot die dan wel erg dichtbij is, weet je nog?
Antarctica afgesloten gebied is?quote:Op vrijdag 19 augustus 2016 23:30 schreef theguyver het volgende:
[..]
Die zijn er niet, ze kunnen geen eens een fatsoenlijke kaart maken..
Omdat.. (reden vul maar in!)
http://www.independent.co(...)cameron-robinson-he/quote:Mike DeGruy’s Family Sues James Cameron, Robinson Helicopters
Santa Barbara Filmmaker Died in Australia in 2012 After Helicopter Crash
quote:Onthou, in december sta je ijs van je wagen te krabben op een hel blauwe zon overgoten dag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |