Joden(bankiers) verdienden heel veel voor de tweede wereldoorlog en profiteerden van de arme Duitsers, haat vanuit islam is vooral aangewakkerd door de stichting van Israël.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 01:15 schreef Murdera het volgende:
Ik snap nogsteeds de haat jegens joden, vanuit moslims en vanuit nazis totaal niet. Kan iemand me dat uitleggen?
Scherp. Thanks.quote:Op vrijdag 1 juli 2016 23:31 schreef Morrigan het volgende:
[..]
Nee, Europa heeft verlichting meegemaakt waardoor het christendom meer op de achtergrond is gekomen.
quote:Op zaterdag 2 juli 2016 04:49 schreef Tareq het volgende:
Ik zelf ben geen Marokkaan, maar wel moslim en ik vast ook en bid elke dag 5 keer.
quote:Of je nou gelovig bent of niet, nobody cares. Hou het voor jezelf en bitch niet. Niemand dwingt je.
Haha grapjurk, ik laat juist zien dat een "enemy" niks boeit of een geboren moslim afdwaalt van het geloof.quote:
Iedereen wordt volgens de islam toch geboren als moslim en de omgeving bepaalt toch of diegene uiteindelijk met de islam in aanraking komt? Ongelovigen hebben dan toch God (passief) afgewezen, wat zondig is?quote:Op zaterdag 2 juli 2016 05:58 schreef Tareq het volgende:
[..]
Haha grapjurk, ik laat juist zien dat een "enemy" niks boeit of een geboren moslim afdwaalt van het geloof.
edit: Ik las dit helemaal verkeerd :squote:Op zaterdag 2 juli 2016 01:29 schreef 2Happy4U het volgende:
Joden(bankiers) verdienden heel veel voor de tweede wereldoorlog en profiteerden van de arme Duitsers
Onzin. Je praat squatch gast. Moslims laten graag zien dat ze gelovig zijn met hun kleding en baard, dus ze houden het niet voor zichzelf, en nu moet ik het voor mij zelf gaan houden? Wat is aan de hand rat? Voel het toch wat ongemakkelijk als iemand de religie van dood en armoede verlaat? Ik kan twee voorbeelden aandragen van Marokkaanse atheïsten die hebben moeten vluchten uit het thuisland toen ze open waren over hun atheïsme. Een is bij verstek (dus toen hij al het land ontvlucht was) veroordeeld tot 7 jaar gevangenisstraf. Dat is de verdraagzaamheid van de islam. Totaal geen verdraagzaamheid. Het is veelal dwang en druk. Hier in NL niet maar dat komt omdat ze hier nog weinig in de melk te brokkelen hebben.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 04:49 schreef Tareq het volgende:
Ik zelf ben geen Marokkaan, maar wel moslim en ik vast ook en bid elke dag 5 keer.
Waarom doe je alsof het geloof je dwingt om iets te doen? Ja, er worden dingen gezegd wat je wel en niet moet doen maar jij maakt uiteindelijk de beslissing.
Of je nou gelovig bent of niet, nobody cares. Hou het voor jezelf en bitch niet. Niemand dwingt je.
Deze man heeft de islam verlaten na het lezen van de werken die Turan Dursun, Ibn al-Rawandi, Abdullah al-Qasemi, Farag Foda, Nasr Hamid Abu Zeid, Al-Tabari en een van de grootste filosofen allertijden Ibn Khaldoun hebben opgeleverd. Hij is degene die bij verstek tot 7 jaar gevangenisstraf is veroordeeld. Ze hebben hem nooit in de kraag kunnen vatten want hij was voordat ze het wisten al naar het buitenland gevlogen. Die zien ze ook nooit meer terug. Achterbaks kutland.twitter:Zktxr twitterde op maandag 08-02-2016 om 14:06:22#ExMuslimBecause of authors like:Turan DursunIbn al-RawandiAbdullah al-QasemiFarag FodaNasr Hamid Abu ZeidIbn KhaldounAl-Tabari reageer retweet
https://en.wikipedia.org/wiki/Turan_Dursunquote:Turan Dursun (1934 – 4 September 1990)[1] was a Turkish Shia Islamic scholar and a writer. His work, which is influenced by the 9th-century Persian skeptic philosopher Ibn al-Rawandi, heavily criticizes Islam and the founders of its major branches.
Dursun, originally a Ja'fari Muslim from the Twelver Shi'a madhab, first worked as an Islamic cleric before becoming an atheist during his study of the history of monotheistic religions. Dursun wrote a number of books about religion, which included interpretations of Islamic texts. He was an open critic of religion and was frequently threatened by Islamic fundamentalists.
He was eventually assassinated on September 4, 1990, outside his home in Istanbul. After this event, his books sold tens of thousands of copies in Turkey.
https://en.wikipedia.org/wiki/Abdullah_al-Qasemiquote:Abdullah al-Qasemi (1907 – 9 January 1996) (Arabic: عبدالله القصيمي) was a Saudi Arabian 20th-century writer and intellectual. He is one of the most controversial intellectuals in the Arab world because of his radical change from defending Salafism to defending free ideology thinking, and for his sceptical and secular writings. He questioned the existence of God and criticised Religions, which resulted in the allegations of him becoming an atheist, therefore his books were banned all over the Arab world. After surviving assassination attempts in Egypt and Lebanon, he died of cancer in Ain-Shams Hospital in Cairo, Egypt on 1 September 1996.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Farag_Fodaquote:Farag Foda (Arabisch: فرج فوده) (ook gespeld als Faraj Fawda) (Damietta, 20 augustus 1945 - Caïro, 8 juni 1992) was een belangrijk Egyptisch islamitisch denker, mensenrechtenactivist en columnist.
In 1984 zegde hij zijn lidmaatschap van de Egyptische Wafd-partij (liberaal) op vanwege hun verdrag met de Moslimbroederschap. Farag Foda bekritiseerde de islamisten die hij in drie categorieën indeelde: de traditionalisten (Moslimbroeders), de revolutionairen (waaronder de Islamitische Jihad) en de rijke islamisten (elite in Saoedi-Arabië en de andere Arabische landen zich verrijkend met oliedollars en middels machtsmisbruik). Hij zag de duidelijke overlappingen tussen deze groepen en bekritiseerde deze openlijk en ironisch.
Voorafgaand aan de dodelijke aanslag op hem werd Farag Foda door een groep islamitische geleerden van de Al-Azhar Universiteit tot afvallige en vijand van de Islam verklaard[2]. De Al-Azhar geleerde, Mohammed Al-Ghazali, getuigde voor het hof dat het niet verkeerd is om een vijand van de Islam te doden. Mohammed Al-Ghazali verklaarde: "Het doden van Farag Foda was de feitelijke executie van de straf voor afvalligen wanneer de imam (de staat) gefaald heeft in de ten uitvoer legging ervan." Hij werd op 8 juni 1992 door moslimfundamentalisten (van de groep al-Jama'at al-Islamiyya) op zijn bureau vermoord. De leider van de Moslimbroederschap (Ma'mun al-Hudaybi) was de eerste om deze moord te verwelkomen en te rechtvaardigen.
Gewoon om even te laten zien hoe ze in de islamitische zandbakkerij om gaan met niet-moslims en andersdenkenden. Je moet als een blinde schaap achter de islam aanlopen en als je een woord kritiek hebt dan zijn de rapen gaar.quote:Nasr (Hamid) Abu Zayd (Tanta, Egypte, 10 juli 1943 - Caïro, Egypte, 5 juli 2010) (Arabisch: نصر حامد أبو زيد) was een Egyptisch hoogleraar in de islam die woonde en werkte in Nederland.
Nasr Abu Zayd was een specialist in de studie van de Koran en de mystieke filosofie. Door zijn kritiek op de sharia kwam hij in aanvaring met islamitische fundamentalisten in Egypte. Hij werd bestempeld tot geloofsafvallige en moest in 1995 uitwijken. In 1981 had hij zijn doctoraat in Arabisch en islamitische studies met de vermelding 'cum laude' aan de Universiteit van Caïro behaald. Hier bleef hij werken tot 1995.
In dat jaar werd hij vervolgd door de Egyptische (religieuze) autoriteiten omdat hij de Koran niet alleen als een religieus, maar ook als een mythisch en literair werk beschouwde. Hij werd tot afvallige verklaard. Hij moest van zijn vrouw, Ibtihal Yunis, een hoogleraar Romaanse talen, scheiden (zij kon als moslima niet getrouwd zijn met een afvallige). Omdat zij dat weigerden werd hij door fundamentalistische groeperingen met de dood bedreigd, waarop zij besloten te vluchten. Omdat Abu Zayd al enkele gastcolleges in Nederland had gegeven lag het voor de hand om politiek asiel in Nederland aan te vragen.
In 2000-2001 bekleedde Abu Zayd de Cleveringa-leerstoel aan de Universiteit Leiden. In 2004 aanvaardde hij de Ibn Rushd-leerstoel voor humanisme en islam aan de Universiteit voor Humanistiek te Utrecht. Hij was verder verbonden aan de Universiteit Leiden en het Wissenschaftskollege in Berlijn. Nadat een zeldzame, moeilijk diagnosticeerbare ziekte bij hem werd vastgesteld, keerde hij aan het eind van zijn leven terug naar Egypte, en stierf in een ziekenhuis in Caïro.
Abu Zayd gold als groot kenner van de islamitische stromingen in de islamitische wetenschappen en stelde zich tot doel een theologie te ontwikkelen die moslims in staat stelt hun eigen tradities te verbinden met de moderne wereld van vrijheid, gelijkheid, mensenrechten en democratie. Op basis van kritisch onderzoek van de Koran en de hadiethliteratuur kwam Abu Zayd onder meer tot de conclusie dat de juridische positie van de vrouw gelijk dient te zijn aan die van de man.
Haha grappig hoe je direct begint te schelden.quote:Op zondag 3 juli 2016 02:44 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Onzin. Je praat squatch gast. Moslims laten graag zien dat ze gelovig zijn met hun kleding en baard, dus ze houden het niet voor zichzelf, en nu moet ik het voor mij zelf gaan houden? Wat is aan de hand rat? Voel het toch wat ongemakkelijk als iemand de religie van dood en armoede verlaat? Ik kan twee voorbeelden aandragen van Marokkaanse atheïsten die hebben moeten vluchten uit het thuisland toen ze open waren over hun atheïsme. Een is bij verstek (dus toen hij al het land ontvlucht was) veroordeeld tot 7 jaar gevangenisstraf. Dat is de verdraagzaamheid van de islam. Totaal geen verdraagzaamheid. Het is veelal dwang en druk. Hier in NL niet maar dat komt omdat ze hier nog weinig in de melk te brokkelen hebben.
Dat is hoe je Arabieren moet toe spreken. Ik pas mij alleen aan de omgangsvormen. Zeker nadat ik de nodige leugens rook over 'vrije keuze'. Nu komt de ware aard naar boven. Ik ben zo bekend met Arabieren die opsmuk kun je voortaan beter laten voor wat het is. Wat betreft het branden. Allah is maar een sociale construct net zoals de hel en hemel. Uiteindelijk als we sterven dan gaat een hoop grond over en is het klaar.quote:Op zondag 3 juli 2016 05:36 schreef Tareq het volgende:
[..]
Haha grappig hoe je direct begint te schelden.
Maarja, lekker branden jongen en lekker je ouders kapot maken heerlijk. Veel plezier verder in he leventje zonder familie. Haha.
Bedankt voor het illustreren van het probleem.quote:Op zondag 3 juli 2016 05:36 schreef Tareq het volgende:
[..]
Haha grappig hoe je direct begint te schelden.
Maarja, lekker branden jongen en lekker je ouders kapot maken heerlijk. Veel plezier verder in he leventje zonder familie. Haha.
quote:Op zondag 3 juli 2016 05:56 schreef SpecialK het volgende:
Bedankt voor het illustreren van het probleem.
Het is Arabierenretoriek. Dat is hoe ze denken aan de binnenkant. De buitenkant zit vol met leugens als ze praten over dit onderwerp en zich 'modern en progressief' willen voordoen aan de buitenwereld. Zelfs als ze dat doen proef je nog pure bitterheid. Mijn vader had altijd wat quotes over Arabieren. We konden zelden onze lach inhouden als hij weer een uit zijn mond kreeg. Hij had niet een al te hoge pet op van ze. Ik trouwens ook niet maar dat is een ander onderwerp.quote:Op zondag 3 juli 2016 05:56 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Bedankt voor het illustreren van het probleem.
Absurde dingen geloven omdat je bang bent om door je familie verbannen te worden.
Sad
Ik snap sowieso niet waarom Berbers zo pro-Islam en pro-Arabisch zijn. Zeker niet als je kijkt naar de geschiedenis en hoe de Arabieren de Berbers met geweld hebben onderworpen aan de Islam en geprobeerd hebben om die mensen volledig te Arabiseren. Wat ze overigens nooit gelukt is, omdat de vroegere Berbers zich altijd hebben verzet. Eerst tegen de Islam en daarna tegen de Arabisering.quote:Op zondag 3 juli 2016 05:50 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat is hoe je Arabieren moet toe spreken. Ik pas mij alleen aan de omgangsvormen. Zeker nadat ik de nodige leugens rook over 'vrije keuze'. Nu komt de ware aard naar boven. Ik ben zo bekend met Arabieren die opsmuk kun je voortaan beter laten voor wat het is. Wat betreft het branden. Allah is maar een sociale construct net zoals de hel en hemel. Uiteindelijk als we sterven dan gaat een hoop grond over en is het klaar.
Ik zal tezijnertijd zelf een familie opstarten. Daarvoor heb ik twee balzakken en een piemel gekregen. Daarvoor heb ik geen ouders nodig. Die kunnen roesten als ze niet akkoord gaan met hoe ik ben. Dat is het leven. Ik zal ze volgende week in niet mis te verstane woorden duidelijk maken dat Allah 'gebakken lucht' is verzonnen door een Arabische Krijgsheer om mensen te onderwerpen. Dat zien we momenteel ook in de Arabische Wereld. De elite heerst omdat het gaat om islamitische schapen met minimaal onderwijs en achterlijk als maar zijn kan. De islamitische wereld heeft de afgelopen 60 jaar weinig tot geen vooruitgang geboekt. Blijf maar geloven in die islam. Een religie van achterlijkheid. Het bewijs is overal om ons heen.
Nou ja, als een mogendheid een burgeroorlog wil veroorzaken in Marokko en Algerije dan heb je al een verdeel-en-heers ingang toch. Gewoon die twee groepen opstoken. Dan hoef je verder niks meer te doen. Hoewel ze verder niks te zoeken hebben in die zandbakken. Behalve wat strand en die grote markt in Marrakech en kamelen rijden in de woestijn ben je na een paar weken snel uitgekeken en weet je niet hoe snel je weer naar huis wilt. Het verlaten van de islam staat verder los van deze discussie, hoewel ik al langere tijd walg van Arabieren. Daar zal ik gewoon open over zijn.quote:Op zondag 3 juli 2016 06:22 schreef Sander166 het volgende:
[..]
Ik snap sowieso niet waarom Berbers zo pro-Islam en pro-Arabisch zijn. Zeker niet als je kijkt naar de geschiedenis en hoe de Arabieren de Berbers met geweld hebben onderworpen aan de Islam en geprobeerd hebben om die mensen volledig te Arabiseren. Wat ze overigens nooit gelukt is, omdat de vroegere Berbers zich altijd hebben verzet. Eerst tegen de Islam en daarna tegen de Arabisering.
Maar nu zie je dat Marokkanen gewoon slaafjes zijn van de Arabieren.
Jelle, wat zonde dit. Je bent een typische hater geworden. Dat jouw cultuur zo omgaat met anderen is niet Allahs wil.quote:Op zondag 3 juli 2016 02:44 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Onzin. Je praat squatch gast. Moslims laten graag zien dat ze gelovig zijn met hun kleding en baard, dus ze houden het niet voor zichzelf, en nu moet ik het voor mij zelf gaan houden? Wat is aan de hand rat? Voel het toch wat ongemakkelijk als iemand de religie van dood en armoede verlaat? Ik kan twee voorbeelden aandragen van Marokkaanse atheïsten die hebben moeten vluchten uit het thuisland toen ze open waren over hun atheïsme. Een is bij verstek (dus toen hij al het land ontvlucht was) veroordeeld tot 7 jaar gevangenisstraf. Dat is de verdraagzaamheid van de islam. Totaal geen verdraagzaamheid. Het is veelal dwang en druk. Hier in NL niet maar dat komt omdat ze hier nog weinig in de melk te brokkelen hebben.
Verlichting kwam omdat er een consensus ontstond door beschaafde mensen die het kromme zagen in de situatie. Het gedachtegoed van mensen zoals jij en andere hier op fok, joop en vele andere blokkeren die consensus over de status van de islam op dit moment.quote:Op zondag 3 juli 2016 10:03 schreef Stimorol- het volgende:
Jelle, wat zonde dit. Je bent een typische hater geworden. Dat jouw cultuur zo omgaat met anderen is niet Allahs wil.
Stel pussies. Lekker anoniem kankeren op internet. Wees een vent en ga de strijd aan met jouw cultuur en familie. Verlichting kwam door moedige mensen en niet door internethelden.
quote:Op zaterdag 2 juli 2016 04:07 schreef Murdera het volgende:
Bedankt! Ik snap het nog steeds niet super, maar dat israel verhaal daar heb ik niet zoveel kennis van. Het duitsland verhaal ken ik wel, maar neonazis dan?
Daar ben ik het helemaal mee eens. Om dezelfde reden vind ik het moeilijk om nog links te zijn. In de jaren zestig en zeventig was links echt seculier en anti-religieus. Maar datzelfde links lijkt de islam niet aan dezelfde kritiek bloot te durven stellen en juist uit de wind te willen houden. Het irriteert me mateloos. Moslims beschermen tegen discriminatie prima. Maar de islam mag je (of moet je) als links net zo genadeloos kunnen benaderen als destijds het christendom. Maar links durft niet meer echt seculier te zijn.quote:Op woensdag 29 juni 2016 18:43 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Feministen zouden vooral moeten strijden voor de rechten van islamitische vrouw in plaats van een vrouwenquotum voor de top van het bedrijfsleven.
Stfu dude. Ik kom uit dezelfde cultuur en ga met bepaalde shit mooi tegen de stroom in ipv te janken op internet. Jelle is een racist geworden. Zo laag sprekend over Arabierenquote:Op zondag 3 juli 2016 11:59 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Verlichting kwam omdat er een consensus ontstond door beschaafde mensen die het kromme zagen in de situatie. Het gedachtegoed van mensen zoals jij en andere hier op fok, joop en vele andere blokkeren die consensus over de status van de islam op dit moment.
Waarom zeg je niet: "het is retoriek die ik van deze-en-deze Arabier op dat-en-dat tijdstip heb gehoord"?quote:
Waarom doe je zo lelijk?quote:Op zondag 3 juli 2016 05:36 schreef Tareq het volgende:
[..]
Haha grappig hoe je direct begint te schelden.
Maarja, lekker branden jongen en lekker je ouders kapot maken heerlijk. Veel plezier verder in he leventje zonder familie. Haha.
Hoezo zonde? Arabieren zijn de grootste faalhazen op deze planeet. Hun religie heeft weinig goeds gebracht behalve achterstand, analfabetisme en religieuze waanzin. Die waanzin reikt zo ver dat afstoten van eigen familieleden tot het neersteken van seculieren/atheïsten normaal is geworden in die landen. Als Soefi en Koerd zou jij beter moeten weten, meisje. Soefis worden ook niet als moslims beschouwd door zeker 90% van de islamitische wereldgemeenschap. Ze worden gezien als een sekte en dan druk ik mij heel zacht uit. Waardering voor jouw gemeenschap is ook zeer minimaal in de gemeenschap die jij nu met hand en tand verdedigd. Dan hebben we het nog niet over al het leed die de Koerden over zich hebben gekregen door de eeuwen heen.quote:Op zondag 3 juli 2016 10:03 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Jelle, wat zonde dit. Je bent een typische hater geworden. Dat jouw cultuur zo omgaat met anderen is niet Allahs wil.
Stel pussies. Lekker anoniem kankeren op internet. Wees een vent en ga de strijd aan met jouw cultuur en familie. Verlichting kwam door moedige mensen en niet door internethelden.
dit is niet waarquote:Op zondag 3 juli 2016 21:37 schreef Jellereppe het volgende:
Soefis worden ook niet als moslims beschouwd door zeker 90% van de islamitische wereldgemeenschap. Ze worden gezien als een sekte en dan druk ik mij heel zacht uit.
Vat dit niet verkeerd op hè, want ik kan me je struggle nauwelijks voorstellen, maar ik vind het wel jammer dat je je nu zo uitlaat over Arabieren in het geheel, terwijl we in het verleden vaak genoeg hier in klb fitties hebben gehad met PVV'ers die op die manier over bijvoorbeeld Marokkanen praten.quote:Op zondag 3 juli 2016 21:37 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hoezo zonde? Arabieren zijn de grootste faalhazen op deze planeet. Hun religie heeft weinig goeds gebracht behalve achterstand, analfabetisme en religieuze waanzin. Die waanzin reikt zo ver dat afstoten van eigen familieleden tot het neersteken van seculieren/atheïsten normaal is geworden in die landen. Als Soefi en Koerd zou jij beter moeten weten, meisje. Soefis worden ook niet als moslims beschouwd door zeker 90% van de islamitische wereldgemeenschap. Ze worden gezien als een sekte en dan druk ik mij heel zacht uit. Waardering voor jouw gemeenschap is ook zeer minimaal in de gemeenschap die jij nu met hand en tand verdedigd. Dan hebben we het nog niet over al het leed die de Koerden over zich hebben gekregen door de eeuwen heen.
De Marokkaanse gemeenschap in Europa is ook niet om over naar huis te schrijven, kerel. De problemen zijn talrijk. Daar kunnen we een middelgrote bibliotheek over volschrijven. Figuren als Aboutaleb en Arib worden verketterd omdat ze te Westers zouden zijn. Je moet 100% pro-Islam en Marokko/Turkije zijn anders ben je een 'verrader'. Ik ben 100% anti-Islam en anti-Marokko. Anti-zandbak.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:04 schreef deadprez het volgende:
[..]
Vat dit niet verkeerd op hè, want ik kan me je struggle nauwelijks voorstellen, maar ik vind het wel jammer dat je je nu zo uitlaat over Arabieren in het geheel, terwijl we in het verleden vaak genoeg hier in klb fitties hebben gehad met PVV'ers die op die manier over bijvoorbeeld Marokkanen praten.
verder sterkte kerel
Uiteraard zijn er problemen, maar haat is niet de oplossing en ik denk dat je daarmee juist meer problemen creëert. Je klacht is terecht en er zou véél meer oog moeten zijn voor dit soort zaken, maar het is ook voor jezelf zonde om je gevoelens van boosheid over te laten gaan in haat. Er zijn ook genoeg Marokkanen, Arabieren, whatever die jou wel het beste gunnen op jouw manier en los van de islam en met haat stoot je die mensen ook af. Ik denk dat je daar wel voor op moet passen.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:09 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
De Marokkaanse gemeenschap in Europa is ook niet om over naar huis te schrijven, kerel. De problemen zijn talrijk. Daar kunnen we een middelgrote bibliotheek over volschrijven. Figuren als Aboutaleb en Arib worden verketterd omdat ze te Westers zouden zijn.
Maar dan word je zelf eigenlijk de keerzijde van dezelfde medaille, dat is toch jammer?quote:Je moet 100% pro-Islam en Marokko/Turkije zijn anders ben je een 'verrader'. Ik ben 100% anti-Islam en anti-Marokko. Anti-zandbak.
Welkom bij een mede-individualist van een andere etnische achtergrond.quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:51 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Ik geef geen zak om verstoting. Het contact met familie was altijd al zeer minimaal. Eens in de tijd op thee. Geef weinig om tribale banden des te meer om de individu, hoewel familie zeer belangrijk is, maar een stammengevoel in combinatie met extreme trouw ten koste van alles hoeft van mij niet.
Lees eens wat ie schrijft en probeer te begrijpen wat ie zegt in plaats plaatsvervangend hem zo te verketteren.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:18 schreef deadprez het volgende:
[..]
Uiteraard zijn er problemen, maar haat is niet de oplossing en ik denk dat je daarmee juist meer problemen creëert. Je klacht is terecht en er zou véél meer oog moeten zijn voor dit soort zaken, maar het is ook voor jezelf zonde om je gevoelens van boosheid over te laten gaan in haat. Er zijn ook genoeg Marokkanen, Arabieren, whatever die jou wel het beste gunnen op jouw manier en los van de islam en met haat stoot je die mensen ook af. Ik denk dat je daar wel voor op moet passen.
[..]
Maar dan word je zelf eigenlijk de keerzijde van dezelfde medaille, dat is toch jammer?
Nogmaals, ik kan me als autochtone boi hier nauwelijks allemaal iets bij voorstellen, maar just my 2 cents.
Dat is absoluut niet mijn bedoeling en ik denk dat jelle wel snapt hoe ik het bedoel en hoe hij het op moet vatten.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:29 schreef Barachem het volgende:
[..]
Lees eens wat ie schrijft en probeer te begrijpen wat ie zegt in plaats plaatsvervangend hem zo te verketteren.
Nee, uiteraard is het niet onbegrijpelijk. Maar het is zonde van de energie, de mensen die hem niet willen accepteren om de keuze die hij gemaakt heeft zijn dat mijns inziens ook helemaal niet waard.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:40 schreef Villas__Rubin het volgende:
Ach je kunt best een tijdje haten natuurlijk. Ook dat gaat wel een keer over (hopelijk, want het is niet de goede weg). Het is geen onbegrijpelijke reactie of zo.
Pics van die geile kafir?quote:Op woensdag 29 juni 2016 06:39 schreef strikeforce het volgende:
Bij mij achter woont een marokkaanse die verstoten is omdat ze te westers is.
Google eens zionisten en je zal het we begrijpen.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 01:15 schreef Murdera het volgende:
Ik snap nogsteeds de haat jegens joden, vanuit moslims en vanuit nazis totaal niet. Kan iemand me dat uitleggen?
Je generaliseert. Daar hou ik niet van.quote:Op zondag 3 juli 2016 21:37 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Hoezo zonde? Arabieren zijn de grootste faalhazen op deze planeet. Hun religie heeft weinig goeds gebracht behalve achterstand, analfabetisme en religieuze waanzin. Die waanzin reikt zo ver dat afstoten van eigen familieleden tot het neersteken van seculieren/atheïsten normaal is geworden in die landen. Als Soefi en Koerd zou jij beter moeten weten, meisje. Soefis worden ook niet als moslims beschouwd door zeker 90% van de islamitische wereldgemeenschap. Ze worden gezien als een sekte en dan druk ik mij heel zacht uit. Waardering voor jouw gemeenschap is ook zeer minimaal in de gemeenschap die jij nu met hand en tand verdedigd. Dan hebben we het nog niet over al het leed die de Koerden over zich hebben gekregen door de eeuwen heen.
Och jongen toch. Je voelt je zo bevrijdt en dat moet geweldig zijn en dat gun ik je.quote:Op zondag 3 juli 2016 05:50 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Dat is hoe je Arabieren moet toe spreken. Ik pas mij alleen aan de omgangsvormen.
Ik zal tezijnertijd zelf een familie opstarten. Daarvoor heb ik twee balzakken en een piemel gekregen. Daarvoor heb ik geen ouders nodig.
Kijk, iemand als jij is wat mij betreft dan ook hartelijk welkom in ons kikkerlandje. Jammer dat (zoals je zelf al benoemt) je een minderheid vormt onder de mensen met die achtergrond. En wat vreselijk dat je continu geconfronteerd wordt met de islam in je thuissituatie.quote:Op woensdag 29 juni 2016 05:15 schreef Jellereppe het volgende:
Ik heb wat klachten die mij van het hart moeten. Een van die klachten is dat de Marokkaanse atheïst/agnost/humanist geen steun en toeverlaat vindt in de voor hem/haar discriminatoire Marokkaanse gemeenschap. Je wordt gediscrimeerd en schuin aangekeken waar je bij staat. De Marokkaanse gemeenschap is zeer racistisch jegens deze Marokkaans-Nederlandse minderheid in dit land, waardoor die groep 'wijselijk' haar mond houdt.
Het geloof is vaak het resultaat van een bepaalde cultuur. In ons land is religie het middelpunt of wij zeggen het hart van de cultuur. Ik heb me van de islam afgekeerd toen ik begon vragen over deze cultuur te stellen. Het is een cultuur die alles controleert, onze persoonlijke relaties, onze gedachten, ja zelfs onze fantasie en onze dromen. Een cultuur die het ons niet toestaat anders te zijn of anders te denken, een cultuur die overal haar neus insteekt.
Ben je een Marokkaanse boeddhist, agnost of atheïst, homo- of biseksueel, verliefd op een jood of ongelovige, dan ben je een schande voor de familie. Het individu staat er in de Marokkaanse gemeenschap beroerd voor. Er is gewoonweg geen traditie die voorziet in waardering daarvan. Wie ervoor kiest om het leven naar eigen eer en geweten te leiden en daar niet stiekem over doet, staat er alleen voor. Daar komt bij dat in een kwetsbare groep als de Marokkaanse het vijanddenken hoogtij viert. Een Marokkaanse athëist wordt bijvoorbeeld niet gezien als een mens die overtuigd is van zijn keuze om niet in God te geloven, maar als een hypocriete lafaard die het ware geloof verloochent om bij het Westen te horen. Geschreven door een Marokkaanse atheïst die zich eindelijk bevrijdt heeft van een Arabische geloofssekte. De voornaamste klacht gaat over de Marokkaanse gemeenschap die racistische trekken vertoont richting deze minderheden. Ik ga het volgende week aan mijn ouders vertellen. Klaar is klaar.
Toch wel grappig. Als de westerse samenleving wordt gebashed in (in westerse-samenleving-wonende) moslim-kringen dan is de tendens vaak "terechte klacht" en "schrik niet terug om te roepen waar het op staat. spreek de waarheid, broeder.". Maar zodra het gaat om een groep die van jou een warm hartje toegedragen krijgt dan moeten mensen ineens op hun teentjes via de achterdeur vertrekken en vooral niks negatiefs melden over hun bloedeigen ervaringen met een groep mensen waar ze een leven lang mee geconfronteerd zijn geweest.quote:Op maandag 4 juli 2016 09:25 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Ik vind het zó jammer dat je dit niet respect en met vrede kan doen en dat je zo vuurspuwend achteruit de deur uitloopt.
Wat heeft het voor toegevoegde waarde dat je naast het verkondigen van het afstoten van Islam, nog even lekker loopt te bashen?
Bullshit. Ik heb eerder in dit topic ook gepost en hem er succes in gewenst.Daarna kwam het anti dit anti dat en daar reageer ik dan ook op.quote:Op maandag 4 juli 2016 09:48 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Toch wel grappig. Als de westerse samenleving wordt gebashed in (in westerse-samenleving-wonende) moslim-kringen dan is de tendens vaak "terechte klacht" en "schrik niet terug om te roepen waar het op staat. spreek de waarheid, broeder.". Maar zodra het gaat om een groep die van jou een warm hartje toegedragen krijgt dan moeten mensen ineens op hun teentjes via de achterdeur vertrekken en vooral niks negatiefs melden over hun bloedeigen ervaringen met een groep mensen waar ze een leven lang mee geconfronteerd zijn geweest.
Lekker hypocriet. Oeh en dat belerende toontje van je er bij nog. Geweldig... die air van.. "kijk mij er eens boven staan" terwijl je stiekem zo eenzijdig bent als de pest natuurlijk.
Echt he, met hetzelfde respect wat hij zal krijgen van de mensen die zijn (tweede?) nationaliteit en geloof delen, zo zou het moeten gaan. Oh wacht.quote:Op maandag 4 juli 2016 09:25 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Ik vind het zó jammer dat je dit niet respect en met vrede kan doen en dat je zo vuurspuwend achteruit de deur uitloopt.
Hij kan ook gewoon zeggen hey ik ben atheist ipv alle bullshit erom heen. Als hij zo laag praat over zijn ouders dan snap ik wel dat straks denken: oprottenquote:Op maandag 4 juli 2016 09:55 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Echt he, met hetzelfde respect wat hij zal krijgen van de mensen die zijn (tweede?) nationaliteit en geloof delen, zo zou het moeten gaan. Oh wacht.
Met andere woorden. Toen hij nog voor jouw gevoel genoeg op zijn teentjes liep was je nog steunend maar nu je ziet dat hij ook echt harde meningen heeft... trek je je steun ineens terug.quote:Op maandag 4 juli 2016 09:51 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Bullshit. Ik heb eerder in dit topic ook gepost en hem er succes in gewenst.Daarna kwam het anti dit anti dat en daar reageer ik dan ook op.
Learn what? Dat jij een belerende hypocriet bent die alles op haar termen moet laten verlopen. Je mag wel "afvallig" zijn maar alleen maar binnen jouw nauwe gedragscode.quote:Go learn.
Harde meningen?quote:Op maandag 4 juli 2016 09:57 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Met andere woorden. Toen hij nog voor jouw gevoel genoeg op zijn teentjes liep was je nog steunend maar nu je ziet dat hij ook echt harde meningen heeft... trek je je steun ineens terug.
[..]
Learn what? Dat jij een belerende hypocriet bent die alles op haar termen moet laten verlopen. Je mag wel "afvallig" zijn maar alleen maar binnen jouw nauwe gedragscode.
In plaats van specifiek die argumenten en onwaarheden uit elkaar te trekken begin je meteen met dat belerende "oeh ik vind dit toch zo jammer dat X,Y,Z".quote:Op maandag 4 juli 2016 10:03 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Harde meningen?kind.
Ik zeg dat ik niet begrijp waarom hij het zo hatelijk en grof moet overbrengen als het een volwassen vent is die volwassen beslissingen moet nemen. Nu zit ie een beetje om zich heen te schieten en onwaarheden te spreken over Arabieren en Islamitische stromingen als een malle.
En jij komt hier met deze complete shitload van je dat het allemaal 'on my terms' moet. Hij geeft zijn mening toch? Ik ook. Daar is het een forum voor. En ik trek me trouwens nergens van terug. Ik wens hem nog steeds succes en ik hoop dat dit hem blij maakt, maar kom niet met modder gooien naar anderen terwijl je deur uitloopt.
Doei hè
Grote onzin!quote:Op woensdag 29 juni 2016 19:23 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Zolang islamitische vrouwen zelf beweren niet bevrijd te willen/hoeven worden, kan niemand wat voor ze doen.
Vrouwen zijn volwassenen en vallen daarmee onder het recht van volwassenen.quote:Op maandag 4 juli 2016 10:05 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Grote onzin!
Het begint al met het verbieden van hoofddoeken op school en werk.
Veel vrouwen willen er wel vanaf maar durven dit niet toe te geven.
Kinderen die misbruikt worden thuis schreeuwen dat meestal ook niet van de daken. Moeten we dat dan ook maar laten gebeuren?
Misschien verdienen ze dat, misschien ook niet. Ouders zijn niet heilig omdat ze een keer seks hebben gehad en het raak was natuurlijk.quote:Op maandag 4 juli 2016 09:56 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Hij kan ook gewoon zeggen hey ik ben atheist ipv alle bullshit erom heen. Als hij zo laag praat over zijn ouders dan snap ik wel dat straks denken: oprotten
Kinderen vind ik wat anders dan volwassen vrouwen.quote:Op maandag 4 juli 2016 10:05 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Grote onzin!
Het begint al met het verbieden van hoofddoeken op school en werk.
Veel vrouwen willen er wel vanaf maar durven dit niet toe te geven.
Kinderen die misbruikt worden thuis schreeuwen dat meestal ook niet van de daken. Moeten we dat dan ook maar laten gebeuren?
Nee maar hij zit wel te wachten op hun geloofsovertuiging dag in dag uitquote:Op vrijdag 1 juli 2016 11:25 schreef Hallmark het volgende:
[..]
Ik snap niet die drang om jouw overtuiging aan anderen op te dringen. Ze zitten waarschijnlijk totaal niet te wachten op jouw mededelingen.
Ik heb op een wetenschappelijk instituut gewerkt en daar zaten ook een paar atheisten. Die vonden het nodig om een Poolse collega uit te lachen omdat ze graag in de kerk wilde trouwen.
Als je grappig wilt zijn, ga T-shirts dragen met het vliegende spaghetti monster.
Maar laat je ouders in hun waarde.
Schei toch uit schijnheilige Tareq.quote:Op zaterdag 2 juli 2016 04:49 schreef Tareq het volgende:
Ik zelf ben geen Marokkaan, maar wel moslim en ik vast ook en bid elke dag 5 keer.
Waarom doe je alsof het geloof je dwingt om iets te doen? Ja, er worden dingen gezegd wat je wel en niet moet doen maar jij maakt uiteindelijk de beslissing.
Of je nou gelovig bent of niet, nobody cares. Hou het voor jezelf en bitch niet. Niemand dwingt je.
Wat een bullshit, welke religie een groep mensen heeft is geen resultaat van de cultuur, maar van de geografie & geschiedenis, kijk naar de balkan, die mensen hadden dezelfde cultuur, maar in het gebied dat onder turkije viel is iedereen nu moslim, het gebied dat onder oostenrijk-hongarije viel nu katholiek en de rest orthodox.quote:Op woensdag 29 juni 2016 05:15 schreef Jellereppe het volgende:
Het geloof is vaak het resultaat van een bepaalde cultuur.
quote:Op maandag 4 juli 2016 10:36 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Nee maar hij zit wel te wachten op hun geloofsovertuiging dag in dag uit
Je bent zeker zelf moslim. Als iemand anderen niet in hun waarden last zijn jullie het!
leuk dat je je mening weer even komt delen abrahamquote:Op maandag 4 juli 2016 10:43 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Schei toch uit schijnheilige Tareq.
Er heerst heeeeel veel dwang in jullie cultuur. Ontken het nou maar niet.
Het feit dat jij 5x per dag bid vertelt mij al dat je niet spoort
Nee het is niet de taak van de overheid, totdat meisjes met een blote buik naar school komen of jongens een pet op hebben in de klasquote:Op maandag 4 juli 2016 10:07 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Vrouwen zijn volwassenen en vallen daarmee onder het recht van volwassenen.
Het is niet de taak van de overheid om mensen te vertellen wat ze wel of niet mogen dragen.
Houd je bek manquote:Op maandag 4 juli 2016 10:36 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Nee maar hij zit wel te wachten op hun geloofsovertuiging dag in dag uit
Je bent zeker zelf moslim. Als iemand anderen niet in hun waarden last zijn jullie het!
Pardon???quote:Op maandag 4 juli 2016 10:14 schreef frietenstamp het volgende:
Stel je verbiedt haar de hoofddoek, die haar o.a. beschermt tegen verkrachting door moslims, te dragen en ze wordt vervolgens dus verkracht. Wat dan?
Kinderen zijn een ander dier. Die hebben wat mij betreft meer beschermingen dan volwassenen.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:05 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Nee het is niet de taak van de overheid, totdat meisjes met een blote buik naar school komen of jongens een pet op hebben in de klas
Wat "men" vindt is wat dat betreft niet zo interessant als het gaat om rechten en overheidsbemoeienis en de moraliteit er van.quote:Dan vindt men ineens wel dat ze je mogen vertellen wat wel en niet mag.
Welke incest familie breng je daar voor mee flapdrol? Ik laat me de mond niet snoeren door een paar geretadeerde geitenneukers uit het berggebied.quote:
En het is ook niet alsof dat per wet verboden is.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:11 schreef SpecialK het volgende:
Kinderen zijn een ander dier. Die hebben wat mij betreft meer beschermingen dan volwassenen.
Ook dat nog. Maar ik kan me voorstellen dat het scholen bijvoorbeeld vrij staat om een dresscode te laten gelden ondanks het feit dat er leerplicht is. Simpelweg omdat kinderen niks te willen hebben.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:12 schreef deadprez het volgende:
[..]
En het is ook niet alsof dat per wet verboden is.
gast ga je frustraties ergens anders afreagerenquote:Op maandag 4 juli 2016 11:12 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Welke incest familie breng je daar voor mee flapdrol? Ik laat me de mond niet snoeren door een paar geretadeerde geitenneukers uit het berggebied.
Dat is waarquote:Op maandag 4 juli 2016 11:14 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Ook dat nog. Maar ik kan me voorstellen dat het scholen bijvoorbeeld vrij staat om een dresscode te laten gelden ondanks het feit dat er leerplicht is. Simpelweg omdat kinderen niks te willen hebben.
Tja dat vind ik ook maar de realiteit is dat ze met scheepsladingen tegelijk hierheen gesleept worden. Die vrouwen weten waar ze mee te maken hebben, zij kennen dat volk. Wij hebben geen idee, denken dat het allemaal schattige woestijndiertjes zijn.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:09 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Pardon???
Wat zijn wij in hemelsnaam voor flut maatschappij geworden!?
"Verkracht want geen hoofddoek". Dat men hier al zo redeneert is gewoon diep triest.
Mannen die vrouwen verkrachten, "zogenaamd" omdat ze geen hoofddoek dragen, horen niet thuis in onze maatschappij!
Het moet eens afgelopen zijn met die watjescultuur. Van mij part castreren ze dat schorum.
Prototypische rifreactie.quote:Op zondag 3 juli 2016 05:36 schreef Tareq het volgende:
Maarja, lekker branden jongen en lekker je ouders kapot maken heerlijk. Veel plezier verder in he leventje zonder familie. Haha.
jij denkt dat moslima's een hoofddoekje dragen omdat ze anders verkracht worden?quote:Op maandag 4 juli 2016 11:22 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Tja dat vind ik ook maar de realiteit is dat ze met scheepsladingen tegelijk hierheen gesleept worden. Die vrouwen weten waar ze mee te maken hebben, zij kennen dat volk. Wij hebben geen idee, denken dat het allemaal schattige woestijndiertjes zijn.
We neuken jullie moeders.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:12 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Welke incest familie breng je daar voor mee flapdrol? Ik laat me de mond niet snoeren door een paar geretadeerde geitenneukers uit het berggebied.
http://www.metronieuws.nl/columns/2012/04/fcking-hoofddoekquote:Ja, je mag van de verlichte islam als vrouw meedoen aan de samenleving. Moet je je wel aan de dresscode houden, en de hoofddoek is daar onderdeel van. De verlichte islam stelt dat mannen en vrouwen niet gelijkwaardig zijn. Het zijn nooit mannen die een hoofddoek moeten dragen. Het zijn nooit mannen die niet naar school mogen. Het zijn nooit mannen die geacht worden voetveeg te zijn. Het zijn nooit mannen die geen auto mogen rijden. Het zijn nooit mannen die orders moeten aannemen. Het zijn nooit mannen die een burka moeten dragen. Het zijn nooit mannen die ontkend worden in hun bestaan, emoties en grondrechten. Het zijn nooit mannen die uit naam van een godsdienst gediscrimineerd worden. Dat zal ook nooit gebeuren aangezien ook de verlichte islam net als het christendom wordt voorgeschreven, opgelegd en gemanipuleerd door mannen.
Vandaar dat vrouwen vrijwillig een hoofddoek opzetten. Net zo vrijwillig als meisjes die voor loverboys vallen. Of Oost-Europese vrouwen die op de wallen eindigen. Ja, die vrouwen bepalen dat allemaal zelf. De hoofddoek is emancipatie, zoals seks met vreemden tegen betaling waar je zelf geen cent van terugziet ook emancipatie is.
Je quote Ebru.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:34 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
http://www.metronieuws.nl/columns/2012/04/fcking-hoofddoek
Ebru Heldquote:
quote:Het idiote van de verlichte islam die Gül en de zijnen nastreven is de bewering dat je als vrouw, mét hoofddoek óók kunt deelnemen aan de samenleving. Dát is hun waarheid. En die ontkracht, ontkent én verkracht dat ándere recht: dat je als vrouw zónder hoofddoek óók mág deelnemen aan de samenleving. Als voorwaardig, gelijkwaardig mens. Omdat je daar recht op hebt - ook als je geen man bent.
hoe ontkracht het eerste het laatste eigenlijk preciesquote:
Bescherming tegen een blote buik en een petquote:Op maandag 4 juli 2016 11:11 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Kinderen zijn een ander dier. Die hebben wat mij betreft meer beschermingen dan volwassenen.
[..]
Wat "men" vindt is wat dat betreft niet zo interessant als het gaat om rechten en overheidsbemoeienis en de moraliteit er van.
Waar dat ook zal zijn, dan duik jij "toevallig" ook op. Je kunt mijn posts ook gewoon negeren en je er niet telkens in mengen. Aandachtshoer die je bentquote:Op maandag 4 juli 2016 11:14 schreef deadprez het volgende:
[..]
gast ga je frustraties ergens anders afreageren
[..]
Dat is waar
Ik was al actief in dit topic voor jij met je domheid te koop kwam lopen.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:46 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Waar dat ook zal zijn, dan duik jij "toevallig" ook op. Je kunt mijn posts ook gewoon negeren en je er niet telkens in mengen. Aandachtshoer die je bent
Spreek voor je zelf. Ik vind ze in de verste verte niet schattig. Ik vind het randdebielen en wil er geen één hier binnen hebben. Vooral met die mannen heb ik moeite. En 90% van het volk dat hierheen komt is man. Addergebroedquote:Op maandag 4 juli 2016 11:22 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Tja dat vind ik ook maar de realiteit is dat ze met scheepsladingen tegelijk hierheen gesleept worden. Die vrouwen weten waar ze mee te maken hebben, zij kennen dat volk. Wij hebben geen idee, denken dat het allemaal schattige woestijndiertjes zijn.
Neuken we ook.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:39 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Haha onze moeders zijn lokhomo's.
Jij komt er mee aan zetten, niet ik.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:43 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Bescherming tegen een blote buik en een pet
Het zal mij worst wezen waar jij wel of niet komt. Jij als totale persoon interesseert mij niet. Wanneer dringt dat nou eens tot je doorquote:Op maandag 4 juli 2016 11:47 schreef deadprez het volgende:
[..]
Ik was al actief in dit topic voor jij met je domheid te koop kwam lopen.
Dat is te merken, dat het je niet interesseert.quote:Op maandag 4 juli 2016 11:53 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Het zal mij worst wezen waar jij wel of niet komt. Jij als totale persoon interesseert mij niet. Wanneer dringt dat nou eens tot je door
Voor iemand met het woordje "dead" in z'n naam probeer je wel erg aanwezig te zijn.
Beter doe je die nickname eer aan en houd je voor de afwisseling eens je bagger mond.
Biatch please, don't even go there. Dikke doeiquote:Op maandag 4 juli 2016 11:54 schreef deadprez het volgende:
[..]
Dat is te merken, dat het je niet interesseert.
ewa laterquote:Op maandag 4 juli 2016 12:49 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Biatch please, don't even go there. Dikke doei
Dubbelop ditquote:Op maandag 4 juli 2016 12:52 schreef deadprez het volgende:
[..]
ewa later
pas op dat je geen enge moslims tegenkomt
whehequote:
Haat ontwikkelen gaat meestal wel een poosje aan vooraf, en gaat niet zo effe weg door rationeel tegen jezelf te zeggen: ach dit is ook niet goed, ik stop er wel mee'. Het zijn allemaal fases. Misschien moet ie hier gewoon even doorheen. Wel is ook mijn advies uiteraard om er niet al te lang in tre blijven hangen, want dat is idd voor niemand goed.quote:Op zondag 3 juli 2016 22:46 schreef deadprez het volgende:
Nee, uiteraard is het niet onbegrijpelijk. Maar het is zonde van de energie, de mensen die hem niet willen accepteren om de keuze die hij gemaakt heeft zijn dat mijns inziens ook helemaal niet waard.
Beter die energie gebruiken voor het geluk van jezelf en je naasten.
ik heb makkelijk praten, dat snap ik :$
Dat heb je met losers die woorden gebruiken waar ze de betekenis niet van kennen.quote:
wajooo... zeg wollah!quote:Op maandag 4 juli 2016 12:59 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Dat heb je met losers die woorden gebruiken waar ze de betekenis niet van kennen.
Overigens is het niet dubbelop maar tegenstrijdig.
Dat is wel erg generaliserend. En nee, ik ben geen moslim.quote:Op maandag 4 juli 2016 10:36 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
Je bent zeker zelf moslim. Als iemand anderen niet in hun waarden last zijn jullie het!
Omdat iemand vroom en gelovig is, spoort hij niet? Waarom heb je zo'n negatief beeld van religie?quote:Op maandag 4 juli 2016 10:43 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
Het feit dat jij 5x per dag bid vertelt mij al dat je niet spoort
Hier ga ik niet eens meer op in. Kijk het nieuws zou ik zeggen.quote:Op maandag 4 juli 2016 15:20 schreef Hallmark het volgende:
Omdat iemand vroom en gelovig is, spoort hij niet? Waarom heb je zo'n negatief beeld van religie?
WE KOME JULLIE KILLENquote:Op maandag 4 juli 2016 15:30 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
[..]
Hier ga ik niet eens meer op in. Kijk het nieuws zou ik zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |