Ja natuurlijk gebeuren die verhalen!!! Dat ontken ik toch ook niet? Ik ben ook wel eens aangesproken...wie niet? En door toeval kan iemand wel eens een ongeluk of zo ontlopen doordat hij of zij wordt aangesproken. En zo'n verhaal wordt natuurlijk heel vaak doorverteld.quote:Op donderdag 23 juni 2016 13:50 schreef sjoemie1985 het volgende:
hoezo oerdom voorbeeld, die dingen gebeuren wel eens, die verhalen zul jij wellicht nooit lezen, horen etc.
maar toch gebeuren die dingen.
dus niks oerdoms aan, heb het gevoel dat je er gewoon geen antwoordt op kunt of wilt geven.
Nee, helemaal niet. Dat is begrijpen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:08 schreef hoatzin het volgende:
Dat is niet begrijpen, dat is accepteren vanuit vanuit geloof.
De eerste de beste die dit kan aantonen is een miljoen dollar rijker. Die liggen al ruim 25 jaar te wachten op de eerste de beste die bovennatuurlijke zaken kan aantonen onder gecontroleerde omstandigheden.quote:Op donderdag 23 juni 2016 13:43 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Maar hoe verklaar jij een 'dansend' glaasje over een ouijabord zonder dat iemand in de groep het aanraakt? De zwaartekracht zegt dat het niet vanzelf van de ondergrond kan loskomen.
Onzin. Jou basis is het geloof. Zonder geloof geen acceptatie. Valt god weg dan blijft er niets over. Ik als evolutionist (naar woord trouwens) accepteer een hoop zònder basis. Abiogenese is nog niet voldoende aangetoond.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:18 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Nee, helemaal niet. Dat is begrijpen.
Ik accepteer niks zonder basis. dat laat ik aan de evolutionist over. (Beginnen we weer).
Iemand die wonderen uitsluit is niet wetenschappelijk bezig. Niet waargenomen zegt niets, dat hebben we eerder al vastgesteld.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:08 schreef hoatzin het volgende:
Speculatie die door de wetenschap wordt gesteund. En diezelfde wetenschap spreekt hele stukken uit de bijbel simpelweg tegen. Zo vertelt archeologie heel andere verhalen dan die de bijbel optekent. Het is maar wat je gelooft.
Maar als ik hier om slechts één bewijs voor macro evolutie (micro evolutie is gewoon aanpassing) vraag, heeft niemand wat te melden.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:08 schreef hoatzin het volgende:
Evolutie is een theorie. Deze theorie is nooit volledig maar wordt wel door onvoorstelbaar veel bewijs ondersteund. En dat bewijs wordt steeds groter.
Dat jij bewijs dat wij aandragen categorisch wegwuift als niet wetenschappelijk of leugens, gesteund door lectuur uit creationistische hoek, wil niet zeggen dat we niets aandragen.
Beste voorbeelden: Wereldwijde vloed en exodus verhaalquote:Op donderdag 23 juni 2016 14:24 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Iemand die wonderen uitsluit is niet wetenschappelijk bezig. Niet waargenomen zegt niets, dat hebben we eerder al vastgesteld.
Waar verschilt de archeologie van de Bijbel?
Zowel in de biologie als in het fossielenverslag zijn we duidelijke aanwijzingen of voorbeelden van 'Macro' evolutie. Bijvoorbeeld van de walvisquote:Op donderdag 23 juni 2016 14:26 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Maar als ik hier om slechts één bewijs voor macro evolutie (micro evolutie is gewoon aanpassing) vraag, heeft niemand wat te melden.
Dus kom met je bewijzen of cut the crap. Dogmatische retoriek?
Weinig gesteund, ik citeer niet frequent. Dat wordt me voor de voeten geworpen maar is niet juist.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:08 schreef hoatzin het volgende:
Dat jij bewijs dat wij aandragen categorisch wegwuift als niet wetenschappelijk of leugens, gesteund door lectuur uit creationistische hoek, wil niet zeggen dat we niets aandragen.
Oh, dan had je met mij en een klasgenoot ook langs dat lokaal moeten lopen. Zo zichtbaar als de Empire State Building. Of had je ook in die klas moeten zitten, we waren daar met een stuk of twintig bij.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:19 schreef hoatzin het volgende:
[..]
De eerste de beste die dit kan aantonen is een miljoen dollar rijker. Die liggen al ruim 25 jaar te wachten op de eerste de beste die bovennatuurlijke zaken kan aantonen onder gecontroleerde omstandigheden.
Dan moet je inderdaad eerst geld uitgeven aan een bord dat oorspronkelijk ontworpen is door Hasbro om er vooral flink aan te verdienen ja. - Iets waar goedgelovige mensen als jouw klasgenootjes diep intrappen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:40 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Oh, dan had je met mij en een klasgenoot ook langs dat lokaal moeten lopen. Zo zichtbaar als de Empire State Building. Of had je ook in die klas moeten zitten, we waren daar met een stuk of twintig bij.
En als je het opzoekt, zul je het zelf tegenkomen. Maar als gezegd is het vragen om ellende.
Je kijkt in een zwart gat zonder reden. Best wel melancholiek.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:22 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Onzin. Jou basis is het geloof. Zonder geloof geen acceptatie. Valt god weg dan blijft er niets over. Ik als evolutionist (naar woord trouwens) accepteer een hoop zònder basis. Abiogenese is nog niet voldoende aangetoond.
De nodige dosis geluk. En wat met al die gevallen waar er wél doden zijn gevallen ? Ook goddelijke tussenkomst ?quote:Op donderdag 23 juni 2016 13:16 schreef sjoemie1985 het volgende:
Heeft de wetenschap überhaupt ooit het niet zichtbare verklaard?
Of kan iets uberhaupt onzichtbaar zijn?
Of hoe verklaart de wetenschap bijvoorbeeld dat iemand op bijzondere wijze zal ik maar zeggen wordt gered van een ramp.
Bijvoorbeeld: iemand is op weg naar 1 of andere winkel om nog gouw even boodschappen te doen.
Maar onderweg wordt ze aangesproken door iemand en diegene is ik bijna net zo snel verdwenen als ze kwam. en als de persoon in kwestie bij de winkel komt blijkt die in lichter laaie te staan.
Dus als zij niet zou zijn aangesproken was ze wellicht omgekomen al daar.
Kan men zulke dingen verklaren?
Een gelovige kijkt wat er in de Bijbel staat en gaat op zoek naar wetenschappelijke aansluiting.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:24 schreef Loekie111 het volgende:
Waar verschilt de archeologie van de Bijbel?
2. het zichtbare is gewoon alles wat we kunnen aanschouwen met onze ogen en kunnen voelen met onze handen etc.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:10 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
1. Helaas hebben we de tools niet en dat kun je zien als een gebrek van de wetenschap, niet als onmogelijkheid.
2. Mijn speculatie is dat het zichtbare niets anders is dan energie in beweging dat we materie noemen. Hoe definieer je zichtbaar? Iets voor Haushofer misschien.
3. Geloof ik niet in. De bijbel zegt dat tijd en toeval iedereen treffen. En dat gaven van Jezus en de apostelen zouden ophouden te bestaan. Dus geen gezondmaking en of opstandingen meer.
Voorbeeld dat je omschrijft zie ik als een toevalligheid, hoewel niet zuiver gedefinieerd.
Ben je er weer met je gecorrumpeerde verzen ?quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:08 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
2. het zichtbare is gewoon alles wat we kunnen aanschouwen met onze ogen en kunnen voelen met onze handen etc.
lees ook: kolossenzen 1 vanaf vers 15 t/m 23
15 Hij is het Beeld van de onzichtbare God, de Eerstgeborene van heel de schepping.
16 Want door Hem zijn alle dingen geschapen die in de hemelen en die op de aarde zijn, die zichtbaar en die onzichtbaar zijn: tronen, heerschappijen, overheden of machten; alle dingen zijn door Hem en voor Hem geschapen.
17 En Hij is vóór alle dingen, en alle dingen bestaan tezamen door Hem.
18 En Hij is het hoofd van het lichaam, namelijk van de gemeente, Hij, Die het begin is, de Eerstgeborene uit de doden, opdat Hij in allen de Eerste zou zijn.
19 Want het heeft de Vader behaagd dat in Hem heel de volheid wonen zou,
20 en dat Hij door Hem alle dingen met Zichzelf verzoenen zou, door vrede te maken door het bloed van Zijn kruis, ja door Hem, zowel de dingen die op de aarde zijn als de dingen die in de hemelen zijn.
21 En Hij heeft u, die voorheen vervreemd was en vijandig gezind, zoals bleek uit uw slechte daden, nu ook verzoend,
22 in het lichaam van Zijn vlees, door de dood, om u heilig en smetteloos en onberispelijk voor Zich te plaatsen,
23 als u tenminste in het geloof blijft, gefundeerd en vast, en u niet laat afbrengen van de hoop van het Evangelie, dat u gehoord hebt, dat gepredikt is in de hele schepping die onder de hemel is, waarvan ik, Paulus, een dienaar geworden ben.
Lijden en taak van Paulus
- See more at: http://herzienestatenvert(...)sthash.rRmYYFMg.dpuf
God is onzichtbaar, maar toch "leeft" hij voor eeuwig.
Net als Zijn zoon Jezus, die is een tijd zichtbaar geweest, maar sinds zijn hemelvaart is hij onzichtbaar maar leeft toch ook voor eeuwig.
3. waar valt dit te lezen dat die ophouden?
Want ik geloof dat iedereen zo zijn eigen gaven heeft, te vergelijken met het lichaam, dat niet iedereen een oog of hand of een oor kan zijn zoals in de bijbel omschreven, zal ik maar zeggen.
Kom jij dan eens met niet volgens jouw gecorrumpeerde verzen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:11 schreef ATON het volgende:
[..]
Ben je er weer met je gecorrumpeerde verzen ?
Het gaat mij even om een speculatief wetenschappelijk plaatje; het is niet in tegenspraak met de bijbel.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:08 schreef sjoemie1985 het volgende:
2. het zichtbare is gewoon alles wat we kunnen aanschouwen met onze ogen en kunnen voelen met onze handen etc.
lees ook: kolossenzen 1 vanaf vers 15 t/m 23
Je bent bedonderd waar je bij stond.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:40 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Oh, dan had je met mij en een klasgenoot ook langs dat lokaal moeten lopen. Zo zichtbaar als de Empire State Building. Of had je ook in die klas moeten zitten, we waren daar met een stuk of twintig bij.
Ja, als je het zo bekijkt is alles een samen geraapt zooitje moleculen/ bouwstenen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:29 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Het gaat mij even om een speculatief wetenschappelijk plaatje; het is niet in tegenspraak met de bijbel.
Als je een spakenwiel heel snel laat rond draaien, gaat die er uit zien als een solid geheel, terwijl het dat niet is. Niks nieuws.
De vraag is wat in het voorbeeld de spaken zijn. Volgens mij niet meer dan energie, die zich gedraagt als massa. Ik denk niet dat er een kleinste vast deeltje bestaat. Dat zou betekenen dat materie feitelijk non existent is, een illusie.
Zoals ik zei, we hebben Haushofer nodig.
Dat vraag ik ook steeds aan Sjoemie maar daar komt nooit antwoord op.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:54 schreef ATON het volgende:
[..]
De nodige dosis geluk. En wat met al die gevallen waar er wél doden zijn gevallen ? Ook goddelijke tussenkomst ?
Je vergist je toch echt.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:31 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Je bent bedonderd waar je bij stond.![]()
Waarom denk je dat die miljoen dollar nog steeds liggen te wachten?Denk je dat niemand het geprobeerd heeft? Dan onderschat je de hebzucht van de mensen.
Bovennatuurlijk dingen gebeuren niet. Helaas....
Die hij vervolgens NIET vindt. Geen zondvloed, geen 40 jaar woestijnvolk van 2 miljoen zielen, geen David en Salomo...quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:07 schreef ATON het volgende:
[..]
Een gelovige kijkt wat er in de Bijbel staat en gaat op zoek naar wetenschappelijke aansluiting.
Een wetenschapper heeft archeologisch- en geschiedkundig materiaal en gaat op zoek naar Bijbelse aansluiting.
Haal dat miljoen op dan man!~Daar kun je een hoop goede dingen mee doen! Ik zet er 1000 euro op dat het je niet lukt.quote:
Zie je de tegenstrijdigheden niet? Je gelooft niet in de evolutietheorie ondanks de enorme hoeveelheid wetenschappelijk bewijs, maar je gelooft wel in spoken die glaasjes laten zweven boven een commercieel bord, en verhalen die je van anderen hebt gehoord.quote:
Wie zegt dat God hen misschien niet ook heeft proberen te redden, maar dat zij gewoon gezegd hebben tegen de persoon die hen aansprak van: sorry ik heb geen tijd moet boodschappen doen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:32 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Dat vraag ik ook steeds aan Sjoemie maar daar komt nooit antwoord op.
Ik begin aan je gezonde verstand te twijfelen en ga hier ook niet verder op in.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:41 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Wie zegt dat God hen misschien niet ook heeft proberen te redden, maar dat zij gewoon gezegd hebben tegen de persoon die hen aansprak van: sorry ik heb geen tijd moet boodschappen doen.
dus zijn zij op dat moment wel in die winkel geweest, maar ik heb verder ook niet gezegd dat die anderen niet gered zijn, die hadden het brand alarm ter beschikking.
maar die ene is dus gewoon al gered voor dat ze überhaupt in die winkel kwam.
De mensen die bewijs willen voordat ze deus ex machina gaan aanspreken.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:41 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Wie zegt dat God hen misschien niet ook heeft proberen te redden,
God had ook tussenbeide kunnen komen en het brandje überhaupt niet kunnen laten gebeuren. Hoe verklaar je dat dat niet is gebeurt?quote:maar ik heb verder ook niet gezegd dat die anderen niet gered zijn, die hadden het brand alarm ter beschikking.
Ze is niet gered want ze heeft nooit gevaar gelopen. Ik ben ook niet 'gered' omdat ik toevallig niet aanwezig was in de gaybar in Orlando.quote:maar die ene is dus gewoon al gered voor dat ze überhaupt in die winkel kwam.
Ik denk dat we wat langs elkaar heen praten. Het is niet zo dat er 'niks' zou bestaan of dat er sprake is van een 'samengeraapt zooitje moleculen', helemaal niet zelfs. En natuurlijk onderscheiden we bijv. hout van steen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:32 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Ja, als je het zo bekijkt is alles een samen geraapt zooitje moleculen/ bouwstenen.
kom je daarna dus bij de vraag waarom het 1 eruit ziet als een mens en het andere als een boom.
en hoe dat dus zo gekomen is, na de big bang?
Dus hoe konden de 1 zich vormen als iets van hout of steen en het andere weer als vlees
Het occulte interesseert mij niks, ik zie het als een afvallig en gevaarlijk geheel waar je als mens weg van moet blijven. Aan geld heb ik evenmin behoefte.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:35 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Haal dat miljoen op dan man!~Daar kun je een hoop goede dingen mee doen! Ik zet er 1000 euro op dat het je niet lukt.
Er wordt mij overigens wel iets heel duidelijk. Iets met lichtgelovigheid....
Ik heb hier reeds een voorbeeld van gegeven. De rest kan je hier lezen, of denk je dat ik je dit boek ga toesturen ?:quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:25 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Kom jij dan eens met niet volgens jouw gecorrumpeerde verzen.
want met zulke uitspraken kan niemand iets.
Dus ik moet voor jouw geld gaan uitgeven, terwijl ik allerlei teksten e.d. aanbied die gratis via het internet te vinden zijn?quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:06 schreef ATON het volgende:
[..]
Ik heb hier reeds een voorbeeld van gegeven. De rest kan je hier lezen, of denk je dat ik je dit boek ga toesturen ?:
http://www.damon.nl/book/geschreven-en-toegeschreven
Je bedoelt dus geestelijk labiele mensen die tijdens zo'n sessie een angstaanval krijgen en vervolgens elk geluidje dat ze horen toeschrijven aan het werk van spoken.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:02 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Het occulte interesseert mij niks, ik zie het als een afvallig en gevaarlijk geheel waar je als mens weg van moet blijven. Aan geld heb ik evenmin behoefte.
Overigens ging het in dit geval om een ouijabord. Maar het gaat om de intentie, niet om zo'n bord; dat is slechts een stukje bedrukt karton en er zit op zichzelf niets magisch aan. Als jij bewust gaat liefhebberen in het occulte is de kans groot dat je in de ellende terecht komt en op een wrange manier te weten komt dat het bestaat. Ik ben nogal wat van die mensen tegen gekomen. Zie er maar weer vanaf te komen in zo'n geval.
Velen hebben geprobeerd dat miljoen in handen te krijgen.. mensen die net zo zeker zijn van hun zaak als jij over het occultisme. Die mensen hebben allemaal gefaald. vreemd, vind je niet?quote:Dus voel je vrij als je het lef hebt en zeker van je zaak denkt te zijn. Je bent niet de eerste.
1 Kor. 13:8, 13 kun je daarover raadplegen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:08 schreef sjoemie1985 het volgende:
3. waar valt dit te lezen dat die ophouden?
Want ik geloof dat iedereen zo zijn eigen gaven heeft, te vergelijken met het lichaam, dat niet iedereen een oog of hand of een oor kan zijn zoals in de bijbel omschreven, zal ik maar zeggen.
Och hoe zielig toch. Nog geen ¤ 18 rijk om wat inzicht te krijgen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:13 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Dus ik moet voor jouw geld gaan uitgeven, terwijl ik allerlei teksten e.d. aanbied die gratis via het internet te vinden zijn?
Sjoemie, zou ik jou kunnen overtuigen door bijvoorbeeld de Koran of Origin of Species te citeren?quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:31 schreef sjoemie1985 het volgende:
Heb ik nog niet vaak genoeg hier (bijbel)teksten geplaatst en uitleggende teksten die ik dus allemaal op het internet heb gevonden?
Tja, beetje moeilijke vraag.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:32 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Dat vraag ik ook steeds aan Sjoemie maar daar komt nooit antwoord op.
Grappig, mijn leven is er juist enorm op vooruit gegaan toen ik me bekeerde tot het satanisme.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:02 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Het occulte interesseert mij niks, ik zie het als een afvallig en gevaarlijk geheel waar je als mens weg van moet blijven. Aan geld heb ik evenmin behoefte.
Overigens ging het in dit geval om een ouijabord. Maar het gaat om de intentie, niet om zo'n bord; dat is slechts een stukje bedrukt karton en er zit op zichzelf niets magisch aan. Als jij bewust gaat liefhebberen in het occulte is de kans groot dat je in de ellende terecht komt en op een wrange manier te weten komt dat het bestaat. Ik ben nogal wat van die mensen tegen gekomen. Zie er maar weer vanaf te komen in zo'n geval.
Dus voel je vrij als je het lef hebt en zeker van je zaak denkt te zijn. Je bent niet de eerste.
Maar ze hebben Jeruzalem en Babylon gevonden? Staat toch ook in dat boek ?quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:34 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Die hij vervolgens NIET vindt. Geen zondvloed, geen 40 jaar woestijnvolk van 2 miljoen zielen, geen David en Salomo...
Neen, dat heb je niet !!quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:31 schreef sjoemie1985 het volgende:
Heb ik nog niet vaak genoeg hier (bijbel)teksten geplaatst en uitleggende teksten die ik dus allemaal op het internet heb gevonden?
Dan kun jij Hoatzin wel toelichten hoe dat er aan toe gaat.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:45 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Grappig, mijn leven is er juist enorm op vooruit gegaan toen ik me bekeerde tot het satanisme.
Hoe wat eraan toegaat? Het moment dat je je niet langer zorgen maakt om arbitraire regeltjes en je eigen leven durft te leiden? Ik denk dat Hoatzin wel weet hoe dat is, maar speciaal voor jou zal ik het nog eens herhalen: het is fucking geweldig.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:50 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Dan kun jij Hoatzin wel toelichten hoe dat er aan toe gaat.
Nee, hoe het zit met dat Satanisme van jou.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:54 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
[..]
Hoe wat eraan toegaat? Het moment dat je je niet langer zorgen maakt om arbitraire regeltjes en je eigen leven durft te leiden? Ik denk dat Hoatzin wel weet hoe dat is, maar speciaal voor jou zal ik het nog eens herhalen: het is fucking geweldig.
Wat moet ik daaraan toelichten?quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:55 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Nee, hoe het zit met dat Satanisme van jou.
Dan heb je dus over al mijn teksten die ik ooit in deze topics en andere heb geplaatst heen gelezenquote:
Verzin een betere smoes.quote:Op donderdag 23 juni 2016 17:00 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Dan heb je dus over al mijn teksten die ik ooit in deze topics en andere heb geplaatst heen gelezen
Jij accepteert de hele bijbel zonder basis.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:18 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Nee, helemaal niet. Dat is begrijpen.
Ik accepteer niks zonder basis. dat laat ik aan de evolutionist over. (Beginnen we weer).
Waarom zou ik dat willen?quote:Op donderdag 23 juni 2016 18:15 schreef de_tevreden_atheist het volgende:
[..]
Jij accepteert de hele bijbel zonder basis.
Dat wil je niet, dat doe jequote:
Hij wil het omdat hij niet kan accepteren dat er geen 'groter doel' achter het leven zit. Omdat hij niet wil accepteren dat hij straks dood gaat en er vervolgens niks meer is voor hem.quote:Op donderdag 23 juni 2016 18:38 schreef de_tevreden_atheist het volgende:
[..]
Dat wil je niet, dat doe je
En je gelooft de mensen die een miljoen aanbieden wel op hun blauwe ogen? Ook nog dat het onder gecontroleerde omstandigheden moet zijn, en dat mensen als Randi zelf bepalen welke tests er gebeuren. Die vaak totaal niks met iemand zijn of haar "gave" van doen hebben.quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:31 schreef hoatzin het volgende:
[..]
Je bent bedonderd waar je bij stond.![]()
Waarom denk je dat die miljoen dollar nog steeds liggen te wachten?Denk je dat niemand het geprobeerd heeft? Dan onderschat je de hebzucht van de mensen.
Bovennatuurlijk dingen gebeuren niet. Helaas.... Gebeuren die wel en kun je dat aantonen dan ben je miljonair.![]()
't Is fijn jou als spreekbuis te hebben.quote:Op donderdag 23 juni 2016 18:38 schreef de_tevreden_atheist het volgende:
[..]
Dat wil je niet, dat doe je
Dat zei je eens tegen mij ook, maar nog nooit heb je geantwoord op de vraag waarom mensen dan allerlei hulpmiddelen hebben, als zij dit ook met hun wil kunnen doen. En waarom sommige mensen niks merken, al willen ze heel graag...quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:02 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Het occulte interesseert mij niks, ik zie het als een afvallig en gevaarlijk geheel waar je als mens weg van moet blijven. Aan geld heb ik evenmin behoefte.
Overigens ging het in dit geval om een ouijabord. Maar het gaat om de intentie, niet om zo'n bord; dat is slechts een stukje bedrukt karton en er zit op zichzelf niets magisch aan. Als jij bewust gaat liefhebberen in het occulte is de kans groot dat je in de ellende terecht komt en op een wrange manier te weten komt dat het bestaat. Ik ben nogal wat van die mensen tegen gekomen. Zie er maar weer vanaf te komen in zo'n geval.
Dus voel je vrij als je het lef hebt en zeker van je zaak denkt te zijn. Je bent niet de eerste.
En was jij erbij dat die mensen ALLEMAAL gefaald hebben, of hebben materialisten er weer een draai aan gegeven opdat hun miljoentje niet hoefden uit te delen? Wat jij doet is blindelings geloof hechten aan mensen die hun eigen agenda hebben ,net zo goed als gelovigen die ook hun agenda hebben.quote:Velen hebben geprobeerd dat miljoen in handen te krijgen.. mensen die net zo zeker zijn van hun zaak als jij over het occultisme. Die mensen hebben allemaal gefaald. vreemd, vind je niet?
Satanisme heeft niks met hebzucht te maken. In tegenstelling tot christendom. Weleens die godheid bekeken, die denkt dat alles om hem draait. Volgens Paulus is alles gemaakt ter meerdere eer en glorie van Christus. Alsof dit geen hebzucht is, in haar puurste vorm nog wel.quote:Op donderdag 23 juni 2016 16:55 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Nee, hoe het zit met dat Satanisme van jou.
En ben je toch bezig, licht dan gelijk maar toe wat die vrijheid jou en de ander heeft opgeleverd. Ik zie een verdraaide hoop hebzucht om mij heen. Of dacht je dat vrijheid alleen jou tot voordeel moet dienen?
Je praat tegen een muur. Moet je eens een topic lezen op een ander subforum van dit forum. Heb enorm lang een discussie met Loekie gehad, viel niet tegenop te discussieren. Hij denkt dat hij alles weet, dat evolutie gelovigen (zo noemt hij ze) niet zo veel snappen, dat er wetenschappers zijn die evolutie ontkennen. Dat er wel aanpassing is, maar geen evolutie. En hij gooit alle andersdenkenden op een hoop, allemaal satan aanhangers. Hij gelooft in Adam en Eva, in de zondeval, in het bloed van Jezus Christus die ons allemaal gereinigd heeft, de rest van de religies en niet religies zijn slecht of verkeerd voorgelicht, etc...quote:Op donderdag 23 juni 2016 15:38 schreef falling_away het volgende:
[..]
Zie je de tegenstrijdigheden niet? Je gelooft niet in de evolutietheorie ondanks de enorme hoeveelheid wetenschappelijk bewijs, maar je gelooft wel in spoken die glaasjes laten zweven boven een commercieel bord, en verhalen die je van anderen hebt gehoord.
Laat het duidelijk zijn dat ik helemaal geen expert ben in het occulte, je vraag zou je beter aan een occultist moeten stellen. Ik weet eenvoudig niet waarom sommige mensen niks merken; ik heb me er ook niet in verdiept.quote:Op donderdag 23 juni 2016 19:01 schreef Berjan1986II het volgende:
Dat zei je eens tegen mij ook, maar nog nooit heb je geantwoord op de vraag waarom mensen dan allerlei hulpmiddelen hebben, als zij dit ook met hun wil kunnen doen. En waarom sommige mensen niks merken, al willen ze heel graag...
Die post is niet van mij, sorry.quote:Op donderdag 23 juni 2016 19:01 schreef Berjan1986II het volgende:
Velen hebben geprobeerd dat miljoen in handen te krijgen.. mensen die net zo zeker zijn van hun zaak als jij over het occultisme. Die mensen hebben allemaal gefaald. vreemd, vind je niet?
En was jij erbij dat die mensen ALLEMAAL gefaald hebben, of hebben materialisten er weer een draai aan gegeven opdat hun miljoentje niet hoefden uit te delen? Wat jij doet is blindelings geloof hechten aan mensen die hun eigen agenda hebben ,net zo goed als gelovigen die ook hun agenda hebben.
Alles draait inderdaad om God, mag het ook als Hij de maker en instandhouder is van werkelijk alles? Maar Hem voorstellen als een despoot is onzin.quote:Op donderdag 23 juni 2016 19:01 schreef Berjan1986II het volgende:
Nee, hoe het zit met dat Satanisme van jou.
En ben je toch bezig, licht dan gelijk maar toe wat die vrijheid jou en de ander heeft opgeleverd. Ik zie een verdraaide hoop hebzucht om mij heen. Of dacht je dat vrijheid alleen jou tot voordeel moet dienen?
Satanisme heeft niks met hebzucht te maken. In tegenstelling tot christendom. Weleens die godheid bekeken, die denkt dat alles om hem draait. Volgens Paulus is alles gemaakt ter meerdere eer en glorie van Christus. Alsof dit geen hebzucht is, in haar puurste vorm nog wel.
Nu kom je hier zomaar binnen vallen, maar ondertussen kent men mij hier beter dan jij. In dat opzicht voeg je niks toe.quote:Op donderdag 23 juni 2016 19:01 schreef Berjan1986II het volgende:
Zie je de tegenstrijdigheden niet? Je gelooft niet in de evolutietheorie ondanks de enorme hoeveelheid wetenschappelijk bewijs, maar je gelooft wel in spoken die glaasjes laten zweven boven een commercieel bord, en verhalen die je van anderen hebt gehoord.
Je praat tegen een muur. Moet je eens een topic lezen op een ander subforum van dit forum. Heb enorm lang een discussie met Loekie gehad, viel niet tegenop te discussieren. Hij denkt dat hij alles weet, dat evolutie gelovigen (zo noemt hij ze) niet zo veel snappen, dat er wetenschappers zijn die evolutie ontkennen. Dat er wel aanpassing is, maar geen evolutie. En hij gooit alle andersdenkenden op een hoop, allemaal satan aanhangers. Hij gelooft in Adam en Eva, in de zondeval, in het bloed van Jezus Christus die ons allemaal gereinigd heeft, de rest van de religies en niet religies zijn slecht of verkeerd voorgelicht, etc...
Je kan nog beter, zoals de joden doen, roepen tegen een muur.
Nee ik was er niet bij.. net zoals ik niet bij veel wetenschappelijk studies ben geweest. Moet ik ergens bij zijn geweest om redelijkerwijs aan te nemen dat het waar is? Verder is dat niet mijn enige reden om niet in spoken te geloven.quote:Op donderdag 23 juni 2016 19:01 schreef Berjan1986II het volgende:
[..]
En was jij erbij dat die mensen ALLEMAAL gefaald hebben, of hebben materialisten er weer een draai aan gegeven opdat hun miljoentje niet hoefden uit te delen? Wat jij doet is blindelings geloof hechten aan mensen die hun eigen agenda hebben ,net zo goed als gelovigen die ook hun agenda hebben.
Ja ik weet dat ik tegen een muur praat.. ben zelf lid geweest van zijn sekte dus ik ken zijn gedachtegang en hoe erg hij geindoctrineerd is. daarom wil hij ook niet met mij discussieren, want misschien ben ik wel een uitgeslotene.quote:Je praat tegen een muur. Moet je eens een topic lezen op een ander subforum van dit forum. Heb enorm lang een discussie met Loekie gehad, viel niet tegenop te discussieren. Hij denkt dat hij alles weet, dat evolutie gelovigen (zo noemt hij ze) niet zo veel snappen, dat er wetenschappers zijn die evolutie ontkennen. Dat er wel aanpassing is, maar geen evolutie. En hij gooit alle andersdenkenden op een hoop, allemaal satan aanhangers. Hij gelooft in Adam en Eva, in de zondeval, in het bloed van Jezus Christus die ons allemaal gereinigd heeft, de rest van de religies en niet religies zijn slecht of verkeerd voorgelicht, etc...
Je kan nog beter, zoals de joden doen, roepen tegen een muur.
Een truc was hier niet aannemelijk.quote:Op donderdag 23 juni 2016 20:19 schreef ems. het volgende:
Niet geheel vreemd natuurlijk. In een theater zag ik ook een keer een meneer met een hoge hoed een vrouw doormidden zagen en ze gaf geen kick.
Het is bijzonder hoe jij voor de belangen van je medemens opkomt.quote:Op donderdag 23 juni 2016 19:01 schreef Berjan1986II het volgende:
Je praat tegen een muur. Moet je eens een topic lezen op een ander subforum van dit forum. Heb enorm lang een discussie met Loekie gehad, viel niet tegenop te discussieren. Hij denkt dat hij alles weet, dat evolutie gelovigen (zo noemt hij ze) niet zo veel snappen, dat er wetenschappers zijn die evolutie ontkennen. Dat er wel aanpassing is, maar geen evolutie. En hij gooit alle andersdenkenden op een hoop, allemaal satan aanhangers. Hij gelooft in Adam en Eva, in de zondeval, in het bloed van Jezus Christus die ons allemaal gereinigd heeft, de rest van de religies en niet religies zijn slecht of verkeerd voorgelicht, etc...
Je kan nog beter, zoals de joden doen, roepen tegen een muur.
Ik heb je voorbeelden van bewijs voor Macro evolutie gegeven. Net zoals het argument hoe onlogisch het is dat god honderdduizenden soorten dieren zou creeeren die lijken op tussenvormen, enkel om ze te laten uitsterven nog voordat de eerste mens is geschapen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 20:46 schreef Loekie111 het volgende:
[..]
Ook verneem ik graag onomstotelijk bewijs voor macro evolutie. Iemand die het allemaal zo goed weet als jij, zal weinig moeite hebben met de antwoorden.
Als 'demonen' synoniem zijn aan charlatans dan heb je gelijk, ik heb voor enkele van die astrotv figuren in het verleden de boekhouding en randzaken verzorgd, commerciële oplichters zijn het die naïviteit uitbuiten, niets minder dan dat.quote:Op donderdag 23 juni 2016 14:14 schreef Loekie111 het volgende:
Je hebt gelijk, tussen jou en mij gezegd. Het ís jezelf inlaten met demonen. Maar dat wordt hier niet onderkend.
Tegelijkertijd bestaat doorgaans het lef niet om eens zelf te experimenteren, die angst zou er niet mogen bestaan als je niet in het bovennatuurlijke gelooft. Niet dat ik het aanraad, het is een hoge prijs die je betaald om dat voor jezelf te bewijzen. Ik heb narigheid genoeg gezien.
Inderdaad is dat oplichting.quote:Op donderdag 23 juni 2016 23:02 schreef highender het volgende:
[..]
Als 'demonen' synoniem zijn aan charlatans dan heb je gelijk, ik heb voor enkele van die astrotv figuren in het verleden de boekhouding en randzaken verzorgd, commerciële oplichters zijn het die naïviteit uitbuiten, niets minder dan dat.
Daarnaast heb ik vroeger met vrienden vaak genoeg geëxperimenteerd met ouija, omdat het in niets resulteerde hebben we het zelfs een aantal keer middernacht op de lokale begraafplaats geprobeerd. Niets anders dan bittere teleurstelling moeten verwerken.
Teleurgesteld inderdaad, het had een mooie aanwijzing geweest kunnen zijn dat er 'meer' is. Vanuit mijn perspectief had het enkel beter kunnen aflopen.quote:Op donderdag 23 juni 2016 23:52 schreef Loekie111 het volgende:
Inderdaad is dat oplichting.
Bittere teleurstelling noem jij dat? Wees maar blij. Het had slechter kunnen aflopen.
Maar wel lekker bezig geweest, daar midden in de nacht op de begraafplaats.
Is geen smoes lees al mijn posts dan maar eens rustig terug en kom over een paar maand terug en zeg dan nog eens dat ik geen bijbel teksten of andere teksten hier heb geplaatst.quote:
Ik geloof wel zeker dat die er zijn, staat ook in de bijbel.quote:
In mijn boek staat dat ze wel bestaan, waarom zou je dan denken dat het wel zo is?quote:Op vrijdag 24 juni 2016 09:52 schreef sjoemie1985 het volgende:
[..]
Ik geloof wel zeker dat die er zijn, staat ook in de bijbel.
Bijvoorbeeld het verhaal van Jezus die een heel legioen aan demonen uit iemand verdrijft.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |