Ja, dûh. Met de nadruk op 'mede'. Zonder dader geen terreuraanslag, zonder wapen geen terreuraanslag, met een goed werkende politie geen terreuraanslag, enzovoort.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:13 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Dus de NRA is medeschuldig aan dit drama?
Naar een kroeg neenemen wordt wel lastig.. Waar parkeer je zo'n F-35?quote:Op zondag 12 juni 2016 22:11 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ach misschien kan Trump dat ook even regelen
We hebben in Oost-Oekraïne gezien wat er gebeurt als je incapabele burgers met luchtafweergeschut aan de slag laat gaan.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Die lachen om wat small arms tegenwoordig. Om overheden te verslaan heb je luchtsuperioriteit nodig. En het recht om gevechtsvliegtuigen te bezitten, bestaat helaas niet
Gewoon ergens in het weiland, is toch stealth, niemand ziet hem.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:15 schreef Perrin het volgende:
[..]
Naar een kroeg neenemen wordt wel lastig.. Waar parkeer je zo'n F-35?
Tegen iemand die een snelkookpan aanvoert als vergelijking van zwaar machinegeweerspul.quote:
Mooie utopie om te denken dat er met een wapenverbod geen aanslagen meer komen.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:14 schreef Igen het volgende:
[..]
Ja, dûh. Met de nadruk op 'mede'. Zonder dader geen terreuraanslag, zonder wapen geen terreuraanslag, met een goed werkende politie geen terreuraanslag, enzovoort.
Het gaat natuurlijk al mis bij het concluderen van Niet A -> niet B uit A -> B.quote:
quote:Lange rijen voor de bloedbanken in Orlando. Inwoners van de stad geven massaal bloed voor de slachtoffers van de aanslag op een homoclub in de stad. Homo's mogen geen bloed geven, waarschuwt een bloedbank.
Eerder waren er berichten dat bloedbank OneBlood het verbod op bloeddonaties door homoseksuele mannen zou negeren, maar nu laat de bloedbank weten dat 'alle regels overeind blijven.'
Verbod versoepeld
Tot voor kort gold in de VS een levenslang verbod op bloeddonatie door homo's. Dat werd vorig jaar versoepeld: mannen die een jaar lang geen seks hebben gehad met andere mannen kunnen sindsdien bloed doneren. Alle bloeddonaties, ongeacht de donor, worden getest op ziektes als hepatitis en HIV.
Inwoners van Orlando lijken massaal gehoor te geven aan de oproep om bloed te doneren. Op sociale media worden foto's geplaatst van lange rijen bij de bloedbanken, niet alleen in de gebouwen maar tot op straat.
http://www.rtlnieuws.nl/b(...)ed-voor-slachtoffers
Je moet het op alle fronten aanpakken. Strengere wapenwetgeving, beter werk van de inlichtingendiensten én meer sociaal werk om radicalisering tegen te gaan.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:17 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Mooie utopie om te denken dat er met een wapenverbod geen aanslagen meer komen.
Ik ben wel van mening dat ze in Amerika wat strikter met de wapenwet om moeten gaan maar een algeheel verbod gaat niks veranderen denk ik.
Die tests zijn ook niet waterdicht.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:21 schreef Yasmin23 het volgende:
Vreemd toch? Alles wordt getest zeggen ze.
Nou idd. Man man. Wat een trieste bedoeling. Het bloed wordt toch getest. Waarom dat bloed weigeren?quote:Op zondag 12 juni 2016 22:20 schreef Xan21 het volgende:
Gay bloed mengt niet met Hetero bloed?
Mind blown
Er is een keer een topic hierover geweest. Bij bloeddonaties van homo's is het risico op ziektes echt idioot veel hoger dan bij niet-homo's. Als er dan genoeg andere donateurs zijn vind ik het niet gek dat ze niet onnodig risico willen nemen.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:21 schreef Yasmin23 het volgende:
Vreemd toch? Alles wordt getest zeggen ze.
Zwaar?quote:Op zondag 12 juni 2016 22:16 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Tegen iemand die een snelkookpan aanvoert als vergelijking van zwaar machinegeweerspul.
Zitten wel cruciale verschillen tussen christendom en islam idd, alhoewel christendom net zo weird is. Maar bij christenen gaat idd alles om je bedoeling en is er vergeving voor de meeste mensen, ook voor homo's uiteindelijk, zoals we van Gerard Reve weten. En ja, eigenlijk weet iedereen wel dat Jezus ook een homo was, of iig homo-erotisch ingesteld met die discipelen van hem.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:12 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Omdat de christelijke leer anders is elkaat zit. Er is natuurlijk evengoed misbruik van gemaakt door starre mensen die graag macht uitoefenen. Maar dat kon door ontwikkeling en verlichting opgelost worden.
De islam is juist bedoelt om star macht uit te oefenen. Het heet niet voor niks onderwerping. De mens is totaal ondergeschikt aan de religie.
Christendom was bedoelt om de mens van dienst te zijn, om een fijner leven te hebben met elkaar. Bij de islam is dat precies omgekeerd. De mens is er om de religie in stand te houden. De mens zelf is totaal ondergeschikt. Ze worden niet voor niks 5x per dag verplicht met de neus op de feiten gedrukt door met het hoofd naar de grond te moeten gaan.Pure vernedering....
en omdat het weken tot maanden duurt voordat het aidsvirus in het bloed kan wordenquote:Op zondag 12 juni 2016 22:22 schreef Igen het volgende:
[..]
Er is een keer een topic hierover geweest. Bij bloeddonaties van homo's is het risico op ziektes echt idioot veel hoger dan bij niet-homo's. Als er dan genoeg andere donateurs zijn vind ik het niet gek dat ze niet onnodig risico willen nemen.
Volgens mij bij bloedtesten op HIV zo'n half procentje. Lijkt misschien niet veel, maar betekent wel dat je één op de tweehonderd gevallen mist.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:23 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hoeveel procent kans is er dat het resultaat niet klopt?
Zonder al die migranten was het hier nog net zo gezellig als in de jaren '70. Alleen een rode Piet en blonde Gerrie als criminelen.quote:Op zondag 12 juni 2016 22:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zitten wel cruciale verschillen tussen christendom en islam idd, alhoewel christendom net zo weird is. Maar bij christenen gaat idd alles om je bedoeling en is er vergeving voor de meeste mensen, ook voor homo's uiteindelijk, zoals we van Gerard Reve weten. En ja, eigenlijk weet iedereen wel dat Jezus ook een homo was, of iig homo-erotisch ingesteld met die discipelen van hem..
Bij islam gaat het om een spoorboekje volgen uit de 7de eeuw en dan gezellig hineininterpretieren, want die Allah van hen kon niet weten hoe het er nu aan toe gaat.
Ja, meeste mensen zeggen dat is te gek voor woorden, maar ja, we moeten met gekkigheid toch wel zien te leven hier in het westen.
Hebben we net onze eigen gekkigheid een beetje beteugeld, importeren we er weer wat verse gekkigheid bijquote:Op zondag 12 juni 2016 22:24 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, meeste mensen zeggen dat is te gek voor woorden, maar ja, we moeten met gekkigheid toch wel zien te leven hier in het westen.
Ja dat kan eigenlijk ook niet nee. Zijn ze er mee bezig om dit te verbeteren?quote:Op zondag 12 juni 2016 22:25 schreef Monolith het volgende:
[..]
Volgens mij bij bloedtesten op HIV zo'n half procentje. Lijkt misschien niet veel, maar betekent wel dat je één op de tweehonderd gevallen mist.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |