Hij kan hier gewoon blijven posten over wat hij onderneemt.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:19 schreef DoubleDip het volgende:
We zitten alweer even in deel 11, is het niet beter om dit alles te vervolgen zodra Deezer weer stappen heeft laten zien?
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Hij kan hier gewoon blijven posten over wat hij onderneemt.
Scholen laten je altijd wachtenquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Het zou ook gewoon zo lekker zijn als wij bevestiging hebben van jou dat je onze berichten hebt gelezen en dat je er eventueel iets mee gaat doen.. nog steeds doodse stilte..quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Ja, dit. Voor ons is het namelijk logisch wat een gewone persoon in die situatie moet doen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:25 schreef Samzz het volgende:
Je hoeft niet stil te staan omdat je niks van school hoort. Hup, schop jezelf onder je kont en ga eens op zoek naar professionele hulp.
Wat jij doet is voorwaarden stellen en hem dan pas erkennen. Over volwassen gesprokenquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:12 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Gast, ga het niet lopen overdrijven. Ik zeg niet dat hij niet mee mag doen, ik zeg dat ik het hypocriet vind om advies te geven op een onderwerp waar jezelf in 'faalt', zeker als het advies ook nog eens botst met datgene waar jezelf voor staat.
Ik ben wat dat betreft gewoon iets harder. Als ik vind dat iemand zielig doet, zeg ik dat gewoon. We moeten niet doen alsof hij zo'n zwaar leven heeft, dat valt namelijk echt wel mee. Hij verpest zijn leven niet, hij laat het leven aan hem voorbij gaan. Postief advies is goed, daar ben ik het helemaal mee eens. Maar ik vind het soms een beetje tenenkrommend hoe jij en Samzz hem als een baby behandelen en na elke poeppost zijn luier verschonen.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:24 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Het zou ook gewoon zo lekker zijn als wij bevestiging hebben van jou dat je onze berichten hebt gelezen en dat je er eventueel iets mee gaat doen.. nog steeds doodse stilte..
Als je toch aan het wachten bent, kun je misschien eens kijken naar de kritische tips in dit topic... die wachten ook op antwoordquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Dat denk je op basis van je huidige kronkel die me helaas maar al te bekend voorkomt. Moet er maar genoegen mee nemen dat je het vertikt om er verder inhoudelijk op in te gaan.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:09 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat feitelijke vooruitgang en zicht op iets beters er niet is.
Wachten is altijd vervelend, zeker in een situatie als deze. Maar je kan die wachttijd wel voor heel veel andere dingen benutten. Want zoals SCNP al zegt:quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
..zou dit ook wel erg fijn zijn, gezien de moeite en tijd die er in de reacties wordt gestoken.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:24 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Het zou ook gewoon zo lekker zijn als wij bevestiging hebben van jou dat je onze berichten hebt gelezen en dat je er eventueel iets mee gaat doen.. nog steeds doodse stilte..
En dit kan ik alleen maar onderschrijven.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:25 schreef Samzz het volgende:
Je hoeft niet stil te staan omdat je niks van school hoort. Hup, schop jezelf onder je kont en ga eens op zoek naar professionele hulp.
Je hoeft toch alleen maar je scriptie cijfer terug te krijgen? Daar kan toch niet heel veel fout aangaan? Als je gewoon een redelijk stuk heb ingeleverd zal je dat echt wel halen. Zal me daar echt niet druk om maken.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Er waren ook nog wat opdrachten die stuk voor stuk voldoende moeten zijn.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:37 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Je hoeft toch alleen maar je scriptie cijfer terug te krijgen? Daar kan toch niet heel veel fout aangaan? Als je gewoon een redelijk stuk heb ingeleverd zal je dat echt wel halen. Zal me daar echt niet druk om maken.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
quote:Op donderdag 9 juni 2016 10:32 schreef Bananenpap het volgende:
Wat ik ga zeggen is misschien hard, maar ik zal het lief proberen te verwoorden. Ik denk dat je simpelweg gewoon nog niet klaar bent voor het dateleven. Volgens mij weet je dat zelf ook wel een beetje maar wil je kosten wat het kost 'meedraaien' met de rest. Je weet niet hoe je overkomt op mensen en dat moet je zien te beheersen. Je generaliseert en stopt mensen in hokjes, ook dat moet je zien te beheersen. Daarnaast ben je denk ik gewoon niet interessant genoeg; je hebt geen passies, je onderneemt weinig en hebt een vrij negatieve kijk op het leven. Ik probeer je nu niet in de grond te trappen, maar ik zou aan dat soort punten werken als ik jou was. Ik geloof niet dat je als een zuurpruim op zo'n date aankomt, maar ik denk wel dat er snel door je pessimisme heen wordt geprikt.
Of mensen je er op afrekenen dat je geen sociale kring hebt; de één misschien wel, de ander misschien niet. Als ik iemand zou treffen zonder vrienden, maar ik kan er wel mee lachen zie ik het probleem niet. Tegelijkertijd zou ik wel mijn vraagtekens zetten bij zo'n iemand. Klinkt misschien lullig, maar bij iemand van 25 zonder vrienden weet je wel dat er ergens iets niet klopt. Sorry, maar dat is gewoon zo.
Over die Franse; ze was ontzettend impulsief. Wie weet heeft ze gewoon die app verwijderd zonder er verder bij na te denken, je weet het niet. Je hoeft niet meteen van het negatieve uit te gaan. Het meest verkeerde wat je nu kan doen is doordat ze je een vinger heeft gegeven nu heel haar arm te pakken. Na drie dagen voor haar deur te staan vind ik echt heel raar en echt niet chill, ik denk dat zo'n vrij iemand dat niet kan waarderen. Je had eigenlijk haar nummer moeten vragen toen je haar afzette bij haar deur, les voor de volgende keer. Ik zou het gewoon laten varen, ze trekt toch de wereld rond. Je hebt een leuke middag gehad en je spontaniteit werd beloond. Verpest dat moment nou niet voor jezelf.
Als ik jou was zou ik gewoon wat meer ondernemen en de contacten komen (als je daar voor openstaat) aangewaaid. In januari zat ik ook in een dalletje; m'n leven was een sleur en ik begon het contact met mijn vrienden steeds oppervlakkiger te vinden. Ik was echt toe aan een frisse wind in mijn leven. Ik heb een andere bijbaan genomen waar veel leeftijdsgenoten zaten en heb weer tientallen nieuwe contacten opgedaan. Van de zomer staan er al allerlei feestjes gepland met die mensen, echt een contrast met hoe ik er in januari voor stond. Alles kan heel snel veranderen, zolang je er maar voor open staat. Je concentreert je teveel op dat dategebeuren terwijl je die tijd eigenlijk beter in jezelf kunt stoppen. Je wilt toch niet op je dertigste spijt hebben dat je nooit wat aan jezelf hebt laten doen gast, werk aan jezelf!
Echt schandalig dat hij weer niet reageert op zo'n lang stuk.quote:
Ik denk dat hij niet weet hoe te reageren, aangezien hij dat al vaker heeft aangegeven. Maarja zodra iemand de waarheid zegt gaan de oogkleppen op, erg jammer.quote:Op donderdag 9 juni 2016 18:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Echt schandalig dat hij weer niet reageert op zo'n lang stuk.
Hij leest dat gewoon niet denk ik.
Zou hij dat offline ook doen, op deze manier mensen negeren?quote:Op donderdag 9 juni 2016 18:53 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Echt schandalig dat hij weer niet reageert op zo'n lang stuk.
Hij leest dat gewoon niet denk ik.
Vast niet, want daarvoor heb je eerst aanspraak nodig. Als niemand je aanspreekt, heb je niemand om op die manier te negeren.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zou hij dat offline ook doen, op deze manier mensen negeren?
Dat lijkt me best vervelend. Stel je bent in een kring- of groepsgesprek o.i.d. en je verteld je verhaal, wordt je gewoon genegeerdquote:Op donderdag 9 juni 2016 19:25 schreef Samzz het volgende:
[..]
Vast niet, want daarvoor heb je eerst aanspraak nodig. Als niemand je aanspreekt, heb je niemand om op die manier te negeren.
En als je een 100% zeker antwoord wilt hebben, moet je dit aan Deezer vragen, niet aan JR-Style-93.
Sja, zijn probleem hé.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:30 schreef syndroom het volgende:
[..]
Dat lijkt me best vervelend. Stel je bent in een kring- of groepsgesprek o.i.d. en je verteld je verhaal, wordt je gewoon genegeerdterwijl er wel verwacht dat je zelf wel luistert en inbreng levert. Dat is wel typerend aan hem, dat selectief antwoord geven. Hij is daar eerder al een aantal keer op aangesproken maar ik hoop dat hij niet zo is in het gewone leven want dan wordt je gewoon door anderen gemeden.
De waarheid is niet altijd sympathiek. Wanneer hij weigert enige moeite te doen om mee te draaien in de maatschappij is dat zijn probleem.quote:
Dat valt wel mee denk ik. Hij heeft wel recent een aantal dates gehad, 0 keer seks gehad, en er is ook niet gezoend.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:01 schreef IkStampOpTacos het volgende:
Mensen die hier nog steeds moeite in steken.![]()
Mensen die denken dat hij daadwerkelijk ook maar enige progressie boekt.![]()
Niet doorhebben dat hij jullie alleen maar gebruikt voor de aandacht en als gids omdat hij als enige doel heeft een keer te neuken.
Hij wou toch een paar zomerscharrels? Dan kan ik me voorstellen dat het geen succes was aangezien hij zelf niet heeft kunnen scharrelen.quote:
Tuurlijk verwacht ie meer. Onrealistisch meer. Maar dat doet er niet toe nu, er zit wat progressie in, dat is voldoende.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:40 schreef syndroom het volgende:
[..]
Hij wou toch een paar zomerscharrels? Dan kan ik me voorstellen dat het geen succes was aangezien hij zelf niet heeft kunnen scharrelen.
Misschien had hij stiekem wat meer verwacht?
En dus?quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:45 schreef syndroom het volgende:
Laten we eerlijk zijn, welke jongeman van zijn leeftijd fantaseert nou niet over romantisch samenzijn, zoenen en seks hebben, dat is wat elke jongere wel wil.
Ik wil ook zo veel. Maar als ik te lui ben om ervoor te werken (op wat voor manier dan ook) komt het niet vanzelf aanwaaien.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:45 schreef syndroom het volgende:
Laten we eerlijk zijn, welke jongeman van zijn leeftijd fantaseert nou niet over romantisch samenzijn, zoenen en seks hebben, dat is wat elke jongere wel wil.
Misschien moet hij dat eens leren.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:07 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Ik denk dat hij niet weet hoe te reageren, aangezien hij dat al vaker heeft aangegeven. Maarja zodra iemand de waarheid zegt gaan de oogkleppen op, erg jammer.
Waarom probeer jij Deezer de hele tijd belachelijk te maken als jij een grotere sukkel bent?quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:24 schreef syndroom het volgende:
[..]
Zou hij dat offline ook doen, op deze manier mensen negeren?
Hoezo is het onrealistisch om een zoen te verwachten na een date? Als dat bij mij niet gebeurt is het een mislukte date hoor.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:41 schreef Samzz het volgende:
[..]
Tuurlijk verwacht ie meer. Onrealistisch meer.
Omdat ie geen date had. Gewoon een vriendschappelijk uitje met een meid uit Frankrijk.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:01 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Hoezo is het onrealistisch om een zoen te verwachten na een date? Als dat bij mij niet gebeurt is het een mislukte date hoor.
Oh lol.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:01 schreef Samzz het volgende:
[..]
Omdat ie geen date had. Gewoon een vriendschappelijk uitje met een meid uit Frankrijk.
Omdat het nogal hypocriet overkomt.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:01 schreef Samzz het volgende:
Jullie hebben Deezer allemaal belachelijk gemaakt, waarom zou hij niet meedoen?
Hou op met dat onnodige gestook.quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:58 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Misschien moet hij dat eens leren.
Zo moeilijk is het toch niet om zelfkritisch te zijn.
[..]
Waarom probeer jij Deezer de hele tijd belachelijk
Dat is zo. Maar dan nog, voorbeeld doet volgen eh.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Omdat het nogal hypocriet overkomt.
Nee, jij kapt met je gestook.quote:
Wie loopt hier mensen voor sukkel uit te maken? Ik niet hoor.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:06 schreef Samzz het volgende:
[..]
Dat is zo. Maar dan nog, voorbeeld doet volgen eh.
[..]
Nee, jij kapt met je gestook.
Hoe weten we dat eigenlijk? Het was namelijk via Tinderquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:01 schreef Samzz het volgende:
[..]
Omdat ie geen date had. Gewoon een vriendschappelijk uitje met een meid uit Frankrijk.
Nee, maar je loopt wel te stoken met je vraagjes en opmerkinkjes. Kap ermee.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:06 schreef syndroom het volgende:
[..]
Wie loopt hier mensen voor sukkel uit te maken? Ik niet hoor.
Nou, dat bleek toch uit alles wat hij postte? HIj zei nota bene dat ie met een vrouw had afgesproken om haar de stad te laten zien e.d., voor een leuke middag. Lijkt me toch dat je daar geen 'ik heb een date' uithaalt?quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:07 schreef Mathemaat het volgende:
[..]
Hoe weten we dat eigenlijk? Het was namelijk via Tinder
O, gewoon het beste van maken, denk ik dan.quote:Op donderdag 9 juni 2016 20:09 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nou, dat bleek toch uit alles wat hij postte? HIj zei nota bene dat ie met een vrouw had afgesproken om haar de stad te laten zien e.d., voor een leuke middag. Lijkt me toch dat je daar geen 'ik heb een date' uithaalt?
Zo ging ie er ook niet heen meen ik.
Alsof jij zelf wel een succesvol sexleven hebtquote:Op donderdag 9 juni 2016 20:06 schreef syndroom het volgende:
[..]
Wie loopt hier mensen voor sukkel uit te maken? Ik niet hoor.
En dat is relevant omdat..?quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:45 schreef syndroom het volgende:
Laten we eerlijk zijn, welke jongeman van zijn leeftijd fantaseert nou niet over romantisch samenzijn, zoenen en seks hebben, dat is wat elke jongere wel wil.
Heb je nog plannen voor een groot offensief, syndroom?quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:45 schreef syndroom het volgende:
Laten we eerlijk zijn, welke jongeman van zijn leeftijd fantaseert nou niet over romantisch samenzijn, zoenen en seks hebben, dat is wat elke jongere wel wil.
Man, ik sta er al jaren alleen voor. Kom op zeg, je bent geen kleuterquote:Op donderdag 9 juni 2016 22:15 schreef Deezertje het volgende:
We vergeten mijn eenzaamheid. Na volgende week en volgende maand helemaal, sta ik er ècht alleen voor.
Helemaal alleen? Geen ouders, broers/zussen, familie überhaupt?quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:15 schreef Deezertje het volgende:
We vergeten mijn eenzaamheid. Na volgende week en volgende maand helemaal, sta ik er ècht alleen voor.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:15 schreef Deezertje het volgende:
We vergeten mijn eenzaamheid. Na volgende week en volgende maand helemaal, sta ik er ècht alleen voor.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 10:32 schreef Bananenpap het volgende:
Wat ik ga zeggen is misschien hard, maar ik zal het lief proberen te verwoorden. Ik denk dat je simpelweg gewoon nog niet klaar bent voor het dateleven. Volgens mij weet je dat zelf ook wel een beetje maar wil je kosten wat het kost 'meedraaien' met de rest. Je weet niet hoe je overkomt op mensen en dat moet je zien te beheersen. Je generaliseert en stopt mensen in hokjes, ook dat moet je zien te beheersen. Daarnaast ben je denk ik gewoon niet interessant genoeg; je hebt geen passies, je onderneemt weinig en hebt een vrij negatieve kijk op het leven. Ik probeer je nu niet in de grond te trappen, maar ik zou aan dat soort punten werken als ik jou was. Ik geloof niet dat je als een zuurpruim op zo'n date aankomt, maar ik denk wel dat er snel door je pessimisme heen wordt geprikt.
Of mensen je er op afrekenen dat je geen sociale kring hebt; de één misschien wel, de ander misschien niet. Als ik iemand zou treffen zonder vrienden, maar ik kan er wel mee lachen zie ik het probleem niet. Tegelijkertijd zou ik wel mijn vraagtekens zetten bij zo'n iemand. Klinkt misschien lullig, maar bij iemand van 25 zonder vrienden weet je wel dat er ergens iets niet klopt. Sorry, maar dat is gewoon zo.
Over die Franse; ze was ontzettend impulsief. Wie weet heeft ze gewoon die app verwijderd zonder er verder bij na te denken, je weet het niet. Je hoeft niet meteen van het negatieve uit te gaan. Het meest verkeerde wat je nu kan doen is doordat ze je een vinger heeft gegeven nu heel haar arm te pakken. Na drie dagen voor haar deur te staan vind ik echt heel raar en echt niet chill, ik denk dat zo'n vrij iemand dat niet kan waarderen. Je had eigenlijk haar nummer moeten vragen toen je haar afzette bij haar deur, les voor de volgende keer. Ik zou het gewoon laten varen, ze trekt toch de wereld rond. Je hebt een leuke middag gehad en je spontaniteit werd beloond. Verpest dat moment nou niet voor jezelf.
Als ik jou was zou ik gewoon wat meer ondernemen en de contacten komen (als je daar voor openstaat) aangewaaid. In januari zat ik ook in een dalletje; m'n leven was een sleur en ik begon het contact met mijn vrienden steeds oppervlakkiger te vinden. Ik was echt toe aan een frisse wind in mijn leven. Ik heb een andere bijbaan genomen waar veel leeftijdsgenoten zaten en heb weer tientallen nieuwe contacten opgedaan. Van de zomer staan er al allerlei feestjes gepland met die mensen, echt een contrast met hoe ik er in januari voor stond. Alles kan heel snel veranderen, zolang je er maar voor open staat. Je concentreert je teveel op dat dategebeuren terwijl je die tijd eigenlijk beter in jezelf kunt stoppen. Je wilt toch niet op je dertigste spijt hebben dat je nooit wat aan jezelf hebt laten doen gast, werk aan jezelf!
quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:15 schreef Deezertje het volgende:
We vergeten mijn eenzaamheid. Na volgende week en volgende maand helemaal, sta ik er ècht alleen voor.
Ik dacht dat je jezelf zo zelfstandig vond. Gedraag je dan ook als een volwassen vent van 25, niet als een kind van 12.quote:Op zondag 15 mei 2016 16:11 schreef Deezertje het volgende:
[..]
En nu leef ik inderdaad nagenoeg zelfstandig. Zoals het woord aangeeft: ik ben niemand verantwoording schuldig, kan eten wat ik wil, kan zoveel slapen als ik wil, kan dagen op bed liggen of dagen in de stad doorbrengen.
Op die leegte in je leven hebben we je al aangesproken en er zijn genoeg oplossingen aangedragen in je topics (hint: nieuwe hobby).quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:15 schreef Deezertje het volgende:
We vergeten mijn eenzaamheid. Na volgende week en volgende maand helemaal, sta ik er ècht alleen voor.
Hij ontwijkt dingen. Kan me voorstellen dat je daar erg moe van wordt, de hele dag op je hoede zijn, een overkill aan prikkels wellicht. Om dat nu gelijk lui te noemen?quote:Op donderdag 9 juni 2016 19:53 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ik wil ook zo veel. Maar als ik te lui ben om ervoor te werken (op wat voor manier dan ook) komt het niet vanzelf aanwaaien.
Lui is misschien niet het juiste woord, maar het komt wel lui over. Ik wacht wel gewoon tot het mij aan komt waaien. En zo werkt dat gewoon pertinent niet.quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:30 schreef Koral het volgende:
[..]
Hij ontwijkt dingen. Kan me voorstellen dat je daar erg moe van wordt, de hele dag op je hoede zijn, een overkill aan prikkels wellicht. Om dat nu gelijk lui te noemen?
Kijk Deezer, Syndroom komt voor zichzelf op. Probeer het ook eens?quote:
Passief.quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:33 schreef Samzz het volgende:
[..]
Lui is misschien niet het juiste woord, maar het komt wel lui over. Ik wacht wel gewoon tot het mij aan komt waaien. En zo werkt dat gewoon pertinent niet.
Welk deel van de post van Bananenpap weet je geen houding op te geven Deezer?quote:
Je hebt ons toch?quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:15 schreef Deezertje het volgende:
We vergeten mijn eenzaamheid. Na volgende week en volgende maand helemaal, sta ik er ècht alleen voor.
Thanks! Ik kan het student zijn nog niet achter mij laten omdat ik nooit een echte studententijd heb gehad en dat nu mis. Ook zie ik mezelf nog niet zo snel werken want het banenvooruitzicht is rondom belabberd. En ik heb nog steeds geen duidelijkheid van school dus ergens kan ik geen geforceerde progressie boeken in mijn leven en dit hoofdstuk afsluiten. Ik wil zo niet verder leven, maar de praktijk is helaas anders. vanavond de hele terugweg eennzaam gevoeld omdat ik iets achter mij laat zonder te weten wat ik er voor terug krijg. Iedereen lijkt zijn of haar leven al vorm gegeven te hebben en ik weet nog steeds niet wat ik wil.quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:34 schreef Scuidward het volgende:
Ik denk wel dat als je eenmaal je papiertje hebt en hopelijk snel een baan je daar wel veel zelfvertrouwen aan kan ontlenen. Maar ik denk ook dat elke keer bij een nieuwe vrouw hetzelfde proberen je geen echte voldoening geeft op de lange termijn als ik dit vergelijk met voldoening die ik nu uit vrienden haal. Met vrienden kan je een band opbouwen en met die short flings heb je eerder een klikje? En ja er zijn lelijke eenzame mannen met een vrouw/vriendin. Maar die hebben dan toch weer iets te bieden, al is het een passie over het vissen op zondag of een zacht karakter.
Het is echt aan te raden om aan je basis te gaan werken voordat je in de kantoorsleur zit. Want hoe leuk een baan ook kan zijn, het vreet tijd. Dat heb ik ondertussen wel gemerkt. Als ik nu thuiskom kook ik, eet ik, heb ik een uur of 3 voor 'mijzelf', en dan ga ik slapen. Maar goed. Alles is al gezegd. Ik vind je soms overkomen als een laptop die in slaapmodus staat. Alle processen draaien wel maar je moet wel op het knopje drukken om er wat pit in te krijgen.
Vroeger was ik ook behoorlijk passief. Maar het is nu eenmaal zo dat als je iets voor elkaar wilt krijgen je in 80% van de gevallen zelf initiatief moet nemen, omdat de ander bijvoorbeeld niet weet wat je wilt, of omdat je anders weken moet wachten. Dit slaat niet echt op vrouwen en daten. Meer op het idee dat er soms gewoon knopen doorgehakt moeten worden en ik mensen vraag om af te spreken. Maar goed, je schijnt wel vooruitgang te boekenjammer dat het geen effect heeft op je cirkelredenaties.
Noodgedwongen ja. Het gevoel dat je er niet bijhoort en iedere keer gepasseerd worden in real life alsof ik niet besta.quote:
Deezer zijn sterke kant is dat hij wel een stuk minder angstig is en meer durft.quote:Op donderdag 9 juni 2016 22:40 schreef Koral het volgende:
[..]
Kijk Deezer, Syndroom komt voor zichzelf op. Probeer het ook eens?
En Syndroom, neem jij wat meer voorbeeld aan Deezer om contact te maken als je daar klaar voor bent? Zal je vast goed doen! En wellicht een goede warming up voor je offensief!
quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Noodgedwongen ja. Het gevoel dat je er niet bijhoort en iedere keer gepasseerd worden in real life alsof ik niet besta.
Ik vind het ook een beetje vervelend alsof je doet dat ik niet besta.quote:Op donderdag 9 juni 2016 10:32 schreef Bananenpap het volgende:
Wat ik ga zeggen is misschien hard, maar ik zal het lief proberen te verwoorden. Ik denk dat je simpelweg gewoon nog niet klaar bent voor het dateleven. Volgens mij weet je dat zelf ook wel een beetje maar wil je kosten wat het kost 'meedraaien' met de rest. Je weet niet hoe je overkomt op mensen en dat moet je zien te beheersen. Je generaliseert en stopt mensen in hokjes, ook dat moet je zien te beheersen. Daarnaast ben je denk ik gewoon niet interessant genoeg; je hebt geen passies, je onderneemt weinig en hebt een vrij negatieve kijk op het leven. Ik probeer je nu niet in de grond te trappen, maar ik zou aan dat soort punten werken als ik jou was. Ik geloof niet dat je als een zuurpruim op zo'n date aankomt, maar ik denk wel dat er snel door je pessimisme heen wordt geprikt.
Of mensen je er op afrekenen dat je geen sociale kring hebt; de één misschien wel, de ander misschien niet. Als ik iemand zou treffen zonder vrienden, maar ik kan er wel mee lachen zie ik het probleem niet. Tegelijkertijd zou ik wel mijn vraagtekens zetten bij zo'n iemand. Klinkt misschien lullig, maar bij iemand van 25 zonder vrienden weet je wel dat er ergens iets niet klopt. Sorry, maar dat is gewoon zo.
Over die Franse; ze was ontzettend impulsief. Wie weet heeft ze gewoon die app verwijderd zonder er verder bij na te denken, je weet het niet. Je hoeft niet meteen van het negatieve uit te gaan. Het meest verkeerde wat je nu kan doen is doordat ze je een vinger heeft gegeven nu heel haar arm te pakken. Na drie dagen voor haar deur te staan vind ik echt heel raar en echt niet chill, ik denk dat zo'n vrij iemand dat niet kan waarderen. Je had eigenlijk haar nummer moeten vragen toen je haar afzette bij haar deur, les voor de volgende keer. Ik zou het gewoon laten varen, ze trekt toch de wereld rond. Je hebt een leuke middag gehad en je spontaniteit werd beloond. Verpest dat moment nou niet voor jezelf.
Als ik jou was zou ik gewoon wat meer ondernemen en de contacten komen (als je daar voor openstaat) aangewaaid. In januari zat ik ook in een dalletje; m'n leven was een sleur en ik begon het contact met mijn vrienden steeds oppervlakkiger te vinden. Ik was echt toe aan een frisse wind in mijn leven. Ik heb een andere bijbaan genomen waar veel leeftijdsgenoten zaten en heb weer tientallen nieuwe contacten opgedaan. Van de zomer staan er al allerlei feestjes gepland met die mensen, echt een contrast met hoe ik er in januari voor stond. Alles kan heel snel veranderen, zolang je er maar voor open staat. Je concentreert je teveel op dat dategebeuren terwijl je die tijd eigenlijk beter in jezelf kunt stoppen. Je wilt toch niet op je dertigste spijt hebben dat je nooit wat aan jezelf hebt laten doen gast, werk aan jezelf!
Hoezo 'noodgedwongen' passief? Je kunt toch zelf het heft in handen nemen en wat actiever worden?quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:07 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Noodgedwongen ja. Het gevoel dat je er niet bijhoort en iedere keer gepasseerd worden in real life alsof ik niet besta.
Iedereen lijkt inderdaad zijn of haar leven al vormgegeven te hebben maar je ziet toch ook wel dat iedereen zijn eigen vorm heeft gekozen? Wat is er mis met jouw vorm van leven mits het een bewuste keuze is? Denk dat daar de crux zit.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:04 schreef Deezertje het volgende:
Iedereen lijkt zijn of haar leven al vorm gegeven te hebben en ik weet nog steeds niet wat ik wil.
Deze zin straalt best wel een hoop uit. De praktijk heb je zelf gecreëerd.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:04 schreef Deezertje het volgende:
Ik wil zo niet verder leven, maar de praktijk is helaas anders.
Eenmalig contact ja, daarna zie ik ze nooit meer.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:17 schreef MMunkun het volgende:
[..]
Hoezo 'noodgedwongen' passief? Je kunt toch zelf het heft in handen nemen en wat actiever worden?
Je hebt de afgelopen dagen toch contact kunnen maken in de UB??? Hier heb je volgens mij wel iets positiefs uit kunnen halen. Dat is een vooruitgang die je moet doorzetten!
De komende tijd brengen wel veranderingen inderdaad, vergelijk het maar met een brugpieper die voor het eerst naar de middelbare school gaat.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:04 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Thanks! Ik kan het student zijn nog niet achter mij laten omdat ik nooit een echte studententijd heb gehad en dat nu mis. Ook zie ik mezelf nog niet zo snel werken want het banenvooruitzicht is rondom belabberd. En ik heb nog steeds geen duidelijkheid van school dus ergens kan ik geen geforceerde progressie boeken in mijn leven en dit hoofdstuk afsluiten. Ik wil zo niet verder leven, maar de praktijk is helaas anders. vanavond de hele terugweg eennzaam gevoeld omdat ik iets achter mij laat zonder te weten wat ik er voor terug krijg. Iedereen lijkt zijn of haar leven al vorm gegeven te hebben en ik weet nog steeds niet wat ik wil.
Omdat het je laatste dagen daar waren.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:20 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Eenmalig contact ja, daarna zie ik ze nooit meer.
Vind dit wel een klasse opmerking van je! Ik hoop dat je meer van jezelf durft te laten zien hier zodat mensen die kant van je ook leren kennen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:14 schreef syndroom het volgende:
[..]
Deezer zijn sterke kant is dat hij wel een stuk minder angstig is en meer durft.
En waar kun je deze zomer mensen structureel tegenkomen? Wat zijn je plannen voor in je vrije tijd?quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:20 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Eenmalig contact ja, daarna zie ik ze nooit meer.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 23:24 schreef Koral het volgende:
[..]
Vind dit wel een klasse opmerking van je! Ik hoop dat je meer van jezelf durft te laten zien hier zodat mensen die kant van je ook leren kennen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |