Syndroom trollt, dat is wat anders dan een Deezer die al dan niet de plank mis slaat maar wel advies probeert te geven.quote:Op donderdag 9 juni 2016 15:54 schreef Berk-24 het volgende:
Ja ok, maar die adviezen van syndroom zijn vrij waardeloos, ookal let je niet op de naam.
Echt trollen is af en toe, vaak is zijn beperkte referentiekader dat bepaald dat bepaalde adviezen niet heel erg nuttig zijn.quote:Op donderdag 9 juni 2016 15:57 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Syndroom trollt, dat is wat anders dan een Deezer die al dan niet de plank mis slaat maar wel advies probeert te geven.
Je kunt wel telkens politiekcorrect gaan doen, maar als hij zich als een clown gedraagt is het ook niet zo vreemd dat hij en zijn advies niet serieus worden genomen. Overigens ben ik niet degene die deze discussie aanwakkert en beweer ik nergens dat Deezertje niks goed kan doen. Ik bevestig enkel dat het wel hypocriet is om advies te geven over een onderwerp waar jezelf ook geen kaas van hebt gegeten. Als hij eens zou reageren op users hier zou hij al heel wat aansluiting kunnen vinden lijkt mij zo.quote:Op donderdag 9 juni 2016 15:53 schreef Koral het volgende:
[..]
Het blijft dan toch prima advies? Dat je er minder gezag of autoriteit aan geeft is wat anders. Het advies is prima.
Waarom zou je Deezer niet de credits geven voor zijn goede suggestie? Door bij voorbaat alles van hem af te schrijven krijgt hij toch nooit aansluiting? Waarom doe jij dan al die goed bedoelde moeite om hem te helpen als hij toch niets goed kan doen?
Muah, Syndroom is gewoon een troll die Deezertje een beetje pest om zich toch nog min of meer bovengeschikt te voelen tot iemand.quote:Op donderdag 9 juni 2016 15:59 schreef Berk-24 het volgende:
[..]
Echt trollen is af en toe, vaak is zijn beperkte referentiekader dat bepaald dat bepaalde adviezen niet heel erg nuttig zijn.
Je beoordeeld hem op je eigen criteria en op basis daarvan besluit jij dat hij als persoon niet mee mag doen. En vervolgens ga je ook nog eens stemming maken door kusjekroel, politiek correct en kleine jongen opmerkingen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:01 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Je kunt wel telkens politiekcorrect gaan doen, maar als hij zich als een clown gedraagt is het ook niet zo vreemd dat hij en zijn advies niet serieus worden genomen. Overigens ben ik niet degene die deze discussie aanwakkert en beweer ik nergens dat Deezertje niks goed kan doen. Ik bevestig enkel dat het wel hypocriet is om advies te geven over een onderwerp waar jezelf ook geen kaas van hebt gegeten. Als hij eens zou reageren op users hier zou hij al heel wat aansluiting kunnen vinden lijkt mij zo.
Echt, ik ben het er mee eens dat een positieve benadering werkt, maar je moet hem ook niet als een kleine jongen gaan behandelen.
Volgens mij is hij wel echt en heeft hij daadwerkelijk zijn beperkte referentiekader, af en toe trollt hij ook. Ik vind hem grappiger dan Deezertje. Deezertje is echt huillie, huillie, huille. Syndroom is knettergek en kan gevat uit de hoek komen met prachtige neologismen waarmee hij argwaan wekt bij de andere Fokkers.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:03 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Muah, Syndroom is gewoon een troll die Deezertje een beetje pest om zich toch nog min of meer bovengeschikt te voelen tot iemand.
Omdat feitelijke vooruitgang en zicht op iets beters er niet is.quote:Op donderdag 9 juni 2016 15:36 schreef Flylib het volgende:
[..]
Bij mij kwam het min of meer spontaan aanwaaien, maar niet voordat ik me realiseerde dat mijn gesloten/irrationele/onzekere gedachtengoed me van binnen kapot maakte en besloot daar een ommezwaai in te maken, want zo wilde ik gewoon niet verder leven. Ik werd moe van mezelf en verbruikte energie aan zaken die ik met een positieve insteek veel beter kon handlen. Ik leerde de liefde dan ook pas echt kennen voordat ik leerde van mezelf te houden en mezelf niet te verdrinken in zelfmedelijden.
Erkenning begint niet bij de ander, maar bij jezelf. En dat is een langdurig proces waarin je stukje bij beetje wijzer wordt. En geloof mij, dat proces is niet gemakkelijk, zelfs nu jaren later en weer gelukkig in een relatie loop ik nog weleens tegen die irrationaliteit van vroeger aan maar weet er een stuk beter mee om te gaan. Je bent er nog lang niet als je het eenmaal hebt gevonden (ook belangrijk om in te zien als je tegen de juiste persoon aanloopt!).
Werk aan jezelf en zo, je was op de goede weg om met kleine stapjes vooruit te komen. Waarom opnieuw al die irrationaliteit?
zicht op een nauw warm druipend kutje bedoel jequote:
Vooruitgang is zeker mogelijk, alleen ook met de juiste hulp zul je geduld moeten hebben. Het is niet alsof je in een paar sessies klaar bent bij de psycholoog. Zicht op iets beters is ook zeker mogelijk, maar dan moet je wel inzien dat er hulp nodig is om echt vorderingen te maken en stappen gaan ondernemen om die hulp te verkrijgen. Zoals het bellen van de huisarts, zodat je op de lijst komt voor gesprekken met een psycholoog.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:09 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat feitelijke vooruitgang en zicht op iets beters er niet is.
Gast, ga het niet lopen overdrijven. Ik zeg niet dat hij niet mee mag doen, ik zeg dat ik het hypocriet vind om advies te geven op een onderwerp waar jezelf in 'faalt', zeker als het advies ook nog eens botst met datgene waar jezelf voor staat.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:07 schreef Koral het volgende:
[..]
Je beoordeeld hem op je eigen criteria en op basis daarvan besluit jij dat hij als persoon niet mee mag doen. En vervolgens ga je ook nog eens stemming maken door kusjekroel, politiek correct en kleine jongen opmerkingen.
Lekkere hulp geef jij
Nou nou, overdrijven is ook een vak. Ik wijs Deezer vaak genoeg op zijn fouten dacht ik zoquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:12 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Gast, ga het niet lopen overdrijven. Ik zeg niet dat hij niet mee mag doen, ik zeg dat ik het hypocriet vind om advies te geven op een onderwerp waar jezelf in 'faalt', zeker als het advies ook nog eens botst met datgene waar jezelf voor staat.
Ik ben wat dat betreft gewoon iets harder. Als ik vind dat iemand zielig doet, zeg ik dat gewoon. We moeten niet doen alsof hij zo'n zwaar leven heeft, dat valt namelijk echt wel mee. Hij verpest zijn leven niet, hij laat het leven aan hem voorbij gaan. Postief advies is goed, daar ben ik het helemaal mee eens. Maar ik vind het soms een beetje tenenkrommend hoe jij en Samzz hem als een baby behandelen en na elke poeppost zijn luier verschonen.
Ja sorry, niet persoonlijk bedoeld hoor. Wat ik bedoel te zeggen is dat die gast wel al 25 jaar is en dat daarmee een wat volwassenere behandeling beter zou staan. Hij staat geestelijk al wat jaren stil, ik denk dat het averechts werkt door hem dan ook als een vijftienjarige knul te behandelen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:14 schreef Samzz het volgende:
[..]
Nou nou, overdrijven is ook een vak. Ik wijs Deezer vaak genoeg op zijn fouten dacht ik zo.
Nou ja, ik vind met je huidige manier van posten iig niks mis.
Zit wat in, ja.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:17 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Ja sorry, niet persoonlijk bedoeld hoor. Wat ik bedoel te zeggen is dat die gast wel al 25 jaar is en dat daarmee een wat volwassenere behandeling beter zou staan. Hij staat geestelijk al wat jaren stil, ik denk dat het averechts werkt door hem dan ook als een vijftienjarige knul te behandelen.
Mee eens!quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:19 schreef DoubleDip het volgende:
We zitten alweer even in deel 11, is het niet beter om dit alles te vervolgen zodra Deezer weer stappen heeft laten zien?
Hij kan hier gewoon blijven posten over wat hij onderneemt.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:19 schreef DoubleDip het volgende:
We zitten alweer even in deel 11, is het niet beter om dit alles te vervolgen zodra Deezer weer stappen heeft laten zien?
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:21 schreef Samzz het volgende:
[..]
Hij kan hier gewoon blijven posten over wat hij onderneemt.
Scholen laten je altijd wachtenquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Het zou ook gewoon zo lekker zijn als wij bevestiging hebben van jou dat je onze berichten hebt gelezen en dat je er eventueel iets mee gaat doen.. nog steeds doodse stilte..quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Ja, dit. Voor ons is het namelijk logisch wat een gewone persoon in die situatie moet doen.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:25 schreef Samzz het volgende:
Je hoeft niet stil te staan omdat je niks van school hoort. Hup, schop jezelf onder je kont en ga eens op zoek naar professionele hulp.
Wat jij doet is voorwaarden stellen en hem dan pas erkennen. Over volwassen gesprokenquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:12 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Gast, ga het niet lopen overdrijven. Ik zeg niet dat hij niet mee mag doen, ik zeg dat ik het hypocriet vind om advies te geven op een onderwerp waar jezelf in 'faalt', zeker als het advies ook nog eens botst met datgene waar jezelf voor staat.
Ik ben wat dat betreft gewoon iets harder. Als ik vind dat iemand zielig doet, zeg ik dat gewoon. We moeten niet doen alsof hij zo'n zwaar leven heeft, dat valt namelijk echt wel mee. Hij verpest zijn leven niet, hij laat het leven aan hem voorbij gaan. Postief advies is goed, daar ben ik het helemaal mee eens. Maar ik vind het soms een beetje tenenkrommend hoe jij en Samzz hem als een baby behandelen en na elke poeppost zijn luier verschonen.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:24 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Het zou ook gewoon zo lekker zijn als wij bevestiging hebben van jou dat je onze berichten hebt gelezen en dat je er eventueel iets mee gaat doen.. nog steeds doodse stilte..
Als je toch aan het wachten bent, kun je misschien eens kijken naar de kritische tips in dit topic... die wachten ook op antwoordquote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Dat denk je op basis van je huidige kronkel die me helaas maar al te bekend voorkomt. Moet er maar genoegen mee nemen dat je het vertikt om er verder inhoudelijk op in te gaan.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:09 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat feitelijke vooruitgang en zicht op iets beters er niet is.
Wachten is altijd vervelend, zeker in een situatie als deze. Maar je kan die wachttijd wel voor heel veel andere dingen benutten. Want zoals SCNP al zegt:quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
..zou dit ook wel erg fijn zijn, gezien de moeite en tijd die er in de reacties wordt gestoken.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:24 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Het zou ook gewoon zo lekker zijn als wij bevestiging hebben van jou dat je onze berichten hebt gelezen en dat je er eventueel iets mee gaat doen.. nog steeds doodse stilte..
En dit kan ik alleen maar onderschrijven.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:25 schreef Samzz het volgende:
Je hoeft niet stil te staan omdat je niks van school hoort. Hup, schop jezelf onder je kont en ga eens op zoek naar professionele hulp.
Je hoeft toch alleen maar je scriptie cijfer terug te krijgen? Daar kan toch niet heel veel fout aangaan? Als je gewoon een redelijk stuk heb ingeleverd zal je dat echt wel halen. Zal me daar echt niet druk om maken.quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
Er waren ook nog wat opdrachten die stuk voor stuk voldoende moeten zijn.quote:Op donderdag 9 juni 2016 17:37 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Je hoeft toch alleen maar je scriptie cijfer terug te krijgen? Daar kan toch niet heel veel fout aangaan? Als je gewoon een redelijk stuk heb ingeleverd zal je dat echt wel halen. Zal me daar echt niet druk om maken.
quote:Op donderdag 9 juni 2016 16:23 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Het zou gewoon zo lekker zijn als ik bevestiging heb van school dat het er echt bijna op zit.. nog steeds doodse stilte..
quote:Op donderdag 9 juni 2016 10:32 schreef Bananenpap het volgende:
Wat ik ga zeggen is misschien hard, maar ik zal het lief proberen te verwoorden. Ik denk dat je simpelweg gewoon nog niet klaar bent voor het dateleven. Volgens mij weet je dat zelf ook wel een beetje maar wil je kosten wat het kost 'meedraaien' met de rest. Je weet niet hoe je overkomt op mensen en dat moet je zien te beheersen. Je generaliseert en stopt mensen in hokjes, ook dat moet je zien te beheersen. Daarnaast ben je denk ik gewoon niet interessant genoeg; je hebt geen passies, je onderneemt weinig en hebt een vrij negatieve kijk op het leven. Ik probeer je nu niet in de grond te trappen, maar ik zou aan dat soort punten werken als ik jou was. Ik geloof niet dat je als een zuurpruim op zo'n date aankomt, maar ik denk wel dat er snel door je pessimisme heen wordt geprikt.
Of mensen je er op afrekenen dat je geen sociale kring hebt; de één misschien wel, de ander misschien niet. Als ik iemand zou treffen zonder vrienden, maar ik kan er wel mee lachen zie ik het probleem niet. Tegelijkertijd zou ik wel mijn vraagtekens zetten bij zo'n iemand. Klinkt misschien lullig, maar bij iemand van 25 zonder vrienden weet je wel dat er ergens iets niet klopt. Sorry, maar dat is gewoon zo.
Over die Franse; ze was ontzettend impulsief. Wie weet heeft ze gewoon die app verwijderd zonder er verder bij na te denken, je weet het niet. Je hoeft niet meteen van het negatieve uit te gaan. Het meest verkeerde wat je nu kan doen is doordat ze je een vinger heeft gegeven nu heel haar arm te pakken. Na drie dagen voor haar deur te staan vind ik echt heel raar en echt niet chill, ik denk dat zo'n vrij iemand dat niet kan waarderen. Je had eigenlijk haar nummer moeten vragen toen je haar afzette bij haar deur, les voor de volgende keer. Ik zou het gewoon laten varen, ze trekt toch de wereld rond. Je hebt een leuke middag gehad en je spontaniteit werd beloond. Verpest dat moment nou niet voor jezelf.
Als ik jou was zou ik gewoon wat meer ondernemen en de contacten komen (als je daar voor openstaat) aangewaaid. In januari zat ik ook in een dalletje; m'n leven was een sleur en ik begon het contact met mijn vrienden steeds oppervlakkiger te vinden. Ik was echt toe aan een frisse wind in mijn leven. Ik heb een andere bijbaan genomen waar veel leeftijdsgenoten zaten en heb weer tientallen nieuwe contacten opgedaan. Van de zomer staan er al allerlei feestjes gepland met die mensen, echt een contrast met hoe ik er in januari voor stond. Alles kan heel snel veranderen, zolang je er maar voor open staat. Je concentreert je teveel op dat dategebeuren terwijl je die tijd eigenlijk beter in jezelf kunt stoppen. Je wilt toch niet op je dertigste spijt hebben dat je nooit wat aan jezelf hebt laten doen gast, werk aan jezelf!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |