Ik heb even het exacte bericht op FB opgezocht voor jullie.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 20:35 schreef Murdera het volgende:
[..]
Dit vind ik dan nog wel weer raarder eigenlijk.
quote:Lekker dan! leuke avond gehad wil je naar huis wordt je inneens aangevallen door een dronken man. Gaat wel goed behalve een paar blijvende letsels opgelopen1 voortand kwijt andere stuk afgebroken kin&onderlip vol met schaafwonden. En nog een paar pijnlijke plekken.
Enkele schoonheidsfoutjes in het bericht, maar hier zou hij nog aardig mee kunnen komen. Niet slecht voor een 17 jarige neger.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 21:25 schreef Toto69 het volgende:
In de herhaling
[..]
Ik heb even het exacte bericht op FB opgezocht voor jullie.
[..]
Bedankt!quote:Op dinsdag 7 juni 2016 21:25 schreef Toto69 het volgende:
In de herhaling
[..]
Ik heb even het exacte bericht op FB opgezocht voor jullie.
[..]
Nogal een verschil qua verhalen ja.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 21:39 schreef Murdera het volgende:
[..]
Bedankt!
Dan lijkt het verhaal dat hij door 10/14 man is gemolesteerd wel ontkracht.
En dat "ineens" aangevallen is ook al ontkracht. Het is zijn nieuwswaarde wel aardig verloren eigenlijk.
-Man probeert 2 biertjes te jatten en krijgt flinke klappen-
dat bericht poste ik en was een reactie van iemand onder het rtv-oost bericht. dus nog niet geconformeerd. Maar zou idd ook een goede verklaring zijn.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:24 schreef Silven het volgende:
Die verwondingen en hoe hij ze zelf omschrijft past 100x beter een valpartij dronken op de fiets (zoals in het vorige topic voorbij kwam in een bericht) dan bij 1 klap in het gezicht. Indien hij dit toch over heeft gehouden aan het jatten van andermans bier dan is het prima opgelost zo! :-)
Ik sluit niet uit dat je gelijk krijgt.quote:Op dinsdag 7 juni 2016 22:24 schreef Silven het volgende:
Die verwondingen en hoe hij ze zelf omschrijft past 100x beter een valpartij dronken op de fiets (zoals in het vorige topic voorbij kwam in een bericht) dan bij 1 klap in het gezicht. Indien hij dit toch over heeft gehouden aan het jatten van andermans bier dan is het prima opgelost zo! :-)
Dus 1 klap, 1 stomp, 1 val op de stoep waardoor de schade aan zijn gezicht en gebit ontstaat. En ze zijn op zoek naar 1 dader.quote:James en een vriend hebben het na een gezellige avond rond één uur ’s nachts wel gezien en pakken voor vertrek nog even een paar ongeopende biertjes van de grond bij een terras aan de Dorpsstraat.
Stomp
En dan gaat het mis. “Er kwamen allemaal mannen op ons af.” James vertelt dat ze de biertjes op verzoek direct aan de groep teruggaven, maar dat de sfeer al was omgeslagen. ‘Kankerneger, ga terug naar je eigen land, zwarte piet’, zijn de racistische opmerkingen die hij zich nog herinnert te horen. James zegt er wat van en krijgt een klap tegen zijn kin en een stomp op zijn borst. “Maar toen ik op de stoep viel, zag en hoorde ik helemaal niets meer.”
Voortand
Door die val op de grond mist hij nu een voortand, is er een tand afgebroken en heeft hij meerdere schaafwonden.
Waarschijnlijk was hij als blanke hetero een kankerlul, als iemand die er homoseksueel uitziet een kankerhomo en als vrouw een kankerhoerquote:Op woensdag 8 juni 2016 03:36 schreef TruusHenk het volgende:
Jammer dat zo weinig mensen in dit en het vorige topic zich storen aan die racistische uitspraken. Blijkbaar moet dat allemaal gewoon kunnen..
quote:Op woensdag 8 juni 2016 03:36 schreef TruusHenk het volgende:
Jammer dat zo weinig mensen in dit en het vorige topic zich storen aan die racistische uitspraken. Blijkbaar moet dat allemaal gewoon kunnen..
Maar die klappen zijn puur omdat hij gestolen had natuurlijk.quote:Een groep mannen komt op James en zijn kameraad af. "Eén van de mannen riep: 'Kankerneger, vieze zwarte, ga terug naar je eigen land, zwarte'. Ik zei hem daar wat van en toen kreeg ik een klap en een stomp op mijn borst."
Creativiteitsarmoede had die vent wel. Twee keer zwarte in 1 zin.quote:Op woensdag 8 juni 2016 17:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Maar die klappen zijn puur omdat hij gestolen had natuurlijk.
Vandaar ook dat zijn mattie er zonder klappen vanaf kwam.
Gewoon goedpraten mensen, niets aan de hand.
Moet gewoon kunnen dus. Wat een trieste denkbeelden hanteer jij.quote:Op woensdag 8 juni 2016 03:43 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Waarschijnlijk was hij als blanke hetero een kankerlul, als iemand die er homoseksueel uitziet een kankerhomo en als vrouw een kankerhoer
Iemand naar de tering schelden moet gewoon kunnen ja. Vrijheid van meningsuiting is alleen wat waard als je daar ongewenste dingen mee kan doen.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:07 schreef Falco het volgende:
[..]
Moet gewoon kunnen dus. Wat een trieste denkbeelden hanteer jij.
En dat is dan moderatorquote:Op woensdag 8 juni 2016 18:07 schreef Falco het volgende:
[..]
Moet gewoon kunnen dus. Wat een trieste denkbeelden hanteer jij.
Huge is een prima moderator en heeft gewoon recht op zijn eigen mening.quote:
Op het moment je tot moderator wordt benoemd lijkt me dat men er vanuit mag gaan dat je racisme kunt herkennen.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:16 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Huge is een prima moderator en heeft gewoon recht op zijn eigen mening.
Ja, ik vind dit ook racistisch en dat is het per definitie ook. Maar ik denk dat Huge bedoelt dat als het een Nederlander was en er ipv 'Kankerneger', 'Kankertattaa' was gezegd, het weer geen racisme zou zijn.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:18 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Op het moment je tot moderator wordt benoemd lijkt me dat men er vanuit mag gaan dat je racisme kunt herkennen.
Voor zover ik weet is kankertatta eveneens racistisch.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:21 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Ja, ik vind dit ook racistisch en dat is het per definitie ook. Maar ik denk dat Huge bedoelt dat als het een Nederlander was en er ipv 'Kankerneger', Kankertattaa' was gezegd, het weer geen racisme zou zijn.
Precies, maar dan had je er verder niets over gehoord. Als ik voor 'kankerblanke' uit was gemaakt in precies dezelfde situatie, dan ga ik niet janken dat het 'racistisch' was.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:22 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet is kankertatta eveneens racistisch.
Maar goed, dit is verder offtopic.
Zo werkt het hier en zeker inzake racisme. Racistische posts mogen blijven staan, posts die de racist in kwestie op zijn plek zetten worden verwijderd.quote:
Ongelovelijk.quote:Op woensdag 8 juni 2016 19:01 schreef Eenskijken het volgende:
ach, over fok moderators verbaas k me niet meer.. als je ziet wat er allemaal langskomt.. echt ongelovelijk.
'dus' is iets wat je er zelf bij verzint hequote:Op woensdag 8 juni 2016 18:07 schreef Falco het volgende:
[..]
Moet gewoon kunnen dus. Wat een trieste denkbeelden hanteer jij.
Maar wat als een blanke uitgescholden werd voor 'kankerlijer', dan moet ie ook niet zo zeuren als ie daar zwaar door gekwetst is? Als ie immers zwart is, dan zou ie voor 'kutneger' zijn uitgescholden immers. Vind je uberhaupt dat dit soort taalgebruik moet kunnen?quote:Op woensdag 8 juni 2016 19:11 schreef hugecooll het volgende:
[..]
'dus' is iets wat je er zelf bij verzint he
Het is meer dat zijn eigen actie reden was voor de scheldpartij en niet zijn kleur. Zijn kleur was reden om voor bepaalde bewoordingen te kiezen. Als hij zomaar op het gemakje aan het wandelen was en zo werd bejegend, dan zou ik over hun woordkeuze (en gedrag) vallen
Dit dus, begrijpend lezen is moeilijk voor sommige mensen hier. Maar ik vind het in dit geval wel degelijk discriminatie.quote:Op woensdag 8 juni 2016 19:11 schreef hugecooll het volgende:
[..]
'dus' is iets wat je er zelf bij verzint he
Ik gaf met mijn vorige post enkel aan dat het niet veel had uitgemaakt hoe hij eruitzag, want dat ze dan gewoon hun woordkeuze hadden bijgesteld om hem te raken
Dat zeg ik toch nietquote:Op woensdag 8 juni 2016 19:14 schreef Falco het volgende:
[..]
Maar wat als een blanke uitgescholden werd voor 'kankerlijer', dan moet ie ook niet zo zeuren als ie daar zwaar door gekwetst is? Als ie immers zwart is, dan zou ie voor 'kutneger' zijn uitgescholden immers. Vind je uberhaupt dat dit soort taalgebruik moet kunnen?
gek eigenlijk, kankerkaaskop en kanker tatta heb ik nooit geinterpreteerd als racistisch. Enkel als zwakzinnig gebral van zwakzinnig volk. Zouden er mensen zijn die wel zwaar gevoelig zijn voor dit soort racisme? Of is dit echt iets wat eigenlijk alleen geld voor minderheden.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:22 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet is kankertatta eveneens racistisch.
Maar goed, dit is verder offtopic.
een bepaald slag mensrn is gevoelig voor alles wat je in hun richting zegt.quote:Op donderdag 9 juni 2016 08:26 schreef Murdera het volgende:
[..]
gek eigenlijk, kankerkaaskop en kanker tatta heb ik nooit geinterpreteerd als racistisch. Enkel als zwakzinnig gebral van zwakzinnig volk. Zouden er mensen zijn die wel zwaar gevoelig zijn voor dit soort racisme? Of is dit echt iets wat eigenlijk alleen geld voor minderheden.
geld = geldtquote:Op donderdag 9 juni 2016 08:26 schreef Murdera het volgende:
[..]
gek eigenlijk, kankerkaaskop en kanker tatta heb ik nooit geinterpreteerd als racistisch. Enkel als zwakzinnig gebral van zwakzinnig volk. Zouden er mensen zijn die wel zwaar gevoelig zijn voor dit soort racisme? Of is dit echt iets wat eigenlijk alleen geld voor minderheden.
Het is eerder een kwestie van ongeloof. Zulke racistische uitspraken komen nu eenmaal ongeloofwaardig over.quote:Op woensdag 8 juni 2016 03:36 schreef TruusHenk het volgende:
Jammer dat zo weinig mensen in dit en het vorige topic zich storen aan die racistische uitspraken. Blijkbaar moet dat allemaal gewoon kunnen..
Wat is kankertatta?quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:22 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet is kankertatta eveneens racistisch.
Maar goed, dit is verder offtopic.
Hmm, benaming van negers voor witte mensen. Tatta = witte ras. Het is een Surinaams woord dus specifiek gericht op autochtone Nederlanders.quote:
In beide gevallen is het onacceptabel, echter als je bij een minderheidsgroep hoort, dan komt zoiets wel harder aan denk ik.quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:24 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Precies, maar dan had je er verder niets over gehoord. Als ik voor 'kankerblanke' uit was gemaakt in precies dezelfde situatie, dan ga ik niet janken dat het 'racistisch' was.
https://www.politie.nl/ni(...)ren-is-afgerond.htmlquote:Geesteren - .Een 17-jarige jongen uit Almelo deed op 6 juni 2016 aangifte van mishandeling en discriminatie. De jongen verklaarde bij de politie dat hij letsel aan zijn gezicht had opgelopen en dat het motief van de mishandeling mogelijk racistisch zou zijn. Dit zou hebben plaatsgevonden op 4 juni 2016 tijdens het feestweekend/kermis in Geesteren (O). Het letsel is waarschijnlijk veroorzaakt doordat de 17-jarige aangever, die onder invloed verkeerde, van zijn fiets is gevallen.
Dit incident werd door diverse media gepubliceerd nadat de broer van de 17-jarige jongen foto’s van het letsel en daarbij een tekst op Facebook had geplaatst. Uitgebreid onderzoek heeft uitgewezen dat er een incident is geweest, doordat de aangever betrapt werd bij het wegnemen van flessen drank. Hierop is over en weer geduwd en getrokken, zonder dat hieruit letsel is ontstaan. Hierbij is tevens gescholden en zijn beledigende woorden geuit. Het is verder aannemelijk geworden dat het letsel bij aangever is ontstaan door een val van zijn fiets op een later moment, op een andere locatie, zonder dat daar anderen bij betrokken waren. De jongen verkeerde onder invloed van alcohol en was onvoldoende in staat zijn fiets te besturen.
De politie heeft de uitkomst van het onderzoek afgelopen maandag 27 juni besproken met de 17-jarige jongen en zijn ouders.
Had ik dus toch gelijk, mooi.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/ni(...)ren-is-afgerond.html
Jippie we zijn toch geen KKK land!
Wtf.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/ni(...)ren-is-afgerond.html
Jippie we zijn toch geen KKK land!
Het zal wel bij geenstijl blijven. Joop die met het meest grote jankverhaal van allemaal begon heeft dit iig nog niet geplaatst.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:21 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Had ik dus toch gelijk, mooi.
Mag dit nu ook op alle media heel groot verkondigd worden?
'Aap'quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dit is niet het eerste racistische broodje aap verhaal hoor.
Jezus Jamesquote:Op woensdag 29 juni 2016 12:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/ni(...)ren-is-afgerond.html
Jippie we zijn toch geen KKK land!
Wow dit had ik niet verwacht.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:19 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
https://www.politie.nl/ni(...)ren-is-afgerond.html
Jippie we zijn toch geen KKK land!
Het had me eigenlijk al duidelijk moeten zijn bij de zielige "wie mishandeld er nou een minderjarige jongen?!?!?!?quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:25 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dit is niet het eerste racistische broodje aap verhaal hoor.
Het doen van een valse aangifte is strafbaar, maar ik maak uit het politiebericht op dat ze het allemaal 'besproken hebben met de ouders'. Dus daar zal het wel bij blijven.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:47 schreef YazooW het volgende:
Ik neem aandat James flink moet gaan betalen voor dit grapje?
zodat die kunnen gaan roepen dat de politie wel zal liegen bedoel je?quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:50 schreef bascross het volgende:
Nu is het wachten op alle mensen die hier schande van spraken.
Je moet het positief zien.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:48 schreef Danny het volgende:
[..]
Het doen van een valse aangifte is strafbaar, maar ik maak uit het politiebericht op dat ze het allemaal 'besproken hebben met de ouders'. Dus daar zal het wel bij blijven.
Dat gebeurt wel 'ns.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:47 schreef YazooW het volgende:
Ik neem aandat James flink moet gaan betalen voor dit grapje?
Inderdaad, en dat gebeuren van Ebru, horen we ook niks over.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:22 schreef Twiitch het volgende:
Valt me nog mee dat we hier nog iets over horen dan. De aangifte van de Turkse die (volgens haar) in een (volle) metro (op klaarlichte dag) door dronken Feyenoord-fans op haar bek gerost werd is volgens mij niet eens meer gedaan.
quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:10 schreef Baloe-de-Beer het volgende:
Allochtoonse dief geklapt door autochtoonse tokkies. Schorem tegen schorem. Ben van beide partijen niet erg gecharmeerd.
Nou nee, daar is in ieder geval nog aangifte van gedaan.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:11 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Inderdaad, en dat gebeuren van Ebru, horen we ook niks over.
In het geval van de Turkse mevrouw eveneens. Zie RTV Rijnmond.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:18 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Nou nee, daar is in ieder geval nog aangifte van gedaan.
Misschien door het soort verwonding aan zijn gezicht. Een val op straatstenen geeft andere verwondingen dan een vuist op je gezicht.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:04 schreef Physsic het volgende:
[
Ben trouwens benieuwd hoe ze achter het echte verhaal zijn gekomen. Zal niet makkelijk zijn om toe te geven.
Mijn fout. Zit er al schot in de zaak?quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:21 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
In het geval van de Turkse mevrouw eveneens. Zie RTV Rijnmond.
http://www.rijnmond.nl/ni(...)ndeld-in-tramlijn-23
Woopsiedaisy!
Waarschijnlijk niet - maar daar gaat het wat mij betreft verder ook niet om. Ging mij louter om even juiste feiten op tafel leggen. Voordat er weer allerlei fantasy-verhalen de lucht in worden gespuwd.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:25 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Mijn fout. Zit er al schot in de zaak?
Ah, dus omdat we de "als... dan..." methodiek toepassen is racisme niet meer erg ofzo?quote:Op woensdag 8 juni 2016 18:21 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Ja, ik vind dit ook racistisch en dat is het per definitie ook. Maar ik denk dat Huge bedoelt dat als het een Nederlander was en er ipv 'Kankerneger', 'Kankertattaa' was gezegd, het weer geen racisme zou zijn.
Die straat en fiets waren best wel racistisch inderdaad...quote:Op woensdag 8 juni 2016 17:56 schreef BoneThugss het volgende:
Ik vind dit dus wel racisme. Hij is niet in elkaar geslagen omdat hij zwart is, dat is waar. Maar iemand voor Zwarte Piet of Kankerneger uit maken, is wel degelijk racistisch.
Die klappen zijn wel terecht geweest, moet je maar niet aan andermans spullen komen.
En dan ook nog bij bezopen kut boeren, dan vraag je er ook wel een beetje om.
Wat een sjaak. Mis wel een subtiele verwijzing naar Zwarte Piet in je stukje.quote:
Jij bent wel een morele stormfronter. Joden mag je op straat lastig vallen en de ruiten ingooien, maar denigrerende benamingen voor negers gaan te ver.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ah, dus omdat we de "als... dan..." methodiek toepassen is racisme niet meer erg ofzo?
Dat willen we natuurlijk niet hebben. Eén liegende James is wel genoeg.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Waarschijnlijk niet - maar daar gaat het wat mij betreft verder ook niet om. Ging mij louter om even juiste feiten op tafel leggen. Voordat er weer allerlei fantasy-verhalen de lucht in worden gespuwd.
Pot verwijt de ketel.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jij bent wel een morele stormfronter. Joden mag je op straat lastig vallen en de ruiten ingooien, maar denigrerende benamingen voor negers gaan te ver.
Schelden is niet netjes, maar om nou een typisch scheldwoord gericht aan het adres van een donker iemand zwaarder te laten wegen dan een soortgelijk typisch scheldwoord gericht aan blanken, homo's, vrouwen of andere specifieke groepen gaat m.i. te ver.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ah, dus omdat we de "als... dan..." methodiek toepassen is racisme niet meer erg ofzo?
Mwah James is 17 dus ik kan mij nog wel voorstellen dat hij tegen zijn ouders niet durfde te vertellen dat hij dronken van zijn fiets geflikkerd is en er dus dit verhaal maar van gemaakt heeft..quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:43 schreef bascross het volgende:
[..]
Dat willen we natuurlijk niet hebben. Eén liegende James is wel genoeg.
Haha het zit je wel diep he dat ik heb gezegd dat de Joodse vlag een symbool is voor moord, discriminatie en apartheid en dat deze vlag derhalve niet in ons straatbeeld hoort.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:39 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Jij bent wel een morele stormfronter. Joden mag je op straat lastig vallen en de ruiten ingooien, maar denigrerende benamingen voor negers gaan te ver.
James.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:53 schreef Vluchteling het volgende:
Spreek je het uit als james of als gaames?
Oh je bent er zo 1. Gaap.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Haha het zit je wel diep he dat ik heb gezegd dat de Joodse vlag een symbool is voor moord, discriminatie en apartheid en dat deze vlag derhalve niet in ons straatbeeld hoort.
Zijn vader is een relaxte vent, had dus niet gehoevenquote:Op woensdag 29 juni 2016 13:53 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Mwah James is 17 dus ik kan mij nog wel voorstellen dat hij tegen zijn ouders niet durfde te vertellen dat hij dronken van zijn fiets geflikkerd is en er dus dit verhaal maar van gemaakt heeft..
Vergeet ook niet het stukje waar je bedreigingen en stenen terecht vond.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:56 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Haha het zit je wel diep he dat ik heb gezegd dat de Joodse vlag een symbool is voor moord, discriminatie en apartheid en dat deze vlag derhalve niet in ons straatbeeld hoort.
Oké ik ken James en zijn vader niet..quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:57 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Zijn vader is een relaxte vent, had dus niet gehoeven
Ik welquote:Op woensdag 29 juni 2016 14:01 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Oké ik ken James en zijn vader niet..
Eensquote:Op woensdag 29 juni 2016 13:48 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Schelden is niet netjes, maar om nou een typisch scheldwoord gericht aan het adres van een donker iemand zwaarder te laten wegen dan een soortgelijk typisch scheldwoord gericht aan blanken, homo's, vrouwen of andere specifieke groepen gaat m.i. te ver.
Dat weet ik, maar er waren lieden die blijkbaar niet begrepen hoe jij het bedoelde.quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:07 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Eens
Zoiets had ik geloof ik eerder in dit topic ook gepost
de foto deed het niet?quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:35 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wat een sjaak. Mis wel een subtiele verwijzing naar Zwarte Piet in je stukje.
Ja, jouw versie komt iets beter overquote:Op woensdag 29 juni 2016 14:08 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar er waren lieden die blijkbaar niet begrepen hoe jij het bedoelde.
Dank je.quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:18 schreef hugecooll het volgende:
[..]
Ja, jouw versie komt iets beter over
Prima, maar ga dan geen jankverhaal op facebook zetten.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:53 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Mwah James is 17 dus ik kan mij nog wel voorstellen dat hij tegen zijn ouders niet durfde te vertellen dat hij dronken van zijn fiets geflikkerd is en er dus dit verhaal maar van gemaakt heeft..
Dat verhaal met foto's heeft zijn broer toch op facebook gezet en niet James zelf?quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:38 schreef bascross het volgende:
[..]
Prima, maar ga dan geen jankverhaal op facebook zetten.
Dit idd...quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:39 schreef probeer het volgende:
Hm, zou nu toch wel netjes zijn als James een paar parkjes mag gaan schoffelen, wellicht eventueel in combinatie met een zelf-betaald berichtje in het lokale sufferdje waarin hij zijn excuses aanbied voor het beschuldigen van zijn dorpsgenoten van mishandeling en racisme.
Dat soort leugens vind ik toch niet meer bij een 17-jarige horen. Die wordt geacht bijna volwassen te zijn, en dan mag ik hopen dat je niet meer zomaar anderen van racisme en mishandeling beschuldigt omdat je bang bent een vrij onschuldige fout op te biechten aan je ouders. Dat vind ik meer bij beginnende pubers passen, en zelfs dan zou ik denken 'goh, er is iets goed mis met dat kind'.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:53 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Mwah James is 17 dus ik kan mij nog wel voorstellen dat hij tegen zijn ouders niet durfde te vertellen dat hij dronken van zijn fiets geflikkerd is en er dus dit verhaal maar van gemaakt heeft..
Mwah zat James niet op het speciaal onderwijs?quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:43 schreef probeer het volgende:
[..]
Dat soort leugens vind ik toch niet meer bij een 17-jarige horen. Die wordt geacht bijna volwassen te zijn, en dan mag ik hopen dat je niet meer zomaar anderen van racisme en mishandeling beschuldigt omdat je bang bent een vrij onschuldige fout op te biechten aan je ouders. Dat vind ik meer bij beginnende pubers passen, en zelfs dan zou ik denken 'goh, er is iets goed mis met dat kind'.
Ik twijfel er totaal niet over. Niemand in Nederland zegt shit als 'Heil Wilders'.quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:44 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Ik heb ook nog steeds grote twijfels over de herkomst van de dreigbrieven richting moskees.
Mijn vermoeden van false flag mbt deze brieven is er niet minder op geworden.
wat bij mij vooral de argwaan opwekte is dat ze direct al begonnen over het instellen van een eigen burgerwacht. Dat is inmiddels alweer een oude wens van moslims die steeds weer bij andere gebeurtenissen de kop opsteektquote:Op woensdag 29 juni 2016 14:44 schreef Twentsche_Ros het volgende:
Ik heb ook nog steeds grote twijfels over de herkomst van de dreigbrieven richting moskees.
Mijn vermoeden van false flag mbt deze brieven is er niet minder op geworden.
Het zou me overigens niks verbazen dat de politie dit ook wel vermoed, en wellicht dat men al bewijzen heeft van de echte afzenders, maar dat men dat "onder de pet" houdt.
Maar: het is een vermoeden.
Het is niet de eerste keer dat racisme een hoax blijkt te zijn.
In ieder geval verdient onze James de "Jules Croiset"-troffee.
http://www.digibron.nl/se(...)-ontvoering-in-scene
En wat er zo cru is ... Die beschuldiging van racisme en mishandeling is wat er bij mensen blijft hangen. Niet deze rectificatie / uitkomst van het onderzoek.quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:41 schreef erodome het volgende:
[..]
Dit idd...
Hij heeft toch aangifte gedaan, of begrijp ik dat verkeerd? Dan is het een valse aangifte en dat hoort bestraft te worden.
Dat was de verkeerde James. Zo komen de verhalen de wereld wel in.quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:46 schreef wolkentoetje het volgende:
[..]
Mwah zat James niet op het speciaal onderwijs?
Althans dat meen ik in het eerste topic over James te hebben gelezen.
Nee, dat was hem dus niet.quote:Op maandag 6 juni 2016 19:35 schreef Braindead2000 het volgende:
Is dit hem?
https://www.facebook.com/james.nkomo.35
Dan had hij al psychische problemen. OPDC 't NIJREES is een Ortho Pedagogisch Didactisch Centrum voor kinderen met speciale onderwijsbehoeften op het gebied van het schoolse leren en/of het omgaan met zichzelf en met anderen.
Dat met die burgerwachten is het engste, we leven hier in Nederland alwaar we een justitieapparaat hebben die voor orde en veiligheid moet zorgen, een stel bij elkaar geraapte 'geloofsfanaten' die op eigen initiatief een 'burgerwacht' meent te moeten oprichten kunnen we missen als kiespijn.quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:48 schreef Dingflofbips het volgende:
[..]
wat bij mij vooral de argwaan opwekte is dat ze direct al begonnen over het instellen van een eigen burgerwacht. Dat is inmiddels alweer een oude wens van moslims die steeds weer bij andere gebeurtenissen de kop opsteekt
quote:Ik ben het er niet mee eens", zegt James in een reactie op het politiebericht dat de Almeloër waarschijnlijk gewond is geraakt doordat hij dronken van zijn fiets is gevallen.
Stomp
"Ik heb die avond wel wat gedronken, maar ik was niet dronken. En als ik van de fiets was gevallen, had ik ook andere verwondingen moeten hebben", zegt Nzima, die bij zijn lezing blijft dat hij door een stomp op de stoep is gevallen."
Valse aangifte
Het openbaar ministerie onderzoekt of de Almeloër moet worden vervolgd wegens het doen van een valse aangifte. "Over de uitkomsten daarvan kunnen we nog niets zeggen", zegt woordvoerster Barbara van Heerde.
James heeft 'twee' achternamenquote:Op woensdag 29 juni 2016 14:59 schreef loveli het volgende:
[..]
Dat was de verkeerde James. Zo komen de verhalen de wereld wel in.
Volgens onderstaande bron heet hij James Nzima:
http://www.tubantia.nl/re(...)jk-geraakt-1.6084882
[..]
Nee, dat was hem dus niet.
Dit wordt verder behandeld in:quote:Op woensdag 29 juni 2016 14:48 schreef Vader_Aardbei het volgende:
[..]
Ik twijfel er totaal niet over. Niemand in Nederland zegt shit als 'Heil Wilders'.De NVU haat Wilders en de PVV haat Nazi's en andere jodenhaters.
Het is verzonnen door een stel moslims met een hele dikke duim die een idioot fantasiebeeld van 'de Nederlandse moslimhater' hanteren.
Ow kakquote:Op woensdag 29 juni 2016 15:20 schreef Toto69 het volgende:
[..]
James heeft 'twee' achternamen
Dat is hem dus wel.
James moet gewoon even een schop onder zijn reet hebben van zijn vader en dan kunnen we weer over tot de orde van de dag.quote:Op woensdag 29 juni 2016 15:12 schreef Kaas- het volgende:
Als je van je fiets vol op je bakkes valt is het helemaal niet noodzakelijk om ook andere verwondingen te hebben.
Beter maakt die jongen het niet nog erger dan het nu al is.
"Schop onder de kont" voor een "valse aangifte". Komt hij er mooi mee weg.quote:Op woensdag 29 juni 2016 15:40 schreef bascross het volgende:
[..]
James moet gewoon even een schop onder zijn reet hebben van zijn vader en dan kunnen we weer over tot de orde van de dag.
quote:Op dinsdag 7 juni 2016 18:18 schreef Pendora het volgende:
[..]
Is dat zo? Van een vecht partij krijg je niet zomaar schrammen. Het zou zomaar kunnen dat hij slechts gevallen is.
Uit het bericht op rtvoost:
Toen de Almeloër vroeg of ze daarmee wilden stoppen, werd hij door de groep aangevallen en kreeg van één van de mannen een enorme harde klap in zijn gezicht. Daardoor raakte zijn gebit ernstig beschadigd en mist hij een voortand. Ook liep hij diverse verwondingen in zijn gezicht op.
Van 1 klap kreeg hij al die verwondingen? Of waren het toch meer klappen? Het verhaal is ontzettend inconsistent.
Dit soort berichten zie je vaker bij pubers (blank/donker/getint/etc) die iets stoms doen en anderen proberen de schuld te geven bij hun ouders om te voorkomen dat ze zelf in de problemen komen. Vaak hebben ze niet door dat ze uiteindelijk in nog grotere problemen komen.
quote:Op zaterdag 11 juni 2016 16:42 schreef CynicusRomanticusRob het volgende:
[..]
Het is eerder een kwestie van ongeloof. Zulke racistische uitspraken komen nu eenmaal ongeloofwaardig over.
Wat zou de straf dan zijn als de daders wel veroordeel zouden worden voor de (gelogen) voorgestelde daad?quote:Op woensdag 29 juni 2016 15:46 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
"Schop onder de kont" voor een "valse aangifte". Komt hij er mooi mee weg.
????quote:Op woensdag 29 juni 2016 16:19 schreef erodome het volgende:
[..]
Wat zou de straf dan zijn als de daders wel veroordeel zouden worden voor de (gelogen) voorgestelde daad?
Dat die 2 met elkaar in verhouding zijn vind ik niet meer dan redelijk. Dus als de daders grofweg gezegd een schop onder de kont zouden krijgen zou het (gelogen) slachtoffer dat ook moeten krijgen bij bewijs van een valse aangifte...
Wat is hun straf geweest? Wat zou hun straf geweest zijn?quote:Op woensdag 29 juni 2016 16:23 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
????
Bedoel je dat als die 2 Geesterense jongens daadwerkelijk die jongen hebben mishandeld, dat ze dan ook wegkomen met "een schop onder de kont". Zij zouden dan (zeer terecht) een zware straf moeten krijgen.
Ik moet bekennen dat ik niet weet of die jongens al een straf hebben gekregen, en in hoeverre dat proces liep. Toch kan het niet precies één op één zijn, want James had nl een biertje gestolen. Dat is (al met al) toch diefstal. Weliswaar een klein attribuut, maar toch. Dat wordt ook niet ontkend door James. Dan kunnen emoties bij die Geesterense jongens een rol spelen, en ook een "verzachtende omstandigheid".quote:Op woensdag 29 juni 2016 16:26 schreef erodome het volgende:
[..]
Wat is hun straf geweest? Wat zou hun straf geweest zijn?
De vraag die ik stel is wat is de straf als dit werkelijkheid was geweest, wat zouden de daders voor straf krijgen?
Naar mijn persoonlijke mening zou de straf voor een valse aangifte in verhouding moeten zijn van de straf die de vermeende daders zouden hebben gekregen.
Dus als de straf voor de vermeende daders 50 uur schoffelen zou zijn dan ook 50 uur schoffelen voor de valse aangifte. Zou de straf 3 jaar cel zijn voor de vermeende dader dan ook om en nabij de 3 jaar cel voor een valse aangifte.
Let op, persoonlijke mening, niet perse hoe ons strafrecht werkt.
Ja hier dus! Ik spreek er schande van. Heb zelfs het eerste topic geopend, aangezien de commotie zo groot was. Achteraf was het dus één grote leugen. James is erg dom bezig geweest en wat mij betreft kan ie rekenen op een flinke schoffelstraf (hij is per slot van rekening 17 jaar).quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:50 schreef bascross het volgende:
Nu is het wachten op alle mensen die hier schande van spraken.
Blijkbaar is ie dus met zijn bezopen kop van zijn fiets gepleurt en is hij daarbij een tand kwijtgeraakt.quote:Op woensdag 29 juni 2016 17:33 schreef MakkieR het volgende:
Met dit soort verhalen ben ik altijd nieuwsgierig wat er nu werkelijk is gebeurd.
ja die dacht even een nieuw click gebitje te scorenquote:Op woensdag 29 juni 2016 17:21 schreef Falco het volgende:
[..]
Ja hier dus! Ik spreek er schande van. Heb zelfs het eerste topic geopend, aangezien de commotie zo groot was. Achteraf was het dus één grote leugen. James is erg dom bezig geweest en wat mij betreft kan ie rekenen op een flinke schoffelstraf (hij is per slot van rekening 17 jaar).
Treurig idd.quote:Op woensdag 29 juni 2016 21:40 schreef Straatcommando. het volgende:
Typisch weer dit. De welbekende figuren en site stonden het hardst te brullen en nu zijn ze oorverdovend stil.
eens kijken:quote:De 17-jarige James meldt aan RTL Nieuws dat hij wel degelijk in elkaar geslagen is en vanwege intimidatie van de politie zich maar heeft neergelegd bij het verhaal van de vermeende daders.
Ik ben het niet eens met de conclusie van de politie. De getuigen beschermen elkaar. Ik heb alleen letsel in mijn gezicht en verder geen kras of schade aan mijn fiets, die stond ergens anders en zij hebben mij niet zien fietsen. Uit angst heb ik toegegeven dat ik ben gevallen. Ik wilde zo snel mogelijk weg.
De politie noemt deze uitspraken ‘niet handig’ en laat de zaak verder over aan de officier van justitie.
Als het verhaal waar is heeft hij 1 duw gekregen en 1 klap. Dat hij ongelukkig terecht zou zijn gekomen, ok, daar heb je een verzekering voor.quote:Op woensdag 29 juni 2016 16:23 schreef Twentsche_Ros het volgende:
[..]
????
Bedoel je dat als die 2 Geesterense jongens daadwerkelijk die jongen hebben mishandeld, dat ze dan ook wegkomen met "een schop onder de kont". Zij zouden dan (zeer terecht) een zware straf moeten krijgen.
http://www.rtvoost.nl/nie(...)611947346.1467278144quote:"Ik heb de mishandeling niet verzonnen." Dat zegt de 17-jarige James Nzima. Volgens de Almeloër heeft de politie hem in een verhoor geïntimideerd en zou hij uit angst hebben toegegeven dat hij van zijn fiets is gevallen.
"Ik ben donderdag naar het bureau gegaan met nieuw bewijs van de mishandeling." De jongen doelt op een WhatsApp-gesprek waarin iemand zou pochen over de mishandeling.
"Op het bureau werd ik meteen van mijn moeder gescheiden, dat vond ik al raar. Vervolgens ben ik twee uur verhoord. De politie zei dat ik van mijn fiets ben gevallen en dat er geen mishandeling heeft plaatsgevonden."
Intimiderende toon
Volgens de Almeloër heeft de politie op een intimiderende toon op hem ingepraat.
"De agenten zeiden dat ik straalbezopen was, en dat ik niet meer normaal kon fietsen. Ook zeiden ze dat ik een tijd in mijn eigen kots heb gelegen. Daar is niets van waar. Mijn handen, kleren en fiets hebben geen schade, dat zou toch wel moeten als ik gevallen was. Ze zeiden steeds: 'Accepteer het maar James, je bent van je fiets gevallen'."
"Uiteindelijk heb ik gezegd dat ik inderdaad van mijn fiets ben gevallen, ik zag geen uitweg meer en uit angst heb ik toegegeven. Maar het is niet waar."
James is aan het nadenken over vervolgstappen.
Verschillende getuigenverklaringen
De politie blijft bij de resultaten van haar onderzoek. "Het wordt ondersteund door verschillende getuigenverklaringen en sporen die zijn aangetroffen op de plek waar hij van de fiets is gevallen", aldus een woordvoerster.
Het Openbaar Ministerie gaat de zaak bekijken. Het is mogelijk dat James wordt vervolgd voor het doen van een valse aangifte of laster. Hij heeft namelijk zelf via Facebook verteld dat hij door een aantal mensen is mishandeld.
http://www.tubantia.nl/re(...)-geesteren-1.6092128quote:GEESTEREN - Meerdere mensen waren afgelopen vrijdagnacht getuige van de vermoedelijke mishandeling van de 17-jarige James Nzima uit Almelo op de kermis in Geesteren.
Zij hebben zich inmiddels gemeld bij de politie. Die hoopt dankzij de getuigen een beter beeld van de toedracht van de vechtpartij te krijgen.
Dat valt idd ook op.quote:Op donderdag 30 juni 2016 11:46 schreef Opkloter het volgende:
Ik zie op joop.nl nog steeds geen rectificatie. Ik weet dat het toen erg groot gebracht werd, NEDERLAND RACISTISCH en dat soort statements. Ik kan het artikel niet meer vinden helaas.
Ik lees regelmatig Joop.nl, niet omdat ik links ben, maar omdat ik de reacties onder de artikelen echt geniaal vind om te lezen. De columns op die site zijn vaak zo wereldvreemd, niet normaal. Dan blijkt uit de reacties van de achterban dat ze het vrijwel nooit eens zijn met de site/content.
Ze hebben de mentaliteit van "Alle blanken zijn slecht en negers zijn zielig".quote:Op donderdag 30 juni 2016 11:50 schreef flibber het volgende:
[..]
Dat valt idd ook op.
De stukken op joop zijn veelal verzonnen of extreem aangedikt of slachtofferrol.
Ik lees er ook regelmatig en soms post ik daar, maar je wil niet weten hoe erg de censuur is bij joop (nogal dubbelzinnig...).
Maar ach, nu vallen ze door de mand en doen ze er weinig mee.
Net als dat ze groot brachten dat er een hakenkruis was bij de pegida demonstratie...bleek hakenkruis in afvalbak te zijn...(tevens ook nooit berichten als linkse tegendemonstranten geweld gebruiken).
maar zeurneger james is lekker bezig, die kan zo bij DENK.
(je moet als werkgever wel gek zijn om een stelende en liegende neger aan te nemen die zo de racismekaart trekt)
Dat hakenkruis-in-prullenbak-symbool is een symbool dat al enorm lang wordt gebruikt door links en extreem-links. Ik vraag me dan ook af welke wereldvreemde nerds hierover zijn gevallen. Compleet debiel.quote:Op donderdag 30 juni 2016 11:50 schreef flibber het volgende:
[..]
Dat valt idd ook op.
De stukken op joop zijn veelal verzonnen of extreem aangedikt of slachtofferrol.
Ik lees er ook regelmatig en soms post ik daar, maar je wil niet weten hoe erg de censuur is bij joop (nogal dubbelzinnig...).
Maar ach, nu vallen ze door de mand en doen ze er weinig mee.
Net als dat ze groot brachten dat er een hakenkruis was bij de pegida demonstratie...bleek hakenkruis in afvalbak te zijn...(tevens ook nooit berichten als linkse tegendemonstranten geweld gebruiken).
maar zeurneger james is lekker bezig, die kan zo bij DENK.
(je moet als werkgever wel gek zijn om een stelende en liegende neger aan te nemen die zo de racismekaart trekt)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |