Win-win situatie is het danquote:
quote:
Yup de verjaardag daarna kan wel. Maar daarvoor nietquote:Op dinsdag 31 mei 2016 10:55 schreef Sarabi het volgende:
[..]
Win-win situatie is het dan
En ik ben ook niet zo'n type hoor. Maar vind het wel leuk om een bijzonder jurkje voor een bruiloft te hebben. Als de verjaardag daarna was dan zou ik hem wel weer twee keer aantrekken.
Wij snappen elkaarquote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:00 schreef zeefje het volgende:
[..]
Yup de verjaardag daarna kan wel. Maar daarvoor niet. Vind ik dan
quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:00 schreef zeefje het volgende:
[..]nee, 36 Elke dag 5 keer wisselen. Minimaal!
Ik neem meestal zo min mogelijk mee. Voor een week heel veel hemdjes, 1 warm vest, 1 jurkje en 1 broek en dat is het dan wel weer. Soms zelf ruimte over in mijn koffer.
Hoezo?quote:
Oh ja dit dus. Ik neem meestal zo veel boekjes en tijdschriften mee terwijl ik er nooit aan toe komquote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik neem 1000 dingen mee op vakantie. Maar wij gaan met de auto dus dat is geen enkel probleem. Bij mij zit het niet zo zeer in kleding maar meer in notitieblokje, bestek, nagelschaartje, doos tissues, zwemkleding die nooit wordt gebruikt, reisgidsen van landen waar we mogelijk naartoe gaan, etc etc etc
We gaan ook nooit kamperen, we hebben meestal appartementen in Polen. En het komt altijd wel voor dat we het bestek onderweg ergens voor nodig hebben. Een lepel voor een bakje yoghurt ofzo. Of een mes om een broodje door te snijden om te delen.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hoezo?
De rest klinkt niet per se als kampeeruitrusting
Oh, tiewraps, ducttape, een waterpomptang, een stanleymes en een kleine spanband zitten eigenlijk ook wel standaard in m'n koffer
+ een kist met gezelschapspelletjesquote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:17 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik neem 1000 dingen mee op vakantie. Maar wij gaan met de auto dus dat is geen enkel probleem. Bij mij zit het niet zo zeer in kleding maar meer in notitieblokje, bestek, nagelschaartje, doos tissues, zwemkleding die nooit wordt gebruikt, reisgidsen van landen waar we mogelijk naartoe gaan, etc etc etc
Naar Sri Lanka hadden wij mee: (alles wat cursief is thuisgelaten toen we naar Iran gingen)quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:21 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hoezo?
De rest klinkt niet per se als kampeeruitrusting
Oh, tiewraps, ducttape, een waterpomptang, een stanleymes en een kleine spanband zitten eigenlijk ook wel standaard in m'n koffer
Heel logisch met jullie vakantiequote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:33 schreef Isegrim het volgende:
Ik maak er een sport van om zo weinig mogelijk mee te nemen.
Waarom schrijf je dat op? (en waarom in het Engels)quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:32 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Naar Sri Lanka hadden wij mee: (alles wat cursief is thuisgelaten toen we naar Iran gingen)
2 travel towels (lightweight, quick to dry)
5 pairs of underpants each
2 bras
3 pairs of socks each
2 pairs of pants each
4 T-shirts each
1 sweater each (wear on plane)
1 dress (not each)
1 pair of flipflops each
1 pair of sneakers (Jeroen, wear on plane)
1 pair of hiking sandals (Petra, wear on plane)
2 sets of bathing gear
1 pair of leggings (Petra)
1 pair of spare glasses (Jeroen, carry-on luggage)
2 pairs of leech socks (yes, they exist: http://www.bloedzuigersokken.nl/)
head lamp (you know, like they use in coal mines)
2 rain ponchos
personal hygiene items (hairbrush, toothbrush, shaving items, washing detergent etc)
camera, GoPro action cam, accessories (carry-on luggage)
laptop (Lenovo ThinkPad E145, 11.6", carry-on luggage)
snorkeling gear (fins, masks, rash guards)
medication: DEET, loperamide (anti-diarrhoea), heavy-duty antibiotics, painkillers, asthma meds, allergy meds, migraine meds)
Swiss army knife (we were SO happy we'd brought that last time!)
ziplock bags
PowerCube (http://www.powercube.nl/)
length of lightweight, nylon rope (great for hanging laundry or saving yourself after falling down a cliff or something)
tie-wraps
sunscreen
desinfectant gel (this one's really indispensable if you wanna prevent diarrhoea and other nastiness)
mosquito net (one that you set up like a tent instead of hanging it, can be used anywhere)
En waarom heeft hij sinds de laatste keer dat hij de lijst postte niet aangepast dat hij geen beha's draagt?quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:52 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Waarom schrijf je dat op? (en waarom in het Engels)
quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:52 schreef Myraela het volgende:
Als ik een vakantiehuisje heb dan is kleding niet het grootste probleem. Maar dan ga ik voor de zekerheid keukenapparatuur meenemen.
Van blog afgeplukt dat we toen bijhieldenquote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:52 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Waarom schrijf je dat op? (en waarom in het Engels)
LHO heeft manboobsquote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:54 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
En waarom heeft hij sinds de laatste keer dat hij de lijst postte niet aangepast dat hij geen beha's draagt?
Tot nu toe alleen naar huisjes geweest met de auto, eigenlijk.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:55 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Hoe ga je daar heen dan? Als je met de auto bent is dat nog iets makkelijker dan vliegen.
Dat dus. Voor een rondreis Andalusie of zo heb je hele andere spullen nodig dan een kampeer safari afrika. Voor het laatst komt de lijst van LHO wel heel bekend voor. Is ook altijd makkelijker vind ik. Voor zo'n rondreis in Europa heb ik altijd en meer mee (ook al is de reis korter) en puzzel ik veel meer wat ik wel of niet mee wil nemen. En de L_S meeneemlijst komt mij in beide gevallen bekend voor. Ik heb vaak weinig kleding maar veel "je kunt niet weten of je het nodig hebt" spul bij me.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:46 schreef Myraela het volgende:
Het ligt echt helemaal aan de vakantie wat ik meeneem. Maar ik kleed me doorgaans wel een keer om. Na een hele dag lopen, even douchen, omkleden en dan uiteten. Dus ik neem wel altijd veel kleding mee.
Ik neem een scherp mes en een houten spatel mee.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:52 schreef Myraela het volgende:
Als ik een vakantiehuisje heb dan is kleding niet het grootste probleem. Maar dan ga ik voor de zekerheid keukenapparatuur meenemen.
Oh wat fijn! Dat maakt schoonmaken al een stuk 'leuker', denk ik!quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:43 schreef Lucky_Strike het volgende:
Ik kan weer aan de poets, morgen een bezichtiging. Ik geloof dat ik voorlopig maar gewoon alleen schoonmaak als er iemand het huis wil zien. Volgende week dinsdag en woensdag komen er ook weer mensen.
Ik kan niet zonder m'n staafmixer.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik neem een scherp mes en een houten spatel mee.
Scherp mes zeker. En een snijplank als we naar de Engelse vrienden gaan.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik neem een scherp mes en een houten spatel mee.
Die hebben geen goede snijplanken?quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:59 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Scherp mes zeker. En een snijplank als we naar de Engelse vrienden gaan.
Ondanks dat we altijd appartementen hebben, kook ik nooit op vakantie. 1 Keer vanwege te slechte restaurants, suf dorp en te veel hitte. In de airco binnen zitten was de beste optie. Er was daar ook niets te doen in de omgeving. We zijn overdag op excursie naar de bouwmarkt gegaan.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:58 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik kan niet zonder m'n staafmixer.Lekker weer en soep is gewoon zo fijn.
Excursie naar de bouwmarkt.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:00 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ondanks dat we altijd appartementen hebben, kook ik nooit op vakantie. 1 Keer vanwege te slechte restaurants, suf dorp en te veel hitte. In de airco binnen zitten was de beste optie. Er was daar ook niets te doen in de omgeving. We zijn overdag op excursie naar de bouwmarkt gegaan.
Gewoon geen snijplanken. Zij koopt haar vlees voorgesneden. En groente snijdt ze boven de pan met een bot mes.quote:
Aha dan doe je dat sneller ja.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:55 schreef Myraela het volgende:
[..]
Tot nu toe alleen naar huisjes geweest met de auto, eigenlijk.
Bijzonder!quote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Gewoon geen snijplanken. Zij koopt haar vlees voorgesneden. En groente snijdt ze boven de pan met een bot mes.
Ze kan ook eten niet timen. Niets is op hetzelfde moment klaar. Dus elk bord gaat 5 minuten in de magnetron net voor we gaan eten. En dan krijgt haar man een slab/theedoek. Ik hou van die lui maar ze zijn echt zo verschrikkelijk ongeorganiseerd en vinden dat totaal geen probleem doorgaans. Compleet out of our comfort zone als we daar zijn. En dat maakt het weer leuk. Maar er gaat dus wel een mes en snijplank mee voor als we het gourmetten voorbereiden (we hebben hen een gourmetset gegeven, vinden ze extreem tof).
Improviseren met een bot mes vind ik inmiddels niet leuk meer. Zo'n ui die gewoon van je plank glijdt als je het mes erop zet, daar gaat de charme wel een keer af.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:07 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vind dat klungelig geklooi in vakantiekeukentjes in den verre altijd wel leuk.Wij nemen nooit iets mee aan keukengerei. Improviseren
![]()
Als het even kan, koken we een paar keer op vakantie. Ik vind dat heel leuk. Markt op, lokale supermarkt in. Hopen dat je krijgt wat je denkt te bestellen bij zo'n brute Italiaanse slager.
Staafmixersoepquote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:58 schreef Myraela het volgende:
[..]
Ik kan niet zonder m'n staafmixer.Lekker weer en soep is gewoon zo fijn.
Waarom een houten spatel?quote:Op dinsdag 31 mei 2016 11:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik neem een scherp mes en een houten spatel mee.
Een echte beenhouwer bedoel je? Veel slagers - zeker in de steden- zijn vleesverkooppuntenquote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:07 schreef Duderinnetje het volgende:
Ik vind dat klungelig geklooi in vakantiekeukentjes in den verre altijd wel leuk.Wij nemen nooit iets mee aan keukengerei. Improviseren
![]()
Als het even kan, koken we een paar keer op vakantie. Ik vind dat heel leuk. Markt op, lokale supermarkt in. Hopen dat je krijgt wat je denkt te bestellen bij zo'n brute Italiaanse slager.
Dat ligt meer aan jouw huisgenoot dan aan soep met een staafmixer.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:10 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Staafmixersoep![]()
![]()
(een huisgenoot maakte de meest vreemde en smakeloze soepen door iets te koken en vervolgens met een stifmixer fijn te malen. Ik eet liever soep van een boullion)
Oh dat vind ik altijd prima! Al zeggen we elke keer: volgende keer nemen we één mes mee.quote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:10 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Improviseren met een bot mes vind ik inmiddels niet leuk meer. Zo'n ui die gewoon van je plank glijdt als je het mes erop zet, daar gaat de charme wel een keer af.
Klopt, maar die huisgenoot heeft mijn mening over staafmixersoepen wel gevormdquote:Op dinsdag 31 mei 2016 12:16 schreef Myraela het volgende:
[..]
Dat ligt meer aan jouw huisgenoot dan aan soep met een staafmixer.
Omdat er gek genoeg vaak geen geschikte spatel is om bijv. je gebakken ei met bacon uit de koekenpan te halen. Geen idee wat er dan met de spatel is gebeurd die ongetwijfeld wel ooit tot de inventaris behoorde.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |