Dit laatste is nou precies wast ik bedoel met iedereen van vanalles beschuldigen. Je maakt op deze manier eigenlijk meteen je eigen antwoord belachelijk.quote:Op maandag 23 mei 2016 20:24 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Yup LGBT is een geestesziekte als je het zo wilt stellen. Ik geloof niet meer in als LGBT geboren worden. Ook daar ben ik al eerder voor uitgekomen. Happy now? Zet de brandstapel maar vast klaar.
quote:Op maandag 23 mei 2016 20:24 schreef controlaltdelete het volgende:
Yup LGBT is een geestesziekte als je het zo wilt stellen. Ik geloof niet meer in als LGBT geboren worden. Ook daar ben ik al eerder voor uitgekomen. Happy now? Zet de brandstapel maar vast klaar.
Waarom dit geknipt moest worden is me een raadsel. Fijne avond nog allemaalquote:
Vertel dat tegen alle homoseksuele dieren in de natuur denk ik danquote:Op maandag 23 mei 2016 20:37 schreef jogy het volgende:
[..], Je wil niet voor 'religekkie' uitgemaakt worden en dan kom je met dit soort uitspraken op de proppen. Tja.. Dat zou dus moeten zeggen dat geaardheid en seksuele identiteit volledig toe komt aan nurture en niet nature? Correct? Want het is 'maakbaar' tenslotte. Het maakbare is de spil in je betoog.
Het eeuwige boehoe gedrag er even uit geknipt. essnhills zei het eigenlijk ook al heel goed. "Dit laatste is nou precies wast ik bedoel met iedereen van vanalles beschuldigen. Je maakt op deze manier eigenlijk meteen je eigen antwoord belachelijk."quote:Op maandag 23 mei 2016 20:40 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Waarom dit geknipt moest worden is me een raadsel. Fijne avond nog allemaal
Bijvoorbeeld. Aan de andere kant, seksuele voorkeur en identiteit komt wel voort uit je hersenen lijkt me, net als de rest je persoonlijkheid. Alleen zijn sommige zaken 'hardcoded' en andere zaken minder, en hetgeen waar je wel of niet opgewonden van wordt of je lichaamsidentieit zitten volgens mij wel redelijk aan de basis. Afwijkende voorkeuren zijn net zo min een ziekte als de norm dat is.quote:Op maandag 23 mei 2016 20:44 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Vertel dat tegen alle homoseksuele dieren in de natuur denk ik dan
Ja, wat is het nou?quote:Op maandag 23 mei 2016 20:38 schreef controlaltdelete het volgende:
Het gaat hier toch over de agenda of niet? Ik kan me vergissen hoor![]()
P van panseksueel of pedofiel of... beiden?
Praktijk wijst toch anders uit.quote:Op maandag 23 mei 2016 20:18 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja nee, eens. Maar jij weet toch ook wel dat je er zo'n beetje niet meer aan ontkomt? En niet dat daar nou direct zoveel mis mee is; voor mijn part dansen ze de hele dag naakt en zijn er hele dagen liveverslagen, ík heb er geen probleem mee. Maar als ik me verplaats in mensen die er wel een probleem mee hebben, kan ik mij voorstellen dat het het probleem vergroot ipv verkleint.
Nou, als hetero ben je gewoon welkom bij een homoseksuele zwemclub.quote:Als jij een homoseksuele zwemclub opricht, ga ik er (misschien onterecht?) vanuit dat hetero's daar niet welkom zijn (zou ik zelf niet eens zo moeilijk over doen), maar ik weet zeker dat de wereld te klein is (en niet eens vanuit de homo gemeenschap) als ik een zwemclub opricht specifiek voor hetero's.
Het is uiteraard panseksueel, maar waar het hart van sommigen vol van is....quote:Op maandag 23 mei 2016 21:00 schreef Fixers het volgende:
[..]
Ja, wat is het nou?
In het geval van panseksueel zie ik het probleem niet. Je zou de P best kunnen toevoegen, sommigen doen dat al. Ik kan er mee leven om panseksueel te classificeren als een variant op biseksueel of eventueel queer.
Heel simpel, precies zoals het in de DSM ook wordt aangeduid: iets is pas een stoornis als het je beperkt in het dagelijks leven. En als je anderen erbij betrekt dan moetem die partij uit vrije wil instemmen en daar ook de geestelijke vermogens voor hebben.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:20 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Waar trekken we de lijn tussen geestesziek en normale seksuele voorkeur?
Er zijn mensen die opgewonden raken van het amputeren van een arm of been, is dit ook simpelweg een seksuele geaardheid, voorkeur of identiteit?
Of geestesziekte?
Het eten van uitwerpselen, bijzonder gevaarlijke activiteit maar sommige mensen raken er opgewonden van. Teken van serieuze psychologische problemen, of een normale voorkeur?
Wat Fixers zegt, verder heb je ook zat mensen die helemaal uit hun dak gaan bij het zien van de meest gewelddadige films en videogames, die zich graag blootstellen aan allerlei gevaren of denkbeeldige gevaren omdat ze dat een kick geeft, etc. etc.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:20 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Waar trekken we de lijn tussen geestesziek en normale seksuele voorkeur?
Er zijn mensen die opgewonden raken van het amputeren van een arm of been, is dit ook simpelweg een seksuele geaardheid, voorkeur of identiteit?
Of geestesziekte?
Het eten van uitwerpselen, bijzonder gevaarlijke activiteit maar sommige mensen raken er opgewonden van. Teken van serieuze psychologische problemen, of een normale voorkeur?
Beperkt in je dagelijks leven in de zin van: voor jezelf kunnen zorgen en werken om te functioneren in de maatschappij.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:25 schreef Fixers het volgende:
[..]
Heel simpel, precies zoals het in de DSM ook wordt aangeduid: iets is pas een stoornis als het je beperkt in het dagelijks leven. En als je anderen erbij betrekt dan moetem die partij uit vrije wil instemmen en daar ook de geestelijke vermogens voor hebben.
Dat zijn doorgaans mensen die meerdere trekken van sociopathische en/of psychopatische persoonlijkheidsstoornis hebben. Sensation-seeking, gebrek aan empathie, dat soort dingen. Deze mensen functioneren in de maatschappij maar vallen wel degelijk in een afwijkende categorie.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:29 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wat Fixers zegt, verder heb je ook zat mensen die helemaal uit hun dak gaan bij het zien van de meest gewelddadige films en videogames, die zich graag blootstellen aan allerlei gevaren of denkbeeldige gevaren omdat ze dat een kick geeft, etc. etc.
Maar kun je dan spreken van een geesteziekte?quote:Op maandag 23 mei 2016 22:30 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Is het niet tekenend dat Sodom en
[..]
Beperkt in je dagelijks leven in de zin van: voor jezelf kunnen zorgen en werken om te functioneren in de maatschappij.
Ik vind dat een zeer extreme benadering, omdat deze maatschappij-gericht is, en niet mens-gericht.
Hij houdt ook totaal geen rekening met het leed wat iemand die dergelijke afwijkende ideeen en gevoelens heeft meemaakt. Niet eens per se omdat de maatschappij het niet accepteert, maar omdat de mens zelf ook wel beseft dat er iets niet helemaal klopt.
Dat hangt wat mij betreft af van aan de hand van welke standaard je meet. DSMIV is wat dat betreft ook maar arbitrair, een product van de westerse sociaal-culturele geest. De criteria in de DSM veranderen ook met de tijd, en als gevolg van de mensen die met de scepter zwaaien in de APA.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:32 schreef Wantie het volgende:
[..]
Maar kun je dan spreken van een geesteziekte?
Mja, maak je daarmee die categorie niet te groot? Bijv. first shooter games zijn razend populair. Maar om eenieder die vaak dat soort spellen nu te bestempelen als iemand met een sociophatische of psychopatische persoonlijkheidsstoornis...quote:Op maandag 23 mei 2016 22:31 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Dat zijn doorgaans mensen die meerdere trekken van sociopathische en/of psychopatische persoonlijkheidsstoornis hebben. Sensation-seeking, gebrek aan empathie, dat soort dingen. Deze mensen functioneren in de maatschappij maar vallen wel degelijk in een afwijkende categorie.
Ik vermoed dat er enorm veel mensen met persoonlijkheidsstoornissen rondlopen, maar zich hier zelf niet eens bewust van zijn en daarom ook nooit die diagnose krijgen, omdat ze niet eens hulp zoeken. Maar ondertussen pik ik ze er zelf steeds makkelijker uit, de narcisten, sociopaten, enzovoorts. Manipulatie, emotionele chantage, ego-maniakaal gedrag, het is soms zeer subtiel. Het zijn vaak alleen de meest extreme gevallen die belicht worden.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Mja, maak je daarmee die categorie niet te groot? Bijv. first shooter games zijn razend populair. Maar om eenieder die vaak dat soort spellen nu te bestempelen als iemand met een sociophatische of psychopatische persoonlijkheidsstoornis...
Dus volgens jou is LGBT aan te leren...quote:Op maandag 23 mei 2016 22:39 schreef controlaltdelete het volgende:
Je zou daar LGBT ook onder kunnen scharen. maar dan is het born this way.
Ongetwijfeld, maar 100$ perfecte mensen bestaan uiteraard nietquote:Op maandag 23 mei 2016 22:40 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Ik vermoed dat er enorm veel mensen met persoonlijkheidsstoornissen rondlopen, maar zich hier zelf niet eens bewust van zijn en daarom ook nooit die diagnose krijgen, omdat ze niet eens hulp zoeken
Toch is het wel gek om homoseksualiteit een afwijkende seksuele voorkeur te noemen.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:40 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ik vermoed dat er enorm veel mensen met persoonlijkheidsstoornissen rondlopen, maar zich hier zelf niet eens bewust van zijn en daarom ook nooit die diagnose krijgen, omdat ze niet eens hulp zoeken. Maar ondertussen pik ik ze er zelf steeds makkelijker uit, de narcisten, sociopaten, enzovoorts. Manipulatie, emotionele chantage, ego-maniakaal gedrag, het is soms zeer subtiel. Het zijn vaak alleen de meest extreme gevallen die belicht worden.
Afwijkende seksuele voorkeuren lijken veel verband te hebben met identiteitsproblemen, door onveilige hechting en dergelijke.
Een fetish staat dan ook niet gelijk aan een geaardheid.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:39 schreef controlaltdelete het volgende:
Zulke zaken zijn dan opeens een fetisj.
Fetisjisme, waar komt het vandaan?
Fetisjisme wordt vaak in verband gebracht met bepaalde ervaringen in de jeugd van een fetisjist. De eerste seksuele ervaring(en), hoe summier of hoe onbewust soms ook, kan dan herleid worden tot het fetisjisme van de volwassen fetisjist. Het komt echter ook vaak voor dat een fetisjist geen idee heeft waar zijn/haar fetisj vandaan komt.
Je zou daar LGBT ook onder kunnen scharen.maar dan is het born this way.
Fetisj (fetish), hoe kom je er vanaf?
http://mens-en-gezondheid(...)kom-je-er-vanaf.html
Voor een fetisj die uw leven beheerst en relaties belemmert, of als het u of anderen tot last is, is het nodig om hulp te zoeken.
Nee, we hebben allemaal afwijkende trekken en neigingen.quote:Op maandag 23 mei 2016 22:43 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ongetwijfeld, maar 100$ perfecte mensen bestaan uiteraard niet
Alleen vanaf welk punt kun je spreken van een geesteziekte?
quote:This enactment amends the Canadian Human Rights Act to add gender identity and gender expression to the list of prohibited grounds of discrimination," the bill's summary reads.
http://www.nieuwwij.nl/in(...)orm-als-vrije-keuze/quote:“Polyamoureuze relaties zijn in opmars. Het komt vaker voor, met name onder jonge mensen die het ‘ideaal’ van één partner afwijzen. Dat maakt van het accepteren van polygame huwelijken een principiële discussie. Momenteel is het sluiten van een polygaam huwelijk in Nederland strafbaar. Wij vinden dat iedereen het recht heeft om zijn eigen leven in te richten. Als meerdere mensen uit vrije wil besluiten een relatie met elkaar aan te gaan, dan moet dat kunnen. Ook deze mensen verdienen de rechten die je verkrijgt bij het sluiten van een huwelijk, net als ieder ander.”
Waarom is het volgens jou dan slecht?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 08:59 schreef controlaltdelete het volgende:
Zwaai je niet met de regenboogvlag dan ga je de bak in want racist. Denk je dat 9.11 een inside job was de bak in want extremist en terrorist. De times they are a changing.
Ik ga er vanuit dat er een aantal mensen zijn die deze ontwikkelingen toejuichen.
Jij wil dus ook alle mensen laten opsluiten die een andere mening hebben? Dat zie je als iets positiefs? Dit betekent dat sowieso een hoop christenen de mond gesnoerd worden, nog liever opgesloten gaan worden. De dunkpolitie van 1984. Mensen die anders denken laten verdwijnen.quote:
Nee hoor.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 08:59 schreef controlaltdelete het volgende:
Zwaai je niet met de regenboogvlag dan ga je de bak in want racist. .
Wat een onzin zeg..quote:Op dinsdag 24 mei 2016 08:59 schreef controlaltdelete het volgende:
Zwaai je niet met de regenboogvlag dan ga je de bak in want racist. Denk je dat 9.11 een inside job was de bak in want extremist en terrorist. De times they are a changing.
Noem eens 1 land ter wereld waar mensen daarvoor de bak in gaan?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 08:59 schreef controlaltdelete het volgende:
Zwaai je niet met de regenboogvlag dan ga je de bak in want racist. Denk je dat 9.11 een inside job was de bak in want extremist en terrorist. De times they are a changing.
Waar zeg ik dat ik andersdenkenden wil laten opsluiten?quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:04 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Jij wil dus ook alle mensen laten opsluiten die een andere mening hebben? Dat zie je als iets positiefs? Dit betekent dat sowieso een hoop christenen de mond gesnoerd worden, nog liever opgesloten gaan worden. De dunkpolitie van 1984. Mensen die anders denken laten verdwijnen.
Waar heb je het nou weer over? Wie is hier nou eigenlijk tegen mensen die anders denken? Ik lees hier vooral een heleboel posts van mensen met de strekking 'niemand heeft er last van, dus waarom niet?' en posts van jou dat LGBTs de duivel zijn en dat iedereen je wilt opsluiten.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 09:04 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Jij wil dus ook alle mensen laten opsluiten die een andere mening hebben? Dat zie je als iets positiefs? Dit betekent dat sowieso een hoop christenen de mond gesnoerd worden, nog liever opgesloten gaan worden. De dunkpolitie van 1984. Mensen die anders denken laten verdwijnen.
De enigen die hier niet blij van worden zijn degenen die LGBT'ers willen discrimineren.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 08:44 schreef controlaltdelete het volgende:
Canada May Ban Anti-Transgender Speech With 2 Years in Prison
Canada's Liberal Party government led by Prime Minister Justin Trudeau has introduced a bill that would ban transgender discrimination, including both gender identity and gender expression, with up to two years in prison for violators.
Hier moet men toch wel blij van worden.
De crux is natuurlijk dat men denkt dat seksuele identiteit een keuze is en dat het daarom geen discriminatie is.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:07 schreef Wantie het volgende:
[..]
De enigen die hier niet blij van worden zijn degenen die LGBT'ers willen discrimineren.
Ben jij een voorstander van discriminatie?
Niet alles, maar heel veel wel ja.quote:Op maandag 23 mei 2016 23:42 schreef ems. het volgende:
Ach, als je maar lang genoeg blijft vervoegen is alles egoïsme.
Wat eigenlijk best typisch is is het fundamentele morele verschil tussen vechten voor een minderheid en vechten voor een meerderheid.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:51 schreef SicSicSics het volgende:
Ik word er eigenlijk eerder treurig van.
In plaats van dat we dus met elkaar zo ver zijn dat we in vrijheid en harmonie (blegh!) samen kunnen leven, zijn er kennelijk nog steeds wet- en regelgeving nodig om haat uit de samenleving te houden en de zwakkeren minderheden te beschermen.
Ik word daar niet meteen heel blij van, nee.
Denk ook aan de kinderen.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 08:50 schreef Fixers het volgende:
Koren op de molen van de anti-LGBT-agenda:
De huidige voorzitter van de Jonge Democraten, de Jeugdafdeling van D66, pleit voor het toestaan van polygame huwelijken:
[..]
http://www.nieuwwij.nl/in(...)orm-als-vrije-keuze/
Dat is inderdaad afbraak van het 'traditionele gezin', of eigenlijk meer een aanvulling op het traditionele gezin. Het huwelijk, en dan vooral de juridische voordelen die het biedt (zie verderop in het interview), moet worden opengesteld voor andere gezinssamenstellingen. Dat betekent niet dat het huwelijk tussen 1 man en 1 vrouw minder waard wordt.
Ik zie nog steeds niet in hoe een dergelijke vrijheid om je eigen leven in te richten slecht is.
Er is over het algemeen geen wet nodig om de meerderheid te beschermen, tenminste niet op fundamentele zaken als mensenrechten.quote:Op dinsdag 24 mei 2016 10:55 schreef Molurus het volgende:
Wat eigenlijk best typisch is is het fundamentele morele verschil tussen vechten voor een minderheid en vechten voor een meerderheid.
Als men een "Hetero pride" wil organiseren dan zou dat voor mij niet als discriminatie voelen. Ik zou dat zien als treurige kleinzieligheid, maar verder mijn schouders ophalen en ze hun goddelijke (ghe) gang laten gaan. Ik zou er zeker geen aanstoot aan nemen.quote:Bijvoorbeeld... een "black pride rally" in de VS, prima. Een "black pride rally" in Oeganda... dan zou ik me als blanke toch heel ongemakkelijk voelen.
En hetzelfde geldt voor hetero vs homo. "Gay pride rally", prima. "Hetero pride rally"... dan voelt het toch aan als discriminatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |