Dat is dan vanzelf een kleinschalig probleem.quote:Op donderdag 19 mei 2016 08:21 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Aha, jouw voorkeur heeft het om minder intelligente mensen uit te buiten?
Ga ik vanavond tegen mijn vent zeggenquote:Op woensdag 18 mei 2016 11:30 schreef Elzies het volgende:
Een echte man of vrouw eet zijn dagelijkse portie vlees.
Kwaliteit is niet meer van belang. Men kijkt alleen nog op korte termijn. Of het nu om producten gaat of welzijn voor de mens. Het is niet meer van belang zo lijkt het.quote:Op donderdag 19 mei 2016 13:29 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Absoluut, maar we zijn nu in een maatschappij terecht gekomen (overal in het Westen overigens) waarin vrijwel iedereen alleen maar bezig is met zijn eigen gewin op korte termijn, en na mij de zondvloed. Een bijna psychopathische en schizofrene samenleving als je zo met elkaar omgaat en dit gedoogd. Alles wordt tegenwoordig in een economische waarde uitgedrukt en als je daarin volgens die enge en bekrompen visie onrendabel uitvalt dan mag je verrekken en ben je minder dan vuil.
Ik heb vooral het gevoel dat zij zelf het 'slachtoffer' van dit empathisch vermogen willen zijn.quote:Op woensdag 18 mei 2016 14:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
"Zieligheidscultuur", "Gütmensch" en "moraalridder" zijn termen bedacht door mensen met het empathisch vermogen van een biljartkeu. Omdat die enigszins psychopathische inborst toch wel beangstigd kan worden wanneer zij geconfronteerd worden met lieden die wel iets van empathisch vermogen aan de dag leggen, worden dit soort termen erop geplakt omdat, zo hopen zij, deze niet-psychopaten het eigenlijk ook niet menen en net zo gevoelloos zijn als zijzelf.
Dat vind ik nou weer echt iets voor een vrouw.quote:Op donderdag 19 mei 2016 14:34 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Ik heb vooral het gevoel dat zij zelf het 'slachtoffer' van dit empathisch vermogen willen zijn.
Gut-/Linksmensen zijn door hun empathisch vermogen immers altijd op zoek naar minderheden/slachtoffers om hun goedheid te laten blijken (zie de post waar Etto op reageert). Dat stuit op weerstand. Waarom? Mensen voelen zichzelf tekort gedaan denk ik omdat ze erdoor op achteruit zouden kunnen gaan in levensstandaard. Egoistische en afgunstige sentimenten dus. Doe mij dan maar de empathischequote:Op donderdag 19 mei 2016 18:24 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
Dat vind ik nou weer echt iets voor een vrouw.![]()
Kun je dit w.s. diepzinnige inzicht misschien anders formuleren? Want ik snap hem niet.
Aha. Ja dat zie je goed denk ik. Dan was het dus een diepzinnig inzicht.quote:Op donderdag 19 mei 2016 21:35 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
Gut-/Linksmensen zijn door hun empathisch vermogen immers altijd op zoek naar minderheden/slachtoffers om hun goedheid te laten blijken (zie de post waar Etto op reageert). Dat stuit op weerstand. Waarom? Mensen voelen zichzelf tekort gedaan denk ik omdat ze erdoor op achteruit zouden kunnen gaan in levensstandaard. Egoistische en afgunstige sentimenten dus. Doe mij dan maar de empathische
Wat is een eerlijk product? Daar zet ik dus sterk mijn kanttekeningen bij. Een extra betonnen buitenbak aan je bestaande varkensstal bouwen met wat touw om mee te spelen en dat verkopen als biologisch verantwoord vlees is als het verkopen van ordinair klantenbedrog. Een marketingtruc om klanten 'met een geweten' wat extra centjes af te troggelen in de supermarkt.quote:Op donderdag 19 mei 2016 13:04 schreef Cherna het volgende:
[..]
Het gaat erom dat je die spriaal doorbreekt van steeds goedkoper. Op welke manier dan ook. Als individu kun je helaas niets veranderen aan deze situaties van uitbuiting anders dan de bereidheid tot het kopen van eerlijke producten die dan wel duurder zijn. Maar zelfs dan heb je helaas niet de garantie dat duurdere producten niet door uitbuiting zijn ontstaan. De media zal hier op moeten inspringen. Zij zijn machtig genoeg om dit om te kunnen buigen.
Niets, maar daar ging jouw opmerking ook helemaal niet over.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:06 schreef Elzies het volgende:
Wat is er leugenachtig aan om van vlees te houden en daar niet al teveel voor te willen betalen?
Het gros van vleesetend Nederland denkt hier precies zo over.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |