Die had een lijntje gesnoven volgens mij voordat hij het podium op kwamquote:Op woensdag 11 mei 2016 18:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Het wordt pas echt treurig als de burgemeester eraan mee gaat doen.
Joods clubje man, de liederen,verleden allesquote:Op woensdag 11 mei 2016 18:18 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Er spelen meer moslims dan Joden bij Ajax.
Wat maakt da uit , waarom mag ie zijn emotie niet tonen .quote:Op woensdag 11 mei 2016 18:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Het wordt pas echt treurig als de burgemeester eraan mee gaat doen.
Altijd nog beter dan zo'n Aboutaleb, waar je werkelijk geen fuck aan hebt. Dooie Harrie dat het is.quote:Op woensdag 11 mei 2016 18:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Het wordt pas echt treurig als de burgemeester eraan mee gaat doen.
Ik vind dat wel een topper, een van de weinige realistische burgermeesters, zegt waar het op staat.quote:Op woensdag 11 mei 2016 21:01 schreef tja77 het volgende:
[..]
Altijd nog beter dan zo'n Aboutaleb, waar je werkelijk geen fuck aan hebt. Dooie Harrie dat het is.
Nouja ik kon er ook wel om glimlachen. Maar van mij hoeft een burgemeester niet zo nodig het helemaal niets in Amsterdam erin te brengen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 20:45 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Wat maakt da uit , waarom mag ie zijn emotie niet tonen .
Is toch mooi die passie.
Ach ja ieder ze ding , vind het zelf wel mooi dat die passie en emotie los komt op dit soort momenten , in het buitenland is dat normaal alleen in NL schijnen ze dat raar te vinden en moet ie normaal doen , het filmpje van Sjaak Swart vond ik ook wel mooi.quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Nouja ik kon er ook wel om glimlachen. Maar van mij hoeft een burgemeester niet zo nodig het helemaal niets in Amsterdam erin te brengen.
In het geval van die burgemeester vraag ik me af of die 'passie' wel oprecht is.quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:05 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ach ja ieder ze ding , vind het zelf wel mooi dat die passie en emotie los komt op dit soort momenten , in het buitenland is dat normaal alleen in NL schijnen ze dat raar te vinden en moet ie normaal doen , het filmpje van Sjaak Swart vond ik ook wel mooi.
Een echte supporter.
Mooi? Eerder schrijnend en tenenkrommend. Dit soort figuren moet tegen zichzelf in bescherming worden genomen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:05 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ach ja ieder ze ding , vind het zelf wel mooi dat die passie en emotie los komt op dit soort momenten , in het buitenland is dat normaal alleen in NL schijnen ze dat raar te vinden en moet ie normaal doen , het filmpje van Sjaak Swart vond ik ook wel mooi.
Een echte supporter.
Gijzel is een echte sportfanaat en volledig oprecht waar het de Eindhovense hockey en voetbalclubs aangaat. En zwemmen natuurlijk.quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:08 schreef Caland het volgende:
[..]
In het geval van die burgemeester vraag ik me af of die 'passie' wel oprecht is.
In bescherming voor wie?quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mooi? Eerder schrijnend en tenenkrommend. Dit soort figuren moet tegen zichzelf in bescherming worden genomen.
Het kwam op mij over als een parodie op een van Gaaltje, afgekeken uit '95. Zijn bekende toespraak "wij zijn de beste van Amsterdam, wij zijn de beste van Nederland, wij zijn de beste van Europa en ... werden/worden we de beste van de hele wereld".quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:08 schreef Caland het volgende:
[..]
In het geval van die burgemeester vraag ik me af of die 'passie' wel oprecht is.
Dan mag een kritische noot niet ontbreken: de beslissing werd genomen om de lokale ijsbaan (naast De Tongelreep) te sluiten. Op het nippertje werd dat voorkomen dat de universiteit en bedrijven zich uitspraken tegen sluiting en ze aanboden om te helpen met de kostenbeheersing.quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:35 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Gijzel is een echte sportfanaat en volledig oprecht waar het de Eindhovense hockey en voetbalclubs aangaat. En zwemmen natuurlijk.
Dat het verder een vervelende, pedante en mediageile idioot is staat daar los van. Toch heeft hij Eindhoven goed vertegenwoordigd en de stad en Brainport internationaal op de kaart gezet.
Kwam er ook behoorlijk onbeholpen uit, overslaande stem. Dat terwijl het normaal wel een man is die redelijk rustig en goed kan spreken. Erg vreemd.quote:Op donderdag 12 mei 2016 00:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het kwam op mij over als een parodie op een van Gaaltje, afgekeken uit '95. Zijn bekende toespraak "wij zijn de beste van Amsterdam, wij zijn de beste van Nederland, wij zijn de beste van Europa en ... werden/worden we de beste van de hele wereld".
Emotiequote:Op donderdag 12 mei 2016 01:11 schreef Adames het volgende:
[..]
Kwam er ook behoorlijk onbeholpen uit, overslaande stem. Dat terwijl het normaal wel een man is die redelijk rustig en goed kan spreken. Erg vreemd.
Tegen zichzelf, dat zeg ik toch.quote:Op woensdag 11 mei 2016 23:00 schreef PSVCL het volgende:
[..]
In bescherming voor wie?
Iedereen is in een feeststemming laat em lekker mee feesten op zijn manier als PSV supporter.
Niet alleen de ijsbaan, maar ook het golfslagbad van de Tongelreep. Maar volgens mij snap jij niet zo veel van politieke besluitvorming.... Daar heeft de burgemeester zelf weinig invloed op.quote:Op donderdag 12 mei 2016 00:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Het kwam op mij over als een parodie op een van Gaaltje, afgekeken uit '95. Zijn bekende toespraak "wij zijn de beste van Amsterdam, wij zijn de beste van Nederland, wij zijn de beste van Europa en ... werden/worden we de beste van de hele wereld".
[..]
Dan mag een kritische noot niet ontbreken: de beslissing werd genomen om de lokale ijsbaan (naast De Tongelreep) te sluiten. Op het nippertje werd dat voorkomen dat de universiteit en bedrijven zich uitspraken tegen sluiting en ze aanboden om te helpen met de kostenbeheersing.
Nee, er is geen excuus. Wel een verklaring. Meerdere. PSV moest wennen aan andere spelers, aanvoerder weg, topscorer weg. Cocu wilde een andere speelstijl invoeren en men liep in Europa op de tenen.quote:Op donderdag 12 mei 2016 00:43 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik heb niets tegen Johan Derksen, afgelopen maandag was hij nogal aan het zeveren. "PSV is kampioen geworden omdat Ajax het liet liggen". Eh, hoe heeft Ajax er eerder in het seizoen niet van geprofiteerd dat PSV het liet liggen? Zo gaat dat nu eenmaal. Ajax liet net wat meer liggen dan PSV en dus werd PSV terecht kampioen. Hij heeft natuurlijk wel een goed punt dat PSV met deze spelers in de eerste seizoenshelft veel te veel punten liet liggen. Wat vinden jullie? Is het wegvallen van de vertrokken spelers een excuus hiervoor?
Uh ja want zingen over commando's en de ss heeft niks met de joden in de 2e wereldoorlog te maken.quote:Op woensdag 11 mei 2016 15:55 schreef Zorro het volgende:
[..]
Precies, omdat ze zich daar "joden" noemen mag er ineens niks. Het is gewoon tegen ajax gericht. Als zij hetzelfde lied met "boeren" zouden zingen zou er geen haan naar kraaien. En ik snap al dat er reacteis gaan komen met "ja maar joden is anders en zo" , maar dat is net het punt, het gaat hier niet om joden als bevolkingsgroep maar om "hoe pak ik de ajax mannetjes met hun eigen toebedeelde bijnaam aan."
Als ze zich homo's haddeen genoemd (niet geheel een verkeerd alternatief overigens) zouden er anti-homo liedjes worden gezongen. Niet om homo's aan te vallen, maar... precies.
Nou goed, laat ik het anders verwoorden: Echte jodenhaat en antisemitisme is niet de bedoeling die er achter zit. Dat het evengoed debiel is, is wat anders. Maar pak ze daarom aan om het ze af te leren. Niet dat zogenaamde geschokte "wat erg dat ze zo over joden doen" want daar zijn ze helemaal niet mee bezig. Ze zijn gewoon niet slimmer.quote:Op donderdag 12 mei 2016 08:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Uh ja want zingen over commando's en de ss heeft niks met de joden in de 2e wereldoorlog te maken.
"Wie niet springt is een jood en alle joden moeten dood" zou ik zelf ook niet zingen maar dat vind ik nog een brug minder ver dan dit. Daar zou gelden wat jij zegt wmb. Gewoon aanpakken van die totaalidioten die dit zingen.
Nouja bij dat liedje ligt het toch wel wat diepgewortelder, kan me niet voorstellen dat er mensen zijn die dan niet snappen wat ze zingen.quote:Op donderdag 12 mei 2016 08:41 schreef Zorro het volgende:
[..]
Nou goed, laat ik het anders verwoorden: Echte jodenhaat en antisemitisme is niet de bedoeling die er achter zit. Dat het evengoed debiel is, is wat anders. Maar pak ze daarom aan om het ze af te leren. Niet dat zogenaamde geschokte "wat erg dat ze zo over joden doen" want daar zijn ze helemaal niet mee bezig. Ze zijn gewoon niet slimmer.
ben het wel met je eens hoor, ik zapte gisteren en zag ik nog een stukje Luc Nilis, dat zie ik dan lieverquote:Op woensdag 11 mei 2016 22:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mooi? Eerder schrijnend en tenenkrommend. Dit soort figuren moet tegen zichzelf in bescherming worden genomen.
Als Hansen niet die hakbal had gescoord, dan was de competitie sowieso weer anders gelopen. Misschien waren de volgende drie wedstrijden dan verloren. Misschien waren ze al eerder kampioen geweest, of misschien was Ajax dan al drie weken geleden al kampioen.quote:Op donderdag 12 mei 2016 07:55 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Nee, er is geen excuus. Wel een verklaring. Meerdere. PSV moest wennen aan andere spelers, aanvoerder weg, topscorer weg. Cocu wilde een andere speelstijl invoeren en men liep in Europa op de tenen.
Maar toch, als je boven de 80 punten eindigt, heb je niet veel laten liggen. Scoort Hansen die bizarre hak niet, dan eindig je op net zo veel punten als vorig jaar en daar was iedereen lyrisch over.
Zo klein was het verschil, uiteindelijk.
Nu overschat je de intelligentie van dit soort jongens.quote:Op donderdag 12 mei 2016 08:44 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nouja bij dat liedje ligt het toch wel wat diepgewortelder, kan me niet voorstellen dat er mensen zijn die dan niet snappen wat ze zingen.
Een burgemeester beslist er niet over maar hij heeft wel invloed en hij is een prominent lid van een vaste coalitiepartij in die gemeente.quote:Op donderdag 12 mei 2016 07:52 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Niet alleen de ijsbaan, maar ook het golfslagbad van de Tongelreep. Maar volgens mij snap jij niet zo veel van politieke besluitvorming.... Daar heeft de burgemeester zelf weinig invloed op.
Maar mag geen partij politiek bedrijven. Bovendien besluit de Raad over zulke zaken en daar is de burgemeester slechts voorzitter.quote:Op donderdag 12 mei 2016 08:53 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Een burgemeester beslist er niet over maar hij heeft wel invloed en hij is een prominent lid van een vaste coalitiepartij in die gemeente.
Dat was omdat de SP een imbeciel als wethouder aangesteld had (al snap ik overigens niet waarom de rest van het college niet ingegrepen heeft).quote:Op donderdag 12 mei 2016 00:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Dan mag een kritische noot niet ontbreken: de beslissing werd genomen om de lokale ijsbaan (naast De Tongelreep) te sluiten. Op het nippertje werd dat voorkomen dat de universiteit en bedrijven zich uitspraken tegen sluiting en ze aanboden om te helpen met de kostenbeheersing.
Die uitzonderingen gelden voor uitzonderlijke spelers al een tijdje.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:41 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik zag Valentijn Driessen bij de tafel van Kees overigens verkondigen dat Luuk de Jong op 2.5 Mio bruto per jaar zou zitten. Toen Kees dat ernstig in twijfel trok, gaf Driessen aan dat Kees dat maar van hem aan moest nemen.
In het verleden was er sprake van een salarisplafond van 1 miljoen. Of Driessen lult uit zijn nek of PSV maakt inmiddels voor sommige spelers uitzonderingen.
Da's het bedrag was mij ook bijstaat. En dat wordt dan met bonussen uitgebreid.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:43 schreef tja77 het volgende:
[..]
Die uitzonderingen gelden voor uitzonderlijke spelers al een tijdje.
Guardado, Moreno en de Jong.
Maar ik dacht 1,4 milj.
In de salarisschaal waar ze zitten zou het me niets verbazen dat die 1.4 netto is van de 2.5 brutoquote:Op donderdag 12 mei 2016 11:58 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Da's het bedrag was mij ook bijstaat. En dat wordt dan met bonussen uitgebreid.
Er is er ook een van een Belg, over het 'reactiveren' van oude werklozen. Ook hilarisch.quote:Op woensdag 11 mei 2016 19:09 schreef tja77 het volgende:
[..]
Dankje, ik had de Apple versie en een versie over een grafische kaart al gezien. Maar hij blijft goed.
Ik vind het gênant. Ook van veel supporters trouwens. Leedvermaak is mij ook niet vreemd hoor en een beetje (terug) jennen naar Ajax-fans heb ik ook gedaan de afgelopen dagen maar als ik op een kampioensfeest ben wil ik het helemaal niet over Ajax hebben maar over PSV.quote:Op woensdag 11 mei 2016 22:05 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ach ja ieder ze ding , vind het zelf wel mooi dat die passie en emotie los komt op dit soort momenten , in het buitenland is dat normaal alleen in NL schijnen ze dat raar te vinden en moet ie normaal doen , het filmpje van Sjaak Swart vond ik ook wel mooi.
Een echte supporter.
Dat plafond bestaat naar mijn weten nog steeds maar er is vanaf het begin aangegeven dat voor 'uitzonderlijke' spelers uitzonderingen gemaakt kunnen worden.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:41 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik zag Valentijn Driessen bij de tafel van Kees overigens verkondigen dat Luuk de Jong op 2.5 Mio bruto per jaar zou zitten. Toen Kees dat ernstig in twijfel trok, gaf Driessen aan dat Kees dat maar van hem aan moest nemen.
In het verleden was er sprake van een salarisplafond van 1 miljoen. Of Driessen lult uit zijn nek of PSV maakt inmiddels voor sommige spelers uitzonderingen.
Sterker nog, je komt dan nog lager uit, netto.quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:03 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
In de salarisschaal waar ze zitten zou het me niets verbazen dat die 1.4 netto is van de 2.5 bruto
Ik heb dat gedeelte nooit gehoord. Voor Park werd bijvoorbeeld destijds het salarisplafond aangehouden. Wanneer is iemand uitzonderlijk?quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Dat plafond bestaat naar mijn weten nog steeds maar er is vanaf het begin aangegeven dat voor 'uitzonderlijke' spelers uitzonderingen gemaakt kunnen worden.
Destijds na de gronddeal is het wel zo afgesproken met de gemeente. Salarisplafond alleen doorbreken voor de echte toppers.quote:Op donderdag 12 mei 2016 15:06 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik heb dat gedeelte nooit gehoord. Voor Park werd bijvoorbeeld destijds het salarisplafond aangehouden. Wanneer is iemand uitzonderlijk?
Hij zei dat PSV weken eerder kampioen had moeten worden.... dat is natuurlijk onzin, dan hadden we 90+ punten gehad. Daarbij heeft Ajax meer punten dan ooit gehaald onder De Boer.quote:Op donderdag 12 mei 2016 00:43 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Ik heb niets tegen Johan Derksen, afgelopen maandag was hij nogal aan het zeveren.
onzin, hoogstens als je een dot tekengeld meerekent, maar dan nog komt het niet in de buurt vermoed ik.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:41 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik zag Valentijn Driessen bij de tafel van Kees overigens verkondigen dat Luuk de Jong op 2.5 Mio bruto per jaar zou zitten. Toen Kees dat ernstig in twijfel trok, gaf Driessen aan dat Kees dat maar van hem aan moest nemen.
In het verleden was er sprake van een salarisplafond van 1 miljoen. Of Driessen lult uit zijn nek of PSV maakt inmiddels voor sommige spelers uitzonderingen.
Dat lijkt mij sterk. Max 1.5quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:41 schreef Lange_Lans het volgende:
Ik zag Valentijn Driessen bij de tafel van Kees overigens verkondigen dat Luuk de Jong op 2.5 Mio bruto per jaar zou zitten. Toen Kees dat ernstig in twijfel trok, gaf Driessen aan dat Kees dat maar van hem aan moest nemen.
In het verleden was er sprake van een salarisplafond van 1 miljoen. Of Driessen lult uit zijn nek of PSV maakt inmiddels voor sommige spelers uitzonderingen.
Ik ga er ook niet vanuit dat PSV meedoet met tekengelden die de miljoen euro doen overstijgen.quote:Op donderdag 12 mei 2016 16:03 schreef rubbereend het volgende:
[..]
onzin, hoogstens als je een dot tekengeld meerekent, maar dan nog komt het niet in de buurt vermoed ik.
We weten natuurlijk vanuit het verleden dat PSV hier heel creatief mee omgaat. Bonussen, tekengelden, sponsoring via Philips en cd-spelers. Ik kan me namelijk herinneren ooit gelezen te hebben dat een Narsingh en Maher ook tegen de 1 miljoen aanschurken.quote:Op donderdag 12 mei 2016 15:14 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Destijds na de gronddeal is het wel zo afgesproken met de gemeente. Salarisplafond alleen doorbreken voor de echte toppers.
Van Bommel zat daar sowieso boven, al was dat ook inclusief tekengeld. Op die manier wordt dat sowieso omzeild, natuurlijk.
Dat zal wel, die werden immers beide ook voor veel geld en als aanstormende toppers gehaald.quote:Op donderdag 12 mei 2016 17:22 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
We weten natuurlijk vanuit het verleden dat PSV hier heel creatief mee omgaat. Bonussen, tekengelden, sponsoring via Philips en cd-spelers. Ik kan me namelijk herinneren ooit gelezen te hebben dat een Narsingh en Maher ook tegen de 1 miljoen aanschurken.
Ik denk dat bijvoorbeeld Guardado wel meer dan dat gekregen heeft.quote:Op donderdag 12 mei 2016 17:20 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik ga er ook niet vanuit dat PSV meedoet met tekengelden die de miljoen euro doen overstijgen.
En waar is die gedachte op gebaseerd?quote:Op donderdag 12 mei 2016 17:56 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Ik denk dat bijvoorbeeld Guardado wel meer dan dat gekregen heeft.
http://www.voetbalprimeur(...)nen-garanderen-.htmlquote:Op donderdag 12 mei 2016 18:06 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
En waar is die gedachte op gebaseerd?
In alle eerlijkheid, ik ben het wel met hem eens dat PSV teveel punten heeft verloren tegen relatief zwakke ploegen. In de tweede seizoenshelft deden ze het goed: twee uitglijders waarvan je een door de vingers kan zien, al mag het niet (mentale zwakte na de uitschakeling door Ath. M.). In de eerste seizoenshelft waren er m.i. te veel uitglijders. Misschien leg ik de lat te hoog maar ik zie graag dat de kampioen niet meer dan 6 wedstrijden in een seizoen punten laat liggen omdat ik geloof dat dat mogelijk is gezien het krachtverschil.quote:Op donderdag 12 mei 2016 16:02 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Hij zei dat PSV weken eerder kampioen had moeten worden.... dat is natuurlijk onzin, dan hadden we 90+ punten gehad. Daarbij heeft Ajax meer punten dan ooit gehaald onder De Boer.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Anderzijds is het natuurlijk wel lastig als twee belangrijke spelers (of meer) je ploeg hebben verlaten dus misschien is het onredelijk om te eisen dat die ploeg in de eerste seizoenshelft direct goed draait.ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
Het zijn natuurlijk belachelijke bedragen voor knulletjes die net komen kijken in het betaald voetbal en die nog weinig hebben gepresteerd maar zo werkt het helaas in deze tijd. Je kan kiezen tussen dat betalen en helemaal geen kans maken om internatinoaal aan te sluiten. Dankzij de commercie stroomt er veel geld naar het voetbal, het is niet onlogisch dat dat vooral naar de spelers en trainers gaat aangezien die het voetbal maken of breken.quote:Op donderdag 12 mei 2016 17:22 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
We weten natuurlijk vanuit het verleden dat PSV hier heel creatief mee omgaat. Bonussen, tekengelden, sponsoring via Philips en cd-spelers. Ik kan me namelijk herinneren ooit gelezen te hebben dat een Narsingh en Maher ook tegen de 1 miljoen aanschurken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |