Incidentje,kan gebeuren.quote:Op woensdag 4 mei 2016 01:06 schreef Piet_Piraat het volgende:
Ze hebben wat ruzie onder elkaar en dan gaat er weleens auto de fik in.
Het feit dat je di opsomt, bewijst dat dit niet het eerste nieuwsbericht is over deze cultuurverrijkers.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:53 schreef Toefjes het volgende:
Je verwacht het niet
Kansen pareltjes
Youtube flimpje: welkom in mijn land
Ha! Daarom nog meer van dat soort hier binnen laten, linkse kliek!
Zo. Die zijn maar alvast geplaatst.
Ze vervelen zich.quote:Opnieuw onrustige nacht in Edese wijk Veldhuizen [video]
De hele avond en nacht leek het een kat en muis spel tussen de politie en de jongeren
EDE - Ondanks het gisteren ingestelde samenscholingsverbod was het afgelopen nacht weer onrustig in de Edese wijk Veldhuizen.
Omstreeks om 03:15 uur raakten door een felle brand vier auto's beschadigd, drie daarvan zijn total loss. Opvallend was dat de melding later in de nacht was dan de ongeregeldheden van de afgelopen tijd. De autos stonden allen op een parkeerplaats in de wijk Veldhuizen-B terwijl de afgelopen nachten de incidenten met autobranden en geweld tegen de politie zich vooral afspeelden in de naastgelegen wijk Veldhuizen-A.
Er was veel politie op de been en er werd gecontroleerd op naleving van het samenscholingsverbod. Jongelui werden aangesproken door de politie en moesten hun ID-bewijzen tonen. Ook werden ze in sommige gevallen gevorderd naar huis te gaan of uit de wijk te vertrekken omdat zij zich 'doelloos' op straat zouden bevinden. De hele avond en nacht leek het een kat en muis spel tussen de politie en de jongeren. De jongeren bleven zich in kleine groepjes verzamelen maar gingen vaak snel uit elkaar als er politie in aantocht was.
Oorzaak van de ongeregeldheden van de afgelopen dagen zou vooral te maken hebben met het feit dat per 1 mei van dit jaar hun buurtcentrum/club door de gemeente is
gesloten. De jongeren zeggen zich nu te vervelen en willen dat ze een nieuwe plek krijgen.
Ze willen een nieuwe plek? Ze hebben weinig te willen lijkt me....quote:Op woensdag 4 mei 2016 07:16 schreef mstx het volgende:
http://www.112ede.nl/page(...)dese-wijk-veldhuizen
[..]
Ze vervelen zich.
Gevangenis lijkt me wel wat.quote:Op woensdag 4 mei 2016 07:34 schreef MadameMossel het volgende:
[..]
Ze willen een nieuwe plek? Ze hebben weinig te willen lijkt me....
Achmed en Mohammed moeten gewoon fatsoenlijk Nederlands leren en eens op tijd komen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 00:22 schreef BansheeBoy het volgende:
Krijg je er van als je alle stageplekken verdeelt onder Kees, Hendrik en Bettina.²
Wauw, waardeoloos volk als je je na 3 dagen vervelen al zo gaat gedragenquote:Op woensdag 4 mei 2016 07:16 schreef mstx het volgende:
http://www.112ede.nl/page(...)dese-wijk-veldhuizen
[..]
Ze vervelen zich.
Hun lievelingshobby is samen auto's in de fik steken.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:24 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Maar waarom zoeken ze zelf dan niet iets op om te doen? Ik bedoel, ik ben nog nooit naar het buurtcentrum geweest hier (allemaal Marokkanen daar, weinig zin in) maar ik heb me nog nooit zo verveeld, ik zoek gewoon zelf een hobby
Ze zijn toch dingen aan het ondernemen?quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:24 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Wauw, waardeoloos volk als je je na 3 dagen vervelen al zo gaat gedragen![]()
![]()
Jammer voor hun dat hun buurtcentrum weg is, logisch dat dat niet leuk is. Maar waarom zoeken ze zelf dan niet iets op om te doen? Ik bedoel, ik ben nog nooit naar het buurtcentrum geweest hier (allemaal Marokkanen daar, weinig zin in) maar ik heb me nog nooit zo verveeld, ik zoek gewoon zelf een hobby
Je kan inderdaad niet zeggen dat ze bij de pakken blijven zittenquote:Op woensdag 4 mei 2016 08:29 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Ze zijn toch dingen aan het ondernemen?
Dit zijn dan ook de prototype pleinprinsjes die van huis uit altijd hun zin kregen, nu krijgen ze dat niet en dan grijpen ze uiteraard meteen naar de meest basale reactie: geweld. Zo zijn ze nou eenmaal opgevoed.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:24 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Wauw, waardeoloos volk als je je na 3 dagen vervelen al zo gaat gedragen![]()
![]()
Oh ik ken ze goed hoor, hier hebben we er ook genoeg van. Verzieken overal en altijd de boel, misschien moeten ze eens naar zichzelf kijken en zich eens afvragen waarom iedereen ze liever kwijt dan rijk is.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:32 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Dit zijn dan ook de prototype pleinprinsjes die van huis uit altijd hun zin kregen, nu krijgen ze dat niet en dan grijpen ze uiteraard meteen naar de meest basale reactie: geweld. Zo zijn ze nou eenmaal opgevoed.
Maar niet allemaal!!!!!!!quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:39 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Oh ik ken ze goed hoor, hier hebben we er ook genoeg van. Verzieken overal en altijd de boel, misschien moeten ze eens naar zichzelf kijken en zich eens afvragen waarom iedereen ze liever kwijt dan rijk is.
Inderdaad, nou schoor ik ze toch even allemaal over dezelfde kam waarvoor m'n oprechte excuses.quote:
Mijn dank namens de 5% die zich wel kan gedragen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:42 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Inderdaad, nou schoor ik ze toch even allemaal over dezelfde kam waarvoor m'n oprechte excuses.
Zelfreflectie vereist enige ontwikkeling.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:39 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Oh ik ken ze goed hoor, hier hebben we er ook genoeg van. Verzieken overal en altijd de boel, misschien moeten ze eens naar zichzelf kijken en zich eens afvragen waarom iedereen ze liever kwijt dan rijk is.
Binnenkort begint de ramadan ook weer dan zijn ze helemaal niet te genieten.quote:Op woensdag 4 mei 2016 08:32 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Dit zijn dan ook de prototype pleinprinsjes die van huis uit altijd hun zin kregen, nu krijgen ze dat niet en dan grijpen ze uiteraard meteen naar de meest basale reactie: geweld. Zo zijn ze nou eenmaal opgevoed.
Altijd feest tijdens de ramadan. Nog extra opgefokt omdat ze geen eten krijgen overdag (wie bedenkt zoiets?) en dan nog wat opgenaaid worden door de imam tijdens het vrijdaggebed en je hebt feestquote:Op woensdag 4 mei 2016 08:58 schreef naiipajiiau het volgende:
[..]
Binnenkort begint de ramadan ook weer dan zijn ze helemaal niet te genieten.
Nouja hier in het dorp zijn er vrijwel geen. Dus geen last,maar een collega was er gisteren al over bezig dat hij er ontzettend tegen op zag. Altijd gezeik daar waar hij woont in de stad.quote:Op woensdag 4 mei 2016 09:00 schreef Lothiriel het volgende:
[..]
Altijd feest tijdens de ramadan. Nog extra opgefokt omdat ze geen eten krijgen overdag (wie bedenkt zoiets?) en dan nog wat opgenaaid worden door de imam tijdens het vrijdaggebed en je hebt feest
Achmed, Mohammed en Tuncay willen dit met alle plezier doen, alleen worden ze niet uitgenodigd.quote:Op woensdag 4 mei 2016 07:41 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Achmed en Mohammed moeten gewoon fatsoenlijk Nederlands leren en eens op tijd komen.![]()
Achmed, Mohammed en Tuncay doen liever hasj dealen en op straat hangen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 09:51 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Achmed, Mohammed en Tuncay willen dit met alle plezier doen, alleen worden ze niet uitgenodigd.²
Wij worden hier juist gek van de ouderen. Ze staan met groepjes bij elkaar op straat, hun scootmobielen plaatsen ze gewoon midden op het trottoir. De ouderen mannen staren naar het jong fruit dat langskomt met zo nu en dan een vunzige opmerking Dat tuig gedraagt zich totaal niet.quote:Op woensdag 4 mei 2016 10:12 schreef Gia het volgende:
Daar zijn het de Marokkanen, en op meer plaatsen, hoor, maar er zijn ook wijken waar vrijwel geen Marokkanen wonen, waar ook groepen samenscholen en rotzooi trappen, juist omdat de buurt fel tegen een jeugdhonk is. ("want dat leidt tot samenscholing en onrust")
Goed opgevoedde mensen schoppen geen rotzooi wanneer ze geen 'plek' hebbenquote:Net als veel andere bewoners wijst hij tegelijk ook naar de gemeente die actie moet ondernemen. ,,Die jongens moeten ook een plek hebben."
Inderdaad ja, in de gevangenis.quote:Op dinsdag 3 mei 2016 18:48 schreef MisterCe het volgende:
Net als veel andere bewoners wijst hij tegelijk ook naar de gemeente die actie moet ondernemen. ,,Die jongens moeten ook een plek hebben."
quote:Op woensdag 4 mei 2016 11:01 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Inderdaad ja, in de gevangenis.
Wat een tuig
WO3 wordt een strijd binnen de landsgrenzen van Europa, dat kan ik je nu alvast voorspellen.
Waar denk je dat die W voor staat?quote:Op woensdag 4 mei 2016 11:01 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Inderdaad ja, in de gevangenis.
Wat een tuig
WO3 wordt een strijd binnen de landsgrenzen van Europa, dat kan ik je nu alvast voorspellen.
Dat ligt eraan hoeveel migranten er nog binnenkomen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 11:05 schreef Twiitch het volgende:
[..]![]()
Dat wordt dan de kortste en minst dodelijke wereldoorlog van de de drie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |