abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator vrijdag 29 april 2016 @ 22:07:11 #1
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_161811406


Voetbal Inside is een voetbalprogramma dat op maandag en vrijdag op RTL7 wordt uitgezonden, tussen 20:30 en 22:00. Het is een journalistiek hoogstaand programma waarin wedstrijden worden geanalyseerd, transfers worden besproken en de nodige rullevante anekdotes worden opgehaald. Voetbal Inside staat erom bekend altijd met respect over spelers, trainers en andere dorpsidioten uit de voetballerij te praten, dit in tegenstelling tot Studio Voetbal. In 2011 werden ze na tien jaar hard werken beloond met de hoogst haalbare TV-prijs in Nederland, een gouden cockring. Het programma wordt gesponsord, maar hier merk je nagenoeg niets van.

Deze OP wordt mede mogelijk gemaakt door Amstel Bier, Gillette & Toto.

Hoofdrolspelers



Figuranten




Onderdelen

Toto
De Toto wordt door Johan iedere vrijdaguitzending ingevuld tijdens het laatste kwartier, en vervolgens vullen duizenden kijkers hem in, exact het tegenovergestelde van wat Johan zegt. Maandag komt Genee terug op de resultaten, indien Johan alles goed heeft krijg hij sigaren en een kus van Escha, dit is echter nog maar een keer in de geschiedenis voorgekomen. Hij heeft wel één keer meer de Toto gewonnen dan Genee.

Gillette Speler van de Week
Sinds het programma Voetbal Inside heet wordt er geen Gillette elftal van de week meer gekozen door journalisten. Tegenwoordig kiest het publiek de speler van de week, die vervolgens een schoen met een gouden veter krijgt. Simon Zijlemans mag iedere week de schoen uitreiken. Hij doet dat vaak op een grappig bedoelde manier, hoewel niemand erom moet lachen. Vrijwel altijd wint een Feyenoorder. Stemmen kan hier.

Clubwatchers
Rommelt het de laatste tijd bij een bepaalde club? De Clubwatchers uit de stad/provincie zitten er bovenop en lichten het één en ander toe aan de bar. Met o.a. Zanger Rinus en 'Dikke Pad' Bert van Losser.

Danny Vera
Iedere week neemt Danny Vera de moedige taak op zich om een klassieker te coveren, en dit zo slecht mogelijk te doen. Zelden faalt hij hierin. Verder zorgt hij ook voor de achtergrondmuziek bij de...

Versnelde ronde
(mooi bruggetje, hè?)
De versnelde ronde komt enkele keren per maand langs, hoe er wordt bepaald wanneer deze langskomt is een geheim vooralsnog. De heren geven hun mening netjes in wijzerzin op korte nieuwsitems.

Het programma van Fox Sports
Iedere week staat er een verslaggever van Fox Sports (voorheen Eredivisie Live) klaar om te vertellen wat er op het programma staat. Zelfs als de lamme tegen de blinde speelt is de verslaggever verplicht om de wedstrijd aan te duiden met de term: "de topper". Daarna zien we een snel gemonteerd filmpje met muziek en knotsgekke beelden van het afgelopen voetbalweekend. Om 19.00 uur ziet u Jan Boskamp op Joke Bruijs, exclusief op Fox Sports.

Rullevante links
Het VI-woordenboek
Bingokaarten van Johan, Wilfred, René en Boskamp
Oliver's kanaaltje met legendarische fragmenten
Sigaarblogcom met het laatste nieuws, MP4-linkjes en diepte-interviews met Escha.
Voetbal International GIFs (waarschuwing: modemkiller)
De oude OP, voor de nostalgici onder ons.
Het 1000ste topic, een mijlpaal voor ons VI Hooligans
Derksen & ..., topic voor het tv-programma waarin Johan voetbalpursenelleties interviewt.
De Betweters, voor fans van Hugo Borst en slechte woordgrappen.

In memoriam
Graag herdenken wij deze ex-figuranten die ooit rullevant waren voor Voetbal Inside, maar helaas het felbevochten gevecht om in de OP te komen verloren: Aad de Mos, Willem van Hanegem, Erik Dijkstra, Wouter Bos, Gerald Vanenburg, Jan-Joost van Gangelen, Marc van Hintum, Raoul Heertje, Mattijs Manders, Manolevje, Royston Drenthe, Demen Bulbul, Jan 'gladjanus' Kooiemans, Sepp Blatter, Diego Maradona, Huub Stevens, barmeid Berdien, de Kantineheld, Gertjan Verbeek, Knipping & van Duren, Thijs Slegers, Krabby, Simon Zwartkruis, Peter Wekking, Stef de Bont, Taco van der V. en Emilio Schelvecchio.




Dit is Aad de Mos.


Maar ook dit is Aad.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_161811427
ik mis het BoB-topic?
  Moderator vrijdag 29 april 2016 @ 22:08:00 #3
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_161811438
http://www.ad.nl/ad/nl/45(...)maal-niets-van.dhtml

Johan Derksen heeft vrijdagavond in Voetbal Inside korte metten gemaakt met Ziggo Sport. De zender eist komend seizoen analist Wim Kieft exclusief op, waardoor de Amsterdammer niet meer aan tafel mag zitten bij het populaire voetbalpraatprogramma. ,,Wat is daar nou de waarde van exclusief bij Ziggo zitten'', vraagt Derksen zich af. ,,Ze hebben immers geen kijkers!''

Wim Kieft en Johan Derksen aan het werk voor RTL. © Pro Shots.
Kieft was al jaren een graag geziene gast in het populaire voetbalpraatprogramma van RTL7. De blonde analist schoof een aantal keer paar maand aan tafel. Ook Jan van Halst gaat na de zomer naar Ziggo; hij zal zijn gezicht evenmin op andere zenders mogen laten zien.

Derksen: ,,Will Moerer (vice-president van Ziggo, red.) begrijpt er helemaal niets van. Hij isoleert zijn mensen, want die moeten exclusief bij hem zijn. Maar naar zijn programma's kijkt niemand. Dus niemand kent die mensen als ze daar lang zitten.''

,,Als hij die analisten in programma's zou laten zitten waar veel mensen naar kijken, dan zou hij zijn eigen zender nog promoten'', merkt Derksen op. ,,En als ik de kijkersaantallen van Ziggo zie, is er erg veel behoefte aan promotie. Ik vind het een arrogante man, die Moerer. Hij wil altijd maar alles exclusief, maar wat is daar nou de waarde van exclusief bij Ziggo zitten? Ze hebben immers geen kijkers!''

quote:
'Al die tv-mannetjes snappen er geen ruk van.'
Rene van der Gijp
Ook Rene van der Gijp doet een duit in het zakje: ,,Ze snappen er helemaal geen ene klote van. Al die tv-mannetjes snappen er geen ruk van. Ik kan daar zo verdrietig om worden, ook nu met Kieft en Van Halst. Met Kieft was het altijd hartstikke leuk, hij voelde zich lekker hier. Dan laat je door een lul als Will Moerer bepalen dat je hier niet meer mag zitten.''

,,Als Moerer zoiets tegen mij zou zeggen. Dan zou ik direct antwoorden: 'Dat bepaal jij niet.' 55-jaar oud, en dan gaat iemand anders beslissen wat jij niet mag doen'', foetert de goedlachse analist.

Van der Gijp geeft toe dat hij in zijn eigen contract heeft staan dat hij exclusief voor RTL werkt. ,,Maar dat is omdat ik geen zin heb om bij die andere zenders te gaan zitten'', luidt zijn verklaring. ,,Denk je dat mijn baas het erg zou vinden als ik morgen bij Ziggo zou zitten? Nee! Dat zijn mensen die het begrijpen.''
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_161811707
Eigenlijk zat Gijp eerst veel harder te zeiken en Johan deed daarna ook een beetje mee. En dan komt heel groot in de lead alsof Johan de initiator is. :')
gr gr
pi_161811881
Gelijk hebben ze wel, zonder VI zou ik nooit naar de tafel van Kees gaan kijken
pi_161812662
Topshow *O*
pi_161813181
quote:
1s.gif Op vrijdag 29 april 2016 22:18 schreef Doublepain het volgende:
Gelijk hebben ze wel, zonder VI zou ik nooit naar de tafel van Kees gaan kijken
dit
pi_161813227
iemand mp3? Gijp ging dus blijkbaar ook al een half jaar lang vreemd :')
  vrijdag 29 april 2016 @ 23:04:06 #10
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_161813324
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2016 23:01 schreef hafcfan het volgende:
iemand mp3? Gijp ging dus blijkbaar ook al een half jaar lang vreemd :')
quote:
Gijp steekt hem volgens mij in alles wat 18-27 en vrouw is,
al jaaaarrreeen
Feyenoord!!! * Barça
pi_161813417
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2016 23:01 schreef hafcfan het volgende:
iemand mp3? Gijp ging dus blijkbaar ook al een half jaar lang vreemd :')
mp3 is alleen geluid he slimmerd
  Moderator vrijdag 29 april 2016 @ 23:07:27 #12
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_161813431
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2016 23:07 schreef Ties02 het volgende:

[..]

mp3 is alleen geluid he slimmerd
Want je wilt per se de muil van Gijp zien? :{
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_161813756
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2016 23:07 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Want je wilt per se de muil van Gijp zien? :{
Nou nee, maar Escha wel
  Moderator vrijdag 29 april 2016 @ 23:19:30 #14
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_161813797
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2016 23:18 schreef Ties02 het volgende:

[..]

Nou nee, maar Escha wel
:9~
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_161813810
Nou het begin is in ieder geval genieten
pi_161815662
Dit was echt de beste show van dit jaar. Wat een ultiem genot _O_
  Moderator zaterdag 30 april 2016 @ 00:39:06 #18
403652 crew  ChevyCaprice
Multidisciplinair simcoureur
pi_161815703
Ziggo denkt blijkbaar dat er hordes Wim Kieftfans zijn die speciaal voor hem een Ziggo-abonnement afsluiten
Gerieflijke groeten, ChevyCaprice
Moderator DIG
Russell-supporter (LET'S GO GEORGE!) F1 Watcher
🇺🇦 Fight Fight Fight! 🇺🇦
pi_161815783
Ik vrees dat Wim Kieft weer zwaar aan de coke raakt zonder de steun van zijn maatjes Derksen en Gijp, onder dat baasje van Ziggo kan hij niet renderen.
pi_161816567
Misschien een petitie starten voor Wim?
The Older I Get, The Better I Was
  zaterdag 30 april 2016 @ 01:44:54 #21
159761 Arn0
Abbey Road
pi_161816572
Wat een topshow, lang geleden dat het zo goed was.
By hook or by crook, I'll be last in this book.
pi_161816606
quote:
0s.gif Op vrijdag 29 april 2016 22:14 schreef Quyxz_ het volgende:
Eigenlijk zat Gijp eerst veel harder te zeiken en Johan deed daarna ook een beetje mee. En dan komt heel groot in de lead alsof Johan de initiator is. :')
Johan is toch begonnen en toen ging Gijpie door.
The Older I Get, The Better I Was
pi_161817250
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 01:44 schreef LuieSurinamer het volgende:
Misschien een petitie starten voor Wim?
eerder een referendum
  zaterdag 30 april 2016 @ 04:24:12 #24
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_161817813
Feyenoord!!! * Barça
pi_161818131
lekker wijf man rechts van rene. die zou ik me toch een partij uitwonen joh, niet normaal. al haar gaten.

zo. nu ben ik het kwijt.
pi_161818276
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 april 2016 06:56 schreef gnilrednoz het volgende:
lekker wijf man rechts van rene. die zou ik me toch een partij uitwonen joh, niet normaal. al haar gaten.

zo. nu ben ik het kwijt.
Met dat rode shirt? Jij hebt me een partij slechte smaak niet normaal.
Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).
pi_161818632
quote:
Jack van Gelder gaat hij de basis vormen van ons nieuw te formeren team van analisten dat verder onder andere ook nog zal bestaan uit Youri Mulder, Bert van Marwijk en Willem van Hanegem.''
Je ziet wel duidelijk wie die deze gasten uitkiest, een kaal dik mannetje die graag sigaren (van alle soorten) in zijn muil steekt.
  zaterdag 30 april 2016 @ 09:40:25 #28
144648 redcable
Looking for more
pi_161818846
Wel mooi trouwens dat Hans ziggo heeft afgewezen. "Hans je kan ¤200.000 per jaar bij ons verdienen" "Jammer jongen ik blijf op rtl7 bij die paardenlul" ^O^ #teamhansie
-I wanna feel the sunshine lift my head-
pi_161818925
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 09:40 schreef redcable het volgende:
Wel mooi trouwens dat Hans ziggo heeft afgewezen. "Hans je kan ¤200.000 per jaar bij ons verdienen" "Jammer jongen ik blijf op rtl7 bij die paardenlul" ^O^ #teamhansie
Ja, Hans heeft dat gedonder natuurlijk al eens eerder gehad toen hij nog bij SBS zat.
  zaterdag 30 april 2016 @ 10:13:48 #30
221644 timmmmm
sp3c lives matter
pi_161819171
Ik prik liever mijn trommelvliezen door dan naar een soortement VI te moeten kijken met Youri Mulder.
Laffe huichelaar
pi_161822885
quote:
1s.gif Op zaterdag 30 april 2016 07:47 schreef RipCity het volgende:

[..]

Met dat rode shirt? Jij hebt me een partij slechte smaak niet normaal.
jij bent me een partij homo niet normaal
  zaterdag 30 april 2016 @ 15:11:30 #32
168804 Buitendam
Commissaris.
pi_161823886
Man, man, wat een fenomenale topshow.
Dit, dus.
  zaterdag 30 april 2016 @ 15:29:26 #33
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_161824147
quote:
14s.gif Op zaterdag 30 april 2016 09:06 schreef Doublepain het volgende:

[..]

Je ziet wel duidelijk wie die deze gasten uitkiest, een kaal dik mannetje die graag sigaren (van alle soorten) in zijn muil steekt.
Youri Mulder als analist :')

Die heb ik echt nog nooit wat zinnigs horen zeggen.
Oh.
pi_161824250
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 15:29 schreef JR-Style-93 het volgende:

[..]

Youri Mulder als analist :')

Die heb ik echt nog nooit wat zinnigs horen zeggen.
Youri en Jan samen bij SV is echt cabaret.
  zaterdag 30 april 2016 @ 15:48:43 #35
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_161824567
Als zeer kritische kijker geef ik deze aflevering een:

11/10

Gaat wel de boeken in als beste aflevering van dit seizoen. Met op de 2e plaats die aflevering met Aad de Mos (du blanque bogarde :') )
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
pi_161824610
Ik zit aan een broodje radijs met afgetrokken bananensap, heerlijk man.
pi_161824764
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 15:50 schreef DrDentz het volgende:
Ik zit aan een broodje radijs met afgetrokken bananensap, heerlijk man.
_O-
pi_161825320
Youri Mulder :{
Bert van Marwijk :{

flopshow
Ik ben inmiddels overleden.
  Moderator zaterdag 30 april 2016 @ 18:12:03 #39
9859 crew  Karina
Woman
pi_161827868
Hoe zit dat nou met Kieft en ziggo? Ik zie Boskamp ook gewoon bij ziggo/sjek zitten en Boskamp is ook nog bij VI te zien
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
  zaterdag 30 april 2016 @ 18:13:09 #40
159761 Arn0
Abbey Road
pi_161827886
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 18:12 schreef Karina het volgende:
Hoe zit dat nou met Kieft en ziggo? Ik zie Boskamp ook gewoon bij ziggo/sjek zitten en Boskamp is ook nog bij VI te zien
Ja, die zit er als "freelancer", Kieft heeft nu een vast contract getekend.
By hook or by crook, I'll be last in this book.
  Moderator zaterdag 30 april 2016 @ 18:16:37 #41
9859 crew  Karina
Woman
pi_161827960
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 18:13 schreef Arn0 het volgende:

[..]

Ja, die zit er als "freelancer", Kieft heeft nu een vast contract getekend.
Ah ik snap het. Logisch.
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_161827964
terugkijken waard?
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
pi_161828332
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 18:16 schreef Mortaxx het volgende:
terugkijken waard?
Als je deze show niet hebt gezien, mag je niet meer in dit topic posten.
pi_161828382
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 18:32 schreef BobW het volgende:

[..]

Als je deze show niet hebt gezien, mag je niet meer in dit topic posten.
ik kijk nu de fragmentjes van oliver terug
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  zaterdag 30 april 2016 @ 18:45:29 #45
375452 AFCNiels
#STAYSTRONGKNUT
pi_161828672
quote:
0s.gif Op zaterdag 30 april 2016 18:16 schreef Mortaxx het volgende:
terugkijken waard?
Het was verreweg de leukste aflevering van het seizoen.
Op woensdag 8 augustus 2012 08:47 schreef onlogisch het volgende:
Over 2 jaar stopt Xavi bij Barça, dan kan ie mooi voor 25 of 30 miljoen daar naar toe 8-)
Mag hij Messi bedienen :D
pi_161828735
Op dinsdag 23 april 2024 10:41 schreef Solotovski het volgende:
Jij bent het zonnetje!!!
  Moderator zondag 1 mei 2016 @ 00:10:25 #47
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_161837959
quote:
Ze zijn toen toch ook kampioen geworden?
  zondag 1 mei 2016 @ 11:21:20 #49
268495 Oliver23
Ninja Mime!
pi_161842676
quote:
Wat is hier mis mee?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')