Als je dan zelf ook eens ophoudt te reageren op posts van 13 uur oud van een user die daarna wel begreep waar het om ging.quote:
Als dat zijn manier van verstoppen is, dan is het ook wel echt een enorm dom figuur.quote:Op donderdag 28 april 2016 10:41 schreef bierkip het volgende:
Die auto stond 4km van zijn huis af geparkeerd in een wijk waar ze die auto nog nooit hadden zien staan. Buurtbewoners meldden dat bij de politie en toen bleek het idd om de auto te gaan die bij het ongeval betrokken was. Opzet dus.
Jij kan netjes stoppen als een kind een meter voor je auto ineens de weg op schiet? Wat knap zeg!quote:Op woensdag 27 april 2016 23:39 schreef bierkip het volgende:
[..]
Jij hebt duidelijk geen kinderen. Als ouder, zeker in je eentje thuis met meerdere kinderen, kún je nou eenmaal niet altijd álles voorkomen. Als automobilist kun je wel een ongeluk voorkomen, als je je aan de regels houdt en uit je doppen kijkt.
Ik ben benieuwd waarom dat onderzoek zo lang duurt.quote:De politie moet nog onderzoeken of de 18-jarige bestuurder een rijbewijs heeft.
De politie moet onmiddellijk alles wat ze ontdekken bekend maken?quote:Op donderdag 28 april 2016 10:57 schreef Domnivoor het volgende:
Dit staat na de laatste update nog steeds op nos.nl:
[..]
Ik ben benieuwd waarom dat onderzoek zo lang duurt.
Op zijn minst even twitteren. Wij betalen hun salaris, dus wij hebben recht op alle informatie!quote:Op donderdag 28 april 2016 11:02 schreef k_man het volgende:
[..]
De politie moet onmiddellijk alles wat ze ontdekken bekend maken?
quote:Op donderdag 28 april 2016 11:05 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Op zijn minst even twitteren. Wij betalen hun salaris, dus wij hebben recht op alle informatie!
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat wanneer je je aan de regels houdt (max30) en je uit je doppen kijkt wanneer je door een woonwijk rijdt waar het op dat moment stikt van de op straat spelende kinderen (aldus omstanders), had dit ongeluk in deze hoedanigheid voorkomen kunnen worden. Een kind aanrijden zit in een klein hoekje en kan waarschijnlijk de beste en meest oplettende chauffeur nog overkomen, maar je hoeft m niet dodelijk te raken en zeker niet nog tientallen meters (50+quote:Op donderdag 28 april 2016 10:57 schreef Jaimy_Luca het volgende:
[..]
Jij kan netjes stoppen als een kind een meter voor je auto ineens de weg op schiet? Wat knap zeg!
Dodelijk raken is niet per se veel voor nodig.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:10 schreef bierkip het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Ik zeg dat wanneer je je aan de regels houdt (max30) en je uit je doppen kijkt wanneer je door een woonwijk rijdt waar het op dat moment stikt van de op straat spelende kinderen (aldus omstanders), had dit ongeluk in deze hoedanigheid voorkomen kunnen worden. Een kind aanrijden zit in een klein hoekje en kan waarschijnlijk de beste en meest oplettende chauffeur nog overkomen, maar je hoeft m niet dodelijk te raken en zeker niet nog tientallen meters (50+) mee te slepen onder je voorwiel.
quote:Op donderdag 28 april 2016 11:14 schreef adder het volgende:
"De politie moet nog onderzoeken of de 18-jarige bestuurder een rijbewijs heeft".
Het lijkt me toch dat dat een secondenkwestie is.
quote:Op donderdag 28 april 2016 11:11 schreef StaceySinger het volgende:
BREDA - De 18-jarige jongen die woensdag een peuter doodreed in Breda , was pas in het bezit van een rijbewijs.
Dit is door de politie in beslag genomen, meldt woordvoerder Willem van Hooijdonk tegen Omroep Brabant. De Bredanaar zit vast op grond van artikel 6, dat staat voor het veroorzaken van een dodelijk ongeval.
Er zijn in totaal tien getuigen gehoord, meldt de politie. Dit zijn mensen die het ongeluk hebben zien gebeuren en die meer informatie hebben over de auto waarin de Bredanaar reed. Het voertuig is in beslag genomen voor onderzoek.
De politie hoopt donderdag duidelijk te krijgen waarom de Bredanaar doorreed nadat hij de driejarige Nasim had aangereden. De peuter overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.
http://www.omroepbrabant.(...)etuigen+gehoord.aspx
Oh, ik kijk nooit naar de datum/tijdstip/nickname van posts waar ik op reageer.quote:Op donderdag 28 april 2016 10:49 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als je dan zelf ook eens ophoudt te reageren op posts van 13 uur oud van een user die daarna wel begreep waar het om ging.
nee, maar je weet als weldenkende volwassen autobestuurder wel dat de kans dat je iemand dodelijk raakt een stuk groter is wanneer je 80 rijdt dan wanneer je 30 rijdt he? Dus waarom scheuren door een wijk waar zo veel kindjes spelen op dat moment? Onbegrijpelijk, ook voor een 18 jarige.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:15 schreef Chai het volgende:
[..]
Dodelijk raken is niet per se veel voor nodig.
Dat is officieel nog niet bevestigd.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:22 schreef bierkip het volgende:
[..]
nee, maar je weet als weldenkende volwassen autobestuurder wel dat de kans dat je iemand dodelijk raakt een stuk groter is wanneer je 80 rijdt dan wanneer je 30 rijdt he? Dus waarom scheuren door een wijk waar zo veel kindjes spelen op dat moment? Onbegrijpelijk, ook voor een 18 jarige.
En er wordt nog zo op gehamerd tijdens je rijlessen, die voor hem net voorbij waren. En ja, ook met 30 km/u kun je iemand doodrijden. Maar dan rijd je dus niet door. Dat is echt het laagste van het laagste en van een hufterigheid waar woorden voor tekort schieten.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:22 schreef bierkip het volgende:
[..]
nee, maar je weet als weldenkende volwassen autobestuurder wel dat de kans dat je iemand dodelijk raakt een stuk groter is wanneer je 80 rijdt dan wanneer je 30 rijdt he? Dus waarom scheuren door een wijk waar zo veel kindjes spelen op dat moment? Onbegrijpelijk, ook voor een 18 jarige.
In dit geval heeft de bestuurder niet verantwoord gehandeld nee, maar wilde het toch nog even benadrukken, omdat dit topic af en toe de indruk wekt alsof een noodlottig ongeval niet tot de opties behoord.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:22 schreef bierkip het volgende:
[..]
nee, maar je weet als weldenkende volwassen autobestuurder wel dat de kans dat je iemand dodelijk raakt een stuk groter is wanneer je 80 rijdt dan wanneer je 30 rijdt he? Dus waarom scheuren door een wijk waar zo veel kindjes spelen op dat moment? Onbegrijpelijk, ook voor een 18 jarige.
Die 2 zaken hebben natuurlijk helemaal niets met elkaar te maken in dit geval.quote:Op donderdag 28 april 2016 08:38 schreef Mystikvm het volgende:
Doorrijden na een ongeval is ontzettend hufterig gedrag, en gewoon keihard dood door schuld.
Nog meer peuters en allemaal zonder begeleiding van een volwassene langs straten waar bekend van is dat er 'geraced' wordt? Het wordt hoog tijd dat er daar wat gedaan wordt aan de verkeersveiligheid maar ook de ouders in het algemeen moeten zich achter de oren krabben vanaf welke leeftijd hun kroost alleen de straat op kan als het daar niet veilig is.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:21 schreef ootjekatootje het volgende:
Er speelden op dat moment meerdere kinderen op straat
http://brabantn.ws/QFf
Hij heeft wel alle schijn tegen dat hij goed heeft opgelet, ook die verkeerspsycholoog denkt dat die wat te verbergen had.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:24 schreef Chai het volgende:
[..]
In dit geval heeft de bestuurder niet verantwoord gehandeld nee, maar wilde het toch nog even benadrukken, omdat dit topic af en toe de indruk wekt alsof een noodlottig ongeval niet tot de opties behoord.
Op welke manier niet? Ik kan me voorstellen dat hij niet verwijtbaar heeft gehandeld bij het ongeval zelf (mits hij 30 heeft gereden), maar daarna de benen nemen is absoluut verwijtbaar.quote:Op donderdag 28 april 2016 11:30 schreef hottentot het volgende:
[..]
Die 2 zaken hebben natuurlijk helemaal niets met elkaar te maken in dit geval.
Reed hij 80?quote:Op donderdag 28 april 2016 11:31 schreef agter het volgende:
Nee, een ongeluk kan niet altijd voorkomen worden idd.
Daarom is het ook een ongeluk.
Maar met 80 door een woonwijk waar 30 de maximale snelheid is, is wel vragen om problemen.
Je weet als bestuurder dat kinderen onvoorspelbaar kunnen zijn.
Dit is dus gewoon roekeloos rijgedrag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |