Ja, klopt, maar daar slaan ze geen deuk in een pakje boter.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik zou zeggen dat de PVV beter vertegenwoordigd is in de tweede kamer dan de Islam. Staatsrechtelijk maak ik me meer zorgen om de eerste.
Er zijn veel moslims die wel normaal kunnen denken. Het probleem is dat er hier een gedeelte is die dat soms niet kan. Men praat dingen goed en gaat terug in de tijd. Dan ben je gewoon simpel en hoor je hier niet. Maar die keuze heeft men ook.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:41 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Mijn gevoel zegt; ze missen verlichting. Het redeneren en de logica die wij westersen bezitten, dat ontbreekt ze. Puur omdat ze dat niet kunnen. Ik spreek nu even vrijuit en val me daar ook niet op aan want dit is mijn denkwijze:
Ayaan Hirsi Ali kan wel op hetzelfde niveau als ons redeneren en denken. Die laat zich niet leiden door gevoelens. Evenals die beste man bij Elsevier, die soms leuke inzichten heeft.. asfhin Ellian heet die. Die mensen geloven wel in een god en ik denk de god van de Koran. Maar hun hebben al hun eigen verlichting meegemaakt tenminste zo redeneer ik.
Moslims kotsen hun uit omdat hun nu anders denken maar misschien nog wel in de god van de Koran geloven. Hoe tegenstrijdig kam je zijn?
En dat bedoel ik met denkwijze, immigranten kunnen denken en redeneren maar ons word dat met de paplepel in gegoten. Wij hebben vrijheid om alles te onderzoeken dat hebben die mensen niet gekend.
Dus val me niet aan op zaken die er niet toe doen, zo redeneer ik even en het klinkt aardig logisch. In de zin dat deze gedachten niet bewezen kunnen worden.
Nog niet. Maar dat daar verandering in komt bij de volgende verkiezingen is ook weer niet totaal irreeel.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:44 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, klopt, maar daar slaan ze geen deuk in een pakje boter.
Juist, en die mensen die kunnen denken en redeneren, dat zijn mensen van goud. Als er een kopieerapparaat zou bestaan voor zulke mensenquote:Op woensdag 27 april 2016 13:45 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Er zijn veel moslims die wel normaal kunnen denken. Het probleem is dat er hier een gedeelte is die dat soms niet kan. Men praat dingen goed en gaat terug in de tijd. Dan ben je gewoon simpel en hoor je hier niet. Maar die keuze heeft men ook.
Mwoah, ik persoonlijk vermoed dat VVD weer de grootste gaat worden en dat ze samen met CDA en D66 eventueel aangevuld met GL een regering vormen.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:45 schreef Molurus het volgende:
[..]
Nog niet. Maar dat daar verandering in komt bij de volgende verkiezingen is ook weer niet totaal irreeel.
Dat denk ik ook hoor... maar de hele gedachte blijft wel dooretteren, dat doet het eigenlijk al sinds Fortuyn. Vroeg of laat zal er wel zo'n partij aan de macht komen vrees ik.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:46 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Mwoah, ik persoonlijk vermoed dat VVD weer de grootste gaat worden en dat ze samen met CDA en D66 eventueel aangevuld met GL een regering vormen.
Toch zie ik langs die kant niet direct een gevaar voor het open en liberale karakter van NL.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:49 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat denk ik ook hoor... maar de hele gedachte blijft wel dooretteren, dat doet het eigenlijk al sinds Fortuyn. Vroeg of laat zal er wel zo'n partij aan de macht komen vrees ik.
Als een partij a la de PVV aan de macht komt zie ik wel een gevaar voor het liberale karakter van NL. Ik kan alleen hopen dat dat voorlopig niet gebeurt.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:50 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Toch zie ik langs die kant niet direct een gevaar voor het open en liberale karakter van NL.
Het idee dat je vrijheid niet hoeft te beschermen is erg vreemd. Het is ook een gotspe om te denken dat die vrijheden nu al niet bedreigd worden; van het niet durven dragen van keppeltjes, homosexuelen die steeds voorzichtiger zijn geworden, maar ook voor de jeugd die opgroeid in religieuze gezinnen. Laten we eerst die vrijheden eens beschermen voordat we meer ruimte geven aan religie.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Tja, de Toefjes en de Kaasjes van deze wereld, zie hierboven, zien dit wat je hier zegt als een kenmerk van het steeds onliberaler worden van de NLse samenleving hoor.
En dan spreek ik weer even vrijuit:quote:Op woensdag 27 april 2016 13:45 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Er zijn veel moslims die wel normaal kunnen denken. Het probleem is dat er hier een gedeelte is die dat soms niet kan. Men praat dingen goed en gaat terug in de tijd. Dan ben je gewoon simpel en hoor je hier niet. Maar die keuze heeft men ook.
Er zijn moslims die gewoon zo denken. Net zo vrij als een Christen.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:52 schreef Faz3D het volgende:
[..]
En dan spreek ik weer even vrijuit:
Die mensen (moslims) die kunnen redeneren en denken begrijpen de islam in het algemeen ook niet.
Homoseksualiteit moet een keer geaccepteerd worden, evenals bij het jodendom of christendom. En dat denken die mensen ook. Ben ik van overtuigd.
Maar ik vermoed dat veel van die mensen die ook zo denken, bang zijn voor hun geloof, hun familie. Het zegt al genoeg als een moslim een wijnbar opent en direct de wijnbar kan sluiten door zijn eigen geloof.
De islam moet eens daarom de verlichting meemaken, ik heb weinig gelezen over alevieten maar volgens mij zijn dat de enige weldenkende moslims. Vooruitstrevend en modern. Maar hun worden uitgekotst door elke andere moslim.
Echt een heel vies sfeertje neemt dat islam mee.
Homoseksuelen lijkt me niet echt een goed voorbeeld. We komen vanuit een tijd waarin het uitkomen voor je homoseksualiteit een groot taboe was. Niet dankzij moslims, we vonden dat zelf... een beetje gek, om het maar mild te zeggen.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:52 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Het idee dat je vrijheid niet hoeft te beschermen is erg vreemd. Het is ook een gotspe om te denken dat die vrijheden nu al niet bedreigd worden; van het niet durven dragen van keppeltjes, homosexuelen die steeds voorzichtiger zijn geworden, maar ook voor de jeugd die opgroeid in religieuze gezinnen. Laten we eerst die vrijheden eens beschermen voordat we meer ruimte geven aan religie.
Die mensen ken ik jaquote:Op woensdag 27 april 2016 13:53 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Er zijn moslims die gewoon zo denken. Net zo vrij als een Christen.
Dat klopt, we worden steeds meer liberaal. Zowel de tokkies als de moslimsquote:Op woensdag 27 april 2016 13:54 schreef Molurus het volgende:
[..]
Homoseksuelen lijkt me niet echt een goed voorbeeld. We komen vanuit een tijd waarin het uitkomen voor je homoseksualiteit een groot taboe was. Niet dankzij moslims, we vonden dat zelf... een beetje gek, om het maar mild te zeggen.
Daarna is er lang gestreden voor zaken zoals het homohuwelijk, waarin Nederland voorop loopt in de wereld. Er is nog steeds intolerantie voor homoseksualiteit, maar laten we nou niet doen alsof de situatie slechter is geworden voor homoseksuelen in Nederland. Da's echt onzin.
Weet ik maar zie het dan meer in de algemene zin, op een gegeven moment moeten bepaalde zaken geaccepteerd worden. Niet door druk van buitenaf integendeel. Homo moslims kunnen nu elkaar makkelijk vinden, als die mensen een groep vormen dan moet er over gesproken worden. Wanneer en hoe laat weet ik niet maar dat punt gaat op een gegeven moment komen in Nederland. En ik snap dat het niet strookt maar op een gegeven moment moeten zaken opengebroken worden. Anders overlijd geloof. Wat veel mensen niet erg zullen vinden overigens.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:54 schreef Molurus het volgende:
[..]
Homoseksuelen lijkt me niet echt een goed voorbeeld. We komen vanuit een tijd waarin het uitkomen voor je homoseksualiteit een groot taboe was. Niet dankzij moslims, we vonden dat zelf... een beetje gek, om het maar mild te zeggen.
Daarna is er lang gestreden voor zaken zoals het homohuwelijk, waarin Nederland voorop loopt in de wereld. Er is nog steeds intolerantie voor homoseksualiteit, maar laten we nou niet doen alsof de situatie slechter is geworden voor homoseksuelen in Nederland. Da's echt onzin.
Ik reageer alleen even op je omdat je leugens verteld. Amsterdam was homohoofdstad van de wereld en ik heb het zien veranderen. En dat komt toch echt door de islamitische invloed.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:54 schreef Molurus het volgende:
[..]
Homoseksuelen lijkt me niet echt een goed voorbeeld. We komen vanuit een tijd waarin het uitkomen voor je homoseksualiteit een groot taboe was. Niet dankzij moslims, we vonden dat zelf... een beetje gek, om het maar mild te zeggen.
Daarna is er lang gestreden voor zaken zoals het homohuwelijk, waarin Nederland voorop loopt in de wereld. Er is nog steeds intolerantie voor homoseksualiteit, maar laten we nou niet doen alsof de situatie slechter is geworden voor homoseksuelen in Nederland. Da's echt onzin.
Ik denk dat dat een overdreven angst is. PVV moet je ook weer niet zien als een nazi-partij oid. Het is nu een beetje een overloop aan het worden voor kiezers die bijvoorbeeld ook heel erg kwaad worden door de afbraak van de gezondheidszorg. Schrijnende verhalen zoals gisteravond bij Pauw zijn eerder schering en inval aan het worden dan een uitzondering. Ook de EU, de vluchtelingencrisis en de arbeidsmarkt-perikelen spelen een grote rol bij de keuze voor de PVV.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:51 schreef Molurus het volgende:
[..]
Als een partij a la de PVV aan de macht komt zie ik wel een gevaar voor het liberale karakter van NL. Ik kan alleen hopen dat dat voorlopig niet gebeurt.
Vertelt, en nee het is geen leugen. Ook niet als je een vergrootglas legt op een uitzondering.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:59 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ik reageer alleen even op je omdat je leugens verteld. Amsterdam was homohoofdstad van de wereld en ik heb het zien veranderen. En dat komt toch echt door de islamitische invloed.
De cohesie wordt een steeds groter probleem in NL, het cement houdt het niet meer idd.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:52 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Het idee dat je vrijheid niet hoeft te beschermen is erg vreemd. Het is ook een gotspe om te denken dat die vrijheden nu al niet bedreigd worden; van het niet durven dragen van keppeltjes, homosexuelen die steeds voorzichtiger zijn geworden, maar ook voor de jeugd die opgroeid in religieuze gezinnen. Laten we eerst die vrijheden eens beschermen voordat we meer ruimte geven aan religie.
En molorus. Als ik vrijuit spreek dan heb ik geen kritiek op je geloof. Ik zeg dat ik vrijuit spreek, ik zoek geen confrontatie oid. Ik wil dat jij wat kan leren want zo wil ik ook graag wat lerenquote:Op woensdag 27 april 2016 13:54 schreef Molurus het volgende:
[..]
Homoseksuelen lijkt me niet echt een goed voorbeeld. We komen vanuit een tijd waarin het uitkomen voor je homoseksualiteit een groot taboe was. Niet dankzij moslims, we vonden dat zelf... een beetje gek, om het maar mild te zeggen.
Daarna is er lang gestreden voor zaken zoals het homohuwelijk, waarin Nederland voorop loopt in de wereld. Er is nog steeds intolerantie voor homoseksualiteit, maar laten we nou niet doen alsof de situatie slechter is geworden voor homoseksuelen in Nederland. Da's echt onzin.
Dat is ZEER zeker zo.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:59 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Ik reageer alleen even op je omdat je leugens verteld. Amsterdam was homohoofdstad van de wereld en ik heb het zien veranderen. En dat komt toch echt door de islamitische invloed.
Dat is toch ook weer niet fundamenteel anders dan de NSDAP in de jaren '30? Het is niet alsof die partij toen campagne voerde met 'kom, laten we eens 6 miljoen joden vergassen'. Niet dat ik wil zeggen dat de PVV nu werkelijk dat soort dingen zou gaan doen in de praktijk, maar het is nogal lastig om daar een goede vergelijking te maken.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ik denk dat dat een overdreven angst is. PVV moet je ook weer niet zien als een nazi-partij oid. Het is nu een beetje een overloop aan het worden voor kiezers die bijvoorbeeld ook heel erg kwaad worden door de afbraak van de gezondheidszorg. Schrijnende verhalen zoals gisteravond bij Pauw zijn eerder schering en inval aan het worden dan een uitzondering. Ook de EU, de vluchtelingencrisis en de arbeidsmarkt-perikelen spelen een grote rol bij de keuze voor de PVV.
Gelijk hebben voelt beterquote:Op woensdag 27 april 2016 14:03 schreef Faz3D het volgende:
Jongens, het gaat toch niet om gelijk halen in discussie? Heeft geen nut
Het is gevaarlijk maar de bodem is er niet echt. Ik geloof niet dat veel mensen uiteindelijk stemmen op de PVV.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat is toch ook weer niet fundamenteel anders dan de NSB in de jaren '30? Het is niet alsof die partij toen campagne voerde met 'kom, laten we eens 6 miljoen joden vergassen'. Niet dat ik wil zeggen dat de PVV nu werkelijk dat soort dingen zou gaan doen in de praktijk, maar het is nogal lastig om daar een goede vergelijking te maken.
Bij veel zaken die dhr Wilders voorstelt denk ik bij mezelf 'het is goed dat jij het niet voor het zeggen hebt'.
Ik begrijp deze post eigenlijk niet helemaal, als ik eerlijk ben.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:02 schreef Faz3D het volgende:
[..]
En molorus. Als ik vrijuit spreek dan heb ik geen kritiek op je geloof. Ik zeg dat ik vrijuit spreek, ik zoek geen confrontatie oid. Ik wil dat jij wat kan leren want zo wil ik ook graag wat lerenik ben benieuwd hoe jij dan vrijuit spreekt
En als jij ook geen kritiek wil hebben, zeg dat dan. Ik wil ook geen kritiek omdat ik weet dat die gedachtes geen waarheid kunnen zijn. Snap je
Huidige situatie valt totaal niet gelijk aan de situatie in het interbellum. En trouwens de NSB valt weer in dat interbellum totaal niet 1 op 1 samen met de NSDAP in Dld, ondanks dat men zich ook nationaalsocialistisch noemde. Komt bij dat men en in Dld en in NL in de jaren 30 totaal nog niet kon vermoeden dat het nationaalsocialisme zou leiden tot een wereldoorlog en de Holocaust.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:04 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat is toch ook weer niet fundamenteel anders dan de NSB in de jaren '30? Het is niet alsof die partij toen campagne voerde met 'kom, laten we eens 6 miljoen joden vergassen'. Niet dat ik wil zeggen dat de PVV nu werkelijk dat soort dingen zou gaan doen in de praktijk, maar het is nogal lastig om daar een goede vergelijking te maken.
Bij veel zaken die dhr Wilders voorstelt denk ik bij mezelf 'het is goed dat jij het niet voor het zeggen hebt'.
Bij de volgende verkiezingen zal het wel loslopen. Maar het zou mij echt niet verbazen als de PVV of een soortgelijke partij aan de macht komt ergens in de komende 10-20 jaar. Als de vluchtelingencrisis uit de hand loopt, het weer slechter gaat met de economie, etc. Er is niet veel voor nodig denk ik.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:05 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is gevaarlijk maar de bodem is er niet echt. Ik geloof niet dat veel mensen uiteindelijk stemmen op de PVV.
Ja, ik bedoelde eigenlijk ook de NSDAP, had het al aangepast.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Huidige situatie valt totaal niet gelijk aan de situatie in het interbellum. En trouwens de NSB valt weer in dat interbellum totaal niet te 1 op 1 samen met de NSDAP in Dld, ondanks dat men zich ook nationaalsocialistisch noemde. Komt bij dat men en in Dld en in NL in de jaren 30 totaal nog niet kon vermoeden dat het nationaalsocialisme zou leiden tot een wereldoorlog en de Holocaust.
Klopt, dat geloof ik ook niet, ik denk dat VVD gewoon de grootste partij wordt sws. Maar goed, enige voorbehoud is misschien of we dan een aanslag nog te verduren krijgen of niet natuurlijk, dan kan het toch anders liggen.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:05 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het is gevaarlijk maar de bodem is er niet echt. Ik geloof niet dat veel mensen uiteindelijk stemmen op de PVV.
Nuja, ik wil geen kritiek geven op je mening. Als ik vrijuit spreek dan uit ik geen kritiek.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:06 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik begrijp deze post eigenlijk niet helemaal, als ik eerlijk ben.
Wat wil je nu precies zeggen of vragen?
Oh, ik schoot daar niet in de verdediging hoor.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:10 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Nuja, ik wil geen kritiek geven op je mening. Als ik vrijuit spreek dan uit ik geen kritiek.
Ik merkte dat jij jezelf ging verdedigen, dat verwacht ik niet van je.
Ik hoop juist dat jij jouw denken naast die van mij legt. Dan kan ik zeggen oja! Of andersom
Met wat ik zeg, dat is niet per definitie waar, zijn redenaties die kunnen kloppen. Kritiek daarop geven heeft dan ook geen nut want ik weet dat het niet per definitie waar is.
Ik hoop dat je me nu begrijpt
Xxxquote:Op woensdag 27 april 2016 14:13 schreef Molurus het volgende:
[..]
Oh, ik schoot daar niet in de verdediging hoor.Op z'n best was het een goed bedoelde nuance.
Ja, okee, maar het allerbelangrijkste verschil is natuurlijk wel dat de PVV niet een militaristische kijk heeft op de samenleving hè. Ze hebben ook geen para-militaire organisatie en streven volgens mij ook niet een dictatuur na. Wilders staat ook niet als een schreeuwlelijk grote groepen mensen gehuld in een uniform toe te spreken.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:09 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ja, ik bedoelde eigenlijk ook de NSDAP, had het al aangepast.
Ja, en het is een geloof die dawa en hervorming van de samenleving als een belangrijke taak van hun religie zien. Dus zo gedreven als Christenen vroeger waren in het verspreiden van hun religie, zo gedreven zijn moslims nu. Ze spreken over het algemeen ook dezelfde groep aan.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:28 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, de islam nestelt zich in het cement van de samenleving.
Juist juist juist juist! Hulde aan deze manquote:Op woensdag 27 april 2016 14:18 schreef Odaiba het volgende:
[..]
Ja, en het is een geloof die dawa en hervorming van de samenleving als een belangrijke taak van hun religie zien. Dus zo gedreven als Christenen vroeger waren in het verspreiden van hun religie, zo gedreven zijn moslims nu. Ze spreken over het algemeen ook dezelfde groep aan.
Ik vind het trieste ontwikkeling, maar volgens sommige is het niet te stoppen en mogen we het niet tegenwerken, want dan wordt de racisme kaart gespeeld.
Ik wil nu zoveel zeggen maar ik ga maar zelf met m'n eigen 'ding' verder. Ik wil over dit soort zaken uren praten. Xquote:Op woensdag 27 april 2016 14:26 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Soms te veel. Maar ik ben wel rechtuit en eerlijk. Daarom begrijpen kinderen mij soms beter.
Dat heb ik ook.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:28 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Ik wil nu zoveel zeggen maar ik ga maar zelf met m'n eigen 'ding' verder. Ik wil over dit soort zaken uren praten. Xik word anders een beetje druk, en daar hou ik niet van
quote:Op woensdag 27 april 2016 14:30 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Mmmm, ik hou m'n mond dicht. Anders overlijd m'n toetsenbord...
Uit onderzoek blijkt dat van alle politieke partijen de PVV-stemmers het minst tolerant voor homoseksuelen zijn (zie ook dit topic: POL / Ook PVV'ers houden niet van homo's ). Ook op Fok zie je dat de homohaat doorgaans afkomstig is van dezelfde mensen als die de islam afkeuren ómdat die niet homotolerant is. Het is dan ook niets meer dan een hypocriet excuus van xenofoben dat selectief misbruikt wordt als extra reden om anti-islam te kunnen zijn terwijl de PVV-stemmer qua conservatieve denkbeelden in werkelijkheid ideologisch het dichtst bij de moslim in de buurt staat.quote:Op woensdag 27 april 2016 13:52 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Het idee dat je vrijheid niet hoeft te beschermen is erg vreemd. Het is ook een gotspe om te denken dat die vrijheden nu al niet bedreigd worden; van het niet durven dragen van keppeltjes, homosexuelen die steeds voorzichtiger zijn geworden, maar ook voor de jeugd die opgroeid in religieuze gezinnen. Laten we eerst die vrijheden eens beschermen voordat we meer ruimte geven aan religie.
Je mag daar ook komen als RK lid. Ben je dat werkelijk?quote:Op woensdag 27 april 2016 14:31 schreef tesssssssss het volgende:
Ik wil dan als Rooms Katholiek ook een gebedsruimte.
Officieel wel ja.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:34 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Je mag daar ook komen als RK lid. Ben je dat werkelijk?
quote:Op woensdag 27 april 2016 14:37 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Officieel wel ja.
Mijn moeder zegt dat de Koran heel anders is dan de bijbel hoor?
Mijn moeder zegt dat de Koran gelijk staat aan het oude testament.
Dat is niks als dood en verderf, zegt zij.
Ik heb me een beetje losgemaakt van het geloof. Ik weet niet meer wat ik moet geloven van geloven![]()
Zij zegt dat he?
Het gaat over jou. Probeer je maar eens uit te schrijven. Dat moet je je moeder ook eens voorstellen.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:37 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Officieel wel ja.
Mijn moeder zegt dat de Koran heel anders is dan de bijbel hoor?
Mijn moeder zegt dat de Koran gelijk staat aan het oude testament.
Dat is niks als dood en verderf, zegt zij.
Zij zegt dat he?
De Paus dan misschien?quote:Op woensdag 27 april 2016 14:38 schreef tesssssssss het volgende:
En ik weet ook niet hoe ik die dingen zo raar gequote krijg. Ik denk dat dat een hoger macht is.
quote:Op woensdag 27 april 2016 14:38 schreef tesssssssss het volgende:
En ik weet ook niet hoe ik die dingen zo raar gequote krijg. Ik denk dat dat een hogere macht is.
Draai het om. Maak overlast-ruimtes.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:36 schreef Jaroon het volgende:
Ik moet zeggen dat ik het in een ziekenhuis anders zie. Haal ik nu even boven. Ik ben niet gelovig maar had ooit wel wat aan zo'n rustige ruimte. Of het nu deels kerk of moskee was.
Dit effect zie je natuurlijk ook bij confessionele partijen en groeperingen, nauwelijks verrassend te noemen in die zin.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:31 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Uit onderzoek blijkt dat van alle politieke partijen de PVV-stemmers het minst tolerant voor homoseksuelen zijn (zie ook dit topic: POL / Ook PVV'ers houden niet van homo's ). Ook op Fok zie je dat de homohaat doorgaans afkomstig is van dezelfde mensen als die de islam afkeuren ómdat die niet homotolerant is. Het is dan ook niets meer dan een hypocriet excuus van xenofoben dat selectief misbruikt wordt als extra reden om anti-islam te kunnen zijn terwijl de PVV-stemmer qua conservatieve denkbeelden in werkelijkheid ideologisch het dichtst bij de moslim in de buurt staat.
Voor het beschermen van die vrijheden moet je dan ook absoluut niet bij de PVV zijn, die zullen we dan enkel in toenemende mate kwijtraken. Om de vrijheden die we nu genieten te beschermen dien je enerzijds de influx van minder tolerante mensen in te dammen, maar moet je de mensen die hier zijn ook volledig onderdeel laten uitmaken van de Nederlandse samenleving. Daar hoort ook bij dat je elkaar lekker z'n gang laat gaan en ruimte biedt voor alle smaken die we hier kennen.
Tolerantie van een ander voor jou begint met tolerantie van jou voor hem.
Mijn moeder laat zich nooit uitschrijven. Die is heel erg gelovig. Ik niet zo, maar ik heb natuurlijk wel aan haar gezien hoe ver dat kan gaan. Net als bij moslim-extremisten.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:38 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Het gaat over jou. Probeer je maar eens uit te schrijven. Dat moet je je moeder ook eens voorstellen.
quote:Op woensdag 27 april 2016 14:49 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Mijn moeder laat zich nooit uitschrijven. Die is heel erg gelovig. Ik niet zo, maar ik heb natuurlijk wel aan haar gezien hoe ver dat kan gaan. Net als bij moslim-extremisten.
Dus ik kan het nu van verschillende kanten bekijken.
Ook hoe gehersenspoeld je dus kan zijn.
Aan de andere kant, ik kan wel van mijn moeder houden met haar geloof en al.
Dat kunnen helaas veel andere mensen dan weer niet.
Dus daar gaat het al fout wat betreft dat tolereren.
Ik zou zelf ook geen moslim willen zijn, zeg ik heel eerlijk.
Of gewoon dat soort dingen op die plekken en niet bij werk of studie. Ik zou het raar vinden samen te werken met iemand die ineens moet bidden. Maar ik heb dat nog nooit zo gezien. Ramadan is wat moeilijker.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:40 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Draai het om. Maak overlast-ruimtes.
Denk je dan dat de NSDAP zich in de jaren '30 profileerde als een para-militaire organisatie of pleitte voor dictatuur? Volgens mij zag dat er toch anders uit.quote:Op woensdag 27 april 2016 14:15 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ja, okee, maar het allerbelangrijkste verschil is natuurlijk wel dat de PVV niet een militaristische kijk heeft op de samenleving hè. Ze hebben ook geen para-militaire organisatie en streven volgens mij ook niet een dictatuur na. Wilders staat ook niet als een schreeuwlelijk grote groepen mensen gehuld in een uniform toe te spreken.
Wat mij betreft diskwalificeert hij zich hierdoor voor een vergelijking met het nazisme.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |