Wanneer de 'joods-christelijke horden' voortdurend aan de poten van de seculiere westerse samenleving zitten zagen en basale rechten en vrijheden ten behoeve van hun kruistocht 2.0 willen inperken dwingen ze anderen (vaak seculiere/atheïstische mensen) er tegen in het geweer te komen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 05:34 schreef Braindead2000 het volgende:
Waar is het fout gegaan met de progressieven regressieven in dit land? Waarom willen ze dit land terug naar de middeleeuwen schoppen? Religie is de aartsvijand van kennis en toch hebben de regressieven een verbond gesloten met diepgelovige moslims om hun achterlijkheid te verspreiden. Het zijn geen verlichte moslims die per se een gebedsruimte willen in universiteiten, die hoeven niet 5 keer per dag te bidden. Zo zonde, al die wetenschappers en andere mensen die hun leven geriskeerd hebben de afgelopen 2000 jaar door de kerk te trotseren, het soms met hun leven hebben moeten bekopen. Allemaal voor niks.
For the record: Ik had dit in het verkeerde topic gepost.quote:Op vrijdag 29 april 2016 06:02 schreef Rica het volgende:
[..]
Wanneer de 'joods-christelijke horden' voortdurend aan de poten van de seculiere westerse samenleving zitten zagen en basale rechten en vrijheden ten behoeve van hun kruistocht 2.0 willen inperken dwingen ze anderen (vaak seculiere/atheïstische mensen) er tegen in het geweer te komen.
Heeft niks te maken met een verbond tussen 'regressieven' en molsims. Ze komen slechts voor de echte westerse waarden op.
Wilders wil nota bene in de grondwet opnemen dat we een joods-christelijk land zijn.Wie is er nou helemaal bezig het land terug naar de middeleeuwen te schoppen?
Bovendien zorgen de joods-christelijken er voor dat het hele vluchtelingen en migrantendebat vergiftigd is. Met hun islamgezeik. Men heeft het voor elkaar gekregen dat alles en iedereen verdeeld is, een gezamenlijke stem voor een betere oplossing ontbreekt en de instroom door blijft gaan. We straks voor gedane zaken staan. Maar wellicht is dat precies de bedoeling.
Zoooo simplistisch.quote:Op vrijdag 29 april 2016 06:29 schreef Old_Pal het volgende:
Ondertussen wordt Ebru Umar heftig bedreigd door geiten 'hoedende' Nederturken die hun grote leider Ergogan trouw hebben gezworen.
Waarom zijn deze fascisten nog steeds niet ons land uitgezet?
Weer een reden om straks op de PVV te stemmen want onze zwakste minister-president ooit doet weer eens geen flikker om de Nederlandse waarden te verdedigen.
Als ze 1 volk zouden zijn zouden ze ook met elkaar trouwen, wat zo goed als niet gebeurt.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:37 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Nooit nemen jullie het op voor de Marokkanen, een hele gemeenschap is gepolariseerd (vooral door de media) en nu opeens help je ze wel? Maar tijdens de moord op Koen Everink hoorde ik niemand roepen van 'he, misschien was het geen Marokkaan!'.
Nee natuurlijk niet, nu komt het wel goed uit voor jullie. Marokkanen en Turken hebben hetzelfde geloof en dezelfde God en zijn zodoende 1 volk, dus ga het maar op een andere manier proberen.
Vertel je dat alleen aan de haters op FOK! of ook aan de ettermarokkaantjes ? Misschien luisteren ze wel naar jou.quote:Op vrijdag 29 april 2016 01:14 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zonde, ik heb er als bonafide Marokkaan last van dat ik me steeds moet verantwoorden voor het gedrag van derden.²
Joden natuurlijk. Die doen al die overvallen in Nederland. De arme Marokkaantjes krijgen de schuld.quote:Op donderdag 28 april 2016 22:45 schreef Ceberut het volgende:
[..]
False flag alarm. Moeten we het zoeken in de PVV hoek?
De tijd dat Nederland er nog toe deed ligt al lang achter ons. We zijn een nietszeggend stipje op de wereldkaart, een nietszeggende EU-provincie geregeerd door nietszeggende politici die naar de pijpen van Brussel dansen. Erdogan heeft waarschijnlijk nog nooit van Ebru Umar gehoord.quote:Op vrijdag 29 april 2016 07:17 schreef Rica het volgende:
[..]
Zoooo simplistisch.
Wat nou als deze hele Turkije hysterie niks meer is dan de onthullingen over steun aan Nusra en IS naar de achtergrond te verdringen?
Net toen dit door begon te sijpelen naar het grote publiek, onthullingen waar journalisten daadwerkelijk hun leven voor gegeven hebben, kwam dit hele circus over belediging op gang. Dat een NATO land geld, wapens en andere ondersteuning aan 'de vijand' geeft weer helemaal naar de achtergrond en vergeten. Oliehandel en VN vrachtwagens vol met wapens en nieuwe rekruten. Lijntjes die helemaal tot het Pentagon liepen. Dat was het echte verhaal.
Voor wie werkt Ebru eigenlijk? Ze heeft iig meegeholpen Erdogan, de Turkse regering en Nato uit de brand te helpen. Zou me niks verbazen dat ze het niet eens doorheeft en dat het puur aandachttrekkerij was maar je weet het nooit.
Je hebt het filmpje bekeken? Dan word je aangeklaagd wegens kijken naar een beledigend filmpje over het Turkse staatshoofd. Twee jaar cel.quote:Op donderdag 28 april 2016 22:11 schreef TeenWolf het volgende:
[..]
Die man op het eind ('alle ebru stress eruit van de afgelopen week').
Geweldig, hakken heeft hij nog niet verleerd. Het komt zowaar naar boven. Ik denk dat meneer later een beetje snuif ging halen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 08:13 schreef Montagui het volgende:
Overigens lijkt me deze man ook flink verdacht...
Ettermarokkaantjes zijn ettermarokkaantjes omdat ze naar niemand luisteren.quote:Op vrijdag 29 april 2016 07:21 schreef Kassamiep het volgende:
[..]
Vertel je dat alleen aan de haters op FOK! of ook aan de ettermarokkaantjes ? Misschien luisteren ze wel naar jou.
Er is verschil tussen satire en opzettelijk beledigen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 08:40 schreef Sylv3se het volgende:
Volgens mij hebben wij in Nederland soortgelijke wetten toch?
Artikel 111 W.v.S.:
Opzettelijke belediging van de Koning wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vijf jaren of geldboete van de vierde categorie.
Artikel 112
Opzettelijke belediging van de echtgenoot van de Koning, van de vermoedelijke opvolger van de Koning, van diens echtgenoot, of van de Regent, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vierde categorie.
Artikel 113
Hij die een geschrift of afbeelding waarin een belediging voorkomt voor de Koning, de echtgenoot van de Koning, de vermoedelijke opvolger van de Koning, diens echtgenoot of de Regent, verspreidt, openlijk tentoonstelt of aanslaat of, om verspreid, openlijk tentoongesteld of aangeslagen te worden in voorraad heeft, wordt, indien hij weet of ernstige reden heeft om te vermoeden dat in het geschrift of de afbeelding zodanige belediging voorkomt, gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.
Een paar jaar geleden had het OM iemand aangeklaagd omdat hij 'fuck de koning' had geroepen, Gregorius Nekshot die van z'n bed is gelicht en ga zo maar door. Oké, het komt niet veel voor maar het gebeurt wel degelijk. Wat mij betreft zou dit niet strafbaar moeten zijn maar ik vind het een beetje hypocriet van de regering dat ze met twee maten meten.
En dan hebben we die nog van de 'belediging van een ambtenaar in functie' en dus die van 'het hoofd van een bevriende natie'.quote:Op vrijdag 29 april 2016 08:40 schreef Sylv3se het volgende:
Volgens mij hebben wij in Nederland soortgelijke wetten toch?
Artikel 111 W.v.S.:
Opzettelijke belediging van de Koning wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vijf jaren of geldboete van de vierde categorie.
Artikel 112
Opzettelijke belediging van de echtgenoot van de Koning, van de vermoedelijke opvolger van de Koning, van diens echtgenoot, of van de Regent, wordt gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste vier jaren of geldboete van de vierde categorie.
Artikel 113
Hij die een geschrift of afbeelding waarin een belediging voorkomt voor de Koning, de echtgenoot van de Koning, de vermoedelijke opvolger van de Koning, diens echtgenoot of de Regent, verspreidt, openlijk tentoonstelt of aanslaat of, om verspreid, openlijk tentoongesteld of aangeslagen te worden in voorraad heeft, wordt, indien hij weet of ernstige reden heeft om te vermoeden dat in het geschrift of de afbeelding zodanige belediging voorkomt, gestraft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar of geldboete van de derde categorie.
Een paar jaar geleden had het OM iemand aangeklaagd omdat hij 'fuck de koning' had geroepen, Gregorius Nekshot die van z'n bed is gelicht en ga zo maar door. Oké, het komt niet veel voor maar het gebeurt wel degelijk. Wat mij betreft zou dit niet strafbaar moeten zijn maar ik vind het een beetje hypocriet van de regering dat ze met twee maten meten.
Absoluut, die moeten bijna heilig verklaard worden. Er moeten grenzen gesteld worden en dan heb je wederzijds vertrouwen tussen de bevolking en overheid.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:08 schreef Montagui het volgende:
[..]
En dan hebben we die nog van de 'belediging van een ambtenaar in functie' en dus die van 'het hoofd van een bevriende natie'.
Uiteindelijk zijn deze wetten meer een vorm van vastgelegd respect met als grondslag de (volgens de huidige maatstaven) normale fatsoensnormen.
Kunnen we zonder, of zal afschaffen leiden tot normvervaging, als iedereen zich maar van alles kan permitteren?
Ze is niet de enige. Die gast uit Duitsland, wat journalisten in eigen land. Nou wat geroezemoes over secularisme op gang brengen. Zelfs de uitgekauwde maar nog altijd scorende 'belediging van de Islam' wordt weer van stal gehaald. Houdt het volk aan beide kanten lekker bezig.quote:Op vrijdag 29 april 2016 07:30 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
De tijd dat Nederland er nog toe deed ligt al lang achter ons. We zijn een nietszeggend stipje op de wereldkaart, een nietszeggende EU-provincie geregeerd door nietszeggende politici die naar de pijpen van Brussel dansen. Erdogan heeft waarschijnlijk nog nooit van Ebru Umar gehoord.
Goed puntquote:Op vrijdag 29 april 2016 09:21 schreef Rica het volgende:
[..]
Ze is niet de enige. Die gast uit Duitsland, wat journalisten in eigen land. Nou wat geroezemoes over secularisme op gang brengen. Zelfs de uitgekauwde maar nog altijd scorende 'belediging van de Islam' wordt weer van stal gehaald. Houdt het volk aan beide kanten lekker bezig.
En niemand die het meer over zeer dubieuze steun aan IS en Nusra heeft.
Daar lag de kans om de Turkse regering echt keihard te raken. Had het einde van de huidige regering betekent.
Maar nee, iedereen loopt zich liever lekker op te winden om totaal irrelevante zaken. Laten zich als een oude viool met een snaar te weinig bespelen.
Of het een rookgordijn is meer een vermoeden. Eén ding ben ik iig wel zeker van. Noch Erdogan, noch de Turkse regering maakt zich in werkelijkheid ook maar 1 seconde druk over belediging. Dus is het allemaal theater voor politieke bedoeling.
Ik denk eerder aan makke schapen die alles maar accepteren als ik aan het Nederlandse volk denk.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:15 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Absoluut, die moeten bijna heilig verklaard worden. Er moeten grenzen gesteld worden en dan heb je wederzijds vertrouwen tussen de bevolking en overheid.
Zodra niks is vastgelegd is alles mogelijk.
Maar ik weet zeker dat het Nederlandse volk niet met zich laat sollen. Kijk maar eens naar de staatsgezinden en de koningsgezinden in de geschiedenis. Horen we die termen heden ten dage nog? Nee want de bevolking is tevreden.
Ondanks de zielepieten hier en daar.
Zelfs de meeste Nederlanders hadden tot deze week nog nooit van Umar gehoord.quote:Op vrijdag 29 april 2016 07:30 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
De tijd dat Nederland er nog toe deed ligt al lang achter ons. We zijn een nietszeggend stipje op de wereldkaart, een nietszeggende EU-provincie geregeerd door nietszeggende politici die naar de pijpen van Brussel dansen. Erdogan heeft waarschijnlijk nog nooit van Ebru Umar gehoord.
Er moet veel gebeuren voor de bom barst. Iedereen zit op Nederlanders te zeiken maar het grootste deel heeft een hoge mate van tolerantie. We zullen het wel meemakenquote:Op vrijdag 29 april 2016 09:31 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik denk eerder aan makke schapen die alles maar accepteren als ik aan het Nederlandse volk denk.
Zelfs de meeste Turken hadden tot deze week nog nooit van Rutte gehoord.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:32 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Zelfs de meeste Nederlanders hadden tot deze week nog nooit van Umar gehoord.
Het zou best eens nuttig kunnen zijn om dat echt eens te onderzoeken. Maar in de media worden vaak alleen de mensen getoond die vaak een extreme mening hebben.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:45 schreef Faz3D het volgende:
[..]
Er moet veel gebeuren voor de bom barst. Iedereen zit op Nederlanders te zeiken maar het grootste deel heeft een hoge mate van tolerantie. We zullen het wel meemakenof niet
Tuurlijk, ze moeten geld verdienen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:47 schreef Megumi het volgende:
[..]
Het zou best eens nuttig kunnen zijn om dat echt eens te onderzoeken. Maar in de media worden vaak alleen de mensen getoond die vaak een extreme mening hebben.
De PVV is juist opgericht als statement tegen de Turkse toenadering tot de EU, wat Wilders als voormalig VVD-politicus een slecht plan vond. Wilders heeft Erdogan ooit een islamitische aap genoemd. Dat kan nog wat worden als Wilders straks minister-president is.quote:Op vrijdag 29 april 2016 06:29 schreef Old_Pal het volgende:
Ondertussen wordt Ebru Umar heftig bedreigd door geiten 'hoedende' Nederturken die hun grote leider Ergogan trouw hebben gezworen.
Waarom zijn deze fascisten nog steeds niet ons land uitgezet?
Weer een reden om straks op de PVV te stemmen want onze zwakste minister-president ooit doet weer eens geen flikker om de Nederlandse waarden te verdedigen.
Dat betekent dat Koningin Maxima haar Argentijnse paspoort moet inleveren.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:57 schreef Elzies het volgende:
[..]
De PVV is juist opgericht als statement tegen de Turkse toenadering tot de EU, wat Wilders als voormalig VVD-politicus een slecht plan vond. Wilders heeft Erdogan ooit een islamitische aap genoemd. Dat kan nog wat worden als Wilders straks minister-president is.![]()
Ebru Umar wil van haar Turkse nationaliteit af. Het is natuurlijk te zot voor woorden dat hier geboren Nederlanders met een Turkse achtergrond automatisch een Turkse nationaliteit krijgen. We moeten dus af van de dubbele nationaliteit. Krijg je automatisch zo'n dubbele nationaliteit, dan zou je in Nederlander bij wet die toegevoegde nationaliteit moeten ontzeggen als voorwaarde voor behoud van de Nederlandse nationaliteit. Daarmee ontneem je die landen de invloed die ze via die dubbele nationaliteit uitvoeren in Nederland. Het wordt echt tijd dat hier een wet voor wordt gemaakt. Hopelijk in kabinet Wilders 1.
Nog steeds zal de Argentijnse overheid haar dan als Argentijnse beschouwen. Ook al wil ze dat zelf niet. Praktisch geen verschil dus.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:18 schreef Homey het volgende:
[..]
Dat betekent dat Koningin Maxima haar Argentijnse paspoort moet inleveren.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:18 schreef Homey het volgende:
[..]
Dat betekent dat Koningin Maxima haar Argentijnse paspoort moet inleveren.
Niet helemaal waar. Nu kunnen Nederlanders die automatisch een Turkse nationaliteit hebben gekregen als Turk worden veroordeeld als ze in Turkije zijn. Dus het afschaffen van de dubbele nationaliteit bij wet biedt juist voordelen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:22 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Nog steeds zal de Argentijnse overheid haar dan als Argentijnse beschouwen. Ook al wil ze dat zelf niet. Praktisch geen verschil dus.
Je kan toxh gewoon afstand doen van je Turkse nationaliteit. Zo'n Umar heeft daar gewoon geen trek in gehad want die vond het allemaal wel makkelijk met haar huis daar enzo. Dan moet je nu op de blaren zitten.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:26 schreef Elzies het volgende:
[..]
Niet helemaal waar. Nu kunnen Nederlanders die automatisch een Turkse nationaliteit hebben gekregen als Turk worden veroordeeld als ze in Turkije zijn. Dus het afschaffen van de dubbele nationaliteit bij wet biedt juist voordelen.
Maar je moet de wet dus omdraaien. Je kunt alleen het Nederlanderschap behouden (of krijgen) als je afstand doet van je andere nationaliteit.
Wat heel leuk is. Maar zolang dat land waarvan je de nationaliteit af wilt staan dat gewoon niet accepteert heb je er niets aan.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:26 schreef Elzies het volgende:
[..]
Niet helemaal waar. Nu kunnen Nederlanders die automatisch een Turkse nationaliteit hebben gekregen als Turk worden veroordeeld als ze in Turkije zijn. Dus het afschaffen van de dubbele nationaliteit bij wet biedt juist voordelen.
Maar je moet de wet dus omdraaien. Je kunt alleen het Nederlanderschap behouden (of krijgen) als je afstand doet van je andere nationaliteit.
Zoals Umar zelf. Als het anderen gebeurt, dan is het hun eigen schuld en weet je dat je dat risico loopt en doe je het toch en als het je zelf overkomt, dan is het ineens huilen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:32 schreef Bolasie het volgende:
Wat ik wel hypocriet vind zijn de vele mensen die dit (terecht) afkeuren, maar toch lekker op vakantie gaan naar Turkije
Het gaat ook om de verkeerde invloeden die dit soort landen uitoefenen op Nederland. Critici waarschuwen hier al jaren voor maar het komt nu steeds beter aan de oppervlakte.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:30 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Je kan toxh gewoon afstand doen van je Turkse nationaliteit. Zo'n Umar heeft daar gewoon geen trek in gehad want die vond het allemaal wel makkelijk met haar huis daar enzo. Dan moet je nu op de blaren zitten.
Waarom je daar de wet voor zou moeten veranderen is mij een raadsel, dat moeten zij en anderen die zo eenzelfde situatie riskeren toch lekker zelf weten? Ik lig er in ieder geval niet wakker van
En daar zouden we het meer over moeten hebben. Hoe komt het dat de derde generatie en de latere tweede generatie en misschien ook wel eerste generatie zoveel extremistischer en meer ontspoord is dan de 'gast'arbeiders die hier op initiatief van de VVD kwamen? Gaat met het huidige beleid de vierde generatie wel integreren?quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:45 schreef Elzies het volgende:
De polarisatie in de multiculturele samenleving neemt juist toe, terwijl dat eigenlijk na zoveel generaties omgekeerd had moeten zijn.
Veel van die jonge generaties Turken en Marokkanen geven aan zich niet meer Nederlander te voelen. Zich niet willen conformeren aan de Nederlandse samenleving. In de grote steden zie dit binnen bepaalde stadwijken tot uitdrukking komen, waar je nog nauwelijks Nederlands hoort en eigen samenlevinkjes zijn gecreëerd.quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:49 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
En daar zouden we het meer over moeten hebben. Hoe komt het dat de derde generatie en de latere tweede generatie en misschien ook wel eerste generatie zoveel extremistischer en meer ontspoord is dan de 'gast'arbeiders die hier op initiatief van de VVD kwamen? Gaat met het huidige beleid de vierde generatie wel integreren?
Wat denk je zelf?quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:49 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Gaat met het huidige beleid de vierde generatie wel integreren?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:10 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Wat denk je zelf?Zij dienen als voorbeeld.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
http://m.ad.nl/ad/m/nl/32(...)nenlandsnieuwsopadnl
Dat mag je vinden, maar lijkt me vooral een Turkse kwestie, zij gaan immers als enigen over het verstrekken van de Turkse nationaliteit.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:57 schreef Elzies het volgende:
[..]
Het is natuurlijk te zot voor woorden dat hier geboren Nederlanders met een Turkse achtergrond automatisch een Turkse nationaliteit krijgen.
Het woordje "dus" impliceert een causaal verband, maar jouw stelling dat het "te zot voor woorden" is vind ik niet echt een overtuigende argumentatie.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:57 schreef Elzies het volgende:
[..]
We moeten dus af van de dubbele nationaliteit.
Als je al tot dit soort symboolpolitiek zou willen overgaan die helemaal nergens toe dient behalve tot het bevredigen van onderbuikgevoelens, laat dan in ieder geval degene met de dubbele nationaliteit hierover zelf beslissen op het moment dat hij of zij oud genoeg is.quote:Op vrijdag 29 april 2016 09:57 schreef Elzies het volgende:
[..]
Krijg je automatisch zo'n dubbele nationaliteit, dan zou je in Nederlander bij wet die toegevoegde nationaliteit moeten ontzeggen als voorwaarde voor behoud van de Nederlandse nationaliteit.
Dat maakt het des te vreemder dat Nederland deze landen hier ook nog eens bij assisteert. Stel dat ze maar 1 nationaliteit zouden hebben dan zou het voor hen heel erg duidelijk zijn dat hun toekomst hier ligt en niet in Marokko/Turkije, misschien dat ze dan meer en beter zouden integreren aangezien het dan nog duidelijker is dat hun toekomst in Nederland ligt?quote:Op vrijdag 29 april 2016 10:55 schreef Elzies het volgende:
[..]
Veel van die jonge generaties Turken en Marokkanen geven aan zich niet meer Nederlander te voelen. Zich niet willen conformeren aan de Nederlandse samenleving. In de grote steden zie dit binnen bepaalde stadwijken tot uitdrukking komen, waar je nog nauwelijks Nederlands hoort en eigen samenlevinkjes zijn gecreëerd.
Dat was minder snel gelukt door de invloed die deze landen hier uitoefenen, omdat de hier geboren generaties een dubbele nationaliteit krijgen opgespeld. De kwestie Erdogan is hier nu een uitstekend voorbeeld van te noemen. Zo kan hij invloed uitoefenen op Westerse landen.
Exact. Ze spreken half Turks of Arabisch en half Nederlands. Maar ze maken die keuzes zelf. Eigen verantwoordelijkheid wat mij betreft, en ik vertel hierbij dat de ouders ook een kwalijke rol spelen door hun kinderen geen goed burgerschap mee te geven. De racisme kaart er bij halen is projectie, want het racisme onder minderheidsgroepen als Turken en Marokkanen leeft enorm. Veel blanken- en jodenhaat. Anti-Westers. Soms zelfs pro-IS. Zo'n houding kiezen ze zelf voor, tja vind je het dan gek dat je dan niet voor volwaardige burgers gezien wordt? Er is geen zelf-reflectie, alles wordt geprojecteerd op een ander.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:13 schreef WheeledWarrior het volgende:
Die Nederlandse Turken en Marokkanen voelen zich geen echte Nederlander, maar als ze in het land van hun (groot)ouders komen worden ze daar ook met argusogen bekeken want geen 'echte' Turk/Marokkaan. Ze vallen tussen wal en schip.
De integratie gaat 'm niet echt worden met de aankomende 4e generatie. Duizenden extra moslims zijn het land binnengekomen, dus je krijgt alleen maar meer islamisering en grotere parallelle samenlevingen. Het zijn ook niet bepaald de heldere lichten ook die hier voor de sociale voorzieningen komen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:35 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat maakt het des te vreemder dat Nederland deze landen hier ook nog eens bij assisteert. Stel dat ze maar 1 nationaliteit zouden hebben dan zou het voor hen heel erg duidelijk zijn dat hun toekomst hier ligt en niet in Marokko/Turkije, misschien dat ze dan meer en beter zouden integreren?
Ikvind niet dat er altijd iets mis is met een tweede nationaliteit. Stel je trouwt als Nederlander met een Canadese vrouw dan is het toch wel praktisch dat je in beide landen kunt verblijven zonder gedoe me visa, maximale verblijftijden etc.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:32 schreef Montagui het volgende:
Dubbele nationaliteit, net alsof je uit 2 personen bestaat. Het is toch allemaal veel duidelijker en simpeler als iedereen ter wereld gewoon 1 nationaliteit heeft?
Ik ben Nederlander. Ga ik in Australië wonen dan ben ik nog steeds Nederlander, tenzij ik me laat naturaliseren tot Australiër. Dan ben ik voortaan Australiër en geen Nederlander meer.
Die onduidelijkheid en gekloot met dubbele paspoorten telkens. Krijg je alleen maar gedonder en een boel topics op Fok! mee.
quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:10 schreef Woelwater het volgende:
[..]
Wat denk je zelf?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben het met jullie eens maar een analyse over waardoor het misgaat en wat we hieraan kunnen doen zou interessant zijn.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:38 schreef Homey het volgende:
[..]
De integratie gaat 'm niet echt worden met de aankomende 4e generatie. Duizenden extra moslims zijn het land binnengekomen, dus je krijgt alleen maar meer islamisering en grotere parallelle samenlevingen. Het zijn ook niet bepaald de heldere lichten ook die hier voor de sociale voorzieningen komen.ING en ABN investeerden honderden miljoenen euro in DAPL.
#NoDAPL
In Nederland geven we de nationaliteit aan een kind van Nederlandse ouders.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:32 schreef Montagui het volgende:
Dubbele nationaliteit, net alsof je uit 2 personen bestaat. Het is toch allemaal veel duidelijker en simpeler als iedereen ter wereld gewoon 1 nationaliteit heeft?
Ik ben Nederlander. Ga ik in Australië wonen dan ben ik nog steeds Nederlander, tenzij ik me laat naturaliseren tot Australiër. Dan ben ik voortaan Australiër en geen Nederlander meer.
Die onduidelijkheid en gekloot met dubbele paspoorten telkens. Krijg je alleen maar gedonder en een boel topics op Fok! mee.
Dat zou je gemakkelijk kunnen sturen met opleidings- en inkomenseisen. Onze rechters wezen dat af (het zou in strijd zijn met iets anders) maar het is lang geleden dat we het de laatste keer probeerden, tijd om een nieuwe poging te wagen.quote:Op vrijdag 29 april 2016 11:38 schreef Homey het volgende:
Het zijn ook niet bepaald de heldere lichten ook die hier voor de sociale voorzieningen komen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |